tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dumen suyundan gitmek » maskesi duşmek » odullendirmek » bolumleme » kuru gurultuye pabuc bırakmama » acık artırma » ackılamak » cizici » cucuk » gıcıkca » yuk treni » gevrekci » mudafi » fiyat veya değer bicmek » supermarket » muebbet » ucucu » supuruş » ders gormek » bıcaklama » cocuklaştırma » kerpic » lâmadan oluşmuş arasına yerle » canıcıksın » acıklatma » belediye sucları » buna değdi idi buna değmedi id » curuk gaz » dalyan corbası » ciriş » duğmeleme » oznellik » guzel duyu » mubaşir » cemre duşmek » başıacık » oge » polonez » gosterilmek » duzen teker » acınma » gormece » başakcı » genişgoruşluluk » uslûplaştırmak » olumu op » yoneltmek » defteri durulmek » kukurtlemek » mekanikcilik »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.