tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir eli yağda bir eli balda ol » adıbatasıveya adıbatasıca » arapcalaştırmak » coğurcuk » bulbulleşme » cekememek » bohcalamak » tasar cizim » guzlek » penceleme » guz » gumrukcu » ormek » burnundan duşen bin parca olma » gurluk » bohcasınıkoltuğuna almak » orgutsuzluk » beytulmal » gozleri ışık icinde veya ışıkl » gudulme » sıcan kırı » odun » koşe bucak » hukmu olmak veya olmamak » kullanılır » cimdik » vucut » cilingir sofrası » anonsor » sulfurleme » yarım elma gonul alma » akıl yurutmek » altayca » uzere » bir nesneye kece gecirmek » arasına veya aralarına karışma » taclı » gun dikilmesi » koclanmak » buyuleyici ozellik » arasında den başka anlamıyl » kumuk » suclama » dukkâncı » roproduksiyon » fetvayişerife cıkarmak » ekmeğine yağsurmek » mine ciceğigiller » kececilik » ku »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.