tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uslûplaştırma » korpe » duğmesiz » citmek » har gur » suluk vurmak » gorgu » gunduz gozuyle » sunguleme » cabuk kolay heyecanlanan kims » eğitim donemi » sarkaclamak » kazak » sıcrama » soz yarışı » tufekhane » sonuc takımı » ilham etmek veya vermek » carpıklaşma » yuze vurmak » celik » kostumlu » gureştirmek » fırcalamak » abaza » kutuğu hayat ağacı » bolumunden her biri sezon » bulûğcağı » ciğkacmak veya duşmek » varışcizgisi » boşinanc » teferrut » koh basili » carşaflatmak » cul » dişine gore » kadar ıskarmozlar arasına uyu » aşağıtukursem sakalım yukarıt » solpumek » seckinleşme » soğme » coğulcu » goturmek » durum » boşluk » sulu goz » gerekce » tullenme » calkatmak » carşaflama »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.