tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acmaza duşmek » duzenleme » peşini bırakmak veya bırakmama » gok eşleği » cabuklaştırma » gunahlı » başının altından cıkmak » ordinaryus » oduncleşme » duzenlemek » dışa donuk » yorungesine oturmak » mulkiyet » cakıntısız » gorevindeki kule » İslâm dininden olan kimse » duzeltim » akrobat » durtuşturme » catlatış » sutkızı » cokelek » merdumgiriz » salepci » kurşun dokmek » kacamak » cıkmaklık » ickisiz » cuhcuh » ağız aramak veya yoklamak » birbiriyle karşılaşmak birbir » kendine gel » gineli » koprulenmek » sucustu yakalama » kâğıtcı » cemrenme » oyle ya » umit bağlamak » tecavuz » kucuk kopru » taban tepmek veya patlatmak » borek » buyuk » varakcı » kuşcu » donen kenarıcepecevre oluklu » somak rhus coriafia » k » hatır gonul bilmemek saymamak »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.