tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sinus » allah versin » yuk » makara cekmek » yuvaya donuş » subekli » us » odlek » alaya cıkmak » ciceksever » değer bicmek » calışmak » dehşete duşurmek » oykunmeci » arıkovanı » gosterişcilik » don cozulmek » genel kutuphane » duşurmek » yerlerde yetişen bir bitki me » akca yel » bahcecilik » top surme » sondurucu » gerilim olcumu » golet » başmudurluk » arkaya bırakmak veya koymak » kok kaplama » itibar gormek » gozunu gozune dikmek » muşkulât cekmek » alak elek » cağacmak » yalancıod ağacı » doşetilme » kok » tutsuleme » kirec gibi olmak » gureşilme » bayram cocuğu » nargile tutunu » gun » mandagozu » ana kralice » calım » işlerine bakmakla yukumlu kims » cağırılmak » falcata » gumrukcu »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.