tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ak eki eş sesli mi? tıklayınız. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calkantı » kostek vurmak » uzun parca » gok adası » tutsuleme » onune gecmek onune gecmek » orgutlenme » sıcanımsılar » cakaralmaz » anlamıverir » kucuk asya » donec » cevza » madikci » tıpkıcekim » acık yara » ust guverte » corak » ustune kalmak » ağac balı » cicer arietinum » celik parca » cizgi film » dolambac » capraz kur » yukseltmek » ruşeym » minder curutmek » bilinc » gorgu tanığı » sutluk » hallaclık » ev acmak » hareketin yeniden kurulmasıyla » coccothraustes » genel mudurluk » teşhis etmek veya koymak » duz rakı » solpume » carşaflamak » yukte hafif pahada ağır » acık liman » ce » hancerlemek » yuklenmek » erekcilik » anaclaşma » cap » civitli » kırk yıl kıran olmuş eceli ge »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.