tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ustelik » bal ozu » goz ile hedef arasında aynıciz » inada binmek veya bindirmek » kabine cekilmek » carka » gok bilimsel » cabukca » sefa veya sefalar bulduk » toplac » ciğde » murtekip » goz goze » yuzulmek » birbirinin gozunu oymak » koyungozu » duldul » acısıicine veya yureğine cokme » icini acmak » birbiri ustune gelmek » kuduz boceği » icini bayıltmak veya kıymak » dovdurtmek » gulmek » kult » partoner » cop tenekesi » bıckı » sure olcumu » gulboceği » cim » doş » yunlu » muteessir » ev acmak » subut bulmak » once » afganlı » comeltmek » kuşak dolama bağlama kemer » gozu donesi » civici » kalifiye işci » bulunan bolum kafa ser » gollemek » cıkarmak » gorev » karaimce » comez » uzmek »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.