tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carpışmak » yerleri supurmek » corekci » barut fıcısıgibi » vurgun veya vurgunu vurmak » ic » acık liman » korkunclaşmak » ceşnicibaşı » acık kapısiyaseti » goğus kemiği » » tamam mı » yuzu yok » bir şeyler veya bir şey olmak » bolumlerden her biri kolon » kandırıcı İnandırıcı » birleştirerek bir varlığıyenid » dun » goncu » cekişmek » perhiz yapmak veya etmek » sucluluk » iki el bir başicin » icmece » organizmaların oluşturduğu bir » gureşminderi » guc kazanmak icin calışmaya ar » akıllıduşununceye kadar deli c » kokenlenme » dermanıkesilmek veya dermandan » kulaclamak » boğaz icinde kavga var » leşini cıkarmak » durdurmak » tartışma goturmemek » gun ciceği » durtuşleme » recine » buyuk abdest » yer ucmak ii » bir avuc » kabak cıkmak karpuz kavun vb » mufredat programı » akıntılı » in » kurduğu medeniyetleri kendi i » elcilik » terettup etmek » yavaşca »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.