tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yurutme » sı si su su » donup dolaşmak veya done dolaş » baskul » sozunu kesmek » malkar » başcı » taaccup etmek » ozengen » cayırsız » yakalıkamcılılar » musavat » onceden » kacacak delik aramak » tovbeler olsun tovbeler tovbes » savul savulun » ağaccık » celebi » ağızda sakız gibi ciğnemek » ağaclaşma » lâf cıkmak » carpmak » alacık » frenkleştirmek » bukuculuk » cevir sesi » ayağına veya ayaklarına kapanm » borekcilik » hasta olmak veya duşmek » gormuşluk » topluluğu » tunc » ikili catı » subjektivite » sacılmak » kantcılık » tıraşbıcağı » facalı » fedakârlık yapmak veya gosterm » sepetci » ovulmek » kufur » su urunleri » cobancantası » birimler boluğu » urkutmek » bicimselleştirmek » teneffus » hal caresi » suruklenme »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.