tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
unlenmek » tutme » ustunsemek » sabah ola hayır ola » yeni cağ » zerzevatcı » yoneltme » yaz donencesi » siyanurleme » ucretlendirmek » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » olcum » ilkoğretim » yapma cicek » kucumseme » cakmak yapan veya satan kimse » ici dışıbir » oğrenci bileti » cin leylâğı » tebelluğetmek » puriten » duzine » gonul bulandırmak » ucuz » pulverizator » gunluk ağacı » yuksek perdeden konuşmak » guvenceye bağlamak » gudumculuk » pacavra gibi » gosterişsiz » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » eti budu yerinde veya etine do » faca » inşaatcı » tecrubesiz » redaktor » carptırış » cıkmak » namertce » cıkılatmak » doksan veya kırk seksen kapın » buyukce » tefavut » kukurtlenme » kuflendirme » hakikî » kirec sondurmek » beyni sıcramak » sempervirens »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.