tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için atın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iki gozum iki gozumun nuru » kuşgomu » duello » fıstıkcı » murdum eriği » tuylu » gonlu takılmak » uc dort » luks mevki » rivayet olunmak veya edilmek » tazıya donmek » kısmî felc » murtefi » tepetakla gitmek veya yuvarlan » tutunluk » c c » ceper » corek mantarı » boşkume » argaclamak » gercekcilik » gıllugişli » salcalı » catma » ses vermek veya vermemek » cıkar yol » işini gormek » kalbi carpmak » lâcka olmak » ul » konsul » bir turlu » cevirmek » mulâyim » tumen » bukum » eli boğrunde veya koynunda kal » acılmış dikdortgen biciminde » orselemek » calgıc » tercume » dumeni eğri » kan kusup kızılcık şerbeti ict » tespihci » coklarınca » baccı » teamul » istimzac etmek » goreneksel » cuval gibi »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.