tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adam arkadaşından belli olur ziyaret ediniz. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tapu kutuğu » nasranî » cividî » oğlenci » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kolay işlenebilen yumuşak bir » kampcı » korku duşmek veya korkuya kapı » kusturmek » ucretlendirmek » ozgunluk » bugunden yarına » şeref kıt ası » uydurukcu » duşuş » babıâli » duzey » yuzucu » ceşni katmak » gunluk guneşlik » icinden cıkmak » gorunuşalmak » carevic » şeylerden her biri tabaka » cokcu » cokme » tohmet » urkuntu » somestr » nankorleşme » dede dedesi koruk yer torunun » cıkınlama » yureğini tuketmek » menu » turşuya donmek » duo » buyuk defter » ic bağlamak » kuyruksuren » cennet okuzu » yuzu yumuşak » yapma » coğu kez icinde yapıkalıntılar » cerezlenme » goz ardıetmek » celişik » hoşmerim » tarhana corbası » mustehcenleşmek » lehce »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.