tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulotlu corap » ferula assa foetida » cıkarma » gurultuye gitmek » yıldız akmak kaymak veya ucmak » cubuk » kuşumlenmek » mucadele » musamahakârlık » perdelerini acmak » yaka paca etmek veya goturmek » turnagozu » insanlıktan cıkmak » utopist » evlerden ırak veya uzak » kac » strukturalizm » kutuk » in misin cin misin » başakcı » herkes gider mersin e biz gid » oncelikli » carşıekmeği » onel » dolambaclı » golgelendirmek » uyelik dondurmak » duzenlenmek » cıpır » bebek olumu » naldoken » sokağa cıkmak » gocelge » guzlek » taahhut » havaya ucmak » sinek ufak veya kucuk ama mid » silâh cekmek » gumburtulu » ici ısınmak » mufredat programı » borc » munasebetiyle » mudahil » gozu kor olsun » husnuniyet » gosterilmek » dunyanın tadınıcıkarmak » sonuclamak » iki satır lâf etmek veya konuş »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.