tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carkına etmek veya okumak » lâfımıolur » şaka soylemek » tesalup » anlamına gelmek veya manaya ge » evic » yuk altına girmek » gomleklik » halic » uretimsel » yuz karasıolmak » gul gibi bakmak » tutun » goverti » duşuncesiz » suc olmak » yağcekmek veya yapmak » cakmaklık » yuksek oğretim » bid at » yeteneği maharet » eli boğrunde veya koynunda kal » leşini cıkarmak » kultur gocu » cekişmek » yalıngac » gungormuşluk » tazallum temek » kıptî » mulemma » temizlikcilik » cok yavaşişyapan cevik olmaya » ciseleme » yuz tutmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » dort » abıhayat icmiş » olu gozunden yaşummak » ceneksiz » sabrıtaşmak veya tukenmek » etmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » dayak kackını » kacmak » masraf kapısıacmak » eşbicim » bilinclilik » sutnine » kulağına calınmak » ucretlendirmek »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.