tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
atom cekirdeği » katılmasıya yapılan secim » utanc » yuzey veya cizgi kaide » tehaluf etmek » unsuz benzeşmesi » yumruk atmak veya indirmek » sungu » kıt a » tuketmek » hintli » esperanto » uvendire » arada cıkarmak » buzuşmek » role » bal ozlu » cıkarmak » surgun avı » kıptîlik » ağırlık basmak veya cokmek » panamalı » cokertmek » calyaka etmek » yufka yurekli » humanist » kose » canak » vokabuler » yureğinin yağıveya yağları eri » okuz damı » acılış » yuzu asılmak » muhre » kirli cıkı » kaşıkcılık » cabuk » acıklar livası » fluor » kotu haber tez duyulur » cizmeli » kacırış » mustelzim » orgulu pilâv » tamtakır kuru veya kırmızı bak » yassısolungaclılar » serdumen » eşeği duğune cağırmışlar ya » pişirgec » gozuyle tartmak »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.