tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
infiratcı » hilâfetci » kayıkcılık » sevinc » odemek zorunda olduklarıucreti » yer bakır gok demir » kollarınıacmak » luzumsuzca » cekmek » bıcaklanmak » ondulâtor » kendinden gecmek » guveniş » reisulkuttap » tabana kuvvet kacmak » cek » arkadaşdeğil arka taşı » cırpıntı » hastalıklarının genel adı » dili başka bir dile calmak » muz » tumden » kun » caydanlık » kırbaclamak » c c » mubah gormek » cok yuksek ve otsu bir bitki z » bir orman ağacıcastanea sabva » akce » kokar ağac » toprakcıl » surdurum » yasakcı » di li gecmiş » cenesi atmak » sozunun eri olmak » sozunden cıkmamak » arkasında yer alan alfabetik l » cizim » oncel » toplumsal butunleşme » cıkıklık » curmumeşhut » zurra » carpım » atmak muracaat etmek » hulleci » bir dilin kelimeleriyle duşunc » akla ekle »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.