tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
arasında den başka anlamıyl » si » şovalye » turkleştirme » meydanıbirine veya bir şeye bı » yaban kecisi » vur dedimse veya dedikse oldur » talih oyunu » ak mıkara mıonune duşunce goru » giysi » bohcasınıkoltuğuna vermek » olcermek » allah rahatlık versin » sonuclamak » yuzucu » cekememek » carkacı » sacmalık » ozen » gun dikilmesi » capraşmak » ustunluk » luks baskı » cl » duşeylik » ipin ucunu kacırmak » cekirge kuşu » kooperatifci » yureği carpmak » takma sac » ciceklendirmek » otturme » afrikalı » ozelik » almancı » ac kalmak » kuvvetten duşmek » kuriyum » portfoy » mubarek otu » penceletmek » harp acmak » ozel sayı » sanatcılık » kaynac » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » sarıcicek » kalp carpıntısı » caresiz »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.