tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmek » bukturme » saati saatine veya dakikasıdak » calışma dolabı » pacavracı » guc mevkide kalmak » yeri goğu tutmak » celişkisiz » kenarlık » amerika armudu » opuş » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » kamburu cıkmak » kopek gibi » fakulte » felemenkli » capaklanma » caresizlik » alıp satmaz gorunmek » canıcekilmek » ermeni » gozeneksizlik » umide duşmek » ona gore hava hoş » aman allah allahım » mes udane » uzun yol şoforu » suzgecli » icinden pazarlıklıveya icten p » camurlama » can başustune » kup gibi » gecinip gitmek » oclenme » cevirme » başrejisor » plutonyum » govdesizlik » yanışolcer » carşaflı » butce yılı » koy ağası » puturlu » iyi işdoğrusu » yuz kere » kuyruğunu tava sapına cevirmek » bicim almak » kutuğu hayat ağacı » yayılmasınıonlemek icin kullan » lu »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.