tdk sözlük TDK Sözlük

 

anı eş anlamı

anı eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anı eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anı eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anı eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tek yonlu yol » moskof » cokluk eki » arkaustu » cimdiklemek » av kopeği » duz tumlec » tabak sevdiği deriyi taştan ta » cılgın » yurutulmek » geciliş » ulfet » bir catıaltında olmak veya bul » tureme unlu » pof » musadere » sırtustu yatmak » gercekci » kutleme » mulkiye mufettişi » tecerrut » şolen » dağıtım burosu » mutalâa » kalem acmak » huzunlenmek » gonderilmek » ackı » eli ayağıduzgun » bicimini alır hidrojenle oksi » turban » kulaclamak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » kun » bayağıkacmak » kuşucuşu » ele gecmek » tefekkure dalmak » uckuruna gevşek olmak » urus » orselenmek » koprulu » buyumek » uretmek » cıtırdama » ogelerin oluşturduğu butun pa » guc » kana boyamak veya bulamak » durumundaki bileşkenin uygulam » turancı »

anı_eş_anlamı hakkında da bilgi ve anı_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anı_eş_anlamı nedir ve anı_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.