tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duru » acıklama cumlesi » iki yuzlu » trompetci » dunden hazır veya razı » cığrış » geri geri cekilmek » park etmek veya yapmak » dolut » yapıldığında zararıdokunacağıd » guc » komurcu cırağına donmek » gomleklik » gureşilmek » dunyaya gelmek » murekkepli » onların temsilcileri arasındak » pencudu » projektor ışığı » işim işkaşığım gumuş » hristiyanlık » nuh » iz anlı » senyorluk » goruntu » cifter cifter » denetcilik » gumuşrengi » hareket » celişkisiz » dur durak veya dur dinlen dur » tutac » gurcu » kapana duşmek girmek kısılmak » tefeul » yuk altına girmek » ac doymam tok acıkmam sanır » pamukcuk » cıkışyolu » nukteci » oge » iğne yutmuşite veya maymuna do » sozu edilmek » gollenmek » basıp gecmek » bohcacı » kopru yol » duğun dernek » ucunu kacırmak » rejisor »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.