tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkadaşlıkla ilgili ata sözü ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kurt gibi kemirmek veya yemek » sayıştay » guluk » kayıkcılık » suyundan yararlanılan cukur » hukum » ekmek duşmanı » kulusturluk » eline gecmek » allah ın evi » kutleşmek » divan durmak veya el pence div » icimlik » terekkup etmek » akompanyator » hır cıkarmak » şukur » birinin iyi niyetini kotuye ku » cıralı » ilâclı » gucleşme » cevirim » gozune hicbir şey gorunmemek » cuceleşmek » ağac olmak » cekememek » cakır pencelik » ruzgârsız » kostekli » gecit resmi » kıskac gozluk » tart sucu » kundakcılık » ozdeksel » sun î » etmek » yureği dar » icin » gozunu kırpmadan » vucut » geceli gunduzlu » cılgınca » mubah gormek » gozu bir şeyde veya bir şeyin » naturalist » ışıkolcer » bektaşî uzumu » ciftlenmek » ekmek opmek » başyonetmen »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.