tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sulhcu » cift kişilik » cihannuma » kemenceci » para cekmek » ustu kalsın » soz temsili » kaclı » cemberlemek » aynıtelden calmak » ceviz ici » yalan yere yemin etmek » sarıcıyan » pedikurculuk » nefesi kesilmek daralmak veya » dur » ve kanunlara uymaksızın cebir » guz donemi » kotu » avustralya kara tavuğu » emekleme donemi » surtme ağı » kambersiz duğun olmaz » goz goz » kokenlenme » koyuvermek » duşuncel » dama cıkmak » acık » kukurt » gerekce » monu » şuphe kurdu » icine cekmek » lâyık gormek » nukteli » ruznamce » surucu belgesi » mağazasıolan veya mağaza işlet » acmaz » catma » mudrike » taayyun » surrealist » beklenmediği umulmadığıveya c » doldurdukları rengi beyazdan » bitumlu » elde avucta ne varsa » yeğenim » carşaflık »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.