tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucu » dervişce » boce » surekli unsuz » regaip kandili » ultimatom vermek » cırpışma » soylenmek » kutukleşmek » okulu asmak veya kırmak » suregelme » mısır tavuğu » yurutuluş » gocurucu » kurek cezası » zatulcenp » kabarcıklıduzec » ana kızına taht kurar kız bah » cengel iğnesi » ders gormek » ihrac etmek » bir ayak ustunde bin yalan soy » bortuk » işten el cektirmek veya cektir » bonkorluk » kotulemek » cavelâ » tel orgu » dağınık gozenek » gozlemcilik » icinden gecmek » gumuşî » amaclama » elinde bulunduran kimse » âşığın gozu kordur » cekirge » cağrışım » citilmek » yumuşak yuzluluk » beşyuzlu » onuruna vermek » yolu acmak » eltieltiyekustu » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » ozengenlik » kore » gonulsuzluk » gecirmek » kukurtleme » iceriden evlenmek »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.