tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
golge » cıkılama » sozleşme yapmak » yuruyuşe cıkmak » ş » yola veya yollara duşmek » gurultulu » icgudusel » ihtilâc » gosterge bilimi » hoduk » fiil govdesi » uşutme » catlama » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » cince » borek acmak » karikaturcu » mujde » etciller » tahammul etmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » gozu kalmak » kufurbaz » muşterek » acımlamak » guneş » kuturdeme » yumruğuna guvenmek » hicci » aramak » tunguz » otesi berisi » tuzel » canım » fırtına kopmak veya patlamak » baltık » meyve receli » camaşır ertesi olmak » tarla acmak » uclu » el ile elle tutulur » tore dışıcılık » gun atmak » kacırmak » zafer bayramı » rolâtif » ruhunda guneşacmak » kılıc pabucu » kor boğaz »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.