tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capmak » odevlendirmek » slovak » guneşcavmak » başına gecmek » cozulme » şantoz » tek cekirdekli » cılgınlaşma » obek » kucukleşmek » duşkırıklığı » hint hurması » turkceci » kupe donmek » kacamak » hancerlenmek » capacı » bakır sulfat » orta şark » tekelluf » yanına bırakmamak veya komamak » korpecik » acıklamak » purtuk » cevre acı » hizmet ici eğitim » curuk boya » burume » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » duzmek » onune dikilmek » gecirmek » mis uzumu » gi » addan tureme fiil » ce » kırılıp dokulmek » conk » » kacmak » capcak » catırdatma » başustu » uclanmak » hint gureşi » sutliman » pt » hot » cift cinsellik »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.