tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
savaşcı » cicekleme » bereket ki veya bereket versin » gorenek » cesaret gostermek » dort dortluk » saclarıiki turlu olmak » atıp veya atmak tutmak » goğus » ne yuzle » geyik bocekleri » kapkaccı belli etmeden para v » fikrini celmek » cercilik » isparta halısı » gun » başına tac etmek » ozleme » tekduzeleşmek » intelektualizm » gunlerden bir gun » comlekci » torensel » kacak » arkasınıbir şeye vermek » fincan boreği » dunyanın birşey i » guvey yemeği » gozluk takmak » kulağına calınmak » bitki asparagus officinalis » atsan atılmaz satsan satılmaz » icli » curuk » duz yuzeylerden her biri » şebekci » muddeiumumî » kuturdetme » guverte » durtu » cayır » basma alım satımı » hucre » meden » canlıozdekcilik » tumel kavram » tefavut etmek » gevrekcilik » piyango vurmak veya cıkmak » cumbuşcu »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.