tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için armağanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gok kuşağı » goturmek » cubbe gibi » cek arabanıveya yalnız cek » yuzey veya cizgi kaide » ucgen » gonlunu duşurmek » nur icinde yatsın » zararına kazanc sağlamak » kemiksi bolge » muhre » dunku cocuk » sın sin sun sun » cağlamak » başdonmesi » donemi uc dort gun suren tehli » iştah acmak » uzaktan işitilecek nitelikte s » peştuca » murtet » oğuzca » doğuşcu » fırtına kopmak veya patlamak » kuafor » duzence » gozunu yummak » gubrelenme » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » duşkun olma durumu iptilâ » sinek ufak veya kucuk ama mid » butunculluk » diplomatca » sutlu » leninizm » tevessu etmek » caldırmak » cevirmek » ovgucu » guzey » cağdaşlık » parfum » pabucluk » kuculuş » dulger » duruşt » tumamirallik » tunel gecmek » ozbeoz » boyunun olcusunu almak » uretim gucleri »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.