tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acemi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dolambacsız » icindeki en kucuk birlik » corapcılık » muşevvik » analiz » bıkıldığıbildirilir » suruklenmek » gostermecilik » eşitci » bağlanmışkıl veya kıla benzer » yuk » jon » canım » ucuş » yureği kabarmak » nez etme » duğun ciceği » bulunan bolum kafa ser » goz aşısı » oynakca » soğan ciceği » ıslak sıcan » ice bakış » curutulmek » gozculuk etmek » ogelerin oluşturduğu butun pa » cokca » kılcıksız » cınlamalı » alay gecmek » gozu kor olsun » merkezî ulke » dovmek » runik » sudan tavuğu » im » tebaruz etmek » allah tan » kucuk sakarca » mustezat » soğukca » bonkorluk » caycı » muddetsiz » carpmak » tahtadan yapılmışinsan veya ha » gumrahlık » sokulme » uzengilenmek » cala paca »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.