tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için armağanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kozleşmek » durumuna gelmesi gerilme karş » kubbealtı » selâm soylemek » dikkat cekmek veya dikkati cek » oluşturduğu siperler borda ka » kundeye getirmek » kanavice » başbaşa veya kafa kafaya verme » tm » ağıt yakmak veya tutturmak » kervankıran » paldır kuldur » sırasına gecmek » oğrenci bileti » anlayışgostermek » kacırmak » viyaduk » sureduran » ulker » gozleri yollarda kalmak » kolay işlenebilen yumuşak bir » kesmeden ustten gecmesini sağl » cinnet gecirmek » cec » boru değil veya boru mu bu » mulâyemet » recete » gorevindeki kule » ciğ » sırtustu » paşacadırı » merak etmek k kalın okunur » carpılan » koylu » cağdaş » dokunme » capaculculuk » ucretlilik » ilginc » iftihara gecmek » gozlerini fal taşıgibi acmak » yalvac » ceyizlik » mac yapmak » melul » kazaya rıza gostermek » dulger » recel » kapak bıckıcısı »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.