tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlamı bilinmeyen kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fincancıkatırlarınıurkutmek » ciğnemek » su culluğu » guc » dallıgullu » ic işleri » saclımeşe » cişetmek » sevap kazanmak veya işlemek » cıkıştakozu » toparlakca » kafkasyalı » goncu » sıskasıcıkmak » doşemecilik » supurge » oz » dile dillere duşmek » icici » vucuda getirmek » afgan » canlıozdekcilik » ic cep » def aten » suflîleşme » bicim » cap » yukarı goğe doğru olan yanı » gozunun onunde olmak » hayvan lama glama pacos » cıldırtıcı » goğsunu yırtmak » kendini duşunmek » nur ol » bolumlerine konulan ağırlık » goz onune getirmek » oyle » hamur corbası » ruzgârsız » kulkedisi » catladın mı » na » kuru gurultu » gumruk koymak » eli boğrunde » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » pusurlu » cekişmesiz » rahat bırakmamak veya vermemek » kotu kadın »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.