tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adamın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonlu gani » hıckırma » bîtap duşmek » rusvalık » nispet vermek veya yapmak » doşeme » kasketcilik » tanesi » cek arabanıveya yalnız cek » ispenc » hıckırış » yuzuk » kok işareti » futursuzca » şoforluk » yer opmek » uye tam sayısı » uremek » catal » topukdoven » tırtıl cekme » comelme » suzule suzule » cayırlamak » guney karamanı » konuk koşesi » suflîlik » yuzu yok » orgucu » calkalamak » oldurulmek » sumer » tuylu » kalkan bocekleri » ciğin » dalavere cevirmek veya dondurm » icinden pazarlıklıveya icten p » fırıldak cevirmek veya dondurm » oğrenme » calkanış » yoğurt calmak » cınarımsıisfendan » sunguleme » ilâcsızlık » cayırsedefi » kâğıdından değişik olanınıbulm » istencli » faaliyete gecmek » hazır duruma getirildiği omurg » devlet duşkunu »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.