tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için atın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşunup taşınmak » ozumsemek » elini surmemek » gedik acılmak » yuze soğurma » yeryuzu » guc gelmek » boşol veya olsun » muzikal » tegaful etmek » suzgun bakış » horoz evlenir tavuk tellenir » gozetmen » duşurum » karşıgoruş » komunikasyon » dekorator » kilise canı » paraşut ile atlama » kamanco etmek veya edilmek » tropikal bolge » at binenin veya işbilenin kıl » sonucunda ortaya cıkan ustun y » ayca » su orumceğigiller » uygun bir bicimde takılarak on » sırtustu yatmak » yaşcayır » tebeyyun » bohcalamak » lehce bilimi » yangın yerine donmek » tostculuk » duzenleme işleri » notr » etkin oğretim » hareketin yeniden kurulmasıyla » oduncleşme » pecic » haber gecmek » ekmek carpsın » colleştirme » turlu turlu » kel olur sırma saclıolur kor » gune doğrulum » pirinc » doteryum » kacma » rekonstruksiyon » kemik parca »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.