tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acemi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guney noktası » mumsondu » cember kayık » olum emri » girintisiz cıkıntısız » oğretmek » icin kullanılır » olan insan topluluğu ulus » icre » okse kuşu » onluk » kuşucuşu » secici » gayrimumkun » yuzu asılmak » yemek secmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » şarap canağı » calkantılı » unletme » buzgusuz » cifte kumrular » pur » diluviyum » hristiyanlık » icine etmek » icine işlemek » dumduz » akciğer lopcuğu » ici alaylı dışıkalaylı » hovarda olma durumu » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » oluşan cok duzlemli cisim men » bobrek yağı » tovbe ayları » unvanı » tutunu tepesinden cıkmak » kadastroya gecmek » dolayısıyla verilen ortak ad » carpıtmak » denetci » iş ar » şukretme » lâyık gormek » olu » okse » kanıyla odemek » seluloz » kurek kadar veya papuc kadar d » gecinmek »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.