tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anı eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozelleştirme » borclu » calâk » cıldırasıya » ozentili » manyakca » soz kesmek » ucleme » guzergâh » kapısıacık » lokoplâst » yoldan cıkmak » gocurucu » bac » değişiklik onergesi » seckincilik » ac » kacmak » eksiltmeye cıkarılmak » etmek » eli ayağıduzgun » haklıcıkmak » paramparca » cilekci » gecek » kor yılan » kuşumlenmek » havadan sudan konuşmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » satın alınan erkek kul esir » gercekleşmesi imkânsız » agop un kazıgibi bakmak » kara evli » zerduştî » konsantre etmek veya olmak » gorumce » anma toreni » zibelilina » uzerinde » cıngırdama » kecilik » lâmbayıacmak » dokumasıolan » ozgunluk » avurt satmak veya avurt zavurt » cur et » ve sorumluluğunu taşıyan birim » munkir » su cekmek » kuşsutunden başka her şey var »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.