tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
at » amac » tevellut » iki cifte » celim » sucustu » sın sin sun sun » kerpic dokmek » tenasup » belediye encumeni » eli boğrunde » ozguleme » cuhelâ » duruma gelmek usanmak » cokel » duşunceye dalmak » konc » maraz esenlik karşıtı » suclanma » amcamla dayım hepsinden aldım » dumen cevirmek » olumlu tumce » col » kamu yonetimi » ntı nti ntu ntu » hayvan derisi » goz boyamak » kurt kocayınca cakallara kopek » cer cop » amaclanma » defibrator » lı li lu lu » acık » goruş » cimlenmek » cizi » cekem » dur » mitral kapakcığı » mesih » cicek » tokat atmak aşk etmek veya pat » comlekci » kendini dev aynasında gormek » buvet » camguzeli » kuşsutunden başka her şey var » bıyığıyeni terleyen delikanlı » gec kalmak » pusur »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.