tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onemlice » capar » ucukluk » can alacak nokta veya yer » ayağına duşmek » keşkulufukara » gobek » calımsızlık » gozleyici » yurutmek » sozsuz » yenilir veya yenir yutulur şey » cemberi yarmak » icitim » kedi yavrusunu yerken sıcana b » başlıkcı » insan konuşa konuşa hayvan ko » ozerkleştirme » resimlerin sesli veya sessiz k » munasebet » kultur sitesi » suzgecli » sunturlu kufur » başının gozunun sadakası » donmek » golgelemek » gorunmez kaza » su » duşuncesini acmak » calıidi cırpıidi evim idi ya » karısıkoylu » topac gibi » munasip gormek » tac giymek » sozlu film » allah kazadan belâdan saklasın » tun tun kacmak » on ses duşmesi » surmelemek » yapısının işleyişinin ve geli » nusha » istatistikci » boduc » daha bircok şeylerin yapımında » teknokratcılık » gayrimusavî » yolunu beklemek veya gozlemek » ucretsiz » kılcık » kapısınıcalmak »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.