tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ac gozunu acarlar gozunu » turkolog » cayır tirfili » cağrışımsız » ancuez » soz arasında » leffuneşir » ne gune duruyor » olmez » kitaba veya kitabına uydurmak » gec kalmak » gunuleme » mukrim » genel mudurluk » munteha » cat pat » goynuk » İcra ve İflâs hukuku » icinden okumak » cok partili » goğus vermek » guven oylaması » magnezyum klorur » tarafından arabacıicin armağan » gobel » ucan top » keciboynuzu gibi » ellerin dert gormesin » duşurtme » uflec » mucver » soz dalaşı » kaba turkcesi » calkama » yağlıharc » dili donmemek veya donmek » dort yuzlu » parşomen » sağgorulu » allah vergisi » dunya yıkılsa umurunda değil » olcum » yetenekleri gelişmemiş cocuk » hoparlorsuz » yok etmek » danimarka kırmızısı » ek odenek » etiketcilik » ile beraber » ust »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.