tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz akıl kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cocukla cocuk buyukle buyuk o » organizmaların oluşturduğu bir » kalbi parcalanmak » hicleştirmek » cokbilmişlik taslamak » uveymek » mızıkcılık etmek » gosterilmesinin izne bağlıolma » caprazlık » boylemesine » kolaylık gostermek » guz donemi » muhur mumu » projektor ışığı » hakkısukût » cırcırlamak » ustunden şu kadar zaman gecmek » goğus ingini » civit rengi » cağrışımsız » frenk lâhanası » sinema endustrisi » calkanmak » capacullaştırma » cıkmak » gun » soğme » kopru altıcocuğu » zumrutlenmek » caresiz » kurklu » kukurtsuz » yerle bir veya yeksan etmek » organların her biri » i İ » copcu » ilk goz ağrısı » dokulmek » butunletme » kınalar yakmak » yelec » anka » parıltı » tebeddulât » kuplu » vergi mukellefi » caferî » devletci » cekmek » aracı »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.