tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
futursuzca » yuz olcumu » biri » kureyici » gudeleme » musteşrik » coplu » cucelik » kuru yemişci » acz icinde olmak » yuzu gormek » takaddum etmek » ucleme » runik » uvez » sırp » pala calmak veya sallamak » hıckırmak » yoresellik » muzeci » cengelsi » hangi taşpekse katıysa başını » madde » topcu » bir kıyamettir gitmek veya kop » dolambacsız » sudan cıkmışbalığa donmek » gureş » muddetsiz » hazır corba » ustune kapanmak » soyleyiş » kotulemek » ne altınıbırakmak ne ustunu » calım » korktuğu başına gelmek veya ko » golgelenme » satranccılık » icin » kumeleşim » canına gecmek canına işlemek » duru » butunu bel kemiği » aylakcılık » eşitcilik » curuk veya curuğe cıkmak » oykucu » cizmek » akşam yıldızı » orselemek »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.