tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sunmek » ictenlikle » ozenmek » nufus kâğıdı » kepce » kulustur » şeyleri genel olarak anlatmaya » catlatmak » duzeltme » gecmek » tunel gecmek » yoneylem » ekti puktuler » cozumsuz » piclik » cam yarmasıveya bolmesi » tek adam gosterisi » lık lik luk luk » dayayıp doşemek » gok gurultusu » gonullenmek » kendinde kullanım hakkıolan e » ufurmek » mulâzım » acık yureklilik » acık elli » cuvalcılık » gonlu razıolmamak » etcik » şovalyelik » golgelenmek » mutevazin » burgu » ustun olmak veya gelmek » beklenmediği umulmadığıveya c » yardakcılık etmek » ihraz etmek veya eylemek » faceta » kanlıyaşlar dokmek » butun butun » cıtır cıtır etmek » coluk cocuğa karışmak » butunsel » taşsurmek » leyleğin yuvadan attığıyavru » cocukluğu tutmak » odun vermek » mutalâa » raydan veya rayından cıkmak » psikolojizm »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.