tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tecavuz etmek » ayıuzumu » durbunun tersiyle bakmak » allah dirlik duzenlik versin » cekimolcer » arbutus uneda » kamerunlu » elle tutulur gozle gorulur vey » bıcak gibi » tavukgoğsu » arap uyandıveya arabın gozu ac » n » uslenme » cemaziyulâhır » konuk sanatcı » nogayca » yalınc » gozle yemek » ahfeş in kecisi gibi başınısal » oneri » kontrbascı » hayran olmak veya kalmak » muhurlu » dile dillere duşmek » el bende » değer bicmek » sesi ayyuka cıkmak » goz actırmamak » lutfetmek » ici sıkılmak » kohneleşme » keyfinden bayılmak veya dort k » mancuca » davranış misal » orneklik etmek » desinator » kafaya cıkmak » tezevvuc etmek » muzik salonu » gostermelik » ad cekilmek » celişmezlik » korunma gormek » yuzde » korlemeden » her dem taze olmak » kaput gitmek veya olmak » sacılma » temessul » ackılatma »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.