tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arı kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizgi cekmek » dilini veya dillerini yutmak » icirtme » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » ilgilenen mahallî yonetim » calma » yuzuk » penceli » serdengectilik » guc » mutenebbih » culûs » muhurcu » eti senin kemiği benim » guclu » on oda » cit » hatırıicin » starta gecmek » sağlayan parca » kulhanbeylik » kopeklemek » curutmek » donuşumlu » olculer » yeğenim » oğrenci yurdu » bok pusur » cıkmak » su goturur yeri olmamak » karaimce » korluk » dovmeci » onlemek » gecirtme » araclıjimnastik » burnundan fitil fitil gelmek » guven » oğle tatili » oncel » cacaron » gozu yememek » tibet sığırı » uzere » huner » teselli mukâfatı » cizici » itilâfcılık » virgul » lâkırdısımıolur »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.