tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nankorleşme » boru kelepcesi » pecete » beleşci » yureği temiz » arkebuz » cekip gitmek » gayret gostermek » yurutulme » bolice » huzun » olculen » guc » yelec » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » allah son gurluğu versin » kos » mutevazı » cay saati » fırsat duşmek veya cıkmak » temize cıkmak » carşamba » kalcalı » lokma dokmek » yenik duşmek » ateşalmaya mıgeldin » koşkerlik » dunyanın kac bucak veya koşe o » gorevsizlik » sacıbaşıağarmak » eline ayağına kapanmak sarılma » ustencilik » coraklaşma » duldul » ustunleşmek » hukum surmek » cimlenmek » topceker » carpıcı » calınmak » ucan kuştan medet ummak » adı » bayındır olma durumu umran » duşku » ic barış » tabakcı » izinden yurumek » ruh kazandırmak veya vermek » guneşlekeleri » cucuk »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.