tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz atın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hava duzenleyicisi » duşukluk » saptan oluşan ekin bicme aracı » isim cekimi » goruşbildirmek » duru » şaka goturmemek » bir bir veya bir de » hesaba almak veya hesaba katma » emanetci » kurkas » son dort » ufunet » boynuz kulağıgecmek » mektepten cıkan eşek marsuvan » poc » olmek » enstitu » dudukcu » ceki taşıgibi » maslahatguzarlık » tulbent » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » yureği ferahlamak veya hafifle » sukûtî » ciğerinin icini bilmek » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » evlerden ırak veya uzak » acık secik » kriz yoneticisi » romen » tevarus » honduraslı » babî » rontgenlemek » suratıkasap sungeriyle silinmi » korleşmek » surtme » gobek atmak » cekikce » kurume » başdondurucu » serce parmak » buyuk sozume tovbe » gonlu cekmek » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » illuzyon » ucuşmak » goz dişi » keci sakal »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.