tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ak eki eş sesli mi? ziyaret ediniz. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ana duşunce » nakliyatcılık » tum cahil » bağlanmışkıl veya kıla benzer » pahaya cıkmak » yakasıacılmadık » gecmişi kınalı » hatim surmek » tevessul » bıcaklatmak » ici gecmek » muzekkere » bid at » yoğunlukolcer » fıcıbalığı » vakıf durumuna getirmek » butunlenmek » parcalanmak » parcalamak » inmek » kıyamet gibi veya kıyamet kada » el acmak » civili » dışında kalan bir veya birden » oykuleme » dollenmesiz » terettup etmek » alcılı » gipur » ic etmek » cakı » u » genel mudurluk » yer cokuntusu » burnundan duşen bin parca olma » kırgız » on lisans » dolleme » dalgıc kuşu » yonlu doğru » yalvac » yuzluk » gun koymak » tekduze » guneşsel » allah cezasınıvermesin veya al » ozel hayat » cipura » bir goz ağlarken obur goz gulm » lâcka etmek »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.