tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acelenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kamerunlu » kulucka donemi » element kısaltmasıau » nukte yapmak » oz denetim » paraşutlu » okuzgozu » durzu » buyukluk gostermek » mehter muziği » nesne obeği » kaynac » medreseye duşmek » zevkten dort koşe olmak » aracılığıyla duymak değmek e » odu kopmak veya patlamak » dort ayak » nedamet duymak veya getirmek » kotucul » ruzgâr gulu » patlak goz » cekmek » gumuşu » cağlamak » catı » borek » yahudilik » teşebbus » aspirator » icmek » cimdirmek » ortulme » kasketcilik » sırat koprusunden gecmek » tac giyme toreni » ceşitli » aklınıcalmak » ic ek » cevrilmek » gormek » mucehhez » aptal yerine koymak veya koyul » got » allah allah » bağ » stereoskopik cift » ustune oturmak » soz kesmek » akdeniz mavisi » bitumlemek »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.