tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkadaşlıkla ilgili ata sözü ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
faaliyete gecmek » celiklemek » haclılar » goz bağı » bilgili » kukremek » nukleer reaktor » tırtıkcılık » doğal ve saydam değerli taş » coban kopeği » oz gecmiş » aklına geleni soylemek » donuşme » muttefikan » keceleşme » amerikan » gonul darlığı » enduksiyon » ak ek » cizgi olcek » sescil yazım » ozel dil » eşitcilik » pekmezkopuğu » alcaklaştırma » lig » muphem » patates corbası » yalan atmak veya kıvırmak » dipdinc » on koşul » muddet » unce » gozune batmak » yusufcuk » cevirmek » gelgecci » sokuntu » tore bilimi » molekul » lokoplâst » huzun » uşuntu etmek » catladın mı » metafizik » duşunurluk » yuzdurulmek » ceşnicilik » buyuleyici ozellik » gonul uğrusu »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.