tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kul kesilmek » sempervirens » korkunc » gozunu acmak » ceper » gunlu » tenceresi kaynarken maymunu o » cinili » gerekce » emretti patrik efendi » tef calsan oynayacak » makedon » oluşturduğu tuzel varlık » gunâşık » zenneye cıkmak » guvenliği sağlamak icin yapıla » duzensiz » allah bilir » suzuntu » ses cıkmamak » acıklama cumlesi » papaza kızıp oruc veya perhiz » corapcı » ayaza cekmek » hesaba cekmek » cebi para gormek » arasında den başka anlamıyl » surtuşme » sacılıp dokulmek » ic » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » tasasısana mıduştu » keci » alt ust olmak » pabuc » cayırmelikesi » olum kalım » artistce » dumen bedeni » koknar » comak sokmak veya koymak » nesli tukenmek » gozunden kacmamak » yapılmışeğreti perde » goğusluk » acılmak » canım » biskuvi » orneğini almak » cıkmak »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.