tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için arkasından bakakalmak tıklayınız. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
insanoğlu ciğsut emmiş » kollarından birinin başında bu » mercan avlayan kimse » iliğine işlemek veya gecmek » culpan » surtuşturmek » aracılığıyla duymak değmek e » fiil govdesi » dostluk başka alışverişbaşka » yuz yapmak » ten » duşeş » kopekoğlu kopek » rabbena hakkıicin » gozunun onunde olmak » beşeriyetci » uygurca » hor gormek » emir cumlesi » yanardağpuskurmesi » tayyor » sayma işlemi » pirinc pilâvı » um » gecgeclemek » bicimdeki bolumler » sekiz yuzlu » gozetletme » başıgoğe ermek veya değmek » kopek gibi » davranışcılık » mıhsıctılık » torel » cıvmak » carpık » dekoratorluk » nasip etmek veya etmemek » eti » işi e dokmek » şuphesiz » gumruksuz » allah hayırlıetsin » doşemeci » eski goz ağrısı » acık eksiltme » haddeden gecirmek » capkın » coğmek » lâtin yelkeni » cıkmak »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.