tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cetrefilleşme » album » bir elle verdiğini obur elle a » fume » opuşme » panel kopru » başlama » suc aleti » ictensizlik » gonul rahatlığı » yuksek perdeden konuşmak » u » busbutun ortadan kaldırmak ici » opulmek » ciceksime » granul » nefsini korletmek » iskorbut » dupeduz » calışma dolabı » somuruculuk » vibrator » dukluk » dur » akıl yurutmek » cizicilik » porsuk » gozetmek » cığalanma » ağız unlusu » gonul borcu » tıpkıcekim » maketcilik » el surmemek » cağırı » olcu » bicenek » cobantarağı » gunlerce » cek » pey akcesi » başlangıc tutmak » vişnecuruğu » kacınılmaz » guc » cetinleşmek » yabancılık cekmek » arefe gunu » bugun » cıkma »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.