tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anı eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
minibusculuk » olcek » ozensiz » amerikan » pecesiz » iki rahmetten veya iyilikten b » gozlerini devirmek » hırsıza yol gostermek » oldurmek » hoparlorlu » acık liman » itham etmek veya ithamda bulun » kopekli » trabzon hurması » acıklamak » mukâfaten » suslenmek » yuk katarı » uretken » puan almak veya kazanmak » lutuf » copcatan » celimsiz » dokuz ayın carşambasıbir araya » suzgu » musterih olmak » cavuş » maltız kecisi » uretim bicimi » fırıldak yapan veya satan kims » onem vermek » kor » gozum cıksın veya kor olsun » ağac kaplama » kancılarya » duzecleme » tuzağa duşmek » kap » dan den tan ten » kucuk ay » sokağa veya sokaklara duşmek » umranlı » ozne » korlenmek » utulemek » şeyhulislâmlık » icinden cıkmak » ph » parca parca » doviz kacırmak »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.