tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkışbelgesi » kut kut » trost » ve kanunlara uymaksızın cebir » figuranlık » onur uyesi » i » celmek » buyuleniş » selâm soylemek » şeffaf ışığıgeciren madde sl » bir tatlı » maniheizm » ozgurlukculuk » surmelemek » ic hat » secmece » babaî » oğurtu » hor bakmak veya gormek » sutlu » tufekci » gecirmek » kulfete katlanmak » dede dedesi koruk yer torunun » uc beyi » allah sonunu hayır etsin » mutevakkıf » bakla dokmek veya atmak » ayağına celme takmak » bir elini bırakıp otekini opme » gecer » matematikci » nuans » diktatorce » serdumen » ic » w » orgutlendirilmek » gucendirmek » cicekci » anaclaşmak » kecelemek » koseyle alay edenin top sakalı » sacma » olmuş » tart sucu » cın cın inletmek » yukumlendirme » urumek »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.