tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amacın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hareket » dışyarıcap » oru » kumeli » okse kuşu » carşaf kadar » cepcevre » papirus » babacko » yamalıbohca » dokmek » koruk » dipdinc » goğe merdiven dayamış » bardağın konulduğu yeri kirlet » sucsuz » alt gecit » ozen gostermek » ozumseme » gunlu » yuzsuzleştirmek » arasında den başka anlamıyl » tarafından arabacıicin armağan » her biri mesame » meyve ici » munevver » soylem » gozu acıklık » geri cekilme » benden gunah gitti » yedi kat yerin dibine gecmek » nufuscu » gurultu cıkarmak etmek koparm » miktar ile indirimden sonraki » sivric » ilginc » gonlu varmamak » catal bel » gezdirme kulağıtemizleme bici » cınlama » yakın doğu » takaddum » kalorifer doşeyen veya onaran » cıkıştırmak » havaya ucmak » ozetleme » gomulmek » sozu tartmak » acılma » hırcınlık etmek veya yapmak »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.