tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunurculuk » kucuk karyola » orgucu » sulfitleme » bilânco » calkantılı » pecelemek » mustehlik » fikstur » hurriyetsizlik » surgu » olmuş » duşkunu » yureğinin yağıveya yağları eri » ikizkenar ucgen » korkunclaşma » ickisiz » davranış misal » ac bırakmak » cuhacılık » gucune koşmak » duduk gibi kalmak » sul » sutleğen » ciftlik kâhyası » suspansiyon » bunlardan yararlanması » caldırmak » olağanustu » gecirmek » bolivyalı » cetele cekmek veya tutmak » cevre » duşkunler yurdu » ucunu kacırmak » kıskaclama » şukur » turban » cabucacık » horoz olur gozu coplukte kalı » serguzeşt » duz kanatlılar » portleme » koz » eğilimli ortu » safca » kozasına cekilmek » geyik boceği » boğurmek » butunu »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.