tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kıskıvrak yakalamak veya bağla » bağıtcı » tumleme » gozu gormemek » ce » gercekleştirmek » cokturme » catıekleri » şeyhulislâm » ceteci » calkak » caca » kuru yemişci » coğurcuk » yureği titremek » umranlı » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » enstrumantalizm » icine su almak » allah a bin şukur » it » comlek kebabı » sağlam kazığa veya sağlama bağ » pupa yelken ilerlemek gitmek » cirişgibi » onune bakmak » ihrac etmek » dovmek » etut » purhiddet » akşamdan sonra merhaba veya sa » matrakcı » celim » kaşıkcılık » silâh catmak » kun » karayca » olum allah ın emri » peceleme » guzelleme » orcin » ayağına dolanmak veya dolaşmak » bıcağın keskin olmayan ters ya » koturum » cağın gerisinde kalmak » pratik kuramsal karşıtı » ipin ucunu kacırmak » hınclı » oncu tiyatro » uzuntulu »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.