tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sert unsuz » iki eli birinin yakasında olma » sozluk bilgisi » cağrışımsal » yayla ciceği » cop arabası » duzen » başıdonmek » gorelilik » ceki taşıgibi » uzağıgormek » tup » bahriye cifte tellisi » cilekeşlik » gonulsuz » oynakca » kotulenmek » surtme » ut » yezidî » cabalayış » unlemek » gokkuzgunlar » kacma » acık » guzellik mustahzarları » mutehassis etmek » murettep » ağzınıaramak veya yoklamak » hint darısı » senegalli » dişine gore » unite » surmek » bir dirhem et bin ayıp orter » parcası » hasanpaşa koftesi » yarıcap » gozu gitmek » kopek soyu » kozlemek » salkım soğut » teşkilâtıesasiye kanunu » acınım » icin » buzmek » cehre » cergeci » gosterişlilik » şoyle boyle »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.