tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ak eki eş sesli mi? tıklayınız. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yemek cıkarmak » uc boyutlu film » yolu acmak » gozune kestirmek » hayır gormemek » pirupak » hukmî şahsiyet » pabuc » uslûpcu » dovenci » sıcramak » z » cek valf » cıkartma » tam adamınıbulmak veya tam ada » yarayan kuru ince yaprak » deniz altında bulunan » cozgunluk » icsiz » ustat » gecmek » muteyakkız » dışgucler » otonomi » calarmak » kok bilgisi » kaynac » yenik duşmek » mavimtırak esmer renkte bir el » cift dirsek » m » cuş » odevlendirme » kocan » dediğim dedik otturduğum veya » yuz yuze gelmek » garazıveya garezi olmak » surme mantarıgiller » bolunme » carpıntı » secmen kutuğu » gunce » tanrı ya şukur » arşiduk » mizaclı » hoşca kal veya kalın » tarafsız bîtaraf » falcete » ozgunleştirme » gulumsemek »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.