tdk sözlük TDK Sözlük

 

al sancak kelimesini anlamı

al sancak kelimesini anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al sancak kelimesini anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al sancak kelimesini anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al sancak kelimesini anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muşteki » icermek » carşaflamak » ciy » avurt satmak veya avurt zavurt » lup » sureğenleşmek » elektrik duğmesi » keciyi yardan ucuran bir tutam » bolumlerden her biri kolon » pirinc » oz bağışıklık » kuturtu » gac gec kac kec » kara surmek » fıcıgibi » kara yuzlu » bir madde » carlık » citilenmek » yabanî gul » kopcalı » alkışcı » yuzyıl » camaşır » tanzimat » camaşır » sokel » yuz kızartmak » takallus » hint pirinci » goze » bazlamac » zuğurtleme » camaşır » samanuğrusu » hodukluk » gozunu yummak » tegaful etmek » kafasıdonmek » duşuk » uretici olmayan alan » camaşır değiştirmek » opup başına koymak » başıonunde » oğle vakti » karanlık basmak veya cokmek » ne âlemde » cam yunu » gucuk »

al_sancak_kelimesini_anlamı hakkında da bilgi ve al_sancak_kelimesini_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_sancak_kelimesini_anlamı nedir ve al_sancak_kelimesini_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.