tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutekebbir » camurluk » yuzleştirmek » goze gorunmek » cayır otu » kendisini değiştiren calışma s » terorculuk » tekâmul » civicilik » cicek » koşe yazarlığı » luleci camuru » peklik cekmek » ic yarıcap » iceri » uzağıgormek » saatcilik » hesap ozeti » bicimsiz » koruklemek » şukretmek » kralicelik » şimşek cakmak » sıfırıtuketmek » infiratcılık » tufek atmak » muslumanlaştırma » supurgeci » mahşere donmek » fransızlaşma » goz yuvarı » kılıc oyunu » duşunme » koalisyon hukûmeti » soz almak » cihannuma » verilen unvan » yureğine saplanmak » terbiyesizlik etmek veya yapma » muteessif olmak » sutliman » gomulmek » gommek » catışma » ahilik » temas etmek veya biriyle temas » bicimlerini belirleyen ana oze » emek cekmek » suslenmek » gozlerinde şimşek veya şimşekl »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.