tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adamın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozu ac » hem nalına hem mıhına vurmak » dem dokmek » yureği yufka » gozleme » gununu gormek » flâman » partoner » tecrit izolasyon » tesadufî » dovmek » iz duşumsel » değiştirmemek veya yanılmamak » kedi ciğere bakar gibi bakmak » hak yerini bulur veya hak yerd » alt tarafıveya yanı » benim oğlum bina okur doner d » bolunen » sertleşmek katılaşmak » kirec suyu » cevrinti » duğmesiz » l » yoğunlukolcer » cerci » şuphe yok » sofra veya sofrayı kaldırmak v » guzel » ulfet » alaca duşmek » yoneltmek » oğlende » grev sozcusu » baklayıağzından cıkarmak » cevre » dost başa duşman ayağa bakar » y » cift kişilik » borc altına girmek » yurunmek » ozumleme » orgulu pilâv » ozel » aracılığıyla duymak değmek e » carşafsızlık » vazgecmek » tuyleri urpermek » cozunme » duşunum » uzum sirkesi »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.