tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
geldiklerini belirtmek » bulunan bolum kafa ser » ufunet » kraldan cok kralcıolmak » hadise cıkarmak » renk cumbuşu » sezu » her tur gosteri yapmaya uygun » bocekkapan » kendi duşen ağlamaz » geciştirme » calkar » boyacıkupune girmişgibi » oreke » ot » tukenik » surekli olarak gidip gelmek » kafasına vur ekmeğini elinden » para parayıceker » on sozleşme » ozen gostermek » kurumek » meraktan catlamak » faceta » hallac » guven ışığı » cıkmalıtumlec » tefeyyuz » cakar » şoyle bir » kepceburun » sevgi » cekişken » purcek » flort » veya giysinin uzerine konulan » oluşturduğu donme eğrim cevr » ince karton parcası kartvizit » el icin yanma nare yak cubuğu » ciftetelli » guneşgunu » ciğlik » ince karton parcası kartvizit » tohmetli » genel mudur » ac kalmak » benlikci » calıştırıcılık » ceza gormek » ada »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.