tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acemi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
odleklik » ilk iki dereceyi kazanacak atı » ivmeolcer » ustunsemek » cereyan carpmak » cemreme » ahreti veya obur dunyayı boyla » kooperatifci » olcmede kullanılan alet » tuy » buyuk lâf etmek » dernekci » urkutmek » kandırıcı İnandırıcı » gun doğusu » munhezim » kaldırım işcisi » kaşyapayım derken goz cıkartma » fıcıcılık » carık » donem » bortturmek » ummîlik » donuşlu » dunku cocuk » taammuden » hakkın rahmetine kavuşmak veya » macar » kargılık » kulluk » anas acuta » patlangac » pusetci » keleye cekmek » kaclık » inmek » tumorleşmek » uc » kılınıbile kıpırdatmamak veya » gudumlu sanat » tarihci » kıraclık » teslimatcı » sanatcılık » cıkmak » konsolide butce » bortme » gomuş » sun î solunum » cayır »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.