tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mes uliyetli » andac » yedi kat yerin dibine gecmek » cepez » semtte oturanların tamamı » okka cekmek » cokme » yaprak tutun » frenk inciri » tur ağac cember » ıl » nazıgecmek » sunnetlemek » cokertmek » uleş » alkollu » acık deniz » sonumleme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » karnından konuşmak veya soylem » kume calışması » kopruleniş » leyin » urkek » plâtoncu » duzen kurmak » duşuncesini acmak » zahmet etmek zahmete girmek ve » tumen tumen » gonlunu sondurmek » gecinmek » alcılanmak » sur atle » gum gum » cicek aşısı » cekmek » cıldırış » boğazında duğumlenmek » oğunmek » kacamak yol » yontem bilimsel » gul yağı » bir derece veya bir dereceye k » başakcık » aşağıfalan yukarı » dokmek » gan gen kan ken » zevk almak veya duymak » rusvalık » etmek »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.