tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağac yaşiken eğilir » diplomatca » ahkâm cıkarmak » merkepci » acılmak » guc » siperlik » cavdarmahmuzu » suvari » girintili cıkıntılı » bombardıman ucağı » bir iddianın gercekliğini inkâ » bicimlerini belirleyen ana oze » geciş » suzucu » intelektualizm » parcası » tutsu gozu » haric » tranca » paylaşmış benzer odevlerle yu » ustunuze afiyet veya sağlık » ateşparcası » kasınc » oz yaşam » kirecleşmek » tel civi » uremi » duzgun » kuyruğunu tava sapına cevirmek » arabasınıduze cıkarmak » buyukten buyuğe » faslı » temas etmek veya biriyle temas » musaade etmek veya buyurmak » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » tecrube » balıkcılgiller » başmuhendis » başa cıkmak » pecic » rafızî » cıplanmak » cizgilemek » allah ovmuşde yaratmış » baltık dilleri » sonuc karşılaşması » unsuz turemesi » anketor » otumluleşmek »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.