tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ak eki eş sesli mi? tıklayınız. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guler misin ağlar mısın » boksor » bazılarıveya bazısı » iltimascı » ırgat pazarına dondurmek » coğaltma makinesi » bolunme » ciğkofte » uslûplaştırma » asbest yunu » sutlâc » cirkinleştirme » duğum ustune duğum vurmak atma » tukenmez » elinden geleni ardına arkasına » enfarktus » sıcak yuz gostermek » ceyizlik » bisulfur » şantoz » yayılmasınısağlayan cihaz » mutevehhim » gobek odunu » mufsit » urkutmek » teamul » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » bir ucu sivri olarak yapılan t » tepesine veya başına binmek ve » apacıklık » aylığa gecmek » geri geri cekilmek » catır catır etmek » baldırıcıplak » catışmak » muziklendirmek » acık sayım » kulunc girmek » mitral hucreler » cift kume » sulûk etmek » mudir » yureksiz » taşıtcı » gulbank » gomuluş » cıngırakcılık » teberruken » kucukle kucuk buyukle buyuk o » okseye basmak »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.