tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuze gulmek » hesapcı » cekim » redresor » yatak carşafı » tupculuk » gorsel işitsel eğitim » lık lik luk luk » allah cezasınıvermesin veya al » bayramustu » korkunclaştırmak » calkatma » muzikal » gun batımı » ustune fenalık gelmek » ofkeye kapılmak » erkecsakalı » gercekleme » me » balcık » gumrukleme » cıkarış » rak rek » acık tohumlular » millî guvenlik » cok gormek » sondurucu » cavmak » kıc » uveymek » cimlenme » toprak doyursun gozunu » allah derim » mururuzaman » itilâfcı » kirecli » hitit » yuzu gormemek » sokağa cıkmak » sulus » surgun » oksurme » tahayyul etmek » cicek » minyaturleştirme » gibi cok yonlu hizmetleri en a » tukuruk otu » celimsiz » koruyup iyilik getirdiğine ina » su icinde kalmak »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.