tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temerkuz kampı » buyulemek » yonelik » petrolcu » engel cıkarmak » doşemelik » cizmek » bal dok de yala » mancınıkcı » yedi gomlek uzak olmak » meydana cıkmak » cıkrıklı » gittikce » olcmek hesaplamak hesap etme » rumlaşmak » duduklu tencere » onemsenme » goreneksiz » kafa goz yarmak » mezhepcilik » yangın cıkarmak icin kundak ko » cığırmak » kulhanbeyce » cevren » varlıkta darlık cekmek » yureği parcalanmak » baraj yapmak veya kurmak » goruntusel » cemrek » kulturlenme » cıkartma » gozunun bebeği gibi sevmek » dipciklenmek » fetvayişerife cıkarmak » kure » pat kut » rik a » acık » mubadele » vucut bulmak » cadır catı » taammum » ceneli » gozu gormez olmak » goruntulemek » on sezi » ele verir talkını kendi yutar » gomlek » ciceksimek » on »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.