tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guclendirmek » kulunc kırmak » klorolcer » kurnemek » kaşgoz etmek » gunduzleri » donekce » kulkedisi » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » sıcanımsılar » doğactan » parcalara ayırmak » gurluk » ne cıkar » kanıtlamak » suzdurmek » gomlek değiştirmek » celik kapı » suc işlemek » mineral » kedi yavrusunu yerken sıcana b » ganalı » puskurmek » cevir sesi » ultrason » zumruduanka » centiklenme » kursu başkanı » soğutmac » dikec » iki eli boğrunde kalmak » borclanılma » yarayan cevresi oluklu kucuk » cerci » fizik gucu » cıkır cıkır » jole » pirinc orgu » tek erkcilik » gumuşîleşmek » bin bir ayak bir ayak ustune » kocak » yarıgolge » allah vere de » bir olayıileri surenle inkâr » bicerbağlar » cerceve » arkasında veya sırtında yumurt » yarma corbası » taahhutlu »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.