tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic salgı » yengecvari » aza sormuşlar nereye coğun » mundemic » oz » goturmek » kotuleme » kuştuyu » bir yapının temeline konan taş » amasya nın bardağı biri olmaz » dondurulan ince uzun ışık ara » kocbaşı » celik cember » gucsuz duşmek » teşekkur » carpışmak » catılı » oğlen » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » ucmak » azrail e bir can borcu olmak v » notr » olu doğum » ne ekersen onu bicersin » sus » peynirli borek » minor » yureklilikle » ozlu un » el ense cekmek veya etmek » sut beyaz » yeri » catık cehre » buyuk abdest » gecici madde » cenesini bağlamak » cinkograf » utanc duygusu » su » munavebe » mudrike » ağzıtorba değil ki buzesin » borkenek » cumlecik » penceli » set cekmek » odun » suveyda » ağız tamburasıcalmak » marksizm »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.