tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acemi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
namutenahilik » ucara atmak » kuflenmek » ceribaşı » slovakca » kalabalıkca » icin icin yanmak » faaliyet gostermek » yureği parcalanmak » tunc » acma » cividî » yakın doğu » olumsuzluk » turkluk bilgisi » suresiz yayımlanan duyuru » babamın veya ustamın adıhıdır » cırpıntı » goz goz olmak » cihanşumul » zucaciye » samanuğrusu » ul » goz doldurmak » somurulmek » atıalan uskudar ıgecti » cicek sapı » inci ciceği » kusurlu » obek » duven dişi » cokel » yer bicimleri » teşevvuş » hukumranlık » allah bir » unsuzunu gosterir » elinde bulunduran kimse » ozerkleşme » ic ses » kara gun dostu » ciğ » suheyl » rektor » tam gun » cokmek » calma » parcalara ayırmak » soya cekim » satın alınan erkek kul esir »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.