tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için atın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cağcıllaşmak » kakır kakır gulmek » parcalı » kirec cimento gibi şeyleri su » ahreti veya obur dunyayı boyla » gule gule » ayınlarıcatlatmak » cıkarmak » zihnini kurcalamak veya tırmal » soylemek » protesto cekmek » batıturkcesi » ofkeye kapılmak » canıyurekten » nufus yoğunluğu » mecusî » temiz kanıda vucuda dağıtan or » mustait » departman » navcağan » kan emebilen halk arasında ba » tuyleri urpermek » cıkmak » sumerolog » bukucu » oğurtme » lodosa cevirmek veya donmek » yuz » anglosakson » orfî » dort bir » canıcana olcmek » iplik cekmek » yuksek perdeden konuşmak » dalgıc kuşu » uyuşmazlık cıkmak » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » kreator » hint baklası » danca » amac » muhmel » ciftlenmek » kabahat samur kurk olsa kimse » hareketi » kapsul » uzerine uzerine gitmek » alev bacayıveya sacağı sarmak » sectirme » ickin »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.