tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anımsamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozetlenmek » plâstikci » ceyizcilik » ustune oturmak » piyasaya duşmek » gomu » ruyasında gorememek » veya giysinin uzerine konulan » cirişci » cercevelemek » kılıfcı » epikurcu » kusur » tul » okun yanlarda gosterilmişağır » ic camaşırı » kırlangıckuyruğu » mezata cıkarmak veya koymak » kotu » salkım sacak » toretanımazlık » icerik » tovbeler olsun tovbeler tovbes » gecmek » element kısaltmasıau » naturist » az değil » hırsıza yol gostermek » kurk » bîgunah » bıcak atmak » cay takımı » değnekci » emeklilik cağı » ciceklendirme » calısupurgesi » işin kolayına kacmak » oldurmek » kok » cemaziyulevvelini bilmek » acınım » muptezel » acz icinde olmak » hisse cıkarmak » calılandırma » goz ucuyla bakmak » formuler » dulgerlik » tokac » tum başkalaşma »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.