tdk sözlük TDK Sözlük

 

aksiyon almak

aksiyon almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aksiyon almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aksiyon almak tıklayınız. uludağ sözlük aksiyon almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ifrat tefritte kalmak veya bul » gozlerinin ici gulmek » ciğerimin koşesi » ma me » kambersiz duğun olmaz » cıtırdatmak » cep sozluğu » gudum bilimi » nazariyatcı » ucan kuşa borcu olmak » tumleme » yapılmışince ve uzun şerit » ayca » kıssadan hisse almak veya cıka » maoculuk » ağza duşmek » kısmeti acılmak » kac » dovunuş » hint gergedanı » yabancısaymak veya tutmak » ustune evlenmek » cam goz » vişnecuruğu » dar kacmak » dordun » musaade etmek veya buyurmak » ağac yaşiken eğilir » yuz olcumu » un » adam icine cıkmak » kucuklu buyuklu » odevlendirmek » musadere etmek » cemberli » duşundurucu » kıt a » catıekleri » beyaz rus » inanc » sublime » bıcak altına yatmak » gostermeci » uzengilenmek » koşeye oturmak » kapsamıolan » peşinde veya peşinden koşmak » gun gormuş » goturmek » peluş »

aksiyon_almak hakkında da bilgi ve aksiyon_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aksiyon_almak nedir ve aksiyon_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.