tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olmama durumu serbestî » oz guven » mezatcı » ettirgen catı » kıraclık » icine atmak » suyu mu cıktı » ust uste » seckincilik » cavdar ekmeği » sarsakca » ciritci » usulsuz » ucretlendirme makinesi » putursuz » ilgi cekmek toplamak veya uyan » gecmek » bıyık altından gulmek » uyudu cocuk sevildi cocuk he » dokunca gormek » goturtmek » gulmek » işsozleşmesi » ciziktirmek » saclı » gecmek » ortusuz » icat cıkarmak » allah rızasıicin » celik parca » kubik » kotuye kullanmak » koltukcu » oğul cıkarmak » zeytin guvesi » gozu gormemek » yurumek » ote gun » patates puresi » palyacoluk » coriandrum sativum kara kimyo » her gun » gecirim » calgılı » ozumleme » sus icin » olan biten veya olup biten » kancıkca » yuklu » kufur »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.