tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah bir dediğinden başka soz » gulup gecmek » ava cıkmak » cit sarmaşığı » menfaat duşkunu » duzenek » bicimini alır hidrojenle oksi » profesorluk » gecmelik » moskofluk » kara surmek » tesettur mağazası » gun batmak » pacayıkaptırmak » benlik catışması » haber burosu » busbutun ortadan kaldırmak ici » mulâkat yapmak » buyuk oynamak » ebegumeci » kan canağıgibi » veya dokunmuşpamuktan yapılan » nuzul inmek veya gelmek » gozleri buğulanmak veya bulutl » siyanur » tefeul » tedahul » ihrac » cağırı » sonuc niteliğinde başka bir bi » duzmecilik » tarihci » cıplak alev » cabuk kolay heyecanlanan kims » ledun » dort » pacavra gibi » usanc getirmek » avuc dolusu » ana rahmine duşmek » sempati duymak veya beslemek » oykuleme » zihin acmak » deş teş » teberruk » gozleri cukura gitmek veya kac » carliston marka kereste » mumin » muruvvetsiz » urun »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.