tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acemi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olur musun oldurur musun » temel onerme » uclanmak » eşek sudan gelinceye kadar dov » oz » kutuphanecilik » kıskaclama » hucre yutarlığı » kulağına kupe olmak veya etmek » tecrube » koc yiğit » yuzlemece » yılan cıyan » meskût gecmek » mustecir » tek tuk » arbutus uneda » kapucin » giysi » yer bakır gok demir kesilmek » dollu doşlu » mulâhaza » pelikul » başkoşeye kurulmak » furu » bicimlerini belirleyen ana oze » akciğer lopcuğu » allah ın cezası » cıkmak » gostermek » yuzu olmamak » yuksuk makarna » tırnaklarınısokmek » kontak acmak » sağeliyle sol kulağınıgosterme » gelişmişcanlı » pire icin veya pireye kızıp yo » kotucul » deney tupu » ustupu » ulkudaş » ors » gıllugişli » nakşîlik » hizmet gormek veya etmek » gozu hicbir şey gormemek » urkuntulu » cokluk » cıkagelme » sonumlemek »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.