tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tac » duzeltilmek » tevessu » catılış » bolunuş » oksuruk » soylenilmek » başına gecirmek » gocmenleştirme » oz kardeş » yukseltgenme » guluncleşme » eli yuzu duzgun » cıvdırmak » kotek » hayvanat bahcesi » cervişli » sır tutmak veya saklamak » ar yılıdeğil kâr yılı » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » cuvallamak » kepceburun » cektirme » kalıplarla desen yapılmışbez » yıldız gunu » gonul vermek veya bağlamak » tufek patlamaksızın » kofter » kacışılma » dişci » nuzul » formulleşmek » lokmasıağzında buyumek » babîlik » donencel ay » gobek » babakoş » onayak » ağırlığınıortaya koymak » kap » otobusculuk » uleş » donuşluluk » canıağzına veya boğazına gelme » suruklemek » lâckalaşma » nufus coğrafyası » yuzyıl » yonetmenlik » adamın iyisi alışverişte veya »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.