tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç ın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumleme » değişkene gore hesaplanan sayı » bıckıtozu » nukleer silâh » celtikli » uzum uzum » ozgurleşmek » duzenek » kartezyenizm » oz » uzerinde » olcum » batınî » dondurulan ince uzun ışık ara » gecinmek » camaşır takımı » pacalı » cek » muritlik » cukur » gıyabî hukum » arkadaşca » gecerletmek » muzevirleme » sirkuler » kucuk mevlit ayı » rodezyalı » tutununu tutturmek » dilmac » gerekcesiz » cavalye » psikolojizm » yuzune bakılmaz » tahta cıkmak » iğne atsan yere duşmez » ustun olmak veya gelmek » cokelmek » cevrelenmek » gecgin » yuzbaşı » capalatmak » soğuk calmak » gosterge bilimi » yureği yaralı » eğir koku » gozlerini acmak » onune arkasına bakmadan » gerilimolcer » kanıtlamak » gomme »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.