tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yarım kure » recine kanalı » mulk » kopekgiller » cift capraz denir » defasında bir sayıyukselterek » sulûk etmek » bu yuzden » acıklık » kor boğaz » goreyim seni » mumasil » cozgunluk » kufe » romanoloji » muhimsemek » musmir » sumsuk » halıdan yapılmışiki gozlu torb » keşkekci » mef ul » boyun bukmek » ağırlık basmak veya cokmek » hukumlu » parcacılık » sıfat fiil grubu » koltukcu » rehavet cokmek veya basmak » akaclamak » bir el bir eli yıkar iki el b » cıkışnoktası » taammut » munevver » subut bulmak » gokdelen » kopulemek » know how » caycılık » canak anten » karikaturculuk » hintli » ust cıkmak veya gelmek » cıkmak » gocen » corap » kirec kuyusu » dortlu final » ummîlik » paraşut kulesi » »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.