tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkarılış » kırkıcıkmak » isli kuf » cetinlik » denizgulu » ultramodern » Şeker bayramı » allah kuru iftiradan saklasın » cekemezlik » cakılı » deli kızın ceyizi gibi » bitkisi thuya » brahmanizm » bize de mi lolo » cap » kacaklık » tukuruğunu yutmak » bunların taklidi olan madde » regaip kandili » acıklatma » kupelik » gorev » başlangıc noktası » soz almak » mezata cıkarmak veya koymak » sanatcı » sı si su su » oğle » olmezleştirmek » bin turlu » erdiğine erer ermediğine taşa » coğunmek » cuhacılık » kuru yemişci » puskurtuş » in » cercevelenme » lecek » buyukbaş » yuzer yuzer » hunnapgiller » goz yıldırmak » gorup goreceği rahmet bu » gun » duzgun » gulmekten kırılmak katılmak » tanrıkorusun » gungormuş » cingene pembesi » aracılığıyla duymak değmek e »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.