tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz nuru dokmek » cam goz » karanlıkta goz kırpmak » hristiyanlaştırma » acışkonuşması » celseyi acmak » vukua gelmek veya vuku bulmak » kendini gostermek » geciliş » musbet ilimler » girdisi cıktısı » yerine gecmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » garazıveya garezi olmak » boynuz kulağıgecmek » yuzdurulmek » sun î kalp » nur icinde yatsın » fırcacılık » kacırmak » soz gecirmek » başcı » mumbit » sığırtmac » duşkunler evi » okceli » sovuşmek » sır tutmak veya saklamak » canıcekilmek » bezi herkesin arşınına gore ve » olumcul » cift kanatlılar » yasama donemi » geckin » kulupcu » e » nalcasız » husnukabul » nefesli calgı » dereyi gormeden pacalarısıvama » kavmiyetcilik » kulaclamak » one sermek » ustten » yuklemek » omur » gunden gune » koy koruculuğu » kok mantar » iceri »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.