tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adam arkadaşından belli olur ziyaret ediniz. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacılmak » bonluk » rızkınıcıkarmak » kılcıklı » kamburu cıkmak » gozleri sulanmak » sutten kesmek » kılıc kuşanmak veya takmak » goğusluk » ucuzdur vardır illeti pahalıd » bir calgı » restitusyon » catır catır catlamak » mudrir » yurek karası » guvenlik » ince yağsız uzun kuyruklu bir » aslanım » gunleri sayılıolmak » tohmetli » cevrelik » şaşkına cevirmek » kokusu cıkmak » temizlemek » brehmen » ağırlık basmak veya cokmek » koc » oksuruklu » ayaklar baş başlar ayak olmak » yoneltmek » kaba turkcesi » pencgâh » kıyıda koşede kalmak » kafa cıkışı » susletmek » başcı » seruvensiz » um » dişeti unsuzu » yureği kalkmak » kuvet » iceri » kalsa veya kalırsa » orta şark » ticanîlik » citi yapmak » adamına catmak » ho » hâli uzere » şomiz »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.