tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkadaşlıkla ilgili ata sözü ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonerge direktif » rekabetci » mutecanis » kunhune varmak » dokumlemek » gosterge bilimi » yureği rahatlamak » ustelik » dışyarıcap » korun taşı » orgut » cap » değişkene gore hesaplanan sayı » icgudusel » alın teri dokmek » olcusuz » cayıgormeden pacalarısıvamak » veya giysinin uzerine konulan » kanavice » cızlamıcekmek veya cızlam etme » ceşitkenar » usanc getirmek » ağıt yakmak veya tutturmak » olu » ivmeolcer » fakir duşmek » cepel » kulfetsiz » el ense cekmek veya etmek » dokmek » doğru acı » iftihara gecmek » dans etmek veya yapmak » kırsal bolge » gorumsetme » genel gorunum » veya ozel kuruluşlarca odenen » coreklenmek » carpılmak » kotu » avustralyalı » davranmak saygıgostermek soz » cakma kapı » el mi yaman bey mi yaman el ya » alıcıgozuyle bakmak » capkınlık » yuz » ofkeleniş » ce » duzlemsel »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.