tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adamın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
galebe calmak » zevk almak veya duymak » turkluk » cağdışı » ruyasında gorse hayra yormamak » felemenkce » anma toreni » bulgarca » yağolcer » karısıkoylu » minyaturleştirmek » gecmesi » guvence » timus » cırptırmak » golge duşurmek » samanlıkerpic » cember icine almak veya cember » ozenme » buzdurme » ackıcı » kim kim » gercek dışılık » sempati duymak veya beslemek » tapıncakcılık putperestlik » amak » tebessumlu » butun malların ortaklaşa kulla » carşafsız » iz duşumu » munasebet » buyuleyici ozellik » yonden » adam sırasına gecmek veya girm » vucut bulmak » kendini toparlamak veya toplam » giderlerini tur ve ayrıntıları » başına tac etmek » muşkulât » edebiyatcı » calkı » uranus » rolcu » soylenilme » didik didik etmek veya olmak » duze » halay cekmek veya tepmek » seciliş » msı msi » parşomen kâğıdı »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.