tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozlem » gâvur olusu gibi » acık şehir » odenme » cordek » uygun bir bicimde gosterildiği » sursat » oy vermek veya oyunu kullanmak » cıkmak » cınlamak » dalâlete duşmek » turbulâns » gozden cıkarmak » hint sarısı » bir guzel » busbutun ortadan kaldırmak ici » ucuncul » elini eteğini cekmek veya kesm » samur kurk » sutre » surre » nur yuzlu » yuzergezer » cabalayış » gercekte » kem soz kem akce sahibinindir » pilot bolge » fars » donem » tup gecit » surukleme » alt gecit » taharruşetmek » carşaf » catal don » olmek » kamu guvenliği » hesap etmek kitap etmek » colpalık » renk vermek veya katmak » cakal yağmuru » yonetmen » buyuk peder » kapılarıacık tutmak » dalıp cıkmak » bir iki demeden demeye kalmada » kemane cekme » ucteker » dağcayırı » cağırıcı »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.