tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
genel goruşluluk » oksiyur » ahbap cavuşlar » monitor » tecrube » gozunu alamamak » gectiği yoldan gecmek » dokuntu » bukunlu » dokulup sacılmak » ic gecirmek » guzelce » yuz tutmak » mizacgir » borulce » takdim edilmek veya olunmak » metal parca » gormez » gunlukcu » ac acına » halisuddem » calkalama » bir cift » unlu benzeşmesi » utarit » cıkış » ayağıile veya kendi ayağıile g » avuc veya el acmak » cise » punez » oz yaşam oykusu » nişan yuzuğu » cam goz » ozel » gok atlası » donmek » heyecana duşurmek » butunu hars ekin » huryemez » muhimsemezlik » ucmak » luzum yok » tab an » hakikatsiz cıkmak » muzik koşesi » goze zarı » bunların taklidi olan madde » suruklemek » tunel gecmek » canımın ici »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.