tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acmak » alkışcılık » alttan veya aşağıdan almak » tekaut maaşı » ic bakla » icmece » bukmek » ileri atılmak veya cıkmak » nakliyatcı » coğalma » cocukluk etmek » korukcu » olmayan bağımsız hur » değişkene gore hesaplanan sayı » koy ekmeği » oğretilerin genel adı akliye » mucellit » icini kurt yemek veya kemirmek » ici gecmek » murekkeplenmek » araplık » meşru mudafaa » cadır catı » hazır bulunmak veya olmak » surukleyiş » icli kofte » diliyle tutulmak veya yakalanm » sulukcu » mutenasip » cozmek » trenckotlu » gunu gunune » acıktan » tek cenekli » calma » catal kazık » peynirli borek » goz sevdası » otumluleşmek » yuce » genclik » mecus » asal sayılar » musademe » ucret » elektrik duğmesi » cakal armudu » candan gecmek » allah belâsınıversin » tekelluf »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.