tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muessis » ağzından lâkırdıveya lâf almak » teessus » tetik bulunmak veya tetikte bu » uzengileme » ses seda kesilmek veya kalmama » kayac » cirozlaşma » giraffa camelopardalis » suc » gundelikci kadın » citişme » ucara atmak » keyfi bilmek biri » ceşitli kavimlerinin toplandığ » gormek » celtiklik » teşebbus » duz » murşit » herhangi bir doğal nesne veya » ust baş » muzayede » hiccilik » niyet cekmek » alman » cicek » muslumanlık » işini gormek » baygın duşmek » alı eli » cetinleşmek » kohnelik » temayuz etmek » muftu » doğaustuculuk » ove ove » catık cehre » ış iş uş uş » cektirme ağı » olumune susamak veya olume koş » normalustu » sululuk yapmak veya etmek » yonerge » universal » surek » saban surmek » alıp satmaz gorunmek » ciğlik » mosyo »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.