tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlamı bilinmeyen kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kerteriz almak veya etmek » kelepce » soz temsili » kavlıc » başına gecmek » curutulmek » canın isterse » tecrube yapmak » mahkemeye duşmek » kaldırım supurgesi » doğmek » akıllarıpazara cıkarmışlar he » imtizac » rabbena hakkıicin » catırtı » tacsız kral » yabanî gul » dunyadan gecmek veya el cekmek » uslûpsuz » hurya etmek » tahsil gormek » her şeyin yenisi dostun eskis » catıklaşmak » anten yukselteci » resmigecit » dondurac » ejektor » yuzler » ceyrek » kesip bicmek » koltukcu » keceleşme » inmek » katır tepmişe donmek » goz aşinalığı » gozetmek » koşe yazarlığı » aristocu » tel fırca » sacmak » sonuclamak » su kesmek veya su kesilmek » kokune kibrit suyu » kozunu paylaşmak veya pay etme » bektaşî uzumu » sansurlu » tekeline veya tekellerine alma » evlâduıyal » ucurmak » dalga yuksekliği »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.