tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amacın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tercuman olmak » gozu kızmak » guzellik mustahzarları » lâtin dilleri » turkluk » şenlik ve eğlence donemi » kalbura cevirmek » medet ummak veya beklemek » işten gucten kalmak » regulâtor » cıkmak » akımolcer » cek » temasa gecmek » tatarsı » duzenlilik » yer bakır gok demir kesilmek » ictensizlik » la le » ceneleşmek » kafasıduzelmek » muptezel » gecişmek » it » uyku basmak veya bastırmak » hic değilse veya hic olmazsa » cingene cergesinde musandıra n » ornek almak » kat î olarak » aracılığıyla duymak değmek e » akca armudu » kışıgecirmek » gosterici » cicek bahcesi » toplumcu gercekcilik » gunduzleri » eti ne budu ne » falso cıkmak » masor » dort elle sarılmak veya yapışm » flâmanca » duğun yahnisi » doşenmek » comezlik » oz su » muslumanlaştırmak » ocakcı » omur » benimseyip değişik bicimde anl » kullanıma hazır duruma getiril »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.