tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acemi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tavşan yurekli » ad govdesi » cıkmak » gumrukculuk » yapma yapmayın yapmayınız » icine kapanmak veya icine ceki » denizden cıkmışbalığa donmek » bocek kabuğu » gecce » yardımcı yardım eden veya ger » dokmek » gedik acılmak » uvez » arac » rumence » durtmek » goturu » elin veya âlemin ağzıtorba değ » tuketmek » dama oynanan taş » sovuşmek » yuzu karışmak allak bullak olm » başrejisorluk » yayılmasınıonlemek icin kullan » bir ayağıcukurda olmak » techil » borclanmak » tufekhane » komur » kupe donmek » ilikcilik » cicek pazarı » af buyurun » leyin » yukseltilmek » su kacırmak » mantık oncesi » değişkene gore hesaplanan sayı » kırmızıgomlek » yun » kupleme » punez » bolutlu » oksuruk » lubnanlı » boykotculuk » ce » catık yuz » ağzıacık » zararına kazanc sağlamak »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.