tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acemi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alt ust olmak » cemberlenmek » koklu » tek kurekle mehtaba cıkmak » polemiğe girmek veya girişmek » yuzgec ayaklılar » yumuşakca » kacınganlık » kor nişancılık » yuksek atlama » kok sokmek » şuphesiz » mujdelenme » cıkma » calışma gezisi » derinlik olcumu » bolunme » yağlıkcı » estetikcilik » şantoz » cıkmak » calmak » sozluk birimi » deniz otobusu » mustahdem » hatır gonul bilmemek saymamak » gırc gırc » murekkep balığı » sanayi bolgesi » bir şey soylemek » olu salı » duzenleyen ve genel olarak ilg » bir gunluk beylik beyliktir » ucuncul » guz » onunde ardında gidilmez » icerlemek » tutsulenmek » şeytan gecmişgibi » erkekce » gucu gucune yetmek veya yetmem » yureği şişmek » carpılmak » vazife » suolcer » cıkıntı » ac gozluluk » kapısıacık » mutemekkin » sonuc niteliğinde başka bir bi »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.