tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ak eki eş sesli mi? ziyaret ediniz. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ilk iki dereceyi kazanacak atı » gonderi » bir ağac stryhnos nux vomice » gonlu olmak » cepni » yonelik » gardıropcu » kılıc oyunu » temayuz » catık cehre » canıltı » sigara boreği » butunu » dağda bağın var yureğinde dağ » gormuşluk » kuafor » şuphelendirmek » element kısaltmasıau » ilgi cekici » surekli olarak gidip gelmek » gozunu yummak » ulfet etmek » donem » surek avı » mukâfat almak » taklitci » ozgun » başustune » onunce veya onunden » balıkcıduğumu » ustune gitmek » baldırıcıplak » alıcıcıkmak » gozleri evinden veya yuvaların » uşurme » usteğmenlik » vals yapmak veya etmek » asyalı » yakalıkamcılılar » odiyometre » siz » kaput gitmek veya olmak » sorguclanmak » miniskul » civileme » elcilik » cumlesi » anlamına gelmek veya manaya ge » yuk » uşenmek »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.