tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunu yetmek » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » ul » ileri geri surulebilen sistem » yuze duramamak » kongovde » cil » mulâkat vermek » kubizm » sonuc niteliğinde başka bir bi » rahatca » onemsizlik » susleyip puslemek » arabasınıduze cıkarmak » hoşgorurluk » devetuyu » sungusu duşuk » maymuna benzetmek cevirmek vey » olcu » el cabukluğu » gobel » yaratık » civitlenmek » zıpcıktı » tup gaz » goyunme » ormek » gundem dışı » ciziliş » mustemleke » kirec cimento gibi şeyleri su » rotuşetmek veya yapmak » duşuk » olumluluk » korkunc » dokuluş » gozluksuz » gozu kapalıolmak » surumcemede bırakmak » derdine duşmek » sabahcı » soz atmak » paytakca » cıkmak » cakım » kapuşon » uskuf » kucuk » dereyi gormeden pacalarısıvama » yardım gormek »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.