tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amacın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
jupon » guvelenmek » ca » koşe » mahkeme aracılığıile mal ve mu » ucretlerine gore duzenlenmişye » kor ağac » alcıya almak veya koymak » kemiklerden biri » gumruklu » gomme balkon » renk koru » başıdara duşmek » cırptırma » cubuğunu tutturmek » taraca » katolik » saptan oluşan ekin bicme aracı » alıc » oyle » etmek » x ışınlarından yararlanılarak » goynume » borcluluk dengesi » sozunden cıkmamak » zevkinde olmak veya zevkine ba » parca boluk » cağdaşlık » arasında den başka anlamıyl » korletme » acıklamalı » kotuleniş » sozleşme tutanağı » olcu » nasihatci » ac ec » truk » ic kulak » cat pat » muhursuz » calkalanış » hasretini cekmek » gumletme » acıklama yapmak » catıldama » temas etmek veya biriyle temas » hukmolunmak » cevirgec » lâfımıolur » ucler yediler kırklar »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.