tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzunden » geciştirilmek » okun yanlarda gosterilmişağır » ana bir baba ayrı » hesap acmak » doğma buyume » şomuz » davar gutmek » celişme » sukût ikrardan gelir » yanılgıya duşmek » sursat » gorevdaş » curuk veya curuğe cıkmak » kok » alay gecmek » fikrini celmek » yumruk atmak veya indirmek » surerlik fiili » denli densiz soz soylemek » fermantasyon » gam cekmek » kulhanî » u » semiyoloji semiyotik » gesneriana » otumluleşme » kacmak » guldur guldur » ticanîlik » ruping sistemi » peşkeşcekmek » tek adam gosterisi » taşkomuru » dokuz korun bir değneği » portekizli » tesirini gostermek » husun » vietnam halkından olan kimse » tuy » sucustu yakalama » pekiştirmeli ozne » derleyip toplamak veya toparla » cıkışvermek » tayyor » cokertme » surnaturalizm » acık hesap » puren » gozu kesmemek »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.