tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
inmek » vurac » cicek » ustatlık » kucu kucu » uryan » erkeklik oldu mu » goz bağcı » şeylerden yapılarak icine su d » sacaklanmak » yetenek ve genel gidişdurumlar » tuvit » gucenilme » zumrutlenme » ki » mutedavil sermaye » dol yatağı » kaynac » ısparmaca » uzerine almak » arkasınıveya peşini bırakmak » ucu herhangi birine dokunmak » olcermek » uzunc » carpışma » ceyiz » beylik fırın has cıkarır » gecim » kireclenmek » kaygıcekmek » gumele » zuppeleştirme » fart furt farta furta etmek » tevatur » gozlerini bayıltmak » unsuz benzeşmesi » mutehassis olmak » cekinti » baraj yapmak veya kurmak » mış miş muş muş » catışmak » icine tukurmek » carşaflanma » bicim » loklemek » turkleştirmek » isparta halısı » bıckın » cadır catı » dizleriini dovmek »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.