tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için armağanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureğim yanmaz veya yanmazdı » hoşca kal veya kalın » sorguclu » yenilir veya yenir yutulur şey » arkalıc » dokulmek » gucune gitmek » can derdine duşmek » muhtac etmek » oru » potasyum sulfur » dışdunya » gocmek » basıncından yararlanarak kum p » kandil ciceği » yedi kat yerin dibine gecmek » darıunundan baklava incir ağa » beli bukulmek » selâm soylemek » şebekci » ma me » cetinleştirme » yurek carpıntısı » cokmek » durum » keli koru toplamak » kuafor » ekli puklu » katlanır taşınır cerceveli pe » sus pus » kuremsi » palavra savurmak atmak veya sı » kelebek gozluk » on sezili » mubalâğa » hic değilse veya hic olmazsa » tenasupsuz » guzel » cıt yok » musekkin » zengin arabasınıdağdan aşırır » budak ozu » patlak goz » dekartcılık » damdan cardağa atlamak » dansorluk » bibliyotekci » duzelticilik » yuzune bakılmaz » lık lik luk luk »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.