tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ak eki eş sesli mi? ziyaret ediniz. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dili varmak veya varmamak » yureği yarılmak » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » civili » verilmesi ve bu sahipliğin bir » muttehiden » baltık dilleri » gundondu » icine cekilmek » gozu alışmak » ozellikle celik dokum ve alaş » aklınıkacırmak » pacavra hastalığı » kureselleşme » muslumanlaştırma » tefahur » duşculuk » gıc gic guc guc » mur » ur » protezi » major » felemenkli » cok seslendirilmiş » gudum » gozune hicbir şey gorunmemek » bilinc » yureğinin başısızlamak » izahat vermek veya izahatta bu » cozmek » mak mek » cenesi duşuk » el surmemek » dağsıcanı » dort yanıdeniz kesilmek » gok evi » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yuzune bakılmaz » genişgoruşluluk » cukurluk » daussıla » icini curutmek » tuplu » ricada bulunmak veya birinden » geciştirici » alnac » icten pazarlıklı » catlamak » gungormuş » im »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.