tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fişacmak » cuppe » oldubittiye veya olupbittiye g » brut » struktur » munavebe » akciğer lopcuğu » sıcak basmak veya bastırmak » yanlışkapıcalmak » cığalanmak » capulacılık » gorevsiz » gucumseme » cim cim » tac » suflîlik » paraşut ile atlama » huzunlu » uzak gocuşme » cerezcilik » istifci » cakırdikenlik » dur veya durun » konsul » duzum duzum » kelin merhemi olsa başına sure » an anesiz » mumas » gozetlemek » hunsa » murekkep » post scriptum » celmek » suzme » ruzgâr gulu » sakatatcılık » ceşnicibaşı » canım » el openlerin cok olsun » cığrışma » diplomatca » korletme » şomiz » beşeriyetci » ele gecirmek » takipci » ve katımadde » muneccimbaşı » surtme » atom reaktoru »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.