tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cap » yaparlu » gozleri yaşarmak » gununu beklemek » onune bir kemik atmak » suyu kesilmişdeğirmene donmek » sodyum sulfat » gozleri acılmak » ust » museddes » a e » icten » paranın ustu » buyuk şehir » carıklıerkânıharp » is at » tuzel kişilik » ozur » iceriye atmak almak veya tıkam » yazılan yazıveya yapılan resim » dunku » bir araya getirilerek divan du » saclı » notrleştirmek » ozne grubu » bicimlerde tutturmalık » ceğmellenme » cala » icin icin gulmek veya gulumsem » vucuda vermek aşıyapmak » daha bircok şeylerin yapımında » gec olsun da guc olmasın » kullanılır » parcası » vidoyu gormek » carkına etmek veya okumak » in » kanavice » kefaretini odemek » sutyen » cılkıcıkmak » oğut » sezu » ya ya » gulumsemek » şobiyet » oylece » guclendirmek » nazileştirmek » pis pis duşunmek »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.