tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gul gibi bakmak » muzminlik » goz yummak » tahavvul » kuflenmek » yuf ervahına veya ervahına yuf » masraf gormek » soz yazarı » catal sakal » gecirmek » yarım pabuclu » gozden nihan olmak » kor boğaz » cekmek » musmir » bohcacı » tutsulenme » gomleksiz » canınıcehenneme gondermek veya » kaput gitmek veya olmak » dudukleme » dumen » ust » ust cene » takaddum etmek » kostek » yol acmak » doğme » kullanılan mutfak âleti » toplumsal butunleşme » calkalayış » tercuman » basıncolcum » catı » guneşalmak veya guneşgormek » cabuklaştırma » cıtırdama » gozleri acılmak » istizan etmek veya eylemek » uslûp » ekmek duşmanı » polarolcer » kaynatılmasıyla elde edilen ye » kulhancı » ovunce » makta mekte » hayvan salamandra » mundemic » evrak cantası » donencel »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.