tdk sözlük TDK Sözlük

 

al ın eş anlamlısı

al ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük al ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korunmuşolma durumu » kustahlık » kopcalanma » cağrım » kucuk » cokelek » oyun » cevirmek » calışma » alcak kavuşum » holoturitler » koydunsa bul » duşurmek » bolmec » copculuk » uful » işi başından aşmak veya aşkın » conk » eli ayağıduzgun » kucuk burjuva » tun tun kacmak » sıtma gormemişses » sabanın tutağına yapışan el ac » gumruk » emniyet muduru » ors ve cekic arasında kalmak » kuşatma ihata » allah mubarek etsin » rum ateşi » hukmu gecmek veya hukum yurutm » takallus » yarayan duzen » ozengenlik » calgı » zir » şupheci » yuzmek » catal ses » orta cağ » deli cıkmak » rumen » tum başlılar » guzel » cengel iğnesi » goruntuleyici » cıkra » suzulme » oru » gullâc » sperma ana hucresi »

al_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve al_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_ın_eş_anlamlısı nedir ve al_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.