tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için atın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suclandırmak » cıkmak » pecic » tabansızlık tabansız olma duru » uzum salkımı » ordekgiller » koh » gece gunduz » mulkî » cerge » canından bezmek veya bıkmak u » aslî nusha » hesap etmek kitap etmek » hesabınıgormek » bir madde » gozune hicbir şey gorunmemek » bicim » yolcu taşımakta kullanılan mot » şomizye » e » gununu gun etmek » ırakca » avuc ici kadar » cilekeşlik » capcak » balcık inciri » surahi » calınmak » alcaltmak » gonul bağlamak » otobuscu » baskısız buyumek » yururlukten kalkmak » copurina » taklitci » geciştirme » yarıacık ceza evi » enduksiyon » ici veya midesi kazınmak veya » sırtcılık » itilâfcı » ağaccılık » ust başı » osmanlıca » calıştırmak » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » ic ısıtıcı » teşekkul » okul oncesi » kucuk tansiyon »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.