tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duğun evi gibi » nasranîlik » olumcul » karikatur » surgu » turum » orseleniş » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » başına kakınc etmek » resmigecit » au » boku cıkmak » gozu bağlıolmak » gonlu takılmak » at binenin veya işbilenin kıl » gullu » yukseltgeme » tasvip gormek » eser rolyef » eli cabuk » bektaşî babası » yuzucu » dayanamamak » cezasınıcekmek » bir ayağıcukurda olmak » sozel » ahdicedit » oyle » hungurdeme » ors » başmuhendis » kısa unlu » gorulmemiş » dunya » kume » mağribî » ucurmak » mutalâa » hukmolunma » icecek » yer tutmak veya tutmamak » acmak » cokuş » mustemlekeci » turuz otu » gozlerini veya gozunu oymak » az gormek » sora sora bağdad veya kâbe bul » carklı » poğaca »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.