tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adam arkadaşından belli olur tıklayınız. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
masoz » ne iyi » acmak » dilini kedi fare mi yedi » gonenme » aleykumselâm » hisse cıkarmak » ici gitmek » tentur » yusru » sokuntu » ustu kalsın » koleleşme » nufus kaydı » genc » duzelme » feleğin cemberinden gecmiş » boynuz takmak veya takınmak t » taammuden » catışmak » sumbule » basınclama » aramak » cavuş » amac edinmek » bulgur corbası » borclanılmak » seruvencilik » etci » koturumleşmek » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » gorunuş » meslekleri belirten tek tip gi » azerîce » gostermek » para cantası » puruzlu » başıdara duşmek » armatur » icki sofrası » yasa cıkarmak yapmak veya koym » muzekkere » on ad » sut » kona goce » mısır turnası » ortalığı almak » hucum » yuzeysel » zaman tuneli »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.