tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekirdek » secal » teleutce » paytakca » koşek » tutturmek » guvence vermek » kacmak » bir elle verdiğini obur elle a » iki cıplak bir hamama yakışır » ezik buzuk » catal don » nuh nebiden kalma » mahkeme kadıya mulk değil » dut yemişbulbule donmek » hukûmet gibi » kuvvetini gosterir » cekmek » gul yağcılık » un » davar gutmek » dort donmek » girintili yer » comertlik » tırtıllıbıcak » suruklenme » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » duşurulme » ceneksiz » centik atmak » alcıtaşı » odunc » ciğ » yahudi » el ustunde tutmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » putur » jimnastikci » altından girip ustunden cıkmak » cekinmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » rolyef » surmek » kor duğum » sıla ozlemi » merkepci » beklenmediği umulmadığıveya c » tellâl cağırtmak » goyunme » kethuda »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.