tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic mimarlık » bufeci » once » calâk » gecek » arasında den başka anlamıyl » buyukayı » cengellenmek » olum dirim » ici kalkmak veya kabarmak » guncek » ici kararmak » bektaşî babası » olumlu » tamir etmek » formul » uzum pekmezi » odenmek » civitlenme » onu alınmak » ust » gomlekcilik » kat iyen » sut kırı » carşamba karısı » sungulemek » olcuşturme » ozel » gunduzleri » ağustos bocekleri » yaşgunu » icki » sıcmak » goz etmek » genişacı » berberî » yol acmak » bukulmek » luzumlu luzumsuz » denir » curuk boya » b b » kirec » cağırım » olcmede kullanılan alet » beniz gecmek » zıpcıktı » gostermek » sana taşla vurana sen aşla var » yuk »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.