tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koseyle alay edenin top sakalı » kavunici ile pembe arasıbir re » alın catısı » gecmek » teşrifatcılık » cul » ustunde durmak » belirtilen bolum » işcıkarmak » gozunden kacmamak » organizmaların oluşturduğu bir » kılcık » tutun » buyucek » kumultu » kıraclık » kulağına calınmak » kına ciceği » kamcılamak » bancolaşmak » sokmek » cıraklık » yureği kanamak » teberruz » cıkmak » topcu » caput » kılıclayış » gulucuk » bıcak gibi » okelik » cocuk duşurmek » hedonizm » can başına sıcramak » puf desen ucacak » icinin ateşi kullenmek » ağıtcılık » ele gecirmek » cıfıt carşısı » mulkiye mufettişi » doner » ustunleşme » kalkan bocekleri » guclendirme » cevirmek » taban tepmek veya patlatmak » ustupulemek » yağmur yağarken kupunu doldurm » ic » ucurum »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.