tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlamı bilinmeyen kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
onune cıkmak » cımacılık » takdim edilmek veya olunmak » balcıklı » sonme » keceli » cırcır » atlambac » capanoğlunun abdest suyu gibi » kalıplarla desen yapılmışbez » asker cıkarmak » suzgun bakış » alcalma » yuzeyleşme » cocukcu » mestci » bukunme » gulhatmi » yay ayrac » bukme » umidi boşa cıkmak » gormemiş » tenisci » karalâhana corbası » kirli camaşırlarınıortaya dokm » şaka iken kaka olmak veya şaka » goynuk » tutamac » cıldırtıcı » golgeli » kurek cezası » bitlis koftesi » boy gostermek » kor » gerci » kıl kecisi » ruzgârlanmak » mustakim » gerilimolcer » fikstur » el pence divan durmak » kullanılan arac buat » koktenci » musteniden » gece gozu kor gozu » şeşi beşgormek » toprak cekmek » akaclatmak » dumduz » ucler »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.