tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cırcır » duz yazı » falcata » ateşpuskurmek » boya cekmek » bitmek tukenmek bilmemek » bak » vasıflıişci » gocurmek » kuşgibi veya kadar yemek » uvey ana » urunsuz » şeytan ucurtması » koklu » eğilimli ortu » gucsuz duşmek » olum orucu » acık yurekli » tahta cıkmak » zevk icin » tutsulenmek » ceribaşı » sozleşmeli » hesaba almamak veya katmamak » cozuluş » tavır almak veya takınmak » maz mez » gun koymak » tonlu unsuz » sonucunda ortaya cıkan ustun y » tokezlenmek » p p » oğretim yardımcıları » ortac » tecavuz etmek » sunguleme » haber salmak veya yollamak » akce » monatcılık » bir cicekle bahar veya yaz olm » luzucî » fumerol » olculme » maltalı » jubile » sumer » tekebbur » acıklık » cemenlemek » otede beride »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.