tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anı eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bıcak gibi saplanmak » gocuşme » İzinli olma durumu » midesi ekşimek kaynamak veya y » sarih mef ul » tevarus etmek » tuketim » yuzune bakmaya kıyamamak veya » mubadil » cağrıcı » cift » kafaya cıkmak » ne yârdan gecer ne serden » catkı » mutekait » bir madde » golgesinden korkmak » acılmak » sutre » ustune gul koklamamak » yapısının işleyişinin ve geli » allah rızasıicin » kavurmac » sorulu gorunum » arkasından suruklemek » nevaleyi duzmek » nicin » pancar gibi olmak veya pancar » fluoresans » subye » tıkaclama » sıcan deliğe sığmamış bir de » yureğine işlemek veya yureğe i » panturanizm » acık soylemek » surumcemede bırakmak » caldırmak » yaşakıtmak veya dokmek » cıkmalıtamlama » kolcak » yanardoner » nufus » papirus » haber gondermek » carpılma » gozu gonlu acılmak » gencleştirilmek » kamcıbaşı » carşaf » corbacı »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.