tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uretmek » kulplu kap » seluloz » azerî » descartes cılık » aşure gunu » suzum suzum suzulmek » biri » cıkışalmak » sozleşmeli » bulunduğu yer basamak » canlılara yaşama ortamısağlaya » kume » muhafazakâr » ucuculuk » calışma barışı » icin » sutsuz » olcmek » doldurulmuşcam seramik veya c » yuce divan » celik kapı » usanc getirmek » goz kırpmadan » gıcıkca » gonullu » helme dokmek » sersem etmek veya serseme cevi » suc duyurusu » camurlamak » operatorleşme » cıkış » işkembeden atmak veya soylemek » ayrıcanak yapraklılar » hukum giymek » ay cekirdeği » odeşmek » calıcırpı » acısınıgormek » yaptıklarıgosteri » gonulsuz » yer cucesi » buğday surmesi » duşman catlatmak » gunluk » allah gecinden versin » metalurjik » kavanco » fransızlaşma » cil »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.