tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zihni alt ust etmek » eline gecmek » carliston marka » bok pusur » zurafa » cevre » sarıkart gormek » konakcı » kaynakca » yureğini ateşalmak » on sezili » tumel kavram » slavist » tatarsı » hicbiri » gostermelik » curutulme » dondurmek » mulevves » ozel girişim » butce acığı » luzum var » muessir » muderris » uşumek » sutuncuk » copurlaşmak » perlon fırca » kanun sozcusu » cağrıcı » cingeneleşmek » corbacı » kılıc cekmek » cıkarılma » oz su » cello » cerge » cocukluğu tutmak » kosemen » yureğine inmek » tezayut etmek » cokelmek » hint safranı » norvecce » gorkemli » urkekleşmek » kulotlu corap » gureşmayosu » kulliyat » pastorizasyon »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.