tdk sözlük TDK Sözlük

 

arı kelimesinin sesteşi

arı kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arı kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arı kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük arı kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
altayistik » goz erimi » cengel takmak » sulumen » capasız » mızıkcılık » kokenli » uckur » gostermek » on damak unsuzu » keceleme » kultur akımı » dortcihar » camlık » yureği yanmak » duzeltmen » ermenice » comertleşme » cekimserlik » kışıgecirmek » teşevvuş » kotu » taahhut » dol ayı » farisî » musabakaya girmek » ahıcıkmak » oteki beriki » mucadeleci » hurriyet » ders gormek » butunlemek » yankıuyandırmak veya yapmak » baston gibi veya baston yutmuş » sungerleşmek » dişeti unsuzu » gecici » burnunu cekmek » kacırtmak » tac giymek » cep sozluğu » ak ek » karşılama toreni » akıllıgecinmek » nufuz » adam icine karışmak » otmek » şofor mahalli » gobek » gır gecmek »

arı_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve arı_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arı_kelimesinin_sesteşi nedir ve arı_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.