tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşsel » murc » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » zayıf duşmek » major » yukleme » teceddut » sureksiz » kuresel gok bilimi » donme ekseni » kopoğlu » podosuet » cenesini bağlamak » işportaya duşmek » takunyasıolan » guclenmek » havale » iki buklum » kampcı » bicki yurdu » dokulgen » yerle gok bir olsa » turkî » kurt gibi kemirmek veya yemek » acı » gumuşgoz » gunlerden bir gun » konsolitci » yuzucu » zartayıcekmek » kamcılamak » dol eşi » iskele kelepcesi » carpı » rolâns » secik » arac » ıntı » ozgunleştirme » yuzu gulmek » inmek » ceşnicibaşı » cay ocağı » yonelik birbiri ile uyumlu am » cinkografi » onlukluk » kır ciceği » sevir » cuha ciceğigillerden tohumu k » taammut »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.