tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkadaşlıkla ilgili ata sözü tıklayınız. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donem » gulunclu » maraz esenlik karşıtı » guneşlemek » cayırlı » solpuk » kosteği kırmak » tezellul » bukunmek » uzuncalar » gibi cok yonlu hizmetleri en a » multezim » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » her gun papaz pilâv yemez » corek otu » kufretmek » fekul » camurluk » yağma etmek veya edilmek » siparişci » hazırlık donemi » cenek » danscı » allah ın kulu » duşman duşmana gazel veya yasi » carpmak » kacılmak » acık kalplilik » bonce » munasebetsizlik » ay orumceği » kucukleşmek » ciselemek » gecinmek » ucret » taclı » operatorluk » lopur lopur » dortluk » cıkmak » berhudar ol » yatak yorgan veya yatak doşek » ultraviyole » pirupak » arkebuz » den yana cıkmak » kutin » suclanmak » murekkep yalamış » kılıc »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.