tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
meşhut curumler mahkemesi » cıkılan catkı » musterih » puskul kuyruklular » kıssadan hisse almak veya cıka » mudire » şolen » kendini vermek vurmak veya cal » muruvvetli » sunger doku » boğurtmek » muddet » deveci ile goruşen kapısınıyuk » motivasyon » utanc duygusu » hicap duymak veya etmek » ortakcılık » kafadan gayri musellâh » acalya » gizil guc » catma kaş » citmek » kacırmak » suzgunleşme » inayet etmek veya eylemek » pestilini cıkarmak » me » uzaktan işitilecek nitelikte s » yezidî » cirişli » sacak kok » ozellik başkalık fark » gobek havası » kırmızıcuruk » lugat » tutsulu » resulmal » butun » ara soz » sutlu kengel » asbest yunu » nufus kâğıdı » anma toreni » daki deki taki teki » butunu » inmek » mukedder olmak » inci » hukum surmek » dağcayı »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.