tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cağırılmak » ateşcilik » astarıyuzunden pahalıolmak » boşkume » ibrikci » unsuzunu gosterir » kokain cıkarılan en cok peru » ihrac » ağaclı » acar » buk » yem istemez su istemez » veya rejimi değiştirecek bicim » cekirdek » vinc » kuşumlenmek » opulmek » kirec » lopcuk » paracol » gozleri berraklaşmak » bitki sutu » fındıkcılık » mufteri » kabul kabul etme » yasa gomulmek » saydam veya donuk vernik » etcil » mulkiyeli » yelken gonderi » peşkeşcekmek » bacak bacak ustune atmak » bilinc » ciğnenme » garnizonlarına ve bu duzeydeki » gundem dışı » yuzmek » sacış » umurumum teki ters soyleşiyle » tebellur etmek » brıcka » gosteri » yuzune bakmamak » bahce » cultarı » o » tekerlekci » kadıkoy taşı » gugu ciceği » tuccarlaşma »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.