tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amacın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gocmenleşme » mıhsıctı » oğretilme » sıcrama tahtası » ucurtmak » tutsulenme » gorevden alınmak » duzenleyen ve genel olarak ilg » yırtıkca » mumasil » tekaut ikramiyesi » mutebeddil » colleşmek » yunlu » torellik » ateşparcası » hakas » gozettirmek » işkilli buzuk dingilder » rolune cıkmak » yuz yazmak » murebbiye » astsubay başcavuş » sağgorulu » bicim » sovuşturmek » soz veya lâf işitmek » cozgunluk » capula » sut tozu » eşekcilik » musteşrik » uzunlamasına acılan oyuk » kardeşkardeşi atmış yar başın » boynunu bukmek » bizim gelin bizden kacar tuta » cığır » etkilerle oluşturduklarıyer de » ulser » elden cıkmak » kulliyet » cıl » ı i u u » gumuşlenmek » ciklet » cembersiz » davranışcılık » paca » pacoz » karanlık basmak veya cokmek »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.