tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anı eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » dalkavukca » gumuşlemek » ucak » vererek yansıtma yoluyla oynat » ayıyuruyuşu » carptırmak » bolmec » ne olacak » celişmek » tac atışı » cocukluk » ol » sokme » muzikci » ortaya cıkmak » potaslı sutlu tuz » carıklıerkânıharp » ipin ucunu kacırmak » coplukcu » yapılan cıkmaz yazıveya resim » gulunmek » gozunu acmak » bid at » yağlıgureşci » bıyık burmak veya bukmek » duduk makarnası » alım satım burosu » kalem cekmek » akımınısağlama işlemi » tesellum etmek » anac » gecirgenlik » balıkcıl » yeregecen » avurt unsuzu » yaban sumbulu » kutuk » tahakkum etmek » camuru karnında ciceği burnun » luzumundan fazla » hırvat » tirşe gozlu » gozu pek » surcmek » gureşmek » kostumlu » olum cezası » sozel » pecenekce »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.