tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kabuğuna cekilmek » korleşmek » muteşebbis » goz » talip cıkmak veya talibi cıkma » gomlek » sokulmek » falcete » yulume » cekimli » guc mevkide kalmak » hırcınlık etmek veya yapmak » mer iyet » muhur basmak » lehce » butunu » hunkâr » gecim sıkıntısı » bakrac » eşit cenetli » cokbilmişlik » kurutularak ufalanmışhamurdan » oltu kebabı » caplamak » coğullaştırma » bileşik onerme » kure kuşağı » borclu » hint baklası » ciğit » durust oyun » sucustu » hayvan derisi » fenalık gecirmek veya gelmek » sarı cok sarı » direktor » panamalı » cağanak » sacınıbaşınıyolmak » gunaha girmek » sozluk bilgisi » e e » necef taşı » gun gecmek » gecmişi olmak » tek cenekli » meşe komuru » nitelikleri sonradan yitirmek » boşluk » elektromanyetik guc »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.