tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kimsenin eski saygınlığının ka » buten » etme bulma dunyası » munasebet » cerezcilik » sorma sormayın veya sorma gi » susleme » acıt » komşu kapısına cevirmek » civitsiz » soyutculuk » bulunan bolum kafa ser » toskurtmek » koltukcu » ana sayac » surat veya suratı bir karış » oturme » ortakcı » yapılan resim ve bezeme işi » sinoloji » cıfıt » ruzgâr almak » begum » plutonyum » hukum vermek » kutleştirmek » kalite cemberleri » kuru hasır veya kilim ustunde » tumorleşmek » guvenilirlik » yalıcapkını » ordek » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » cakışma » suclandırılma » goze » tesellum etmek » belirli muayyen » cekmek » muşkulpesent » sungusu duşuk » cumle » daruşşifa » dovmek » sacıştırmak » uzerine olu toprağıserpilmişgi » usera » cumlesi » citi yapmak » suruklenmek »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.