tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inzivaya cekilmek » mucbir » selâmete cıkmak » sokmek » zararına kazanc sağlamak » tezevvuc » elektrik supurgesi » verkac » durumleme » aklına takmak veya aklınıtakma » gozu kor olsun » iplikci » muzikal » anten yukselteci » ciceklemek » acmaza getirmek veya duşurmek » tunemek » mustakil » cekme » coğaltma makinesi » cobanpuskulu » allah buyuktur » arkasına duşmek veya takılmak » ters turs » guvenme dostuna saman dolduru » cocukcu » goz » goğus tahtası » caplamak » guncelleşmek » carşı » mustebit » tagallup » başından buyuk işlere girişmek » sac boreği » elcim » gozu takılmak » hızır » cok ayaklılar » muzikhol » allah yazdıise bozsun » kusmek » olumsuzluk » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » c c » murşit » caylık » tc » bîcarelik » ice kapanık »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.