tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz akıl kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu gonlu tok » yuz » alıcıyonetmeni » mubah gormek » ciftelenme » carıkcı » cırcır » beti bereketi kalmamak veya ka » cekek » ihsan etmek veya buyurmak » yalın cumle » sakalıele vermek veya sakalıka » lâcivert di » atıp veya atmak tutmak » urperme » makedonca » bahşişveya beleş atın dişine b » kok » kelepire konmak veya yakalamak » pursıhhat » organizmaların oluşturduğu bir » kafesci » murit » bulunmalarınısağlamak amacıyla » ostaki » iz surmek » koydeş » orcin » mustahkem mevki » duven dişi » haşlanıp ardından guneşte kuru » levanten » mizacgir » gecmişzaman gorunumu » muzahir » iğrenc » slovakca » suhulet » harclı » kadukluk » oru » sut kırı » ağrı sancıgibi fiziksel veya » başına calmak » direktorluk » sondurulmek » aleyhine donmek » redaktorluk » yureği pek » gorunuş »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.