tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anı eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yeregecen » kucak acmak » malikî » durdu durdu turnayıgozunden » evirmek cevirmek » sulfamit » kor » cokelek » goze zarı » cirişleme » telgrafcılık » cetin ceviz » kupe ciceği » satranc » oz deyiş » vitellus » gonlu cekmek » ovuntu » acı » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » turlu » cevirmek » tacsızlar » hurufî » eline gecmek » dolabı frijider » gercekustuculuk » buzlar cozulmek » gonlunu etmek veya yapmak » secici kurul » kullanılır » azotolcer » mevlevîhane » yuzyıl » yurutmek » musellem » mutebeddil » kafa yok » pat kut » hafıza » varlıkta darlık cekmek » umur gormuş » besiye cekmek » iskeletli hayvan corallium rub » mumarese » uleştirmek » uzum hoşafı » pekiştirmek » coğaltmak » ceyrek »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.