tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuk » iğneli soz » silindir prizma vb bicimindek » kulak asmak veya asmamak » carliston marka » cevresel » murettip » burnunu sıksan canıcıkacak » bicilmek » kuyudan adam cıkarmak » ciğrenkci » cağıl cağıl » orakcılık » doşekli » panturanizm » cıtlama » cecik » hereklemek » asyalı » ağzına geleni soylemek » on soruşturma » coccothraustes » basıolcer » kotek » ciylemek » koftecilik » iyi işdoğrusu » ustenci » munazara » arafat » duşuncesiz » sosyal duzen » acık liman » sahip cıkmak » piknikci » aktorluk » cekmek » şenlik ve eğlence donemi » comleklemek » ihtilâc » alumin » civitlenmek » icine ateşatmak » lutufkâr » amac » yoğunlac » ozne » iki eli birinin yakasında olma » erik receli » yuzu yok »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.