tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustunde toplayamayan gafil » hayata gozlerini yummak veya k » duzce » arada cıkarmak » goz kadehi » yalancıcıkmak » cin carpmışa donmek » muhrelemek » fırcalık » w » veren silâhıbu hedefe doğrult » sonmek » kıraclaşmak » ana baba gunu » ağac » gun yapmak » koleleştirme » enduksiyon » toskurmek » bicilmek » durumunda dişi cicekleri yapr » on bilgi » kan canağıgibi » hizmet gormek veya etmek » parca » u donuşu yapmak » muzik market » muctehit » iyi kotu » ic » ustuvanî » kul etmek » beleşveya bahşiş atın dişine v » geciş » tumsekli » mac mac » yazdığıad veya işaret » sut » uslûpculuk » cercici » turev » ucurulma » tahmisci » cevgen » bicimdeki bolumler » soğuk duşmek veya kacmak » inakcılık » yurunme » mutehassis etmek » eşbicimlilik »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.