tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kakırdak poğacası » gomme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » yapılan yardım calışması » toprak cekmek » capulacı » kadar ıskarmozlar arasına uyu » oke » ucar kefal » ustune başına etmek » veya metal bolum » terettup » alcakca » karalar bağlamak veya giymek » cakmak cakmak » cizgileşmek » calgın » cozumleme » hukukculuk » bugun yarın » calgıc » korukculuk » gunebakan » bîilâc » cemrenme » sumsukleşme » at başıberaber gitmek » şıraolcer » murteci » aylıkcı » yıldırak » gufte » ayağına dolanmak veya dolaşmak » oldurulmek » puskurtmek » sevincsiz » yapılan yığın » biciminde cıkan eser » catal » suhunet » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » kopek soyu » maddenin icinden yavaşyavaşgec » mudebbir » ciğ » surumcemede kalmak » celimsiz » cok şişmiş » ruzgâr gibi » al takke ver kulâh »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.