tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlayışlı kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yoluna cıkmak » masor » kaldırıma duşmek » bilincsizlik » sıcırgan » uye aidatı » suya goturup susuz getirir » uc nalla bir ata kaldı » durtu » cocuk işi » mustağni » muvezzilik » capraşıklık » tenezzul etmek » surtmek » yalama ucuş » onlenme » dadacı » ceyizli » gecmek » element kısaltmasıau » başoğretmen » arnavutlaşmak » erinc » duşuncesiz » uzumculuk » butuncul » geri cekilmek » deniz otobusu » immunoloji » kaymağıolan » edebiyatcı » okyanus cukuru » donuşlu » benzi atmak veya ucmak » kos kos » dunyanın obur veya bir ucu » sinekcil » sıkca » sıcan dişi » hukûmet » ozenmek » oğreniş » nakzen gormek » cicekleşmek » cığralık » havuc » fetiş » bir koşeye koymak » turkuculuk »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.