tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
angıc » ofkelenme » cor cop » yanından bile gecmemiş » gonullu » ulkesel » yaka paca etmek veya goturmek » maddelerden oluşan varlığın he » turkceleştirme » duzce » ustune yıkmak veya yıkılmak » gozune kestirmek » ha babam veya ha babam ha » yazboz tahtasına cevirmek » calışmak » harp acmak » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » kok kaplama » imza atmak veya bir şeyi imza » surtmek » camcak camcak » cift pencere » el acmak » supurge darısı » methusena » kusmek » vandal » kurelenme » goz yuvarı » tatbik muhru » mısır daki sağır sultan bile d » oykunmeci » mukâfaten » uretim araclarınıozel mulkiyet » bulunan bolum kafa ser » sacma » cirişci canağı » kucu kucu » ayrac » elektrik ureteci » helen » ne hâlde » mel anet » mal mulk » stereoskopik cift » cektirme » işsiz gucsuz » secmeli » suzum suzum » işi bir şeye vurmak »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.