tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fırcalanma » amaclamak » acmak » kargın » alıp yurumek » puskurmek » akca armudu » falcata » guven duymak » ardına kadar acık » akciğer lopcuğu » percin » can borcunu odemek » yaban sumbulu » cacaron » cekirge şalvar » museccel » usturmaca » cıkır cıkır » teknikci » kokten dincilik » secim » ağız yer yuz utanır » sac » kabına dokmek » maddelerin genel adı » cozuluş » uz » futur etmemek » arının yuvasına kazık veya cop » gecici » sunnet ehli » acıklığa kavuşturmak » on lisans » cukur » garnitur » hâşâ summe hâşâ » mahallî secim » celikleştirmek » dort koşe » cavuş » gumuşlenmek » veya toprak harc » top ağac » ulusculuk » hasatcı » iz anıyok » guc mevkide kalmak » parcalatmak » ovunce »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.