tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
golgelemek » yıldız kumesi » icre » ananın ak sutu gibi helâl olsu » guducu » dudak ucuyla soylemek » yakıtcı » gokte ararken yerde bulmak » yayla ciceği » yıldızıveya yıldızları barışma » oc » ağaclanmak » allah ın evi » biskuvi » surunmek » alıp yurumek » biri » boluntu » zulfuyâre dokunmamak » catkısız » fondoten » guluk » puskullu » tunclaştırma » cığır » olusu ortada kalmak » cimentocu » ruyalarına girmek » cavun » curuk boya » gozden duşmek veya duşurmek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » guldurme » dokuz korun bir değneği » kalıpcılık » yonelmeli tumlec » rh » koyuvermek » ana yureği » başlangıc noktası » donme » kufur yemek » tranca » nuksetmek » surulme » munavebe » yarayan kuru ince yaprak » yuk gemisi » korkunc » şikâyetcilik »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.