tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ne dağda bağım var ne cakalda » gozunu hırs burumek » yer olcumu » hoşgorucu » yuzeysel » pas gecmek » cekirdekci » civileme » sacak kok » ilgec » sunger doku » gozu gonlu acılmak » yarayan kuru ince yaprak » ruzgâr ekip fırtına bicmek » orospu boreği » otobusculuk » cotuk » citmek » yok etmek » tefahur » lutuf dilemek » gonullenme » onder » kopuklenme » cırpıipi » parcası » pustul » kaca kac » iceriye dalmak » kalafata cekmek » ledun » koşeye sinmek » cırpma » karagoz » gozetmek » parasınıcıkarmak » mercimek corbası » golgede bırakmak » bir iki demeden demeye kalmada » hukumler ve izlenecek yollar » gun gormek » diği eli beri inceye kadar » mucellâ » sacmalaşma » beslenme cantası » durumunda dişi cicekleri yapr » bol paca » altına etmek veya kacırmak » okce » gecimlilik »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.