tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yaradan » kentcilik » buğelek » cumhuriyetci » ağac sakızı » daha bircok şeylerin yapımında » tunc kafiye » mutefekkir » uyudu cocuk sevildi cocuk he » turemişisim » profesorluk » gozunu kapamak » kompozitor » yuksuk » mutevelli heyeti » cıkarılmak » sorgu suale cekmek » yureği hop etmek veya hoplamak » ozlemini duymak » otumsuzleşmek » citen » goruşturmek » olculu » camurlanma » icinde kaybolmak » cırpıştırılmak » muhur gozlu » gurgengiller » yardakcı » duğum » cıtak » sublime » ocakcı » canıcekilmek » gozleme » anlamına gelmek veya manaya ge » mes uliyetsiz » hitit » aclığıoldurmek » kelepceli » cekiştirme » uşutmek » lecek » cil » ozgurlukcu » gulu seven dikenine katlanır » karikaturleştirme » ulser » isim koku » olmayan bağımsız hur »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.