tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gun gormemek » camaşırhane » gozlerinde şimşek veya şimşekl » saygıgostermek » karışanıgoruşeni olmamak » soruşturma acmak » har gur » adetimurettep » kerpic dokmek » cengi » gorevlendirilmek » subut » ustuvanî » olumlu tumce » mezhepcilik » kıymalıborek » iyi işdoğrusu » catık yuz » hint gergedanı » allah taksimi » yuzune gulmek » kor » yerleştirilmişcift camdan oluş » ustune yıkmak veya yıkılmak » oksurmek » ozgulemek » trampet calmak » tel cekmek » osmanlıca » cıkmak » gozlemlemek » yurutme gucu » cın cın inletmek » kacırga » durumuna duşmek » yureği sızlamak » bahcesi » comelme » mekanikcilik » yemin olarak kullanılır » ayağıduşmek » celişmezlik » harclık » masa ortusu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » goğsu daralmak veya tıkanmak » onculuk » surumek » capalanış » sut mavisi »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.