tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
camur atmak veya sıcratmak » kalafata cekmek » distributor » kem goz » corek otu » kırgız » ağzına kilit takmak veya vurma » konferanscı » fotoğrafcılık » savaşcı » guzel yazısanatı » ihtiyac » ciltci » sal » asbest yunu » anlamında ikileme oluşturur » ummetci » dunyevî » zararına kazanc sağlamak » yuzune kan gelmek » kısa omurlu » icini yakmak » cıplak » tuylu » cevre bilimsel » bir elle verdiğini obur elle a » a e » kacık » ulke » naturizm » donum noktası » kecelenme » hurmetli » xviii yuzyıl sonunda başlayan » sondurme » zurra » cekiclemek » ince eleyip veya eğirip sık do » dort elle sarılmak veya yapışm » goturu tur » kor ağac » malikî » bağıtcı » abliyi kacırmak veya bırakmak » şeylerden her biri tabaka » butikci » catal aşı » kopeğin ağzına kemik atmak » bir madde » yapılmışeğreti perde »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.