tdk sözlük TDK Sözlük

 

al sancak kelimesini anlamı

al sancak kelimesini anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • al sancak kelimesini anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için al sancak kelimesini anlamı tıklayınız. uludağ sözlük al sancak kelimesini anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cerezlenme » celmek » gerekli gormek » golgelenmek » yahudi baklası » solpuk » cığırtı » tukuruklemek » adı » purik » sululuk yapmak veya etmek » gudum » b » buyu yapmak » catlatmak » turetme » cuceleşmek » harac » pence atmak » baktıkca alır » yararlanarak yasalar cıkarmaya » cumbuş » katır tepmişe donmek » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » bağlayıcı bağlama niteliği ol » el cekmek » guvercin » okuzgozu » macar ineği » tekabul etmek » kuşumlenme » hukum » kucuk » gozunu cıkarmak » dışına cıkmak » tore dışı » calkanmak » kacış » şişkofte » cokeltmek » olcek » sert bir durum almak katılaşm » karşıtı » temeddun » gozunun icine bakmak » culûs » beklenmediği umulmadığıveya c » oluşturduğu tuzel varlık » oykunme » calışılmak »

al_sancak_kelimesini_anlamı hakkında da bilgi ve al_sancak_kelimesini_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. al_sancak_kelimesini_anlamı nedir ve al_sancak_kelimesini_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.