tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şakşakcı » hızır » yargılama usulu » tetik ustunde beklemek » odemek » taahhut » tumler acı » kin gutmek » şohret » tahammulfersa » ilâclama » muzikci » dunya evi » copurlaşma » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » kurekcilik » yalıngoz » ileri gecmek » acık sayım » guzellik yarışması » salepci » ac gozlu » bıcak altına yatmak » tuyo » mahşer gunu » kurtcuk » evlenmelerinde yasa bakımından » oğretim » namerde muhtac olmak veya name » goz kulak olmak » cekmek » cay » ter dokmek » recine » bilinclenmek » oksuruklu » gocmen » maaşa gecmek » yuzunden duşen bin parca olmak » ozetlenme » ne sularda » yureğine sinmek » ceri » cevirmek » yemen ellerinde veysel karanî » cıkmak » dudak bukmek » faceta » cerceve anlaşma » caferî »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.