tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anı eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tepetakla gitmek veya yuvarlan » suru » gokyolu » yurutmek » duşmanlaşma » keciboynuzu » gecek » ucmak » surgit » azınlık hukûmeti » ofkelendirme » kelepire konmak veya yakalamak » duzenleyici » geri cekilme » hesapca » yuzulmek » yurutec » kapıyıgostermek » salca » ric at » ruzgârlamak » purtuklenme » nam vermek veya salmak » cekingen » canak tutmak veya acmak » bağışcı » mezar kackını » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » acıkcı » sacılmak » ca ce » kucuk gormek » kalburustune gelmek veya kalbu » lisan » capraşıklık » ortuşmek » eteğindeki taşıdokmek » elle tutulacak tarafıyanı kalm » gibi cok yonlu hizmetleri en a » onunde perende atılmamak » alkollu » ic ses duşmesi » udeba » care » deli posteki sayar gibi » mutehevvir » noroloji » ozbek » cimlenmek » yureğini tuketmek »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.