tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adam arkadaşından belli olur tıklayınız. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonullu » dostluk kantarla alışverişmis » gecmiş » teneffus etmek » tunmek » kostumcu » yuksek atlama » gok atlası » belediye encumeni » gecer akce » altın tutsa toprak olur veya » doldurulmuşcam seramik veya c » gul yağcılık » duztaban » kısmetinde ne varsa kaşığında » defasında bir sayıyukselterek » mubarek » oylece » yapılan işlem » cınlamak » acısınıgormek » fritoz » lâmbayıacmak » buğday başak verince orak paha » yarayan duzen » mutevellit » ulfet » sozu tartmak » tevrat » bağlaclı » tureme » duzenlemek » kor kurşun » kralice » yufka acmak » sağlayan parca » gununu gun etmek » şomiz » sukse yapmak » arkasına duşmek veya takılmak » teknokratcılık » olcunlu » panturanizm » yola cıkmak » arabanın on tekerleği nereden » karşıtı » secmesiz yemek » ozsel » tufek patlamaksızın » gormezlikten gelmek »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.