tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goze batmak » şoyle dursun » hırcınlık » kunye » başına gecmek » diplomasıolan » ballıborek » gurbete veya gurbet ellere duş » yedi iklim dort bucak » kâğıtcılık » babam » goze » yuz yuze » mektep medrese gormuş » turkuleşme » ustunde dokulmek » oncul » akrobat » nufus yoğunluğu » elektrometalurji » berberî » kuştuyu gibi » asbest yunu » kostekleyiş » yer ustu » adıveya ismi gibi bilmek » yarıacık ceza evi » sansurcu » iyiye cekmek » gozyaşıbezleri » onculuk » karun » vurgun veya vurgunu vurmak » okul kacağı » i tutmak » kuf kokusu » elinden bir kaza veya sakatlık » emlâk burosu » casar » sutlâc » yabancıcıta » kurar » icermek » kacamak » celebi » koru korune » eden felsefe ve din doktrini » boke » bez tuyler » yalancışohret »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.