tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlayışlı kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekmek » buzuk » kurt » bordur » borc bini aşmak » mubaşir » umit etmek » ilk ornek » studyo » guatemalâlı » gecmek » koruk » ici almamak » yan odeme » iki dirhem bir cekirdek » bunlardan yararlanması » cozelti » takdim edilmek veya olunmak » acık » kadidi cıkmak » tarafından arabacıicin armağan » kepce » kor dokmek » sarkaclama » şupheye duşmek » tur ağac cember » cırpıntılı » esi » cocukla cocuk buyukle buyuk o » cekici » muşir » işteşcatı » gurultu cıkmak » buddhist » iki buklum » bilcumle » cilâlıtaşdevri » subek » kokun gecmesi » iplik cekmek » bazılarıveya bazısı » smac » cinli » gıcırıbukme » ust » bıcak yarasıonulur dil yarası » okceli » dilini kesmek veya kesip oturm » etiketcilik » celen »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.