tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nuh der peygamber demez » horasanlı » kamcılamak » canavar duduğu » icini bayıltmak veya kıymak » sinekcil » kosteklenmek » gecen » gungormuş » muflis » sutlu ot » benden gunah gitti » gecimsizleşmek » cok seslilik » is at etmek » secim yapmak » guneşgozluğu » harbiye nezareti » cığırış » cırak cıkarmak » mavi boncuk kimde » kaptıkactı » yazdığıad veya işaret » figuran » caktırılma » yemen ellerinde veysel karanî » calpara » İngiliz sicimi veya ipi ile as » dolleme » yonelik » ana yureği » kul bağlamak » olcu » sonuc niteliğinde başka bir bi » gucu gucune yetmek veya yetmem » musavatsız » cağrı » cokek » uzum kurusu » ce » komadan cıkmak » gonlunu celmek » cerezlik » kardeşce » ızgara kofte » kulbastı » cekip cevirmek » dovuş » beyninde şimşekler cakmak » roportor »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.