tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
malikîlik » rasatcı » sınır acı » camaşır » duğum noktası » senatorluk » mertce » cevrelenme » kosteksiz » secici » kaldırım işcisi » olaylarısonucu elde edilen bic » borc harc » kacgoc » koltuk duşkunu » soylemek » deli cıkmak » japon armudu » allah selâmet versin » duğum vurmak » tuylu meşe » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » evrat cekmek » cevirme » gepgenc » gubrelemek » istimzac etmek » murekkep » kepce gibi » calkalamak » kurek kurek » sonmek » cilek » tahaccur etmek » cizgileşmek » alcılatmak » otede beride » onerge » utopi » palyacoluk » tecrube » bukmek » ortbas » kafasına dank etmek veya demek » mukemmelen » bırak allah ınıseversen » golgelemek » globulin » başına işcıkmak » şerefe veya şerefinize »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.