tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yağlıkomur » cevre » rusvalık » başgoz etmek » kafaya cıkmak » bıcaklık » uc başlı » yumurta koku » kopurme » t » adam kıtlığında veya yokluğund » otumsuzleşmek » korun istediği bir goz allah » istintac » kargışetmek veya vermek » duşmanca » dolek » kaktus » davetci » kullenmek » dur » hodukluk etmek » grizuolcer » emekci » akla karayısecmek » dutturu » yaşam guvencesi » olumcul » yukseğe cıkmak » eşekce » kocu » eğri buğru » mustahak » pencelemek » ekmeğini cıkarmak » olum kalım savaşı » acısınıcekmek » duzayak » dutturu leylâ » flore » gozu korkmak » tumgenerallik » sın sin sun sun » cupra balığı » onunu almak » yağmurolcer » ici geniş » kutletme » ozerkleşmek » kostek olmak »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.