tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adamın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anlamıverir » dansor » onerge vermek » sevinc » kurklu » iki duzlemli » cimdik atmak veya basmak » anlam kotuleşmesi » orumce » torpu » deli sacması » ciftleşme » gecirimli » gok » resimlerin sesli veya sessiz k » oz » guc belâ » kok boyasıgiller » beklenmediği umulmadığıveya c » ayciceği » calık » şenlik gormemiş » eri » başlangıc » ureticilik » muşahede » herru » omca » bahşişveya beleş atın dişine b » kuşcu » gozunun icine bakmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » icin » cıkılamak » ustune olu toprağıserpilmişgib » pey surmek » yukarı goğe doğru olan yanı » kriz gecirmek » cıldır cıldır » icirmek » yararlanılan bir bitki corchor » gomme » mucellit » gokte ararken yerde bulmak » fıstıkcılık » mubaşirlik » cağlamak » guz » beklenmediği umulmadığıveya c » sırca »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.