tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzengileme » carpım » muhurculuk » tuydurmek » cu » gostermek » utangaclık » gozculuk » goyuk » mustacel » sondurulmesine yardım eden kim » curlatmak » şaşkına cevirmek » yaşam guvencesi » uzerine koymak » acığa vurmak » yuk hayvanı » ziyafeti cekmek » yuzde » top cam » cekik » fransızca » canıcıksın » kor dokmek » nobet » gucune koşmak » goğus caprazı » nabzınıyoklamak veya nabız yok » kurama » geriye donmek » karakeci » dulgerlik » hucre bilimi » odev » diz ustu cokmek » elinden cıkmak » icin » uleştirimli tuze » kırbac kurtları » curuk tahtaya basmak » onlenmek » berguzar » altta yok ustte yok » emniyet duğmesi » lâfcı » aklına duşmek » olukcuk » soyleşmek » one almak veya alınmak » yuzde yuz »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.