tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hesaba dokmek » derisini yuzmek » cokelekli » cirozluk » oyun cıkarmak » mubaşirlik » inci ciceği » terbiyeli corba » kına yakmak koymak surmek vu » resim » allah tan umut kesilmez » yenilir veya yenir yutulur şey » olculu » kulliye » peynirli borek » universalizm » odenen prim karşılığında bu iş » karısıkoylu » cekimci » kocek » w » cağrı » yuzme kesesi » hukmetmek » ciğerimin koşesi » culu duzmek veya duzeltmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » soz almak » aluminyum » korku duşmek veya korkuya kapı » kılıc uşurmek » ren geyiği » borclu » kucuk karyola » toprağa duşmek » patırtıcıkarmak » aracılığıyla duymak değmek e » yuze gulmek » kazanc » ağatmak veya bırakmak » mayalanabilen ve coğu tatlıola » kasetci » sokme » camurlanma » odullendirme » kacık » tahsil gormek » sudanlı » direnc » işayağa duşmek »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.