tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zuppe » oncesizlik » unc » moral cokuntu » kostek vurmak » alıp satmaz gorunmek » leh » pacavracılık » nitelikleri sonradan yitirmek » cekkin » cok » ay ey y » paca » goğus cukuru » centik » boxsalpa » takdim edilmek veya olunmak » kopekleme » ciğleşme » orospu boreği » yuzluk birimler boluğu » daha da geliştirmek amacıyla b » mukaddesatcı » ic mimarî » surmelemek » dağarcığındakini cıkarmak » ici kararmak » korpelik » dalga cukuru » hurc » arnavutlaşma » goceri » kırkağac kavunu » uskuf » turancılık » oğreniş » tırnağına veya attığıtırnağa d » dolaylıozne » hayvan elephas » aramak taramak veya arayıp tar » yuk gemisi » borclu cıkmak » yenidunya » etmek » pusuya duşurmek » tekduzeleşme » gurultu bastırmak » cağla » saclarıiki turlu olmak » cıkarım »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.