tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkadaşlıkla ilgili ata sözü tıklayınız. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sursat » geri cevirmek » cıplak gozle bakmak » aba altından değnek sopa goste » aclıktan olmeyecek kadar » aklıbaşından bir karışyukarıve » golge etmek » ici kabul etmemek » ucu herhangi birine dokunmak » kece » dişleri dokulmek » vietnam halkından olan kimse » duzenli » makaralarıkoyuvermek zapt edem » ittihatcı » cangırdama » arefe gunu » dovmek » elinden hicbir şey kurtulmamak » cirkince » kokten cicekli » icin » boğazıduğumlenmek » fuzyometre » kimsenin eski saygınlığının ka » cakırlaşmak » kıptî » mutefennin » cifte nağra » golerme » gozlerini acmak » cermik » civilenmek » ellerin dert gormesin » merkez acı » lâfıgecmek » duğu » kurtun » solpuk » tepeli bulbul » Şafiî kopeği gibi titremek » terakki gostermek » var ol » capar » cemkiriş » kabuk bağlamak veya tutmak » muntehir » meraka duşmek » golleme » koklendiriş »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.