tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amacın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşe atışı » doğa otesi » ekmek duşmanı » dama cıkmak » başkurtca » kıyıda koşede kalmak » ucuz halkcılık » toplu goruşme acık oturum » taammut » bağıtcı » kesip veya kestirip atmak » kılıc oyunu » bir onerme sayılır cunku her » zuğurtleşme » dol vermek » caltılık » akıl akıldan ustundur » kul olmak » capraşıklaşma » arac » harrangurra » teessurat » pulverizator » kuheylân » malûlluk » oru » cinnet gecirmek » cope donmek » şoyle boyle » ofke baldan tatlıdır » inanclılık » yarım gun » allah rahatlık versin » carpacak buyuklukte sembol ni » secmek » zararına kazanc sağlamak » percinleşmek » zıvanadan cıkmak » eli kolu bağlıkalmak veya durm » ciğciğyemek » aracılığıyla duymak değmek e » babacko » arap uyandıveya arabın gozu ac » teknik universite » serbest calışma » koşebent » torun torba veya torun tosun s » cizmeden yukarıcıkmak » kancıkca » cantacılık »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.