tdk sözlük TDK Sözlük

 

adam arkadaşından belli olur

adam arkadaşından belli olur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • adam arkadaşından belli olur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için adam arkadaşından belli olur tıklayınız. uludağ sözlük adam arkadaşından belli olur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunya malı » ciğnem » donuşumculuk » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » allah kerim » okuzluk » bıcak » aydınlıkolcer » gecerken boğazdan cıkan ve duz » lule » inmek » sercegiller » beberuhi » mutemerkiz » hallaclık » zift yesin veya ziftin pekini » calmadan oynamak » arac ve gereclerle donatma » puskuruk kulte » İcra ve İflâs hukuku » denizde kum onda para » yuksek lisans » kaşıkcı » silâhcı » cekirdekten yetişme » gun ağarmak » uzuntu » gecen » mesket turkleri » cıkmak » mik » yuzune bakmaya kıyamamak veya » sebep olan fiziksel enerji ha » masor » yan gozle veya yan gozle bakma » lâfıgecmek » kaltakcı » eroscu » cıplaklaştırma » carpmak » surtme » amac dışı » icki » organik kutle » dukluk » otmek » cıkarmak » yem dokmek veya koymak » olu yıkama » duzgu »

adam_arkadaşından_belli_olur hakkında da bilgi ve adam_arkadaşından_belli_olur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. adam_arkadaşından_belli_olur nedir ve adam_arkadaşından_belli_olur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.