tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tekautluk » soğuşme » duğun alayı » konuk koşesi » olan biten veya olup biten » sut cocuğu » koy yeri » kaldırım muhendisi » tarafından arabacıicin armağan » yeniceri ocağı » diri ortu » gunduz » tatar ağası posta gorevi yapan » bufe » direnişci » arkasınıveya peşini bırakmak » tek cenekliler » bugun bana ise yarın sana » kor şeytandan bulmak » onayak etmek » allah bilir » toprak doyursun gozunu » muk » iceri » munasebetli » on calışma » urun yelpazesi » bıcaklama » boluk » dibi kırmızımumla veya bal mum » cepellenme » dunyaya gozlerini kapamak veya » mumteni » ayağınısurumek » mutevellit » calışma saati » eliyle koymuşgibi bulmak » aristokrasi ekonomik toplumsa » ustelemek » gecerlemek » duğu » funda sıcanı » oke » goz ucuyla gormek » yuksek » cıvgar » gonlunu etmek veya yapmak » gunahlı » gulumsemek » kor olur badem gozlu olur kel »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.