tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için armağanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dişgostermek » bahtına kusmek » acındırma » emekliye ayırmak cıkarmak veya » tevekkul etmek » kamcıkuyruk » bilincsiz » gonul bulandırmak » duzen vermek duzene koymak vey » somurucu » pencesine duşmek » kâğıt yapraklarından her biri » ice donukluk » başıicin » iki buklum olmak » aşka duşmek » ciğindirik » moskofluk » krepdoşin » lâcka olmak » celseyi acmak » hayrette veya hayretler icinde » balık kavağa cıkınca » gorgu fukarası » n » tutmek » uzulmek » tepesi ustu » donmek » sukûnet veya sukûnet bulmak » muzminleştirmek » ozgurleşme » o » mesele cıkarmak » gunluk » civisiz kalkan » balıksırtı balık kılcığıbicim » kalsa veya kalırsa » gozemek » yuzu yumuşak » aklınıcelmek » ust » moduler » guler yuzluluk » ust » kostum » duzluk » kosnulmek » catırdatma » koşeye oturmak »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.