tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cengi kolu » koturumleşmek » l demiri » olu fiyatına » cıvma » bulunan iki dairesinden her bi » gormek » kadının fendi erkeği yendi » somurgecilik » yanıltmac » dunden bugune » alay gecmek » acığa cıkmak » cimdiklenmek » coluklu cocuklu » boluntu » cıvgın » kulceleşme » gozden kaybetmek » cimentoculuk » cizmek » gorgulenmek » duzlemek » kıdemli ustcavuş » suzucu » kukurt ciceği » goz bağcılık » gecirici » başyemek başınıyemek » somurgeleştirmek » sırasına gore » sulûk » kumesi » coz » mecus » guclu » tenezzul » bir yakadan başcıkarmak » cabuk » komunikasyon » yatak ortusu » muzikcilik » kan cıbanı » ağır cekmek » gorunmek » ic acmak » sacın ak mıkara mı onune duşu » cizi » munteha » kavgaya girişmek veya tutuşmak »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.