tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
» cetrefilleşme » kulâhlı » cimbali » cargâh » demokles in kılıcı » kalbi parcalanmak » kâğıt acmak » ictenlikli » flutcu » oğleyin » cıkmak » icinden kan gitmek » gulu tarife ne hacet ne cicek » sapsarıkesilmek veya olmak » cakır » cr » ucu kıvrık uzunca başlık » soz sahibi » cay evi » ultrason » durme » oylelikle » iliğine işlemek veya gecmek » cenesi oynamak » koyuvermek » muminlik » rağbet gormek veya kazanmak » alay gecmek » izdivac etmek » sapıkca » curutuş » yazıp cizmek » pirupak olmak » kopekgiller » ozel » ustunde dokulmek » goruşturme » yabancısaymak veya tutmak » cıkış » guzelleme » sıcma » meridyen duzlemi » sokmek » gumuşî » şansolyelik » bir madde » cap » kavunici » mehil muddeti »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.