tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cifter cifter » gucluk cekmek » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » ustune gelmek » ferahnuma » koturum olmak veya kalmak » hucum » cozucu » muzevirlemek » odul almak » silgic » yarayan cevresi oluklu kucuk » canına tak demek veya etmek » orgu » percinleşme » gumburtu » odenekli » gecmek » aslî duşunce » ozbek » uzuntu » kotu olmak » seciciler kurulu » oncelik » kac parca olayım » beberuhi » başınıgozunu yarmak » kuru gurultuye pabuc bırakmama » la le » atma recep din kardeşiyiz » iyi kotu » sozluk birimi » aktorluk » lup » otmek » goturmek » kullanılırdı » kenarlık » cınlak » corak » yiyim yeri etmek veya yapmak » pamukcu » ceviri » gocmen » tımarhane kackını » sur atle » dovmek » Şafiî kopeği gibi titremek » dol eşi » mahkemeye duşmek »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.