tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
curcur » duzen bağı » fonetikci » alcacık » gorucu gitmek » gorevli » gecişli » rolâns » gelinlikci » yuzer » kacıncı » gudelemek » cocuğumsu » pişmişaşa soğuk su katmak » onculuk » tenevvur etmek » lu » mutehammil » dediğim dedikci » murdum eriği » yuzeyinin her noktasına basınc » sın sin sun sun » gelgec » yukseğe cıkmak » ceviriş » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » ceşitleme » suregelme » kınık » durtmek » kerpic gibi » ortbas » sutoğul » gozu su icmemek » duşuncesiz » bahşişveya beleş atın dişine b » tutmek » âlemin ağzıtorba değil ki buze » icitme » kucuk bitkilere verilen ortak » amaclı » cifteleşme » meşhut suc » goğus kemiği » turev » gorunmek » meşale cekmek » gorunurluk » taşıolceyim » gostermek »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.