tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tedahul » duşunceye varmak » cerviş » sozlu film » ozveri » buyuleyici ozellik » kafatascı » mısır fulu » parfum » tedavulden kalkmak » capalanış » uvey baba » onunu kesmek » nutasyon » cicim » hatır gonul bilmemek saymamak » vazife » gorgulu » cukur » tufek » kultursuzluk » orta cağfelsefesi » cıyanlık etmek » cıkmak » yurunmek » bir gunluk beylik beyliktir » tebaruz » boluntu » catıştırma » sinolog » acık kalplilik » sarac » yuksek bir yerden aşağıya doğr » aracılığıyla duymak değmek e » hesap vermek veya hesabınıverm » dağyurumezse abdal yurur » kutukluk » malta humması » cullanmak » bolum » gununu doldurmak » cile » salt coğunluk » sarnıc gemisi » husnuyusuf » camaşır makinesi » oluşturduğu tuzel varlık » yıldırak » parcası » cizin cizin »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.