tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici sızlamak » mukellef » bahşişveya beleş atın dişine b » yolcu taşımakta kullanılan mot » başyonetmenlik » okuler » ne soyluyorsun » duğmecilik » yuz tutmak » ğ Ğ » donuşumlu » ici kan ağlamak » ustune yıkmak veya yıkılmak » lokma gozlu » cıngırdamak » cepez » suzgecgagalılar » guz ciğdemi » guvenlik vanası » alt bolum » kac » surumsuz » garnitur » gureşci » bulunan bolum kafa ser » kure » karagozcu » mektupculuk » konstruksiyon » ufurmek » mustevli » ibliscilik » cardak » patlangac » gozunu oymak » goğuslemek » cakışmak » coğu » oğretim bilgisi » cengi kolu » işdayıya duştu » yururlukte olmak » acısınıgormek » kostebek » yedek veya yedekte cekmek » olculendirmek » guveni olmak » alternator » iki gonul bir olunca samanlık » tereddutlu »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.