tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gomme » cav » muhmel » tam bolen » lisan » arasında den başka anlamıyl » omre bedel » saygıgostermek » zimmetine gecirmek » erkekcil » gomme » halic » bicimdeki bolumler » dorttek » suruyu guden kurdu gorur » ayranım budur yarısısudur » sozu kesmek » yıldız gunu » bir sanat eserinin yapının ve » akla zarar veya ziyan » lu » yapılan resim ve bezeme işi » otumsuzleşme » dunya penceresi » ortunmek » uzengisiz » ikram gormek » pb » hatim surmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » duzeltme » ustune atmak » presci » ciceklik » udeba » başlangıc noktası » deniz ussu » yukseltmek » oksitlenmeyen bir element kıs » geciriş » kırmız boceği » cıngırak taşıyan uzerinde cın » surgu » kaldırac » goze » kos dinlemiş » cın cın otmek » tavukpencesi » suveyda » gaz olcumu »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.