tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başkoşeye kurulmak » aşcıbaltası » oğrenci bileti » yargıtay » cokelek » yalancıcıkmak » yururlukte kalmak » inmek » coğumsama » olcumlemek » karşıtı » tanrıaşkına » başkasına ait olan bir şeyi iz » usbitken » susengiller » dili olsa da soylese veya anla » yasama gucu » cıtırdatış » kalkışa gecmek » gulunmek » terazi » gec kalmak » sokmek » beraberlik muziği » golgeli » hollândaca » surgulemek » cicekli bitkiler » methini işitmek veya duymak » cağanoz gibi » dunyaya gelmek » gonlune dokunmak » cobantuzluğu » kulaclamak » luzumsuz yere » olcu » ejektor » hırcınlık etmek veya yapmak » kacıncı » yonelik birbiri ile uyumlu am » uzumculuk » kacıntı » tırnakcı » sıcrama tahtası » gucendirici » tezgâhcılık » acıkağız » sacma » tum tanrıcı » yapısı »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.