tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkadaşlıkla ilgili ata sözü ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
civit rengi » kose sakal » civi civiyi soker » kumes » ic gıcıklamak » ucu » ongorme » mico » paraşut kulesi » kacakcılık » puantor » gutmek » kırdırmak işini yaptırmak » fırcalama » fark gozetmek » goğus darlığı » hint mandası » ya deve ya deveci ya deve ust » olculu » beklenmediği umulmadığıveya c » takipcilik » kopek soyu » torpuleme » orman sıcanı » kus » suru sepet » gormezden gelmek » bıcak gibi saplanmak » zıddına basmak veya bir şey bi » one duşmek » duasınıveya dua almak » ustunleşme » kayı » cengucegane » emanet bırakmak veya vermek » utmek » cuceleşmek » goz kapağı » sonradan gorme gâvurdan donme » malta taşı » pekliği » aclık » gorulmek » bir gun evvel » gunluk » cinko » kecesini sudan cıkarmak » dağlara duşmek » cekecek » kamcılayış »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.