tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carpma » incelenmesi muşahede » ac » dalgıc kuşugiller » varlık icinde yaşamak » dişgecirmek » cenesini dağıtmak » gunu birlik » sozu gecmek » oz devinim » sozum ona » obur » kıskac » kelepce vurmak takmak veya kel » lık lik luk luk » cakır ayaz » ucuncul » taşcıtarağı » kulturfizik » secmek » ustune başına etmek » once can sonra canan » hayvanın sebep olduğu hastalık » cevre kirliliği » cekmek » suru suru » altıkardeş » tanrı ya şukur » surungen » cavuş » sutkızı » başa cıkmak » icine atmak » cokuş » sağlayan parca » podosuet » nobet » buyuleme » iki eli şakaklarında duşunmek » derdini dokmek » ardıc » kafasında şimşek cakmak » ince karton parcası kartvizit » ne o » gozeme » men » col tavuğugiller » makam şoforu » mac mec » yeri goğu tırmalamak »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.