tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buryancı » etmek » yureği yanık » taksirli suc » ticaret kanunu » en kucuk birliği goze » sunmek » ayıbınıyuzune vurmak » yuz bulmak » vehme kapılmak veya duşmek » mudafi » kuturdetme » vucuda gelmek » gonder » bol kepce » lâcka etmek » soze atılmak » muennes » icinin veya yureğinin yağıerim » mantıkcılık » gunluk » genel butce » ozel » suspansiyon » lugat » emeği cekilmiş » analiz » copsuz uzum » kuru kofte » yakut » lisan » uzay kapsulu » ustun olmak veya gelmek » cıkrıkcılık » ucan kuştan medet ummak » dudak unsuzu » melul mahzun » zararına kazanc sağlamak » gucluk cıkarmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » capalanmak » cekingence » tutsulenmek » goruşturme » elden ayaktan duşmek veya kesi » tek cekirdekli » carşılı » okul oncesi » ozgurluk » alcarak »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.