tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz akıl kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akıl icin yol veya tarik birdi » olculer » cerceve » var varın varsın varsınlar » hareketi » cay saati » koşe » ruyalarına girmek » kohne » bileşik onerme » başına calsın » ceneleşme » nukte » juri » yukseltilme » neme yonelim » cırakma » culsuz » serdengectilik » zafer bayramı » gonlunu serin tutmak » kurduğu medeniyetleri kendi i » allah manda şifalığıversin » keci postu » ote » başıdonmek » cekmek » curuk para karşıtı » amortisor » halat cekme » ustume iyilik sağlık ustune u » suc işlemek » turkî » projektor ışığında olmak » acık liman » kocsama » civi » den eylemek » lâtin cicekleri » fındıkcılık » tuğra cekmek » gun » notrleştirmek » eşyukselti eğrisi » turşuya donmek » gobeklenmek » mandallı uzerinde mandal bulu » urpertici » soz gelimi » urun »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.