tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iclem » bir calgı » kara gun dostu » kapak bıckıcısı » muzminleşme » uc iki » cupra » pis soz » gurcu » ateşbacayıveya sacağı sarmak » cember sakal » cok tanrıcı » sermayeyi kediye yuklemek » hristiyanlaştırmak » huyu huyuna suyu suyuna uygun » dortlemek » c c » milliyetci » guzelleme » uvertur yapmak » gelinlikci » soz duellosu » kıratınıolcmek » bicim » tanrı ya şukur » yuksek fiyat » soyleyiş » aglutinin » turkcesi » tovbeler olsun tovbeler tovbes » hurriyetci » yorgunu yokuşa surmek » burumcuk » ustun tutmak » kokertmek » kalem acmak » yaşam oykusu » pakistanlı » ad cekme » bulbulun cektiği dili belâsı » kokleme » yuzune yazmak » veya başka duzenlerle işletile » jubile » kın kin » gun balığı » yarım kure » kıc atmak » pas gecmek » ofkesini yenmek »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.