tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkadaşlıkla ilgili ata sözü tıklayınız. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ekmeğine yağsurmek » tumsekleşme » ileri geri surulebilen sistem » haclamak » zurra » kavunici » ac bîilâc » pencelemek » anglikanizm » recelcilik » kurek cekmek » kepce » selulozik » alacağına şahin vereceğine ka » boya vurmak veya cekmek surme » icat cıkarmak » puskurtec » bolumlerine konulan ağırlık » muşrik » kaşgoz etmek » uckâğıda bağlamak veya getirme » zumrut gibi » sefalet cekmek » cıkarmak » nefsine duşkun » icinin veya yureğinin yağıerim » sığırtmac » cağacmak » toprağa duşmek » oncel » akıkarasıgecitte belli olur » takipci » iplik cekmek » olu gozunden yaşummak » on deyi » gozden kacırmak » beklenmediği umulmadığıveya c » guneşletmek » porsume » kostekli » bangladeşli » formul » citmik » dumenci » surmelenme » kok sap » th » catışma » cift » bukumlu »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.