tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâfuguzaf » hırcınlık etmek veya yapmak » panslavizm » kor oğlu » carmıh » salca » doğa otesi » carklı » entelektuellik » nuvaziş » ilâclanış » ic donu » kullanılır » gozunu ustunden ayırmamak » yuvarolcer » cirkef » ici cız etmek » selektor » kırgızca » pis soz » gosterdiği yetenek veya guc » daki deki taki teki » halvetî » sıcan kırı » divaneye donmek » celme » cekme » gozu bağlı » cizici » akışkanın gecişini ayarlamaya » kukurtlenmek » nın resmidir » duşundurmek » balıkcılık » salur » kurulur » duşunme yasaları » top surme » huzunlenme » icini acmak » faulsuz » plâckacı » guzel yazısanatı » alcak basınc » hukûmet » etmek » gore » tıkaclanmak » bulbul gibi soylemek » entelektualizm »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.