tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâtin » deve kuşu gibi yuke gelince ku » icki » opucuk gondermek veya yollamak » desinatorluk » dunya kelâmı » adamına duşmek » kacırılmak » ilişkilerin butunu iktisat » cıplak gozle bakmak » İskocca » cıkış » munasebet almak veya almamak » lugatcilik » ozden » gecer » işci » puturlu » yularıele vermek veya yularıka » alınır ve başına bir ya geti » boyunun olcusunu almak » moskof » anasından emdiği sut burnundan » cucukleşmek » curuk carık » potifur » surgulenmek » otleğengiller » somurmek » urokultur » sonradan gormelik » vakit oldurmek » lisanımunasip » leton dili » muhreli » kin » yuzu gulmek » boluk » muteneffir » kor » ne mumkun » gunahsızlık » gozlemci » hukmu gecmek veya hukum yurutm » dunyayıgozu gormemek » canıcıkasıca » ayak surumek » donuşumcu » aksulâmel » kececilik »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.