tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arı kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozenti » cağlamadan catlamak » devetuyu » cetrefilleşmek » capaksız » gunulemek » cıt » uz » girintili yer » yureğini boşaltmak veya dokmek » yonetilme » afrika menekşesi » koşkerlik » cıncınlatmak » cıma » toplum ekonomi din kan veya » guducu » bağbahce » akıllarıpazara cıkarmışlar he » genişzaman gorunumu » dumtek tutmak » coz » balıkcı » nobet » duşuncesini okumak » lutfetmek » gozunu ustunden ayırmamak » kaktus » cocuk » kacık » tazıya donmek » kuflu » cevren » har gur » orgun eğitim » garc gurc etmek » tuylendirmek » ne bicim » uniforma » munasebetiyle » kotulenmek » cozumleme » calımlama » buyuğumsu » pencudu » sın sin sun sun » gulec » suyunu cekmek » yaban sumbulu » mutedeyyin »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.