tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
moduler sistem » ilgecli tumlec » cekme » su gibi aziz ol » koyuvermek » hesabınıgormek » opturme » calışılma » kulunk » ic salgıbezi » mukâfaten » gozaydın etmek » tan sokmek » def aten » şoyle ki » nuksetmek » turum » mili » romanoloji » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » suveter » bac » duzeltme » cekap » bir baba dokuz evlâdıbesler d » doktor doktor dolaşmak veya ge » yarayan kuru ince yaprak » andac » hukmolunmak » mutebeddil » durdurmak » calkanmak » halay cekmek veya tepmek » feleğe kusmek » kok boyasıgiller » bicimlenme » muşir » omrunce » corek » otesi berisi » uzak goruş » kırk bir bucuk maşallah » cabalayış » pluralist » izduşuren » talip cıkmak veya talibi cıkma » muze » zuht » komunikasyon » camaşır makinesi »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.