tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dalıp cıkmak » omca » ısparmaca » bicimcilik » cekiliş » sayısınıallah bilir » boylelikle » iyi işdoğrusu » bir gosteride yer alan kimse » tos » pomak » gobek bağlamak veya salıvermek » un almak kazanmak salmak veya » lupten » cadır uşağı » gume » yapılan fıcıvb » ic acmak » nufuzlu » duşkunu » hucuma kalkmak » cıldırtma » gocurtmek » muşteki olmak » burumcuk » cocuk oyunu » izzetuikbal » cağanak » tenasuh » biz attık kemik diye el kaptı » kırk bir bucuk » donmek » patır kutur » soz veya lâf işitmek » tatbikatcı » cizgi cekmek » kullanılır » maskaraya cevirmek » cıkma » kesip bicmek » taaddut » cilve etmek veya yapmak » takarrur » cattırmak » cokmek » cephe acmak » cizmek » vibrator » gomuk » buyutuş »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.