tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uykusu başına sıcramak » askıya cıkmak » donuşme » kotumserlik » icraatcı » cığırından cıkmak » kedi ciğere bakar gibi bakmak » kucuk » mezhepci » kuf bağlamak veya tutmak » munasebetli » capak » dilmac » untu » az gunun adamıolmamak » gum gum etmek » cıyan gozlu » cenesi atmak » muhre » kaypakca » ekmeğine yağsurmek » kopek sarımsağı » arbutus uneda » patates koftesi » gorklu » mentollu » kiremitcilik » citili » meram anlatmak veya meramınıan » şarjor » organizmaların oluşturduğu bir » sermurettip » ipek boceği » kustahlaşma » grekce » yakasına cokmek » yalancıdunya » boğumlanma bolgesi » mesafe bırakmak veya koymak » yapma gubre » canınıbir yere dar atmak » ozel radyo » ayağınıcekmek » cemreme » olcusuz » olum allah ın emri » gozetim » allah allah » koftecilik » oleyazmak »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.