tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adamın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokmek » gungormuş » cermen dilleri » ek gorev » goğus hastalığı » uc bir » dortnala kalkmak » faceta » muritlik » gocen » bitumlemek » tartışma goturmemek » yapılan resim ve bezeme işi » receteli » tahtalıkoyu boylamak » celikleştirme » ni » guzel » acmaza duşmek » koşe » hırcınlaşma » tel in mitingi » kulak asmak veya asmamak » gıllugişsiz » neyce » dort » germanist » garazıveya garezi olmak » milletce » dili damağına yapışmak veya di » surtme » coğaltım » bunların taklidi olan madde » işguderlik » gocup gitmek » komurleştiriş » altınıustune getirmek » kacışılma » benzi atmak veya ucmak » bir baba dokuz evlâdıbesler d » esi » sacıntı » picleşmek » kacırılmak » yurek vermek » uzerine cokmek » rejisorluk » somurge » yukseklikleri ve yol actıkları » kaşla goz arası »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.