tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kafasına dank etmek veya demek » ucup gitmek » cokal » copcatan » dondurulmek » itibar gormek » sumuk » calâk » benzi kul gibi olmak » sel gibi akmak » elden duşme » odeşmek » dutturu leylâ » duzgun » tat » toz » toprağıcekmiş » cancılık » ozelleştirilmiş genellikle di » le » tuzsuz durgun su ortusu » gomme balkon » formul » cıkar budak » ucaksavar » şeref tribunu » evdeki pazar veya hesap carşıy » acısal hız » yeri goğu tırmalamak » catkın » ust başı » lw » guc gelmek » hayvan sınıfı haşere » capsız » sal sel » murekkep yalamak » olcek cizgisi » koktencilik » dişcik » muselles » sana vereyim bir oğut kendi u » koturum » kendinden gecmek » yaydığıgozle gorulen ışıma » dokmek » ustune bir iki guneşdoğmak » kor kostebek » catır cutur » otobuscu »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.