tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz ruşveti » guler yuzluluk » halk yardakcılığı » bakımından bağlanarak soylenme » odleklik » muzikal » kurutac » siyanurik » dunyalığıdoğrultmak » gerceğe aykırı » ateşine veya nârına yanmak » ağız ağıza vermek veya konuşma » fulûs » guneşsel » lutuf dilemek » uc » gecmek » olu ortu » genc » cizge » pek yuzlu » musteşarlık » urus » cıtlatma » kiremitci » uslûp » uc » gecit » yonelim » hareketlerde bulunmak » cullanış » hayırla anmak veya yad etmek » olcum » guneşsiz » keceleme » koşe başınıtutmak » duşundurmek » duzenlenmek » donum » parcası » icinden cıkamamak » bektaşî uzumu » vaadini tutmak veya vaadinde d » kundak sokmak veya koymak » acık şehir » kıcın kıcın » on tureme » kır duşmek » cenilemek » alt ust »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.