tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
somuruculuk » tunekleme » tertibe duşurulmek » amator » muradif » derinlik kayacları » bir madde » suruden ayrılmak » kuculmek » olcmek hesaplamak hesap etme » aksoğut » korletmek » ozgecilik » cakıştırma » ozlemini duymak » birbiri ustune gelmek » yeğenim » leke etmek veya yapmak » korlenme » pek cok » başına calmak » kurduğu medeniyetleri kendi i » uremek » gozlu » dizlerinin bağıcozulmek » gunbegun » trafikci » gunden gune » canavar duduğu » kafasınıtutsulemek » kecelenme » celişmeli » kucumen » gunleri gece olmak » sandıktan cıkmak » bezekci » televizyon bandrolu » bırakılmışkimse » mutefennin » stereoskopik cift » uzumcu » cul tutmaz » catısız » makaralarıkoyuvermek zapt edem » guclendirilme » cizimci » yabancısıolmak veya olmamak » coğunca » hicbir » aşcıbaltası »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.