tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
el ile gelen duğun bayram » cekişmeli » gesneriana » karikaturluk » cekiş » ciğnenme » muzelik » slovak » gonul maskarası » fart furt farta furta etmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gol başı » meşrutiyetci » zumre » hukûmeti devirmek » satın alınan erkek kul esir » uretec » ici kapanmak » borulce » kecesini sudan cıkarmak » lâcka » ağzına vur lokmasınıal » curuk » ıl » bitmez tukenmez veya bitip tuk » yere gecmek » ickici » yuzu gulmek » duşman » oh olsun » kurduğu medeniyetleri kendi i » gostermek » bağrışa cağrışa » okce » musvedde » sundurmek » ortmek » sersem etmek veya serseme cevi » faturasınıbirine cıkarmak veya » dikdortgensel » ilkoğrenim » nefesi kesilmek daralmak veya » dişdudak unsuzu » zorun ne » ar damarıcatlamış » mudafi » kup » takla bocekleri » duşup kalkmak » başınıcatmak »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.