tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adamın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzun parca » buve » duşgucu » kohneleşmek » buyukluk taslamak » doviz » cene yarıştırma » coklukla » mutevazı » haşatıcıkmak » ruzgâr gulu » yaradana sığınıp bir işyapmak » puan almak veya kazanmak » kostum » mevlit kandili » ciğkacmak veya duşmek » kok kurdu » ağzına geleni soylemek » ahbaplığa dokmek » mutevelli heyeti » goz kırpmadan » pacarız » cakır » cokmek » orta şark » oluşturduğu demet » tac » bicki yapmak » duyuustu » aklından gecmek » karikaturluk » mustehase » babamın veya ustamın adıhıdır » temas etmek veya biriyle temas » zevk almak veya duymak » gozer » ormek » yuzune bağırmak » kurtlarınıdokmek » gun balığı » allah selâmet versin » duğumlu » govdeli » kıt a sahanlığı » duzenli ordu » ata et ite ot vermek » gozune bakmak » muhurcu » maden yunu » nazınıcekmek »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.