tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kamcı » tuzla buz veya tuz buz olmak » surtunup durmak » kepekci » ağac olmak » bildiğinden şaşmamak veya kalm » sozlendirme » kavgaya girişmek veya tutuşmak » ofkelendirmek » cevre » boluk porcuk » namutenahi » kacmak » burc » gecmişi olmak » ahlâkca » yuzu asılmak » govdesizlik » talip cıkmak veya talibi cıkma » mukellef » temettu » r r » fena değil veya fena sayılmaz » diri ortu » citili » donuna kacırmak » terennum » kucağına duşmek » cocuk » tumel » cıngıl » sokak cocuğu » bankadan cekmek veya almak » civitleme » ulfet » gercekleştirme » oruluş » fuzyometre » bicim » bıcak gibi saplanmak » cubbe » arac » yer yarılıp icine girmek veya » istenilen bicim elde edilen m » gonulluluk » cok tanrıcılık » duve » ac acık kalmak » citar » coğunlukla »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.