tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağız actırmamak » torun torba veya torun tosun s » ordekgiller » konveyor » şifreli canta » yahudice » sokuntu » surme » mukavemetci » daş taş » gonderme » sulfurleme » koleniz veya koleleri » kopukleniş » cıraklık » musamaha » cedik » capraşık » vay anam vay anasını veya va » kunde » ozgunleşmek » bolumlerden her biri kolon » kale cizgisi » hırdavatcılık » calgıcıbocek » garnitur » gomlek » tek hucreli » cılkava » cucuk » dun » aclık » citileme » yuzulmek » lokma dokmek » teşvikci » korlemeden » ne cıkar » ayaklıkutuphane » onlem » cifte dalmak » yer orumceği » pacasınıcekecek veya toplayaca » gonlu takılmak » kurban olayım » ulkusel » transfuzyon » cilingirlik » garpcılık » sucsuzluk »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.