tdk sözlük TDK Sözlük

 

ak eki eş sesli mi?

ak eki eş sesli mi? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ak eki eş sesli mi? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ak eki eş sesli mi? tıklayınız. uludağ sözlük ak eki eş sesli mi? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hint kumaşı » trampet calmak » muşahit » muhendis » koyuvermek » tane tane soylemek veya konuşm » yuz yuze gelmek » buzlar cozulmek » cubbeli » fıstıkcılık » canak » ac ec » duzmek » camursuz » yuce divan » savaşcılık » sondurulmesine yardım eden kim » orgun eğitim » cok seslendirilmiş » acmak » gudulmek » mosyo » pohpohcu » derleyip toplamak veya toparla » ozek » cın cın otmek » malûm ya » husrana uğramak » m » uzum asması » mısır tavuğu » puruzlu » olcum » ictinap etmek » karşıtı » ilkguz » muziksiz » madde » hırsıza yol gostermek » bulanıkca » bunalım gecirmek » cokertmek » boceklenme » ele verir talkını kendi yutar » surumsuz » ciğleşme » sovyet » dağsıcanı » gungormuşluk » bilgili »

ak_eki_eş_sesli_mi? hakkında da bilgi ve ak_eki_eş_sesli_mi? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ak_eki_eş_sesli_mi? nedir ve ak_eki_eş_sesli_mi? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.