tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
catal gormek » okul oncesi » oksitlenmeyen bir element kıs » davranmak saygıgostermek soz » gayrimuslim » tahaccur etmek » gum » cayır mantarı » uğrum » cıkılatmak » sinus » allah kazadan belâdan saklasın » karikaturluk » poğacacı » urduca » cakılı » zuğurt tesellisi » gol kestanesi » film muziği » ozendirme » tavşana kac tazıya tut demek » bukumlu » kamcılamak » şuphelenme » gurultuye veya patırtıya pabuc » duzlem » mucmel » acem kılıcıgibi » dorduz yumrucuklar » teşbihte hata olmaz veya olmas » kutuphaneci » catışmak » sus pus » mutecasir » pis pis duşunmek » teessur » cark » mor otesi » başına dert etmek veya acmak » mık mik muk muk » carşamba » ve sorumluluğunu taşıyan birim » gorucu » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » kıc atmak » civit otu » goz değmek » sesini yukseltmek » curutulme » b »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.