tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başkoşeye kurulmak » alcakca » gozluklu » duzenlemek » kocboynuzu » ağzından cıt cıkmamak » komur » cıkmaz » cekirdek » dirhemle soylemek veya konuşma » kalmalıtumlec » heyheyleri tutmak veya heyheyl » gunun adamı » cembalo » arazi acma » dokunmek » cocuk peydahlamak » tutmek » merkezkac » acık senet » dokmek » en kucuk birliği goze » uzum sirkesi » gecişim » kırcıllık » ağac arac eğirmen kirmen » cağatayca » secmenlik » kıcın kıcın gitmek » bir atımlık barutu olmak veya » dilinden duşurmemek » sıkıysa » kacırmak » sonuc almak » cevriyazı » mes uliyetli » nobet beklemek veya tutmak » dağcayı » tek acıklık bulunan ocak » kuffar » ulfet » karşılıksız cek » bulgar » cimcek » gobek bağlamak veya salıvermek » ol » ozgurleşme » vazgecirmek » kucuk dil unsuzu » cihanşumul »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.