tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hamur acmak » kırk bir kere maşallah » yanıltmac » parca » gozune karasu inmek » suolcer » ciftleşmek » cengellemek » estek kostek » cıktı » arasında den başka anlamıyl » mektupcu » tayyor » tulbent » aclıktan nefesi kokmak » fırcalı » sıtma gormemişses » teveccuh etmek » mucbir sebep » ad cekmek » congul » guclendirilmek » uveyik » durdurmak » iki cıplak bir hamama yakışır » ucer beşer » bir dilin kelimeleriyle duşunc » koşede bucakta kalmak » cıkarayazmak » figuran » cıkışalmak » onluk » coccothraustes » can borcunu odemek » cicek » zumre » uzerine gelen duvar ağırlıklar » hint avrupa » pence » yureğine işlemek veya yureğe i » goturmek » kadayıfcı » ozengen » oksuruk » iskeletli hayvan corallium rub » capaklı » kurdîlihicazkâr » cevirmek » capaksız » sut asidi »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.