tdk sözlük TDK Sözlük

 

anının eş anlamlısı

anının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pabucculuk » hayatınıbirine borclu olmak » cizginmek » telgrafcı » davranmaya sebep olan sevgi du » orta hizmetcisi » kendi kabuğuna cekilmek » kalburustune gelmek veya kalbu » yonlendirmek » duzelticilik » edinmek hissetmek » goruşme yapmak » dunya başına yıkılmak » gozu ac » gomuş » cok yuksek ve otsu bir bitki z » capsız » yan gelip oturmak veya yatmak » rest cekmek » uvey kız » şobiyet » kullanılan yapma yuz » kıssadan hisse almak veya cıka » felcli » kolemen » organ » civiletme » tart sucu » tevessul » yuksek perdeden » kıskac » cabuk parlayan cabuk soner » dalgıc kuşları » tavukculuk » vokabuler » saponaria officinalis » lâfımıolur » anasınıeşek kovalasın » somurulme » obekleşme » sıcrama tahtası » duzenleşik » kurumek » ure » suyundan yararlanılan cukur » el dokunulmak veya dokunulmama » iskele kelepcesi » koku kazınmak » mukerreren » goncu »

anının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve anının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anının_eş_anlamlısı nedir ve anının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.