tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkışmak » mucellithane » hoduk » acığa vurmak » gonul ferahlığı » tahayyul etmek » ovulmek » yontem » soz kesimi » cekinti » cobantarağı » ic mimar » donuşsuz » gobek bağlamak veya salıvermek » kukreyiş » gok eşleği » ric at etmek » tekâsul » kok » eşyukselti » yatcı » iclik » cayırlık » keşkekci » sıkıntıcekmek » ananın ak sutu gibi helâl olsu » slavistik » ici titremek veya titrememek » ic zar » boşluk » kirecsilemek » mosyo » kurekci » goz goze gelmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » karaim » icapcı » percinlemek » cocuk kalmak » mudavim » sodyum hiposulfit » cıkışyapmak » ustune evlenmek » gecimsizleşme » allah hakkıicin » deveci ile goruşen kapısınıyuk » goreceği gelmek veya goresi ge » mısır ozu » sure sonu » teşebbuse gecmek »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.