tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hintli » kendini naza cekmek » kok » calışma gunu » sungerli » kafasıorumcekli » hak » malta palamudu » genişzaman sıfat fiili » ortalık duzelmek » bolşeviklik » presci » sacak bulut » donup dolaşmak veya done dolaş » gulutcu » ad cekimi » gecmiş » mustehcen » dokuz korun bir değneği » ucuncu kişi » sabahcı » pence » başcekmek » ince » aracılığıyla duymak değmek e » w » cıkışlı » icsiz » koreliş » orta şark » sonmek » tanesi » ongorulmek » cıplaklaşma » hesabınıkitabını bilmek » kuf bağlamak veya tutmak » sutyen » kuru yemişci » erosculuk » golge » ozbeoz » malc » makam şoforu » duzmek » uvey cocuk » temerkuz kampı » duşuk » gani gonullu » sumuksu » sıcan otu »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.