tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sur atle » duk » goturmek » yetki kanunu » tut kelin perceminden » catlama » emanetci » parcalı » fırtına cıkmak » revac bulmak » dukkân » zaman tuneli » teşebbus » sulhcu » başına işacmak » candan gecmek » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » ca » şolen » armator » ne olacak » konclu » koyu koyu duşunmek » incelenmesi muşahede » oncul » corba tabağı » gun durumu » zevc » ağrılarda goz ağrısı her kişi » guve » cıkmak » pecesiz » gureştirmek » kendini duşunmek » munferiden » gunindi » koksel » kok saplı » sozu uzatmak » dort yanıdeniz kesilmek » ozdek » hayvan derisi » bıcaklatmak » servis otobusu » muhursuz » donumluk » okelik » ivmeolcer » mahmuz ciceği » kâğıt yapraklarından her biri »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.