tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlayışlı kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coğumsamak » kok boyası » musemmen » cağrıştırmak » tutsulenmek » da de ta te » kargışetmek veya vermek » doşeme » evvel allah » servis asansoru » cıtırdatış » dumensiz » tek acıklık bulunan ocak » ustune gitmek » da var ki anlamlarında kullan » koşe demiri » merak etmek k kalın okunur » kızılelma » at olur meydan olmaz bulunmaz » geri gondermek » japon kaktusu » cencen » maslahatguzarlık » işaretci » tunuslu » duzenek » başından aşağıkaynar sular dok » serbest olmayan » dokumantasyon » bicmek » uzunlukta bir yanıyivli yuva » copcatan » tekniği » istediği gibi at koşturmak duz » arka kapıdan cıkmak » hititce » muphemiyet » tokezmek » telgraf cekmek » namazında niyazında olmak » hakas » pusur » akıkarasıgecitte belli olur » muteahhit » muhur pensi » oklava veya baston yutmuşgibi » saik » utusu uzerinde » sultanîhuzzam » carice »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.