tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
belirsiz gecmiş » gomgok » karakalpakca » pay bicmek » dokuz ayın carşambasıbir araya » iki geceli » capasız » başına gecmek » kepceburun » piclik » cıkmaz » duvenci » surgun » kuşa benzemek veya donmek » allah kavuştursun » cekirdekli » kulfetsiz » alcak gonullu » lâfıgecmek » konukculuk » gravur » bicim » yağsız ilâc » yatcılık » koy koy » inanc » coğulcu » ustune yıkmak veya yıkılmak » cift » gobek atmak » karşıtı » yanıbaşında veya yanıbaşına » kacırmak » beylikci » yapmacık gorunumu » tadıgitmek veya kacmak » yuzune gulmek » karun » kapuşon » mutekebbir » oğurtmek » katıve cıkıntılıorgan » surukleniş » nefesli calgı » celişmek » coz » boğurtlen » durtuşmek » allah taksiratınıaffetsin » asgarımuşterek »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.