tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adam arkadaşından belli olur tıklayınız. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuzugobeği » gonlu ile oynamak » elinde bulunduran kimse » davul birinin boynunda tokmak » cek » goru » kasketci » oykuculuk » sağlam kazığa veya sağlama bağ » diktator » teşekkul » kopru kurmak » u » cenaze toreni » mektep cocuğu » buzulmek » gonlu kararmak » gomme banyo » muzipce » se » bir cenekliler » karluk » yarışcılık » panislâmizm » gocebelik » boynu armut sapına donmek » musteşarlık » gecişhakkı » methiye duzmek » tespihcilik » şaka goturmemek » canınıdişine almak veya takmak » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » ic gıcıklamak » suyu mu cıktı » honduraslı » haric » cuk » arada cıkarmak » bir gozeliler » seckinler » supurgelik » hint bezelyesi » ortalığıkırıp gecirmek » guler yuzluluk » ortuk » atom reaktoru » deveden buyuk fil var » zırıltıcıkarmak » gocmek »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.