tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceşitli » okleme » keceleşmek » kuşatma ihata » kof cıkmak » ici gecmek » ruzgâr almak » kafasıdonmek » mutebaki » yuzu acılmak » nobetleşe » mavimtırak esmer renkte bir el » guncelleşmek » catır catır » bolme » cincilya » ders gormek » muderrislik » cenkci » acılmak » ustuvanî » caldırma » duşkun » uncu » dun » en kucuk birliği goze » hippocastanum » şuphecilik » genel ad » zarar cekmek » acıolcum » sarımsağıgelin etmişler de kır » kızağa cekmek » lugat paralamak » cuminum cyminum » ağac oyma » yukseğe cıkmak » yuksek tahsil » gonul vermek veya bağlamak » dernekci » gormek » kızılağac » ne mumkun » ince gul yağı » isimden tureme fiil » bezekci » duzey » ağaclıklı » para sızdırmak veya koparmak » cervişli »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.