tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cayhaneci » gurultuye getirmek veya boğmak » ders gormek » guncelleştirmek » dan den tan ten » molekul » puruz » coğullaştırmak » gelip catmak veya gelip dayanm » tecessum » kokenli » gucendirmek » surmeli » okul oncesi » centiklenmek » seyreyle gumburtuyu » yem dokmek veya koymak » coğulcu » keci mantarı » kullanılır » duşkunu » kına yakmak koymak surmek vu » bağımsız sıralıcumle » cekicleme » cepecevre » dudak dudağa gelmek veya kalma » ovulme » karşıtı » yalın bicimli sanatınıbenimsey » gorundu sivas ın bağları » derinlikolcer » dudağınıbukmek » sutten kesmek » amara » uşutmek » ceker » canavar duduğu » kalbi parcalanmak » goyuk » bir şeyler veya bir şey olmak » penceletmek » majuskul » guvenmek » etmek » karikaturcu » mesele yok » bicim » avuclama » koclanmak » kilus »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.