tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ak eki eş sesli mi? ziyaret ediniz. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duduklu » goğus tahtası » kambersiz duğun olmaz » eski camlar bardak oldu » mukevvenat » ağacıkurt insanıdert yer » ince karton parcası kartvizit » doner ayna » gecişim » oğreticilik » canak tutmak veya acmak » yargılama usulu » kamcıbaşı » gulunclu » biyokatalizor » rusum » işini gormek » orumceklenmek » coğdurmek » hır cıkarmak » cekişmek » celiklemek » deve yuku » gorevden ayrılmak » dikişci » saati calmak » gercekleşmek » ayağında donu yok fesleğen is » gok adası » derdi gunu » kulluk » cıban başvermek » mustehcenleşme » uzum suyu » tekâsuf etmek » ıssızlık cokmek » copluk horozu » uclu » imparatorice » kin gutmek » at gozluğu » kulağına kar suyu kacmak » kirecsilemek » gonlu kalmak » celik cember » film muziği » yediği naneye bak » comertleşmek » hakca » kırcıllık »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.