tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustune duşmek » gan gen kan ken » soz sahibi » dolapcı » orgutlenme » gurluk » ele gune veya ele gune karşı » tarihce » mangalda kul bırakmamak » kultur sitesi » gercekleştirme » ağıtcılık » cıngırdama » cokları » yetişen bir ağaccık corylus av » kulot pantolon » demec vermek » acısal ivme » merhem » oz gecmiş » ahıra cevirmek » ruzgârlık » allah selâmet versin » rufeka » nakşibendîlik » hititolog » ucsuz » muzik corner » tekabul » pişpirikci » bornova misketi » ic » calımından gecilmemek » luks mevki » hristiyanlaştırmak » donum » onel » halıdan yapılmışiki gozlu torb » gorevlendirme » korkunc » fiil govdesi » sut otugiller » curuf » gozleri yollarda kalmak » halk yardakcısı » İskocca » namerde muhtac olmak veya name » ici bayılmak » gosterge » doner ayna »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.