tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dır dir dur dur tır » ad cekme » mel un » murtefi » keder cekmek » kafasıorumcekli » duduk gibi kalmak » telgraf ciceği » ozetlenmek » icine almak » alıcıcıkmak » coğaltma makinesi » sozcu » dişeti unsuzu » sucukculuk » kılıfcı » avrupalı avrupa da yaşayan a » takdim edilmek veya olunmak » urume » bortturme » şofor » mubarek » onlukluk » becene » teberruk » cekmeli » mecus » gomlek » ciğlik etmek » acığa alınmak » sıcankulağı » muzikal » munakaşa » hurluk » gozu akmak » mubah gormek » ummî » akıl yaşta değil baştadır » dubel » zir » gocebelik » kana boyamak veya bulamak » teşerruf » konukcu » duzgun » solpumek » kultur bitkileri » yarım kure » yabancılık cekmek » siyanur »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.