tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muterakki » yırtmaclı » gozlukculuk » sut danası » tembele işbuyur sana akıl oğr » bordur » gunduz yırtıcıları » cenek » ikbal duşkunu » yola cıkmak » cağrıcı » yarayan cevresi oluklu kucuk » oğrenim belgesi » acıcekmek veya duymak » meşhut curumler mahkemesi » goz banyosu » davul calmak » tek cekirdekliler » mahagoni » gozunu kapamak » doşek » duşuk » gunce » paraşut ile atlama » ceviri » sozsuz calınan parca » ucmak » kuseğen » emmec » cehre almak » pembe gormek » duşmanlık » cozmek » teşekkur etmek » munavebe ile » darvincilik » parca boluk » sovulmek » amac edinmek » basma alım satımı » civilenmek » veya orulen dikey duzlem » acık kapıbırakmak » posta koymak veya atmak » mustacel » ustlenim » unvanı » kapıcuhadarı » virus » dunyanın dort bucağı »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.