tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acemi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzerine yaptırmak » kıdemli başcavuş » cıtırdayış » bir gosteride yer alan kimse » ustune fenalık gelmek » acmaz halatı » gozetim » sacalama » ağız acmak » mulâkat vermek » tecanus » ustune gecirmek » cello » g g » bulunan bolum kafa ser » suruklenme » butunculluk » bula bula bunu onu bir şeyi » calışkan » ayarlanması » dortnala kaldırmak » burunmek » memleha » muttefikan » gorev almak » duşuncel » boyle gelmişboyle gider » kıvanc » vak a » avuc avuc » yapma yapmayın yapmayınız » sucukcu » birey ustu » akımınısağlama işlemi » mutebasbıs » olay cıkarmak » horguc » kullanılır » tecavuz » golgesinden korkmak » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » kırlangıc » cimleyiş » coğulculuk » imza sirkuleri » ustune gecirmek » aklına tukurmek » muncer olmak » tohmet » mirascı »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.