tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arapca » tek ornek » şarlatanlık ğı » yuksek oranda karbon bulunan k » ciğit » ceki duzen » luterci » ayağıuzengide » derdini deşmek veya depreştirm » şerbetci otu » suheyl » iyi soylemek » kapkaccılık » torelcilik » cemce » gunulemek » biciminde cıkan eser » sıcrama » gaz olcumu » donenceli » başmuhendislik » beleşcilik » tokaclanma » hazırlık gormek » kapalıyuzme havuzu » allah ovmuşde yaratmış » gozenek » capar » muhimsemek » cepellilik » gunduzleri » araf » tutma satışıtek elden yonetme » odenme » tuf » percin tabancası » donum noktası » eli boşdonmek cevrilmek veya g » cengellenmek » su gecirmez » on yargılı » munafıklık » copurlaştırmak » başının altından cıkmak » candan gecmek » descartes cı » sahneye cıkmak » gozu keskin » herifcioğlu » odun »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.