tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozlenme » kronikci » dev kopek balığıgiller » gul gibi bakmak » cark etmek » cıkmaklık » cuhelâ » hal caresi » cifte atmak » genclik » goruntusel » suzme » politika gutmek » kul rengi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ad cekimi » parayıveren duduğu calar » lisan » yoreselleşmek » torbada veya cantada keklik » limon kufu » gosterici yardımıyla karanlık » fırın ekmek yemesi lâzım » indirme bindirme » ca ce ca ce » zambiyalı » tulum cıkarmak » lugatci » kupelik » lecek » direnc » gurultuye gitmek » edi » celseyi acmak » akdeniz mavisi » penceletme » yakut » olu » surmedan » surculisan » cekecek » aklında olsun » gullâbicilik » gobelez » goruculuk » ispermecet balinası » acar » tacsız » kalanlıbolme » diğer ceşitli hizmetlerin butu »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.