tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anı eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fizikci » genc » bir bir veya bir de » alnıacık yuzu ak » mukellef » nesturî » ultimatom » uzumunu ye de bağınısorma » onemseyiş » korcesine » alkololcer » ufunetli » entipuften » bolumlendirme » ust geciş » fiil govdesi » taaffun » parcalıbohca » cıkarma işareti » kanıkanla yumazlar kanısuyla » golluk » capari » yoruk » cakmaksız » icraata gecmek » duşmanlaşmak » gurecilik » adımlarınıacmak » doşekli » ciltci » dubbuekber » şapcılık » goden » cello » surek » gozum gormesin » burcak » cıplak alev » seksen kapının ipini cekmek » gecce » oğle namazı » ırkcılık » urkuş » husran » dokme demirden yapılmış uclar » toskurmek » dunya » ici tez » el acmak » atcı »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.