tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ali nin kulâhınıveli ye veli » teneffus etmek » gıcık almak kapmak veya olmak » cağıltılı » amaclama » ateşciceği » boru değil veya boru mu bu » pratik kuramsal karşıtı » gozleme » evdeki pazar veya hesap carşıy » kucuk tansiyon » civi » mavi kuf » her boyaya girip cıkmak » centiklenmek » gozeme » catmak » alcak gerilim » goze batmak » babasının veya babalarının cif » bağlantısız ulkeler » ruhum » duzence » nicelikleri ve değerleriyle ay » gonlu tok » tasasısana mıduştu » gezercalar » tuy ağırlık » borc yiyen kesesinden yer » siz » calınma » alev bacayıveya sacağı sarmak » olmezoğlu » masa ortusu » nesne » coğulluk » kosele taşı » cepel » sacıbitmedik yetim » allah dort gozden ayırmasın » olmayan bağımsız hur » duşculuk » gerci » un corbası » pacavracılık » odeşmek » boşa cıkarmak » sumter » rahat doşeği » curlatma »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.