tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kalbine gore » cıngıraklıyılan » yureğinin yağıveya yağları eri » catı » bilinc » panturkizm » tekâmul etmek » pence » geciriş » ic deri » muessese » cırak » zuhre » boğazında duğumlenmek » ince eleyip veya eğirip sık do » olcerme » boyu boyuna huyu huyuna » terlikci » ar yılıdeğil kâr yılı » sumsukleşmek » icmek » tac » kosteği kırmak » yara acmak » başınıkaldırmamak veya kaldıra » sepetci » curutulmek » gorelik bağıllık izafet rol » hucreler arası » gozunu yummak » gazların toplanması belirli b » urkekce » kor bağırsak » alman » orgutlendirilme » tellur » soğuş » ikide bir veya ikide birde » fıstığıda denilen bir ağac pis » yukarı goğe doğru olan yanı » yumuşakca » tulûatcı » gonenc » imtırak » tekefful » kur acı » menfaat duşkunu » cırpmak » kutuphaneci » kendi kendine gelin guvey olma »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.