tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulağına kar suyu kacmak » ustatlık » oh cekmek » deme » ceviz ici » yuzu tutmamak » bukturme » tuketici » kutle » gecmişzaman gorunumu » bağlac obeği » parcacı » musait » tureyiş » dışborc » goz gezdirmek » utcu » afişcilik » şeytan tuyu olmak » zorluk cıkarmak » umidi sonmek » koşkerlik » yuz karasıolmak » kalsa veya kalırsa » muşterek bahis » uşutmek » suzgeclemek » duğum ustune duğum vurmak atma » surtuş » yenicerilik » ayağına cağırmak » yuz sabunu » turkistanlı » cunun » kalıpcı » canaksı » dikdortgensel » cozumlemeli » goreneksizlik » cağırım » sokmek » hangi ruzgâr attı » gormediğe donmek veya gormemiş » kosteklemek » angstrom » hataya duşmek » muruvvetsiz » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » goze yutarlığı » triportor »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.