tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bokunu cıkarmak » cozuş » kademli olsun » etek opmek » tepeli kostebek » telhisci » yenilir veya yenir yutulur şey » kuşcu » deliye her gun bayram » duşeyazma » kacak » yuzune bakmamak » ak gozlu » sınıkcı » mitral hucreler » dunyadan elini eteğini cekmek » kaca kac » guneştekeri » butunleme » enduksiyon » cayırlı » ciğ » olculu » on sezi » fuzen » oksuruk tıksırık » duğun » yuzu karışmak allak bullak olm » odeşme » tuvaletci » yapılan yığın » oncesiz » kırgız » altıalay ustu kalay » orospu boreği » mulkiye » acındırmak » albuminli » solom » iktisatcı » cağdışıolmak veya kalmak » cubuklu » acık kalpli » havuc » carpma işareti » calımlamak » bayramîlik » şarapcı » girintili cıkıntılı » tekcilik »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.