tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlamı bilinmeyen kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fırcalanmak » kuru yuk gemisi » goz var izan var » cevrinti » onceleme » zuluflu » corten gibi » yureği goz goz olmak » munezzeh » cizmek » guzlek » gurluk » cemkirmek » r » ortmek » kaşgoz işareti yapmak » mineral » tok evin ac kedisi » gurultuye gitmek » huzzam beşlisi » yuzune gulmek » gozu dalmak » ic tuzuk » cıkılamak » cekme » dollu doşlu » cırpılmak » tekaut ikramiyesi » uyelik » gomut » somurgeleştirmek » eziyet cekmek » sure olcumu » olum kalım meselesi » doktor doktor dolaşmak veya ge » gorevcilik » gozleri velfecri okumak » duğumunu cozmek » gecmek » komunist » kıs kıs gulmek » buzme » sozsuz calınan parca » kucuk bitkilere verilen ortak » gun doğusu » balgumeci » gozu acılmak » utanc » dede dedesi koruk yer torunun » aryanizm »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.