tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uc » kıc » başıcekmek » altın tutsa toprak olur veya » amerikan » kulustur » boyu bacadan mıaştı » acık ciro » anasına avradına sovmek » coğaltım » kufur savurmak » ek odenek » cıl » gozunden kıskanmak » soz cambazlığı » sansurcu » taşınabilir arac » ayciceği » opucuk gondermek veya yollamak » sonuc vermek » orumcekli » daha bircok şeylerin yapımında » yan pala zeydun » gorunguculuk » cırpılma » punc » masrafıcekmek » murekkebi kurumadan bozmak » dondurulan ince uzun ışık ara » gureşilmek » İlk cağ » acık mektup » actırmak » gormediğe donmek veya gormemiş » daha neler » cevrileme » emekliye ayırmak cıkarmak veya » cekmek » kızık » hristiyanlaşmak » hakkısukût » civi yukarı » ustlenim » calımlama » cucukleşmek » suline » yetimi okşamışlar vay sırtım » kaptan koşku » nukteli » durdurmak »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.