tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arı kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunu yummak » boyle başa boyle tıraş » calıştırmak » dokturme » nasihatci » koşker » kızılcam » gudum bilimi » olcut » suzme » yuzmek » tespihci » kuyruğu kapana kısılmak veya s » boksor » kalensove » suzucu » cakıntılı » u » kacınılmaz » lâponca » kulturlu » işine bak » gonlu kalmak » kırlangıc » dipdinc » kıc atmak » monsenyor » gocerme » kancılarlık » el cırpmak » kabuk bocekleri » saltanatcı » lâtin ciceği » mustehcenlik » ultraviyole » kuturdeme » hucre bilimi » hamur corbası » cd » purtelâş » sozleşme » iz duşumu » ve sorumluluğunu taşıyan birim » sulûk » anayasacı anayasayısavunan an » kangal kopeği » allah ın veya tanrı nın gunu » cıkma » şoyle bir » yapılan işlem »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.