tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kufelik olmak » granul » surtmek » badi badi yurumek veya gitmek » epikurculuk » goz kararı » ofkeye kapılmak » gomme banyo » muhur pensi » kılıc kuşanmak veya takmak » guney noktası » eşbicimli » actırmak » gercekustuculuk » cember cevirmek » marketcilik » orgutlendirme » yularıele vermek veya yularıka » mundemic » eli varmamak veya gitmemek » cepel » roportajcılık » kadastroya gecmek » ut » gozunu alamamak » parmaklarınıbirlikte yemek » başka bir gune zamana erteley » ustsubay » celik parca » puflemek » organların her biri » macar » x ışınlarından yararlanılarak » tenakuza duşmek » n » yoklamak denemek tecrube etm » uc » gorme hucresi » tırtıl cekme » ncı nci ncu ncu » sonucunda ortaya cıkan ustun y » icici » muteharrik » ortulme » patırtıya veya gurultuye verme » lâcin » olan bir taş » şeyhulislâmlık » gecirtilmek » ilâc yapmak veya hazırlamak »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.