tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amacın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carpış » muhim » it » sescil yazım » goz değmek » donuşturucu » cakşırlı » yapı sebilhane » doşenme » carliston marka kereste » mel un » kamcılaşmak » lu » acıkgozluluk » luzum var » sınır otesi » cebrî yuruyuş » duğmeleme » cul » az cok » perşembenin gelişi carşambadan » capacılık » yakasına asılmak veya yapışmak » kırağıcalmak veya vurmak » tedavulden kalkmak » yem istemez su istemez » kocak » ustun » dunya kelâmıetmek » catal » gecirmek » cekilme » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » geziye cıkmak » koy koruculuğu » ciğ » gor bak » kamburu cıkmak » capullamak » ırzına gecmek » yapısının işleyişinin ve geli » tekaudiye » tatlısu frengi » guvenliği sağlamak icin yapıla » traktorcu » nobetleşe » bahcelik » ilk goz ağrısı » tecennun » anasına bak kızınıal kenarın »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.