tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
durmek » tum cahil » bir dilin kelimeleriyle duşunc » coğmek » okse » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » cokel » dumbelekci » kulağınıbukmek » gecersizleştirmek » amac » ac » allah tan » kriz gecirmek » guven oylaması » sabah vaktinde » cığıltı » kapıdan cevirmek » nazizm » fluoresans » kirec fabrikası » dikce » hasanpaşa koftesi » golluk » sosyal guvenlik » okun yanlarda gosterilmişağır » aryanizm » orumceklenmek » ulku » alp eren » rukuş » testiyi kıran da bir suyu get » meşe komuru » ev acmak » sarac » anasınıeşek kovalasın » suyundan yararlanılan cukur » fenike portakalı » ortbas » bukuntu » kuseğen » dunur gezmek » cabalama kaptan ben gidemem » carpım tablosu » saturn » şap gibi donmak veya kalmak » balina cubuğu » kocak » ici kabul etmemek » roproduksiyon »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.