tdk sözlük TDK Sözlük

 

amacın eş anlamı nedir

amacın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • amacın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz amacın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük amacın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coğaltma makinesi » gozetiş » ağaccık » muzikhol » aldangıc » terennum etmek » goturtmek » toz kondurmak veya kondurmamak » balcık » muamele gormek » yalanınıyakalamak veya tutmak » ekli puklu » yuksek atlama » bıcak bıcağa gelmek » cıkmak » parcalamak » yuğruk » catlamak » govde » olculer » yonsuz » cokuş » kalabalıkca » cozmek » dort cifte » brahman » cakırlaşmak » kuvvetle basmak » hukumluluk » calımlık » doner » gobeği biriyle bağlıveya berab » ağır kure » malkarca » ad cektirmek » ictimaiyatcı » kosemenlik etmek » kacırtmak » kotu gozle bakmak » kor dovuşu » patates koftesi » telgraf ciceği » kosemen » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » dustur » catır catır » İnegol koftesi » komurculuk » kuf bağlamak veya tutmak » cakıldak »

amacın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve amacın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. amacın_eş_anlamı_nedir nedir ve amacın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.