tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sus » acıktan acığa » gonen » raportor » işguc edinmek » suruyu guden kurdu gorur » savaşcı » cıdamak » mutezayit » ağzından dirhemle cıkmak » pelur » otumluluk » mahrut » gok kubbe » girip cıkmak » yuzey veya cizgi kaide » koyleşme » su cıkrığı » olcum » balkanlı » atla arpayıdovuşturmek veya da » icinden cıkamamak » tefekkure dalmak » hece olcusu » tebesum etmek » hazırlık donemi » tepeli dalgıc » kor satıcının kor alıcısıolur » partikul » başkoşe » sacmalaşmak » goğsunu gere gere » ac bîilâc » kupe ciceği » gun olur yılıbesler yıl olur » zeytinyağıgibi uste cıkmak » muneccim » muşir » kirecli » cıkarış » umidi boşa cıkmak » gozu kalmak » tehevvur » notrlemek » kulluk » kacırtma » kadayıfcılık » korunmuşolma durumu » murekkeplemek » goz memesi »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.