tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yurek karası » cırakma » busbutun ortadan kaldırmak ici » ilginc » hilesi hurdasıyok » cevirmek » ucuklaşmak » bir cuval inciri berbat etmek » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » cevrim » cam fıstığı » murekkeplenmek » doşemek » omur » cember kayık » mut a » ucuk » duğumlu » gumele » galebe calmak » somestr » muşavere » catlamak » alternator » bilâkayduşart » kerpicleşme » daha neler » boceksiz » dırıltıcıkarmak » cargâh » huner gostermek » kucuksemek » cicekci » kohneleşmek » gucuk » sutleğengiller » kok kurdu » purtuk » ağac sansarı » ucleme » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » lokleme » omur adam » acıklatma » akma hancer » doner sahne » duzlemsel » tutunluk » figur » orumcek kafalı »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.