tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mes ut » rotarlı » durdurmak » starta gecmek » mukaddesatcı » dovmeci » fıcıgibi » pastorize » humayun » dava gutmek » dovme » goturum » utulmek » yuz tutmak » kâğıt gibi olmak » cenet » koceklik » guneşalmak veya guneşgormek » feleğe kusmek » ağaclaşmak » sinema endustrisi » tupleme » etliye sutluye karışmamak » taşcıtarağı » izaleişuyu » kacırtma » utmek » gecmek » puskurtu » elinde buyumek » duzen teker » porsuk » otuşmek » cekmek » art damak unsuzu » sacak opmek » sac » tumgenerallik » borclandırılmak » ucup gitmek » ornek » gitsin » kırıp gecirmek » sut cocuğu » butceleme » mulâhazat hanesini acık bırakm » fâni dunya » ba » mefruşatcılık » cırpılma »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.