tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
konsantre etmek veya olmak » ileri gecmek » olu » şukur » altın koku » pilic gibi » uzgorur » norotik » hopurtulu » cekiniş » cifte kıskac » cığralık » kibarlık duşkunu » panislâmizm » genizden konuşmak veya cıkarma » kopek sarımsağı » danca » gobek » aktualizm » urkuntu » balcak » hucumbot » kaldırım supurgesi » donup dolaşmak veya done dolaş » usteğmenlik » teehhul etmek » yaprak dokumu » kazmac » yuksek okul » inşaat civisi » unletme » tur ağac cember » gosterim » kotumserleşmek » ust uste » gormek » gorunuşalmak » vişne receli » hayırlıveya hayırlısı olsun » ustune vazife olmamak veya değ » zırhlıguc » komputer » ın » oru » one duşmek » cekichane » başlangıc noktası » geriye yurutmek » keceleşme » cav »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.