tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acısal hız » kul sıkılmayınca hızır yetişme » istifcilik » carpılmak » hukmu gecmek veya hukum yurutm » hareketlerde bulunmak » unlem » gosteren » cenesini actırmak » yuklu » gunec » hucum » tekabul etmek » bir duziye » sert unsuz » zumrutlenme » sinekcil » cıtlatma » ığrıp cevirmek » yazıp cizmek » ozlu » camurlanmak » ulker » ici goturmemek » uruguaylı » muscardinus avellanarius » sel gibi akmak » transit gecmek » civisiz kalkan » felâketlerin acılıetkilerini d » mustahzar » gun batımı » duğumlenmek » zumre » corbacılık » başından gecmek » cilingirlik » aman dedirtmek veya amana geti » ileri uc » purtelâş » ustunluk kompleksi » ilkoğrenim » anadan gorme » oyuncak » suheyl » kerpic » yuzunden » gorunumlu » kocma » ırakgorur »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.