tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yufka acmak » ceğmel » ca » calımlayış » hurriyetci » uskure » kr » fakul » ictenlikli » at başıberaber gitmek » munazaa » gonderi » keleye cekmek » tekellum » surumsuzluk » sevincsiz » kucuk » eşeği duğune cağırmışlar ya » ciceklemek » ipcik » fare deliğe sığmamış bir de k » tebeyyun » munferiden » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » tevellutlu » marmara cırasıgibi yakmak veya » guzellik kralicesi » cipilti » olağanustu hâl » parmağınıaramak birinin parmağ » muzayaka » torpuleme » ayıya kaval calmak » dolaba girmek veya gelmek » gonulden cıkarmak » rofle » tekabul etmek » kultur sarayı » ozlu » takunyasıolan » kayı » yuzu gulmek » tac yapraklı » dalyan koftesi » inmek » kulturlu » uvey » hot demek » oh cekmek » pabuclu »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.