tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goze bilimi » ıskarca » cehresi bozulmak » e kuvvet » cabuk » calgın » camurluk » şark cıbanı » duzenlemek » bolşevik » murtekip » cullanmak » gelişmişcanlı » yuksek ses » suzule suzule » dovuşcu » cocuk kalmak » tuneme » kultur bitkileri » ve burada gorevli kimselerin t » gorevsel dil bilimi » sağgozunu sol gozunden sakınma » yurutulmesini ve bunlara dayan » takla boceği » cocukluğu tutmak » turetmek » gurultusuz » turşusu cıkmak » comert » guven ışığı » kızağa cekmek » ackılanma » arpcı » haricten gazel okumak veya atm » pic sinek » ayağınısurumek » guvensizlik duymak » her tur gosteri yapmaya uygun » anlayana sivri sinek saz anla » icine sokacağıgelmek » otumsuz » ozel » gorgulu » otlakcı » sulfurleme » dağayısı dağlarda yaşayan yab » surgun » carpılma » yusru » nervur »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.