tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
okceci » sınamak tecrube etmek » guleclik » boru değil veya boru mu bu » gozletme » doşenmek » sen sağ ben selâmet » allah canınıalsın » cak » gorev » acılma » odev bilgisi » imtizacsız » gonlunun dumeni bozuk » guzelleme » yanlışınıcıkarmak » cifter cifter » ağacıdibinden kesmek » cedik » masal okumak veya anlatmak » guvensizce » bir cuval inciri berbat etmek » sıcratmak » iktisatcılık » boğaz icinde kavga var » muşteri » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » isim govdesi » cıkma » catal zıpkın » ayağıile veya kendi ayağıile g » buyukluk satmak » ozgurleştirmek » babam » takdir etmek veya eylemek » ma me » yurekler acısı » kılcal kok » cekmek » ballıborek » masa ustu yayıncılık » bir yerde kullanılan bir yere » kafasıdonmek » monitor » uretmek zihnî yetiler oluştur » ince » goze gorunmek » buzcozer » bir tatlı » surrealist »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.