tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustenci » ortuşmek » an en » yukseltilmek » elci » ozden » kosinus » » veren silâhıbu hedefe doğrult » gumburdetme » fug » amputasyon » eli cabuk » zibelilina » kızılkok » gullâc » corak » ici dışına cıkmak » komec » kuturdetme » oğelerin tumu » ustundeki ustunde başındaki b » kor kaya » sonradan gorme » midesi almamak kaldırmamak ka » yuze vurmak » hesap vermek veya hesabınıverm » icin icin yanmak » sağlam kazığa veya sağlama bağ » yuruk » yukseltmek » rus » merdumgiriz » uk » makbule gecmek » uygun bir bicimde takılarak on » kirada olmak veya oturmak » ucler » gocmen » ici dayanmamak » ufak capta » ulkuleştirme » yuksek » tuberkuloz » canta » dokunme » yuzu gulmek » kotuye cekmek » soz ruşveti » aclık grevi »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.