tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
urperti » catal kundak » ucurumlaşma » hizmetci » tıraşcı » tutuşmak yanmaya başlamak » havaya pala veya kılıc sallama » gecit resmi » soz arasında » uzerinde » departman » gorulme » temerrut » geri cevirmek » astsubay kıdemli ustcavuş » zumrut » goğe merdiven dayamış » butun malların ortaklaşa kulla » kılcal kok » kirecsiz » kireclenme » caycı » iştahıkapanmak veya kesilmek » okuz » ucmak » avarca » sahil cizgisi » kılıc alayı » ıskartaya cıkmak » burnunu sıksan canıcıkacak » guncelik » bohcasınıkoltuğuna almak » midesi almamak kaldırmamak ka » dovizzede » yedek veya yedekte cekmek » cekmek » başkoşe » catıyıalmak » colleşmek » munasebetiyle » echel » ustun » ustune varmak » catıarası » işi ileri goturmek » durtmek » sungerler » arasıhoşveya iyi olmamak » boynunu bukmek » mutefekkir »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.