tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eceli gelen kopek cami duvarın » ulkuculuk » giraffa camelopardalis » nukteci » koprunun veya koprulerin altın » koken belgesi » şoyle bir » cevikleşme » tuysuz » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » makaslıbocek » ezcumle » vişnecuruğu » gurultu cıkarmak etmek koparm » cizgi film » cıkmak » dortlu final » a e » tufekci » sinolog » yağkupu » caşıt » selektor » bilincsiz » cokuntu hendeği » tabana kuvvet kacmak » ağzından baklayıcıkarmak » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » cetrefilli » suzulmek » kulâh » kuruluşlar butunu » goz banyosu » supermarket » niyet cekmek » gullâbicilik » koc katımı » takaddum » kopukleniş » indikator » oge » tecahul » bayram değil seyran değil en » kalanlıbolme » dayalıtahta kalas » oğutleme » şeriatcı » haberin olsun » alıcıgozuyle bakmak » elektrik ureteci »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.