tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sorguya cekmek » maltız kecisi » guzellik » kurban olayım » oykuleme » durdurmak » munhal » topcu » cam yunu » turkiye turkcesi » guzlemek » bakla ciceği » sinuzoit » tesettur mağazası » n » korpe » fikir hurriyeti » goceri » carpıklaştırma » topcu » ozumsemek » culpan » duğuncu » yedekci » nuruceşmim » oylelikle » gecersizleşme » onemseme » ic başkalaşım » buzcozer » kucuk » cıtpıt » yuz yuze kalmak » bucuklu » mumin » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » mulkî idare » tebeyyun etmek » pursıhhat » ahbaplığa dokmek » topcu » strukturel » cıkarmak » cunupluk » gonullenmek » alâka cekmek toplamak veya uya » bir şeyler bir şeyler » bon » kultursuzluk » urkmek »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.