tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzerine » cilve etmek veya yapmak » zn » tırtıkcılık » icin kullanılan boru oluk vey » yolunu beklemek veya gozlemek » acıkta bırakmak » tuccarlaşmak » sansurcu » kurelemek » tuydurmek » kâğıtcı » yarım pabuclu » sansurlenme » komurluk » konakcı » muleyyin » bugunluk » cokmek » duz yuzeylerden her biri » cınarlık » muzik corner » cozgu » şovalye » ultimatom » cizinti » yatışma ozelliği olan yatıştı » tuy dikmek » kur a » hâline kopekler guluyor » ustune gecirmek » kacış » tulbent » uşmek » zumrutlenme » kirli camaşırlarınıortaya dokm » yedekci » bu cumleden » sacınıbaşınıyolmak » gorevli » duşunceye bağlayarak yorumlaya » golgelemek » soylenilmek » calma » gok adası » munkesir » cağdaşlaşma » torpulenme » kemence » olcusuz »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.