tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calvincilik » sun î » mukevvenat » dağılmak » tutumu akliye rasyonalizm » mudara etmek » dun bir bugun iki » ne ekersen onu bicersin » saygıgostermek » musamahakârlık » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » sutsuz » culha » gecmek » dunur duşmek » semturreis » tekduze » konduit » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » borclu bulunmak veya olmak » sur atlenmek » barca » hakcası » hicleştirmek » kacakcı » keramet buyurdunuz veya kerame » dollu doşlu » cıkışmak » zahmet etmek zahmete girmek ve » kırcıllaşma » uflemek » neptunyum » ic » yureği boğazına tıkanmak » a e » kume bulut » kabine duşmek » duzen » parmakla gosterilmek » ağac » cekmek » ince karton parcası kartvizit » coriandrum sativum kara kimyo » gonlu celinmek » huruc » catlamak » golgelemek » yedekci » duşunuş » soz birliği »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.