tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adamın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonsuz » rahat bırakmamak veya vermemek » vurma calgılar » acık mavi » sr » yuzune bakmaya kıyamamak veya » curuk para karşıtı » rolâtif » acığa alınmak » arabasınıduze cıkarmak » hint keneviri » artığı » gozden uzak tutmak » copurlaşmak » gobeği biriyle bağlıveya berab » yuzu secilmemek » yuh cekmek » cıkartmak » muslukculuk » u » adamkoku » i hâli » suprulmek » tum » bocuk domuzuna donmek » kullanılan arac buat » burokrasi » mutenavip » koy » muthiş » celik » subyan » yuzlemece » kılıckuyruk » yatakcı » olculebilir » genizden konuşmak veya cıkarma » taahhut » yuz yazmak » murevvic » sunger cekmek » tok sozlu » ic kapak » sut cekmek » hiclik » sivil yonetim » yakıtcı » koşe yazarlığı » cuz » kokleme »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.