tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turemek » baklayıağzından cıkarmak » hazarca » nasır bağlamak veya tutmak » guzel » gecmek » butuncul » ve bilinc merkezlerinin bulund » hut » konnektor pensi » si » pic olmak » yuksuk » şeytanın bacağınıveya ayağını » gosterme hakkı » yıldız akmak kaymak veya ucmak » gozlerini bitirmek » koyungobeği » kaynakca » tasallup » hukum surmek » avuc avuc » sulfat » kurkculuk » yurumek » anlam kotuleşmesi » zuppeleşmek » surekci » odiyometre » leyleğin yuvadan attığıyavru » goreli » ışınımolcer » dunyayıtoz pembe gormek » cengelli iğne » wc » geleceği varsa goreceği de var » muşkilât cıkarmak » oz » mulâhazat » tarcınî » goru » yuzustu » sebze corbası » suzmek » etmek » uce beşe bakmamak » tutamac » kıdemli ustcavuş » organize suc » oteyi beriyi »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.