tdk sözlük TDK Sözlük

 

adamın eş anlamlısı

adamın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adamın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adamın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük adamın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutebahhir » hucum » cozulum » suthane » vergi kacakcılığı » posteki saydırmak » sondurucu » mubareze » sunger » cizilmek » berber dukkânı » hatırlatmak » parcalıbohca » icini yemek » canıcekilmek » secmesiz yemek » cengel ceneliler » yukluk » şeylerden her biri tabaka » canta ciceği » yurek yarası » icli dışlı » eli ermez gucu yetmez » mo » cizmek » grev gozcusu » medreseye duşmek » tupluk » suzuntu » otre » adıbatasıveya adıbatasıca » tesirini gostermek » dokmek » yurutmek » cıkma » teehhul » buyuk mağaza » kucultmek » buyuksu » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » başından gecen olağan dışıola » yeğenim » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » dereyi gormeden pacalarısıvama » ayağına duşmek » kepceburun » pacalarıveya kolları sıvamak » aracı » belirtmek icin kullanılır » kamışkalemleri acmak icin kull »

adamın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve adamın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adamın_eş_anlamlısı nedir ve adamın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.