tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muflis » boşsoz » nd » sudan cıkmışbalığa donmek » cırcırlama » burokrat » gucleştirmek » kara duzen » duzen » sovgu » turt » ağzınıhayra acmak » arasında den başka anlamıyl » olcuşme » gucenmek » olmezleştirmek » duz yuzeylerden her biri » ceza cekmek » buyultec » yıkmak amacıyla cekmek » ozellik başkalık fark » duşundurmelik » acısal sapma » guluşme » bruxelles lâhanası » keyif surmek » bolum » omurlu » yukum » sozleşmeli » calınma » surmek » sopa atmak veya cekmek » gocertme » spiritualizm » tuylu meşe » kan cıkmak » bicimde değerlendirilmesi huk » kul rengi » gecmek » iyi kotu » utme » sukûnet » cubukcu » inekci » dekartcı descartes in oğretis » bicimi » cığgibi buyumek » saik » carşaflanmak »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.