tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
linumusitatissimum » surmek » gumruk » bruksel lâhanası » sondurmek » gozetleyiş » oğleyin » ceviricilik » oldum bittim oldum olasıveya o » sırtından para kazanmak » yakasına cokmek » cicek bozuğu » orneklenmek » gulle » cuz î » acık vermek » catıortusu » » o duvar senin bu duvar benim » surmek » dişcıkarmak » caşıtlamak » yonetici » vekâlet ucreti » ozunlu » ok gibi yerinden fırlamak » cıkmak » cullanmak » borc » cılgına donmek » citmik » cekinik » n n » yurumek » sokup atmak » oz » madik atmak etmek veya oynamak » defter acmak » istifci » gozlerinin ici gulmek » sumsukluk » sac ağartmak » yuz goz » usanclık getirmek » olcmede kullanılan alet » dil oğretimi » ruzgâr altı » budu » kundeleme » balıkgozu »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.