tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carcabuk » dışacı » on deyiş » karşısına gecmek » gobek havası » hele şukur » yangın yerine donmek » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » goreceği gelmek veya goresi ge » tokezlenmek » culha kuşu » meydanıbirine veya bir şeye bı » bostan bekcisi » eteğine yapışmak veya sığınmak » numayiş » gokkuzgunumsular » boluk porcuk » cocuk gibi » ebussuut efendinin torunu » gunberi » tokezlemek » dikilmişparca » efendime soyleyeyim » yonseme » gin » boluntu » tekme atmak veya tekme vurmak » kosteklenme » kor boğaz » goturu tur » gun batısı » uvey cocuk » bal ozlu » kok » yahudi baklası » ziraatcı » kufeci » salcalama » kacıncı » tukuruk hokkası » gore » gorumsetme » dokumhane » cıtkırıldım » aracla yakmak » tımarhane kackını » kan yurumek » olcermek » agrostemmagithago » tayini cıkmak »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.