tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için atın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aslî nusha » edi » beklenmediği umulmadığıveya c » tumgenerallik » yuzu gormek » ac » masallarda gecen dişi dev » bıcaklama » ikindiustu » ayıyuruyuşu » sacına başına bakmadan » calılandırmak » aman allah allahım » duzme » yorungesine oturmak » mil cekmek » ric at » cart cart otmek » yukseltmek » uşurme » cimentosuz » az değil » şarapcı » metal tutturmalık fermejup k » kulliyat » jole » toprak cimento » tekemmul » kucuk oynamak » yuz bulunca astar istemek » tanrıca » şifreyi cozmek » gozleri kan canağına donmek ve » muteselli » boluşmek » harc » scorpio » cıkarılış » usta elinden cıkmak » odev bilgisi » sırca » elma cayı » gudulme » rezalet cıkarmak » engel cıkarmak » kullanılır » cuha » turna gozu gibi » guven oylaması » bir madde »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.