tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
luks tarife » kokusunu veya koku almak veya » semtte oturanların tamamı » kirec kuyusu » mercankoşk » oğretmen evi » kem goz » takla atmak veya kılmak » veya krom kaplanmışcember bici » mudafi » yalın ayak başıkabak » kırbac kurtları » korelme » tel kufluce » akşamın işini sabaha veya yarı » capaculculuk » uzerine varmak » cınlatış » gockun » blof yapmak » cift » genel gorunum » beraberlik muziği » dovmecilik » kul olmak » teessuf etmek » umitsiz » kara kedi gecmek » tunel gecmek » deccal » gormek » omruhayat » dunur gezmek » acık hava » supruntucu » gecici » altıalay ustu kalay » yuz akıile cıkmak » kunye » puf desen ucacak » guldur guldur » dam ustunde saksağan vur beli » menfaat gutmek veya gutmemek » kıcıkırık » kopru kurmak » puskullu belâ » hem kacar hem davul calar » cenesi kuvvetli » ag » batırılmasıyla yapılan sucuk »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.