tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlayışlı kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sucustu » balıkcıl » su gecirmez kumaştan yapılmışt » kume kume » anlamaya yarayan sınama » kendi duşen ağlamaz » ha hoca ali ha ali hoca » yuzeyleşme » mihnet cekmek » zayıf duşmek » arısutu » troleybus » guzelim » temiz yurekli » yokculuk » tuketmek » fırca » ses vermek veya vermemek » catlak ses » gok » ortak bolen » cayırsedefi » koltukcu » konsantre etmek veya olmak » alcılanma » tacikce » studyo » yumuşakca » sonmek » fermantasyon » taşcıl » yosun bağlamak veya tutmak » puskurme » protestan » surgune gondermek » sungulu » uzunc » fıstıkcılık » zirve veya doruk toplantısıvey » cıkma » goğuslemek » kuşak dolama bağlama kemer » araplaştırmak » celikhane » yuruyen merdiven » comez » curuk carık » ictinap » cıtırdata cıtırdata » rencper »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.