tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıtlatmak » uc başlı » atıp veya atmak tutmak » kuplu » alev bacayıveya sacağı sarmak » tuh » onemli » ozenticilik » ağzına duşmek » dokuluş » nal cakmak » gecersizleşmek » gecmek » cağla » yassısolungaclılar » buz ustune yazıyazmak » bayram cocuğu » avuc avuc » donem » etkinliğin buyuk olcude azaldı » ruya » mustehzi » kaplan bocekler » astar surmek veya vurmak cekm » kufur yemek » mac » comeliş » acık » zuhrevî » kuzguna yavrusu şahin veya ank » gercekustucu » peceli » muteferrika » kapcık meyve » seciciler kurulu » oylemesine » acık cek » dili kurusun » carşaf carşaf » ceddine lânet veya yedi ceddin » iyilikci » macasına mecesine » goruntulemek » gul » dunya malı » hırvat » corapcılık » fayanscı » pabuc pahalı » surek avı »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.