tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bolumunden her biri sezon » tadata cıkmak » ucurtma » koşklu » aristotelescilik » yivacar » tup » otmek » bağrışa cağrışa » ağac kavunu » toprak koleliği » celişiklik » arayıp soranıbulunmamak veya o » gununu gun etmek » cift dirsek » carşafa dolanmak » allah bir dediğinden başka soz » muzelik » yukseğe cıkmak » cıtlık » keder cekmek » asansor » bulaşıkcı » yalcınlaşma » genellikle orduda veya yatılıo » nefis mucadelesi » yuzuk parmağı » ağackesen » uflemeli » suzuk » calışma odası » havuclu kek » değnekci » cumle bilgisi » zumre edebiyatı » hint tavuğu » arabî » katıyurekli » granduk » fransızlaşma » ozgun » allah hakkıicin » ağac sansarı » ucuşmak » yapılan yardım calışması » ovulme » ayağında donu yok fesleğen is » yaprak doner » cıldırtma » ic tumce »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.