tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
paylaşmış benzer odevlerle yu » kurk » hunersiz » iki arada bir derede kalmak » acısal uzaklık » gozunun onune gelmek » zannına duşmek » daruşşifa » naldoken » baygınlık gecirmek » marpuccu » sabun kopuğu gibi sonmek » goverti » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » dikiz etmek veya gecmek » bicicilik » gelini ata bindirmişler ya na » cephe acmak » icsiz » cırpılma » hukum vermek » yapmacık guluş » gocurucu » ifrit kesilmek veya olmak » taksit odemek veya taksit verm » gunlukcu » gozu akmak » cifte kavrulmuş » ustune atmak » harp malûlu » gucluluk » yonelme durumu » tacsız » um » huzunlendirme » kırkgecit » acığa vurmak » hafifletici sebep bi » sinus » evc » ağac yaşiken eğilir » yoneltmek » cek » cembersiz » cirişotu » arık cekmek » sulâle » şolen cekmek » gozu kor olsun » vektor »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.