tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amacın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cepellemek » hint domuzu » diplomasıolan » cul » kosele » yuruk » afi kesmek satmak veya yapmak » umitli » gokdelen » ceşnilenmek » soğulmek » sağcıkarmak » cakırdoğan » buzmek » hint bademi » gozleri acılmak » koncsuz » calmak » acem » ideal » musabaka » sı si su su » somurgen » canak yalayıcılık » emec » vadesi gelmek veya yetmek » kervankıran » canıcanına veya icine sığmamak » dol yatağı » acış » slovakyalı » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » somurgecilik » film cekmek » cıtlatmak » imza atmak veya bir şeyi imza » ev ev dolaşmak veya gezmek » donmek » avanakca » gun » cincilya » ceneleşme » garnitur » merkeziyetci » işbolumu » oğutme » roportajcı » yureğini serinletmek » ciskin » toplumcu gercekci »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.