tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duduklemek » surguleme » taaddut » kuru soz » gozetici » cekicleme » elden gel » oylemesine » zumrut gibi » ozgurleşme » kapıcuhadarı » bobur » uckurlu » parcacık » yer orumceği » album » imanına kadar kısa soyleyişle » uzunclu » dokum » kulupculuk » sozleşmek » petek guvesi » sal sel » arasında den başka anlamıyl » kalıplarla desen yapılmışbez » gonlu cekmek » tecrube tahtasına donmek veya » umur gormuş » cumudiye » muziksiz » sureklilik ilkesi » pala calmak veya sallamak » cıplak tohumlular » kavunici ile pembe arasıbir re » tır » baskın cıkmak veya gelmek » dert dokmek » kafa yok » iskeleti cıkmak » dayanc » goruş » bukuntu » olu deniz » ot » yukletilme » kupeşte » tarlanın taşlısı karının veya » rutbe » icine ateşatmak » koylu »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.