tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sopa ile bunun iki ucuna bağlı » temerkuz etmek » hareket » dolleniş » şakşakcı » uruşmek » burnundan duşen bin parca olma » oz » enfarktus » mâni i » ses vermek veya vermemek » safca » daha neler » porsumek » zanaatcılık » klâkson calmak » cokkunleşme » oğle yemeği » doşemelik » tentur » kuraso » pic sinek » catlayış » icsel » ziyade olsun » fluorit » bulamac » hayvan derisi » cilecilik » cıplak » abacıkebeci ara yerde sen nec » gudumcu » pırnal komuru » kartca » muteakip » duzeltici » horozu cok olan koyde sabah ge » golgelik » tokatcılık » baygınlık gecirmek » oksuz » gabonlu » teamul hukuku » kokoreccilik » guneşsiz » omur torpusu » murekkepleme » haber burosu » cirozluk » golerme »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.