tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hapcılık » bugunku gunde » kulağıbir şeyde olmak » gecinme endeksi » ozensiz » yururlukte bulunmak » koreli » oğrek » tecrube » barışcı » yalan yere yemin etmek » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » hicten » buldukca bunar veya bulmuşda b » icini karartmak » dikce » batınîye » ucgen » mec » notrleştirme » cıvgın » yurek » ar yılıdeğil kâr yılı » kumeleşim » taraca » tibet sığırı » cekul » bunların taklidi olan madde » icinde » cıkınlama » sukûtîlik » erkekce » kukreyiş » o kapımahalle senin bu kapımah » yuk katarı » murtefi » peceli » eşbicimlilik » cıtcıtlamak » ic kulak » keci postu » sucunu bağışlamak veya birinin » olculme » gorme hucresi » mujde koşturmak » ucmak » sacış » cokmek » tuylendirme » m »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.