tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anı eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
terzi kendi sokuğunu dikemez » tunc » carşamba pazarına cevirmek » oru » cirişli » iclenme » bukunme » ciyleme » akıldan gecirmek » dort ustu murat ustu » mustağni » kotucul » calkalayış » kamcılamak » parkcı » ağaca cıkan kecinin dala bakan » yureğini tuketmek » uranus » surekli » gecirgen » cağa » ozelleştirilmiş genellikle di » mes uliyetsizlik » husran » kangal kopeği » muteessir » ors » guzlek » kepceleme » amacsız » allah tan » uzengi kayışı » cıtlatma » bolum » kuşgibi veya kadar yemek » tandır coreği » muflis » cekim » kısıkca » bloke cek » gun yayı » cıl cil » tarafından arabacıicin armağan » goğus hastalığı » surguleme » oğutuluş » avuc veya el acmak » teşekkul etmek » bulunmalarınısağlamak amacıyla » mujdelemek »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.