tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıkca » yuz kiri » tezahurat » carpı » terekkup tarzı » kacırmak » guvez » malın gozu » gosterilmek » işkembeden atmak veya soylemek » urtiker » ilmuhaber » kaşıkcın » oz yaşam oykusu » sapcık » gozu kor olsun » catlak » ust » cağırış » gecirim » coğunluk » kacımsamak » sukût hakkı » nufuzlu » aklınıbaşına almak veya toplam » mustefit » guneşcarpmak » duşunce » baskul » cin ifrit olmak veya kesilmek » allah utandırmasın » boğurmek » uc durum yasası » ac bîilâc » berber dukkânı » ac goz » te » calışma odası » hukmunde olmak » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » mumeyyiz » durumunda olan saklıolan guc » nufuz etmek » ana rahmine duşmek » af buyurun » duğum vurmak » tembele işbuyur sana akıl oğr » dunurculuk » gocuş » allah bir »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.