tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bağlandığızincir arasına konul » curutmek » suvarilik » damarıveya damarları kabarmak » bicimdeki bolumler » kanınıicine akıtmak » enfrastruktur » karşılıklıbirbirini dovmek » kontak acmak » aylakcılık » gozleri fıldır fıldır etmek » sukûn » duğmesiz » i tutmak » gurbete veya gurbet ellere duş » tefekkur » cağırılma » guler yuzluluk » adıkotuye cıkmak » manyakca » ac tavuk kendini arpa ambarınd » urunsuz » peşinde veya peşinden koşmak » yapıldığında zararıdokunacağıd » işi duşmek » hamdusena » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » takarrur » guneşgunu » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » klârnetci » adam sen de veya yalnız adam » kockar » yaydığıgozle gorulen ışıma » pay cıkarmak » allah taksiratınıaffetsin » carcur » gunluk guneşlik » baba koruk veya erik yer oğlu » derin derin duşunmek » etme veya etme yahu » ustunde dokulmek » ceşitli ogelerin perde aksesu » kişilik tipi » gonlunce » kulturlu » guvenoyu almak » soyletmek » kuzu postuna burunmek » bunların taklidi olan madde »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.