tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şohreti dunyayıtutmak » guneşlekeleri » gozetmek » muyesser » kulceleşme » maaşa gecmek » aracılığıyla duymak değmek e » veya orulen dikey duzlem » dost ağlatır duşman guldurur » dokmek » gucsuzce » luknet » dirhemle soylemek veya konuşma » arayıp soranıbulunmamak veya o » cekmek » ufleme » puskurtme makinesi » gucu gucune yetmek veya yetmem » celik gibi » yuz kiri » fluorışı » cokkunleşmek » ta ki ta uzun soylenir » copluğu » gecer » duğumlenmek » dalgaolcer » capak » cozumleme » otumluluk » dokup sacmak » vizon kurk » ceperli » guneşletme » yer cekirdeği » şaka iken kaka olmak veya şaka » yusru » kukremek » cırak etmek » goz hakkı » karakalpakca » kucuk kopru » amperolcer » tanzimatcı » ortak ozne » cemrek » arasında den başka anlamıyl » akaclama » gomutluk » muşfik »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.