tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camur banyosu » haymana okuzu » cop kebabı » pabuclarınıcevirmek » saba ruzgârı » ahlâkcılık » dışcizgiler durumu » ceneli » doşemesiz » yurutum » ocağıkor kalmak » bitkisi gossypium » şeytan orumceği » anasına avradına sovmek » sırtınıdayamak veya vermek » gozu gonlu acılmak » kuşculuk » gıcırıbukme » cevrelenmiştahta ağırşak » ceper » gorkemli » gozlerini fal taşıgibi acmak » tulbent » uydurukcu » sırtından gecinmek » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » husnuniyet » top surme » turkmen » tutunluk » calvinci » meslekleri belirten tek tip gi » acık kalp ameliyatı » kacık oz » goruşturmek » beşeriyetcilik » kısa gunun kârı » elcilik uzmanı » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » comertleşmek » gelini ata bindirmişler ya na » kukurtlenme » gokkuzgungiller » tarafsız bîtaraf » iki eli şakaklarında duşunmek » gokmen » harp acmak » bir gomlek aşağı » » kalcın »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.