tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yer cucesi » bir cırpıda » gonul uğrusu » gunahkâr » munasebet » goz alabildiğine » kamcılamak » sorumluluk duşmek » cokkun » ac bırakmak » gun » ozelliklerin tumu » hırsızlık etmek veya yapmak » caldırılmak » cıplaklık » pacarız » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » yer demir gok bakır » bîcare olmak » catırdatmak » surculisan » İnebolu kutuğu » sırpca » olum doşeği » gucuk » cekilmek » celikli » gozetim » gozlu » serbestce » cok soylemek » duşunurluk » kusura bakmamak veya kalmamak » bugunku » duşukluk » polonez » gun veya belirli zaman aralıkl » kıl cadır » topculuk » uste vermek » bitkisel veya hayvansal madde » tekâsuf etmek » tuylenmek » davranmak saygıgostermek soz » yunlu » dikilmişparca » ducar » yatcı » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » ictihat »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.