tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cocuklar » başınıcatmak » gecmek » etci » alt ust etmek » ferahnuma » tok gozlu » mes ul olmak » demirkazık » sudan gecirmek » mutlakcılık » munakalât » ciğ » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » voli cevirmek » muaf tutmak veya tutulmak » yururcalar » mutebessim » okleme » zirve veya doruk toplantısıvey » muzmin » cıma vermek » kucumsenmek » bir ağac stryhnos nux vomice » kerem gibi sevmek veya yanmak » suyunu cekmek » kufelik olmak » soven » evire cevire » boyle başa boyle tıraş » servisi yapılan yemek » alnıacık yuzu ak » su gecirmez kumaştan yapılmışt » gun yapmak » yapmacık guluş » maz mez » kur a » odemeli » yureği dayanmamak » yurumek » oz kedi balığıgiller » kufur » kacımsamak » erdiğine erer ermediğine taşa » oğreti » kumuk » aşırıtepki » turkluk » cıt cıkmamak » ilgi gostermek »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.