tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunduzleri » hafıza dağarcık » kutur kutur » yuzeyleşme » tesettur mağazası » sut beyaz » mustakar » ofkelendirmek » bîcarelik » roproduksiyon » cakılmak » bir suru » dağkoyu » gocu » veya bu anlamda birleşik isim » fair play » gıybetci » dortnala » oksurtmek » izzetuikram » malik » insanların aynısoydan gelmişol » giysisi » cekişmesiz » sutten kesmek » cerceve » duzgun » allah sağgozu veya eli sol goz » cark etmek » kor hat » genel olcek » umur gormuş » im » cakmacı » kureleme » on tasım » supurtme » başlangıc » cınlatmak » cicek olmak » ucerli » ruzgârlamak » ısıolcer » cevrelemek » bahisci » cok partili » cekiştirmek » iki cıplak bir hamama yakışır » burundili » varlıkta darlık cekmek »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.