tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkadaşlıkla ilgili ata sözü tıklayınız. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suslendirmek » arkasıveya sırtı yere gelmemek » gomlekliler » surre alayı » eşgudumcu » yatcı » yağışolcer » rusumat » hatırıicin » calkalanış » fıcı » arapcalaştırmak » ciğnemeden ağız icinde evirip » ustelenmek » duz yuzeylerden her biri » cayırmelikesi » yerleri supurmek » goz gezdirmek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » pic etmek » gun meselesi » malta humması » surumsuz » gundelikci » şukur etmek » sunnetlemek » tumsekleşmek » paldır kuldur » gozu acık gitmek » curukluk » anlayana sivri sinek saz anla » du » genişce » gonul dilencisi » ayağıuzengide » sonucunda veya birden su yuzun » arapcalaştırmak » banyo kuveti » cekiye gelmez » duzen bağı » madik atmak etmek veya oynamak » duğum duğum » notr » percinlemek » ozezer » orulme » berguzar » oz kesit » sovgucu » fitne fesat cıkarmak »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.