tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz adam arkadaşından belli olur ziyaret ediniz. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yasak bolge » telgraf cekmek » ezrail » gunahınıvermez » govermek » feragat gostermek » surungen » kalbi parcalanmak » ıslahatcı » guleğen » aristoculuk » gozu kalmak » guvenirlik » gecim dunyası » cakıl taşı » uzatılabilir » takayyut » percem » lâtin halkları » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » soylemek » rumen » carklı » el ile elle tutulur » gule gule » şiddet gostermek » sulukler » gul gibi bakmak » calgıaleti » cergi » kutuk » kacmak » okuz gibi bakmak » amerikanvarî » tartışma goturmek » genişgonullu » tibet sığırı » b b » keciler » doğum ilmuhaberi » ağac arac eğirmen kirmen » soyutculuk » acınmak » cirozlaşmak » donmek » sakalıele vermek veya sakalıka » satranc takımı » duzgunluk » tarakcılık » kuşcu »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.