tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tırmanıcıbir bitki piper nigru » punduna getirmek veya pundunu » gereksinme duyduğu maddeler du » yuklenmek » cıkış » cekici » calık » elekci » kufletme » kışdonencesi » tam gun » olumsuz » buyuk başın derdi buyuk olur » meşale cekmek » afgan » ligden duşmek » butunu hars ekin » cicekleniş » ufuk cizgisi » anlam cıkarmak » kur a cekmek » pirinc corbası » menfaatci » a e » hatırlatmak » pencuse » dokturmek » unlemek » gozaltı » cırpı » durdurmak » hicbir » zararına kazanc sağlamak » gorme hucresi » duvesimek » calkalama » sercin » yanlışhesap bağdad dan doner » cevre » uzum kurusu » catlatmak » tezayut etmek » cıkmaz » tarakcı » muptedi » yatcı » salakca » cirkin » sempati duymak veya beslemek » olmayan tortul kayac birimi »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.