tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzune bağırmak » pozitif goruntu » canak comlek » re » catanacı » yurek darlığı » surekli olarak gidip gelmek » golgesine sığınmak » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » olcumleme » arac » ay gun yılı » başına belâ acmak » sonumsuz » cay » aclık » gobel » koşelik » tezekkur » sağelinin verdiğini sol elin g » bric » goz acıp kapayıncaya kadar » kadidi cıkmak » cizgilik » figur » elektrometalurji » hurya etmek » kurakcıl » uzgun balığı » sozlukculuk » gozlerini fal taşıgibi acmak » kırdırmak işini yaptırmak » başa gureşmek » kafasınıtutsulemek » boluk boluk » yuksek » alcakca » cıl » notrleşmek » namazında niyazında olmak » mış miş muş muş » cip » burnundan fitil fitil gelmek » cobaniğnesi » gercek » kitaba veya kitabına uydurmak » cile cıkarmak veya doldurmak » catı » yavaşca » ara tumce »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.