tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yere goğe koymamak veya koyama » buz ustune yazıyazmak » şarapcı » hatime cekmek » dunya durdukca » can cabası » cınayaz » sonmek » capma » goğus darlığı » goz » pabuc » kucuk » bir ayak ustunde bin yalan soy » koşe yastığı » alt cene » cakmaklaşmak » buğe » malta eriği » omurler olsun » muşkule » yetişme » icine atmak » konsantre etmek veya olmak » istirham etmek veya istirhamda » soz almak » tepeden tırnağa suzmek » kalın musluk » durdurmak » yalancıcıkmak » gun meselesi » duvenci » gucsunme » ense cukuru » cığralık » torba cay » yarma kutuğu » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » hem kacar hem davul calar » coğullamak » hatırlatmak » kedi ile kopek gibi » bayındır olma durumu umran » rovanşıalmak » otmek » ucmak » supurge otu » kakac » ankara kecisi » kısmeti cıkmak »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.