tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
rolâtivizm » koklu aile » dağılmak » cağırtkan » bilinc » garazıveya garezi olmak » mutenebbih » curuk gaz » bolumunden her biri sezon » lufer » gonlune dokunmak » duzluk » uclemek » enfrastruktur » sarnıc vagonu » puturlu » yonetilme » depara gecmek » tacik » guvenme dostuna saman dolduru » olu deniz » ucuklaşma » uyeliği duşmek » pomakca » kulkedisi » goz ucu » vur dedimse veya dedikse oldur » pozitif goruntu » sacılmak » hukum » catlak » yuze duramamak » duğun dernek » indukleme » gelen paşam giden ağam » dort goz bir evlât icin » oksuzler anası oksuzler babas » saatcilik » rukû » ic harp » allah ın veya tanrı nın gunu » departman » cevreleme » percem » sın sin sun sun » vekâlet ucreti » dur durak veya dur dinlen dur » cağırış » altın cağ » mutalâa »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.