tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kalcıncı » sureğenleşme » kackın » lâfcı » cullanış » lopur lopur » rontgen » muteneffir » cekmeceli » uzerine yuklenmek » diluviyum » ciftleşmek » unlenmek » coğumsamak » buzme » icinden pazarlıklıveya icten p » kofteci » butunler acı » halka veya âleme verir talkını » ozlu camur » ayağının bağınıcozmek » dort donmek » dilekce » diplomatca » batak culluğu » himaye etmek » tekefful etmek » taşınabilir arac » nufus bilimsel » kor ucuş » yuz » aile bahcesi » turev » tukuruğunu yutmak » insanoğlu ciğsut emmiş » kosnu » sevgi » hukûmet erkânı » olcusuzluk » koy ağası » l » saclarıiki turlu olmak » rekonstruksiyon » batıturkcesi » derleyip toplamak veya toparla » cevirici » ondule » toprağa duşmek » dallarınıkısaltmak » daha bircok şeylerin yapımında »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.