tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlamı bilinmeyen kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunahsızlık » kriz yoneticisi » yoneltmek » celikleşmek » cantasız » flore » cubuklu » on denetim » veya durduran parca komutator » soylenti » oyle olsun » koturum » buhran gecirmek » gerci » cıkmaza girmek » bakrac » guzel » cor » cocukcağız » yalıcapkınıgiller » endonezyalı » orgun eğitim » gulumseyiş » ozellik başkalık fark » halvetî » kendini bilen veya bilir » gunah cıkarmak » genc » eğri soz » cıl » duşes » kotu kişi olmak » kok » kor kurttan bile vazgecmemek » gepgenc » gırtlak unsuzu » coğur » goz goze » koltuk duşkunu » ses duşmesi » kalbine gore » berber dukkânı » acık alınla » nufus » guzel duyu » yureği kaynamak » cobanlık » icermek » kâkul » arap sacına donmek »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.