tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munzevi » gocme » oz ışın » tıpkıcekim » kıvanc duymak » guvenilmek » amonyum sulfat » oz yaşam » hayrınıgor » carpım cetveli » cekirdeklenmek » aklından gecirmek » kerpic » sungerleşme » dikilmişparca » korluk » gozle yemek » catal ayak » soğuk cıkmak » zuppelik etmek » pecelemek » ceğmellenme » kostek » gostermek » kirecsizleştirme » aracla yakmak » yer ustu » İcra ve İflâs hukuku » ici icini yemek » cevher » peşinden yurumek » gormezden gelmek » lup » bir doğu germen halkı » dağarcığındakini cıkarmak » hafızıkutup » olcusuz » fiske fiske kabarmak veya olma » yargıtay » uşutmek » orumcekli » kedi yetişemediği veya uzanama » sudan gecirmek » tekessur etmek » formul bulmak » yoruk » lâf cıkmak » tarafından arabacıicin armağan » koken bilimci » tam adamınıbulmak veya tam ada »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.