tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amacın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kronikci » echel » nutuk atmak veya cekmek » ziyade olsun » rik a » icin » şarjor » İngiliz sicimi veya ipi ile as » kokunden halletmek » ileriyi gormek » hasbî gecmek » organ » uclu » gok kuresi » borc yapmak » lutfetmek » bakkal cakkal » gecmek » kukurtleme » ictenlik » murt olmak » mutemadi » goz bankası » ara cumle » tozculuk » ıska gecilmek » mufekkire » gun » calma » yururlukte kalmak » lugat » kirec cimento gibi şeyleri su » mongolist » tulbentci » alev bacayıveya sacağı sarmak » ucuklama » teşebbus » gozleri acılmak » oyku » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » kuturdemek » gomu » ne cicektir biliriz » konvektor » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » duşuş » kılıc balığı » ac ec » acık elli » bıcak »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.