tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
samur kurk » goruntu » tumlec » munasebete girmek » kurekci » durum » kor » vazgecilmek » sacalanma » paldır kuldur » bir ayağıcukurda olmak » copluğu » tavır almak veya takınmak » bir yerde kullanılan bir yere » felcli » dokulmek » kamcılamak » hamam boceği » yan gozle bakma » buyuk » curuk gaz » kumeleşim » işi cıkmak » yargıcevresi » figur » inmek » cerceveleme » başıdonmek » boyle » hukum surmek » kusuşmek » geciş » yuzeyinin her noktasına basınc » buğday surmesi » yıllıkcı » cırakman » dudak ucuyla soylemek » borclu » kopeklenmek » cekeceği olmak » dinclik » gun tutulması » bahcesi » nesli tukenmek » ofke topuklarına cıkmak » ustune varmak » ondulesiz » baba değil tırabzan babası » guven » gosterişli »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.