tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
adamın alacasıicinde hayvanın » ilcebay » şaşıcakır demektense kor de de » gecmişi olmak » kulek » yukarı goğe doğru olan yanı » cumle âlem » cıplanma » iki arada bir derede kalmak » duasınıveya dua almak » bulgurlu ya gelin mi gidecek » muhursuz » kat î olarak » kulhanî » ruşvet » alcak gerilim » cağ » blof » cicek sapcığı » cerezlik » culluk » unsuzunu gosterir » ense cukuru » ve katımadde » cekirge kuşu » kole » cıkarmak » ozgur » duruma gelmek » zulum gormek » yorungesine oturmak » oncecilik » dunyasından gecmek » bir elle verdiğini obur elle a » omursuz » dip balıkcılığı » kılcal kok » katılmasıya yapılan secim » uzerine evlenmek » butunculluk » golge olay » guneşli » balık sutu » curcunaya cevirmek dondurmek » icine doğmak » sozu ağzına tıkamak » adınıanmak veya anmamak » tespit etmek » alt alta ust uste » defibrator »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.