tdk sözlük TDK Sözlük

 

anımsamak eş anlamlısı

anımsamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anımsamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anımsamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anımsamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bunakca » gumrah » mufret » korelme » gorevden ayrılmak » suzgun bakış » purceklenmek » paşacadırı » sukût » levanten » kuğu gibi » kullanılan boya » dikiz etmek veya gecmek » tuneme » yorgan yuzu » calışmak yapmaya kalkışmak » sulfatlaşma » bahcıvanlı » uzatmalıcavuş » nur yuzlu » koaptor » kor duman » korkusuz iyi dovuşen kendine » ustupuleme » cepel » mış miş muş muş » arnavut ciğeri » gorkemli » corekci » cığırtkan » ufurukcu » yarıgocebe » yuklemek » cıtır pıtır » cağdaş » on alım » birbirine surtunmek » ağzınıhayra ac » edeptir soylemesi » kullukcu » erincli » sınıkcılık » muşahede » sungusu duşuk » rolâtivizm » dışyuz » guvercingiller » capar » spotcu » havanda su dovmek »

anımsamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anımsamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anımsamak_eş_anlamlısı nedir ve anımsamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.