tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gullu » n n » yuzulmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gayret dayıya duştu » bitki alkanna tinctoria » sahip cıkmak » ozut » sığırtmac » munhasır » caşıtlamak » yuzunu gormemek » kacamak yolu » petrolun bir cinsi olan yanıcı » ulkusel » dokulup sacılmak » kor nokta » gundeliğe gitmek » soz dizimsel » kan beynine cıkmak » yoldan cıkmak » uc » cırakman » uşuntu etmek » koşeye atılmak » y y » moduler sistem » gerekce » soğuş » muhayyerkurdî » meş um » başoğretmen » meyan koku » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » cekirdekci » ağac » kışdonemi » yururlukten kaldırmak » uvertur » oyuncakcılık » polemiğe girmek veya girişmek » gulleci » icine sinmek veya sinmemek » madde » hovarda olma durumu » kelepcelemek » sondurulme » muşabih » gorsel işitsel eğitim » başkurtca »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.