tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulamac » muteharrik » meslekleri belirten tek tip gi » sumerce » eşgudumlu » tumcemsi » azerbaycanlı » matematikci » işbolumu » slovak » kalmak » acmak » run » bitmez tukenmez veya bitip tuk » bicim » tırnak gostermek » gercekli » bohcalama » umum mudur » mureccah » aristotelescilik » olcuşme » gık dememek veya gıkıcıkmamak » eğilimli ortu » medet ummak veya beklemek » koreltme » iz duşumu » ozur » bitum » defterini durmek » duğum ustune duğum vurmak atma » tanıdık cıkmak » ucu » onune cıkmak » culu duzmek veya duzeltmek » yavaşgel veya ol » pence » yuksek basınc » ucleme » cile » x ışınlarından yararlanılarak » koşe başınıtutmak » duşunum » fuzyon » yazdığıad veya işaret » satranc takımı » gozde » saat acısı » allah tekrarına erdirsin » deli raziye gibi »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.