tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyukluk satmak » ite ot ata et vermek » kufelik » e » canım dese canım cıksın diyor » somuruculuk » odyometre » kırk yıllık yani olur mu kâni » pence atmak » elcilik » yamalıbohca » dernekci » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » al elmaya taşatan cok olur » durulmek » bağlama yapan veya satan kimse » snack bar » buyuk abdesti gelmek » gozluklu yılan » cerezlenme » kok » ici gitmek » cekmek » sunnet cocuğu » iclenmek » balık sutu » el pence divan durmak » boncukcu » mak mek » mustamel » kurelenme » gocmenleşme » i » dutu rubus caesus » delgic » tutun icmek » bazıdingil doner bazıteker » yangınıkoruklemek » gonlu tok » organizmaların oluşturduğu bir » govermek » suzgecleme » koyuvermek » az değil » i » levuloz » cifteleme » anayasacı anayasayısavunan an » kulliyet » kara kullukcu »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.