tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkadaşlıkla ilgili ata sözü tıklayınız. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
safca » sonmek » milliyetcilik » unca » yere goğe koymamak veya koyama » ote » cicek boyası » karşılıksız cek » diktatorce » hintce » goreyim seni » dili olsa da soylese veya anla » molekul » uğur bocekleri » sun î peyk » mufredat programı » kavanco » ağzından dokulmek » doşeğe duşmek » bekle yârin koşesini » ayının kırk turkusu var kırkı » acık pembe » literatur » bir el bir eli yıkar iki el b » cıtırdayış » yıldırımla vurulmuşa donmek » başcık » yureği bayılmak » teknik oğretim » botanik bahcesi » toplum ekonomi din kan veya » balkanlı » teneffus » torpulenmek » ısıolcer » gutmek » muteahhit » yuksek sosyete » korelmek » luzumlu luzumsuz » celik gibi » haraccılık » catallık » muzeyyen » carpık » hint kobrası » am em » oldurmek » zaireli » duvar cekmek »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.