tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuyruk cekmek » oğurtlemek » şuphesiz » yukseklikleri ve yol actıkları » si » kelebek ciceği » yontuk duz » umera » oncesizlik » neon tupu » caylaklık » onayak olmak » tumen tumen » guduk » tarafından arabacıicin armağan » acındırmak » gercekustucu » elektrik carpması » presci » iki eli birinin yakasında olma » başıustunde yeri olmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » olu helvası » nasranîlik » aksoğut » aşinalık gostermek » saray ciceği » lu » cay demlemek » minyaturculuk » perdahcılık » toplu goruşme » tuydurme » tek cekirdekliler » gumburtu » uretmek » golek » kendi icine cekilmek » ciceklemek » değişkene gore hesaplanan sayı » kotek yemek » cekingence » koyuvermek » frenk uzumu » civitlenme » cıt cıkmamak » karaburcak » kolacan etmek » konvertisor » taşsurmek »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.