tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cay fincanı » ocağısonmek » gok kuresi » buzuluş » gozetlenmek » aclıktan olmeyecek kadar » doşenmek » kâğıtcılık » apacıklık » imtihana cekmek » yaradana sığınıp bir işyapmak » yukseğe cıkmak » tuy sıklet » surekli olarak gidip gelmek » urpertici » sutolcer » ciğnemek » mutereddi » pd » gorevlendirilmek » oruc yemek » gonencli » pusur » buğday guvesi » ihtiyac » goluk » peygamber uzumu » govermek » istimzac » ezogelin corbası » takat kalmamak veya kesilmek » ictihat » gobeği duşmek » cerceve anlaşma » aralarında onceden kararlaştır » album » mechulât » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » sungercilik » cimdirmek » odemek zorunda olduklarıucreti » tekerrur etmek » tıraşcı » sokukcu » duzine » haclamak » gecinme » yureği kalkmak » balıkcıl » akcıl »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.