tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cozuluş » odunlu » parca » cengel takmak » daha da geliştirmek amacıyla b » cini » kendinde kullanım hakkıolan e » gıybetci » koprucuk kemiği » koy imamı » menşevik » cepci » gommek » fekul » tespih cekmek » cağrışımcı » kulağıveya kulaktan cınlasın » dollu doşlu » sonumlemek » gorumsetme » karşıtcıllık » sulukler » yuklem » yarayan kuru ince yaprak » acık acık » duşculuk » in cin top oynamak veya in cin » gozu sonmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » rekonstruksiyon » karikaturcu » gozettirmek » ustune titremek » stand by » sırtınıdayamak veya vermek » tekniği » beklenmediği umulmadığıveya c » başıyastığa duşmek » yon vermek » altmışdortluk » boşluk » veren alet » ulûfe vermek veya dağıtmak » bunakca » bıckıcı » donmek » teşvikci » ozel ulak » hunersiz » mutercem »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.