tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cancı » goz goz olmak » aslanpencesi » uscene » suyu nereden geliyor » cicekleşme » gelip catmak veya gelip dayanm » cikletcilik » projektor ışığı » obeklenme » camaşır leğeni » kombe » tenasup » iki cıplak bir hamama yakışır » uyuz boceği » aryanizm » gul gibi gecinmek veya yaşamak » boğaz icinde kavga var » cekimsenmek » vazgecirmek » butan » yuzeysel » ozentili » dediği cıkmak » bilinc dışı » omur boyunca » kilit kurek olmak » taklitci » a e » muesseseleşme » dadacılık » dokturmek » coğu gitti azıkaldı » allah a yalvar » davayıileri bir tarihe bırakma » moskof camı » teyemmum » yanlışhesap bağdad dan doner » boya vurmak veya cekmek surme » cirkef » parca parca » lunet » ceper » ahzukabz » deve tuyu » yakıt gostergesi » cebic » puskullu » selektor » olu gozu gibi »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.