tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cicek cıkarmak » duruluş » genleşmeolcer » kız kacırmak » carşaf » eşyukselti » amplifikator » uskure » yuz yuze yaşamak » duduklemek » saat on bir bucuğu calmak » duşundurucu » dip balıkcılığı » koşe yastığı » cakmak taşı » pamukculuk » gobek havası » cifteli » nasranîlik » turnagozu » surgun » başına vur ağzından lokmasını » fin » ısıracak it dişini gostermez » kuflenmek » icirtmek » kavakcılık » kutuk » acılmak » yuvarlak unlu » himaye etmek » imza gunu » saraclık » cağrıcı » kokertmek » ceşni katmak » kaşgoz işareti yapmak » bir yerde kullanılan bir yere » nukte » cok tasım » ucgen piramit » eline duşmek » kuşucmaz kervan gecmez » denkcilik ği » duşkun olma durumu iptilâ » gozdağıvermek » bileşik onerme » rotuşcu » slovakyalı » cemrenmek »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.