tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkadaşlıkla ilgili ata sözü tıklayınız. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bonkor » cakıcı » karşıtcıllık » surveyan » hizmetcilik » i tutmak » ici ısınmak » kaclık » mustakim » bir turlu » calışma gunu » guzergâh » buyultmek » duşuk » puturlenme » guvenceye bağlamak » beşyuzlu » muritlik » meyve bahcesi » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » uretim gucleri » arnavutlaşma » ici gecmek » eli para gormek » cene yarışı » on koşul » kok boyası » botanikci » cilingirlik » dut yemişbulbule donmek » dincleşme » rolune cıkmak » ustun olmak veya gelmek » mahalle capkını » cirişlenmek » dibi kırmızımumla veya bal mum » namazında niyazında olmak » secmek » kafasından cıkarmak » yaprak cay » mundemic » kavara cekmek » murekkep balığı » cift capraz denir » lâfcı » alaturka muzik » kaplanmasına yol acan ilkel ma » cok gelmek » futurizm » yer yarılıp icine girmek veya »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.