tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozunde şimşek cakmak » rum » sonuc niteliğinde başka bir bi » kucukluk » allah mustahakınıversin » bicimdeki bolumler » harp acmak » cuda etmek » celişkili » omur surmek » dokmek » olu doğum » harrangurra » yureğini dağlamak » buyuksemek » dovuş » ferula assa foetida » gonul uğrusu » doke saca » pohpohcu » elekten gecirmek » cıkılamak » unsuzunu gosterir » plâckacı » aştaşınca kepceye paha olmaz » benlikcilik » ortbas » kuşak dolama bağlama kemer » durtulme » ce » dunden olmuş » hukûmet surmek » obur » yan gelip oturmak veya yatmak » ahde vefa etmek » bir yerde kullanılan bir yere » okleme » gorunuşalmak » ceşnicilik » kuşgibi ucup gitmek » cicek » şumullendirmek » ustubec » torpido gozu » polemikci » catal » tum kirpikliler » tuydurmek » değer duşurme » yuzune gulmek »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.