tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inanc » bugduz » şobiyet » su yuzune cıkmak » harala gurele » gomlekci » in » unca » catal » kacmaz » capalanma » gomulmek » cuş » donuşlu » yuruyuşe cıkmak » rontgencilik » dunden hazır veya razı » helvacıkoku » oğretmen evi » cipilleşmek » koy meydanı » butunu hars ekin » koşeyi donmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » mısır fulu » duz » zulfaris » lu » ciftleme » koklemek » malzemeden yapılmışyarıotomati » soyup soğana cevirmek » kirec sutu » gorunuş » şanından olmak veya şanına yak » kısmetinde ne varsa kaşığında » nitelikler gosteren madde » cokmek » kulis calışması » luleli » holoturitler » fondoten » eflâke ser cekmek » pek yurekli » badıc » granduk » kokorec » hoşca kal veya kalın » cıldırmak » an anecilik »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.