tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
coz » sıvıolcer » eksi uc » abdesti kacmak » gercek varlığıinkâr eden aşırı » yoğurt calmak » kireclik » hukum vermek » soz temsili » dunyaya gelmek » bahsi gecmek » cıkrıklı » maslahatguzarlık » kapıalmak veya yapmak » hukmu var veya yok » avuc avuc » cifte dikiş » ceker » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » acık oy » oteki beriki » ozbek » tarikatcılık » malik » u » canıburnuna veya burnundan gel » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » lokma dokmek » nufus » doğmelik » soğdakca » gocmek » japon sarmaşığı » yururluğe girmek » şerit » kopruden veya kopruyu gecincey » gumrah » turkceleştirmek » polonez » orumcek » ozcesi » mecbur kalmak veya olmak » onceki » ic ses duşmesi » carliston » cılkıcıkmak » tepeli dalgıc » harac » oturak kundesi » kapcık meyve »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.