tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dili varmak veya varmamak » diyalektikci » deve bir akceye deve bin akce » oğretmek » acılıp sacılmak » kontrbascı » suruklenme » buyuk sesli uyumu » gayrimutecanis » durtuşmek » odenek » kucuk gezegen » kafasına soz girmemek » curuksuz » ceşnilik » hah şoyle » ruzgâr ustu » kotu yola suruklemek veya sapt » buyuk elcilik » capraz » dalyan koftesi » uctu uctu » kok mantar » pomak » afrikalı » harclı » sun î tahta » saatci » tenisci » mevlâ » darulfunun » hırcınlık » usta elinden cıkmak » kafasında şimşek cakmak » dunya kelâmıetmek » bak bak » al » pirinc pilâvı » kulâh kapmak » kılıc balığı » cizgileşme » bağlaclıtamlama » guneşbalcıkla sıvanmaz » kuştuyu » cadır ciceği » bunların taklidi olan madde » koturum » alâminut » kolcak » sun î tahta »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.