tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz atın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dort ustu murat ustu » kabarcıklıduzec » kamerunlu » derdini soylemeyen derman bula » subut » oğretim yardımcıları » suzulme » can havli ile » ceteleştirmek » gozu alışmak » muhurculuk » pabucunu dama atmak veya pabuc » hucre bilimi » yoruk » kutluk » kerpic » fulûsuahmere muhtac » yuzuncu » yer sıcanı » olur musun oldurur musun » pencelemek » yuzu yere gelmek gecmek veya y » mutefennin » sozleşmek » sutten kesmek » suruklemek » tahaccur » urkuntulu » tercumeihâl » buyrukcu » cıngırdama » eline gecmek » ne denir veya ne dersin » kırcıllanmak » bokunu cıkarmak » elle tutulacak tarafıyanı kalm » surgu » arkasında veya sırtında yumurt » iz ac etmek » caycı » cekmek » mutereddi » coğullama » her tur gosteri yapmaya uygun » ustunkoru » yer demir gok bakır » gecmek » kacmak » aluminyum » kacık »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.