tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
abbas yolcu » hazarca » corlu » şifreyi cozmek » inc » bulgur corbası » catlak » savaşcı » değişkene gore hesaplanan sayı » sove » durmek » cıbanlaşma » sallanma » eceliyle olmek » bulunan bolum kafa ser » suzmek » suflîlik » pekce » kutuğe gecirmek » yulunme » kumeleme » yukselme » opucuk kondurmak » zıvanadan cıkmak » malik » icini bayıltmak veya kıymak » gosterilmesinin izne bağlıolma » gorgulenmek » heyheyler gecirmek » gulle » gunluk » yan gelip oturmak veya yatmak » caycılık » yukluce » calgıcıbocek » dunyanın dort bucağı » sunger » guz » oncel » cağcıllaşma » citileme » yuzu asık » topukdoven » tumen » dovmeci » sur atlenmek » terettup etmek » cicek tacı » soz zinciri » duşman catlatmak »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.