tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlayışlı kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bukmek » var ol » gecit resmi » kağnıgibi gitmek » boğazına bir yumruk tıkanmak v » rotuşlamak » ulker » turemek » vekilharc » hayvan sınıfı haşere » ozleyiş » lisan » ote » suzek » rumence » yansıtan veya yansıyan » tatar » pluralist » kemiğine kemiklerine kadar » gorunurluk » xviii yuzyıl sonunda başlayan » zuppe » duzenek » allah ın veya tanrı nın gunu » maraşdondurması » gokturk » balkanlı » salcalanma » ibrikci » gumruk » omca » bahriye cifte tellisi » sunnet olmak » tesaduf » okcesiz » pic sinek » yasa cıkarmak yapmak veya koym » cekmek » yuksek ses » baksana baksanıza » ahde vefa etmek » sorulu gorunum » viola tricolor » soğuk calmak » care » fr » diken ustunde oturmak veya olm » kackın » ciceğe kesmek » veya giysinin uzerine konulan »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.