tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mes ul tutmak » caplamak » goturu » bağlandığızincir arasına konul » polemiğe girmek veya girişmek » goz atmak » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » duzen » gonul avutmak » cevirmek » cifte gitmek » allah taksimi » temiz kanıda vucuda dağıtan or » beli acılmak » gipur » sozluk bilgisi » punduna getirmek veya pundunu » tu » ateşalmaya mıgeldin » olur musun oldurur musun » carşamba » sublimleşmek » havalara ucmak » gabonlu » endazeyi kacırmak » cakır cukur » cekmek » mutlakcı » k » mezhepcilik » sozu mu olur » borc yiğidin kamcısıdır » ismi cıkmak » cuvallamak » arık cekmek » kurklu » spekulâsyon » kafasınıtutsulemek » muteessir » dunyadan gecmek veya el cekmek » koleleşme » cirozlaşma » sonumsuz » cokcu » kufran » uc boyutlu » koprulenme » duzenleyen ve genel olarak ilg » secmek » cıbanlaşma »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.