tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulliyen » pluton » yureğine işlemek veya yureğe i » hak » yarıgolge » oz yonetim » uc nokta » bicmek » buyuk kalori » emekci » calınma » puturlenme » zr » bir an once » bulamac » ağzında buyumek » doner sermaye » mudara etmek » ozel » muthiş » tuy duzmek » yarma kutuğu » gosterici yardımıyla karanlık » cit » eline fırsat gecmek » ateşcıkmak » silindir prizma vb bicimindek » el cabukluğu » istenc yitimi » rezalet cıkarmak » hava kacırmak » lutfetme » boyu bacadan mıaştı » kamanco » cekme » kutuphanecilik » nufus cuzdanı » pas gecmek » kalp akce » azerî » ipini cekmek » partizan olma durumu veya part » ozenli » cıtlamak » inatcılık » kufelik olmak » alcak gonullu » badana etmek veya vurmak » cermen » ozveren »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.