tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anı eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mozaik doşeme » catır catır etmek » nahiye muduru » işguderlik » gomulemek » tokaclamak » potibor » kopekoğlu » beleşci » oruc » muktesep » felc gelmek » kurek » doşemek » ciğneniş » somurmek » yuk » cekimser » icerik » kralice » gorevcilik » ozdeşlik » civi gibi » duğumlemek » gorgulu » sermayeyi kediye yuklemek » duzensiz » deveden buyuk fil var » dangalakca » sonmek » keceleşmek » yulunme » karikaturluk » ıcı ici ucu ucu » kolacan etmek » cerge » cırpıcı » kollarınıacmak » etkin oğretim » goruşme » yolsuz yontemsiz » goz ucuyla suzmek » trolcu » bulaşmak surekli gorunur duru » bulunan bolum kafa ser » orgun » iftihara gecmek » maraşişi » adamkoku » sucunu bağışlamak veya birinin »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.