tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir şey soylemek » soğe » koşelik » arnavut biberi » aclıktan nefesi kokmak » kulte » mutlakcılık » niyet cekmek » kopek » mezhepci » cekirdekten yetişme » ruslaşmak » cekişme » acık » ispenciyari » yoneltec » kıyamet gunu » dokumculuk » cok sozlu » deli gomleği » muşkulât cekmek » bitişik tac yapraklılar » kem goz » dudak bukmek » etmediğini bırakmamak veya kom » gungormez » hint yağıağacı » ici yanmak » ayak surumek » cıplaklaştırma » sessizliğe gomulmek » yalova misketi » moskof » suslendirme » mustahzar » kirec cimento gibi şeyleri su » yuzu gormek » duşkun » acmalık » oldurmek » duşundurucu » kirada olmak veya oturmak » sel gibi akmak » munasebetiyle » ne dağda bağım var ne cakalda » aman derim » virus » isimden tureme fiil » oğrenmek » gorecelik »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.