tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adamın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kullanılır » surtuk » su kacırmak » kriz gecirmek » kacamak » bicimini alır hidrojenle oksi » kalbini calmak » yolun acık olsun » tostcu » cıkarma işareti » uzum guneşi » cakım » ulu » başına guneşgecmek » kafa utulemek » surunmek » cıplaklığıyla » cıplaklaştırmak » papaz her gun pilâv yemez » fiks monu » muteessir » duşunce iyilik ahmet ertuğr » rahat bırakmamak veya vermemek » cıplaklık » benzi ucmak » carpma » sultan boreği » ortbas » butunculluk » kacışma » kavlıc » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » fırcacı » ağzınıaramak veya yoklamak » mezur » temiz kanıda vucuda dağıtan or » surmek » guler yuzlu » vaktini almak veya yemek » arasıveya araları acılmak acık » bağlamak icin yapılan toplantı » kelepceli » cokme » cakşırlı » olumsek » muşteri » goz kesesi » cuvalcı » birinci cağ » muge »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.