tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
luzumsuz yere » balina cubuğu » alcaklaştırma » karikaturleştirme » muteneffir » kılıcıkınına koymak » amatorluk » duz kap » bu yuvacıklar topluluğunun bal » yuf borusu calmak » fırıldakcı » yureği burkulmak » guduk kalmak » cıkışyapmak » cok kocalı » bunyece » en kucuk birliği goze » dunyayıharam etmek » kıs kıs gulmek » kor oğlu » yuzey » duzeltmek » yedek akce » cember » hukmolunmak » yureği kabarmak » merkezî ulke » aman derim » bircoğunu o metalin yuzeyine y » sunnetli » karşıtı » gurlemek » sureyya » duğmelenme » pabuc » tutunluk » endustri » icin surulen kimyasal madde » al elmaya taşatan cok olur » tecrubelilik » yuzu kızarmak » alıcıcıkmak » calıp cırpmak » mulâki olmak » suclu sayılmak » yazılan yazıveya yapılan resim » carpışma » gurz » ilâclık » cok yanlıveya yonlu »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.