tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
husnutelâkki » derin derin duşunmek » kokunden halletmek » cevre » yumurta kapıya dayanmak veya g » garanti vermek » bolukbaşı » cakşır » mizahcı » fransızlaşmak » akortcu » ayağına celme takmak » tutun » cakma » şoyle bir bakmak veya goz atma » boğurtme » dunya goruşu » yakından bilmek veya tanımak » kursu hocası » cokturme havuzu » cekme » kapıacmak » tepeli dalgıc » dunku » ayıptır soylemesi » ceşnisine bakmak » dunyayıharam etmek » copur » icine cekilmek » ağac biti » muneccimbaşı » cingenelik » şukurler olsun » dumtek » eli acık » camgiller » gun almak » mumessillik » yok pahasına satmak almak vey » oz devinim » el surmemek » duşunceli » capkınlık » duşey cember » sansurculuk » hesap gormek » gıllugişsiz » duşuncellik » meram anlatmak veya meramınıan » zumrut »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.