tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorsel » yulunme » olmez otu » bir iki demeden demeye kalmada » kıt alar arası » yanaşık duzen » kayışa cekmek » yan urun » koskelmek » ust başı » gepgenc » veya ozel kuruluşlarca odenen » ne olur veya ne olursun ne ol » aman dedirtmek veya amana geti » cakmak » yureği ağzına gelmek » turkce » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » yorgan yuzu » akımınısağlama işlemi » guvendiği dağlara kar yağmak v » cangal » guzide » cuz » japon bezi » gulme komşuna gelir başına » dolut » cark » batınîye » du » kullanılması » kuyruklu yıldız cekirdeği » hoşduruma gelmek » sedefcilik » takayyut » balıkcı » yurunme » turkoloji » soyleşmek » tarafından arabacıicin armağan » gudumlu » bakımından bağlanarak soylenme » od dışı » korletiş » acan » satın alınan erkek kul esir » guluşulmek » merkez acı » İzmir kofte » cırcıplak »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.