tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorenekli » mesket turkleri » azap cekmek » gozunu ustunden ayırmamak » gokkandil » fazla gelmek veya gitmek kacm » kancılar » tacsız » beyninde şimşekler cakmak » teşekkur » camgobeği » yapılmışince ve uzun şerit » muteselsil » bal dok de yala » bıcak gibi kesilmek » doneleme » kurek cezası » vucuttan duşmek » on secici » ateşler icinde » hazırlık donemi » korleşmek » surtunuş » goz dişi » nufuzlu » manisa kebabı » uclemek » suratından duşen bin parca olm » ve katımadde » coğaltış » tuberkulin testi » izduşuren » ufak capta » catır catır » nesnelerin butunu » akaclamak » aralarında onceden kararlaştır » nuhuft » lupletme » parcacı » dili olsa da soylese veya anla » kutleştirmek » suclandırmak » inmek » icine huzun cokmek » buzuk » batınî » gelen gecen » puskurtmek » cuvaşca »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.