tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ateşbocekleri » dualizm » vadesi gelmek veya yetmek » liman işcisi » cıraklık » armut pişağzıma duş » sabaha cıkmamak » aşinalık gostermek » tur » pey akcesi » ağzınıacmak » musadif » yontemsizlik » golleme » slovak » temel civisi » solpuk » ahzuita » kopcalamak » » aklınıcelmek » olum sukûtu » gocurme » gununu gormek » dugâh » civileme » cekinilmek » lutfen » fark gozetmek » cirişcilik » bir kararda bir allah » ayağına veya ayaklarına kapanm » ezik buzuk » faaliyete gecmek » talaşboreği » zorluk cıkarmak » kıyak kacmak » boğuruş » uzunlukta bir yanıyivli yuva » ana baba gunu » duşundaş » ornek olmak » davetci » muamele gormek » iş arî » muco » şoyle dursun » ovungenlik » cevrecilik » mıhsıctılık »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.