tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceyizlenmek » baklava borek » ici vık vık fık fık veya pır p » eski tufek » tek acıklık bulunan ocak » orgu » mercimek koftesi » duzmek » guvernor » vucut bulmak » tenkitcilik » fayans doşemek » yakışıksız kacmak » oksuruş » ciftelenme » kalem acacağı » nasır bağlamak veya tutmak » kolcak » duzayak » ucretlilik » duzenleme işleri » sun î solunum » utuculuk » acımlama » akumulâtor » onune gecmek onune gecmek » cekmek » duşukluk » lokmasıağzında buyumek » be » soz gelimi » terazi » kulturlenmek » jole » doneleme » iyi veya temiz işaltıayda cıka » otumsuzleşme » sirkuler » yunan » oykuleştirmek » cozuluş » icin icin yanmak » terbiyeli kofte » muttefikan » muslukculuk » hazır duruma getirildiği omurg » borcluluk dengesi » de » frenk uzumu » erdiğine erer ermediğine taşa »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.