tdk sözlük TDK Sözlük

 

argümantasyon

argümantasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • argümantasyon kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için argümantasyon tıklayınız. uludağ sözlük argümantasyon başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sanat enstitusu » gonul uğrusu » korpe » askıya cıkarmak veya cıkarılma » gunberi » ici goturmemek » triportor » şifayıbulmak veya kapmak » muk » gormuşgecirmiş » gercekten » herifcioğlu » gucendirmek » cadır bezi » uyku cekmek » gostermek » cinisiz » calışılmak » denk kume » soz gelimi » sıcan deliğe sığmamış bir de » bocul bocul » tereyağından kıl ceker gibi » yem dokmek veya koymak » ducar olmak » lutufkâr » meslek secmek » yerin dibine gecmek batmak vey » komurleştirmek » gomlek » mutalâa etmek » cuvalcılık » futur getirmek » uslûpculuk » buyuk anne » koşe yazarlığı » gecmek » ce » kostek » birinin canına ot tıkmak tıkam » cimen » konuk sanatcı » buyuklenme » orta oğrenim » parmakla gosterilmek » w » onem » somurgen » işdayıya duştu » gocen »

argümantasyon hakkında da bilgi ve argümantasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. argümantasyon nedir ve argümantasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.