tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ikindiuzeri » secim bolgesi » sonra yalnız balistik kanunlar » eşek sudan gelinceye kadar dov » puruz » bancolaşmak » olcek » duşunurluk » sozune gelmek » yuz kalıbı » canımın ici » surumsuzluk » omrubillâh » dovunmek » calıştırmak » bocek gibi » muzahrefat » armut pişağzıma duş » koku kazınmak » ağzıacık ayran delisi veya bud » umidi boşa cıkmak » etmek » yuzu yok » ayağına veya ayaklarına kapanm » on sezi » lig » birbiri ustune gelmek » durumundaki bileşkenin uygulam » oluruna bırakmak veya bağlamak » gucluğu veya guclukleri yenme » sokulmek » dalgıc gozluğu » at gozluğu » doşetme » soz » dilinin altındaki baklayıcıkar » haziran boceği » ustune yurumek » ureyiş » şal orneği » murettep » ağac balı » arzuhâl gibi veya kadar » mağribî » cokukluk » olu » murai » capacullaştırma » copleme » cap »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.