tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dert edinmek veya etmek » masa ortusu » kimin arabasına binerse onun t » bıckın » lugat paralamak » insan gonlunun artığınısoyler » cubbe » selâmunkavlen » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » luterci » suveter » opucuk gondermek veya yollamak » allah bağışlasın » hakca » bu abdestle daha cok namaz kıl » sut kırı » caylık » icini acmak » kumeleme » ceng » seciciler kurulu » arakcılık » ic yuz » adamakla mal tukenmez » duşundurtme » cicek pazarı » ortakcılık » sozun ardıboşa cıkmak » işkembe corbası » fart furt farta furta etmek » bukuş » aman derim » irade beyanlarıyla gercekleşen » mes uliyetsizlik » yuzsuzce » kaclık » cedik » ust başı » sersem etmek veya serseme cevi » cekimsiz » fin » goruşturme » kâğıtcılık » tureyiş » ortu » paraşutlu » cemaat ne kadar cok olsa veya » kap » lehce » iclenmek »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.