tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kızağa cekmek » gozu almamak » gumuşlemek » celişik » kumeleme » veya başka duzenlerle işletile » ufleyici » gumbedek » akortcu » gozluklu » cul » hizmetci » gozculuk » envaiceşit » ucuc boceği » bicimsiz » yatak yorgan veya yatak doşek » imanıgevremek kısa soyleyişle » gore » bata cıka » cuvallatma » işi duşmek » yansıtac » cuvaş » perşembenin gelişi carşambadan » hoyratca » cılgınlaşmak » doşenmek » kalın musluk » karaya cıkarmak » doğrultmac » kucuk koyun buyuk ağası » mudafi » gercekleştirilmek » bolu » buyume » yukseğe cıkmak » mili » gullâbicilik etmek » mutelezziz » orgutleniş » cırcırlamak » uzerinde pas oluşmak » nakşibendîlik » iciş » kult » pic etmek » kucumseme » tekeline veya tekellerine alma » iltimas etmek veya gecmek »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.