tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevreleniş » kafasına soz girmemek » muzik bilimi » kabak birinin başına veya başı » mutedeyyin » dekoratorluk » mubarek » tavan supurgesi » muthiş » gelinlikci » ozellik başkalık ayrım » olarak tespit edilmiştir » mihnet cekmek » carşafsızlık » yolgecen » navcağan » kokorecci » rehber oğretmen » goruşulmek » yedigir » goz alabildiğine » koşe atışı » bıcaklatmak » bocek » suya goturup susuz getirir » duşuncesizlik » ciğindirik » hancerlenmek » yangın cıkarmak icin kundak ko » kur anıkerim » peşine duşmek veya gitmek » gelen birini karşılamaya cıkan » surahi » basma alım satımı » an anecilik » demir gibi cok sağlam » heyheyler gecirmek » iştah acmak » artırılan bir manyetik alanın » bukunlu dil » ar yılıdeğil kâr yılı » koh » ağız tufeği » karadeniz de gemilerin mi batt » uzunluk olcusu » baklava borek » cıkar » gosteriş » eteği duşuk » gun ağarmak »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.