tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
virus » buyuk » tecrubelilik » cıkılmak » ure » dedektor » el surmemek » corba tabağı » felâketlerin acılıetkilerini d » he » ağabeylik etmek veya yapmak » bok boceği » alcarak » yuz kızartıcı » carpılı » kabuğuna cekilmek » carklı » kedi gibi dort ayak uzerine du » nuzul inmek veya gelmek » sovuşturme » icindeki en kucuk birlik » mutevekkil » cavuşluk » kirec kuyusu » dilenci canağı » uncu » boşa koysan dolmaz doluya koy » sofrasıacık » catallık » eden felsefe ve din doktrini » formul » anser » gok kuresi » yaka paca etmek veya goturmek » hâk ile yeksan etmek veya olma » kutukluk » dernekcilik » carşaflamak » museccel » pusku » harc » cenek » acıklık » calıcırpı » surpriz » hunersiz » cilek » kosteği kırmak » bakla ciceği » gercekleştirilme »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.