tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adam arkadaşından belli olur tıklayınız. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sunger gibi » bayrakcı » toharca » mubalâğa etmek » garpcı » allah belâsınıversin » kuplu » olcusuz » yuklu » dallarınıkısaltmak » başıdara duşmek » menengic » amerika elması » sakalına gore tarak vurmak » gul gibi gecinmek veya yaşamak » buyutulmek » kollarından birinin başında bu » hucumcu » yetiş veya yetişin » ici veya midesi kazınmak veya » ağzının ici yangın yerine donm » cicek acmak veya vermek » genişgonullu » duse » mubarek » etciller » ucuz halkcılık » sovdurme » cekmek » sunnetleme » tek acıklık bulunan ocak » mesele cıkarmak » değişimli unsuzler » koşe donucu » ic mimarî » kıpcakca » kulhan makinesi » ic kavuz » aşağıyukarıyurumek » hunnapgiller » ufunet » mutenevvi » bıckıhane » palamarıkoparmak veya cozmek » butce yılı » camur » memleha » yan cumle » dalga cukuru » oğretiş »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.