tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunun icine bakmak » uskuf » icli dışlıolmak » ali kıran başkesen » oncul olmak » değişkene gore hesaplanan sayı » kitapca » koşac » eski tufek » pişirgec » kufecilik » cabalanma » duşlemek » murur » ekmeğine goz koymak veya dikme » puskurtme » orum » sutkardeş » kutur kutur » gipur » inmek » lâtin dilleri » abdal » cekmek » carmıha germek » gozden surmeyi calmak veya cek » kupleme » tekduze » katalizor » cağdaşlaştırma » kul kole veya kul kurban olmak » belirsiz gecmiş » mutenekkir » goturmek » cozucu » kıyak kacmak » haber bulteni » olmuş » Şeker bayramı » facasınıalmak veya al aşağıetm » super » halel getirmek veya getirmemek » oksuzluk » mudevven » yenilir veya yenir yutulur şey » facuna » yuklem obeği » sakalına gulmek » harezmî yolu » sozunu esirgememek veya sakınm »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.