tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akıcıunsuz » gulistan » ilâcsız » ağac sansarı » yem dokmek veya koymak » opuşmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » celik pamuğu » gocurme » sağic » guzelleme » cağdaşlık » anglikan » horoz evlenir tavuk tellenir » sarımsağıgelin etmişler de kır » cakmak yapan veya satan kimse » doğmelik » tokezlemek » sungusu duşuk » okce » koşeli parantez » arnavutca » unlu catışması » ic harp » icinden pazarlıklıveya icten p » kokleştirmek » kırdırmak işini yaptırmak » ucmak » varsa yoksa » selvice » cağrışım yapmak » sut kuzusu » herkesin arşınına gore bez ver » jupiter » sul » sozleşme yapmak » dilini veya dillerini yutmak » kulturfizik » gozden gecirmek » kendine gel » bir guzel » buyuk dalga » kuşsutu » boğazında duğumlenmek » duzeltmek » dişcik » ulusculuk » canak » ilerisini gerisini hesaplamama » goturmek »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.