tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mubaşirlik » ic işleri » orumcekler » yureği katı » kantara cekmek veya vurmak » jimnastikci » cepellenmek » cattırmak » kuru gurultuye pabuc bırakmama » vucutca » penceletme » ote » guvey i » santrifuj » cağırma » yaygın oğretim » leyleği havada gormek » muşkulâtlı » guvercinboynu » gencleştirilme » mızıkcılık etmek » ustelenme » yanlarında goturmekle yukumlu » beşyuzluk » orulmek » calmak » oksurup tıksırmak » kabuğuna cekilmek » ustunluk duygusu » usteleme » ozelleştirilmiş genellikle di » duzenli ordu » ocunu cıkarmak » asma kopru » allah mubarek etsin » paraşutcu » gozetletmek » akıllıduşununceye kadar deli c » doşemek » gozunun onunde olmak » cok gelmek » gomme kilit » teselsul » nedamet duymak veya getirmek » surmeyi gozden cekmek » cillenme » cıkışyolu » cemaatimuslimin » cakşırlı » gulucuk »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.