tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkılan catkı » yarıkure » ev sahibi mulk sahibi hani bu » el ayak veya el etek cekilmek » meydan bir şeye veya kimseye k » acındırma » golge etmek » kunh » lek » aspirator » nobet » gozlu » sutsuz » cetele cekmek veya tutmak » cırpıvurmak » sescil » tesettur » umit etmek » kosele taşı » metafizikci » alışverişe cıkmak » goğusluk » kalıpcılık » dosya acmak veya hazırlamak » umidini kesmek » bir soyle on dinle » gun tutulması » surgen doku » ceki » kor nişancı » surumek » cek valf » sacalanma » duşurmek » kor yılan » organların her biri » kostumlu » transformator » anadan yeni doğmuşa donmek vey » keceleme » dokuntu » kayışcı » ustelemek » başa gureşmek » icini bayıltmak veya kıymak » tekst » cekimlemek » sutanalık » cevher » beklenmediği umulmadığıveya c »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.