tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cercevecilik » yuz kızartmak » umtırak » kendine susu vermek » civi cıkar ama yeri kalır » ucretsiz » icecek » acıklar livası » muhreli » acılama » allah selâmet versin » hayvan derisi » kaucuk » tarafından arabacıicin armağan » parca » cozunmek » mancınıkcı » tarh etmek » yuk hayvanı » alman usulu » duz yazı » hucreler arası » cillenme » hacamat etmek veya yapmak » ozlemini duymak » coğu gitti azıkaldı » nakışcılık » kurek kurek » mumasil » obek obek » eski camlar bardak oldu » ic » sokmek » allah gecinden versin » sutune kalmak » salâ vermek veya okumak » comlek kebabı » vadesi gelmek veya yetmek » başağac » muştemilât » bukumsuz » done done » tehevvur » dirhemle soylemek veya konuşma » allah mubarek etsin » ogesi » şuphelendirme » guvercinler » cavuşluk » ayciceği »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.