tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzence » acığa cıkmak » vietnam halkından olan kimse » spinosa » inmek » ağzınıaramak veya yoklamak » figur » mutekellim » orukleme » hesap vermek veya hesabınıverm » coplukcu » jubile » mosyo » yangın yerine donmek » kırbac kurdu » şafak sokmek » bugduz » cıkıntılarıolan organ » oralıolmamak veya oralıbile ol » gecinilmek » acısıicine veya yureğine cokme » yamalıbohca » catıekleri » kelebek gozluk » cağlamak » surgit » yedi duvelle barışık » tumel » ter dokmek » kotu » guvelenme » ders calışmak » amerikanca » spiritualizm » hasatcılık » sansurcu » devletci » buyuğumsu » yukseklikolcer » gommek » cıkılan catkı » yukseltmek » ofke baldan tatlıdır » dovdurtulme » sineye cekmek » cozgunluk » mıhsıctı » gocmen » kafayıyere vurmak » geciş »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.