tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ak eki eş sesli mi? tıklayınız. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celtik kargası » alcarak » elle tutulur gozle gorulur vey » uyuz bocekleri » cıkarmak » bolunuş » hoduk » gecmek » sulbunden gelmek » monu » takla atmak veya kılmak » supurge calısı » durme » bağlanan sert nesne » solom » sultanîhuzzam » en » cıkmaza sokmak » oylelikle » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » fotoğrafcı » olum emri » ne şeytanıgor ne salavat getir » ayağınıcekmek » muderris » boyle başa boyle tıraş » eku » civiletmek » teşbihte hata olmaz veya olmas » jeton gec duşmek » cekilmek » cat etmek » cene yarıştırma » saponaria officinalis » hayvan derisi » lop » muselles » tezelzul » il » gun ola harman ola » telgrafcılık » uskuf » hur » ışık kure » orek » iskeletli hayvan corallium rub » orgutlendirilmek » gozcu » cekememek » ust kume »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.