tdk sözlük TDK Sözlük

 

akıl kelimesinin eş anlamlısı

akıl kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • akıl kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz akıl kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük akıl kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turkceleştirmek » cevri » cerceveci » muhre » calkantı » ozgecilik » kok doğrayıcısı » curukluk » tat » ikram gormek » boluşturmek » cayırlama » beyaz sıvı » icecek » bircoğunu o metalin yuzeyine y » cenek » feleğin cemberinden gecmiş » calıp cırpmak » omrumun varı » teessus etmek » kuşsutu ile beslemek » başından buyuk işlere girişmek » cabuk parlayan cabuk soner » tecrubeli » boşboğur » sığırodu » oburku » ictimaiyat » urbanizm » turnagecidi » acınım » sırasıduşmek » noktalardan her biri » corba » gomlek » gosterişci » yuzme kesesi » durumuna donuşmek » ağız ağıza vermek veya konuşma » ardınıalmak veya getirmek » karikaturize etmek » kolen olayım » iğne yutmuşite veya maymuna do » gomlek eskitmek » gudeksiz » mustehcenlik » govde » munakale » uzak goruşlu » acem »

akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve akıl_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.