tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzun arac » cakar » tumen » kopurme » mustahak » bugunku gunde » yukselti » korkudan cıldırmak » uzere » tutun icmek » alt yanıcıkmaz sokak » cenesinin bağıcozulmek » gurleşmek » uleşmek » onleyen eğik bolum » eğri buğru » barcak » ahcı » mayın dokmek » surme mantarları » cıldırtma » cimdiklemek » kosnulu » anasının ipini satmışveya paza » gozune dizine dursun » sonuclamak » senyorluk » kulte » cok partili » ortaklaşa alışkanlıkların tut » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » percinlenme » uzağıgormek » muşkilât cıkarmak » gozukme » corekci » somurgeleştirmek » elle tutulur gozle gorulur vey » tuy gibi » cul caput » abakus » sukse yapmak » kopoğlu » endişeye duşmek » halka donuk » munkesir » uruşmek » kan kusup kızılcık şerbeti ict » istencci » sağakce »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.