tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adam arkadaşından belli olur ziyaret ediniz. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oteleme » goveriş » iki dirhem bir cekirdek » danscı » saltcılık » kuşat » ceyreklemek » kayakcılık » tekevvun » cekimsenmek » gormek » cocuk » imalâtcı » dozunu kacırmak veya dozu kacm » kullanılır » bakkala bırakma » gırtlak unsuzu » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » keci yolu » cığalanmak » odenen prim karşılığında bu iş » ozur dilemek » cımkırmak » pis soz » babî » monitor » butun malların ortaklaşa kulla » ayağınıveya ayaklarını opeyim » gunberi » boku cıkmak » cileden cıkmak » bid at » iz surmek » uste vermek » capullamak » cok tasım » kıc » antik cağ » duven surmek veya dovmek » neşvunema » genel ad » tahaşşut » bak » cıngırdak » moğolca » kapıalmak veya yapmak » cb » ceşnisine bakmak » acısal bolge » yer yarılıp icine girmek veya »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.