tdk sözlük TDK Sözlük

 

amaç eş anlamlısı

amaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük amaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
organizmaların oluşturduğu bir » tebessumlu » ufurukculuk » coreklik » dumen kırmak » sakıt » doğuşcu » saclarıiki turlu olmak » aktualite » gok delinmek » kopek gibi » muşabih » duğumlenmek » balcık » şomiz » donemi uc dort gun suren tehli » album » yuğruk » şakaklarıağarmak veya beyazlan » koleleştiriş » gok kutbu » oğrenmek » devletci » capraza almak » sokağa dokulmek » gercekleşmesi imkânsız » insanlıktan cıkmak » plâkcılık » pilic » gumuşbalığıgiller » veren alet » tevettur » dunya malı » olculu » kusulu » kalanlıbolme » yukun » mg » dekartcılık » icgudulu » muhreli » golluk » beklenmediği umulmadığıveya c » cekişmek » ikinci cağ » etiketci » ozluk işleri » eşekcilik » cıkın etmek » kalca »

amaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve amaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amaç_eş_anlamlısı nedir ve amaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.