tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz armağanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
işin ustesinden gelmek » orneğin » hemzemin gecit » odevlendirmek » slovenyalı » goruş » har gur » camurlanma » kâkullu » cağ » yukumlu » donup dolaşmak veya done dolaş » oge » butunleyen » duşman duşmana gazel veya yasi » davulu biz caldık parsayıbaşk » ozenilme » ters acı » saponaria officinalis » turkî » dolapcı » cakıcı » hıckırtmak » bankada veya aracısında actırı » turel » sakınılan goze cop batar » niyaz etmek veya eylemek » catlamak » ciceksime » kume kume » uclu » gonul kocamamak » ozne » yukseğe cıkmak » otobuscu » yuk odası » bir turlu » beklenmediği umulmadığıveya c » sırca koşkte oturan komşusuna » acındırmak » puskurtuş » devre mulk » yontem » durme » kukremek » cıkma durumu » mesih » onune bir kemik atmak » duzeltmek » balıkcıyaka »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.