tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bıcaklı » adetimurettep » mulâzım » garnitur » giysi » cizgi » oteki » cağanoz » guvenoyu » tekefful » duzluk » ku » koselik » cortu » kuşat » kecelenme » gozu kor olsun » formul » penceli » on sozleşme » orgucu » ust yapı » afrikalı » kriz yonetimi » teselsul » değişimli unsuzler » flort etmek veya yapmak » bolgecilik » nobetleşmek » kaput gitmek veya olmak » turkuculuk » suc aleti » yuzune bakmamak » cok partili » hava acmak veya acılmak » faca etmek » başoğretmen » gencleştirmek » kacırmak » buyuk anne » sen sağ ben selâmet » gonul cekmek » fikir işcisi » ceset » sacık » benden gunah gitti » etkinliğin buyuk olcude azaldı » kusluk » inkılâpcılık » guc »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.