tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adam arkadaşından belli olur ziyaret ediniz. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cavmak » celik » kapucin » cubuk odası » gravurcu » genel goruşluluk » analiz » comar » lâğım doşemi » kacırmak » imza gunu » diği eli beri inceye kadar » cokbilmişlik » ortulu » davranışcılık » soz birliği etmek » tarla acmak » kumultu » surgu » gosterge » cipil » ihrac » yer ozekcilik » naturel » alman gumuşu » ruyasıcıkmak » kirecsizleştirme » kazaya rıza gostermek » musabaka » toz pembe gormek » taban tepmek veya patlatmak » elden cıkmak » davul calsan işitmez » kelepceli » bayramî » kocek » allah dokuzda verdiğini sekizd » insanların aynısoydan gelmişol » taş » puskuruk kulte » soz » ciceklik » cat » daruleytam » cekişmek » hamur acmak » endişeye duşmek » canta » mısır baklası » teslimatcı »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.