tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kopru başı » omurlu » turuz otu » babaîlik » rejisor » omca » medducezir » selvice » molekul » yuz » plâstikci » yeni gumuş » dunya » cankurtaran canı » kurklu » guzellik salonu » cıvgın » zam gormek » goğus cukuru » ulfet » onunu kesmek » orumcekli » u » gun doğmadan neler doğar » kopru kurmak » aday gostermek » tesaduf » kısmet veya kısmeti cıkmak » surgulemek » benden soylemesi » tepesi veya beyni atmak » duşurme » yenidunya » vesveseye duşmek » kınalar yakmak » basıncından yararlanarak kum p » di li gecmiş » uleştirilmek » nevri donmek » fırsat duşkunu » muhliye » cil » bisulfat » ic işleri » on goğus » pandul » cu » berbat etmek veya eylemek » yeryuzu » aile bahcesi »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.