tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oyuna cıkmak » munasebete girmek » dost duşman » capraz ateş » ic hat » icki sofrası » raportor » yalıngoz » ustune yıkmak veya yıkılmak » yuk gemisi » tuğra cekmek » olağanustuluk » duşeylik » zarfcılık » ciş » kız bocekleri » ic ice » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » atom cekirdeği » kendi koşesinde yaşamak » sokmek » gectikten sonra yavru olarak d » dolambaclı » yol gostermek » hava carpmak » muşahhas » kırağıcalmak veya vurmak » gozune uyku girmemek » suruklenmek » nobet beklemek veya tutmak » erinc » ışınımolcer » calkalamak » gozu kalmak » ciceklenme » insanın adıcıkacağına canıcıks » bir cift sozu olmak » reproduksiyon » mutevelli heyeti » mirascı » ic gezegen » işcevirmek » duşuruş » ozerkleşme » gonen » otesi var mı » cocuk peydahlamak » carpılmak » mut a nikâhı » ağzına tukurmek »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.