tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cavlanmak » soğdurmek » kol boreği » her ne ise veya her neyse » alcaklık » mufredat programı » dovuşken » starta gecmek » etmek » gozune uyku girmemek » goturum » yol gostermek » akılsız başın cezasınıayak cek » dikec » yuzerlik » kacırılmak » kazık kok » ucuz atlatmak veya kurtulmak » ruzgâr gulu » kimsenin eski saygınlığının ka » dokumhane » soylemek » muzikhol » hava ussu » tuberkulin testi » bocek » papirus » kopruculuk » soven » tandır boreği » cocuk kalmak » oğle » muebbet » avara kasnak işlemek veya donm » oz denetim » verim duşurmek » ozleşmek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » karın catlağı » daha bircok şeylerin yapımında » tup » kulek » ibaret olmak veya kalmak » care » butun sıra » ilâclı » cırptırmak » goz pınarı » arşiduk » soruşturma acmak »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.