tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
amerikan » se » kuşgibi ucup gitmek » cozuş » al » yakıt gostergesi » merdane » gucune koşmak » husun » dumen yapmak » cor » sutune kalmak » kacak » ustupu » hoşgoru » bitkisi gossypium » ili » artırılan bir manyetik alanın » minuskus » hesaba cekmek » halkcılık » sukse » iğne yapmak veya vurmak » cuzdan » kulbastı » ipek boceği kelebeği » demir gibi cok sağlam » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » ticaret hukuku » yamac » bir gomlek fazla eskitmişolmak » harc » puskurtme makinesi » caltılık » museddes » karşıtı » capraz kafiye » muntehir » cekimserlik » plutonyum » ic kapak » medeniyetcilik » deliye donmek » kıvanclı » oykunmek » kafa kocanı » ev ev dolaşmak veya gezmek » cekiştirmek » koturumluk » kucuk »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.