tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlamı bilinmeyen kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kundakcılık » omursuz » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » curuk iş » kırılıp dokulmek » klorurlendirmek » kokusu cıkmak » tulyum » muşareket etmek » duşup kalkmak » etiketcilik » yedekci » acıolcum » alacaklıcıkmak » celik macunu » anlam kotuleşmesi » ciğleşmek » guzel » bana dokunmayan veya beni sokm » cinli » şantor » torenli » sureyya » mumkun » pısırıkca » elin veya âlemin ağzıtorba değ » agrostemmagithago » bocu » sucluluk » korunu kırmak » kesip bicmek » elini sallasa ellisi başınısal » tunmek » ağaclı » ic hastalıklarıuzmanı » kervankıran » guneşlik » cesaret almak veya bulmak » korleştirmek » acık devre » caykızı » gumec balı » yuceltme » bağdad ıtamir etmek » bel kundesi » teneffus » hil at » koşullu yan cumle » calım » yuz yazısı »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.