tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adamın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumrukleme » nefes tuketmek » taayyun etmek » ortunme » sovyet » munfesih » duzmek » kelepcelenmek » hukumdarlık » ondelik » kor oğlu » arabeskci » kâğıtcı » soylemek » rolculuk » cıkmak » iki bucukluk » cakışmalı » yureğine kar yağmak » cehre » kapana duşmek girmek kısılmak » cizmek » mukemmeliyet » guneş » guvercinlik » duşkun olma durumu iptilâ » dunya » japon armudu » ordunun hareketlerini duşmanda » tarihci » rotuş » ne gune duruyor » soku otu » bitişik canak yapraklılar » değişen arac » pacarız » duzmek » corten gibi » sınır cekmek veya cizmek » cin calığı » iclik » kara yuzlu » başmudurluk » carpışmak » suzulme » elle tutulur gozle gorulur vey » kopru başınıveya kopru başları » buyuk amiral » gozu gitmek » cekmek »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.