tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ak eki eş sesli mi? ziyaret ediniz. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teessus etmek » har gur » odemek » ediyorum demek ya da hasmını » duşeslik » sevdasına duşmek » gureşci » un » muhendis » citi yapmak » yonseme » kucuk dilini yutmak » el pence divan durmak » servis asansoru » yureğini kemirmek » ruzgârlık » brahmanlık » otmek » bicimsizleşmek » calkanmak » turkcecilik » suclama » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » gecce » pencelenme » munasebette bulunmak » koreltmek » ozleşme » sunnetleme » kulâh » yemin olarak kullanılır » ozne obeği » cello » toprak doyursun gozunu » cekirdek » citmek » kulup » burnunun dikine veya doğrusuna » yuzune bir daha bakmamak » ozgeci » cabuk ol veya cabuk » cıralık » nufus bilimci » mudir » cokuntu » simitcilik » orospu bohcası » sultan kethudası » gozunde buyutmek » cayhaneci »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.