tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adamın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
armatur » ust » cakmaklı » iki cenetliler » olcusuz » apacıklık » perlon fırca » baharatcı » gecmek » bol kepce » camaşır ipi » duğumlenmek » keci postu » hafta arasında veya icinde » tagallup » ortaklık sozleşmesi » dehşet sacmak » gece ucuşu » mustekreh » ziyaretci » yuz kalıbı » catpat » iz duşumu » gozunu seveyim » ilk gosteri » organik kutle » lâfıkıcından dinlemek veya anl » vakit oldurmek » lop lop » rolcu » carpınma » şofor mahalli » gosterişsizlik » buyur » furu » yuk olmak » carşaflama » koşe başı » mubadil » hic değilse veya hic olmazsa » kırlangıc fırtınası » ortuşmek » ic acıcı » muskirat » lig » dağlıc » trafik mufettişi » camaşır deterjanı » carşamba karısı » satranc taşı »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.