tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlayışlı kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzmek » mumkun » carpılmak » filozofca » curcunaya cevirmek dondurmek » percinleşmek » kendini gosteren ve bulaşıcıol » pic » dokmek » tokezlenmek » goz » halkcı » ustunde dokulmek » golleşme » gunduzun » yurutec » her telden calmak » kacmak » ictikleri su ayrıgitmemek » colpa » notron » sal » gecen » gunduz kulâhlı gece silâhlı » guvenoyu almak » muminlik » halkalıgozler » altta yok ustte yok » yuz yuze gelmek » mukemmelen » gomlek » cocuk duşurmek » hristiyanlık » soğme » kuafor » av avlanmış tav tavlanmış » icli dışlı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » corap kacmak » luzumsuz adam » kona goce » sofra ortusu » gonul tokluğu » hızla batmak » bankada veya aracısında actırı » figuranlık » gumuşservi » ozetlenmek » ortunmek » malikî »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.