tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlayışlı kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tırtıl cekme » bazılarıveya bazısı » pursıhhat » alcılatmak » ucuncu kişi » cizmeli » yoklamak denemek tecrube etm » kene goz » carşamba pazarı » yurutec » bir gozeliler » sovuş » gozleri fıldır fıldır etmek » dunden olmuş » âlemi var mı » calışılmak » gercek dışı » ucmak » komurcu » mandallı uzerinde mandal bulu » bedcehre » oğretilerin genel adı akliye » ad cektirmek » biletcilik » ucmak » tenkitci » cekiş » kos kos » ucmak » kunyesini okumak » kara gun » arasında den başka anlamıyl » kocancılık » cıngırak taşıyan uzerinde cın » saptan oluşan ekin bicme aracı » yuz tutmak » iltibasa yol acmak » yorgunu yokuşa surmek » cakmak » sun î teneffus » cıkıntı » blof yapmak » gecilmek » adı » cil » ust yapı » ucmak » işine gelmek veya gelmemek » duşkunler evi » duduklemek »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.