tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sedefci » icicilik » ar yılıdeğil kâr yılı » cift dikiş » kulot » comert davranmak » kedi ciğere bakar gibi bakmak » um » musamahalı » kapanice » mitral kapakcığı » suyunu cekmek » meraktan catlamak » mutemmim » avcıucağı » suthane » yureği tukenmek veya yurek tuk » olumsuzleşme » ruştiye » cekici » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » cevirmek » alaturka muzik » yukseltmek » yazı tebliğ tebligat » teslimiyetci » yaşdonumu » secme hakkı » celme » estetikci » hamle etmek veya yapmak » boşluk » yahudi » ecel şerbeti icmek » ovulme » dişcıkarmak » okculuk » calgı » bulunan bolum kafa ser » bonleşme » huccet » acık bono vermek » muteveccih » tab an » acımlamak » opmek » buyulenme » yapısı » iyi hoşama » ultimatom »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.