tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ak eki eş sesli mi? ziyaret ediniz. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mohs olceği » mubahase » acık secik » muhabbet ciceğigiller » muziklendirmek » mukâfatlandırmak » eğik duzlem » biz attık kemik diye el kaptı » mazur gormek » hic yoktan » kulube » kenarlık » icmek » iki dirhem bir cekirdek » catı » duzen » cangırtı » gostertme » belirtilen bolum » kırsal nufus » hint kirazı » super benzin » yuze cıkmak » bobur » sunnet duğunu » arac » cizmek » duşunme » sutsuz » carpınmak » maketcilik » gecim sıkıntısı » yardımcıdocent » dili donmemek veya donmek » ahcıbaşı » cerkez » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » colluk » nobetleşme » guzelleştirilmek » dokme » inc » sabun kopuğu gibi sonmek » oz guven » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » celtiklik » suruklendirmek » duvenci » tam maaşla tekaut veya emekli »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.