tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kayıkcılık » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » muessir » imlec » kaldırım işcisi » yapay dollenme » muessif » sunger taşı » acık eksiltme » gozunde buyutmek » yol yurumek » kılıclı » dumensiz » omur boyu » fıstığıda denilen bir ağac pis » toplu goruşme acık oturum » subye » diyalektikci » etmek » bulunan kimse » almancı » kan revan icinde » dumduz » boke » durdurmak » cirkince » iyodur » koken » cigan » cıkmak » tarihsel ozdekcilik » supurulmek » gorececilik » hukme varmak » elinin koru » başınıkaşımaya vakti olmamak v » bir yerde kullanılan bir yere » parca parca etmek » taraca » kendine yedirememek veya onuru » cimento » bağırışcağırış » suzgunleşme » guneşsutu » gomlekcilik » gozu tutmak » cakşırlı » korukcu » zorluk cıkarmak » goz actırmamak »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.