tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cuha ciceğigillerden tohumu k » sempervirens » zıvanadan cıkarmak » icini kurt yemek veya kemirmek » ustune yuklenmek » iki gonul bir olunca samanlık » koturum » taaffun etmek » susen » eceli gelen kopek cami duvarın » aglutinasyon » bıcaklatma » zor alıma carpmak » cıvdırmak » taş » kulağınıcekmek » yuvaya donuş » kale cizgisi » bolmec » gecim sıkıntısı » buyuklerin ellerinden kucukle » buzcozer » guneşyanığı » olcu » ozleştirmecilik » kavlukarar » ahlâkcı » nefes tuketmek » ucleşmek » tureme unlu » akburcak » ayca » sırasıduşmek » muritlik » tuf » ozumleme dokusu » cekememe » basıncolcum » gecersiz » dansozluk » tumel kavram » lr » ne soyluyorsun » opuşme » ickiyi bırakmak » muneccim » celikleştirme » capkın » mirac kandili » sağcıkarma »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.