tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nârına veya nâra yanmak » gozculuk » cıkmak » ilâclı » icin kullanılır » davul calsan işitmez » kimsenin eski saygınlığının ka » gotlar » ihrac etmek » yazıcevrimi » cağrışım » hint yağı » goz » duşut » koclanmak » dovme » kutuk » gonul akıtmak » multeci » cok yıllık » kan ken » mudavi » buzmek » kısmeti acılmak » tahassus » yayla ciceği » cıkrık » bohcasınıtoplamak » işini gormek » zahmet cekmek » davranmak saygıgostermek soz » dip balıkcılığı » direnc » ablakca » ustune » yıldız gunu » sıkıduzen » adımlarınıacmak » doğaustu » butunletme » of » calkak » duzenleyici » dumen suyu » cırpıntı » kılıchane » soyleşme » uc birlik kuralı » başka işi yok mu » izaleişuyu »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.