tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karşılıklıbirbirini dovmek » şovalye ruhlu » suzme » guveylik » kerem gibi sevmek veya yanmak » hucum » terekkup tarzı » carkcı » eli dar veya eli darda olmak » kok kaplama » suyu hurmetine veya yuzu suyun » son ses duşmesi » kotumseme » polonez » allah tan » munteha » uretici alan » fasikul » avantur » mercekten oluşan optik alet » onemsemek » muzik corner » boynu bukuk » yalancışohret » ultramodern » kalsiyum klorur » acık sacık » icini yakmak » kostek » testere caprazı » ma me » kullanıma hazır duruma getiril » tunemek » ihtilâc etmek » kurum » edebiyatcı » gorevli kuruluş » yukseltmek » hareket » uzengilemek » cifti bozmak » uygun gormek » kosteği kırmak » uvey baba » siktir » bilincsizce yapılan işve etkin » kıbrıslı » odul » komurleştiriş » kaşıkcın »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.