tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puskurtme makinesi » şukur etmek » ateşparcası » lâgun » puskurtme » duğmesiz » cangırdama » supurge darısı » tabak sevdiği deriyi taştan ta » kac para eder » subjektivite » cıkmak » inişcıkış » urpermek » kasnakcı » emlâkci » inmek » carpmak » tamir gormek » bitlis koftesi » kuldur » cekmek » boşluk » tefeul » puskurtmek » acık celse » nuktedan » harclı » cimdiklemek » koşekleme » ciroz » alt ust etmek » sarnıclı » elektronik muzik » gecmek » ozenme » yuksek perdeden konuşmak » senatorluk » carksız » herkesin arşınına gore bez ver » cuhalı » buyuleme » imdatcı » av ev » gure » ağabeylik etmek veya yapmak » murekkep » kotu » karaim » tunc »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.