tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boyle » ozdek » lâğım cukuru » fizik otesi » tespih boceği » acılmak » major » kulkedisi » odetmek » dovuşturmek » ziraatcı » aracılığıyla duymak değmek e » cokmek » eşelemek işi yapılmak » suyu baştan veya başından kesm » avurt satmak veya avurt zavurt » cıtcıtlama » koşe » algıbıcağı » coğdurmek » kor ocak » işi duşmek » goz yıldırmak » gucleştirmek » rontgenci » akşamustu » munhani » dortluk » cehre almak » beberuhi » kargın » kıc » gostermelik » oruc tutmak » goruşturmek » yarma corbası » eşekcilik » belirsiz gecmiş » buyume » ciğlik etmek » yuru marş » acemkurdi » sunnetleme » cekmek » sorma kişinin aslını sohbetin » noktalama işareti » dalâlete duşmek » elini surmemek » cargâh » anus yuzgeci »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.