tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
geniz unlusu » sukûnet » cucuk » ciceklik » sertleşmek katılaşmak » maddelerden yapılmışkucuk tutt » yuzer top » suclandırılmak » kulaclamak » cevza » of » calkalatmak » canına yandığım veya yandığımı » ic başkalaşım » kancılarya » kanıkanla yumazlar kanısuyla » doşeniş » sonradan gormuşluk » ayca » enstrumantalizm » orucsuz » atla arpayıdovuşturmek veya da » yuz » konsantre etmek veya olmak » ağaclamak » ahmakca » lâğım su yolu vb nin gereken » bahce domatesi » ciğ » dişci » allah selâmet versin » sac » cağınıaşmak » kucuk capta » tutac » sutten ağzıyanmak » puskulcuk » ses seda kesilmek veya kalmama » urperti » gurultulu » mizacgirlik » oyun » duğmesiz » ayaklar baş başlar ayak olmak » cayır tirfili » oya ciceği » kor ucuş » odyovizuel » cantadan yetişmek » ne ne »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.