tdk sözlük TDK Sözlük

 

alim zıt anlamı

alim zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • alim zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için alim zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük alim zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cobantarağı » tertipci » su gecirmez kumaştan yapılmışt » pestilini cıkarmak » arapcalaştırmak » taksit odemek veya taksit verm » onluk » oğretilerin genel adı usculuk » alay gecmek » cizici » kum colu » ağır kure » kuru hasır veya kilim ustunde » allah selâmet versin » cozuntu » dalkılıc » yurutulmek » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » kalpci » sıfırıtuketmek » sozu kesmek » dort ayaklılar » uzerine yuklenmek » birleşik cumle » suc » cıkılatmak » veya krom kaplanmışcember bici » ıska gecilmek » ekmekci » el cırpmak » tokezlemek » gun batımı » ici cekmek » ve kanunlara uymaksızın cebir » nefsi mudafaa » uretilmek » uye olmak » mustahdem » moral cokuntu » gozenek » ciğe » cekirge şalvar » boyle » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » ari » ic yarıcap » barokculuk » cakırkanat » yalancıcıkmak » ah cekmek »

alim_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve alim_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. alim_zıt_anlamı nedir ve alim_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.