tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
maz mez » camaşır dolabı » likor » acık pazar » gonul eğlencisi » gozletmek » portleme » guz donemi » gozunde tutmek » aluminyum taşı » encumen » gururlanmak » gerceğe aykırılık » sulu goz » mehter yuruyuşu » teressup » kume bulut » kufelik olmak » icraata gecmek » copurluk » onde gelmek » goz dişi » ha şoyle » koylu » ozelleştirilmiş genellikle di » yufka boreği » karısıkoylu » ağzına bir şey veya bir cop ko » catallaşma » lokma goz » koy odası » ruh otesi » sıcramak » ense koku » ağac ebegumeci » kok » barutculuk » bilgili » mukemmeliyet » od » cozulme » gok ekseni » şurekâ » yoldan cıkmak » pic olmak » cinkograf » anasınısat veya satayım » gomulu » gelmic » vietnamlı »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.