tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eli boşdonmek cevrilmek veya g » birey ustu » kemalizm » yer bakır gok demir kesilmek » su gibi olmak » mulhak butce » duşunce » teadul » musteşarlık » yon » olu gibi » catallanma » maraza cıkarmak » soku otu » nez etmek » durulu » uretim kooperatifi » maymuna benzetmek cevirmek vey » ağzına kilit takmak veya vurma » gor bak » duello » oglenagiller » kostek » duşkun » sacmalık » buyume » puruzsuz » su veya soz goturmez » bulgaristanlı » orgu » istifcilik » yuzuğu geriye cevirmek » koordinator » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » allah ından bulsun » cit » bahcesi » ağza alınmaz veya ağza alınmay » duzenlenmek » ahcı » vakit gecirmek » gonlu razıolmamak » bucurleşmek » teselli mukâfatı » meşrubatcı » dunya goruşlu » sunnet etmek veya yapmak » caresine bakmak » tab an » is at etmek »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.