tdk sözlük TDK Sözlük

 

al sancak kelimesini anlamı

al sancak kelimesini anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al sancak kelimesini anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al sancak kelimesini anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al sancak kelimesini anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
golek » katrankopuğu » descartes cı » tavanına cokmek veya yıkılmak » iki eli kanda veya kızıl kanda » sen sağ ben selâmet » carpılan » tc » ku » su gecirmez kumaştan yapılmışt » olmezlik » cim » pergelleri acmak » guluşulme » cocuklaştırmak » şeyhulislâmlık » yabancısaymak veya tutmak » kıvanclı » allah ın binasınıyıkmak » cadırcı » cırpış » sut corbası » butunluk » kultur varlıkları » odeşmek » rotuşlama » cocukca » olum var dirim var » yer ozekcil » kotu » aramak » erkek fatma veya ayşe » hangi ruzgâr attı » şeytan orumceği » kozleşmek » cıkış » kakınc » allah ıcok insanıaz bir yer » golge duşurmek » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » kosteklenmek » kulliye » kolemen » goğus vermek » ağzına veya onune bir kemik at » mubarek » acık teşekkur » buyuk gormek bilmek veya tutma » dorduz » tavukgotu »

al_sancak_kelimesini_anlamı hakkında da bilgi ve al_sancak_kelimesini_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_sancak_kelimesini_anlamı nedir ve al_sancak_kelimesini_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.