tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzenleyici » lâz » gulup gecmek » hukumlu » hukûmet » kostum » oksurtmek » duzeysizlik » tecrubesiz » cam fıstığı » şomine » nufuz » vazgecilme » ihtiyac » kırıkcı » havan dovucunun hınk deyicisi » operatorleşme » sıcrayıcı » iliğini veya iliğini kemiğini » akşamustu » kılıcıkınına koymak » mutevehhim » celenk » deniz durmak veya duşmek » antep fıstığıgiller » curmumeşhut hâlinde » us » aklınıbaşına almak veya toplam » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » bordur » yaylıcalgılar » enfrastruktur » yuvaya donuş » cekimolcer » sovyet » ruh gocu » uckardeş » kepce » ozenci » beşyuzlu » akım olcumu » orneklenme » gozeme » ceyiz » parfumeri » senyorluk » hece olcusu » teknokratcılık » oruc bozmak » takarrup »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.