tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
diplomasıolan » ceyrek » isteyeninin bir yuzu vermeyen » donuşturucu » uremik » canım » zumre toplantısı » cepin » lık lik luk luk » kalbi parcalanmak » ateşpuskurmek » arkadaşdeğil arka taşı » ta ki ta uzun soylenir » sokukcu » bıckınlaşmak » sanatı » olu » pece » kese ciceği » mineral » ortalığıkırıp gecirmek » yapılan yığın » kandırıcı İnandırıcı » ortak yonetim » sacınısupurge etmek » uretmek » frenkleşme » zuhrevî hastalık » aşağıkalır yeri veya yanı yok » ictima » ekle » kulâh giydirmek » facasınıalmak veya al aşağıetm » catlaklık » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » bir gozeli » goz dikmek » surtuş » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » duztaban » suruşturmek » dik ruzgâr » mahkeme kadıya mulk değil » ipipullah sivri kulâh kalmak » alıp satmaz gorunmek » notrleştirme » ad cekmeye girmek » kurakcıl » guveylik » kandilin yağıtukenmek »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.