tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ak eki eş sesli mi? ziyaret ediniz. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pencik » şakaklarıağarmak veya beyazlan » yedi iklim dort bucak » lâcin » yaydığıgozle gorulen ışıma » at pazarında eşek osurtmuyoruz » dovmek » guleğen » teveccuh » ciğneniş » dokumlu » cokel » duşurmek » pecelenmek » gozleri acılmak » toplumsal butunleşme » kacgoc » basmak » guzellik kralicesi » tecavuz » soğut » sarıgoz » tokac » intelektualizm » geniz unsuzu » başından gecen olağan dışıola » muellefat » teselli mukâfatı » yere gecmek » tumsekli » porsumek » hurmeten » sureolcer » pacavraya cevirmek veya pacavr » koseği » doğa otesi » olu » kunh » radyatorcu » urpertme » gormek » munhani » bant cozmek » tartışma goturmek » fart furt farta furta etmek » kuf kokmak » cekimli » yay » goz ucuyla gormek » belâlar mubareği »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.