tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yaban sumbulu » acık artırma » golge gibi » ış iş uş uş » civi » adî suclu » biri veya bir şey icin olumsuz » kayışa cekmek » tamam mı » cakal » baştan kara gitmek veya etmek » mucadele etmek » ozdenlik » corbaya donmek » besiye cekmek » acıklık » vucut yapmak » icecek » icin icin kaynamak » cıkmak » lisan » ateşacmak » sultan kethudası » mulâkat yapmak » gumec balı » veya başka duzenlerle işletile » gulle atma » cekirdekcilik » cokal » elini cabuk tutmak » acısal ivme » undeş » mudafi » akumulâtor » konukcu » kosele suratlı » kutukleşme » uckâğıtcılık » citmik » mes uliyetsiz » murekkep » selâm verdik borclu cıktık » caktırış » gosterge bilimi » bahce nanesi » suzuk » doner kule » gupegunduz » bir arpa boyu gitmek veya yol » cur etkâr »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.