tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hava suzgeci » yarayan kuru ince yaprak » dovme » gelenekci » otede beride » urun » fırcalanma » od ağacı » duzguncu » mahşer gunu » capulacılık » kundeleme » terakki gostermek » muhre » ucayak » hic de » usderi » kullanılırdı » matematikci » oksurtucu » muteşekkir » sozlu » yuzyıllık » yedi iklim dort bucak » cıl » yerlerde yetişen bir bitki me » kuflenmek » rolâtivist » nakibuleşraf » kopurme » otoparkcı » circirci » şoyle boyle » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » yoresel » secim » komşu kapısına cevirmek » ackısız » buyukten buyuğe » unsuzunu gosterir » olağanustu » van kedisi » gudum » olu yemeği » curuk para » mirac gecesi » nuh » parcacılık » başcavuşluk » gorev almak »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.