tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ışıkcılık » iclenmek » yumuşak yuzluluk » kullanılması » ilkoğretim » sondurmek » oluşmuşmotorlu arac » acık tohumlular » cakmak » dehşete duşurmek » icki âlemi » zamane cocuğu » suzdurmek » goturmek » soyleşi » moskof camı » murekkeplenme » umurumum teki ters soyleşiyle » kor olur badem gozlu olur kel » trampet calmak » patlangac » tum başlılar » kreator » carpıklaştırma » icirmek » ici gitmek » cetinleştirme » cengi kolu » yureği sıkışmak veya tıkanmak » guvey i » cicek yağı » cukur » cok yavaşişyapan cevik olmaya » ataturkculuk » deli raziye gibi » suruluş » musellesat » cıkarma » el cekmek » dilediğiniz gibi » şeytan orumceği » mucerret » aradan cekilmek » haraclı » flore » gorup goreceği rahmet bu » xviii yuzyıl sonunda başlayan » işine gelmek veya gelmemek » know how » fars »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.