tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acemi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yemen ellerinde veysel karanî » sulfur » pekmez kopuğu » allah eksikliğini gostermesin » maltız kecisi » kohnemek » ortuş » yeme icme » gorece » turkceleşmek » zırhlıguc » kat iyen » rucu » hizmetci » nesne obeği » aylakcı » acıkgoz » ecen » gurlek » kanırtmac » cıkışvermek » ayağıile veya kendi ayağıile g » cay takımı » kuafor » ustune yuklenmek » selcuklu » ses seda cıkmamak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » mesele yok » surmek » calgıcılık » benlikci » puruz » cekine cekine » gittikce » cağırıcı » dincleşme » kurkas » ozseverlik » tink tank » kopru kurmak » cilemek » sirkulâsyon » yoğurt ciceği » kıc atmak » cıkarma » nubuvvet » cekinilmek » konkasor » toplu calışma »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.