tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gormezlik » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » cirkef » diline dolamak virt etmek veya » yatcı » hanım boceği » utmek » gecmesi » cığ » buzdurme » koşe kapmaca oynamak » balıkcıkazağı » tuvaletci » ne buyrulur » muhre » koskelmek » muzevirleme » sahabetci » ayrıcalık tanınmak veya goster » ele » ipek bocekciliği » elini ayağınıkesmek veya cekme » buzme » pabuc » muşahhas » kalmak » maruz kalmak veya kalmamak » sinema endustrisi » calışma yontemi » dedikodu etmek veya yapmak » sutsuz » ici yanmak » uzengi taşı » oncesi donem » yureği dayanmamak » celik macunu » oneride bulunmak » mubaşeret » kısa cizgi » dikdortgensel bolge » tukenme » cırpıya getirmek » temeddun » hayvan sınıfı haşere » hırsızlık etmek veya yapmak » koyuvermek » davranmak saygıgostermek soz » arşiduşes » ce » basitce »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.