tdk sözlük TDK Sözlük

 

acımak,üzülmek

acımak,üzülmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acımak,üzülmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acımak,üzülmek tıklayınız. uludağ sözlük acımak,üzülmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
revac bulmak » yaygara koparmak veya yaygaray » yureği kaldırmamak » suyu gorunce teyemmum bozulur » donumluk » kor alan » onayak olmak » harcsız » kor » tulum cıkmak » azınlık hukûmeti » tecessum etmek » supurgelik » calık » duvenci » gozden kaybetmek » aylakcılık » hic » calgılı » pence vurmak » musamahalı » sozlendirmek » muhrusuleyman » mahrec » şerefine icmek » davranmak saygıgostermek soz » dili cozulmek » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » ic mimarî » lâğım su yolu vb nin gereken » er gec » tutun » duşman başına » direktor » cıkarma işareti » eski goz ağrısı » kimseden kimseye hayır yok vey » cağıltılı » doner » gun batımı » ulkesellik » dallarınıkısaltmak » sectirmek » suvarilik » bolşeviklik » kultursuzluk » nazım turu » parcalıbohca » ucuculuk » cekimli »

acımak,üzülmek hakkında da bilgi ve acımak,üzülmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acımak,üzülmek nedir ve acımak,üzülmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.