tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elden cıkmak » saygıduymak veya beslemek » surekli olarak gidip gelmek » triportor » minor » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » gorunguculuk » alın damarıcatlamak » neptun » ceğmellenmek » rumelili » halvetî » tanzimatcı » gozu yuksekte veya yukseklerde » zevk icin » bir tutmak veya bir gormek » gundelik » acmak » surmelenme » yat kulubu » oksuruklu » ba » son pişmanlık fayda vermez vey » icin yaptığıhazırlık calışma » mucellâ » kulac » gubresiz » ici kapanmak » furu » onemsiz » yuzeyinin her noktasına basınc » icirilmek » eline gecmek » guveni olmak » cayhanecilik » capaculculuk » cift cinsellik » dunya » moskof camı » musbet ilimler » elekten gecirmek » carşaf kadar » buruk » catlatmak » cozuşmek » bukmek » eşbicimli » dağıtım burosu » puantor » kambur ustune kambur veya kamb »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.