tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adam arkadaşından belli olur tıklayınız. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ve bilinc merkezlerinin bulund » cobanlama » ilgi gormek » individualizm » kurşun dokmek » bugun » kendini vermek vurmak veya cal » parcalara verilen ad » sondurucu » prosedur » hakikî » serguzeşt » hayrete veya hayretlere duşmek » yere calmak » bektaşî uzumu » tutsu » gozetmen » holoturitler » cehre » yolu acık » teehhul » gumuşrengi » buyuk terim » sansurculuk » cavuş » cangıl cungul » hiclik » alman papatyası » aycoreği » kamyonetcilik » kopek soğanı » tunclaştırmak » ortaya dokmek » uvey ana » allah ın belâsı » tebellur » cevirmek » tokatcılık » gıllugişsiz » hakkıicin » geciş » sunguleşmek » secimlik ders » esi » onune arkasına bakmadan » kemalist » borcsuzluk » mukemmelen » suluk » acık mektup »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.