tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorevden alınmak » cağrışma » uzak goruşluluk » cekişmeli » revacta olmak » oksuruş » gozunu yummak » cıngırdak » uretiş » denkcilik ği » hamala semeri yuk olmaz » dumensiz » beberuhi » dilinin altındaki baklayıcıkar » oğureceği gelmek » omur torpusu » cingene pembesi » ayağına cağırmak » garnitur » aylıkcı » luzumsuzluk » mubrem » katoliklik » zuğurtleme » pacavra » sıcramak » sutre » teşhis etmek veya koymak » pantufla yapan veya satan kims » yemişci » coğaltım » yaptıklarıgosteri » başına işacmak » elma da alma da demesini bili » kostek » yosun kulu » acığa cıkmak » anten yukselteci » cedik » yumurtayıcalkamak » inişcıkış » borcsuz » ikiyuzlu » genel gorunum » gecirme » gunu gecmiş » govde » muhafız olma durumu » yapay dollenme » endonezyalı »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.