tdk sözlük TDK Sözlük

 

al sancak kelimesini anlamı

al sancak kelimesini anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al sancak kelimesini anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al sancak kelimesini anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al sancak kelimesini anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
on damak unsuzu » oksiyur » gupegunduz » ici sıkılmak » odunc » ilmuhaber » tezahur » muslukculuk » kok sokmek » tutturme » gorevli » komurcu » turna gozu gibi » yuze soğurma » sacak » sıtma nobeti » kotek yemek » dikce » gecilme » hesabınıgormek » cul » monitor » sergi acmak » muhreleme » buyumuşde kuculmuş » bir ilcenin en buyuk yonetim g » ictima » dut yemişbulbule donmek » moğol » gorunmek » kokun gecmesi » ozenme » direktor » gutaperka » olcmek » gozunun onunde olmak » bak » duşunulmek » su orumceği » bir şeyler veya bir şey olmak » donulme » cıngı » curmumeşhut » lokma goz » farklılaşma » ciğil » cicek evi » cumle » stand by » statu »

al_sancak_kelimesini_anlamı hakkında da bilgi ve al_sancak_kelimesini_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_sancak_kelimesini_anlamı nedir ve al_sancak_kelimesini_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.