tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anı eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz bağcılık » yoresellik » onune gecmek » cekilmek » bocekli » cem an » kacıkca » yureği yanık » fırcalık » ak gun ağartır kara gun karar » gıcırıbukme » kopekoğlu » gorgulenmek » cocuk bilimci » kole » emekleme donemi » orta elci » kupeli » tesettur modası » kucukle kucuk buyukle buyuk o » cevrinme » biciminde duzenlenen ulusal ve » dorduz » gerceklemek » yanardoner » yayla corbası » icgudu » kutuphanecilik » rotuşetmek veya yapmak » kundeye gelmek » duzelti » huzunlenmek » ozelleştirilmiş genellikle di » sabrıtaşmak veya tukenmek » tuveyc » iz an » dansozluk » calkalayış » ağustos bocekleri » gun atmak » calmak » tecrubesi olmak » oteden beriden » kulâh peşinde olmak » gun merkezli » genc » bir şeyler veya bir şey olmak » cağırtmak » cekmek » gece silâhlıgunduz kulâhlı »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.