tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ak eki eş sesli mi? ziyaret ediniz. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yastağac » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » seninki can da benimki patlıca » sunger doku » ustelemek » ağustos boceği » ışıkolcer » yuksek perdeden » uc birlik kuralı » dunyanın obur veya bir ucu » konnektor pensi » purceklenmek » bicimlenmek » olcu » gurultulu » tefessuh etmek » bir soyledi pir soyledi » kanıicine akmak » carşaflanmak » hava iyi veya fena esmek » darulbedayi » ustune yıkmak veya yıkılmak » başlama » sozu dağıtmak » gozlerini bitirmek » haclılar » başıdonmek » urkek » cemce » tutsulemek » yakıt maddelerinin genel adı » araplaştırma » ureyiş » dol doşsahibi olmak » başortulu » gorsel » el işciliği » nakibuleşraf » ice kapanıklık » oz yaşam oykusu » aile butcesi » cemberden donmek » gerekce gostermek » alcılama » bornova misketi » penceleşmek » tevatur » cay » kuvvetten duşmek » buyuk abdest »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.