tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adam arkadaşından belli olur tıklayınız. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
binin yarısıbeşyuz o da bizde » hukmu gecmek veya hukum yurutm » canıcıkmak » işbolumu » malik » muesseseleşmek » burnunda veya gozunde tutmek » ağzıacık ayran delisi veya bud » cifte » kapsamıolan » cenetli » tart etmek veya eylemek » karbon alaşımı pulat » nufus » kure » deniz durmak veya duşmek » ağzınıaramak veya yoklamak » hatırlatmak » ucmak » gecer » geri cevirmek » tulbentci » duzleşme » allah dağına gore kar verir » suzulmek » guvenceye bağlamak » gorucu » musaade etmek veya buyurmak » sundurme » molekul » dinclenmek » roportajcılık » duşundurtme » burgulu » tekduzelik » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » cinili » oz dikeni » yakışık almak veya almamak » koklendiriş » gostermek » mangal komuru » nur ol » cıma » celâlîlik » gumuşsağolsun altın gidekosun » kem gozle bakmak » corbaya donmek » koprucu » carpanlara ayırma »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.