tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mushaf » lule » gecmesi » cay saati » ac tavuk kendini arpa ambarınd » calısız » sabah ola hayır ola » durtmek » cekoslovakyalı » gurultuye veya patırtıya pabuc » lisan » mustefit olmak » yuzdurmek » kazanc » gozu gonlu tok » uvez » icine su almak » ortusuz » goz kaşsuzmek » carksız » şerbetci » futursuzca » suclandırma » calışma masası » icitim » ve katımadde » husnuyusuf » canıcıkmak » genclik » testiyi kıran da bir suyu get » bilmem hangi veya bilmem kac » guzel » cile » murtefi » telefon kulubesi » ne gune duruyor » acık ellilik » sıkıysa » goz yummak » gobek » kilimci ile kor hacı » kusuşme » lık lik luk luk » ikametgâh ilmuhaberi » pacavra » cekinmek » yapılan resim ve bezeme işi » ağaclamak » makro » guneşsistemi »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.