tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borusunu calmak » hakkıicin » bortulme » işi resmiyete dokmek » colleşme » katgut » jubile » kâğıtcı » gurluk » acı » atlar tepişir arada eşekler e » lâvanta ciceği » bir deli kuyuya bir taşatar k » centiklemek » kritik » atın olumu arpadan olsun » domuzdan bir kıl cekmek veya k » cozumlenmek » keyfinden bayılmak veya dort k » hunersiz » sakatatcı » bugun bana ise yarın sana » hoşgorucu » somurgenlik » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » hint avrupa » surundurme » cıtıpıtı » allah hayırlıetsin » gozden kaybolmak » gercekleşme » gorunur » beliren olumle sonuclanan has » kotek » sıcan yolu » cağırım » toyga corbası » cemberleme » etcil » kara calmak » sandvicci » ozletmek » soluğu kesilmek veya tutulmak » yedekci » tıpıştıpışyurumek » tohuma kacmak » entelektualizm » kıctankara » yurunme » turk kupası »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.