tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekmek » yuksek gerilim » guvenilmek » kumelenme » nobet şekeri » işci sigortası » ozelleştirilmiş genellikle di » bac » modul » duğumlenme » oncu » bağlaclıtamlama » suclanmak » element kısaltmasıau » guc kazanmak icin calışmaya ar » uclu bahis » belirtec » koken belgesi » dirhemle soylemek veya konuşma » turkmen » kacırmak » orta elci » cağatayca » muneccimlik » yarayan kuru ince yaprak » orumcek » kalmak » penceleşmek » hint kumaşı » carpışılma » gocmenleşmek » kullanılan yapma yuz » ele verir talkını kendi yutar » cılgıncasına » donenmek » cıkarılış » gonen » kırcıllık » gozu bir şeyde veya bir şeyin » yalancışohret » ozenip bezenmek » usera » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » caldırılmak » ozenticilik » sepetcilik » nobet calmak » tutsulu » mahşer gunu » aman allah allahım »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.