tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bayram cocuğu » calmak » pb » ayağa duşmek » urpertici » zul saymak » mudahale » minuskus » ornek » calkalatmak » lâfuguzaf » uluş » ortalığıkırıp gecirmek » cinili » goturu iş » cekip gitmek » kulağına kupe olmak veya etmek » oğrenci bileti » muteferrika » denizcakısı » cekimolcer » musmir » hayırla anmak veya yad etmek » slav » okseme » stokcu » olan biten veya olup biten » cam fıstığı » cubuklu » tanzimat » sun î gubre » kafasından cıkarmak » sigara boceği » ağac ebegumeci » boğurtmek » payandalarıcozmek » olumluluk » roman » rolâtivizm » zararlıcıkmak » yuzunu kara cıkarmak » mercan avlayan kimse » butunlenmek » hareket » eflâke ser cekmek » sabaha cıkmamak » caprazlaşmak » tıraşkopuğu » inec » acıktan acığa »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.