tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkadaşlıkla ilgili ata sözü tıklayınız. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olcu almak » ici almamak » uşuntu etmek » her biri mesame » kamyonetci » lutercilik » guclu kuvvetli » bıcaklatma » ayıgormeden bayram etme » mustelzim » silindir prizma vb bicimindek » canınıdişine almak veya takmak » maz mez » tampon bolge » papaz her gun pilâv yemez » alttan veya aşağıdan almak » cakır cukur » sumter » portekizli » kor ocak » koruklemek » guc » ozentili » allah derim » cıkartmak » muzik bilimi » tekcilik » idareimaslahatcı » turemişsıfat » lâmadan oluşmuş arasına yerle » gonulluluk » acılma » calışkanlık » demek ki demek oluyor ki » cıkmalıtumlec » hakkıgecmek » olcum » endonezyalı » ulfet » dilini veya dillerini yutmak » belirtec » orak boceği » corba gibi » gelip gecmek » nefsi mudafaa » l l » kaclı » avuc avuc » erkeklik sende kalsın » mutlakcı »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.