tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maca » ofkeleniş » sarac » cubukcu » cul » cene cukuru » ibadet de gizli kabahat de » cirkeflik » acık » gomme kilit » akdarıpanicum » sokuntu » başıbutun » taşkomuru » anac » seckinler » suclandırılmak » emekleme cağı » mutemeddin » gun ağarmak » mulkî idare amiri » telekscilik » İzmir koftesi » tefeul » bir ayak ustunde bin yalan soy » calıkakıcı » surmek » gosteren liste » ovunmek gibi olmasın » işportaya duşmek » benzi atmak veya ucmak » gonul borclusu » eşgudumcu » cıkarmak » bir elmanın yarısıo yarısıbu » duğumunu cozmek » yaydığıgozle gorulen ışıma » dokme » mudrir » fedakârlık yapmak veya gosterm » bey mi yaman el mi yaman » coğaltıcı » ceyizlenmek » kuremsi » hırdavatcı » otobus » avuclama » noel » imalâtcı » kultur sitesi »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.