tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
poğacacılık » yarıcap » muvellidulhumuza » cakılı » lugol » bulunan iri govdeli hayvan ur » karamusal veya karamursel sepe » culu duzmek veya duzeltmek » duzenlenmek » başına işcıkmak » cikolatacılık » veren silâhıbu hedefe doğrult » sokmek » transit gecmek » mulkiye mufettişi » buyu » renk koru » dağardında olsun da yer altın » dokuz yorgan eskitmek veya par » carık » ocağına duşmek » pejmurdelik » dam yandı icindeki sıcan da b » kufe » cokal » cizmecilik » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » cirişli » hukmolunmak » olay cıkarmak » ulfet » sulûk » cocuksuz » kanıtlamak » koseyle alay edenin top sakalı » cicek » gecer akce » başrejisorluk » ozel okul » omur » film muziği » teessur » cikolatacı » eğik duzlem » goruş » allah iki iyilikten birisini v » kenarda koşede » sallanma » ustune yuklenmek » duzen »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.