tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amacın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kavurmac » sucsuzluk » cizmeci » acıt » calık » uscu » cuzamlı » mucehhez olmak » bileğine kadar veya bileklerin » nemolcer » mekanikcilik » yuz yapmak » alacağıolsun » guc » kaşık calımı » acımlamak » zarfcı » meşhut suc » kokteş » surtmek » avcıucağı » civi gibi » dokmek » ciğer kebapcısı » cebi delik kimse » cubuk » cakmak » olukcuk » cekirge kuşu » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » kırc » cokturmek » iyi işdoğrusu » cimdiklenmek » ırgat gibi calışmak » nukleon » karım koylu » surfile makinesi » arozoz » mudafi » ecişbucuş » husnukuruntu » alcak kavuşum » korluk » olum allah ın emri » tiftik kecisi » gonyeleme » camaşırhane » dağdağustune olur ev ev ustun » cokuntu »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.