tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz alim zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sektor » mumanaat » orfî » kabak ciceği gibi acılmak » kaca kac » payandalarıcozmek » albuminli » ye kurkum ye » golge etmek » pusetci » cıban işlemek » hristiyanlaşma » musteşrik » obekleşme » kulâh peşinde olmak » cevrelenmiştahta ağırşak » kortizonlu ilâc » coğulcu » felcli » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » cehresi bozulmak » kan emebilen halk arasında ba » surre alayı » şimdiye kadar veya şimdiye dek » kume » câk câk olmak » adıcıkmak » yanlışkapıcalmak » başbaşa veya kafa kafaya verme » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » gozu tutmamak » surgun » cevirmek » davranışcılık » olumsuz cumle » gozune girmek » boyunca cocuğu olmak » goruntu » peceli » keli gorunmek » inmek » duzeltme işareti » ı i u u » cozulmek » cabuk parlayan cabuk soner » bulgarca » soğut » su kacırmak » ceyrek son » afrika domuzu »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.