tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz atın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buzuşuk » turemişkelime » buyuk aile » uzum uzume baka baka kararır » cicek durbunu » merak etmek k kalın okunur » yureğine işlemek veya yureğe i » kupleği » danalar gibi bağırmak veya boğ » eli boşcıkmak » yuzu gulmek » tecavuz » harbiye nezareti » futur getirmek » olcme » gozu gonlu acılmak » cehre » guldurucu » mesket turkleri » cop kebabı » goz onunde tutmak veya bulundu » taşboceği » ateş » kotu yola sapmak » calışma hayatı » kepceli » ceşnicibaşı » dili donmemek veya donmek » yuzune gulmek » cıkışcizgisi » seluloz » icin surulen kimyasal madde » zuhrevî hastalık » abdesti gelmek veya olmak » gozleri velfecri okumak » ucgen » gozleri acılmak » dort yol ağzı » dişcik » catak » bir eli yağda bir eli balda ol » duğumunu cozmek » istirham etmek veya istirhamda » civili » sutune havale etmek » teamul hukuku » mezur » suruşturme » kalafatcılık » butunleme »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.