tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acemi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
manikurculuk » mudahil » kucuk unlu uyumu » gozleri velfecri okumak » yazı » hafızıkutup » cop » fenaya cekmek » gorkemli » kolektor » catallanmak » hora gecmek » cobaniğnesi » havaya ucmak » cıkma » tebellur etmek » odleklik » akrobat » capkınlaşma » acılışkonuşması » ic salgıbilimi » nakşibendîlik » cakıntı » gonderi » beli bukuk » cıkışbelgesi » kotulenme » ne gune duruyor » harama uckur cozmek » kocek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » borusu tutmak veya ustunde » kalorifer doşeyen veya onaran » dokulgen » cimdiklemek » amerika uzumu » cirişcilik » bahcesiz » canta ciceği » ovgucu » gok bilimsel » soz zinciri » goklere cıkmak » coğu zarar azıkarar » kan ken » pala cekmek » sokulmek » ocakcılık » kopurtme » ateşler icinde »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.