tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aksiyon almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hayvan derisi » kostek » tatar boreği » kaclık » unlu kısalması » gostermek » cakmak » im » acem pilâvı » ic guveyi » penceleşmek » tumler acı » parmağınıaramak birinin parmağ » buk » gic » gecimsizlik » tebeyyun etmek » carpıklaşmak » mutecasir » muharriş tırmalayan tahrişed » uvertur » kulbastı » oruc yemek » pancar gibi olmak veya pancar » bahaîlik » zatulkursî » secim tutanağı » butunlemek » sozde » sacma sapan konuşmak » koşe vuruşu » seyrana cıkmak » yapmacık gorunumu » soz veya lâf aramızda » yureği ağzında » dost kara gunde belli olur » cenesini dağıtmak » cay demlemek » gurcuce » sucukcu » allah tan kork » yusufcuk » ezcumle » iki bucukluk » yureğine işlemek veya yureğe i » guclu » kunde » başmudur » inmek » carpık »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.