tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hakkıgecmek » dupeduz » musellesat » safca » kırlangıc donumu » sacula » caparız » cıraklık etmek » bacak kadar boyu var turlu tu » golgeli » guvercin » tekessur etmek » oğutmek » gunu dolmak » yiyim yeri etmek veya yapmak » a ya getirmek » ekli puklu » gecer » guvenmek » teessuf » baygınlık gecirmek » surme » carpıştırmak » duz yuzeylerden her biri » deve doşlu » cağrı » cağırtmak » mustakar » guvenlik borusu » calgıorağı » gonul rızası » dev kopek balığıgiller » sonucunda ortaya cıkan ustun y » yuzeyinin her noktasına basınc » el etek opmek » tufekhane » artcı » gomlek » kovuşturma acmak » orcin » it uzumu » bulgurlu ya gelin mi gidecek » malkar » catkı » kosele taşı » duzen bağı » eroscu » modulâsyon » bandrollu » ikindiustu »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.