tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oyle veya oyle yağma yok » azerî » sonuc niteliğinde başka bir bi » yedirip icmek » acık deniz » hristiyanlık » gluten » sondurucu » deli sacması » ahmakca » opmek » ceza cekmek » cangal » lâstikli soz » cekik » ku » ust guverte » ozgunleştirmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cığrış » duzenli » tetik ustunde beklemek » yuruyuşyapmak » gecirgen » husnuhâl » susletmek » cocuk oyuncağı » olan kimse » kustahca » cimdiklemek » cubuk makarna » imanım kısa soyleyişle » deniz uzumu » olum » hareketi » goturmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » sarnıc » orf » cakım » onculuk etmek » astarıyuzunden pahalıolmak » gormemezlikten gelmek » sel gibi akmak » hint tavuğu » pekiştirmek » kopuk » diği eli beri inceye kadar » burgu » yolun acık olsun »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.