tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için armağanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonlu cekmek » mustebitlik » sana taşla vurana sen aşla var » turku yakmak » muptezel » uzerinden atlamak » acım » of cekmek » basınc » gul rengi » soylemek » koy ağası » ic ses duşmesi » dalgacımahmut » munacat » girintili cıkıntılı » muzahrefat » kok » yuzu yerde » inmek » citmek » mahallî secim » acmak » gorumcelik yapmak veya etmek » gorucu gitmek » uc beyliği » şeytana kulâhıveya pabucu ters » toz kondurmak veya kondurmamak » surmedan » ah cekmek » dert dokmek » boşnakca » kaya orumceği » tebdilihava » kıc atmak » ince karton parcası kartvizit » makam şoforu » acılmak » dunyasından gecmek » eskişehir taşı » tutun balığı » cağrım » tohumu dokulmek » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » omursuz » yaylar uzerinde hareket etmek » damdan cardağa atlamak » kocmak » bocek kabuğu » sumuksu zar »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.