tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkadaşlıkla ilgili ata sözü ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuz cevirmek » uckâğıt » teknikci » luzucet » sonuc niteliğinde başka bir bi » urume » cağma » uckurluk » almancılık » vaadini tutmak veya vaadinde d » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » yahudi tapınağı » kılcık atmak » bulbulleşme » avaz avaz bağırmak » kursu » guvelâ » cıra » cakış » boşluk » tepesi veya beyni atmak » gurbuzleşme » işguzarca » cift gormek » utopya » bağlac » tenkitcilik » lupten » cirozlaşmak » icini sıkmak » carpıtmak » cıkışyapmak » mutenevvi » kurduğu medeniyetleri kendi i » gayrimusavî » mumteni » hakka erenler » sezu » tezevvuc etmek » gobeğini kesmek » alcıpan » dala cıka » tuneklemek » produktivite » gorelik bağıllık izafet rol » bukluk » catıldama » aklına takmak veya aklınıtakma » guc » kokteştumlec »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.