tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkadaşlıkla ilgili ata sözü ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
imtizac » tirt » goz onunde » guvey yemeği » one duşmek » elinde bulunduran kimse » alcarak » allah sağgozu veya eli sol goz » dondurmek » koftecilik » dokme demirden yapılmış uclar » azrail le burun buruna gelmek » ar er » derdini marko paşaya anlat » canaklık » tuvaca » mutevelli » ramazan bayramı » gokmen » ondulesiz » calışma belgesi » otcul » tesanut » karagozcu » beyaz komur » mudavim » gokkuzgungiller » gok cismi » mumeyyiz » kuculuş » sukûn » acma » oksuruklu » dondurup dolaştırmak » luzucî » temize cıkarmak veya cıkartmak » koleleşme » balıkcıkazağı » suyu veya cayı gormeden pacala » ortodoksluk » kokenli » ackılamak » muşterek bahis » mizacgir » el cabukluğu » goreyim seni » bir şey icin gerekli en buyuk » ustunde kalmak » genc » burc »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.