tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adamın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunleri sayılıolmak » cermence » bukme » muhreleme » nicin » kontrolorluk » kotuye kullanmak » cozulmek » murdumuk » icit » ilâclanış » cıkma » etut » sozum yabana veya sozum meclis » elmanın yarısıo yarısıbu » allah aratmasın » soz » kendi duşen ağlamaz » oğutulme » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » boya koku » alışkılarının butunu » sozluk bilimi » teslimiyet gostermek » catlatmak » gercekleştirilme » duzeltici » hesaba dokmek » tuyme » cop kovası » cakşır » cizgi » ac » bocek bilimi » turlu şeylerden yaptıklarıve t » pahalıya oturmak veya pahalıya » sovdurme » uvey cocuk » goynumek » caylık » nezaket gostermek » mevlevîlik » guven » li » yoğurtcu » ceremesini cekmek » sıcankulağı » koşegen » mubayenet » ecen »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.