tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adamın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureği bayılmak » ozenip bezenmek » soylemesi ayıp » sağlayan parca » cıkmalıtamlama » ceşnicibaşı » cıkmak » masrafıcekmek » tavşan boku gibi ne kokar ne » kumes hayvanlarını urkutup kac » donec » tibetli » soylenmek » cevrimli » cozumlenme » alcalma » kırlangıc otu » badem gozlu » ozumsemek » gencten » şeyhulislâm kapısı » diz cokmek » norvecli » kahrıcekilir » tuy duzmek » cocuk oyuncağı » gozu gormez olmak » capar » kalanlıbolme » cimentolanmak » surmeli » gabonlu » ucucu » gozsuz » edeptir soylemesi » fırcalı » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » cekmek » komec » yukletme » kostek vurmak » kasa » doner sahne » kirec sutu » gozunun ustunde kaşın var deme » teyemmum » yoruk » acıktan kazanmak » calıştırış » askere cağrılmak »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.