tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlayışlı kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağıtcılık » afganlı » acış » facalı » atla arpayıdovuşturmek veya da » camur gibi » ucak alanı » alaturka muzik » minareyi calan kılıfınıhazırla » organizmaların oluşturduğu bir » kapitulâsyon » gumrukculuk » kampcılık » vermek icin bir araya getirilm » durtuşme » ceper » belâ cıkarmak » tumbek » akşam guneşi » cobandağarcığı » antrenor » ciğeri parcalanmak » kur an » camurcun » kucuk hanım » partoner » kopekleme » sutana » mili » calınmak » yuzu yerde » li » cekmek » gozunu gozune dikmek » gecmek » lecelik » gomlek değiştirmek » cağrıştırma » ucma » cağrışım » gorevden alınmak » sudan gecirmek » doven » muhurcu » yurek ağrısı » goğcek » guzelleştirme » tarlanın taşlısı karının veya » gormek » gozlerini belertmek »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.