tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ak eki eş sesli mi? tıklayınız. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acılır kapanır alet » lâz » nakibuleşraf » pedikurcu » sade birimler boluğu » uscavuş » renkli recine » roportaj » yanal yuzey » hatır icin ciğtavuk yemek » kullanılması » gorme » hint ciceği » humor » mirac kandili » cok gormek » dollenmesiz » kotek » canımın ici » gommek » arapsacı » gonul gezdirmek » mac yapmak » korukcu » celik parca » tunclaştırmak » kundak sokmak veya koymak » cakıltı » keci mantarı » şerefe veya şerefinize » orta ve yuksek bolumlerini bit » mustemirren » beli bukuk » cantalı » gozu yememek » hah şoyle » cok buyumek irileşmek » istencsiz » set cekmek » cebi delik kimse » veya orulen dikey duzlem » gumletme » yetenekleri gelişmemiş cocuk » tanesi » otucu kuşlar » orumcek kuşugiller » yuzune bakmaya kıyamamak veya » jubile » bu abdestle daha cok namaz kıl » ahilik »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.