tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anı eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuşsutunden başka her şey var » sonradan gorme » olmayan bağımsız hur » seyrusefer » ceremesini cekmek » it urur kervan yurur » aklınıcalmak » tavukculuk » koprucu » n » sukût ikrardan gelir » yem dokmek veya koymak » ozenilme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gozde » ikiyuzlu » iplikci » ne denir veya ne dersin » levazımatcı » sozluk bilimi » abdal » yureği kaldırmamak » catallık » sorma kişinin aslını sohbetin » yuzde » yururluk » ciğleşmek » su kesmek veya su kesilmek » hic değilse veya hic olmazsa » goğsunu gere gere » portenin başına konulan işaret » acmak » yıldız kumesi » muzayede » cetecilik » gozu tok » sacak » sumkurmek » koyleştirmek » cimdiklenmek » u » minuskus » duduklu tencere » burokratik » eli ermek veya ermemek » carkıfelek » namutenahilik » cakma » dosta duşmana karşı » gulhatmi »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.