tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
le » duzlem » sekiz yuzlu » canlılara yaşama ortamısağlaya » acılmak » yureklendirmek » koşeye oturmak » guven » aklınıbir şeyle bozmak » dokmek » diri diri henuz olmemiş » mandagozu » şuphesiz » oğurtu » cıra » dili damağına yapışmak veya di » ustunde » kavlukarar etmek » guzel duyu » ozdeşleştirmek » figur » goverti » kulhanbeyce » catlak zurna » postekiyi kurtarmak » bonce » ote » eli dar veya eli darda olmak » acık fikirli » akımolcer » gonlunu pazara cıkarmak » olmayan bağımsız hur » gununu gormek » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » gozu bağlıolmak » cevrinti » kopuleme » ozendirmek » inhisara almak veya inhisarına » muşavir » nefes cekmek » goturulme » kucuk dağlarıben yarattım deme » bam teline basmak veya dokunma » kuldur » dolambaclı » muteammim » oyle » acık sozlu » basınclı »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.