tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için armağanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yakışık almak veya almamak » fotoğrafcılık » girdisi cıktısı » cukurlanma » yedek akce » doşetme » portenin başına konulan işaret » sacılmak » gun doğmadan kimliği soylenmez » allah allah » borclandırmak » beklenmediği umulmadığıveya c » dort duvar arasında kalmak » turkleştirme » ilaclanma » ovmac » yeniceri ağası » sozlukcu » coluk cocuğa karışmak » gumuşsu » gomlek » kul tablası » zuppece » kapanmak ortulmek » doğen » one almak veya alınmak » turunc » nijeryalı » kışve yaz arasındaki mevsim i » kacık » surukletme » odul vermek » gorevlendirme » bahcıvan » acmazlık » kuşucurmamak » saik » yarıgolge » hurdasıcıkmak » cekoslovakyalı » cağıl cağıl » temizlemek » hacet gormek » govek » gozene » tavşana kac tazıya tut demek » acıklık » gumruk kanunu » guzide » sulûk »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.