tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağaccık » gecmiş » oke » iskeletli hayvan corallium rub » granul » dumbelek » gozlerini alamamak » sansur etmek veya sansurden ge » ağrı sancıgibi fiziksel veya » ettiren ozellik tınnet » ferahnuma » tezevvuc » gelinlik cağı » can can » araf » amacsızlık » dunya » ağzıcirişcanağına donmek » var varın varsın varsınlar » oduncleşme » faca » torpulu » oğmek » fırıldak yapan veya satan kims » zurafa gibi » kadiriye » musabaka » murt » ciğnemek » kamburu cıkmak » icerlemek » aylıkcı » gomme dolap » carpışma » gunleme » orneklendirmek » sukse yapmak » avunc » muzminleştirme » taklitci » eku » şolen » dehşete kapılmak veya duşmek » oteki » cicek durbunu » acılmak » kıt a sahanlığı » somurgecilik » kotuye kullanmak » luk »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.