tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cifte gitmek » dovmek » yahudilik » carpılı » soylenilme » tahayyul etmek » k » keciboynuzu gibi » tehacum » bulunan bolum kafa ser » berhudar ol » eli boğrunde » karun » ibaret olmak veya kalmak » plânor » yuzune yazmak » ucteker » milliyetci » gucune gitmek » kufur savurmak » purtelâş » ici beni yakar dışıeli veya s » kuttedek » cırılcıplak » cabuk ol veya cabuk » cevrelemek » geceyi gunduze katmak » sut tozu » yoruk » taahhut » suclanmak » tavan supurgesi » silip supurmek » doğaclama » asansorcu » teleut » cıkrıklı » orgutleniş » bir deri bir kemik kalmak » duzenek » kurulur » buk » apacıklık » sutre » camaşır suyu » cevirmenlik » dolambac » kaldırım muhendisi » tenezzul » guzaf »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.