tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adamın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
naturizm » yukleme hâli » nur yuzlu » tepegoz » peşin hukum » surmedan » cocukla cocuk buyukle buyuk o » salakca » ruyasında gorememek » calkalanmak » civi » buyuleniş » bunlardan yararlanması » dara duşmek » hafta arasında veya icinde » hem suclu hem guclu » koken » pişmanlık duymak veya getirmek » opuşmek » hint avrupa » citen » lâckalaşma » guveylik » tasvip gormek » istimzac etmek » basıncolcer » kucuk » meniskus » uremek » gomlek değiştirmek » arnavut » l » karacaylı » obek » cav » başıonunde » recelci » cocuklaşma » anadan yeni doğmuşa donmek vey » dublor » eli dar veya eli darda olmak » akac » cok sağlam dayanıklı sert » ul » cukurlanmak » gumruklendirmek » ustune toz kondurmamak » gecişustunluğu » evc » cevriyazı »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.