tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bildirmek » cozmek » oğretim programı » mahrec » ozenilme » sağlık olsun » gomulemek » ici kararmak » yuze guluculuk » gunluk ağacı » gosterilmek » arzuhâl gibi veya kadar » ortalığıkırıp gecirmek » kına ciceği » cıkılanma » onune arkasına bakmadan » ayağına veya ayaklarına kapanm » uyudu cocuk sevildi cocuk he » seciciler kurulu » kuzey yıldızı » cıban ağırşağı » iz » anasına avradına sovmek » bakışacısı » ses cıkarmamak veya etmemek » korkunclaşmak » dovmelik » kucuk » mutareke » caktırmadan » melul » ha babam veya ha babam ha » bankada veya aracısında actırı » ciskin » kurama » gunah » baharatcı » supruntuluk » mustantiklik » gommek » goz kuyruğu » az gormek » hakikî » muterakki » olcuşme » duduk gibi kalmak » orcin » yarıunlu » sumuklu » ahlâkca »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.