tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
avrupalı avrupa da yaşayan a » tutsulenme » celik » on » fransızca » yuz » zorun ne » arkasıveya sırtı yere gelmemek » ağza duşmek » kopurtme » ortak olculmez sayılar » ra » pes perdeden konuşmak » kıc » gundeme getirmek » duşey » bir şeyler bir şeyler » cevrinti » buyultmek » birinin iyi niyetini kotuye ku » kalp akce » altınıcizmek » carşaf gibi » cingene kavgası » sandıktaki sırtında ambardaki » brıcka » abbas yolcu » cl » yuzunu kara cıkarmak » carpılış » dondurulme » al el » tenezzuh » hoyuk » el ense cekmek veya etmek » vucut » kuculmek » acık sacık konuşmak » ulke » acmak » didik didik etmek veya olmak » hungurtu » kacımsamak » gozu kaymak veya kacmak » durulmek » dokmek » belirlenen durum » catılı » burnu buyumek » onlemlerin butunu »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.