tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arı kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sacak » colak » tarafından arabacıicin armağan » uye aidatı » kunyesi gelmek » tek acıklık bulunan ocak » neye uğradığınıbilememek veya » alcalmak » zeytinyağıgibi uste cıkmak » bir olcude » para cıkarmak » perdahcı bazıparlatıcımaddele » aku » mer i » pas acmak » defterini durmek » camurluk » pekiştirmek » kultur balıkcılığı » mili » frenk inciri » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » yureği delik » cabuk » duduk gibi » zemberekci » murevvic » izlenim uyanmak » sacma » ulusculuk » komurleştirilmek » cayırlık » olduğu soz » taraca » avuc ici kadar » dostluk okkayla alışverişdirh » iceri » gul suyu » urkuntu vermek » beni sokmayan yılan bin yıl ya » fare deliğe sığmamış bir de k » sumuklu bocek » cifte kavrulmuş » oncesiz » alavere dalavere yapmak veya c » bildirme cumlesi » şurekâ » işguc sahibi » acmak » acıklama yapmak »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.