tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adam arkadaşından belli olur tıklayınız. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parca » ibliscilik » ısıtıp ısıtıp onune koymak » cakırlaşmak » futur » inmek » teslim bayrağıcekmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » temessul » golgeleyiş » ortmek » turşusu cıkmak » ahdiatik » muhlet istemek » tukuruklemek » dostlar şehit biz gazi » ucarılık » bok yemek duşmek » acık ordugâh » himaye etmek » hesap gunu » korelmek » dokulmek » mineral » estetikci » civiletmek » simitci » tik » kamcılatma » yuksuk » pislik goturmek » horozgozu » tarakcı » murteci » carıkcılık » tebdilihava » hazır duruma getirildiği omurg » ellerin dert gormesin » imalâtcılık » gecinilmek » unlu kısalması » carpmak » atıalan uskudar ıgecti » ictikleri su ayrıgitmemek » kultur varlıkları » yarayan kuru ince yaprak » arkada kalanlar veya arkadakil » ozeniş » duşundurmek » usdudak »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.