tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayak ayak ustune atmak » nobet calmak » unvanı » cayırlamak » herhangi bir doğal nesne veya » cadısupurgesi » remil atmak veya dokmek » gecmişi kınalı » operetci » okaliptus » tıraşcı » gozu kesmek » mulhak » lâhavle cekmek veya okumak » ici paralanmak veya parcalanma » iyi gun » İzinli olma durumu » cırpma » cember icine almak veya cember » koc » iple cekmek » cocukluk » surnaturalizm » sunger » tekabul etmek » aşağıfalan yukarı » aku » gecirmek » sureksizlik » cucuklenmek » gun koymak » acısal uzaklık » el elden ustundur taa arşa ka » juri » gecirmek » bolivyalı » bağbahce » gucsunme » pence pence » kumeden duşme » gurleme » gumrukcu » kucuk » icim » cıt » calacak » akcıllanmak » cingene pembesi » ara secim » penceleme »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.