tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adam arkadaşından belli olur tıklayınız. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzum hoşafı » hidr hidro » ciğkofte » fena gozle bakmak » soze yatmak » otomatiğe almak veya bağlamak » hic değil » m » cayırlanma » yusru » ruslaşma » naturizm » guzelce » ozdek » genel goruşluluk » işaretle bir nezaket gosterisi » ortakcı » anglosakson » alt bolum » soz veya lâf aramızda » pırlangıc » lece » ayrac acmak » cilingir sofrası » coluklu cocuklu » korfez » boburlenme » ici gecmek » ruzgâr ekip fırtına bicmek » icerik » makineli tufek gibi » borc harc » orgut » seci » ceribaşılık » su gibi olmak » secilmiş » duz yuzeylerden her biri » hint kobrası » cenesini tutmak » gecmiş » olum hak miras helâl » meydancı avlu bahce gibi yerl » bıcak vurmak » amerikanist » bolu » bayram etmek veya yapmak » leyleğin yuvadan attığıyavru » yukseklik » dışa donukluk »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.