tdk sözlük TDK Sözlük

 

armağanın eş anlamlısı

armağanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • armağanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için armağanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük armağanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sağgorusuz » allahuâlem » ne hâli varsa gorsun » gozu acılmak » takaddum » mucrim » ural altay » şenlik gormemiş » gok gurultusu » ibaret olmak veya kalmak » omuzlarıcokmek » sandıktan cıkmak » bicmek » umide kapılmak » cağrıştırmak » uctan uca » cereyan carpmak » sulfurlemek » sepetci soğudu » dozunu kacırmak veya dozu kacm » ozdeştirme » balıkcıduğumu » elinle ver ayağınla ara » ulûfe vermek veya dağıtmak » başlangıc noktası » lule taşı » capalama » turuncgiller » mueddep » treni kacırmak » gozleyici » kul olmak » bal ozlu » haclı » olcu » yuha cekmek » ustune titremek » muşerref olmak » solom » acınım » fayanscılık » suve » katılmasıya yapılan secim » doşemelik » donuşturmek » işcevirmek » diz ustu cokmek » ruslaşma » celmelenme » lokun »

armağanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve armağanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. armağanın_eş_anlamlısı nedir ve armağanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.