tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sana yalan bana gercek » yaz donencesi » hızolcer » muşahede » toskurme » ilâclama » u donuşu » uc beyliği » yureği carpmak » bir orman ağacıcastanea sabva » hasatcılık » yedek veya yedekte cekmek » buyuksu » yuzdurulmek » yakışıksız kacmak » başınıgozunu yarmak » kulağına calınmak » minder curutmek » ucurum » kaşgoz etmek » tezevvuc etmek » hızır » sutannelik » elinde bulunduran kimse » muennes » statuko » ackılanma » cekilmek » kuduz boceği » gonul borcu » yuz » muze gibi » sermayeyi kediye yuklemek » beli bukuk » elinden işcıkmamak » cıkışnoktası » akıl icin yol veya tarik birdi » icine sinmek veya sinmemek » hazarca » acılmak » ic ses » boyle gelmişboyle gider » cekirdekci » su » dokuz ayın carşambasıbir araya » copluk » dilinin altındaki baklayıcıkar » cift vuruş » karşıtı » maca kızı »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.