tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coccothraustes » asansorcu » cağırtmak » govdesel » cer cop » celimsiz » yuzu yerde » tam gun » tumlenme » kucuk tovbe ayı » gecme » bufe » ucurulmak » elekten gecirmek » rektorluk » bıcaklamak » cemberli » munkir » gorunguculuk » meşe komuru » makineli tufek » buzdurmek » ucretli » bakkala bırakma » icinin ateşi kullenmek » cızlamıcekmek veya cızlam etme » veya metal kemer » govermek » bilgic » seylân taşı » dokum » cevre » acıklayıcı » kotu » insan konuşa konuşa hayvan ko » sesini cıkarmamak » yağlıgureş » şeylerden her biri tabaka » kurt gibi kemirmek veya yemek » uzme » entelektualizm » şoyle » munakaşa goturmemek » bir kulağından girip obur kula » şeref tribunu » bir kızıbin kişi ister bir ki » tervic etmek » p » hastalık almak hastalık kapmak » toz kondurmak veya kondurmamak »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.