tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz akıl kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağrışım » tepetakla etmek veya devirmek » karfice » icki sefası » amplifikator » duşman kesilmek » pekiştirmeli ozne » parkcı » ispenc » ulke acmak » bilgili » yuruyuşkolu » sumuklu bocek » başından gecen olağan dışıola » ustelenme » patates corbası » sansurlenme » icitme » faaliyet gostermek » musmir » alcak basınc » sac » kulâh » koşklu » cokuntu » musabakaya girmek » boşnak guzeli » genişunlu » hanya yıkonya yıanlamak » guvercinlik » zekeriya sofrası » cumlenin ogeleri » odul vermek » yurunme » koru korune » fizikci » kokleştirme » boluk » kusku » kimse » sungercilik » govdelenmek » vurac » pecelenme » ısparmaca » avrupalılaşmak » pes perdeden konuşmak » sucukcu » maca » akrep »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.