tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carevic » kazan biri kepce » yun » civiletme » fişacmak » mirac » alcak » bahtıacılmak » hunerli » ustundeki ustunde başındaki b » mes uliyetsizlik » gozden kacmak veya gozunden ka » bolumunden her biri sezon » yuzunden okumak » kırılıp dokulmek » tekautluk » uzerine » acık pazar » allah ın adamı » sutlenmek » bilgic » capraşıklık » sonuc » kac zamandır » ekim ihtilâlinde komunist kızı » camaşır mandalı » cardaksız » cocuk oyuncağı » goturmek » ciğitli » den eylemek » cokal » cepellemek » sursat » avrupalılaşmak » ucu » cekicilik » havuc » eşekci » kume » olumu goze almak » kopcalanmak » gecirtmek » odevlendirmek » akıllıgecinmek » ahcıbaşı » tutunluk » bosmek » catkılık » gorgulu »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.