tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eğri yuz » cesaret gostermek » uzay kapsulu » istediği gibi at koşturmak duz » al el » secmen » kultur » ucuk » urokultur » ekşili corba » gozleri buğulanmak veya bulutl » kispet cıkarılması » ciceklendirmek » gorunmez » acınım » oz eleştiri » uc durum yasası » camur kalemi » kırgızca » ustume iyilik sağlık ustune u » umide kapılmak » kucuk gezegen » gundeme getirmek » suresiz » gununu gostermek » notrleşme » buyulu » kucuk duşmek » uzerine yaptırmak » orgu » cilâlıtaşdevri » ciğerimin koşesi » yağkupu » orneklik etmek » normalustu » olduruş » ad » saclarıiki turlu olmak » uc aylar » kaldırım muhendisi » ağac arac eğirmen kirmen » cirozluk » işi uc nalla bir ata kaldı » think tank » kafasında şimşek cakmak » boynu bukuk » mac » karşılıklıbirbirini dovmek » hercumerc etmek » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.