tdk sözlük TDK Sözlük

 

al sancak kelimesini anlamı

al sancak kelimesini anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al sancak kelimesini anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz al sancak kelimesini anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük al sancak kelimesini anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkmak » elcim » sırtustu » oyun cıkarmak » calkanmak » sefasınısurmek » cilecilik » namaz ortusu » guvence » once bilim » coğun » bugduz » mutercem » dalıp cıkmak » yarım pabuclu » buyultmek » karikaturize etmek » inmek » ustel » kedi gibi dort ayak uzerine du » orta uc » demetcik » sacılmak » pacacı » urbanizm » tekst » eşolcum » yatak yapmak veya sermek » nufus kesafeti » ana sozleşme » ulûhiyet » catıldama » geciştirmek » mustehase » yarayan cevresi oluklu kucuk » da de » cıkmak » sır tutmak veya saklamak » acmaz » ustu kapalı » bir ağac ciğde zizyphus jujub » yaltakcı » turk meşesi » gercek dışı » goden » turetme eki » ona gore hava hoş » cıkıntı » gecindirmek » her şeye aklıeren zeki akıll »

al_sancak_kelimesini_anlamı hakkında da bilgi ve al_sancak_kelimesini_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_sancak_kelimesini_anlamı nedir ve al_sancak_kelimesini_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.