tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
zeytin guvesi » cıbanın başınıkoparmak » catak bayrak » biri veya bir şey icin olumsuz » butunu » icine sinmek veya sinmemek » yapısının işleyişinin ve geli » başında beklemek veya durmak » meydan bir şeye veya kimseye k » cılbır » ar » hitit » oyuncak » korleştiriş » eksi uc » icli » kamu guvenliği » veya krom kaplanmışcember bici » sun î tahta » gece gunduz dememek » inmek » donme » ruzgâr ustu » hurriyetci » malta humması » muzaheret » yakut » pratik kuramsal karşıtı » calıştırış » duzgusuz » on goğus » oyle » tokatcı » capraşık » yuklenmek » duzem » kecitırnağı » centiklemek » arac » tecessum » govek » gocen » eri » mutecaviz » hıckıra hıckıra » yağcubuğu » ulku » acılmak » mutevehhim » ayakcı »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.