tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekimci » gorevdaş » kutle » kumulus » dovme » leke surmek » kok » calkalamak » suratından duşen bin parca olm » bisulfat » balcak » cakmaklık » başına gecirmek » celik » bon bon bakmak » numayiş » aşinalık gostermek » kusurat » amator » galebe calmak » muteferrika » el işciliği » nufus patlaması » haric olmak » nufus » guruh » gozyaşıbezeleri » yuzer top » muşabehet » mes uliyetsizlik » kana boyamak veya bulamak » gorumsetme » soz vermek » uzerine almak » urunsuz » mobleli » kecisağan » aşağıkalır yeri veya yanı yok » huzunleniş » anlıkcılık » kapcak » elinden bir işveya şey gelmeme » muslumanlık » rumlaşma » gumuşcun » gunberi » gonlu takılmak » doner ayna » boluşmek » secim sandığı »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.