tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
im » dopiyes » donuşum » gumrukten mal kacırır gibi » lâcivert di » cartır » guney » gâvur olusu gibi » mustensih » gok gurlemesi » kethuda bey » genc irisi » ic zar » satranc vezni » ne olacak » ucmak » kediye peynir veya ciğer ısma » bruxelles lâhanası » recete » kucuk mevlit ayı » soğme » mantık oncesi » guvercin » gelinfeneri cerasus padus » vinc » surmek » sağdıclık » yureği delik » gırtlak unsuzu » geciştirmek » cicek bahcesi » vidanjor » ustelemek » bıcağın keskin olmayan ters ya » guncelleşme » cengellemek » doşetilme » kolcak » carktan cıkma » kumeleşme » halvetî » malc » benliğinden cıkmak » değişim yonetimi » evirmek cevirmek » gununu gormek » kor boğaz » cozunme » gozu dunyayıgormemek » bilcumle »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.