tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureklenme » buyulu » gudek » olcu almak » her horoz kendi copluğunde ote » mangal yurekli » gunaha girmek » cocuk bezi » ocakcı » eğitim » inanılan iyilik kaynağı » yumruğuna guvenmek » tum kirpikliler » eşgudumcu » ferdiyetci » turev » kaşıkcı » dalıp cıkmak » gununu gormek » afyon cekmek » acıklaştırmak » yerote » acık fikirli » mizahcı » acmak » ac bîilâc » ayaza cekmek » sırtustu yatmak » sunger gecirmek » carliston » cekip cevirmek » buyuk abdesti gelmek » butun » ağzından kacırmak » it urur kervan yurur » acınsama » hırlımıdır hırsız mıdır » uckurluk » sescil yazım » kin gutmek » icine almak » piyango vurmak veya cıkmak » iyilik guzellik » puskurtmek » ozezer » gumuş » depara gecmek » adam icine karışmak » kararmışve sertleşmişinsan der » haric olmak »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.