tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz akıl kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sual acmak » tureyiş » corba kaşığı » bıckıcı » bal ciceği » muzecilik » induklec » beliren olumle sonuclanan has » bir gunluk beylik beyliktir » bu yuvacıklar topluluğunun bal » yuru ya kulum demiş » arnavut ciğeri » yukarı goğe doğru olan yanı » gorgu fukarası » kulluk » ust yapı » yureği dar » pencudu » bilinc akışı » kotuleştirmek » cıkarmak » cizdirmek » aracla yakmak » gumruklu » cok terimli » gozu bir şeyde veya bir şeyin » tutamac » her işin her şeyin başısağlık » kavunici » temerkuz etmek » karfice » sunmek » ince yağsız uzun kuyruklu bir » gosterici » ice kapanıklık » gonc » gonul okşayıcı » paca gunu » paracol » plutonyum » a veya e gelince » catma » dolut » beyninde şimşekler cakmak » sağdan geri donmek veya sağdan » gunun adamı » gorev » o » kuşne » mest sermest »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.