tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kolacan etmek » tecessus » sarımsağıgelin etmişler de kır » carliston » kacmak » cicek biti » mac mac » bucak bucak kacmak » kok kaplama » koseyle alay edenin top sakalı » bicme » op babanın elini » iki gonul bir olunca samanlık » oncel » mu » furu » ak don kara don gecitte belli » cıtlatma » hatırlatmak » dışında kalan bir veya birden » guncelleme » biri veya bir şey icin olumsuz » akşam ahıra sabah cayıra » acık kapısiyaseti » caltı » dipdinc » elini ayağınıkesmek veya cekme » guneşleme » pluviyometre » ac gozluluk » icinden yanmak » gozune hicbir şey gorunmemek » muşterek » torpu » gelin ciceği » makyavelcilik » kamcıkuyruk » celenc » kelepcelemek » sozlendirici » takallus etmek » se » kacak gureşmek » gok evi » yuzu gulmek » goz yummamak » yuklu » goruntulemek » kapalıgecmek » kafasıorumcekli »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.