tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kalabalıkca » uykusu acılmak veya dağılmak » dort yol » kupe donmek » koturum olmak veya kalmak » ote » yuzustu bırakmak » molekuler » ciziktirmek » uyuşmazlık cıkmak » toz » ickici » yokcu » duzensizlik » horozdan kacmak » amaclı » u » suyek » lâponca » cergici » duşgucu » garnizonlarına ve bu duzeydeki » iki kulak bir dil icin » uzre » ve dengeyi sağlayan organ » gozu kapalı » guc » onlem » topcu » guruh » ust uste » maz mez » iştahıacılmak » gozetmenlik » tepeustu » formulleştirme » kalbi parcalanmak » cağrıştırmak » fetva vermek veya cıkarmak » gecirmek » cekimli fiil » surfe » purcek » dunya başına dar olmak veya ge » gonul rızası » diri ortu » luzumsuz adam » menşeviklik » musaade etmek veya buyurmak » allah icin »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.