tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ak eki eş sesli mi? ziyaret ediniz. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayıgordum yıldıza itibarım ve » ipi cozmek » tebellur » iz duşumu » iki hırtı bir pırtı » luk » kulağına kupe olmak veya etmek » kuvertur » serbest bolge » yureklilik » unsuz benzeşmesi » oncel » citlembik gibi » kirecsilemek » donmek » urdunlu » başkonakcı » ana kralice » ruzgâr gibi » olcu » duşuk » malın gozu » cağrışımlı » ada cayı » hukûmet » bordur » donmek » munkesir » acık » koh » yırtıkca » ankara kecisi » fumerol » guğum » gorunum » gorup gozetmek » gorevli kişiler » doşgomu » ayakkabılarınıcevirmek » taşınmaz varlıklarıile bunları » inmek » mucavir » anac » tanrı ya şukur » yuzmek » suvarilik » nesli tukenmek » akciğer gobeği » kucuk capta » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.