tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunluk ağacı » bitki ortusu » cemberlenmek » muruvvetli » gez goz arpacık » yeni eflâtunculuk » yukseltmek » gonul maskarası » sırtınıdayamak veya vermek » ozel sektor » cevriliş » organizator » gedik acılmak » sozlu » koktencilik » fume » yahudi tapınağı » tab an » ozdekci » bir cicekle bahar veya yaz olm » actırma kutuyu soyletme kotuy » odemek » karının saclısı tarlanın taşl » olmayan bağımsız hur » cevirme » cınarlık » suzgunleşmek » cıtak » acık dolaşım sistemi » dumeni kırmak » acışkonuşması » doşemelik » yer orumceği » ordurme » teeyyut etmek » icli » carpışmak » bolmeli » ele gecirmek » civisiz kalkan » tatil koyu » yandıgulum keten helva » uzerine duşmek » soz birliği etmek » ustunde durmak » acık hava sineması » muşerref olmak » ıtır ciceği » kıvrakca » aktuel »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.