tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şaka goturmemek » huccet » yer demir gok bakır » bin işci bir başcı » oğutmek » ay donumu » eti ne budu ne » dondurac » kol boreği » gozunun yaşına bakmamak » okaliptus » olmez oğlu » yuzer havuz » coklarınca » buğusu ustunde » curmumeşhut » karanlıkta goz kırpmak » nevruz bayramı » tekemmul etmek » yonetim kurulu » dip balıkcılığı » cift surmek » az » karşısına gecmek » adam kıtlığında veya yokluğund » tuf » mısır ozu » oldurmek » hucum » uckurluk » cizilmek » sırca » sansurculuk » huveyda » ere gitmek veya varmak » orek » inancsız » yuklenmek » elden ne gelir » kosemen » kotumserleşme » etuv » unlenmek » yurumek » kupeli » gazların toplanması belirli b » guzel » falcete » dortkenar » gol kacırmak »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.