tdk sözlük TDK Sözlük

 

acının eş anlamlısı

acının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mucadele » on deyiş » kulluk ağzı » sozu veya lâfı ağzında gevelem » kaca » lenguistik » teressup etmek » gore » surukleyici » akbalıkcıl » umranlı » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » galebe calmak » haricten gazel okumak veya atm » tumleme » mut a » cevir sinyali » celik parca » takdim edilmek veya olunmak » hem İsa yıhem de musa yımemnun » muslim » fransızlaştırma » koaptor » estek kostek » dolabı frijider » gecersizleşme » kungurdemek » odunleme » utu masası » surme » katran camı » dingo nun ahırı » yedi kat yerin dibine gecmek » tetik ustunde beklemek » calvincilik » likor » hedonizm » icerik » başına gecirmek » kafa cıkışı » kendi kabuğuna cekilmek » uretimsel » el emeği goz nuru » kara gun » dik acı » kunduz boceği » tumsekli » kac zamandır » somurmek » sırtınıdayamak veya vermek »

acının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acının_eş_anlamlısı nedir ve acının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.