tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
letce » telgrafcılık » x veya rontgen ışınları » etmek » mesele yok » kotuluk » orucsuz » lutfen » sure » kişiye ozel » ceza cekmek » simultane » hacet gormek » dovmeci » ac » urperme » ciriş » koleleştirmek » zekâ bolumu » notr » masa ustu yayıncılık » tutmek » coriandrum sativum kara kimyo » acıklamalı » cevre » pacalı » bağlandığızincir arasına konul » vekilharclık » parcası » doviz » cuş » sulus » baştan kalmışveya kalma » sur at » hu cekmek veya demek » piclik » baston gibi veya baston yutmuş » yuklenilme » goğus » ceza gormek » falakaya cekmek yatırmak vurm » suzdurme » gonlunu etmek veya yapmak » catallı » ahmakca » uygun bir bicimde takılarak on » tufek patlamaksızın » burumcek » cokuşme » patates boceği »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.