tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acımak,üzülmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
menu » evic » uyku basmak veya bastırmak » durulmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » golluk » doşeli » cekirdek aile » carşafsız » ic işleri » boru ciceği » ihraz etmek veya eylemek » brahmanizm » ala yuntlu » uckuruna sağlam » ciğleşme » pic etmek » kan ken » yururluğe konmak » cozumleyici » harclık » mujdeci » acıklamak » bakımından bağlanarak soylenme » otucu » futur » briketci » mustahak olmak » kılıc cekmek » gec veya gec efendim » cokkunleşmek » kolcak » surumek » tuzluya mal olmak oturmak veya » cimcek » duşuncel » hayat mucadelesi » ayırac » oz direnc » copcatan » darulâceze » sevda cekmek » olan biten veya olup biten » dondurulan ince uzun ışık ara » munafık » akdarıpanicum » sumerce » kacmak » cumhuriyetcilik » yuzu gulmek »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.