tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlamı bilinmeyen kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucurum » ciğer kebapcısı » gubrelemek » bulunan kopuren su » dikiz etmek veya gecmek » hucuma kalkmak » deliye donmek » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » olum doşeği » musevîlik » kırıp gecirmek » duşunceye bağlayarak yorumlaya » tekme atmak veya tekme vurmak » recete » oge » yapılmışince ve uzun şerit » soz tutmak » cil » gureştirmek » tenkitci » celmek » lâpon » guvec » rektor » aşırıuc » yurekler acısı » yuruyuş » acıklık » adıcıkmak » vermek » c » borc yiyen kesesinden yer » cift dikiş » pala cekmek » uzuntu » yuzleştirmek » koncerto » guduk » centik » maltız kecisi » katır tepmişe donmek » teşkilâtıesasiye kanunu » dekorator » sozu kesmek » coğulculuk » bıcak » dayak kackını » cığrış » boceklenmek »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.