tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gercek sayı » koşek » kriz gecirmek » gumuşlenmek » şarkiyatcı » civi gibi » gozu kaymak veya kacmak » ustu başıdokulmek » duğum » tatlısoz » yunanca » kumulâtif » sonum ayrımı » mal mulk » ım » kapısıacık » cini murekkebi » olum allah ın emri » mac mec » temayul » salcalımakarna » celmelemek » buyukluk taslamak » dokumleme » cayırsedefi » ilk goz ağrısı » himaye etmek » murekkepli » gecim derdi » zn » gecici » bula bula bunu onu bir şeyi » mutehakkim » cuzdan » aşinalık gostermek » of cekmek » it ite buyurur it de kuyruğun » gozu gormemek » gesneriana » supurgecilik » cağrıcılık » dovec » veya orulen dikey duzlem » sozune sahip » mulâzım » kacmak » olmama durumu serbestî » koksel » gok ada » isteri nobeti »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.