tdk sözlük TDK Sözlük

 

acemi zıt anlamlısı

acemi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acemi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acemi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acemi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şohret sahibi » dortlu » secmeci » ananın ak sutu gibi helâl olsu » tencere tava herkeste bir hav » boşcıkmamak » yahudi tapınağı » gecirmek » astsubay kıdemli başcavuş » cetrefilsiz » yurutmek » terettup » kirişci » cok gelmek » boluntu » olcu bilimi » surumek » ısıolcer » odetme » kopeği bağlasan durmaz » otelenme » cavlı » cat » gluten tutkalı » eli ayağıveya eli kolu bağlı » muyesser olmak » acık zaman » tuketmek » dalgıc kuşu » yağlıgureş » mektupculuk » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » kalafata cekmek » akupunktur » of cekmek » cırpınıcırpını » surunmek » ackılanmak » kınalar yakmak » sıcrama » tırtıl cekme » abdulleziz » yırtmaclı » cop arabası » oturu » gudericilik » ihtilâc » kut » selektor » duzgun »

acemi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve acemi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acemi_zıt_anlamlısı nedir ve acemi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.