tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz atın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğut vermek veya oğutte bulunm » sondurme » gagavuzca » etmek » ağzıcirişcanağına donmek » sızıcıunsuz » ust » bulunan bolum kafa ser » maskaraya cevirmek » bukucu » reisulkuttap » bicki dikişyurdu » cifte dikiş » horoz dovuşu » carpmak » ozetlemek » esprituel » goreyim seni » camaşır leğeni » kok » yuzu yok » duzleme » sulukcu » urfa peyniri » seylân taşı » kirecsilemek » alt cene oynamak » cuminum cyminum » ickisiz » ucsuz bucaksız » tokaclama » studyo » bicim bilimi » gozlenmek » orgutleyiş » bahcesiz » urkekleşme » uretim » tel orgu » yureğinin başısızlamak » uşume » cıplaklığıyla » marksizm » ceşme » kırlangıc » yere goğe koymamak veya koyama » hamel » zuyuf » koyuvermek » kan cekmek »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.