tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhur kazmak » sozunden cıkmamak » zannına duşmek » kılıc alayı » lâğım doşemi » ileri geri soz etmek veya soyl » sesci » rukun » men » cakıldamak » cizgi olcek » sokup atmak » kulunc girmek » buğet » guveyfeneri » başına gecmek » alınır ve başına bir ya geti » nuksetmek » cekinilme » mandallı uzerinde mandal bulu » duzleşme » kurduğu medeniyetleri kendi i » pocuk » kireclenmek » goruşbirliği » dolek » okculuk » tokaclanma » carlık » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cingeneleşme » kıptî » reseptor » cakır » kutuk » gucsuz » cavdar » caykara » sonuc almak » konsultasyon yapmak » mutevazin » kopuk » calkalanmak » suyundan yararlanılan cukur » yb » camurluk » ozdeşleştirmek » ırgat pazarına dondurmek » koşe kapmaca oynamak » hukum »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.