tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
on ad » tuvaletci » turkleştirmek » uzuncalar » goz » dolabı frijider » dı di du du tı ti t » dort goz bir evlât icin » gecişli » takdir etmek veya eylemek » hoşgorusuz » yuz sabunu » kaduk » tovbe etmek » murtekip » ortak mulkiyet » ceremesini cekmek » kızılcık receli » goze » kacak » boluşturme » bilinc » percinsiz » kullanılan arac buat » cumle bilgisi » balkarca » ciftelemek » kucuk kan dolaşımı » ağzıteneke kaplıolmak » izzetuikbal » kredi sozleşmesi » duzletmek » yonelmek » boylesine » azaltmaya yarayan arac egzoz » duzenek » ekli puklu » torpuleme » capaculluk » kacınma » korkak bezirgan ne kâr eder ne » duşurme » sozluk bilgisi » mac » durulmek » gonderme » cicek evi » gobek » yurutmek » soylenmek »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.