tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kiraz receli » cifteli » goturmek » on yargılı » ayağıile veya kendi ayağıile g » sovup saymak » zıvanadan cıkmak » ust perdeden konuşmak » dokmeci » gul gibi bakmak » gorunurde » orfî » dokum evi » ayağının veya ayaklarının altı » soğuk bufe » koylu » bıcak gibi kesmek » cıban başvermek » sağlam kazığa veya sağlama bağ » iceri » ustunleşme » denkci » oc almak veya ocunu almak » ackı » avuc ici kadar » parasınıcıkarmak » orgu » duduk gibi kalmak » omuz opuşmek » tefe koymak veya tefe koyup ca » puskurtme » duşculuk » sacına ak duşmek » cantalı » olmezleştirme » ozurlu » suruden ayrılmak » civi » kenarlık » editor » ilkoğretim » sunnî » alt tarafıveya yanı » od kesesi » muzik odası » kıc » celme » tenkitci » mulâyemet » siperlik »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.