tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sacı » duşurulmek » alt ust olmak » imanım kısa soyleyişle » icine baygınlıklar cokmek » gobekli » gecişli » supurulmek » subye » ozelleştirme » hint yağı » oldurucu » soylenilmek » gecenek » oncu oyun » kuturdetme » yupurmek » sacı » dudukcu » cok gozeli » yabancılık cekmek » uleştirmek » ruh olcumu » acışkonuşması » kendini gosteren ve bulaşıcıol » gorev alan ic salgıda salgıla » belcikalı » ceki taşıgibi » surme » yer tutmak veya tutmamak » yureğine inmek » kopoğlu » celişki » sovuntu » korlenme » polarma duzlemi » kotek yemek » hora gecmek » arap » aşağıgormek » camur » nakliyatcı » yuzune yazmak » indukleme » cıkışlarıuzerine konulan kafes » cevikce » hint gureşi » guvencesiz » vererek yansıtma yoluyla oynat » kayakcı »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.