tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuşat » gitti gider dahi gider » gercekleştirmek » karikaturcu » oruc acmak » lâf ola beri gele » libyalı » gucuk » lâfcı » cingene duğunu » surumcemede kalmak » mulk » mustemlekeci » allah eksikliğini gostermesin » dovmek » capak » lulecilik » ictenliksizlik » duşundurmelik » tıkırıyolunda olmak veya gitme » işleri ve dışişleri bakanlıkla » z » kullanılır » ligden duşmek » guneşbalcıkla sıvanmaz » korelmek » gecen taşınabilir değerlerin b » capkınlık » etmek » duduklemek » surgu kolu » faaliyet gostermek » etmek » cakır » dortlu final » cağrışmak » ramp ışığına cıkarmak » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » urkmek » cığa » ağzınıbıcak acmamak » suryanîce » sumer » allah icin » oz beslenme » amerika bademi » bilincsizce yapılan işve etkin » cırpı » alcak » akşamdan sonra merhaba veya sa »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.