tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
amac gutmek » habbesi kalmadıveya habbesi yo » yuksek perdeden konuşmak » kucuk minder » av avlanmış tav tavlanmış » maca beyi gibi kurulmak » chamaeleon » batakcı » gunah benden gitti veya gitsin » şuphelenme » kabarcıklıduzec » osmanlı » fenalık gecirmek veya gelmek » sacma » gumrukcu » satılık ziftin olsun selânik » paramparca olmak » yureklendirmek » pahaya cıkmak » butunlemeye kalmak » dunyaya gozlerini kapamak veya » sacaklanmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » duğun dernek » yalın cumle » coplu » kor ocak » gutmek » puf boreği » duğum vurmak » gobek » ucu cengelli ağır demir arac » gonlu gani » duruma gelmek » dunyanın birşey i » nesturî » yumurta okce » cenesi kitlenmek » gradosu duşmek » murettiplik » tavus tuyu » her tur gosteri yapmaya uygun » bulbulun cektiği dili belâsı » yuzuk takmak » katran camı » dunden bugune » sermayeyi kediye yuklemek » cingene pembesi » belirtir » cekel »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.