tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goturmek » hapishane kackını » sanayi ulkesi » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » suruden ayrılan koyunu veya ku » kamu yonetimi » kırılıp dokulmek » cumhuriyetci » kacurga » imza sirkuleri » civitli » komurcu » oğurtu » can boğazdan gelir veya gecer » ad cekimi » armudun iyisini dağda ayılar y » dunyalık » cekememek » tesettur modası » boru kelepcesi » hindolog » gulumseyiş » bonkorluk » taclanmak » cıkarma gemisi » cocuklu » ettiği yanına kâr kalmak » elci » acığıcıkmak » eşiğine yuz surmek » gorsel » sacma » kâğıtcı » kurdan » kece » birinin canına ot tıkmak tıkam » sm » host » tostcu » odemek » anus yuzgeci » calgın » lisan » gece işi korler işi » himaye etmek » duzenli » oluş » lâmba acmak » ekmeğine yağsurmek » sarıciğdem »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.