tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catak bayrak » surerlik fiili » duşundurmek » fiske kondurmamak veya dokundu » turkî » cop atlamaz » eli ermez gucu yetmez » mesket turkleri » alternator » kultur balıkcılığı » gonlu cokmek » olum dirim » sacılıp dokulmek » od kanalı » belediye encumeni » başmufettiş » oteki » cimenlik » dayayıp doşemek » mezatcı » carpıtmak » coğul eki » gunu dolmak » kerpicci » gonulsuz » cadır tiyatrosu » arısutu » pic sinek » kıbrıslı » icerleme » tuvit » icli kofte » doviz » civi gibi » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » akca yel » cercevelemek » karnıbuyumek » mekanikcilik » vazifesi mi » yukseğe cıkmak » ovunce » peşine duşmek veya gitmek » şoyle bir » cozuntu » boğazına bir yumruk tıkanmak v » gonul borcu » dipcik » methusena » muzekkere »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.