tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz akıl kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alcalmak » tibetce » ve bu koldan olan kimse » bohcasınıtoplamak » tarafından arabacıicin armağan » mel un » cevrelenmiştahta ağırşak » suruklenmek » dır dir dur dur tır » tepetakla etmek veya devirmek » kok bacaklılar » kuyruk cekmek » malta taşı » suveyda » hatırlatmak » korukcu » goğus darlığı » kapıalmak veya yapmak » gravurculuk » olmez cicek » hintce » suz » suriyeli » yureğinin yağıveya yağları eri » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » kirli cıkı » işguzar » en kucuk birliği goze » goreyim seni » ak sulumen » umtırak » kırmız boceği » yayla corbası » eri » başıyastığa duşmek » in » sun î cayır » ucuklaşma » carşaflanmak » akaclama » gecersizlik » kazdığıcukura veya kuyuya kend » tokat atmak aşk etmek veya pat » goc etmek veya eylemek » cevirmek » gormek » mukâfatınıgormek » sırtustu » nufuzsuz » geciştirilme »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.