tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arı kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arkasıveya sırtı yere gelmemek » yurumek » işdayıya duştu » olu gozu gibi » vokabuler » muhendis » curuk carık » muftehir » operatorleşme » calışkan » oz odun » dumeni eğri » mufettiş » kuculmek » ortakcılık » itiyat etmek veya edinmek » yılan ciceği » irade beyanlarıile gercekleşen » got » ne gibi » ahıra cekmek » yuze guluculuk » cıkarma birliği » canıburnuna veya burnundan gel » durbunun tersiyle bakmak » guveniş » derdi gunu » gomlek değiştirmek » dutturu » aksoğut » gonulden ırak olmak » calışmak » uc katlı » meyve ici » yer cekimi » oğrenilmek » şeylerden her biri tabaka » urpertici » icin icin yanmak » gozu dumanlanmak » ozluk işleri » keceleşmek » odevlendirme » zevkinde olmak veya zevkine ba » şişe » kok kırmızısı » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » saymakla bitmemek veya tukenme » sozlu » hunnapgiller »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.