tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşkun » karaardıc » uzerine gelen duvar ağırlıklar » acmaza duşmek » gutmek » coğu » dilenci canağı » yoluyla bir yapının her yanını » duşeş » muhrusuleyman » bilcumle » kıskanclık etmek » duru » gocmen » yurutme kurulu » cala kılıc » lâmadan oluşmuş arasına yerle » carşaflanmak » kedi yavrusunu yerken sıcana b » gonlunce » kâğıda dokmek » donencel » kahır veya kahrını cekmek » riyazet diyet rejim » goze batmak » yuzune gulmek » gozu yuksekte veya yukseklerde » ali nin kulâhınıveli ye veli » luzucet » iletişim aracları » cene calmak » camgobeği » dağkecisi » muruvvetini gormek » kustah » da de » suruklenmek » sarkaclama » ustune » nukleer silâh » dokumhane » numayişci » devletci » avcunun ici gibi bilmek » korunmuşolma durumu » mucadeleci » gecersizleşme » yuzu gulmek » gormek » buyukluk satmak »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.