tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munasebet » cuvalcı » baksana baksanıza » ciftcilik » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » biciminde alınan onlem » ruzgâr » pırnal komuru » kurtlarınıdokmek » metafizikci » kısmet veya kısmeti cıkmak » burokrat » boburlenme » yuzu yumuşak » ucmak » curutuş » ağırlık basmak veya cokmek » durtuşleme » ceker » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » boluşturme » cakıl kuşu » sevsinler » yetişen bir ağaccık corylus av » duz » ona gore hava hoş » ofkeye kapılmak » gozetletmek » alt guverte » cakırdikenlik » nitelikler gosteren madde » kuculmek » iki gozu iki ceşme ağlamak » oturuk » sanayi bolgesi » imza gunu » hoykurme » davul dengi dengine diye calar » boyunca cocuğu olmak » erkecsakalı » yıkmak amacıyla cekmek » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » olağanustu » mumessil » calıidi cırpıidi evim idi ya » ozlenmek » duzencilik » karakeci » cakmaklı » coğur »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.