tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soğulmek » tebaruz etmek » lufergiller » kucuk şalgam » nemceker » alcak ses » alt cene oynamak » adı » ayca » av avlanmış tav tavlanmış » icirilmek » portlemek » senyorluk » uc » yukselme » inmek » futuhatcı » değnekci » ucu cengelli ağır demir arac » gullâbicilik » her telden calmak » tarafsız bîtaraf » cevrelik » pirinc pilâvı » melâmî » tahtalıkoy » elini sallasa ellisi başınısal » kedi yavrusunu yerken sıcana b » puslu » congul » kulturluluk » su gibi bilmek veya okumak » protestanlık » donelme » jon » şeyhulislâm kapısı » cakmak yapan veya satan kimse » oy cokluğu » kuheylân » kufelik olmak » ceteci » goturu pazarlık » tup gaz » gosterilmek » osmanlı » kasetcalar » papazkactı » ceki » buğday guvesi » acık elli »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.