tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorundu sivas ın bağları » guzelleştirme » gelecek zaman sıfat fiili » gozculuk » tereddut » ronesans » duşeylik » turlu şeylerden yaptıklarıve t » orgucu » kure kuşağı » yapılan resim ve bezeme işi » iskeleti cıkmak » koreltmek » orgulu pilâv » ızgara kofte » calkalatmak » bozordek » gozleri fıldır fıldır etmek » carliston marka » cuce » sanatı » girişik cumle » calkalanmak » capma » el elin eşeğini turku cağırara » mucamaa » gozu olmamak » hurmetsizlik » ust perdeden » para cekmek » fluoresan lâmba » ağzınıhavaya veya poyraza acma » akca yel » ozlem » kapakcık » catpat » olumsuz tumce » duvar cekmek » hint bademi » acmaza getirmek veya duşurmek » duzmeci » kacmak » anlayışgostermek » canına tak demek veya etmek » kurama » sozleşme » ozletme » cıkarmak » kapcık meyve » ucan kefal »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.