tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
citili » gozunde şimşek cakmak » gorme hucresi » puren » acık sacık » hilâfetcilik » cekem » siyasetcilik » cok duzlemli » kultur » oksuz kalmak » yamcısız » ne âlemde » şaklaban » ali cengiz oyunu » cabuk » acıklaşmak » sırtcılık » ayağının veya ayaklar altında » uzay kapsulu » duğum » ciğciğyemek » bicimli » gradosu duşmek » kara yuz » cağ » ceyizlenme » beytulmal » acıklık » alttan gureşmek » catık yuz » modulâsyon » sanatcılık » dol doşsahibi olmak » dalgıc bocekler » bereket ki veya bereket versin » sorguclu » sozu edilmek » yaradana sığınıp bir işyapmak » gercekten » yuzdurmek » boylesi » bicimsizleşme » ucleşmek » buzdurmek » bobrek » gozlemek » surnaturalizm » cıkacak » carice »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.