tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acemi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
metanet gostermek » cırpıntı » catlak » kuplere binmek » colluk » hesap acmak » voli cevirmek » keceleşmek » musait » duz yuzeylerden her biri » ncı nci ncu ncu » cıkrıksız » posasınıcıkarmak » kurduğu medeniyetleri kendi i » gullâc » o gun bugundur » bitki alkanna tinctoria » matrakcı » sahneye cıkmak » ciğde » bakılmadan secilen şey » borcsuz harcsız » kirecleşme » toplu jimnastikte yapılan hafi » cotuk » ında inde değil » ileri uc » bilgili » rahat yuzu gormemek » surtukluk » bahcesi » entelektualizm » oğrenci » temedduh etmek » z » kureleme » ceset » kalburustune gelmek veya kalbu » catlayış » carşamba karısı » iti oldurene surukletirler » urperiş » pırıldakcı » dalgaya duşmek veya gelmek » kor kandil » okyanus cukuru » gorelik » muge » biletci » tutunluk »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.