tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
secmenlik » başetmek veya edememek » muhlet vermek » bocekli » tekerlekci » on yuzbaşı » orenlik » lâf lâfıacar » pabuclarınıcevirmek » fent cevirmek » musluman » zurra » nesturî » caktırılmak » el mi yaman bey mi yaman el ya » cılgıncasına » gecmek » sozluk bilimci » gurbuzleşme » curuk sakız » cıtır pıtır » pacalık » oz ışın » a veya e gelince » balkanoloji » golgelendirme » perşembenin gelişi carşambadan » cubukcu » tureyiş » gumuşlenme » carpık » cerrahî mudahale » muhtedi » buyuk mağaza » yuzunuze guller » gemisini yurutmek » elmanın yarısıo yarısıbu » buyuksu » koy odası » gudeleme » batak culluğu » arac » icin » yıldız boceği » koşe başınıtutmak » sert bir durum almak katılaşm » zulfuyâre dokunmamak » iclendirme » donme dolap » el bende »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.