tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pullukcu » soz duşurmek » sırtustu » şoyle » cebrî yuruyuş » akaclatma » mudekkik » gostertme » sozu edilmek » gozleği » mubayenet » t cetveli » cumleten » temiz kanıda vucuda dağıtan or » balığı falyanos balaena misty » odev » af buyurun » acık kapıbırakmak » doşenmek » hukukcu » cakal » kocbaşı » fesat karıştırmak veya fesat c » gozunun yaşına bakmamak » grev sozcusu » ic savaş » gozu bağlıolmak » hasekikupesi » ana baba gunu » cokmek » goz » ultramodern » gunduzcu » bu yuvacıklar topluluğunun bal » sureğenleşme » dunya gozune zindan olmak goru » can can » mujdeci » azerî » ici titremek veya titrememek » kulupcu » satıya cıkarmak » kamburu cıkmak » gecinim » vidanjor » değnekcilik » korktuğu başına gelmek veya ko » letce » kor talih » kunyesi gelmek »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.