tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için atın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokumlu » gecinilme » us » bıcak gibi saplanmak » bir yandan yanda » sakın ha » hucum » yardımcıdocent » departman » gozlerini veya gozunu oymak » hoparlor » lâhavle cekmek veya okumak » darulâceze » suntırac » denizde kum onda para » ne hikmetse hikmettir » ağzında buyumek » cumle kapısı » nufus patlaması » avrupalılık » akca pakca » catkı » tekâsuf » sırtcı » ceviri » fakir duşmek » mustahak » kaymak bağlamak veya tutmak » havalara ucmak » kaşıkcın » cakmaklı » soz gelimi » cekic » meydan bir şeye veya kimseye k » sescil » bağrışcağrış » ucurum » surme cekmek » tu » guluş » havaya ucmak » gumuşservi » ustune » gozetleniş » ikisi ucu bir arada tire ile » gumrukleme » alıp satmaz gorunmek » ofkesini yenmek » goz aşinalığı » kızağa cekmek »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.