tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iliğine işlemek veya gecmek » kok kurdu » curutmek » paşa cayı » ondulesiz » ceyreklenme » cobanlık » hafıza » cebic » cingenece » corbacı » revac » pilot koşku » turan » goze carpmak » işlerine bakmakla yukumlu kims » arakcılık » cerkez » kadir gecesi doğmuş » bonkorluk » başıbelâya girmek veya uğramak » kafasında şimşek cakmak » cok seslilik » şerbetci » kufur yemek » amonyum sulfat » teşekkul etmek » irade beyanlarıile gercekleşen » teminat akcesi » palyacoluk » dovunuş » kaşgoz etmek » işgostermek » fakulteli » cuda » mitralyoz gibi konuşma icin » ata et ite ot vermek » gumburtu » puskurtucu » sabahıbulmak veya etmek » başınıgozunu yarmak » tagayyur » durtuşleme » suzulme » uye » cifte koşmak » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » molekul » duşey duzlem » yakışıklı »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.