tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mal kapital » buyu » hayal gucu » orneklemek » dutturu » coplukcu » ayağına duşmek » eşitcilik » alkışcılık » atom cekirdeği » aclık » ileri goturmek » yorgan gitti kavga bitti » cor cop » sel gider kum kalır » kucultme » calkanmak » buyutmek » karamusal veya karamursel sepe » mv » helenizm » gucenmek » uyelik dondurmak » tunclaştırmak » serdumen » sayac » ustune alınmak » vehme kapılmak veya duşmek » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » bir calgı » emen bir bitki dionaea muscica » burunmek » saati saatine veya dakikasıdak » calışmak » gun gibi acık » sulf » dilmaclık » poğacacı » mutemadi » altmışdortluk » yuzunden » bayrakcı » gozunu gozune dikmek » trompetci » ağaclandırma » telli calgılar » bunlardan yararlanması » gitsin » korlenmek » bıcakcılık »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.