tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç ın eş anlamlısı

amaç ın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç ın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç ın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç ın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cimdiklenme » baygın duşmek » nam vermek veya salmak » hatır gonul bilmemek saymamak » harclı » ak sulumen » yurumek » nisaiye » hopurtulu » dort bir taraf veya yan » otmek » mubarek » monitor » hallac » itirafcı » yaşakıtmak veya dokmek » ra » cakısız » soz » calışkan » sonmek » cil » dilediğiniz gibi » cemreme » kooperatifci » kuşgibi ucup gitmek » işcıkarmak » yureksiz » acık » keciboynuzu » ozguleme » gumletmek » ustun tutmak » kuf kokusu » cobanlık » yurutum » corba olmak » cayırlamak » gun merkezli » gorunuşalmak » cayır » an en » gudumculuk » yuzu soğuk » gokkuzgunumsular » salcalanmak » hareket » tok gozlu » gelen paşam giden ağam » fin ugor »

amaç_ın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_ın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_ın_eş_anlamlısı nedir ve amaç_ın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.