tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başına cıkarmak » kendinden gecmek » hukum vermek » tumselmek » orf » bohca » cizgi » hic değilse veya hic olmazsa » yasakcı » ağac balı » ciğleşme » geri cevirmek » gomleğinden veya gomlekten gec » atıp veya atmak tutmak » cetrefilli » ustel » maddelerden oluşan varlığın he » subjektivizm » karamusal veya karamursel sepe » insanoğlu ciğsut emmiş » yaptıklarıgosteri » veya orulen dikey duzlem » iletişim aracları » yan tumce » goz hapsine almak » ucretli » cocuksu » uslûpcu » sacılmak » yoneltec » durust » kirecsizleştirmek » gumrukcu » kaldırım muhendisi » ağatmak veya bırakmak » yaydığıgozle gorulen ışıma » tukurmek » gunduz » durustluk » oncu » tek acıklık bulunan ocak » cervişli » az » kulaclamak » nervur » bir sanat eserinin yapının ve » badi badi yurumek veya gitmek » gun durumu » rolyef » ağaca dayanma kurur adama ins »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.