tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için atın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gosterme hakkı » gozune hicbir şey gorunmemek » mufettiş » acığa vurmak » icli kofte » cekirdek » cığırtmak » lig » lule taşı » ağzına verilmesini beklemek ve » ittihatcı » muşevvik » oz » cakmak » gırtlak unsuzu » kulfete katlanmak » yem dokmek veya koymak » cay ocağı » pas gecmek » yakasız gomlek » sozlendirme » semiyoloji semiyotik » kırık dolu » bezekci » culpan » somurmek » cala » yukcu » nufus bilimci » namertce » catal sakal » gun koymak » acık dolaşım sistemi » olum sukûtu cokmek » pahaya cıkmak » cırpıntı » stokculuk » sıctıcafer bez getir » hesapca » hava koprusu » karaağacgiller » parcası » yeni gercekcilik » kılıc balığı » kacırmak » duşuncesiz » bicimsizleşme » ordovr arabası » icindeki en kucuk birlik » tazallum »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.