tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sandıktan cıkmak » celme atmak veya takmak » derme catma » sucut » gor bak » soğme » recine kanalı » balıkcılgiller » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » cikletci » hice saymak veya hice indirgem » camurlu » sarnıc gemisi » molotof kokteyli » olcu » başlangıc noktası » cakıştırmak » dunya guzeli » turku soylemek » uleşilme » baygın duşmek » surcturme » catıkaplayıcı » sallanma » radyator » unsuzunu gosterir » biciminde alınan onlem » dokumcu » buzuşme » azaltmaya yarayan arac egzoz » uscavuş » pardosu » buldukca bunar veya bulmuşda b » terorcu » herhangi bir doğal nesne veya » cıkır cıkır » şifayıbulmak veya kapmak » surukleyici » gomulmek » rus » cıkar budak » forsmajor » bulunan bolum kafa ser » zikri gecmek » am em » haber cıkmamak » kor alan » akşam ahıra sabah cayıra » gerektirir » uzerinde »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.