tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
keci inadı » kukremek » cıngıraklı » ozeme » yuksek perdeden » surpriz » studyo » capanoğlu » ayakcak » lulecilik » uniformalı » su boreği » rustik » avrupalılaşmak » cekmek » mustahak » dokum » deli sacması » okculuk » ağzından cıkmak » el elden ustundur ta arşa kada » aile butcesi » havale gondermek veya yollamak » yureği pek » yarayan kuru ince yaprak » buyuleyici ozellik » parşomen » gudumlu » ad cumlesi » gumletme » civit mavisi » su gibi olmak » zuppeleştirme » arnavutlaşmak » hristiyanlık » catır catır sokmek » goz ardıetmek » doğaclama » ongorulu » tarihce » hoşgoru » gecim » cıplak ucret » gozlenmek » nasrettin hoca nın turbesi gib » fekul » ozelleştirmek » benlikcilik » cekirdeksel » yahudi »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.