tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ir » kor yılangiller » kırk veya bin dereden su getir » oksurmek » kethudalık » aracılığıyla duymak değmek e » ot » ust geciş » carka vermek veya carka cektir » nabzınıyoklamak veya nabız yok » borc yemek » olum kalım savaşı » bulûğcağı » satılık ziftin olsun selânik » kırlangıcgiller » parıltı » yuzlenmek » cınlayış » bıcak gibi saplanmak » dert dokmek » icin » carpıklaşmak » sarıkart gormek » surmek » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » buyruklarının İbranî felsefes » akumulâtor » goturumlu » gormemişlik » a a » fizikci » efendim nerede ben nerede » başına kakınc etmek » guvelâ » hapcılık » kabına dokmek » alcarak » akrep » arac » suslu puslu » dunyayıtoz pembe gormek » odemek » alcıya almak veya koymak » durtuşlemek » oldurmek » abacıkebeci ara yerde sen nec » gun ağarmak » kalmak » yel ufurdu sel veya su goturd » gecimlilik »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.