tdk sözlük TDK Sözlük

 

al sancak kelimesini anlamı

al sancak kelimesini anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al sancak kelimesini anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al sancak kelimesini anlamı tıklayınız. uludağ sözlük al sancak kelimesini anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
verilen unvan » alt ust olmak » kırağıduşmek veya yağmak » kunk » tecrube » gucsuz duşmek » kalcasız » fikir veya birinin fikrini alm » dumanıustunde » kitapcılık » bir yana dunya bir yana » munasebetiyle » kacırtmak » gungormuşluk » elden ayaktan duşmek veya kesi » sumkurtmek » camca » suzgunluk » miniskul » departman » ici daralmak » cekememe » fal acmak veya bakmak » vazifesi mi » kulfet » japon » calışma odası » cırağ » oğlak » cıkık » cicekci » beklenmediği umulmadığıveya c » istim ustunde olmak » dongel orucu » secim tutanağı » kumaşcı » icin icin yanmak » dumduz » ne gune duruyor » apoletleri sokulmek » paraşut » duzluk » dol yolu » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » kumeleme » dokmek » kavis cizmek » yeşille lâcivert arasırenk el » sacma sapan konuşmak » ikiyuzlu »

al_sancak_kelimesini_anlamı hakkında da bilgi ve al_sancak_kelimesini_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_sancak_kelimesini_anlamı nedir ve al_sancak_kelimesini_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.