tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlayışlı kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşe yazısı » cekicilik » dokuntu » hindistan cevizi » duşkunu » gozu kaymak veya kacmak » asurca » beklenmediği umulmadığıveya c » uyuz boceği » abdulleziz » gozunu sevdiğim » duşey duzlem » celim » şukretmek » parayıaraya değil paraya verm » ak gozlu » yerleşim yerinden başka bir ye » hot » aspirator » fart furt farta furta etmek » cakaralmaz » cavalye » ağız tutunu » icme » allah artırsın » kanatcık » icli dışlıolmak » kola cıkma » ogesi » inmek » şerit » cığırış » catırdatma » renk korluğu » icin kullanılır » cecence » karburleme » surungenler » ım » gorevsiz » ciğneyiş » gecmişi olmak » odyovizuel » ibliscilik » dunyayıtutmak » fişacmak » zehir sacmak » teessur » tuneklemek » musteşar »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.