tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bildik cıkmak » su orumceğigiller » cifte nağra » renginde sapıdort koşeli olan » yol gozlemek » hunkârbeğendi » tahtalıkoyu boylamak » ac tavuk kendini arpa ambarınd » alt ust boreği » başmurettiplik » ucmak » tukenmezlik » gomlek değiştirmek » ustune gecirmek » sulfit » oncu tiyatro » kuf bağlamak veya tutmak » ozlu un » guduk » cakıştırmak » duğumlenmek » son gurluğu » buz » yuzey » tanrıile şeytan arasında surek » kurkculuk » istenc » cemberlemek » yosun kulu » torellik » copurlaştırma » sonradan gormelik » bok yemek duşmek » hayvan derisi » kalite cemberleri » uzerine tuz biber ekmek » tevarus » iyilik gormek » muracaat » on sozleşme » kul olmak » tok gozlu » olcerme » gorelik » arabanın on tekerleği nereden » mineral » başından gecen olağan dışıola » frenkce » yuz yuze kalmak » şanlışohretli »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.