tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anı eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nicelikleri ve değerleriyle ay » başına cıkarmak » zurriyet » pacavra hastalığı » yatak carşafı » figuran » bolgesel » bulunan bolum kafa ser » cozundurmek » guneşacmak » ne oluyor » şeritci » kaput gitmek veya olmak » z » iyilik guzellik » ilgec » calım » fuzyon » icine cekmek » gocmenleştirme » meydan dayağına cekmek » kufur kufur » acık deniz » belirtec » ha hoca ali ha ali hoca » kalkışa gecmek » xviii yuzyıl sonunda başlayan » donuşumlu » vaadini tutmak veya vaadinde d » ustunsemek » cevrilmek » renginde sapıdort koşeli olan » gorevden uzaklaştırmak » demir sulfat » turlu turlu » mozaikci » mucessem » gecmek » japon armudu » akıllarıpazara cıkarmışlar he » dumen kırmak » hınc veya hıncını almak » gostertme » hava iyi veya fena esmek » catır catır etmek » allah cezasınıvermesin veya al » etut » arafat » kırımlı » guzey »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.