tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kongovde » copleme » kırkağac kavunu » duyumolcer » denir » gomut » cıkma » top atmak veya topu atmak » acık kapısiyaseti » modul » mest sermest » sutune havale etmek » balıkgozu objektif » saati calmak » uğur bocekleri » muze » kavukcu » ust tarafı » tutsu yapmak » duse » cığ » iskorbut » korfez » icsiz » coğul » bok boceği » kalmalıtumlec » ağaca cıkan kecinin dala bakan » ozru kabahatinden buyuk » dık dik duk duk tık » kalanlıbolme » capkınca » une kavuşmak » gunluk » senator » gıllugişli » surungen » gonul eri » yeise burunmek » cağ » surutmek » yonsuz » bir ceşit sıkıştırıcıalet » patates koftesi » her biri mesame » cizgi bicimindeki gecici ışık » serbest gureş » bicimde saplı obur ucu yassıo » dumen bedeni » bıcak kınınıkesmez »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.