tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bid at » yaka paca goturmek » metafizik » ortme » supurgeci » maydanozlu soğan » ay aydın hesap belli » cingene » ahlâkcı » bugun bana ise yarın sana » buvet » lâğım doşemi » surtukleşmek » hizmetlerde calıştırılan tımar » cizdirmek » ku » donenme » im » kececilik » munşi » dunyadan haberi olmamak » olcusuz » cokeltmek » onune gecmek onune gecmek » olcululuk » cıfıt carşısı » bıcak atmak » departman » mustensih » hah şoyle » ciceksiz » pas gecmek » ustune titremek » gormek » cıra dibine ışık vermek » solpumek » gucuk » allah veya allahım » cok ayaklılar » ulke » ok yaydan veya yayından cıkmak » buyruklarının İbranî felsefes » by pass » buyuk elci » host » kul ufak olmak » cerden copten » kupelik » gozunu kapamak » cullanmak »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.