tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sabahlar hayrolsun » curuk gaz » ovunme » gecmez akce » bugun » hasatcı » besiye cekmek » cenilemek » cekoslovak » duğuncu » ceşme » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » canis lupus » alt ust etmek » sevsinler » calmak » donuşum » duzen » berhudar ol » kutuphaneci » lâğım cukuru » muruvvet » dokuntu » sıcan yolu » hukûmet darbesi » muşebbeh » corbada tuzu veya maydanozu bu » olmayan bağımsız hur » tedavulde olmak » donuna kacırmak » leyleğin omru veya gunu lâklâk » cekyat » ezilip buzulmek » murettiphane » liyakat gostermek » cevrinti » boylece » ufurmek » doşemeci » pu » omurlu » catal » carliston marka kereste » oncecilik » başsavcıolma durumu » yakut » ustunleşmek » bicimsizlik » acık sarı » ruzgârlamak »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.