tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sus » beyninde şimşekler cakmak » duşunce iyilik ahmet ertuğr » kraldan cok kralcıolmak » bok boceği » mucevherat » pabuccu » başarıdeğeri » cangal » gozunun bebeği gibi sevmek » bayındır olma durumu umran » cobanlık etmek » kulak civisi » yuzer » yaşcayır » muneccim » cil yavrusu gibi dağılmak » cetrefil » bîcare olmak » candı » doşetme » yureğine od veya ateş duşmek » sucustu » cıkarılış » tohmetlendirme » cekişmeli » z z » atma recep din kardeşiyiz » beytulmal » donuşlu catı » ciceklendirme » kucuk burjuva » elciye zeval olmaz » olu gibi » helenizm » umera » yakıtcı » dort » sel seli goturmek » diri ortu » dortnal » toplu goruşme acık oturum » gozcu » bukme » katıve cıkıntılıorgan » doğaclamak » duzemek » fırcalanmak » catıklaşma » calmak »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.