tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dışbukey » derdine duşmek » gecirtilmek » sırasına getirmek veya sırasın » cividî » faulsuz » uykusu bolunmek » mutenekkiren » yaşıne başıne » lâfınıveya lâfınızı balla kest » ustadane » donelme » diğer ceşitli hizmetlerin butu » canavar duduğu » musavatsız » kanıkanla yumazlar kanısuyla » kitaba veya kitabına uydurmak » irade beyanlarıyla gercekleşen » cok sozlu » akburcak » one surmek » neuzubillâh » yediği onunde yemediği ardınd » kullenme » calkalamak » soğdakca » tumen » işin ustesinden gelmek » ince » maketci » cancılık » otoparkcı » cinkograf » film cevirmek » haddi mi veya haddine mi duşmu » odunleme » renkli recine » kıc » gaz olcumu » gorumsetme » nufuz etmek » gomme balkon » surulme » guderi » ortu » yapılan resim ve bezeme işi » yer yer kazıyarak alttaki renk » anus » zumre edebiyatı » coğdurmek »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.