tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coğaltma » karının saclısı tarlanın taşl » bez tuyler » urkuntu vermek » rumî » kırılgan ve katıbir element k » sıcan deliğine paha bicilmez o » bıcaklatmak » soya cekmek » teşrifatcılık » canım » pence vurmak » cırpınmak » bulbul gibi konuşmak veya okum » uzum uzume baka baka kararır » deveyi duze cıkarmak » allah seni inandırsın » tahta cıkmak » ustune tuz biber ekmek » gece » cgs » guzellik » sokukcu » orta şark » zebunkuşluk » gumleyip gitmek » cıkmak » balgumeci » teeyyut etmek » celmek » mefhum nosyon » ameliyat gecirmek » care » ş Ş » gonul dilencisi » duşurulme » bir şeyler veya bir şey olmak » gozlenme » nazileştirme » ozenip bezenmek » gullu » e » ofkelenme » sacaklanmak » dol » oc » torelsiz » surgun gitmek » kuspe » camlık »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.