tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adamın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yerinde su cıkmak » guluk » itirafcı » sacmak » kara duzen » hâlden anlamak veya bilmek » cenesiz » col » aba vakti yaba yaba vakti aba » ortmek » değişkene gore hesaplanan sayı » ceyreklemek » katılmasıya yapılan secim » muzekker » korelmek » kulakcı » cer cop » meş um » uc bir » cozgun » ilce » pacavra » likor bardağı » kanıkanla yumazlar kanısuyla » can cekişmek » yazdığıad veya işaret » olu gozunden yaşummak » gurleme » markor » nobet » meslek ici eğitim » cifteli » cukura duşmek » mikro » kalcalık » ateşci » paşmakcı » sade birimler boluğu » ağaclandırılma » cıtak » cekmek » yuzulme » sudremek » dollenmesiz » icinden okumak » camguzeli » zihin acmak » kotek atmak veya cekmek » turkleştirmek » cini doşemek »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.