tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acemi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anaclaşmak » yer acmak » carşafsızlık » teleksci » hasetci » guven » boyunca cocuğu olmak » kamburu cıkmak » kavunici » on kol » inatcılık » gorevcilik » nefes cekmek » gok bilimsel » yurumek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » oteki » dolmuşcu » ayakcın » her biri mesame » acacak » acık bilet » maden komuru » başmakcı » guzleme » bıkıldığıbildirilir » gorungu bilimi » işbolumu » goğerti » yabanî gul » gundeme getirmek » kullî » koken bilimsel » gulup gecmek » sure daha surdurmek » tekduze » şımarıkca » cop arabası » urkek urkek » aracsızlık » keceleşmek » yer ozekcil » tore bilimi » koksel » yuğruk » cari ucret » koşe bucak » ozensiz » gonder » okyanus cukuru »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.