tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
musebbip » vucuda gelmek » onsellik » ya herru ya merru » ara cumle » canına yandığım veya yandığımı » cozmek » uc » carptırmak » mujdelenmek » cakmacı » canlılara yaşama ortamısağlaya » civili » kayac » peceleme » olcu » zekeriya sofrası » ucuncunun olmazlığı » multipleks » gumburdemek » cobanaldatan » punduna getirmek veya pundunu » banko gecme » ozenc » ekmek elden su golden » lenincilik » ic asalak » ardışık goruntu » kulâh peşinde olmak » eğimolcer » bak » saltanatcı » başrejisorluk » kesip bicmek » ceşnici » kırsal nufus » teslimiyetci » malik » duzenleşim » gosterme zamiri » kurelenmek » bukmek » sutlu » boşsoz » mudahil » dağıtım burosu » celik cember » goğerti » alkalolcer » uste cıkmak »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.