tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokmek » vazifesi mi » capaculcu » kurtluca yer palamudu » muşahhas » mağribî » dunya gormuş » berberî » insan eli değmemişveya dokunma » bordur » cift kanatlılar » tedavulde olmak » suruyu guden kurdu gorur » ihtimam etmek veya gostermek » isim cekimi » haric » boşduşmek » aletler butunu » cıdama » bak bak » gozu kapalı » iti oldurene surukletirler » bicimini alır hidrojenle oksi » rukuşluk » canak » libyalı » tokmakcı » badem gozlu » yetenekleri gelişmemiş cocuk » lenguistik » kemenceci » coğun » posteki saydırmak » bir değer karşılığında birinin » sun î gubre » pusur » guvenliği sağlamak icin yapıla » gostermek » post scriptum » eğik cizgi » buyuk sesli uyumu » pabuc » soğumolcer » himaye etmek » baklava acmak » cekirdek » onlem almak » yukseltec » gizil guc » pic olmak »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.