tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için armağanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ye kurkum ye » rodezyalı » yararlanarak yasalar cıkarmaya » mulâyim » cevirtme » meydana cıkmak » lâpon » boburlenme » muptelâ » calkalamak » duşculuk » dun » munasip » aracsız » acıktan para kazanmak » eteğindeki taşıdokmek » konsul » yukselme » kandil coreği » zumrut » duvesimek » olukcuk » yeterlik onergesi » bicimlerde tutturmalık » akıl yurutmek » cıkar yol » se » tb » u donuşu yapmak » acak ecek » gosterme sıfatı » kadar ıskarmozlar arasına uyu » kucuk unlu uyumu » curutuş » yuzune bakamaz olmak » suyu kesilmişdeğirmene donmek » yasama gucu » soğuşlemek » afrika cekirgesi » buyurun cenaze namazına » dinclenmek » ustunc » baklava borek » cuvalcı » tac giymek » cakal » kunk » takdir etmek veya eylemek » tecrit izolasyon » spekulâsyon »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.