tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adam arkadaşından belli olur ziyaret ediniz. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
insanustu » one duşmek » kotuluk » tıpıştıpışyurumek » eğmur » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » onel » guzelleştirilme » ucan kale » ozezerlik » sozlendirmek » duzen » yuz » sır vermek veya sızdırmak » kor » cektiriş » gomlek » sonum » aslî duşunce » ilk goz ağrısı » gufte » aracılığıyla duymak değmek e » bıcak » acık mektup » kendi gobeğini kendi kesmek » ne mal olduğunu bilmek veya an » ozelleştirme » gayrimumkun » cekiş » toz kondurmak veya kondurmamak » baştan kara gitmek veya etmek » soyutculuk » macar ineği » sut dişi » eğic » fayanscı » cilâlıtaşdevri » gudulenme » hınclı » donmeli » kelle kulak yerinde olmak » enstitu » kuşak dolama bağlama kemer » metal kap » gokkuzgunlar » eli ermez gucu yetmez » kopuk » konsantre etmek veya olmak » gozle yemek » goz actırmamak »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.