tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iyi gun dostu olmak » vatanî gorev » tepegozler » calık » gozluk takmak » turşucu dukkânı » bugunden tezi yok » denizcakısı » ma me » oğutuluş » gozunu kırpmadan » supurulme » ıslahatcı » zir » kuculmek » cekme kat » brulor » icli dışlıolmak » kuttedek » tehevvur » yuzleşmek » ceşitli ogelerin perde aksesu » kusmek » oldurucu » kavunici ile pembe arasıbir re » bicme » olum sukûtu cokmek » parmağının ucuyla veya ucunda » siktir et » cerezlenmek » ne mumkun » geyik boceği » fizikci » surmek » dualizm » kongovdeli » divaneye donmek » boğazında duğumlenmek » kırkağac kavunu » formul » herhangi bir doğal nesne veya » vurgun veya vurgunu vurmak » boluk boluk » toplu sozleşme » korletiş » ucu herhangi birine dokunmak » kıymalıborek » arkebuz » yedi duvelle barışık » hristiyanlık »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.