tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zanaatcı » oğelerin tumu » acısal uzaklık » ici alaylı dışıkalaylı » yaz donencesi » candır » um » kusu » boy almak veya surmek » ak sulumen » sağlık olsun » etut » cicekci » alcılı » coraklık » iyilik gormek » ic » başına gecmek » pacalı » koyu koyu duşunmek » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » kartca » batakcıl » cevreleme » karagozculuk » gormek » ciğnemik » oldukca » bulbulleşmek » iltibasa yol acmak » ruyasında gorememek » bicimini alır hidrojenle oksi » duşurulmek » capul » cercevelenmek » cırak » bal ozuluk » kırıp gecirmek » tıkaclamak » demir sulfat » calıntı » puturlenmek » kafasından gecirmek » kimus » an anecilik » cabucacık » bilmece cozmek » korfez » yuzleşmek » cıkmak »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.