tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz akıl kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calyaka » cil » parca » kulfetli » sozsuz » guneşyılı » starta gecmek » fıcıgibi » ozumlenme » yurutmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » mantık oncesi » ici gecmek » hanefî » catlama » cengelleyiş » donem » koturum » maraşdondurması » cumartesi kibarıgibi suslenmek » ozel sektor » mulâhaza yapmak » goz memesi » cıkılanmak » dehşete kapılmak veya duşmek » duşunce » kose buğday » yazıp cizmek » katresi kalmadıveya katresi yo » ticanî » calıfasulyesi » yuceltme » uretim artığı » tellâl cağırtmak » lâf ola beri gele » yaban kecisi » ve kanunlara uymaksızın cebir » doğuşculuk » vergi yukumlusu » tes it etmek » cağlayık » kumukca » munkir » catısız » ana sozleşme » oruc bozmak » kuskutuk » cozgun » calışılmak » caba gostermek »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.