tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adam arkadaşından belli olur tıklayınız. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
camaşır mandalı » catkılı » minibuscu » tavus tuyu » arka yuz » cap » parmağınıyaranın uzerine basma » kır duşmek » kafasıdonmek » catlamak » işi uc nalla bir ata kaldı » kaca kac » bulbulu altın kafese koymuşlar » muzik odası » bir turlu » am em » gocucu » cavelâ » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kollarından birinin başında bu » sel » biri veya bir şey icin olumsuz » celişmesiz » musluman adam » conk » duzlenme » absurt » yukseğe cıkmak » flut » cep harclığı » oz devim » tepkili ucak » soyleşmek » minyaturcu » olumsuzleşme » muddeiumumîlik » ustune yuklenmek » başmurettip » cıkıntı » cercevelemek » think tank » cift vuruş » altayistik » ciceksimek » setlic » kurt » ordunun hareketlerini duşmanda » soyutculuk » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » karnından konuşmak veya soylem »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.