tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amacın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaşıkcılık » goturmek » catışma » teşehhut » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » goturumsuz » cakılı » icimlik » secde etmek secdeye varmak vey » cep sozluğu » gozyaşımemesi » yuzunu gormemek » cingeneleşmek » ağza alınmaz veya ağza alınmay » ozleşme » ic ses » veya bu anlamda birleşik isim » nukul » cift pencere » prelut » muspet » kurtcuk » gostermecilik » tevessu » cırak » centik atmak » seckinlik » boynunu bukmek » otre » mubarek otu » eğmecli » supruntucu » maydanozlu soğan » fin ugor » tuy » moğol » af buyurun » suruklendirme » ehlihibre ehlivukuf eksper » koklendirmek » gorme acısı » zumrudî » brove » catı » unlu benzeşmesi » pişmişaşa soğuk su katmak » kuskun » buyutec » ağzıacık » yuksek perdeden konuşmak »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.