tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor oğlu » kacak » yedi gobek » cekoslovakyalı » bakar kor » lâtin ciceği » nukte » etiketcilik » goğus gecirmek » gonlunce » muhur gozlu » cuvaldız » dovunme » carpıştırmak » soyup soğana cevirmek » kor » kırlangıc » kendi havasında gitmek veya ha » capacı » cabalamak » ac acık kalmak » uzun yol şoforu » catal kargı » goz değmek » mudurluk » muma dondurmek veya cevirmek » tribun » sırma sac » makedonca » hristiyanlık » elinden bir işveya şey gelmeme » orumcekli » unsuz uyumu » şirpence » hulleci » muktesep » buyukluk » dortnala kaldırmak » hor gormek » oz beslenen » taksirli suc » guc » dalyan corbası » cam yarmasıveya bolmesi » cacaronluk » soğutluk » bangladeşli » urku » ceşit » yureğini hoplatmak oynatmak ve »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.