tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puruzlu » ciceksime » maskesini duşurmek veya sıyırm » ic tureme » cala kaşık » donence » dadacı » amplifikator » kopoğlu » duzeni feodalite » kayakcılık » verilen liste » cimleyiş » goz akı » oduncu » donuna yapmak veya doldurmak » muhafız olma durumu » oğreti » kuzey yıldızı » yandan carklı » ortalığı almak » musaade etmek veya buyurmak » ovguculuk » fetus » aklına takmak veya aklınıtakma » virus » oldukca » yoluna cıkmak » duzme » yat kulubu » cocuksuluk » cubuklama » yureğini dağlamak » carpacak buyuklukte sembol ni » odetme » cekmek » hakas » tibetli » temiz kanıda vucuda dağıtan or » acmak » soz bolukleri » sansurcu » sungulenmek » ortakcılık » yuzustu » odemeli » caresiz » utulemek » calcene » tufekci »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.