tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekiştirmek » kopeklenmek » aclıktan nefesi kokmak » halisuddem » danışma burosu » kolay işlenebilen yumuşak bir » duğum vurmak » cirkefli » bazıbitkilerin turlu organları » kosele » acık cek » on teker » dutturu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » muzakere etmek veya yapmak » kuseğen » norvecce » cekmek » lâtifce » kaldırac » telekomunikasyon duzeni » koksel » cevre kirliliği » suyunu cekmek » guzel sanatlar » yuksuk makarna » kamışkalemleri acmak icin kull » carkcı » calıştırış » evvel allah » tapıncakcılık » a ya getirmek » bolice » başa cıkmak » tenkitcilik » kullî » tesanut » cınlamalı » sıcraşmak » guzaf » duğun dernek hep bir ornek » nitelikler gosteren madde » calkantı » cozmek » sahneye cıkmak » hareketli parca » ustune toz kondurmamak » dağınıkca » kokune kibrit suyu dokmek veya » cifteli »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.