tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sunnetci » kova » gozunu yummak » ic » ak gozlu » suzdurme » sesini yukseltmek » gullâc » capar » uslûplu » cıplak » simitcilik » frenkleşme » cakal » ulkucu » cıtlatmak » utulmek » caylak fırtınası » cinke » gozletmek » dir » kok bacaklılar » veya başka duzenlerle işletile » bortuk » cayır tirfili » sozunu bilmez » gecerlik » akortcu » tenisci » comlek kebabı » kapıacmak » ucan kuştan medet ummak » i » techil etmek » amac gutmek » burokrasi » bir coplukte iki horoz otmez » inmek » cıkmak » yunlu » burgu » acık tohumlular » ma me » gorevcilik » ampirizm usculuk karşıtı » kolcak » rolântiye almak » tel civi » bolumlemek » gurecilik »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.