tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
otobus » kanavice » akciğer gobeği » gonderme » kendini duşunmek » cerden copten » celebi » ucer beşer » sucukculuk » orumce » sırp » cileden cıkarmak » sukût ikrardan gelir » leton dili » goz kadehi » musavatcılık » parfumeri » onunu ardınıduşunmemek » goru » sozleşmeli » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » uslûpsuzluk » can duşmanı » re » murteci » restitusyon » kundeden atmak » takallus etmek » bir olcude » gurultu patırtı » olcut » kustum otu » emekci » gemisini yurutmek » turemek » yukarı goğe doğru olan yanı » faaliyete gecmek » gungormuş » ense cukuru » torba cay » produktorluk » cakmak cakmak » mak mek » mahşer gunu » sıctıcafer bez getir » icin yaptığıhazırlık calışma » bahce nanesi » hedonizm » album » carpışmak »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.