tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakmaklaşma » başrejisor » alcalma » oykucu » zimmetine gecirmek » gecişme » yardımcıhucre » almanlaşma » bronşcuk » tezayut » germanofil » ağzınıhayra acmak » koclanmak » guvenli » gozleri suzulmek » hoşgoru » carpışmak » cağma » bakac » soylem » ovur » olcup bicmek » falcata » balıkcın » gume » boluntuler » turetmek » boyacıkupu » kopurtme » amerikan » bolumlendirme » tacsız » murekkebi kurumadan bozmak » bu abdestle daha cok namaz kıl » sondurmek » rayic fiyat » cabuk kolay heyecanlanan kims » dişgecirmek » ondelik » mana cıkmak » arap rakamları » yatak yapmak veya sermek » teessus etmek » kaplan bocekler » onsel » sutlenmek » o kapımahalle senin bu kapımah » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gudumculuk » pey surmek »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.