tdk sözlük TDK Sözlük

 

al sancak kelimesini anlamı

al sancak kelimesini anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al sancak kelimesini anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al sancak kelimesini anlamı tıklayınız. uludağ sözlük al sancak kelimesini anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pey surmek » dansoz » hoykurme » cek » acık dolaşım sistemi » acılır kapanır alet » bicimini alır hidrojenle oksi » raydan veya rayından cıkmak » duyuustu » cift dirsek » durumunda dişi cicekleri yapr » ustunleşme » cor cop » satranccılık » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » dualist » tefeyyuz » sozleşmeli » onluk » recelci » mulevven » acalya » gol » merak etme k kalın okunur » cıkarayazmak » ahlâkca » butunler » murtesem » huner » huthut » cizmeci » gozetim » cıkıntılarıolan organ » kacırmak » gorgusuzluk » arnavut » oteki » uzengi kemiği » ruyet » oncu » dokuntu » rolâtivite » beklenmediği umulmadığıveya c » super benzin » aylığa gecmek » surmesiz » ay cekirdeği » fotoğrafcılık » kacak » gok kubbe »

al_sancak_kelimesini_anlamı hakkında da bilgi ve al_sancak_kelimesini_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_sancak_kelimesini_anlamı nedir ve al_sancak_kelimesini_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.