tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlamı bilinmeyen kelimeler tıklayınız. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
etiketci » cene yormak » ustune vazife olmamak veya değ » telekomunikasyon duzeni » gozunu hırs burumek » gozleri acılmak » numayişkâr » kopekgiller » nufuz etmek » kırık dokuk » aracılığıyla duymak değmek e » lâcivert di » bakac » tukuruk hokkası » gorme hucresi » ustun bulunmak veya gormek » ardıc » duğun dernek hep bir ornek » odenmek » birleşikgillerden kok sapları » bulgusal yontem » kapsul » ağzıacık » radyatorcu » sulukcu » unlu catışması » anglikanizm » cekimsiz » yuksek » acma » ustten » yolu acık » camaşırcılık » kargaşa cıkarmak » gecit resmi » gonlu bol » cekmek » kıskac gozluk » dortlu » uygurca » camaşır makinesi » cala kaşık » cağcıl » umitli » hint armudu » gorunur » izin cıkmak » tehyic » cullanma » kusmek »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.