tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuz olcumu » adliye encumeni » nikâh duşmek » ustelik » ağzına bir zeytin verir altın » sucuğunu cıkarmak » cakşırlı » gucenme » deplâsmana gitmek veya cıkmak » orgen » bicimine getirmek » sokuntu » kalburustu » yere goğe koymamak veya koyama » surmelemek » zembereği boşalmak veya boşanm » şeffaf ışığıgeciren madde sl » ici yanmak » sormak veya sorması ayıp olmas » mum ciceği » donme dolap » hacivat » karaardıc » bukulme » mutefennin » cakıgibi » mutebessim » ne âlemde » tel in » pencelemek » ayciceği » studyo » kiremitcilik » cikolatacılık » golgelendirmek » car » rumca » cıkarma » olcup bicmek » bıcak gibi kesmek » umur gormuş » hoşca » gungormuş » gozu tutmak » tupcu » dokme demirden yapılmış uclar » yangın cıkarmak icin kundak ko » ve katımadde » gece kulubu » kundeleme »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.