tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aristotelescilik » camurlaşmak » a e » kalensove » butunlemeye kalmak » helvacıkoku » ku » kilit kurek olmak » sukût hakkı » herkes gider mersin e biz gid » odeniş » arjantinli » uyelik » gostertme » orgu » huve » rahat bırakmamak veya vermemek » aktorluk » buyukluk gostermek » goz aşısı » cok gormek » buten » goğuslu » buyukken daha kucuk duruma get » yerin dibine gecmek batmak vey » olumsuzleştirmek » onune cıkmak » tepetakla gitmek veya yuvarlan » sozunu bilmez » istediği gibi at koşturmak duz » talip cıkmak veya talibi cıkma » kacırmak » duzenleme » anus yuzgeci » gocmek » yayılmasınısağlayan cihaz » catıortusu » iceri » durustluk » olcum » cakılıp kalmak » gomlekcilik » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » zevki cıkmak » acısozun yarattığıkırgınlık » sozsuz calınan parca » sıcırgan » murc » gunluk » facetalı »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.