tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cimleyiş » lâpcın » veya giysinin uzerine konulan » yonelme » mezur » balıkcıyaka » orumcek bağlamak » meydana duşmek » tumlemek » luzum var » govdelenme » acıklık » parca » ceteci » tefavut » cırpınmak » hak dini » macarlık » kor yılan » garip kuşun yuvasınıallah yapa » yarısonuc » cekilmek » sulfurik » dar goruşlu » lisansustu eğitim » catılmışkirişsistemi » gulme komşuna gelir başına » doğmeci » hazır bulunmak veya olmak » takti i » ciftcilik etmek » eziyet cekmek » altta kalanın canıcıksın » aramayı korumayımeslek edinen » şohretsiz » tunclamak » capacullaştırmak » alt tarafıveya yanı » gobel » dorduncu » urem » cıkmak » yuklemek » ic cumle » tupluk » allah bir dediğinden başka soz » azrail in elinden kurtulmak » muzikhol » kabahat etmek veya işlemek » ak don kara don gecitte belli »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.