tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munasebet kurmak » uveyme » kotumserleşmek » dunyanın obur veya bir ucu » yeniceri ocağı » koşe » horoz evlenir tavuk tellenir » on sezi » tam adamınıbulmak veya tam ada » ileriyi gormek » cevrimli » cekmek » acılmak » al elmaya taşatan cok olur » malkarca » gucenme » gun durumu » kuru yemişci » harp malûlu » eski pusku » suya gostermek » beyninde şimşekler cakmak » mayıs boceği » it urur kervan yurur » ogelerin oluşturduğu butun pa » konsul » obek obek » acıklık » los » catkılı » cark » yuklemek » suzulme » pardosu » olağanustu » muteessir olmak » gozleri yaşarmak » kedi veya eti ne budu ne » kırlangıc donumu » muhafaza etmek veya edilmek » kocancı » celme » tutumu akliye rasyonalizm » zihnini celmek » mancu » cokel » eli ermez gucu yetmez » su bolumu cizgisi » bisulfat » karşılıksız cek »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.