tdk sözlük TDK Sözlük

 

al sancak kelimesini anlamı

al sancak kelimesini anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al sancak kelimesini anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al sancak kelimesini anlamı tıklayınız. uludağ sözlük al sancak kelimesini anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tek yonlu yol » buyukluk » suluk vurmak » surgu » cerceveli » koşe demiri » gozu olmak » engel cıkarmak » gomme » bulgusal yontem » mulâhaza » mustesna » guzel » curcunaya cevirmek dondurmek » sungerler » ihtiyac duymak » bicimlerini belirleyen ana oze » yuzune bakmamak » comez » o o » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » angstrom » olarak tespit edilmiştir » yakışık almak veya almamak » pic kurusu » guneşsel » cekingence » mudurluk » duvar cekmek » odu bokuna karışmak » kancılar » goz » guzelce » aşufte » once » yoneltmek » soylem » işportaya duşmek » yırtıkca » gradosu duşmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » yerlerde surunmek » dort başımamur » var varın varsın varsınlar » minor » turetme eki » ilâcsızlık » ekmeğini cıkarmak » rontgencilik » el ayak veya el etek cekilmek »

al_sancak_kelimesini_anlamı hakkında da bilgi ve al_sancak_kelimesini_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_sancak_kelimesini_anlamı nedir ve al_sancak_kelimesini_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.