tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bıckınlaşma » cepel » cotuk » duşkunler evi » evirmek cevirmek » gudulenme » selâm soylemek » suzmek » şupheli » cozdurmek » getirilir » rucu » kumeleşim » ufunet » lâfımıolur » havuc suyu » kaşile goz gerisi soz » cevresel » goze bilimi » işleri ve dışişleri bakanlıkla » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » buyulemek » muzekkere » puturlenme » yonlu » durdurmak » utmek » bugun » kullanılır » acık tribun » kufuru basmak » camurlatmak » kullanılan cihaz » catlayış » koşac » tefeyyuz » nonfiguratif » acımlanmak » maslahatguzarlık » ustunde kalmak » cozunme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » am » dondurulan ince uzun ışık ara » seciciler kurulu » başlangıc » gonlu bol » ozumlenmek » tatlısu frengi » ceşitleme »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.