tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acemi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uslu durmak veya oturmak » cıkarma » kefekiye donmek » eşyukselti eğrisi » calımlamak » tavukcu » ağzının muhru ile » cakıl kuşu » suzgec » urkmek » kışdonemi » dağayısı dağlarda yaşayan yab » dortnala kaldırmak » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » başa cıkmak » oz » goğus boşluğu » odunc alma » kork aprilin beşinden okuzu a » ic salgıbezi » kazıma » potifur » carşamba pazarı » bir dostluk kaldı » dol doşsahibi olmak » mirac kandili » temiz kanıda vucuda dağıtan or » tesettur etmek » ortusuz » yapılan resim ve bezeme işi » semiyoloji semiyotik » allah taksimi » ucluk » koken bilimci » ma me » felc gelmek » gumbedek » ve kanunlara uymaksızın cebir » mutlakcı » akşamustu » el mi yaman bey mi yaman el ya » rolâtivite » surmelik » elcim » değiştirmemek veya yanılmamak » dunya kelâmıetmek » tecrubesizlik » partizan olma durumu veya part » gecişim » cucelik »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.