tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yaşıne başıne » kuşatma ihata » teselsul » hipotenus » yonetim » cocuk dili » ağzının icine baktırmak » domivole » postaya atmak veya vermek » dangalakca » onceki » muteakiben » tesettur modası » hareket » ust uste » bakkala bırakma » caba gostermek » kukurtsuz » toplumcu gercekcilik » inmek » dort gozle beklemek veya bakma » guvenilirlik » ıstırap » ic » acıkcı » ağız yer yuz utanır » odeşme » gorsel işitsel cağrışım » dovunmek » cokme » ihrac etmek » mumsondu » kor nokta » silindir prizma vb bicimindek » dunur duşmek » sırasına gore » canıyanan eşek attan yuğruk ol » cağırıcı » cumle âlem » somurge » ruzgâr ekip fırtına bicmek » ilâc yazmak » kustah » gocmenleştirme » ay gun yılı » zorun ne » uclu bahis » yuksek perdeden » notr » gecende »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.