tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunu birliğine » donup dolaşmak veya done dolaş » cıta » ucan kefal » horozu cok olan koyde sabah ge » unlu catışması » dokumculuk » dilmaclık » dilini veya dillerini yutmak » aldangıc » illuzyon » dol yolu » cıngırdama » adınıanmak veya anmamak » cumhuriyetci » mahrut » utu altlığı » oğretmen » dongu » cavdar ekmeği » tup gecit » solpumek » duzenli ordu » koylu » ayağına veya ayaklarına kapanm » ustune olmamak » ustune tuz biber ekmek » parcası » doğma buyume » granulin » ote gun » cevirmek » silâhcı » deyip de gecmek » garip kuşun yuvasınıallah yapa » taraf tutmak cıkmak veya olmak » uflemek » dekartcılık » secim sandığı » cimen » hukum » provokator » ayıuzumu » catak » dortnal » acıklık » soz vermek » canına yandığım veya yandığımı » bolşevizm » gondolcu »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.