tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlamı bilinmeyen kelimeler

anlamı bilinmeyen kelimeler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlamı bilinmeyen kelimeler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlamı bilinmeyen kelimeler ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlamı bilinmeyen kelimeler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozene » duşurulmek » yorungesine oturmak » ihtiyac » gosterilmesinin izne bağlıolma » aza sormuşlar nereye coğun » gork » boşluk » hint baklası » cozumlemek » bugunku gunde » suzgec » sozu gecmek » koylu » her şeyin yenisi dostun eskis » ispenciyari » citen » gonul eğlencisi » kuafor » entrika cevirmek » akşam vakti » tumgenerallik » acıklama cumlesi » soğuk duşmek veya kacmak » olan bir taş » nufus bilimci » calcenelik » camaşır leğeni » tunguzca » şeyhulislâmlık » arkac » cocuk oyunu » cuha ciceğigillerden tohumu k » temerrut » capraz ateş » umranlı » şap gibi donmak veya kalmak » kireclemek » d d » kerpic » muteaffin » camur gibi » cabucak » carpılı » cınlatma » gecenek » hancerleme » an en » bicim » gureştirmek »

anlamı_bilinmeyen_kelimeler hakkında da bilgi ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlamı_bilinmeyen_kelimeler nedir ve anlamı_bilinmeyen_kelimeler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.