tdk sözlük TDK Sözlük

 

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı

anlayışlı kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • anlayışlı kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz anlayışlı kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük anlayışlı kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıfıt carşısı » elden kacmak » cırpıntı » ekmek kufu » ustune basmak » korelmek » fırcalayış » caca » nefesi kesilmek daralmak veya » gecim derdi » ıcı ici ucu ucu » tahammur etmek » kulakcık » kulleme » kulucka donemi » gelini ata bindirmişler ya na » yer » paraya duşkun » yurek darlığı » toz » teminat akcesi » oclu » soz ehli » allah aratmasın » gosterişsizlik » sut şekeri » can ciceğigiller » makaslıbocek » elin veya âlemin ağzıtorba değ » kirizma yapmak veya etmek » uşmek » nefesi kesilmek daralmak veya » kırcıllık » bunalıma duşmek » cıkış » cozmek » allah eksik etmesin » gurbuz » ici sızlamak » mekanikcilik » fransızca » bukunmek » ric at » gelinlikci » duğun » humayun » arap » rolâtivite » bukuntu » kamanco etmek veya edilmek »

anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve anlayışlı_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.