tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkadaşlıkla ilgili ata sözü tıklayınız. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ekmeğini cıkarmak » ne soyluyorsun » enstitu » ikinci dizeleri birinci beyitl » caferî » azot karışımıgaz » lugol » capanoğlu » calkalanmak » luks » girip cıkmak » yumuşak yuzlu » guclu » guzel » mudiriyet » muyesser » hukmolunmak » gozleği » hititolog » soz » cifte dikiş » bacak kadar boyu var turlu tu » sacılmak » corekcilik » sutlenme » cıma vermek » oz » cıkışnoktası » gez goz arpacık » ucretlilik » cacık cecik » korukculuk » somurgeleştirme » icindeki en kucuk birlik » acımlanma » veya giysinin uzerine konulan » gomlek » istizan etmek veya eylemek » urpermek » cay bahcesi » yaradancılık » ufuk cizgisi » mutebeddil » hafıza dağarcık » butun butun » arabeskci » potibor » acık hesap » taaffun etmek » buryancı »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.