tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boşcıkmak » ciselemek » denli densiz soz soylemek » metafizik » yorungesine oturmak » duz » cakmak » icinde duymak » korluk » nefes cekmek » goz gore gore » ikbal duşkunluğu » cekilme » gozaydın etmek » ezcumle » mutehassis etmek » kapıyıbuyuk acmak » bilâkayduşart » spinosa » kulot » ay modulu » boduc » dunurcu » cozmek » teyel yapmak veya atmak » ac ec » cağırı » ha hoca ali ha ali hoca » vechişebeh » pabucluk » insan konuşa konuşa hayvan ko » gucleşmek » odenen prim karşılığında bu iş » buro » cocukluk » cenetli » varoluşcu » fitci » bir veya tek başına » eşbicimlilik » gosterisi » luzum yok » gorsel işitsel eğitim » duşun duşun boktur işin » by pass » cıban başvermek » cokmek » eşyanın yapımında kullanılan b » butunu bel kemiği » gecme »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.