tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
a e » sırma sac » baklayıağzından cıkarmak » dağların şenliği veya dağların » numayişkâr » kahkaha ciceği » lâckalaşma » sureklilik » sevdasına duşmek » gozunde şimşek cakmak » bromur » gecer akce » soz dinlemek veya soz tutmak » yufka yurekli » yaycizer » ses cıkarmamak veya etmemek » ledun » sureğenleşmek » nakliyatcı » guveyi girmek » ıska gecmek » buyuk » aklınıbaşına almak veya toplam » muşahit » guveylik » duşurulme » ilenc » tefekkure dalmak » sıla ozlemi » tarihce » paraguaylı » dispec » aku » direnişci » kâğıt yapraklarından her biri » muşrik » puskurme » ağırlık basmak veya cokmek » mancu » corba icmeye cağırmak » sıhhî tesisatcılık » kok salmak » kehkeşan » değişkene gore hesaplanan sayı » kaca kac » oğlak » xviii yuzyıl sonunda başlayan » basma alım satımı » pay bicmek » ucmak »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.