tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adam arkadaşından belli olur ziyaret ediniz. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turunu miktarınıgosteren cize » duşey duzlem » bir suru » duşunce alışverişi » cıkışmak » kulâh takmak » gerekcelendirme » duruluş » davranış misal » kulâh » tandır coreği » gecerken boğazdan cıkan ve duz » borc » tunguz » etmek » yıldız ciceği » goynuk » kışdonemi » kapcık meyve » belcikalı » işine bak » duyumolcer » gecerletmek » yandıgulum keten helva » cuz î » kunefe » bakalım veya bakayım » cingeneleşme » sovuşme » dırıltıcıkarmak » guneydoğu » yuzunu şeytan gorsun » kok sokmek » gudek » yarıklardan her biri » yer bakır gok demir » an en » naturist » icine tukurmek » pırlangıc » vukelâ » cifte atmak » protokolcu » ilginc » ic su » calkalanmak » parfum » corak » soz temsili » cavmak »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.