tdk sözlük TDK Sözlük

 

arkasından bakakalmak

arkasından bakakalmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • arkasından bakakalmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz arkasından bakakalmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük arkasından bakakalmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
konferans cekmek » ceper » goz hakkı » kulupcu » hukmetmek » spekulâsyon » kılıc sallamak » yuk » cevre » saclımeşe » yakıt gostergesi » deniz durmak veya duşmek » ileri atılmak veya cıkmak » uzerinde » icin » gecirimsiz » uzerine » oncu oyun » capulcu » mutekabil » afişcilik » dil » ağız ağıza vermek veya konuşma » mef ul » onel » taşboceği » ruhum » cirkin » umit serpmek » ardına veya arkasına duşmek » tutunluk » bakalım veya bakayım » ol » cekim » bitli veya kurtlu baklanın da » muzaheret » buzlar cozulmek » nervurlu » suslu » oğrenmek » ezilip buzulmek » tulum cıkarmak » sureolcer » burgac » dağa cıkmak » secmek » goğerti » elde avucta bir şey kalmamak » kaleyi icinden fethetmek » cağ »

arkasından_bakakalmak hakkında da bilgi ve arkasından_bakakalmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. arkasından_bakakalmak nedir ve arkasından_bakakalmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.