tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adam arkadaşından belli olur ziyaret ediniz. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ettiğini bulmak veya cekmek » sonumsuz » allah selâmet versin » eliyle koymuşgibi bulmak » gonul dilencisi » elin veya âlemin ağzıtorba değ » ileri geri konuşmak lâflar etm » dağkecisi » tatar ağası posta gorevi yapan » yağlıgureş » allah tan » duşman kesilmek » uroloji » tenkitci » akıldan cıkmamak » cile cıkarmak veya doldurmak » arnavut » cavun » elci » sungerleşme » ozdeştirme » bağrışa cağrışa » duşundaş » cizilmek » birbiri icin yaratılmışolmak » omurlu » nar ciceği » cırcır » acınsamak » uzerine titremek » surekli cekiştirmek itmek ka » carpma » supruntu » anlamında ikileme oluşturur » sacına ak duşmek » bohcacı » sepet havasıcalmak » departman » alcalmak » o duvar senin bu duvar benim » iclendirme » kuvvetini gosterir » guzellik salonu » kılık kıyafet duşkunu » uykusu başına sıcramak » bir ucu sivri olarak yapılan t » zıp diye cıkmak » ciğerinin icini bilmek » uzengi kayışı » tutamac »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.