tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bilinclilik » kustere » dur » teknokratcılık » ciceğe kesmek » mahalle bekcisi » koyu duruma getirmek » carıklıerkânıharp » minyaturculuk » balcıklı » zulcelâl » oğutmek » gozluklu » dunya başına yıkılmak » biri veya bir şey icin olumsuz » olmuş » kac para eder » kırağıduşmek veya yağmak » cevirmek » cekmek » anlaşmazlık cıkmak » olumsuzleştirme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » adetimurettep » element kısaltmasıau » gorevdaş » ayrıc » ekmekci » gozu kalmak » gecmişleri » kulağıbir şeyde olmak » cokek » duşundurtme » ozelliklerin tumu » teferrut » kırılıp dokulmek » anglikanizm » cakaralmaz » uleştirmek » goğus sesi » gudumlu » kucuk asya » ozetlemek » vişnecuruğu » mucerret » ağac minesi » suzgun bakış » gonye » alacaklıcıkmak » butunu hars ekin »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.