tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yapma » cıkmak » şarlatanlık ğı » kendini kapıp koyuvermek » gunu » gun veya belirli zaman aralıkl » sıcangiller » gordurmek » dir » ithalâtcılık » mudebbir » deniz altında bulunan » hafifletici sebep bi » uşurmek » ayakustu » keceleme » kor şeytandan bulmak » bulgar » neyce » nuh nebiden kalma » cekmek » tuy ağırlık » kılıc calmak » bolumlendirmek » celimsiz » surmeli » ortunmek » kullanılan yapma yuz » yakut » ahzukabz » teavun » iliğini veya iliğini kemiğini » daki deki taki teki » aktualitesini kaybetmek » blofcu » kolay işlenebilen yumuşak bir » elcilik » cam sakızıcoban armağanı » bolgesel » musteşarlık » curuk gaz » cap » dokukluk » suslu » hasatcılık » duşunulme » ul » horguc » gun batmak » turbulâns »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.