tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icsel » zac yağı » civitli » hollândalı » otonomi » yukarı goğe doğru olan yanı » sut kuzusu » duzelticilik » amerika armudu » bicimde saplı obur ucu yassıo » carpıkca » tahta goğuslu » imlec » dar acı » iki ahbap cavuş » İsa yıkusturdu muhammed i mem » ustunseme » solomlular » iflâs anlaşması » bıcak atmak » kotuluk » kadastroya gecmek » bohcasınıkoltuğuna vermek » boylesi » sovme » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » mikro » gokkandil » olcum » satranc takımı » dunyayıharam etmek » ağustos boceği » ustunc » başınıcatmak » susmek » ucurtma » oykuleştirmek » civileme » dudak unsuzu » gozsuz » teşevvuş » uslûpsuzluk » gorunuş » gosterdiği yetenek veya guc » ayırmac » camaşır sodası » ust deri » bilinc akışı » mentollu » cekim »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.