tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kolcak » dallıgullu » yuklu » acıklık getirmek veya kazandır » aramak » guzel duyu » halk muziği » karnından konuşmak veya soylem » istirham etmek veya istirhamda » nobet » piramitcik » olu ortu » cokelmek » calma » cengel » sacalama » mes uliyet almak » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » cimdik » wistaria sinensis » mâni i » akca armudu » duzey » fırsatcılık » subjektivite » anlamıverir » absurt tiyatro » cokuntu » ustune titremek » beşyuzluk » surgulu » en kucuk birliği goze » ictenlikle » yonetim » renk olcme » tatlısulumen » dovmek » burokrat » cın cın » inşaatcı » cokca » sn » cap » futursuz » muhurletmek » burnunda veya gozunde tutmek » elden duşurmemek » muteakip » golet » allah hoşnut olsun »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.