tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici rahat etmek » yuzer » ustluk » ucunculuk » oz direnc » guneşlik » hızolcer » golleşmek » kucurek » cokuşme » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » ay modulu » sacıkılmak veya sacıatmak » zuhre » maymuna donmek » mece » dişgecirememek » gecme » golge » kostek » azotolcer » mer i » kancayıtakmak veya atmak » icmek » ici kararmak » sahip cıkmak » dondurulan ince uzun ışık ara » cit » kucuk hindistan cevizi » olcum » boğazıduğumlenmek » uykusu başına sıcramak » tapıncakcılık putperestlik » boğurtmek » yivacar » hint irmiği » gozu almamak » levha » burnu yere duşse almaz » kirec suyu » melâmîlik » cırpıya getirmek » yureği carpmak » kırk yılın başıveya başında » plutokrasi » slavistik » boluk porcuk » ice kapanıklık » aşık atmak veya aşık oynamak » cok terimli »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.