tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için armağanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cullama » polemikci » roportaj » gozetleyici » kume » veya bu anlamda birleşik isim » yarayan cevresi oluklu kucuk » hakikî » soz getirmek » olduğu soz » calmak » tehacum » şolen » cıt » dunyayıtutmak » rukû » olum hak miras helâl » bel kundesi » emanet bırakmak veya vermek » yargıtay » got » un » en kotusu » granul » fiil cekimi » kulluk kolelik » kıskaclama » ovunce » vekilharclık » meydana cıkarmak » arkasına duşmek veya takılmak » mumasil » duğum » saltcılık » unlu benzeşmesi » ci » kendine susu vermek » cozuluş » cekip cevirmek » tahkimat elemanlarıustune veya » ya ya » iskeleti cıkmak » mızrak cuvala girmez sığmaz » duzen bağı » adamına gore » hodukluk » uşuşme » eroscu » başnereye giderse ayak da ora » konargocer »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.