tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acemi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sırtında veya arkasında yumurt » duzeltilmek » comertleşmek » huvelbaki » tereddutsuz » yukseltmek » golluk » dumen tutmak » cocuk dunyaya getirmek » kakırdak poğacası » sutanne » kabuğundan kinin cıkarılan bir » icici » bolum » hukmu gecmek veya hukum yurutm » gec » sut mavisi » cavuşkuşu » kucurek » ilâclamak » cıtlatma » umutsuzluğa duşurmek » yondeş » eften puften » kocu » dokulmek » sıhhî tesisatcı » cevirtmek » lodosa cevirmek veya donmek » duzayak » hareketlerinde tutarlı sağlam » ardına kadar acık » bir atımlık barutu olmak veya » copra » kacmak » hah şoyle » defasında bir sayıyukselterek » muşahit » muteessir » işleri ve dışişleri bakanlıkla » yaşam duzeyi » yazar cizer » sonmek » yeni eflâtunculuk » kanıkanla yumazlar kanısuyla » cuka » bağbıcağı » aktor » cember » bıcılgan »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.