tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turkolog » uckur » esi » kecileri kacırmak » karagoz oynatmak » surunmek » ozezer » siyaseti ve oğretisi » suslenme » İnebolu kutuğu » soyutculuk » gozletmek » buzguleme » alak elek » diz cokmek » suzuk » muntahap » sarkıntılık etmek veya yapmak » ateşacmak » kutuphane » saydam veya donuk vernik » capkın » kundak sokmak veya koymak » carkcı » cirozluk » otostopculuk » tırnakcılık » mulâkat yapmak » sureksiz unsuz » cicek gibi » ansiklopedik sozluk » borclu » musamahasız » ucleme » supurgelik » tunc kafiye » soğutlu » vurucu guc » cakmak » muzahrefat » cacaronca » cil » tecennun » davul dengi dengine diye calar » fon muziği » dili cozulmek » golgelendirmek » nufus tezkeresi » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » yazılan yazıveya yapılan resim »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.