tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tecessum etmek » mustantik » guzel » oz » fal acmak veya bakmak » turancı » durum » yassısolungaclılar » şirretce » bir daha yuzune bakmamak » şohretli » cokukluk » başgostermek » rumluk » gecmek » orumcek kafalı » allah korusun veya saklasın » luks baskı » oksurup tıksırmak » tellur » gumrukculuk » cay takımı » sansurcu » dalga gecmek » akım olcumu » icin yaptığıhazırlık calışma » ayağının veya ayaklar altında » uzum şırası » emeği cekilmiş » av kopeği » cok koyu sarırenkli guclu bir » oğrenci » delgec » muhtac » ele gecirmek » el pence divan durmak » yureği soğumak » yer yarılıp icine girmek veya » yahudi » goru » oluşturduğu siperler borda ka » toprak cekmek » beli bukulmek » dostlar alışverişte gorsun diy » tıraşfırcası » perde cekmek » ağac yaşiken eğilir » ba » natur » fıstığıda denilen bir ağac pis »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.