tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ak eki eş sesli mi? ziyaret ediniz. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sunger gibi » ekşi yuz » gumbedek » musterih olmak » yazıya dokmek » sacıkılmak veya sacıatmak » kutleme » kucukbaş » mektep cocuğu » ceşitli ogelerin perde aksesu » kocak » komutator » yonetici » arkasınıveya peşini bırakmak » nefesli calgı » karagozluk » lâponca » meşakkat cekmek » mez » sumsukgiller » orgun eğitim » balcık » dehşete duşurmek » cifte cubuğa gitmek » guneşbatmak » cekirdek » ucuncu bir kavram anlatır » cetinleşmek » bon » dondurmek » mızıkcılık etmek » allah a bir can borcu var » ureme organları » gobek adı » muttefikan » her biri mesame » taşıtcı » kuram mutasyonizm » coğu zarar azıkarar » yakasız gomlek » karacam » malc » ronesans » hindistan cevizi » otlakcı » ciritci » ağır arac » davar gutmek » surc » tedahul »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.