tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için anlayışlı kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sumsukleşme » torellik » kuseğen » kufur » kubist » mantar ozu » bitkisel veya hayvansal madde » dillerde dolaşmak veya gezmek » fin » turşusu cıkmak » museccel » dişgecirememek » yok etmek » sulfurik asit » servis otobusu » gecer » ameliyat gecirmek » ic etmek » musveddelik » mumkun olmak » genellikle orduda veya yatılıo » kaldırım işcisi » norvecce » ilerisini gerisini hesaplamama » gormek » fulûs » okka cekmek » cengucegane » olumsuzluk » evli evine koylu koyune » gore » acığa vurmak » tuf » doviz » korunma gormek » duzeni feodalite » mutemmim » tup gecit » gozleme » yenicerilik » kocan » zarar cekmek » cinke » alârma gecmek » celişme » batınî » ustsubay » durumuna donuşmek » gozgu » imdatcı »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.