tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teselsul » gozu alışmak » tesaduf etmek » acıkağız » nazariyatcı » tur ağac cember » boy gostermek » yureği yanmak » mekanikcilik » ile beraber » vazifesi mi » duzlenme » keyfi bilmek biri » ana kralice » inekcilik » geri cevirmek » guven vermek » baştan cıkmak » cıban işlemek » capalatmak » dunya kelâmıetmek » durum durum » su kacırmak » gayrimutecanis » goturum » sutluk » ic acıcı » soğuşme » cakmak cakmak » yuz » tahassus » denetci » gonderiş » goz boncuğu » cavuş » anasına bak kızınıal kenarın » tecrube yapmak » sap cekmek » carpım » cileli » lâckalaşmak » yuz binlik » kostek vurmak » kamanco » urkeklik » komunizm » elle tutulacak tarafıyanı kalm » gecimlilik » kirizma yapmak veya etmek » kalıpcı »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.