tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amacın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucu cengelli ağır demir arac » celtek » ic tumce » ozumseme » ganalı » cullama » gun olur yılıbesler yıl olur » ihaleye cıkarılmak » teşerruf » kacak » erkeklik sende kalsın » musvedde » koltuk duşkunu » uzum uzume baka baka kararır » şomiz » cıkmak » bonkor » perdah cekmek » gosteri yuruyuşu » cop torbası » sukûnet veya sukûnet bulmak » gomulmek » carpanlara ayırma » bağlık bahcelik ği » cakma » cilingir » muteveccihen » kotu yola suruklemek veya sapt » sır tutmak veya saklamak » dipdinc » kafasıduzelmek » lâfıkıcından dinlemek veya anl » sofra veya sofrayı kurmak » guneştacı » gecmek » hamlac » akşam ahıra sabah cayıra » canlısı » pacacı » omurlu » cekmek » kızılelma » dort gozle beklemek veya bakma » başından gecen olağan dışıola » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » ustune yatmak » ornek » techil » naza cekmek » mustesna »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.