tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için amacın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cumle bilgisi » caylık » duşukluk » koşe koltuğu » duşunuş » duzen kurmak » takla atmak veya kılmak » anlamaya yarayan sınama » iti oldurene surukletirler » şimşek cakmak » uretim evi » tadıgitmek veya kacmak » kayakcı » ozek ağacı » alman » uslenmek » ekmeden bicilmez » icler veya yurekler acısı » ci » tahammul etmek » asansor » holoturitler » onerge vermek » işin icinden cıkamamak » rebiyulâhır » tuyu bozuk » cocuktan al haberi » sur at » rektorluk » yureği yarılmak » cektirmek » gumletmek » cetrefilsiz » boluk » temas etmek veya biriyle temas » ofkesi burnunda » iki bucukluk » zevale yuz tutmak » oynakca » temizlikci kadın » ar damarıcatlamış » cennete cevirmek » guvence vermek » kubik » şehit duşmek veya olmak » rukun » babamın veya ustamın adıhıdır » govermek » zulfuyâre dokunmak » surekli »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.