tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koku » akıldan cıkmamak » buddhizm » şofor muavini » sulfatlaşma » gozunun capağınısilmeden » yiğitliğe leke bok surmemek » gosteri » uretim evi » millî mucadele » arac tığ » kabine duşmek » mutalâa » musamahasızlık » amerikan bezi » yumuşak yuzluluk » yureği carpmak » puskurtme » secmece » toplandığıbolum » gorunur » temerrut » noktalıvirgul » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » ağza alınmaz veya ağza alınmay » muzakereci » gorev aldığıaskerî harekât » ak ek » sosyokulturel » cekimser » sandıkcılık » sonuk » sozlu soru » cektiriş » rengi atmak kacmak veya ucmak » hic kimse » duzensiz » ış iş uş uş » deniz cıkmak » mujdeli » koyuvermek » caktırmadan » savaşcı » gunindi » cizgisel » gercekci » ucerli » aşcılık » iyodur » duzgu »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.