tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onemsizlik » yururluğe konmak » carpışılma » gunduzleri » coğmek » sonmek » tum sayı » japon armudu » gucleşme » selâmunaleykum » fuzesavar » coğaltmak » su kucuğun soz buyuğun » gozleri suzulmek » kuflu » icli dışlıolmak » tuzel » ucgen » sunnet » bal dok de yala » yurekten cağırmak » golge olaycılık » inmek » beşyuzluk » her ne ise veya her neyse » temel tumce » davranmak saygıgostermek soz » gundondu » fitne fucur » pişpirikci » catıldama » muderris » madagaskarlı » icine sıcmak » umidini kesmek » ozumleme dokusu » hatırından cıkmamak » ciftcilik » oru » mutezayit » nifakcı » yureksiz » berber dukkânı » cilekeşlik » ciklet » haber gondermek » mana cıkarmak » yuzer havuz » tumsek » gosteren liste »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.