tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onde gelmek » cerviş » ceviklik » catkı » korlenme » hapcı » taammum etmek » direksiyona gecmek » bu turlu » surumek » yuzune duramamak » icraata gecmek » hopurtu » alcalma » cağ » karacayır » secmek » suryanîce » samanlıkerpic » doşeme » iceren genel kavram » dunden hazır veya razı » duğun » kulfet » bula bula bunu onu bir şeyi » ruyalarına girmek » ic bağlamak » hiclik » hasetci » civici » sukûnet veya sukûnet bulmak » okce » ackı » yuz » deve yurekli » enek » hah şoyle » kelepce » uşniye » orgu » boylece » cecik » set cekmek » yardımcıyargıc » carpma işareti » gumrukculuk » halvetî » lecek » berber dukkânı » gelgec »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.