tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rotuşlamak » non stop » ozleme » kocaya kacmak » cok şişmiş » kap » abacıkebeci ara yerde sen nec » hayal duzeyi » cekmek » oğretim bilgisi » ağrı sancıgibi fiziksel veya » karakalpakca » değişme olayı tekâmul » mudahale » kopoğluluk » duğun bayram etmek » gucleşme » başıdonmek » her biri mesame » cemaziyulevvelini bilmek » ciğitli » golleşmek » tenceresi kaynarken maymunu o » şohret bulmak veya kazanmak » bıcılgan » zıpcıktı » duzecleme » hulle » kırılıp dokulmek » yukluluk » mars » dışacı » naturizm » isteri nobeti » duşunceli » girişik cumle » kan beynine cıkmak » ortakcılık » yuzeysel » vurut » cuvalcılık » aluminyum taşı » carmıh » carpışmak » guzelleşme » acık kredi » aspirator » hatır gonul bilmemek saymamak » ozerklik » koyunun bulunmadığıyerde keciy »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.