tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
faydasınıgormek » taşyurekli » sınamak tecrube etmek » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » camca » calkatmak » muptelâ » gamaglobulin » kelepcelemek » ekmekcilik » gok » tezekkur » dunyayıharam etmek » delgic » oralıolmamak veya oralıbile ol » isteyeninin bir yuzu vermeyen » cıplak maden » im » fr » medet ummak veya beklemek » politika gutmek » bıyık burmak veya bukmek » inada binmek veya bindirmek » tasvip gormek » buyuk peder » muteammim » koceklik » etmek » sundurmek » koşe » cu » kavunici » donuşumlu » dualizm » acıklıkolcer » kecileşmek » bolme » gumleyip gitmek » orneklem » ilâhiyatcı » susleme » divanıhumayun » koclanma » moritanyalı » terorculuk » kazak comelmesi » olculu bicili » denize duşen yılana sarılır » cevrelerine saldıklarıkendiler » goncluk »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.