tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ınca ince unca unce » ucleme » kamışkalemleri acmak icin kull » uşuntu » zuppeleştirmek » gozu gitmek » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » pişirilen tatlıcorek » daha neler » gor bak » zulfuyâre dokunmak » kufretmek » merhem » kutleştirmek » başulke » ağac kavunu » cercilik » cakaralmaz » puskurtme » uzun lâfın veya sozun kısası » ruznamce » mayalanabilen ve coğu tatlıola » yoğurt calmak » den yana olmak » yere yonelim » iğne deliğinden hindistan ısey » bulunulan noktasının meridyen » ada » şifreli canta » etiyopyalı » komuren » gun almak » cayır otu » ucarılık » kendini toparlamak veya toplam » olumluk » koltukculuk » arıkovanı » beklenmediği umulmadığıveya c » suru » yulunme » cukurlu » nitelikleri sonradan yitirmek » el » omur curutmek » cıkılamak » guncelleşmek » nufuscu » gorup goreceği rahmet bu » diz ustu cokmek »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.