tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cavlanmak » im » yurekler acısı » cullama » hıncsız » summettedarik » imalâtcı » uslûp » donence » ne mal olduğunu bilmek veya an » fotoğrafcılık » panamalı » tuketim » kor kandil » gozunun ustunde kaşın var deme » sırtından cıkarmak » kacamak » tekabul » acılmak » gecici » borc » oğutlemek » dumen neferi » ici gitmek » buyuleyiş » entelektuellik » domivole » selâmunkavlen » koklemek » coğuncek » turkleştirme » tohuma kacmak » ucleşmek » varsa yoksa » cıtcıtlama » yureği ferahlamak veya hafifle » nobet beklemek veya tutmak » plâtonculuk » celimsiz » buyuleniş » ozgurlukcu » gucuk » lehce » koşe » ulfet etmek » korelmek » sadistce » uyuşmazlık cıkmak » kırk bir bucuk maşallah » munakasa »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.