tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkadaşlıkla ilgili ata sözü ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
golge gibi » kafasıcatlak » perhiz yapmak veya etmek » korukculuk » kap » muhre » tuzağa duşmek » guveylik » surukletme » copcatan » amacsız » dunden » cırpmak » kulturlu » canak yalayıcılık » el işciliği » ihtiram kıt ası » sarkıntılık etmek veya yapmak » cevirmek » taklitcilik ği » bilek gucu » demetci » gır gecmek » perdahcı bazıparlatıcımaddele » hazır duruma getirildiği omurg » maocu » bakışacısı » aile butcesi » nohut oda bakla sofa » ucer » tutsulemek » muselles » goruşturme » mutebahhir » ciceklik » uzerinde kalmak » boşa cıkmak » ahfeş in kecisi gibi başınısal » sakla samanı gelir zamanı » hak yerini bulur veya hak yerd » calma » cirkin kacmak » arayıp soranıbulunmamak veya o » kepce kuyruk » kulotlu corap » profesorluk » deli divane âşık olmak » koşac » ic dunya » bırakılması »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.