tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acemi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guğum » usera » pestile cevirmek » duşup kalkmak » zerresi veya zerre kadar eseri » yuzey » maraz esenlik karşıtı » solpuk » tuylu » koclanma » doşemeci civisi » komşu acı » gorumce » nefesi kesilmek daralmak veya » dağardında olsun da yer altın » başınıucurmak » onune cıkmak » bir şeyler veya bir şey olmak » bulgurlu ya gelin mi gidecek » şovalye ruhlu » yeni dunya » yukseğe cıkmak » genel gorunumlu » balkar » nesnelerin butunu » hareket » nufus » malta humması » şer an » gunberi » okculuk » dizini dovmek » tırtıkcı » tahammulfersa » dudağınıveya dudaklarını ısırm » altıalay ustu kalay » dinclenmek » dondurulan ince uzun ışık ara » yuzme kesesi » plutokrasi » yeni eflâtuncu » tibet sığırı » sectirmek » gormek » gun yayı » hint safranı » boğaz icinde kavga var » coluk cocuk elinde kalmak » cenesi durmamak » yonetmelik »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.