tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uşuntu » cehresi bozulmak » puskurme » başa cıkmak » kendi gobeğini kendi kesmek » kotumserleşme » aralarında onceden kararlaştır » kecimemesi » on belirti » ah cekmek » şaşıcakır demektense kor de de » yuzme havuzu » yorungesine oturmak » giysi » ici sıkılmak » oğle paydosu » aylıkcı » celik » yakasına cokmek » yuzune bakmaya kıyamamak veya » oğrenimli » catlak » silip supurmek » yuz yazmak » baklayıağzından cıkarmak » masraftan cıkmak » karşıcıkmak » karşılıksız cek » iyilik etmek veya yapmak » capaculluk » parcasıbağlıbulunan catal » dut yemişbulbule donmek » ciğciğyemek » barışcıl » kulac » batırmak » yurutuluş » şansıdonmek » koskoturum » kancıklık etmek veya yapmak » cur etsiz » cekememek » nazarıdikkatini cekmek » donuşme » yuzmek » posasınıcıkarmak » ciftelemek » orta elci » cokuk » yuze cıkmak »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.