tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlayışlı kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
blof yapmak » kahır veya kahrını cekmek » kalp kazanmak veya fethetmek » fark gozetmek » tutunluk » butunu » teavun » pusur » ultimatomsu » butunu hars ekin » takat kalmamak veya kesilmek » canınıbir yere dar atmak » pasor » bir suru » host » capar » fucceten gitmek » bukturme » tam gun » soz veya lâf altında kalmamak » govem » kart cıkarmak » keceleşmek » on belirti » sanayi bolgesi » olumu goze almak » mumas » elhamdulillah » kun » dil surcmek » guneşletme » levazımatcı » at gozluğu » boldurme » futur » munasebette bulunmak » karşısına gecmek » gorevli kuruluş » suzgu » cimentolama » kındırac » ma me » lehce » mel un » teselsul etmek » monu » gosterici yardımıyla karanlık » merhem » kopulemek » yurek vermek »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.