tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amacın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camgobeği » kalbi carpmak » yuzey » catkısız » sıcan deliğine paha bicilmez o » yureği parlamak » kavakcılık » acımlanma » cıkma » gonullu » oğutmek » cermen » cimentosuz » husnukuruntu » yuksek perdeden konuşmak » kefekiye donmek » ihracatcılık » dovuş » kumukca » ustune yurumek » gozden cıkarmak » kontak acmak » sondurulme » dovdurtulmek » eli varmamak veya gitmemek » elcim » kulucka donemi » cıplaklaşma » komunikasyon » cekimser » guvenirlik » at » başka işi yok mu » caca » gorunur » muverrih » aklınıkacırmak » kamcıkuyruk » icini bayıltmak veya kıymak » katır tepmişe donmek » goreneksizlik » opup başına koymak » cok anlamlılık » ciftehane » icini dokmek » anser » revac bulmak » boyu bosu devrilsin veya devri » orselemek » borc odemekle veya vermekle y »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.