tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cetrefil » gorulmek » yukumlenmek » muşterek » ekli puklu » cifte standart » sozu kesmek » hasatcılık » oğelerin tumu » mutemekkin » cobanlık » supruntuluk » sumsuk » lâckalık » nufus kâğıdı » şafak sokmek » yapılan resim ve bezeme işi » acıolcer » adetce » bunye » cozunme » arkada kalanlar veya arkadakil » arap gibi olmak » sacılmak » kulağınıcekmek » soz gosterisi » peşinde veya peşinden koşmak » gecici madde » icine dokunmak » kucuk capta » gur gur » gorev » renkci » muhafazakâr » gunu dolmak » kavlukarar » eline duşmek » sac sakala karışmış » enstrumantal » benzi kul gibi olmak » devir acmak » kırk yıllık yani olur mu kâni » cıkak » sabrıtaşmak veya tukenmek » şofor » cizgileme » koklenme » bahcıvan » ozgulemek » pekmezkopuğu »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.