tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şoyle ki » ozel televizyon » gunu gecmiş » tokezlemek » kendini gostermek » ağzınıacmak » mucbir sebep » deniz ussu » sarac » dokulmek » hafta arasında veya icinde » kuskunleşme » ili » yapılan fıcıvb » yuzu asılmak » muvellidulma » ciceklik » cu » tankcı » renginde sapıdort koşeli olan » untu » kolcak » ek odenek » hint pamuğu » ozumlemek » gok kuşağı » cokmek » paca gunu » kopya murekkebi » sungu » duşurtme » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » gectiği yoldan gecmek » koturum » adamına catmak » celişmesiz » kaşyapayım derken goz cıkartma » kana boyamak veya bulamak » su altıfotoğrafcılığı » coban boreği » supurmek » ahu parcası » doğen » fuzyon » buyuk atardamar » gecişhakkı » camaşır suyu » intac etmek » amaclanmak » mudara etmek »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.