tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
centiklemek » cıldır cıldır » şoyle » ağacıkurt insanıdert yer » puskurme » tat » kor kuyu » uzun cizgi » colluk » bakalım veya bakayım » ana sayac » daha bircok şeylerin yapımında » uzuntusuz » iz ansız » kancılarya » konstruktivizm » kırgız » yoğurt ciceği » ulûfe vermek veya dağıtmak » midesi ekşimek kaynamak veya y » dişeti damak unsuzu » gecirmek » gecirmek » cıban » horguclu » dolaba girmek veya gelmek » duşurulme » gozer » zam gormek » alaya cıkmak » sozleşmek » gecme » ici alaylı dışıkalaylı » cok tanrıcılık » uz » renkli recine » koruma unsuzu » cıraklık » ruyalarına girmek » dadaizm » acık deniz » şuphe yok » cercici » yelengec » catlaklık » cemaat ne kadar cok olsa veya » kesip bicmek » emen bir bitki dionaea muscica » işcilik » caldırmak »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.