tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ceyizlenmek » centmek » muktesep » buyuk ana » den bu yana » calınmak » tokaclama » yureği pek » karanlık basmak veya cokmek » hırgur » bak bak » bolunme » munasebet » tertipci » uşume » unlu kaynaşması » yanık ruzgâr » mili » cumlecik » kokenlenmek » kumaşcı » vergi mukellefi » doğru parcası » ulkesellik » carıkcı » telli calgılar » gece kulubu » batak culluğu » yazlığa cıkmak » allah beterinden saklasın veya » guler yuz » akıldan cıkmamak » telgrafcı » cırpma » monitor » parcalatmak » on avurt unsuzu » allah ın hikmeti » kepceli » muhtac etmek » frenk asması » cinler cirit veya top oynamak » gonul gezdirmek » ucsuz bucaksız » denizkopuğu » mubadil » huner » panslavizm » kultursuzluk » m »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.