tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amacın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
e » aktor » ozlemek » carpı » icirik » koşk » turkleşmek » genişgonullu » hatırlatmak » rak rek » hukum » cetrefilli » ağzına duşmek » ayakcı » gockun » surre emini » yuz tutmak » ağzına tukurmek » yaradancılık » broşur » paşa cayı » surtukleşme » gluten tutkalı » buyukluk » sıcanımsılar » musterih olmak » grek » bicimci » bucuk » cektiri » toskurtmek » ustune yok » icsiz » yurutme » cur etkârlık » carpmak » muzakereci » ne şeytanıgor ne salavat getir » gorecelik » ustune toz kondurmamak » donum » yureğini hoplatmak oynatmak ve » pic » ahfeş in kecisi gibi başınısal » gozleri berraklaşmak » başıbutun » sigara icmek » oznelcilik » kısmeti cıkmak » orgun »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.