tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bulanıkca » gelin boceği » kor kor parmağım gozune » usalize » virgul » demec vermek » lok » sıcrama tahtası » kaptan koşku » tek ceneklilik » yerleşim yerinden başka bir ye » uretmek zihnî yetiler oluştur » eşbicimli » goruşturmek » it urur kervan yurur » gunduz kulâhlı gece silâhlı » şifreyi cozmek » kopcalanmak » abakus » lâcka » duşkırıklığı » somurmek » ant icmek veya etmek » huzunlendirmek » ocbe » oksuruklu » hukum » vur dedimse veya dedikse oldur » cıkışlı » kadiriye » doğum kontrolu » gozetleyiş » kılığına ceki duzen vermek » calkak » care » apacıklık » yakayıele vermek veya vermemek » boy almak veya surmek » culsuz » usanc getirmek » cini murekkebi » unsuzunu gosterir » suflîleşmek » kufuru basmak » anaclaşmak » guvec » rotuşcu » bohcalamak » percinli » borc bini aşmak »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.