tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkadaşlıkla ilgili ata sözü tıklayınız. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecinme » coğullaştırma » kampcı » yuzunden duşen bin parca olmak » bosmek » cicek gibi » dort goz » gâvur olusu gibi » copra » ustune titremek » emekci » doşemeci » şakaya boğmak dokmek veya bozm » seslendirmek işi veya bicimi » pacoz » gorungu bilimi » gecici » tecavuz etmek » cakmak » munasip bulmak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » yurumek » catıkatı » tentur » kacmak » cekmeceli » muneccimlik » rukun » yer yer kazıyarak alttaki renk » zuhul » dort donmek » uzerine almak » gecmiş » gurultusuz » mubalâğacı » canak yalamak » balık corbası » daraya atmak veya cıkarmak » vucut » gozu pek » dunya evi » ictensizlik » ustune » sn » gozlu » koklendirmek » buyuk amiral » ac » kantara cekmek veya vurmak » fiil cumlesi »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.