tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
asitolcer » ufurmek » nikâh duşmek » dağcayı » acık deniz » gozden kaybetmek » ilaclanma » seruvensiz » yureği ezilmek » saray ciceği » şupheci » catı » bıyık burmak veya bukmek » bohca » gecgeclemek » berhudar ol » guneybalığı » utuleme » tezahur etmek » bilgi şoleni » allah ıveya allah ını seversen » celtikci » mulâyim » şapka cıkarmak » yolu acık » tanzimatcı » ozdeştirmek » bir hâl almak » koskoturum » adıcıkmak » gomulemek » golgelendirmek » recelcilik » oz guven » cetecilik » terettup » mubayenet » surtuk » ciftteker » ortaya duşmek » iyi soylemek » butunu hars ekin » duzeltilme » sonme » edebiyatla uğraşan kimse » yanay duzlemi » doşemek » yuzlemek » yarım elmanın yarısıo yarısıb » ultimatom »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.