tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cap » tekaut maaşı » cocuk bakıcı » soğutluk » cokermek » gozculuk » civicilik » geleceği varsa goreceği de var » mutemmim » vekilharclık » bozukca » kufuru basmak » bulunduğu yer basamak » kulunc girmek » gozleri yollarda kalmak » duze » pic » maddelerin genel adı » akıntıya kurek cekmek » ovmac » tıpıştıpışyurumek » kuturtu » secmek » tenasup » baltık dilleri » alcak » notron » mustacel » sağic » kaypakca » f f » cingene cergesinde musandıra n » hazır duruma getirildiği omurg » fusun » tekst » museddes » verilen genel ad afsun sihir » kaba duzen » mufret » cizgilik » ici cız etmek » ickili » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » bilinc » sun î bobrek » cekirdek kahve » ferman cıkarmak » acmazlık » anser » am em »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.