tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
avarca » gelmic » gore » gocen » ozezer » menuskus » kan kusup kızılcık şerbeti ict » sun î tahta » duz » gozetim » nefes cekmek » muteveffa » acıkca » allah dağına gore kar verir » altıkardeş » moğol » hesap etmek kitap etmek » gul rengi » kapıyıbuyuk acmak » yezidî » puruz » masor » carpıntısız » soz ehli » calpara » oznellik » nın resmidir » başından buyuk işlere girişmek » oluşturduğu demet » kırılıp dokulmek » kosnul » congul » lâf cıkmak » buyuleniş » orgutleniş » muzelik » cizmeden yukarıcıkmak » karina etmek veya karinaya bas » samanlıkerpic » acısınıcıkarmak » bazıbitkilerin turlu organları » ust tabaka » porcus babyrussa » akımolcer » suslu uslûp » suclu olmak » muslumanlaştırmak » komunistlik » başmurettip » carpı »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.