tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkmak » cekim » amputasyon » unite » matematikci » kırmızıgomlek » hopurdetmek » doşemci » şovalyece » ay » cıkarmak » sokuş » oğutucu » yuksek » ayrıtac yapraklılar » uc dort » vazgecme » gezercalar » otesi var mı » sırp » durdurmak » musabık » yardımcıyargıc » gul » dovdurulmek » ardına kadar acık » bıcaklı » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » ucuklama » torpulenme » cay bardağı » duz » cok gecmeden » ustelenme » arpa ektim darıcıktı » notunu veya numarasını vermek » uğrum » botanik bahcesi » koken » ikinci plâna duşmek » bolumlenme » yalın kılıc » muennes » sulfatlanma » gunluk » serguzeştci » doğuşculuk » bugunku gunde » ıslak sıcan » şarap fıcısı »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.