tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amacın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucmak » icin kullanılır » gonul tokluğu » orulu olmak » terlikci » gocermek » zihni acılmak » altından capanoğlu cıkmak » goynuk » duztabanlık » ayağına duşmek » eksiltmeye cıkarılmak » gecmek » panel kopru » humanistleşmek » it urur kervan yurur » sınava cekilmek » kecilik » kafasında şimşek cakmak » sacıbitmedik yetim » civitli » mulâzım » suntırac » sıcraşmak » kuduz boceği » iclem » oğrenim belgesi » capkınlaşma » teselsul » punez » devletlerin uyrukları » goz kırpmak » cırpınmak » caldırılmak » tutsulemek » gumruk koymak » postaya atmak veya vermek » iceriye duşmek » yatağa veya yataklara duşmek » etcik » dunya gormuş » patlayıcıunsuz » cok soylemek » gumruklenmek » guvenoyu » taşkomuru » kopurtuş » gobel » mubalâğalı » pm »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.