tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hint pamuğu » lupletme » borc yapmak » yureğinin yağıveya yağları eri » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » inmek » yuksunmek » bicimli » olumsuzleştirmek » bon bon » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » buz ustune yazıyazmak » yuruyuşe gecmek » kusku » muzminleşme » suyunu cekmek » tedahul » yandan carklı » tarih duşurmek » feylesofca » arabist » yumruk gostermek » posasınıcıkarmak » tumlenmek » gurultuye gelmek » bir yandan yanda » alkalolcer » yetenekleri gelişmemiş cocuk » plâstikcilik » koken bilimsel » yazıp cizmek » aksilik cıkmak » mulkî » macar ineği » gıyabî hukum » coğaltış » uzerine gelen duvar ağırlıklar » ice kapanık » hukmetmek » prelut » guneybalığı » kukla » surmelemek » yaradan tanrı rab mevlâ » korluk » yardımcıyargıc » altayistik » dikenli yuzgecliler » hukumsuz kılmak » ortunme »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.