tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sacıştırmak » kacımsama » aslî duşunce » parcalara ayırmak » kimine hay hay kimine vay vay » yuklenmek » mururuzaman » tercume » bahce domatesi » macun kureği » cıvdırmak » uşutmek » ciftlemek » masa ortusu » yer opmek » anlamıverir » icyağı » turel » kamburu cıkmak » kategori » cıkmak » ceşitkenar ucgen » gozleri evinden veya yuvaların » cıplaklık » savaşcı » yuk » turkluk » iti oldurene surukletirler » roproduksiyon » tarikatcılık » mustesna » vay anam vay anasını veya va » alnıacık yuzu ak » sumerce » cıralı » kesmeden ustten gecmesini sağl » oz odun » gunaha girmek » beklenmediği umulmadığıveya c » duzenli » akca » cekmek » okul kacağı » ozlu » capalamak » portleme » koşe bucak kacmak » aşka duşmek » tersane kethudası » cağdaş »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.