tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yer sıcanı » ic gecirmek » ikinci cağ » golge olay » cekememe » acılmak » gozetlenmek » boşluk » muruvvetini gormek » mış miş muş muş » kaşıkcıkuşu » gozunu acmak » ackılamak » gubrelemek » abbas yolcu » kıptî » cozme » oncu oyun » distributor » gozu dunyayıgormemek » puren » deve yuku » gumuşlenme » infiratcılık » guzel guzel » gun batımı » kazanclı » acıağac » bancolaşmak » karburleme » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » balık corbası » mustefit olmak » incelenmesi muşahede » arka kapıdan cıkmak » badana etmek veya vurmak » ateşler icinde » gonlunu karartmak » acmak » cağırım » papikci » unvanı » artistce » centik acmak » pacoz » işi e dokmek » pacasınıcekecek veya toplayaca » yeri goğu tutmak » doşemeci » ırakca »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.