tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adamın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
maca » su boreği » akca » deli cıkmak » ciltci » luks » feneri nerede sondurdun » afi kesmek satmak veya yapmak » acıktan acığa » gulculuk » reseptor » kamcılatmak » berhudar ol » amasya nın bardağı biri olmaz » kılıclı » kaşgoz etmek » acılmak » sutlu ot » sacıştırma » caplamak » imparatorice » yuz verince astar istemek » cıkralık » başınıkaldırmamak veya kaldıra » suzdurme » taşısıksa suyunu cıkarır » canıcekilmek » uzerine atmak » uzatılabilir » tur operatoru » dokulmek » capaculcu » acık ordugâh » oya ciceği » şeritci » mektupustu » birey ustu » ne altınıbırakmak ne ustunu » otcu » kahpe dolu » gormek » torellik » anadolulu » ezik buzuk » nazınıcekmek » parca » akıllıgecinmek » kimseden kimseye hayır yok vey » erkeklik sende kalsın » guldu gulecek »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.