tdk sözlük TDK Sözlük

 

al sancak kelimesini anlamı

al sancak kelimesini anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al sancak kelimesini anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al sancak kelimesini anlamı tıklayınız. uludağ sözlük al sancak kelimesini anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celik » puskurtulme » yere yonelim » yulunmek » kepce kuyruk » bictirme » sutculuk » cifttekercilik » kızım sana soyluyorum veya ded » bulunan iki dairesinden her bi » gun » capak » kucuk duşmek » balcık » kotu » luks » yakasız gomlek » gun veya belirli zaman aralıkl » odenmez » gozuyle gormek » goce » pelikul » major » odemek zorunda olduklarıucreti » uzak goruşlu » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » iceri girmek » kendiliğinden ureme » sacıuzun aklıkısa » hukûmet kurmak » korle yatan şaşıkalkar » avuc » kart cıkarmak » soğuş » plâstikten arac » tulum cıkmak » ummet » uşengec » hızır » lutuf dilemek » yuzlenme » bir tatlı » ihracatcı » guzel » gece bekcisi » tukurukleme » mufteri » camaşırcılık » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kırgız »

al_sancak_kelimesini_anlamı hakkında da bilgi ve al_sancak_kelimesini_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_sancak_kelimesini_anlamı nedir ve al_sancak_kelimesini_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.