tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicim » suzgec » us » cıkılma » coplenmek » gulbeşeker » bukuş » ciğneyiş » suresiz » gulunclu » cıma vermek » urik asit » canıcıkasıca » gozunun icine bakmak » goruculuk » hukum » tek kurekle mehtaba cıkmak » kacırılma » kulot » soz yok » saatci » su orumceği » yuzbeyuz » suruklenme » cerceve » banko gecme » soz atmak » gumrukculuk » duşuş » cenk » kopek » moblesiz » etmek » kucuk caplı » carşaflanmak » gormek » koftehor » yerleşim yerinden başka bir ye » tuz ekmek duşmanı » gumruksuz » ve katımadde » hanefîlik » yufka boreği » amerika uzumu » renkli element kısaltmasıcu » genel mudurluk » şeytan gecmişgibi » koprucu » ortak veya kuma gemisi yurumuş » ozel radyo »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.