tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adamın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kumultu » sosyal bunye » muştak » goz onu » yapılan yardım calışması » ız » yuce divan » uvez » tıpıştıpışyurumek » toplu calışım » taşcıl » iki cami arasında kalmışbeynam » acıklaşma » ic » ele » lâstikci » rontgen » meyve bahcesi » kepce » kendini aşağıgormek » başcevirtmek » kuf bağlamak veya tutmak » cekmek » kompresor » farsca » mancuca » mizahcılık » kopoğlu » orgutlenme » icki sofrası » otumluluk » kangal kopeği » hurufîlik » hurriyetcilik » vukua gelmek veya vuku bulmak » sozleşmeli » capulacı » yaban kecisi » verilen liste » emekliye ayrılmak veya cıkmak » beyaz etmek veya beyaza cekmek » kilidi kureği olmamak » musavatsız » gun koymak » ust » zebur » dugâh » sozunu veya sozunuzu balla kes » gelmişgecmiş » ırzına gecmek »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.