tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acemi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağzınıburnunu carşamba canağın » ucgul » omrune bereket » muhtac » icin icin gulmek veya gulumsem » okse » karagozculuk » sır kupu » deli raziye gibi » farsca » caput » acık yureklilik » başına vur ağzından lokmasını » artığı » cıkılma » kutukluk » oksuruklu » muzecilik » danscı » katoliklik » cukur acmak » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » el openlerin cok olsun » sın sin sun sun » selâm verdik borclu cıktık » yon » karşılıklıbirbirini dovmek » ucuz etin yahnisi yavan veya t » yerin dibine gecmek batmak vey » gorunurlerde » cetrefil » eşek sudan gelinceye kadar dov » su carpmak » doğen » cıkılatmak » durdurmak » tuzel » uzum şekeri » duşuncel » korelmek » yuz akıile cıkmak » ha şoyle » acıklanan » lâtin ciceği » iyiye iyi kotuye kotu demek » guduk kalmak » cok tanrıcılık » kılcıksız » kutleme » rehavet cokmek veya basmak »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.