tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bolumlenme » icin kullanılan boru oluk vey » surre » bicim birimi » iki cifte » seyran etmek veya eylemek » guvenlik gorevlisi » omurler olsun » deniz cıkmak » olu gozu kadar » carşaf » carşaflatma » suru » sacma » duşuncel » formulleştirmek » cankurtaran yok mu » acıkgozluk » ortakcılık » aba altından değnek sopa goste » juglans regia » pislik goturmek » donuna yapmak veya doldurmak » carşaflı » oruc yemek » cozumsel » gırc gırc » bayrak toreni » gormek » cığgibi buyumek » yuregir » dort bucak » ictenlikli » ici dışına cıkmak » tovbe etmek » testere caprazı » lugat » av dışında padişahın yanında b » olan insan topluluğu ulus » durme » puren » purcuk » oyun cıkarmak » kireclenmek » calkanmak » ruslaşma » goz » kepce kuyruk » uzgun balığı » calıştırmak »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.