tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mururiye » faydasınıgormek » kesenin dibi gorunmek » gocebeleşmek » carşaflatmak » bağlamak icin yapılan toplantı » malkar » cıkarış » karidesci » ceşitlendirme » murekkebi kurumadan bozmak » cephe acmak » suslu » ters duşmek » her yokuşun bir inişi her ini » koskoturum » başrejisor » istencsizlik » buyukken daha kucuk duruma get » gosterici yardımıyla karanlık » ihtilâfa duşmek » hilâfetci » kıskanc » mektupculuk » kendini aşağıgormek » asyalı » ic kavuz » sunme » gelecekcilik » kampcılık » uzgu » mulkî » ayak surumek » yuklu » vay » pozitif goruntu » tarafa olmak veya cıkmak » madde » divan durmak veya el pence div » on calışma » gecmiş » kamcılaşmak » sacılıp dokulmek » bukuk » iyi kotu » sublimleşme » dunyanın ucu uzundur » ilk ornek » suratından duşen bin parca olm » blof yapmak »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.