tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonucsuz » koruyup iyilik getirdiğine ina » acığa vurmak » acıklama cumlesi » gomlekliler » sepet havasıcalmak » cimdik » bulaşmak surekli gorunur duru » kuduz bocekleri » ofkelenmek » cadır bezi » adınıanmak veya anmamak » koprucu » tumorleşmek » yedek veya yedekte cekmek » tabak sevdiği deriyi taştan ta » arap » duşes » suclu sayılmak » ceşni » dumen tutmak » studyo » cokluk eki » suclandırmak » dama oynanan taş » yusru » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » oturak kundesi » mes ut etmek » rak rek » karagoz » kucuksemek » bize de mi lolo » bana da demesinler » keskin zekâ keramete kıc attır » siliscil » muziksiz » gume » cakışmalı » ultimatom » derme catma » ağızdan burun yakın kardeşten » biri cok olmak » cızlamıcekmek veya cızlam etme » gok kuresi » bektaşî dedesi » gizil guc » kancılar » canak ağızlı » gac gec kac kec »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.