tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
su uyur duşman uyumaz » suruklenmek » yer gecidi » catal » kavunici ile pembe arasıbir re » cedik » duşkurmak » yuruyuş » cumartesi kibarıgibi suslenmek » muhur pensi » aracsız » ucurmak » cağrışımsal » zembereği boşalmak veya boşanm » canta » baştan cıkarmak » ufak capta » suruden ayrılan koyunu veya ku » untu » cağınıaşmak » kacırmak » mutelezziz olmak » doteryum » doşetmek » alcak gonullu » cirişleme » puren » dokme demirden yapılmış uclar » hukum » tufek » opucuk kondurmak » sanayi bolgesi » yaşama gucu » oğrenci » gocurulme » beklenmediği umulmadığıveya c » husnuhâl kâğıdı » inmek » soz vermek » ucuzlu » ictikleri su ayrıgitmemek » ucukluk » on damak unsuzu » goynuk » tukeniş » olcum » olgun » acısınıcıkarmak » oğurmek » ongorme »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.