tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amacın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alcak » kendine susu vermek » ustune titremek » soz varlığı » sac sakal ağartmak » ne hâli varsa gorsun » guneşlekeleri » kadiriye » cıplaklaşma » acığa vurmak » dağdağustune olur ev ev ustun » iğne ipliğe donmek » acısıicine veya yureğine cokme » muyesser » gorevindeki kule » vişne receli » ne olacak » bu yuvacıklar topluluğunun bal » kene goz » ahzukabz » atladıgecti genc osman » cıt yok » kumes » kuheylân » gurleşme » mana cıkarmak » yenidunya » mısır baklası » kaclık » kopcalanmak » suret almak veya cıkarmak » kırlangıc balığı » orumcek sarmak » anglosakson » havuc » masor » dehşete kapılmak veya duşmek » cıkarına bakmak » od dışı » ceyrek » buyuk anne » camaşır leğeni » maca beyi » kapana duşurmek veya kıstırmak » goze bilimi » calımsızlık » mulkî idare amiri » dorduzleme » dişci » duduk gibi »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.