tdk sözlük TDK Sözlük

 

acelenin eş anlamlısı

acelenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acelenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acelenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acelenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uretmek » kızım sana soyluyorum veya ded » cıkmak » kapucin » daki deki taki teki » korunmuşolma durumu » ic kulak » cıraklık » uful » hızla batmak » yol gostermek » ezip buzmek » cırpıcı » soz dizimi » hareketli parca » toplac » sanat dunyası » oksuruk tıksırık » bas veya bas git » acıklanmak » cır cır otmek » nukleer santral » gomulduruk » cıplak » icinde » yuz yuze bakmak » golluk » duzec » oruc acmak » slovence » gureşme » cırpıcı » şomuz » gor bak » calıştırıcı » ust » suruklenmek » yamcısız » sutlu ot » goresimek » fırıldak cevirmek veya dondurm » sutten kesmek » allah yuru ya kulum demiş » sokum » tutsuleme » telgrafcılık » cırpı » bağlac grubu » aramca » guneşyılı »

acelenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acelenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acelenin_eş_anlamlısı nedir ve acelenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.