tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şaka goturmemek » buyuk » suit » carpmak » mavi boncuk kimde » gonlu kalmak » ucara atmak » veya giysinin uzerine konulan » cekmek » cakı » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » temasa gecmek » perşembenin gelişi carşambadan » tuplu » bağımlısıralıcumle » cul caput » yapılan yardım calışması » yukte hafif pahada ağır » lık lik luk luk » bostan bekcisi » şeylerden her biri tabaka » icerlek » sureğen » kufeci » koc » kaplan bocekler » gostermek » salt coğunluk » ici bulanmak » mutevellit » yapı sebilhane » felemenk » elinin koru » ic » gozu arkada kalmak » sandık duzmek » suyu hurmetine veya yuzu suyun » kayakcılık » başının gozunun sadakası » gor bak » curum » at gozluğu » gecmek » dışıkalaylı ici alaylı » gozu ac » hesap cıkarmak » sokmek » okse » sut ağacı » cizmek »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.