tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıfıtlık » canta ciceği » ackılı » uğrum » korukcu » yansıtan veya yansıyan » cenkci » ustune basmak » gobelez » yerlerde surunmek » mumtaz » avrupalılaşmak » ra re » calmak » ofkesiz » gu » aclığıoldurmek » yalavac » durtuklemek » tesettur » mundericat » docentlik » buyume » para cekmek » cekilmek » beylikci » bicimci » luknet » kantara cekmek veya vurmak » duşunmek » şerc » kuresel » tıkaclama » ummet » ahu parcası » sondurmek » tevarus » once bilim » ondulesiz » cağdaşlık » asgarımuşterek » yaşakıtmak veya dokmek » kor bağırsak » ışık olcumu » ucup gitmek » canis lupus » işbaşa duşmek » ez de suyunu ic » ozgurluk » kacıncı »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.