tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için atın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lutfeyleme » kalın musluk » buyultmek » gecme » her yiğidin gonlunde bir aslan » eşit cenetli » gozu tutmamak » gonlu tok » mor renkte lâden bitkisinin bi » takat kalmamak veya kesilmek » yuksek fırın » ust deri » aclığıoldurmek » pop muzik » yuzunu guldurmek » prospektus » guya » golge duşurmek » cizgili » carşaflanmak » kuluckahane » istenilen bicim elde edilen m » eli boğrunde » cıkarmak » yarım kure » musemmen » pozitif bilimler » cl » ne hesaba gelmek ne de kantar » catladın mı » dunyalık » birey ustu » sureksiz » fizik gucu » aykırıduşmek » meş um » gecinim » cırpıya getirmek » kusur etmek veya etmemek » devletci » keyif surmek » ceyreklenme » pirinc » hasatcılık » sarnıc gemisi » somurgesi olan veya somurge el » sut asidi » carşaflamak » allah tan » cıkacak »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.