tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celmek » kuşucmaz kervan gecmez » sobe » col » tur » dili damağına yapışmak veya di » abacıkebeci ara yerde sen nec » pecic » oz odun » goze yutarlığı » susleme » rukû » ayağınıcekmek » cift desimetre » cavuşkuşu » huzurunu kacırmak » gozu hicbir şey gormemek » inekci » catı » cennete cevirmek » hoşgorurluk » alev sacağısarmak » golerme » sercin » taşıtcı » a e » hazırlık donemi » uc birlik kuralı » cıban işlemek » diluviyum » surtme ağı » alcaklaşma » yuz vermemek » doşemcilik » cuha » ruchan hakkı » yenilir veya yenir yutulur şey » işgormek » urun » icin » yoreselleşmek » gelecekcilik » nasranî » başıonunde » kaşla goz arası » alman papatyası » od » cebinden cıkarmak » ebulyoskop » arac »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.