tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canlılara yaşama ortamısağlaya » mızrak cuvala girmez sığmaz » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » tanıdık cıkmak » tesisatcı » puslu » sut kuzusu » sun î gubre » cıraklık etmek » sutbaba » cizdirme » yabancılık cekmek » tur » icme suyu » adamakla mal tukenmez » yaylar uzerinde hareket etmek » kaleminden cıkmak » hesap vermek veya hesabınıverm » emici tuyler » yuzu yere gelmek gecmek veya y » kuflendirmek » calışma belgesi » gumletme » allah son gurluğu versin » ciziktirmek » hayal duzeyi » hil at » mustağni » bictirme » gozu gitmek » burcak » anayasacı anayasayısavunan an » turemiş » meydana cıkmak » alıc » muhafaza etmek veya edilmek » duşurmek » boce » kepce kuyruk » paratuberkuloz » başdumenci » kopek soğanı » kanıicine akmak » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » gozu tutmamak » pacal » dirsek cevirmek » dallarınıkısaltmak » kiremitci » gormek »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.