tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
salıncakcı » kor alan » yuzsuz yuzsuz » gozune carpmak » muziksiz » kaplumbağa yuruyuşu » soz kesimi » icinden cıkamamak » kotuleştiriş » urkek urkek » duvar cekmek » kacar » eğic » zangoc » gosterici yardımıyla karanlık » tulum cıkarmak » sofra ortusu » ilâclamak » allah tamamına eriştirsin » ugandalı » en kucuk birliği goze » arapca » hevesi kursağında veya icinde » ta kendisi ta kısa soylenir » ici kalkmak veya kabarmak » kutluk » yapılan yığın » turlu şeylerden yaptıklarıve t » oralıolmamak veya oralıbile ol » ı i u u » dışdunya » cip » turkcu » gocmenleştirmek » kumulus » munasebete girmek » dumdar » akşamuzeri » kutuğe gecirmek » eline cabuk » tunaydın » kalbi carpmak » antep fıstığı » gozu dışarda » muzik » done done » cerezlik » dokumlu » becene » başına gecirmek »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.