tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tarafından arabacıicin armağan » genel goruşluluk » cıkarmak » donuşme » gecirici » sur at katarı » suflorluk » kemikcik » secenek » bugune bugun » eli boşcıkmak » beyaz komur » ustune oturmak » alcaklaşmak » cile » yuzulme » yureği pek » tutun rengi » sonmek » bakla ciceği » pencelenmek » komur kayası » acalya » ozen » koluk » istimzac etmek » cankurtaran yok mu » bir ornek » dayalıdoşeli » imtizacsız » copsuz uzum » kayıttan duşmek veya birinin k » uzun arac » muezzin » ackılanmak » ayranıyok icmeye atla veya ta » parcası » cıkışhakemi » koklemek » meme sungeri » fulûsuahmere muhtac » borc yapmak » ceki taşıgibi » direksiyona gecmek » ceyiz cemen » şuphelenmek » tavukgotu » gomlek eskitmek » kafasınıtutsulemek » protestan »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.