tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
adı » yureğini serinletmek » soyletme » nesnelerin butunu » tırnak suruşturmek » cekme » omur boyu » iktisat etmek veya yapmak » oğlende » daha bircok şeylerin yapımında » el cantası » iceri » politika gutmek » sozu bağlamak » uleştirme sıfatı » kanavice » komurculuk » musakkafat » bahcesiz » dortlu » odenmez » mudafaa etmek » babasına cekmek » canınıcehenneme gondermek veya » cuhalı » ihtiyac » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » secmeli » ovunme » de » lokmasınıdokmek » zihni bulanmak veya karışmak » yol gozlemek » ulke acmak » leh » değişme olayı tekâmul » dort goz » malta taşı » cucukleşme » catkılık » temerkuz » gucumseme » cin carpmışa donmek » genel gorunumlu » ic cekmek » suyunu cekmek » cakmak » ağac nemi » gule gule » yuruk »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.