tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arı kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
işguc sahibi » cığa » bal dok de yala » kiminin parası kiminin duası » guderihane » dikce » perdelerini acmak » yoneticilik » onu sıra » duzgunlu » işbolumu » alaturka bilen alaturka eser » erkeklik sende kalsın » ucuş » cift capraz denir » butce acığı » tecrube » odullendirmek » oz » capulculuk » ceyizlik » bakır sulfat » silindir prizma vb bicimindek » kıcustu oturmak » yağmurolcer » kapsama icine alma icerme » sel » kucucuk » bıcaklama » ayran gonullu » aşufte » burumcuk » koklemek » osmanî » guzide » majuskul » gunah » kaşıkcı » gozeler arası » hintli » kadukluk » murebbi » sokuş » cığıltı » gumburtu » allah tan umut kesilmez » dallanıp budaklanmak veya bir » alumin » değer bicmek » farisî »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.