tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şeytanın bacağınıveya ayağını » muhrelemek » guneşli » demirperde » koşe başınıtutmak » untu » calışmak » dokulmek » ucu cengelli ağır demir arac » sokel » otu cek kokune bak » surundurmek » yurttaşlık hukuku » tırnakcı » evirmek cevirmek » kutuk gibi » yureği rahatlamak » run » sağakce » gelecek zaman gorunumu » soze son vermek » fişacmak » kotu soylemek » ağız tufeği » abdesti kacmak » icitme » yonetimsel » cimbali » cevre » seckin » boksorluk » bahisci » acık sacık » gul gibi » rum ateşi » aklınıcalmak » ceyizlenmek » gunote » mantıkcılık » gecinmek » kopru başı » goturmek » ust uste » surduruş » konveyor » mutareke » kucuk hindistan cevizi » allah ovmuşde yaratmış » teberruz » ceyizci »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.