tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nufuzu altında tutmak » hezaren orgu » suzgunleşme » mitralyoz gibi konuşma icin » cok gelmek » orfî » sozlendirmek » kukurtlenme » rukuş » dondurulan ince uzun ışık ara » ekli puklu » sırasına getirmek veya sırasın » comlekcilik » boğurme » bıcak atmak » kacamak yapmak » ahi » başortusu » oz oğrenimli » silindir prizma vb bicimindek » doğme » koruklenmek » uşengec » caşıtlamak » yumruk gostermek » coğul » sutsuz » orta oğretim » koşeye atılmak » ozensiz » buyucek » komuş » munşi » yiyim yeri etmek veya yapmak » ustune yıkmak veya yıkılmak » tezgâhcı » toretanımaz » gondertmek » yan gozle bakma » tohumu dokulmek » ilcebay » sureksiz » kızılelma » catlasa da veya catlasa da pat » adıcıkmışdokuza inmez sekize » muennes » pabucsuz » on oluş » bire vermek » başınıucurmak »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.