tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fırca » gumruklenme » oldukca » sozleşme » onune getirilir » karnıac » aylıkcı » duşuş » munkir » suz » başa gelen cekilir » gununu gormek » caycı » dunyanın obur veya bir ucu » cıktı » kaca kac » acımlanmak » sıhhî tesisatcı » ga » dovunme » acılmak » cok yanlıveya yonlu » kendine susu vermek » tukurduğunu yalamak » ıntı » kuzu cevirmek » hristiyanlaşmak » ele gune karşı » kosemen » yıldızısonmek » zararına kazanc sağlamak » hicap duymak veya etmek » buz » gorelik » gudericilik » donuk » goruşulmek » bunların arasınıdolduran ozek » kamcılatma » sodyum sulfat » tahammul etmek » calgısız » hint gureşi » oksuruk » kurutularak ufalanmışhamurdan » starta gecmek » kacırmak » kakır kakır gulmek » paşacadırı » cıkarmak »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.