tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kılınıbile kıpırdatmamak veya » kayda gecirmek » kutleştirmek » melul melul » kukurtlenme » kacınmak » cağırtmak » muzikci » kemiksi bolge » acılmak » olumcul » soz ayağa duşmek » celikleşme » suresiz yayımlanan duyuru » dualizm » kamcılamak » celtiklik » altınıustune getirmek » ettiği yanına kâr kalmak » erinc » golet » aslan » kirada olmak veya oturmak » muhafazakâr » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » cıban başvermek » yuzu asık » bağlaclıyan cumle » ustune koymak » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » hancere » dolaba girmek veya gelmek » orucu » umitli » ciğyemedim ki karnım ağrısın » kemer gozu » ucmak » sefasınısurmek » secim bolgesi » tez vakitte veya zamanda » tahkimat elemanlarıustune veya » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » kırık dokuk » cok gecmeden » bir coplukte iki horoz otmez » sonuclamak » edatlıtumlec » başından gecen olağan dışıola » uste vurmak » davul calsan işitmez »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.