tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ak eki eş sesli mi? tıklayınız. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dort kaşlı » cerez » munacat » şifayıbulmak veya kapmak » allah ınıseversen » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » yuksunmek » emir cumlesi » uretim evi » yarıcap » kapak bıckısı » mucehhez » tekercalar » kulunu savurmak » istenc dışı » yer gecidi » bıcak bıcağa gelmek » gecmiş » zebunkuşluk » birey ustu » tanesi » gozde » gosterme parmağı » korpelik » cağcıl » ote beri » camura bulaşmak veya batmak » sonradan gorme gâvurdan donme » cevreci » gosterişcilik » acısoz » cocukluk » acar » işini gormek » carşaflamak » okul cocuğu » faca » yahudilik » iskele kelepcesi » cilecilik » hint pamuğu » ucgen prizma » ustune alınmak » gorulmemiş » ant icmek veya etmek » başcı » taşa cekmek » silip supurmek » tekefful etmek » duşunuculuk »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.