tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucteker » mizacsız » bir karıyla bir koca dırdır e » gecirtilme » mutedair » caprazvari » cekberi » duzelmek » kafa işcisi » bolice » kucuk bitkilere verilen ortak » ders ici » onerme » nufuz etmek » ahıcıkmak » ustune gitmek » ustu savurmak » kopeğe hoşt kediye pişt demem » sozu edilmek » meydana cıkmak » sublimleşmek » eşit cenetli » cicek cıkarmak » cardaklı » iyilik gormek » dışa donukluk » antep fıstığıgiller » olumsuz » surfile » kethuda bey » kurban olayım » hareketlerde bulunmak » donme » cırpmak » denizgulu » pacavra hastalığı » azerîce » zemberekci » entipuften » opuşmek » kıs kıs gulmek » acmaza duşmek » dokmeci » major » cercevecilik » yukluce » termonukleer » goturmek » mubalâğacı » secim »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.