tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pilot koşku » linc etmek » suresi haftayım » arkebuz » cayır kuşu » duve » kırcıllık » ordurme » guzelhatun ciceği » yakın cağ » harekete gecmek » dovmeci » kulucka makinesi » beliren olumle sonuclanan has » onlem almak » hic de » paradan cıkmak » buyuk harf » catkılık » dil cıkarmak » kocan » ucuz halkcılık » alanlarıolan surekli veya gec » sakatatcı » yuzluk » ım » kulturfizik » otomatiğe almak veya bağlamak » cıldırış » cektirme ağı » zerresi veya zerre kadar eseri » uzuntu » yalvac » istimzac » başına gecmek » ren geyiği » parcası » caldırmak » urdunlu » portekizli » ruzgârlık » cene » kasetcalar » duğumlenme » kaktus » hareket » kabuk yonetim » lugat paralamak » gunâşık » studyo »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.