tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adam arkadaşından belli olur tıklayınız. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
incelenmesi muşahede » rolcu » savaşcı » marmara cırası » gerec » caşıtlamak » ihtiyat akcesi » dokunac » flort etmek veya yapmak » iki bucukluk » serbest gureş » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » guneş » balkanlar » unlemek » kıcıkırık » ceviri dili » otmek » uzum » gozetlenme » bicimsellik » cetele » muteahhit » fırcacı » papaz ucurmak » gonder » yapılan cıkmaz yazıveya resim » allah duşmanıma vermesin » yureği yanmak » kok kırmızısı » bilincsizce yapılan işve etkin » cığlık cığlığa » bu yuzden » orgun eğitim » inşaatcılık » oyuncağıolan » ustune » hucuma kalkmak » kızık » dunyevî » cekme » etekleri zil calmak » goz ucuyla bakmak » bicimleme » gorgusuz » kuvvetle basmak » kor oğlu » pusur » yere hızlıca surtulduğunde haf » doşetilmek »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.