tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arı kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz actırmamak » bıcaklı » avurt unsuzu » cadır uşağı » gozer » mandepsiye basmak veya bastırm » kacımsar » gordurmek » kusturme » uşumek » yola cıkmak » rengi atmak kacmak veya ucmak » duşukluk » dostlar şehit biz gazi » yuzunun akıile cıkmak » bac » işcilik » ta kendisi ta kısa soylenir » yapılan yığın » muhayyerkurdî » buyuk » kulfet » catılmışkirişsistemi » kalbini calmak » yon eki » icine sinmek veya sinmemek » gulle atma » taşcıl » yureği dolu » mektep gormemiş » goz kamaştırıcı » purcuklu » carpılan » minyatur » tarih atmak veya koymak » zengin arabasınıdağdan aşırır » gosterir » kir goturmek » dur » şakaya boğmak dokmek veya bozm » ornek » kutukleşme » kulağınıbukmek » ağan eğen » uzeri » sacmak » fırcacılık » keceleşme » hurufîlik » munteha »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.