tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
emanet bırakmak veya vermek » yarım elmanın yarısıo yarısıb » allah duşmanıma vermesin » âşığın gozu kordur » ta ki ta uzun soylenir » rafa koymak veya kaldırmak » muzevirlik » manikursuz » sesini cıkarmamak » yurumek » kor » carliston » ac doyurmak » cokrağan » iflâs anlaşması » hayatınıbirine borclu olmak » fucceten gitmek » mujdelenme » yırtıkca » sutten ağzıyanmak » tatarımsı » orgutleyiş » sağdıc » hayrette veya hayretler icinde » kaynac » gonul borcu » donelme » faaliyet gostermek » konferanscılık » baklayıağzından cıkarmak » tuğra cekmek » surum surum » başına gecmek » yuzunden okumak » yukseklikleri ve yol actıkları » bakkala bırakma » muşfik » camaşır ipi » tul » cemrek » dokuntu » kızılbaş » ceyiz duzmek » doke doke » tekeline veya tekellerine alma » yuz yuzden utanır » gozetmek » kostumlu » saltanat surmek » icini bayıltmak veya kıymak »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.