tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ak eki eş sesli mi? ziyaret ediniz. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğuncu » tebellur » secim yasağı » gobel » yulunme » murettip » sukse » kucuklu buyuklu » fransızlaşma » lisansustu eğitim » uslûp » insanın adıcıkacağına canıcıks » kelle kulak yerinde olmak » yırtmaclı » duzlemsel » on goğus » pes perdeden konuşmak » ackılama » etmek » ustune tuz biber ekmek » mizaclı » adıkotuye cıkmak » kırcıllaşma » nefesi kesilmek daralmak veya » ciğkacmak veya duşmek » donbaba » duşurmek » gecici madde » amaclama » suresi haftayım » yuz vermemek » corapcılık » koşe » altından capanoğlu cıkmak » niyetcilik » cin gulu » sozluk bilimci » uckâğıtcılık » gelen gecen » kuculme » karfice » deprem bolgesi » dayayıp doşemek » uzuntu » cimdik » cepel » acık » fırcalanma » gencleşmek » takma sac »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.