tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ve burada gorevli kimselerin t » mutebasbıs » buk » gomut » yuz kızartıcı » sutana » af cıkarılmak » ve katımadde » tenceresi veya tencereleri kay » terennum » cakaloz » telgrafcılık » kucuklu buyuklu » cec » olcuşturme » ici almamak » gerek gormek » dalkavukca » ornekleme » minyaturcu » gobek calkamak veya calkalamak » bakar kor » mustahzar » allah allah » ihtiram kıt ası » raportor » gozaydın etmek » yemeden icmeden kesilmek » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » bilinc » oğretilmek » icine huzun cokmek » meydancı avlu bahce gibi yerl » cağın gerisinde kalmak » yeri opmek » su veya soz goturmez » gecinme » yemin icmek » gum gum » afgan » kapıalmak veya yapmak » guneyli » top atmak veya topu atmak » kadastroya gecmek » ozlemli » ozellik başkalık fark » opuşmek » koylu » sacı » cıtcıt »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.