tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için armağanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pestilini cıkarmak » tekâmul » ongorulu » orek » yamcılı » gıyabî hukum » surre alayı » sonuc niteliğinde başka bir bi » oznellik » mucbir » suret almak veya cıkarmak » tekâsuf etmek » dol » golge etmek » sonmek » ofkesini cıkarmak veya almak » bust » kırmızıcizgi » cıkı » iki kulak bir dil icin » gozlerini acmak » muzik odası » kullanılan mutfak âleti » gecmek » wistaria sinensis » teneke calmak » halebî » kibarlık duşkunu » cekilmek » sozel oğrenme » mubahase » duzence » ar er » kalmak » orukleme » orman cayırı » lutfen » nuans » hızlıhucum » muhursuz » dokmek » bitki sutu » calgıcağanak » bıckıtozu » mal » tl » korelmek » soğulmek » bulunan bolum kafa ser » sunepelik »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.