tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz argümantasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mumeyyiz » yapmak » dışters acı » helâluhoşolsun » genel goruşluluk » oksiyur » pacasız » papaz ucurmak » puruzlenmek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » ust » gecek » koşelik » yahudi » turkolog » eskimo » bulgurlu ya gelin mi gidecek » murteci » kırdırmak işini yaptırmak » tokuc » sebze corbası » kambur ustune kambur veya kamb » kolcak » civanpercemi » kulağına soylemek » ici titremek veya titrememek » dortkenar » kopcalı » tebellur etmek » allah hoşnut olsun » cicekcilik » lâkırdıyıezip buzmek » cifte » kubik » kaplıkapak » dukkân » hece olcusu » aslanpencesi » surtuşme » ken » ipi curuk » guvenoyu vermek » kacırmak » cizi » icine cekmek » mustakim » acmak » corbacı » kovanın ucuna yerleştirilmişme » bilgiclik »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.