tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciğ » calmak » hunkâr » yatak cekmek » gun bugun » cırpınmak » urkekleşme » oyle veya oyle yağma yok » dalyan koftesi » yureğine su serpmek » eskisi kadar veya gibi » duzelticilik » tup gaz » balığa cıkmak » kotu adam » cit sarmaşığıgiller » veya başka duzenlerle işletile » şansolyelik » ozendirmek » catak bayrak » uzengilenmek » coğu gitti azıkaldı » ozgun » ekskavator » buzuşme » oruc » buyu bozulmak » kıt a » dev aynasında gormek » gureşmek » zevkten dort koşe olmak » işcilik » tervic » mucevher mahfazası » koltukculuk » ac bîilâc » su orumceği » murekkeplemek » konc » kosemen » ortulu omurgalılar » rucu » kırlangıc » gorup goreceği rahmet bu » ciğnemlik » duşunce iyilik ahmet ertuğr » yuksek tahsil » tesalup » arapsacı » lutfetmek »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.