tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yivacar » şaşıcakır demektense kor de de » ceşnilenmek » fluoresan lâmba » canlılara yaşama ortamısağlaya » cıtırdatma » cilâlıtaşdevri » tahammulsuz » uzengi » statu » gonul yakmak » rutbesiz » ici bulanmak » cabuk kolay heyecanlanan kims » cıl cil » kunyesini okumak » tanrı ya şukur » comce » halic » tavus tuyu » kirecli » ustubec macunu » suyu gorunce teyemmum bozulur » oclenmek » yukseklik korkusu » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » zumrut » ağacıkurt insanıdert yer » nezaket gostermek » burc » hepcil » mulâkat » kokleşmek » kalmak » dokturme » civi kesmek » posta koymak veya atmak » mutevellit » canaksı » donem » gonlu kalmak » ruzgâr almak » ağzınıacacağına gozunu ac » bukulmek » gocurmek » veya orulen dikey duzlem » goncu » doygun olma durumu veya gonul » yakasına asılmak veya yapışmak » mahkemelik olmak biri başkasıy »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.