tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tan ten » ustune gecirmek » buyutme » trolcu » bağırsak asalağı tenya » ava cıkmak » hut » redaktor » duşunce » muessir olmak » kırılgan ve katıbir element k » cakıl » grev gozcusu » iz duşumlu » dadaizm » kuyruksuren » goyuk » oğutmeye yarayan dişlerin orta » guveni sarsılmak » goz » ad cumlesi » gormek » icini acmak » borcluluk dengesi » veya bu anlamda birleşik isim » calımından gecilmemek » gonlu kırılmak » bilcumle » bacasıtutmez olmak » deli sacması » cağrışmak » cıkmak » nuksetmek » hatırıicin » selulozik » bancolaşmak » ovunme » oz denetim » cavuş » cemrenme » hakaret gormek » tufeklik » elini eteğini cekmek veya kesm » tunc » zerzevatcı » kentcilik » picleşmek » gecme » duzenli ordu » dağardında olsun da yer altın »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.