tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğde » gecmek » arnavut » zuğurtleşmek » bıcak bıcağa gelmek » cıvlamak » oncu tiyatro » tenkitci » nefsini korletmek » konkasor » bekci kalmak » gecilmek » ozdekcilik » tecavuz » cabuk » hukum » oncu » borcsuz » gunahkârlık » astar surmek veya vurmak cekm » yuk olmak » bir nesneye kece gecirmek » azerbaycanlı » allah yapısı » avar » kacıklık » kokusu cıkmak » kulâhıma anlat » er » iliğine işlemek veya gecmek » birbiri ustune gelmek » tumorlenme » muteselsil » cimmek » catkın » aristotelescilik » toplumcu gercekcilik » tekessur etmek » kutle » afganlı » ayaklarına veya ayağına kara s » sanatcı » sunepelik » cuppe » asgarımuşterek » suren goruş indeterminizm » bolşeviklik » kuştuyu » sıskasıcıkmak » yangın cıkışı »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.