tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
keyfini kacırmak veya bozmak » uc duzlemli » gorevlendirme » ucu kıvrık uzunca başlık » tatar ağası posta gorevi yapan » as » işkembe corbası » kulte » tek yonlu yol » tumden gelim » cağırış » başmurettip » dovunuş » ulkeler arası » matrak gecmek » pence atmak » kıt alar arası » kul olmak » alıcıyonetmeni » kefekiye donmek » ı i u u » yuksek oğrenim » calma » puf boreği » mucevher mahfazası » cicek durumu » ar yılıdeğil kâr yılı » bulbul gibi bilmek » bozguna uğramak veya vermek » ic savaş » kızılderili » dağdağa kavuşmaz insan insana » imalâtcı » pusuya duşurmek » ca ce » duruma gelmek » oldurmek » ustune bir iki guneşdoğmak » tavukcu » kupeli » tevellut » gosterge bilimi » perdahcılık » yunan » olumsuz » cakmak yapan veya satan kimse » cift capraz denir » ozlu camur » temulentum » bobur »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.