tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gucendirmek » hint kobrası » gorumsetme » kireclemek » suzdurme » gunu dolmak » lutercilik » gubrelenmek » cayır otu » duzenlenmek » muhliye » tumorleşmek » icimli » oz yaşam » oğun » gumrukcu » taşıolceyim » yurutme » gecinme endeksi » şuphecilik » mec » cırpınmak » uzengilenme » cıtırdayış » ackıcı » aycoreği » duğumunu cozmek » olcmede kullanılan alet » hoduk » iblisce » ordek balığı » onluk » temizlemek veya parlatmak icin » gocurulme » acıklık » golfcu » bağlantıunlusu » cıkışamamak » veya orulen dikey duzlem » eğri soz » koc » şerc » yapılmışiplik » yureğine dokunmak » taşcı » cilâlıtaşdevri » su veya soz goturmez » luknet » goz yummamak » kavis cizmek »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.