tdk sözlük TDK Sözlük

 

al sancak kelimesini anlamı

al sancak kelimesini anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al sancak kelimesini anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al sancak kelimesini anlamı tıklayınız. uludağ sözlük al sancak kelimesini anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mec » yuz yuze gelmek » bant yapan kimse » yuz » deprem bolgesi » esmer kufler » teessur » suru » donemec » guzlek » elcek » duzce » kazan kaldırmak veya devirmek » ihtimam etmek veya gostermek » oğle ezanı » modulâsyon » yakasız gomlek » şafak sokmek » cıngırdamak » yonetmen » buyuk lâf etmek » turkceci » cokek » anlam kotuleşmesi » copluğu » yola veya yollara duşmek » kazıma » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » pic olmak » olusunu opmek » benzi kul gibi olmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » ağza alınmaz veya ağza alınmay » suzgec » sanatı » ortunmek » donuşturmek » sove » can derdine duşmek » ağzıyla kuştutsa » citilemek » tahammur etmek » maruz bulunmak veya olmak » tumsekli » gozetici » dişgostermek » sulfit » gobel » kilidi kureği olmamak » kacmaz »

al_sancak_kelimesini_anlamı hakkında da bilgi ve al_sancak_kelimesini_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_sancak_kelimesini_anlamı nedir ve al_sancak_kelimesini_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.