tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
projektor ışığında olmak » kotek atmak veya cekmek » comertlik » caldırılmak » muziksever » kayışcı » inmek » dervişce » catlamak » kırık dolu » ustun olmak veya gelmek » olumun soluğunu ensesinde duym » on » koy koruculuğu » oruk » suslendirme » ispenc » cirozlaşmak » somalili » kuduz bocekleri » enstruman » goturucu » eli ermek veya ermemek » sundurme » inmek » celme atmak veya takmak » ilgec » muesseseleşme » sozcuk turu » koşk » orneğini almak » arap gibi olmak » hiccilik » kultur ortamı » cullama » fırsat beklemek veya aramak » muspet » soru cumlesi » yalın kılıc » yukculuk » gugu ciceği » munşeat » gecce » album » gonderici » dokunca gormek » hambelî » cakar » orgu » gece işciliği »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.