tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acemi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muhafız olma durumu » ustenmek » iyilik gormek » yoreselleşmek » ciğnek » kulaclamak » icinde » mutereddi » turkuleşmek » kulâh peşinde olmak » hayata kusmek » evc » cırpışmak » corbacılık » cığrışma » capalama » ulah » yurt ici » tanıdık cıkmak » kasvet basmak veya cokmek » yonetim yeri » gozunu kapamak » kenarlık » veren madde » gozune dizine dursun » catışmak » buyukten buyuğe » buzuk » bitki ortusu » el ermez guc yetmez » cokertme » kacırış » bir ilcenin en buyuk yonetim g » kopeklenmek » centiklenme » uretici » gozletme » turkuaz » normal vucut sıcaklığı icinde » cozulemeyen ilmiksiz duğum » okculuk » kıt a sahanlığı » pir ol » altayistik » ğ Ğ » duzgun » cıplak ucret » beşeriyetcilik » ciftleştiriş » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.