tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yaşam oykusu » yeniceri » techiz etmek » gulucuk » calım atmak veya yapmak » beyin gucu » tufeklik » pranga kacağı » tuketim » kacıkca » gozlerini kapamak » cunup » yerle gok bir olsa » gencleştirmek » kopek balıkları » gulunmek » kacmak » munasebat » boy gostermek » cifteli » yukseklikleri ve yol actıkları » ustunden başından akmak » tes it etmek » kostek » kır gulu » yureği carpmak » tel in etmek » orenlik » tacikce » boynunu bukmek » farisî » kanadıaltına almak veya birini » ust cene » duğumlenebilir nesne » şofor muavini » percinlenmek » camaşır ipi » guneşlik » ali kıran başkesen » imtizac etmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yoğurt ciceği » acık ağızlı » tarih oncesi » iki duzlemli » ust geciş » cektiri » cakıl » birbirinin ağzına tukurmek » cağıl cağıl »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.