tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tukuruğunu yutmak » mujde » namibyalı » gozunde » capraşık » gucluğu veya guclukleri yenme » gozlemeci » suspansiyon » değirmenin suyu nereden geliyo » odunu koparmak veya patlatmak » unsuz benzeşmesi » goturmek » ozne obeği » dol » muzakere etmek veya yapmak » himaye etmek » peklik cekmek » goz kamaştırmak » carpıklaştırmak » ic merkez » inkisar etmek veya inkisarda b » bicimdeki bolumler » kireclenme » futuvvet » parca » teşhis etmek veya koymak » borclanma » gocertme » hesap gunu » imtihana cekmek » vokal muzik » catışılma » gelinlik etmek veya tutmak » suruklenmek » tutsulenmek » işin kotusu veya fenası » aklının koşesinden gecmemek » gommek » hint ipeği » cerden copten » puskurtec » soz dizimsel » şukreylemek » yer demir gok bakır » arabistan defnesi » kapıyıacmak » sacıbaşıağarmak » odevcil » kor kadı » hafıza »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.