tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arı kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sumkurtmek » tuy sıklet » aluminyum taşı » gecişim » bir deli kuyuya bir taşatar k » cokbilmişlik » cıkartma » dilini kedi fare mi yedi » istencci » konnektor pensi » işi duşmek » başına dunyanın belâsınısarmak » parcalarıgibi şeylerin tumu » damarına cekmek » sonuclanmak » kulfetli » kirec cimento gibi şeyleri su » sabaha cıkmamak » tacsız kral » mıhsıctı » sulumen » icerleme » işi uc nalla bir ata kaldı » abes kacmak » ozgur » kıvanclı » muteferrika » uyeliği duşmek » şuyu » potibor » dol » kıyıda koşede » kopek balıkları » coğu zarar azıkarar » muteheyyic » olu » iltibasa yol acmak » yonetmen yardımcısı » emekci » bilgili » suret almak veya cıkarmak » işci sigortası » nar ciceği » moduler sistem » catkınlık » makedon » cizinti » sallanma » yahudice » oldurmek »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.