tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
can derdine duşmek » munfail » ici cız etmek » gozle gorulur elle tutulur hâ » sercin » tunguz » kanıtlamak » guzellik yarışması » duvakcılık » nez etme » ağac biti » kulup » gormuşgecirmiş » muthiş » mahfazasıolan » lehce » pencudu » kocek » tekme atmak veya tekme vurmak » hastalık almak hastalık kapmak » cicek yağı » oğretmek » percinlenmek » muşteri hizmeti » ors ve cekic arasında kalmak » koprulenme » yuzune bakamaz olmak » aracılığıyla duymak değmek e » bromur » mujde » duzen » tozunu almak atmak silkmek ve » plâkcı » guzelleştirme » duşunulmek » barbeku » cokkun » ayakcak » cikolatacı » goz » sayma işlemi » catlama » secim » cin leylâğı » yuk asansoru » cekişmek » faca » calılık » yureği soğumak » gomulmek »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.