tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcılı » cabası savaşım » olum cezası » yeni gineli » inmek » cec » pek yuzlu » bir suru » icgudusel » uzengilemek » duşuncedir almak » karşıcıkmak » duzen » acık senet » cevre » turlu » arabistik » yulunme » m2 » pergelleri acmak » tehaluf etmek » işguzar » durme » başına kakınc etmek » dudak cukuru » gomulu » goruşulmek » kendi havasında gitmek veya ha » butunlenme » taşınabilir arac » centik » musaade » yuzu yerde » bulamac » kirli cıkı » uzengilenme » mumtaz » kayınco » vicdan azabıcekmek veya duymak » mes uliyet almak » anan yahşi baban yahşi » iplik cekmek » cok yuksek ve otsu bir bitki z » mecusî » cokmek » sağlamak amacıyla birbirlerind » dumencilik » keşkul » borclanmak » yurek yarası »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.