tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kızınıveya evlâdını dovmeyen d » izaleişuyu » catal » pence » istimzac » icirilme » ismi cıkmak » meşrubatcı » guvelâ » aile bahcesi » hukmetmek » goze gorunmemek » gobel » salcalı » cıdama » fizikci » cubuklu » kohneleşmek » mubadele etmek » majuskul » kazanmak » oduncleşme » katılmasıya yapılan secim » kabul kabul etme » carpıtılma » cok katlıotopark » soğan ciceği » ic » berbat etmek veya eylemek » kafesci » muzik bilimi » oksuruk » sıcrama tahtası » yuzluk » yukselmek » burum » bildiğinden şaşmamak veya kalm » goresimek » universite » turemek » celmelenmek » oksuruk » daha da geliştirmek amacıyla b » denkcilik ği » musamaha » duzenek » odun komuru » oltaya duşmek » cıkmak » oluş »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.