tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ac kalmak » yok etmek » sozel oğrenme » maden komurunden cıkarılan ya » kufletme » yerden yere calmak » refuj » mavişmavişbakmak » tumlenmek » cotiragiller » calışma » operetci » yeni dunya » yureklendirmek » yon » ana yureği » sayma işlemi » meraktan catlamak » harıgecmek » donu » soya cekmek » onune geleni kapar ardına gel » gozunu bağlamak » enfrastruktur » gozu toprağa bakmak » hırvatca » suyu mu cıktı » sozlendirme » caprazlama » boşcıkmamak » oyku » yenilir veya yenir yutulur şey » icin » godeş » cepin » boşta olarak yapılan ortu » raportorluk » cevirmek » ve dengeyi sağlayan organ » sun îlik » dokmek » b » murit » konuk koşesi » kamcılı » patlak goz » yureği ezilmek » cergeci » kusur » meksikalı »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.