tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozlerinde şimşek veya şimşekl » caktırılma » toplu olarak oğretimin yapıldı » gerek gormek » sutbaba » yemeden icmeden kesilmek » yuzlenme » kesip bicmek » capkımak » gecirilmek » kılıc sallamak » buyultme » a veya e gelince » doner » sunme » penceletmek » kakır kakır gulmek » şeref tribunu » gun veya belirli zaman aralıkl » unsuz duşmesi » hırs burumek » gecinmek » ici icine gecmek » olcuşme » alavere dalavere yapmak veya c » alaturka bilen alaturka eser » koklendiriş » kırcıl » kubik » dikenli yuzgecliler » lâtin » iştahıkapanmak veya kesilmek » munasip gormek » acıklanan » minibuscu » urfa cıbanı » şohret kapısıacılmak » muskirat » yuz tutmak » duğumsuz » cokluk eki » gonul almak veya gonlunu almak » takallus » peşkeşcekmek » lugatce » guneşdoğmak » izine donmek » parşomen kâğıdı » dolapcı » gocuk »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.