tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sovuşme » ganalı » kahkaha ciceği » kor duğum » bukuluş » pluviyometre » toplu olarak oğretimin yapıldı » amber ciceği » kanırtmac » eli ermez gucu yetmez » lehce bilimi » camaşır dolabı » sonuc » namus sozu » guclendirme » olculu » konsolide butce » ucretli » elinde bulunduran kimse » cekirdeksel » ziyafet cekmek veya vermek » cığalanma » ici cız etmek » ici erimek » gostermek » guvelâ » tikel onerme » opuşmek » gıcırıbukme » purin » cekme » sıcratmak » catlatmak » gece ucuşu » yukumlendirmek » bicimci » sırasına gore » catal aşı » midesi veya ici ezilmek veya k » hunsa » muselles » ciftlenme » daha bircok şeylerin yapımında » biz kırk kişiyiz birbirimizi » basıncından yararlanarak kum p » kalp carpıntısı » olculu » şeytan orumceği » goz aşinalığı » opmek »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.