tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arı kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
taşısıksa suyunu cıkarır » odemek » kırgız » calmak » gubre » intelektualizm » tu » oğrenmek » nefesi kesilmek daralmak veya » odun komuru » ra re » koncina » ari dil » oğutme » gozu yolda veya yollarda kalma » orumcek bağlamak » ezip buzmek » maymun gozunu actı » aksoğut » gonulden cıkarmak » acısınıcıkarmak » merak etme k kalın okunur » kan cıkmak » oluşturduğu donme eğrim cevr » sut kuzusu » studyo » elini cabuk tutmak » karavana cıkmak » uzgorur » soz yarışı » mureccah » oturme » gundelikci kadın » balkanoloji » tecrubesiz » aktualite » yucelmek » urun vb » alcak » cakar » medet allah » uleşmek » untu » bunun sonucu olarak da doğal ş » ca ce ca ce » otleğengiller » orneklik » cur et » tevessul » dondurmek »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.