tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkadaşlıkla ilgili ata sözü ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donup dolaşmak veya done dolaş » fırıldak yapan veya satan kims » dovmeci » lek » kopuklenmek » elinden bir işveya şey gelmeme » orumceğimsiler » guz donemi » seyreyle gumburtuyu » ici kalkmak veya kabarmak » karısıkoylu » muddeialeyh » ırgat gibi calışmak » ayak ayak ustune atmak » musaade etmek veya buyurmak » calkantı » duz » icindeki en kucuk birlik » tavukcu » gorevden ayrılmak » boce » tm » dişfırcası » cekicilik » coraklaştırmak » uzere » uzlaşma sağlayan » kucuk koyun buyuk ağası » tur » musbet ilimler » hurufî » himaye etmek » daraya atmak veya cıkarmak » ornek almak » acık imza » catlasa da veya catlasa da pat » goz yuvası » orgutlendirme » tekerlek kırıldıktan sonra yol » her biri mesame » fayanscılık » ilkoğretim » catır catır catlamak » perşembenin gelişi carşambadan » tarikatcılık » muge » kundeye getirilmek » lâstikli soz » yâruağyar » komur »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.