tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amacın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ileri geri soz etmek veya soyl » gundelikcilik » ahkâm yurutmek » sıcramak » cağdaşlaşmak » acılmak » ciğlik » saygıgostermek icin başeğerek » tartan arac » untu » gıcırıbukme » susleniş » soylemesi ayıp » şifreyi cozmek » gostermeci » yukumlenme » gume » araplaştırma » buzlar cozulmek » duzenleyici » cekic kemiği » divance » gok » muennes » klorolcer » curuk » tatil koyu » bocekli » gor bak » cizgi » mevlit kandili » cıplak » goruntuleyici » havaya ucmak » maddelerden yapılmışkucuk tutt » komurleştiriş » lâğım cukuru » cakım » goruculuk » duz » kap » sut calmak » icre » carık » butunlemeli » silip supurmek » kendi kendini yemek veya kendi » şurekâ » anlarsın ya » surgu »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.