tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhre » manyakca » cakıntısız » ferman cıkarmak » » şeytan orumceği » akılsız başın cezasınıayak cek » kirecsileme » duz duvara tırmanmak » cokmek » aklına tukurmek » gozden nihan olmak » borc etmek » kucuk bey » kufretmek » cıkarmak » iskeletli hayvan corallium rub » parantez acmak » yanardoner » cizgi » tespit etmek » delgic » dovme » duğun hamamı » gecmek » acık vermek » duzenleşik » akıntılı » calar saat » vakit oldurmek » cumleten » ciftcilik » yuzsuzleştirmek » harama uckur cozmek » şeyhulislâmlık » rukuşluk » oz » oğle uykusu » maraz esenlik karşıtı » temas etmek veya biriyle temas » candan yurekten » oğretiş » ecel geldi cihana başağrısıba » duzenlenmek » ağzısut kokmak » ateşcilik » koceklik » kufe » ceşitli ogelerin perde aksesu » yer yarılıp icine girmek veya »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.