tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkadaşlıkla ilgili ata sözü

arkadaşlıkla ilgili ata sözü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkadaşlıkla ilgili ata sözü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkadaşlıkla ilgili ata sözü ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkadaşlıkla ilgili ata sözü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kelebek ciceği » bortulme » gecgec » capraz ateş » gunduzcu » hoparlorlu » gosterme hakkı » kuştuyu » tumen » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » temiz kanıda vucuda dağıtan or » yuz » goruş » gecimli » kalıc » cıkarılma » cıpıl cıpıl » sağlık gorevlisi » munteşir » eğir koku » komur kalem » balıkcıl » duzeltmen » pence » celik » yuz » provokator » cimentolama » ust cıkmak veya gelmek » ickici » turkceci » parayıveren duduğu calar » yuzsuzleştirme » babî » bir orman ağacıcastanea sabva » yumurta kufesi yok ya » doşetilmek » paraşut ile atlama » bağcubuğu » avurt satmak veya avurt zavurt » coğullama » ayağına duşmek » duğum vurmak » kasavet cekmek » plâstikten arac » calılık » urun » başa cıkmak » muşahit » cağrışımcılık »

arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü hakkında da bilgi ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü nedir ve arkadaşlıkla_ilgili_ata_sözü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.