tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ikram gormek » gunduz gozuyle » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kriz yoneticisi » belgegecer » iyodur » cubbeci » be » rolânti » duztaban » gumuşuleşmek » vadesi gelmek veya yetmek » cedî » dalga gecmek » guveylik » ana baba gunu » ackıcı » yureği sızlamak » emniyet duğmesi » dalga gecmek » civi sokmak veya surmek » uyku durak yok veya uyku nedir » metal veya plâstik arac » izletmek » avrupalı avrupa da yaşayan a » mahrut » cekmek » cerceveleme » sıcan deliği bin akce » dokumanter » tullenmek » uzun lâfın veya sozun kısası » alt ust » muhurcu » kucuk dilini yutmak » produktor » dunyanın tadınıcıkarmak » onunde perende atılmamak » gecmek » hut » horoz dovuşu » ac » aluvyon » oluk » iz duşumlu » calmak » bicilmek » tekercalarcı » kabak cekirdeği » yumuşak ince kâğıt »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.