tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
meş um » hanefî » capasız » luleci camuru » başmudur » oğleuzeri » ay » gecerli » catışılmak » bitlis koftesi » tıraşcı » sonmek » ic ses » ağzınıacmamak » bağımlısıralıcumle » kopcalanma » tutamac » carpışmak » bektaşîlik » kutle » sozunu bilmez » yuze guluculuk » suruden ayrılan koyunu veya ku » cankurtaran kulubesi » taharruş » kafasıdonmek » kok » guncelik » el cabukluğu » ukalâ dumbeleği » acmak » dudak unsuzu » ozezer » terzi kendi sokuğunu dikemez » allah dokuzda verdiğini sekizd » balcık hurması » ceyrekleme » putur » maktul duşmek veya olmak » gozunu alamamak » ustat » yurutec » kurum » sozunu tutmak » muteharrik » cok yanlıveya yonlu » duzenlilik » menuskus » kofter » cucuk »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.