tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mucellâ » gulcu » soz sahibi » kiremitcilik » kupeli » ciftcilik » boğazından gecmemek » rus » gozlerini dikmek » ihraz etmek veya eylemek » envaiceşitli » comert davranmak » lâtin dilleri » ahbapca » kamışkalemleri acmak icin kull » kurduğu medeniyetleri kendi i » eski goz ağrısı » yansıtac » teşevvuş » aktor » işaret yay ayrac » acıktan para kazanmak » astarıyuzunden pahalıolmak » buklum buklum » cıyanlık etmek » ciğit » koza cekmek » tuysuz » ucuk » ahretini yapmak veya zenginleş » anglikan » esas vaziyete gecmek » celebi » kazakca » bahce kekiği » cicekli bitkiler » duruma gelmek » duşculuk » calkı » davar gutmek » cevre yolu » afrika cekirgesi » gozluk takmak » tumel kavram » turkuleştirme » cabuk kolay heyecanlanan kims » gondermek » cadır kurmak » gomme » curmumeşhut hâlinde »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.