tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buğday surmesi » likor bardağı » tukenmişlik » gomulduruk » boceklik » hizmetci » boğ » korletmek » ruh kazandırmak veya vermek » nobet » durumu » dirlik yuzu gormemek » aralarında onceden kararlaştır » gozunu hırs burumek » hukmî » oluşturduğu tuzel varlık » afşar » ikindiuzeri » camur gibi » dovmeci » buten » şofor ağzı » kuafor » dongel » tohmetlendirmek » ogesi » ozel girişim » gecmek » caycı » oldurmek » cayırlanma » şer î » surgulu » galebe calmak » guluşme » gecim kapısı » ovungenlik » davul birinin boynunda tokmak » oruk » prosedur » gecmesi » yandan carklı » goz ucu » calkatmak » onayak » yurutmek » gosterme » mezardan cıkarmak » tutmac » ehlihibre ehlivukuf eksper »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.