tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goruntu » cartır » dansor » ağcekmek » ordek balığı » zafer bayramı » kamcılanış » kendini toparlamak veya toplam » gun » bilgic » tepegozler » geciştirmek » etmek » gok » sinema endustrisi » sinyal muziği » hacet gormek » divanıhumayun » doşgomu » dalkılıc » tac » sarımsağıgelin etmişler de kır » yenidunya » belirtilen bolum » sorguc » gockun » hareket ve davranış insiyak » koşutculuk » cubuklamak » ilâclamak » kıratın yanında duran ya huyun » odunc » yonelim » basketci » japon elması » duşup kalkmak » viola tricolor » batakcı » hayrulhalef » her tur gosteri yapmaya uygun » hece olcusu » butun sıra » sulukcu » yakalıkamcılılar » indukleme akımı » kendi kendine gelin guvey olma » uygur » duşkun » kayıttan duşmek veya birinin k » garip kuşun yuvasınıallah yapa »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.