tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkadaşlıkla ilgili ata sözü ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzey » kotu » duşurme » mektep cocuğu » frenk uzumu » cevirmenlik » duvak duşkunu » yorunge » ul » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sokmek » habeşî » olmezleştirmek » boldurmek » kulliyetli » cıkarmak » kıptî » karnızil calmak » paradan cıkmak » toprak cimento » metal tutturmalık fermejup k » arap sacıgibi » kubizm » toprak doyursun gozunu » kendi derdine duşmek » akıllıgecinmek » cocuklaşmak » cok seslilik » bıcak gibi kesilmek » acık senet » sıralac » hukmetmek » gocertme » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » cıkarmak » lâcka olmak » gununu gormek » kubalı » av avlanmış tav tavlanmış » kireclik » zıvanadan cıkmak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » vidoyu gormek » koşe » cavdarmahmuzu » ırkcılık » da var ki anlamlarında kullan » icli kofte » sanatcılık » toprak koleliği »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.