tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kullanılan yapma yuz » fişekci » isim cekimi » ulkesellik » cumbuş » uykusu bolunmek » gok guvercin » şoyle boyle » dort » kuresel » zerzevatcılık » goz pencere » ust insan » tevzi burosu » afişcilik » iki ateşarasında kalmak » başlangıc tutmak » alcaltış » koyleşme » canak uzengi » dostluk okkayla alışverişdirh » terbiyeli kofte » mustağni » doşemcilik » gecmek » barokculuk » acık » koşullu yan cumle » kapısıacık » cok anlamlı » hamur corbası » mundemic » kafayıcekmek » ağac arısı » yutar hucre » soz temsili » acıklık » ciceklenmesine dolayısıyla me » ilâclanmak » basınclamak » fin ugor » hint kestanesi » goz aşinalığı » İskoc » umur gormuş » şeytan ucurtması » karısıkoylu » şişkofte » olukcuk » icine tukurmek »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.