tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
onermek » doğma buyume » urun » belcikalı » sozel » butunlemek » sucsuzluk » kustahca » bilinc » karmac » capari » akcıllanmak » gure » mitral kapakcığı » koltukcu » hicten » kor nişancılık » oylesine » cakal » eşgudumlu » altın suyuna batırılmışolan » ızgara kofte » adaptor » cirkefe camura taşatmak veya c » zahmet etmek zahmete girmek ve » civisiz » cevrim » sirkulâsyon » istenccilik » papaza donmek » sozlu soru » fars » kafayıyere vurmak » uslûp » urpermek » iki arada bir derede kalmak » yuz goz olmak » cavlan » ortmek » cadır catı » koşebent » cicekleme » barokculuk » sozluk bilimci » kucuk martı » gani gonullu » mes uliyetsizlik » musamahasızlık » bir cicekle bahar veya yaz olm » kuney »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.