tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkadaşlıkla ilgili ata sözü tıklayınız. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acılmak » tu » gonul ferman dinlemez » formuler » enek » kirec cimento gibi şeyleri su » golgelemek » oltu tozu » ek gorev » produktorluk » yulunme » altın tutsa toprak olur veya » munasebette bulunmak » lâstikci » cıkarmak » bir tatlı » kavunici ile pembe arasıbir re » kumelenmek » yamcı » kalan mal ve paradan paylarına » bir abam var atarım nerede ol » vinc » coğu » dustur » gecilmek » bicmek » el icin yanma nare yak cubuğu » cala kaşık » canıyanan eşek attan yuğruk ol » cokuş » kaynakca » kumbet » davul calsan işitmez » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » yapışık ceneliler » karikaturluk » sacak kok » işbaşa duşmek » dipciklenme » agrostemmagithago » olcu » anglosakson » ovme » turbin » gocmek » hararet kesmek veya sondurmek » tesaduf » gerekcelendirme » musveddelik » mumteni »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.