tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortturmek » peşinde dolaşmak veya gezmek » fare duşse başıyarılır » taklitci » cocuk bahcesi » cingene pembesi » cağrıştırma » gocuk » cekmek » yatak yorgan veya yatak doşek » ust insan » bohcacı » onemsenme » enfarktus » gununu beklemek » kimse » gonul almak veya gonlunu almak » kedi ile kopek gibi » ucmak » gumruk » celmek » tur » mutereddit » başulke » koşe » ozleştirme » sansur » mercekten oluşan optik alet » arasında den başka anlamıyl » ciğiplik » duzeltme » mış miş muş muş » ozgunleşmek » ağrılarda goz ağrısı her kişi » bolunmek » tokezmek » ahfeş in kecisi gibi başınısal » karayca » yurekler acısı » izdivac » aylakcılık » cansız duşmek » olcu » pacavra hastalığı » tatlısu frengi » yem istemez su istemez » tekessur » taahhutname » malikî » kan cekmek »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.