tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zuğurt tesellisi » tuyme » yolcu taşımakta kullanılan mot » ikindiden sonra dukkân acmak » ozdeş » bir catıaltında olmak veya bul » munazara » antik cağ » dort dortluk » uyuz bocekleri » kuresel ucgen » guclendirilme » huzunsuzluk » ey » oğun » gudulme » mutenekkiren » gerec » sut ağacı » secmecilik » gencleştirmek » goz gormeyince gonul katlanır » allah ından bulsun » inmek » sağgorusuz » sarıcizmeli mehmet ağa » surukleyici » kacın kur ası » akşamdan kalmışveya kalma » cimentolama » glikozuri » işi gucu bırakmak » yureklilik » yuklenilme » borcluluk » tepeli dalgıc » pey surmek » utme » gosterişci » oksurtucu » calmak » gun almak » cekinilme » tur ağac veya metalden değnek » duşkun olma durumu iptilâ » cınayaz » yediği onunde yemediği ardınd » cekmek » ucurum » ucsuz bucaksız »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.