tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ak eki eş sesli mi? tıklayınız. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sut dişi » blof » cok buyumek irileşmek » uc kat » başmudur » ustu kapalı » alt gecit » allah kazadan belâdan saklasın » kullanılan arac buat » gecmek » gulu seven dikenine katlanır » duz yuzeylerden her biri » bıcak sırtı » zembereği boşalmak veya boşanm » mefhum nosyon » alacaklıcıkmak » emekci » cim » cerkez peyniri » guneşlik » su gosterdi » ağız aramak veya yoklamak » veya giysinin uzerine konulan » japon denizi » kuafor » ticanîlik » hesapcı » ceteleştirmek » cayır tavuğu » uleştirimli tuze » icicilik » hurmetsiz » onur uyesi » oğul cıkarmak » ak kopek kara kopek gecit başı » bîcarelik » anıtkabir » mulâkat » duz » tehaluk » cakıştırmak » koyuvermek » elinde var » urkutmek » el elden ustundur taa arşa ka » tutturmek » uretken » suruklendirmek » tohmet » kuplere binmek »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.