tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kosteksiz » kıpcak » golge olay » adındaki asker ocağının kurulm » osurgan boceği » boşluk » ozgun » kazıkcı » ustume iyilik sağlık ustune u » hayvanın sebep olduğu hastalık » arif olan anlasın veya anlar » cucuk » cok eşlilik » bal dok de yala » tenisci » gubre gazı » ahmakca » acık elli » mız miz muz muz » kokertme » yonetici » cektiri » mutereddit » insanlıktan cıkmak » dağıstanlı » kimsenin eski saygınlığının ka » lulecilik » muzebzep » mukaddesatcı » zıpcıktı » guttuğum domuzu bana oğretme » goce » soz duşurmek » dorduz yumrucuklar » muruvvetsiz » cevirmenlik » carşaflanmak » celişki » goz » guc » tukenmek » şarap canağı » ekşili corba » dort yanıdeniz kesilmek » bir ayak ustunde bin yalan soy » coğunlukla » beyin gucu » goturme » dovuşme » icsiz »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.