tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorevlenmek » tur ağac veya metalden değnek » yuzmek » şerit » goğus vermek » ozel af » centiklenme » yuk olmak » komputer » fluorışı » ortak veya kuma gemisi yurumuş » muellefat » pirinci cok su kaldırmamak vey » ve katımadde » gudek » tespit etmek » surgu » Şafiî kopeğine donmek » bıckıtozu » eli boşdonmek cevrilmek veya g » başmudur » hurriyetcilik » cevre » kutluk » dumen kırmak » ada » sur at » turum » cocuklaşmak » arnavutlaştırmak » turedi » kotek yemek » amaclamak » zihni bulanmak veya karışmak » az gunun adamıolmamak » şumul » aralarından kara kedi gecmek v » govde » tepeli bulbul » mutalâa etmek » soz getirmek » nârına veya nâra yanmak » İskoc » veya giysinin uzerine konulan » cıraklık etmek » yenilir veya yenir yutulur şey » ikili unlu » yel ufurdu sel veya su goturd » hıfza calışmak » cumbuşlu »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.