tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sutkardeş » kacılma » carnacar » potikare » cenesi durmamak » cizgi cekmek » kustere » gelmic » patlak goz » gozden gecirmek » camur gibi » cift pencere » camur atmak veya sıcratmak » tenevvur etmek » gundelikci » da de ta te » zevki cıkmak » cirişgibi » yağlımuşteri » cifteli » yıkık dokuk » ı i » kacakcılık » arasında den başka anlamıyl » cıkışlı » usulsuz » orumcek kuşu » kazanc » huveyda » turşucu dukkânı » cayır tavuğu » kufretme » yapı sebilhane » bir kararda bir allah » rotuşetmek veya yapmak » on avurt unsuzu » hakir gormek » ince karton parcası kartvizit » etmek » suyu hurmetine veya yuzu suyun » ağac cileği » uz » elini ayağınıkesmek veya cekme » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » kireclik » tebelluğetmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » guderici » yuruyuş » aranjor »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.