tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acemi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oldurme » aklımda » icicilik » gormek » gul » gecirimsiz » sumuk » sulukler » sublime » u » once » cırak » makta mekte » gozunu acmak » sehpaya cekmek » kirada olmak veya oturmak » kurşun dokmek » oncul » âlemi var mı » cokertmek » kapıyıacmak » otede beride » babacko » parcası » gunluk defter » onune gecmek » spiritualizm » ortak tam bolen » roproduksiyon » makaslıbocek » carşaflama » sağlık gorevlisi » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » kundeye getirmek » kediye peynir veya ciğer ısma » gelin boceği » duşunup taşınmak » başustunde yeri var » susleme sanatları » tadınıcıkarmak » orklemek » asansorcu » cıkılmak » buğe » paraguaylı » gunahsızlık » eşelemek işi yapılmak » cinicilik » guzlemek » ustune alınmak »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.