tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fırsatınıduşurmek » sutu bozuk » uzerine evlenmek » kampcı » dinden imandan cıkmak » kup » corku » mahkemelerinin adı » cıkagelme » suhulet » yetimi okşamışlar vay sırtım » kutuk » citar » klorurlendirme » kutinleşme » arozoz » uckâğıda bağlamak veya getirme » bildirme cumlesi » babac » gumuşrengi » yukseğe cıkmak » mecus » gozu hicbir şey gormemek » astsubay kıdemli başcavuş » celişiklik ilkesi » ku » acık olmak » mulâhazat hanesini acık bırakm » yukseltgemek » eğmur » uzerinize afiyet » uc uca ucu ucuna azar azar » donekce » goz bağcılık » dokulgen » guven » tezayut » bağlanmışkıl veya kıla benzer » son gurluğu » akşam vakti » dipcikleme » allah korusun veya saklasın » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » cıkışbelgesi » kullî » lâstikci » ilk dordun » ileri geri surulebilen sistem » parcalatma » mucevhercilik »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.