tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muctehit » koken bilimsel » kokleştirmek » etliye sutluye karışmamak » ilâclı » yahudi almancası » terzi kendi sokuğunu dikemez » kut » soğurme » mısır daki sağır sultan bile d » mozaikci » uc » okul cocuğu » ustelemek » calkı » ciskin » unvanı » usdudak » maca mece » cizgi » ici veya midesi kazınmak veya » cılbır » kaynakcacı » strukturel » doğma buyume » olcuşme » kultur varlıkları » icin » sacılıp dokulmek » sansurcu » hareket » şerefe veya şerefinize » buyruklarının İbranî felsefes » bağlac obeği » kızılyoruk » icinde kaybolmak » gokce » arkasınıbirine vermek » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » termoelektrik cifti » goreneksiz » boğur » l » msı msi » guc kazanmak icin calışmaya ar » uzum kurusu » ortak yonetim » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » mulemma » cenabıhak »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.