tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kotu » guveylik » yağsız ilâc » tevekkul etmek » cobanpuskulugiller » gonlune gore » puskurtme » tırnak suruşturmek » arnavut ciğeri » gunu » kosnulu » tırnakcı » kulaclayış » bobrek yağı » dutturu leylâ » kulakcı » techil » el ense cekmek veya etmek » yuksek » kalanlıbolme » ic gıcıklamak » yeşille lâcivert arasırenk el » cıvdırmak » tab an » carşaflı » kuskut » cuda etmek » e » duldul » cakışmak » şeylerden her biri tabaka » goğus kemiği » ağızda sakız gibi ciğnemek » kor tapa » gercekleşmesi imkânsız » kullukcu » elle tutulur gozle gorulur vey » otturme » mulhit » ali kıran başkesen » mustakil » coğunme » kus » gonul veya kalp kırmak veya yı » yelken gonderi » bahce makası » kosele » başından gecen olağan dışıola » tereddut » bir gomlek aşağı »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.