tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceşnici » dokuz yorgan eskitmek veya par » maslahatguzarlık » cıkışcizgisi » kalcıncı » ackı » ustluk » duven surmek veya dovmek » hilesi hurdasıyok » tokaclanmak » gobek » canak yalayıcılık » gecen » kanat acmak » kotulukculuk » mustevi » yapay dollenme » hint fulu » işten gucten kalmak » subap » gonen » kuskun » sesi ayyuka cıkmak » orgu » boğurtmek » ana kralice » hoykurmek » mukâfatınıgormek » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » kotuluk » ana duşunce » ilâclama » sonuclamak » peceleme » gorunmek » acık ağıl » ikide bir veya ikide birde » masraf kapısıacmak » bektaşî uzumu » bok yemenin arapcası » duzenlemek » at başıberaber gitmek » omruhayat » dumtek tutmak » cengi kolu » sacısakalıakar gibi » kulakcı » gunaha girmek » yunlu » sıcankulağı »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.