tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amacın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
obeklenme » dangalakca » katran camı » kor bağırsak » yara acmak » gozu gitmek » cokme » anlamaya yarayan sınama » burokrasi » yahudi » duruşt » duz » denli densiz soz soylemek » sert unsuz » kopuk » el dokunulmak veya dokunulmama » haşlanıp ardından guneşte kuru » yol gozlemek » berbat etmek veya eylemek » cekemezlik » centmek » tanıdık cıkmak » ozgunluk » barut kesilmek veya olmak » dutturu » gorevsel dil bilimi » soze yatmak » denk duşmek » know how » akıldan cıkmamak » koprucuk kemiği » dol » keli gorunmek » kantcılık » ciğnenme » figur » obus » maymun gozunu actı » omurler olsun » karamusal veya karamursel sepe » ornek almak » baston gibi veya baston yutmuş » kacınılmaz olan şey » odu bokuna karışmak » yukseklik » yaradana sığınıp bir işyapmak » kıskac » ha şoyle » tuba » muellefat »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.