tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
banyo kuveti » muteakiben » bal ozu bezi » bedcehre » cırptırma » ustu kalsın » genel goruşluluk » tenasup » kulağınıcınlatmak » kurtpencesi » allah yarattıdememek » komşu kapısına cevirmek » catlasa da veya catlasa da pat » butceleme » gozlem » kendisini değiştiren calışma s » ustune gelmek » allah rızasıicin » cınarımsıisfendan » rutbe » mustakbel » culluk » elinden geleni ardına arkasına » lâtifce » keyfi kacmak » analiz » soze başlamak » gumruksuz » kup gibi » cizim » dara duşmek » gercekleşmesi imkânsız » catmak » muvekkil » patırtıya veya gurultuye verme » dalgıc elbisesi » geri donmek » suya duşmek » şeytanın kıc bacağıveya art ay » ortulu omurgalılar » tuydurmek » bolunmek » pb » ağıciceği » runik » ozursuz » etkinliğin buyuk olcude azaldı » parcası » gozunden uyku akmak » ackılı »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.