tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guvercin » portlemek » gunluk » birbiri ustune gelmek » cıngırdama » ali kıran başkesen » susmek » icmeler » iki eli kanda veya kızıl kanda » ciftteker » uvey kardeş » flutcu » kufelik » carpılmak » ba » capaklanmak » tırnak suruşturmek » doldurulmuşcam seramik veya c » ara acmak » carık » ruyasında gorememek » bir ağac ciğde zizyphus jujub » sundurme » mak mek » ala gun » kuzum » haraccılık » cozumsuzluk » arasında den başka anlamıyl » carpıştırmak » lâtin dilleri » ruhu şad olsun » zıp diye cıkmak » boğa gureşi » hurufî » masal okumak veya anlatmak » kurneme » kara kedi gecmek » patırtıya veya gurultuye verme » bakkal cakkal » ak don kara don gecitte belli » yolgecen » kotucul » gumburdeyiş » parmağının ucuyla veya ucunda » temeyyuz etmek » kulağınıacmak » cucu » bolumlerden her biri kolon » munavebe ile »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.