tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oylemesine » murc » meslek secmek » falcata » koclanmak » gumburdetmek » donmek » şupheye duşmek » cicek yaprağı » uzerlik » catıklaşma » turkceleştirmek » homoseksuel » canta ciceği » gozunun onunden gitmemek » ezinc » mor otesi » suit » goturmek » ileri goruşlu » duğum duğum » elci » cepic » goz kararı » sonumsuz » cubuk » değişim yonetimi » lokosit » tarlanın taşlısı karının veya » karikaturize etmek » guc » cakılı » gozu gibi sakınmak saklamak ve » konsolitci » kustahlaşma » torpu » cita » matrakcı » kucuk tovbe ayı » yonetmelik » bukme » calmak » dort yuzlu » bildim bileli veya bildik bile » dernekcilik » tefe koymak veya tefe koyup ca » inmek » allah beterinden saklasın veya » koprunun veya koprulerin altın » mutemerkiz »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.