tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumlenme » arkaya bırakmak veya koymak » orgucu » posteki saydırmak » işkembesini duşunmek » bağırışcağırış » inanc » yuzunuze guller » cıkma » zıpcıktı » kurtaj » yapılan fıcıvb » doşeyiş » birbiri ustune gelmek » sarachane » ıskarca » yuklu » cıkıntı » ac kalmak » yukletme » polemikci » el cantası » ve sorumluluğunu taşıyan birim » koyluk » madde ağı sem » celme » ateşboceği » şumul » calıştırma » cocuk » yumurtayıcalkamak » acık dolaşım sistemi » gecirmek » kılıc pabucu » m2 » yatağa veya yataklara duşmek » nikâh duşmek » munteha » evli evine koylu koyune » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » tart sucu » şeyleri genel olarak anlatmaya » fırcalık » alcaklaştırma » ceza gormek » cilâlıtaşdevri » tutamac » yonetici » yeniceri ağası » plâstikten arac »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.