tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakmağıolmayan » goğus hastalığı » bereketli ola veya olsun » ceviricilik » etiyopyalı » gozler onune sermek » ozdeştirmek » mine ciceği » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » cenet » sırca » acılıştoreni » odevlendirmek » dovuluş » cehre almak » bankada veya aracısında actırı » kel olur sırma saclıolur kor » cenek » tek secici » olum » can cıkmayınca veya cıkmadan h » hunsa » lu » duzen » yukculuk » İsvicreli » tefahur » cifte koşmak » coğaltma » ahzuita » ateşli silâh » goruntulemek » kacırış » koksuzluk » sm » hic değil » tacsızlar » donmeli » harclı » candır » hat bekcisi » sozcuk hazinesi » cay kaşığı » gun kavuşmak » yuz etmek » konveyor » elini ayağınıkesmek veya cekme » ici yağbağlamak » golgesinden korkmak » canorus »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.