tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elcilik etmek veya yapmak » ihsan etmek veya buyurmak » ozdeş » hesaba cekmek » goruntu » sınır cekmek veya cizmek » solom » ozenilme » kıctankara » enduksiyon » gozden gecirmek » kim kime dum duma » ustune cekmek » seciciler kurulu » nuhuft » catallaştırmak » malta eriği » koy meydanı » ceza cekmek » muteessir olmak » kimse » uzun unlu » sozu gecmek » kâğıt yapraklarından her biri » guc kazanmak icin calışmaya ar » uckâğıt » kısmî felc » butun sıra » carpılı » ic ses duşmesi » kılıc balığıgiller » kantcılık » bolme işareti » darulfunun » kurtpencesi » sal sel » kok mantar » koktencilik » muzelik » muge » doşemeli » modasıgecmek » gozu buyukte olmak » cağdışılık » up » cenebaz » cekilme » aryanizm » ozel mulkiyet » yaylar uzerinde hareket etmek »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.