tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
copurlaşmak » mac mec » citi » guvensizce » gucenmek » hareketlerde bulunmak » supurge » kacışılma » işcığrından cıkmak » ucuz » bahcesi » goturmek » başortusu » tekebbur » horoz dovuşu » guduk kalmak » ileri atılmak veya cıkmak » oksiyur » borcsuz » yururlukte kalmak » elektrik duğmesi » icine tukurmek » mubaşirlik » teknokratcılık » teselsul etmek » catıeteği » ayağına veya ayaklarına kapanm » ortmek » zevkini cıkarmak » sacılmak » iğne ustunde oturmak » seramikci » cevirme » pence vurmak » capalanmak » muhre » alt cene » karmac » catılmışkirişsistemi » duruma gelmek » allah a bir can borcu var » mustehcenleşmek » ya herru ya merru » acıkta kalmak veya olmak » gunucu » babacko » cabukca » allah rahatlık versin » gul yağı » gun ağarmak »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.