tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ak eki eş sesli mi? tıklayınız. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goknar » bekci kalmak » kazaya rıza gostermek » yukseğe cıkmak » guderilemek » akışkanın gecişini ayarlamaya » kotulenme » yakıtcı » kona goce » kotucul » ceki » akaclama » astığıastık kestiği kestik » sutten kesmek » mufit » kefaretini odemek » tegaful etmek » donum » burnundan duşen bin parca olma » cıtlama » arefe gunu » bileşik onerme » dumbelekci » anadan gorme » bir o yana bir bu yana » plâstikcilik » muşahede » tuylenme » ucar kefal » dokulme » pey akcesi » cimdiklemek » elektrik supurgesi » şenlik ve eğlence donemi » coban kopeği » coluk cocuk » goz kırpmak » gır gıra almak veya getirmek » belirtilen bolum » muşkul » aluminyum » benden gunah gitti » eline duşmek » one duşmek » tel kufluce » mundericat » kralice gibi » hıckırık tutmak » lufer » aclık »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.