tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlayışlı kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
runik » olmez cicek » ortadan soylemek » sayıştay » surgu » muzevirlik » başdumeni » catılış » cengel iğnesi » şaklaban » işine gelmek veya gelmemek » munekkitlik » acık senet » arkebuz » gobeği duşmek » mevlevîhane » cınlamak » cağ » guzlek » cok seslilik » dumen tutmak » th » gelinlik cağı » in misin cin misin » donanım » gocelge » başın ağrıması başta oluşan r » cekmek » kur a efradı » sozcuk vurgusu » nesne » surgun olmak » donme » kamcılamak » karaya cıkarmak » yapılmışeğreti perde » cevirmek » calıp cırpmak » umum mudurluk » muştemilât » acık police » cabuklaşmak » cevirmek » icerikli » kâğıt acmak » cerci » simultane » sinema sanatcısı » anlamına gelmek veya manaya ge » kurumek »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.