tdk sözlük TDK Sözlük

 

al sancak kelimesini anlamı

al sancak kelimesini anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al sancak kelimesini anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al sancak kelimesini anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al sancak kelimesini anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
eşgudumlu » başbıcağı » iki eli birinin yakasında olma » gumele » dalgıc bocekler » kendini gosteren ve bulaşıcıol » ekmek elden su golden » curuk gaz » karikaturize » recete » gonlune doğmak » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » yuzmek » ejektor » cıplaklar kampı » beti benzi kirec kesilmek beti » surmenaj » uzerine atmak » gecirimlilik » saati saatine veya dakikasıdak » se » lâcka etmek » oğretim » capkın » acan » efendime soyleyeyim » nankorleşme » doşenmek » şeriatcılık » ulku » kabul kabul etme » teveccuh » akıcılık olceği » uleştirilmek » gecici » yeni gumuş » uzuntulu » gunden gune » derinlik kayacları » donme dolap » akburcak » tumden » guduk kalmak » gorme » nutasyon » oğrenci bileti » golge » taşattın da kolun mu yoruldu v » yere goğe koymamak veya koyama » yurutme gucu »

al_sancak_kelimesini_anlamı hakkında da bilgi ve al_sancak_kelimesini_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_sancak_kelimesini_anlamı nedir ve al_sancak_kelimesini_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.