tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tabansızlık tabansız olma duru » nuktesiz » balcık » teveccuh » soluk almadan dinlemek izleme » cingene pembesi » cağ » say beni sayayım seni » guldur guldur » cole donmek » guneşsutu » soğuk cıkmak » post scriptum » cenesi atmak » estetikcilik » yeri opmek » gomec » uzum uzum » goz pencere » gecenlerde » goğus goğuse » parcalanma » orneğin » ustunseme » cırcır » sukût hakkı » torenli » koreltme » duşurulme » kunye » ağac mantarı » hac cıkarmak » ic yarıcap » iceride olmak » viyaduk » fare duşse başıyarılır » ustune yuklenmek » takla bocekleri » kaynana olma durumu » kubist » arıbal alacak ciceği bilir » musellim » corek » cınlamalı » somurgeleştirme » lule » guhercile » mucevher tarih » mutereddit » akşamın işini sabaha veya yarı »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.