tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ornek almak » arasındaki ekonomik ilişkilere » mandagozu » gozunu seveyim » cağrışımsal » bonluk » cemre duşmek » ceyizlik » musamahalı » guzelce » vekilharc » sacalanmak » guldeste » cirkefce » yuzergezer » gecişli » nifakcı » oğunme » servise cıkmak » on bilim » bisikletcilik » musadere » misyon ustlenmek » bayrakcı » bal ozu bezi » erketecilik etmek veya yapmak » kıs kıs gulmek » gureşetmek veya tutmak » sapınc » yardım gormek » cift dikiş » yalın uslûp » ağzına vur lokmasınıal » sessizliğe gomulmek » ağzınısıkıveya pek tutmak » karagoz oynatmak » dolaba girmek veya gelmek » yukselti » mukemmelen » takas veya takas tukas etmek » canıcıkasıca » ust tabaka » donem » tumorlenmek » dizini dovmek » imza gunu » cengucegane » koyuvermek » aman dedirtmek veya amana geti » biz kırk kişiyiz birbirimizi »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.