tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureği kaynamak » ikisi ucu bir arada tire ile » taahhutlu mektup » tegaful etmek » guvence » puruzsuz » gokcek » pamukcu » nobet » şolen » halic » bant cozmek » arasına veya aralarına karışma » ucucu » goz yıldırmak » gozunu yummak » sırtınıdayamak veya vermek » cıplak at » dayalıtahta kalas » inanılan iyilik kaynağı » koyu koyu duşunmek » uvey anne » olcu » ucu » dili ensesinden cekilsin » plâtonculuk » tum kirpikliler » yeri goğu ben yarattım demek » didik didik etmek veya olmak » lâf ola beri gele » icinden cıkmak » arnavut bacası » catır catır catlamak » gerec » icki sofrası » zararlıcıkmak » cıkarmak » beklenmediği umulmadığıveya c » acılmak » uzumsu » gostermecilik » tunclaştırmak » yediği naneye bak » kullukcu » nasır bağlamak veya tutmak » ilenc » domivole » ozensiz » kırıkcı » bortturmek »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.