tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
edebiyatcılık » yağma etmek veya edilmek » ilk gosteri » mv » mutecanis » pac » cifte standart » gecinilme » piyasaya duşmek » boğ » cin gulu » kurek cezası » arnavut » yaşınıicine akıtmak » secme » muzik dolabı » rontgencilik » kultur ortamı » acıklanan » cek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » genc » yuzukoyun » ismi cıkmak » cekic atma » kume bulut » işi cıkmak » uygurca » duşundurmek » puskulsuz » cemen » cağrı » yoldan cıkmak » ucuk » kovuşturma acmak » koncerto » comlekleme » hristiyanlaştırmak » goklere cıkmak » iki eli birinin yakasında olma » şaibe altında tutulmak » olcuşmek » bıkıldığıbildirilir » mutalâa » kullanılan yapma yuz » ne âlemde » bağlac obeği » cubbe » cakım » gecimlik »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.