tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kadastroya gecmek » gure » cokal » carşamba pazarına cevirmek » bilimsel duşunce » capaklanma » mumkun mertebe » yeri goğu tutmak » dovdurtulmek » doşemek » koruk gibi » ilişkilerin butunu iktisat » yureğini ateşalmak » ceper » taharruşetmek » keceli » golgeleme » ornekseme » le » yukum » kamcılama » mucerret » bağırışcağırış » kalorifer doşeyen veya onaran » ahmağa yuz abdala soz vermeye » canlısı » gonul indirmek » suregelmek » gecek » yalelli gibi veya arabın yalel » allah rahmet eylesin » inc » gozu arkada kalmak » rusvalık » ru » muthiş » altın yurekli olmak » hiclik » curukluk » camurlama » fırtına cıkmak » sınır acı » ogelerin oluşturduğu butun pa » comert » katıve cıkıntılıorgan » başbaşa veya kafa kafaya verme » pic etmek » sıcan yolu » utulenme » dili damağına yapışmak veya di »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.