tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakıldatmak » ozurlu » cekişmeli » gonul eri » gorunurlerde » cerceve anlaşma » eşit cenetli » mahrec » cingen » tokezleme » cuvallamak » calımlılık » nobet » carpıtmak » olculmek » yuzunu gormemek » kundelemek » cene yarıştırma » duşmek » bayrak toreni » muteammim » penceli » gumlemek » ciceksimek » su orumceğigiller » yuzmek » gozculuk etmek » batınî » taahhutlu mektup » son gorev » curukluk » gorgulu » kurek » gonlunu kaptırmak » soğuk bufe » şeylerden yapılarak icine su d » guc » cullandırma » hesap acmak » hayran olmak veya kalmak » f k b » acem kılıcıgibi » verilen tek ve eşit bir varlık » celtikcilik » alışverişe cıkmak » gosterme zarfı » seyrana cıkmak » kandilli kufur » utucu » uc »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.