tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ickiyi bırakmak » sıcankuyruğu » dolambac » sozu gecmek » menşeviklik » epikuroscu » aliyyulâlâ » onemseniş » ciğ » uflemek » soz gecirmek » batınî » granduk » teverrum etmek » cene yarışı » vitellus » davranış misal » verilen ad » tekaut maaşı » mahrec » tarihsel ozdekcilik » ucretli » tapıncakcılık putperestlik » mustevi » kulliyet » her şeyin yenisi dostun eskis » f » dilenci canağı » dunyaya getirmek » iz ansızlık » olcup bicmek » cocuk » kavmiyetcilik » acık bono vermek » sondurmek » icki masası » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kapcık » var ol » tam maaşla tekaut veya emekli » cocuk aldırmak » şolen » bağlanmışkıl veya kıla benzer » sozu cevirmek » beden hareketlerinin tumu » gecmek » rumlaşma » gorulme » koturum » doğmelik »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.