tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için akıl kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşey duzlem » gez goz arpacık » yanay duzlemi » mucehhez » caykızı » egeli » ackılatmak » surmeli » icindeki en kucuk birlik » kulhanî » şofor muavini » başustunde tutmak » cicek tacı » yeni eflâtunculuk » lokman hekimin ye dediği » allah korusun veya saklasın » sonuclandırmak » ayaklarınısurumek » kotuluk etmek veya yapmak » katranıkaynatsan olur mu şeker » boşcıkmak » kac paralık adam veya şey » karagul » ağız acmamak » nevaleyi duzmek » hınc » kotucul » pejmurde » goruculuk » ağzına kilit takmak veya vurma » cırpınmak » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » keloğlan » acık oğretim » cul » gul gibi gecinmek veya yaşamak » cop gibi » kostumlu » goturumsuz » acık soylemek » doşeme » cıplanma » orak boceği » taktir etmek » gibi birtakım makinelerin işle » projektor » benden gunah gitti » panel kopru » muphem » mukellef »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.