tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elinin koru » kacınılmaz olan şey » nusha » gepgenc » kuzu cevirmek » mes uliyet » uc aylık » sıcrama » kopeklenme » cincilyagiller » tibet okuzu » burunmek » koşe demiri » goz bebeği » işbaşa duşmek » kok kırmızısı » cağırtmac » durtuşleme » cirkefleşme » kutukluk » ummîlik » cevrinti » cur etkâr » gozetiş » bir tatlı » goynuk » allah vermesin » mustezat » duşeyazmak » surumcemede kalmak » umit dunyası » ici kalkmak veya kabarmak » hidrur » teferruc » reduksiyon » duk » gostermelik » duzmecilik » lâluebkem » kıvanclı » okuz gibi » acık maaşı » uleşmek » camur » kamu guvenliği » kalpakcılık » kendinde kullanım hakkıolan e » yukumlu » ele gecirmek » leyleğin yuvadan attığıyavru »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.