tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için atın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arpa ektim darıcıktı » acıkağız » guler yuzlu » sepetci » kıblenuma » ticanîlik » olum » kırıkcı » ozenli » disiplin sucu » bahceci » ateşbocekleri » supurgeci » deli cıkmak » uc duzlemli » gurultu » sonmek » denizcakısı » surtunmek » cekim » cereyan carpmak » kucuk » gelmelerine gore taşilerletere » milliyetcilik » kopeklik » sepetci » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » ad cekmeye girmek » calpara » hamlac » binin yarısıbeşyuz o da bizde » kendini duşunmek » turbin » mısır puskulu gibi » kireclik » goz yummak » yazır » obeklenmek » tıkacsız » portlek » hanefîlik » yukseklikleri ve yol actıkları » buyulenme » nusha » kanatcık » celişmezlik ilkesi » boluşturmek » dokme demir » notrleşmek » kopuk »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.