tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amacın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağırlık basmak veya cokmek » cene cukuru » işin icinden cıkmak veya sıyrı » şovalye » sureyya » ayrıcanak yapraklılar » evli evine koylu koyune » moskofluk » yuzuncu » allah gecinden versin » deneyustuculuk » kacak gureşmek » icicilik » mulâyemet » gorulmemiş » ilham etmek veya vermek » acılım » kalite cemberleri » bolut » coriandrum sativum kara kimyo » keci komureni » colpan » seci » kırkgecit » organların her biri » tahkimat elemanlarıustune veya » dokuman » atom cağı » acık olmak » şakşakcılık » hint gureşi » mubaşeret » namertce » hindolog » dovuluş » hicten » ozentisiz » ağlamayan cocuğa meme vermezle » fıcıgibi » yankıuyandırmak veya yapmak » kirec kaymağı » tuzluya mal olmak oturmak veya » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » hristiyan » kutlemek » cekmek » muştereken » golgelik » yokuşcu » teşekkur etmek »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.