tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğle paydosu » cicek sapı » acıklamak » goz acıp kapayıncaya kadar » oğrenmek » us » pusuya duşmek » yonelme » zumrutlenmek » calılandırmak » dunya » meydan dayağına cekmek » el acmak » inmek » emec » ucleme » sorguya cekmek » piyango vurmak veya cıkmak » duşuncesiz » basıp gecmek » ay orumceği » baskın cıkmak veya gelmek » tovbeler olsun tovbeler tovbes » musamaha » kabul kabul etme » odenek » munakaşa etmek » meraktan catlamak » bazen doğrudan doğruya yere da » sonsuz kucuk » deprem bolgesi » testiyi kıran da bir suyu get » orta cağfelsefesi » kufur yemek » muştehi » cevirmek » cıtcıtlamak » tutmek » dağcayırı » nufus bilimsel » calgıc » ortme » tulbent » ayağıalışmak veya alışmamak » vechişebeh » bolunmek » ciğnem » mantıkcılık » tuyleri diken diken olmak » yer camı »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.