tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kademli olsun » govermek » ic ses duşmesi » olmek » kaymak bağlamak veya tutmak » ucayak » koruyucu unsuz » cakırdiken » peynirli borek » borc gırtlağına cıkmak » pacavracı » gozu sulu » dort goz bir evlât icin » tupcu » catra patra » eskulâbî » yerin dibine gecmek batmak vey » buyuk soz soylemek » suclandırılmak » cerezlenmek » eşiğine yuz surmek » mustantiklik » kul olmak » bolu » akşam ahıra sabah cayıra » sokuluş » cizikli » ozenilmek » gonen » olağanustu » odyometre » suyundan yararlanılan cukur » gulu tarife ne hacet ne cicek » iz duşumu » fabrikator » başkomak koymak » kuştuyu » iceri girmek » kopek yese kudurur » ayrılan kimselerden kurulu der » gercekustucu » gundeme getirmek » gunberi » hayvan salamandra » gorevlilik » korku duşmek veya korkuya kapı » eyere de gelir semere de » ic ice » gece bekcisi » kahve dovucunun hınk deyicisi »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.