tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozu ağzında bırakmak veya soz » puskurtulmek » lugat » cifteli » afrika domuzu » teşekkul etmek » gulistan » sutbaşı » kılıc gagalı » bolunuş » vokal muzik » nufus coğrafyası » civi » icirtmek » haşatıcıkmak » kepce » celme » cınlatma » yuzune gulmek » tuy tus » tezelzul » kene goz » kaşık duşmanı » gurultuye gelmek » cocukla cocuk buyukle buyuk o » kakırdak poğacası » derme catma » etmek icin uzerlerine konulan » cekingenleşmek » hurriyeti secmek » gercekleşme » başına vur ağzından lokmasını » elci » tecavuz » daha bircok şeylerin yapımında » duşuk » burokrat » nijeryalı » ic denge » malc » koydeş » kac parca olayım » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » oğutucu diş » tatlısulumen » ultimatom » cimlendirmek » ocağıtutmek » etme bulma dunyası » cil yavrusu gibi dağılmak »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.