tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkarılma » ağaclıklı » kopek memesi » ozek demiri » bin turlu » istencli » cabuk ol veya cabuk » gonlu kanmak » meşru mudafaa » facasıolmak » duğmesiz » puskul kuyruklular » dur » ağzının ici yangın yerine donm » calmac » otlakcılık » yukarı goğe doğru olan yanı » dile veya dillere destan » sacak » cay fincanı » beraberlik muziği » klorurleştirme » gecmediği gibi sonunda da gen » dokup sacmak » gun yeli » tuylu » cıkacak » bir guzel » şeşudu » suflîlik » dukkâncı » yolcu taşımakta kullanılan mot » icinde pişirilmesi ve limon su » ii murat a yolladığıbir haber » yedek parca » babam » puskulsuz » cıkıntı » davar gutmek » donelmek » gulmeceli » dağcayı » ust alize » gozsuz » poc » kucuk » lâtin dilleri » soze başlamak » peygamberokuzu » işi e dokmek »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.