tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için armağanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
taraca » dortgen » renk korluğu » yuz kızartıcı » oluruna bırakmak veya bağlamak » servisci » cermen dilleri » notrlemek » gomulduruk » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » sozlu » ahu gozlu » kıvrakca » ucgen prizma » otomatiğe gecmek » pabucuna kum dolmak veya taşka » cinisiz » bitkisi thuya » enayi dumbeleği » genişgonullu » alcılı » beklenmediği umulmadığıveya c » suya gostermek » soz birliği etmek » aradan cıkarmak » yedekci » oburu » gureş » pence vurmak » mucahit » zuyuf » durust » hareket » frenk » korktuğu başına gelmek veya ko » cıpır makinesi » istenilen bicim elde edilen m » yalcın » basın ozgurluğu » mer iyet » mumessillik » tecavuzkâr » yağcekmek veya yapmak » kulusturluk » plâstikten arac » comert » ağzına bir parmak bal calmak » ozel tiyatro » borclanmak » denk kume »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.