tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acemi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dışdunya » kel olur sırma saclıolur kor » fındıkcılık » allah derim » paracol » asker cıkarmak » tutturac » cipilti » acıktan » cerge » gumuşlenmek » pirinc » tuzluya mal olmak oturmak veya » munakale » muessir » kume bulut » humor » acılma » cekmek » kasketcilik » alcak » buzdurmek » gerektirir » gorme hucresi » lisansustu » uleştirim » zihni bulanmak veya karışmak » kazgıc » yangından veya gumrukten mal k » kos dinlemek » allah ıcok insanıaz bir yer » recine » guven oylaması » cobansuzgeci » tefekkure dalmak » dokmek » ceviricilik » dovulgen » soğuk duşmek veya kacmak » yureğine oturmak » allah kabul etsin » kendini gostermek » nazarıdikkatini cekmek » koh basili » kurekci » mustezat » ust yapı » mahrec » durac » murettebat »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.