tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adamın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
musadif » gibi » cullanış » su cıkrığı » bozordek » ici sıkılmak » nankorluk » gumruklendirme » urun » cetince » cığrışmak » kuflenmek » cetinleştirmek » uc gunluk omur » cıfıtlık » nufus sayımı » acıklanan » acılma » gocerme » temas etmek veya biriyle temas » yonelmek » allah ın binasınıyıkmak » susengiller » bukuk » yuzune bakmamak » cullukgiller » acığa cıkmak » dirlik duzenlik » cırpıştırma » icmek » kimus » iz ansızlık » gozlemek » yoneticilik » yuzey veya cizgi kaide » cok yetiştirilen bir bitki hor » cubuklu » gozlu » on avurt unsuzu » boluk » bombardıman ucağı » yuzunuze guller » bilinclilik » yureklilik » girdisi cıktısı » başınıdondurmek » sağlamak amacıyla birbirlerind » koşe tutmak » bıcak gibi » dipcikleme »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.