tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tekerlekci » peşinde veya peşinden koşmak » mureffehen » sungulenme » cıkmak » gostermelik » koşeyi donmek » mudahale » muzayede » pejmurde » dam yandı icindeki sıcan da b » kız bocekleri » imtizacsız » dokum » lâm elif cevirmek veya cizmek » işişten gecmek » alcaltış » bağlanmışkıl veya kıla benzer » kurtun » uzerinden atlamak » peşinden yurumek » ciftci » cimbali » ikbal duşkunluğu » ezgic » ta te » tezayut » tunclaşma » saik » ici gecmek » orgutleniş » cember gecirmek » her telden calmak » un » kuafor » koy odası » sıkmac » plânorculuk » oğur olmak » tıraşkopuğu » gozlerini acmak » sunger avcısı » gozluk » k k » parcalı » veren silâhıbu hedefe doğrult » kanlıbıcaklıolmak » nesnelerin butunu » gozu keskin » doşeme »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.