tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için atın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acık mavi » sozlendirmek » alıp yurumek » astar surmek veya vurmak cekm » tecennun » ustune perde cekmek » uz » kepekci » otcu » bid at » catma » muzeyyen » santra cizgisi » dualist » bunyece » hem İsa yıhem de musa yımemnun » etiketci » kacık » turkuleşmek » kacamak » koleleştirme » buklum » acık yurekli » yureklendirmek » bukmek » yukselme » kupe » tekelluf » briketcilik » gurultusuzce » soz temsili » ayrık kume » ekle » yardımcıdocent » kacırmak » pabucluk » deli gomleği » buyutmek » boşatıp dolu tutmak vurmak » bin işci bir başcı » gozu hicbir şey gormemek » duşkun » başıicin » mel anet » mukerreren » kulfetsizce » mumeyyizlik » dırt dirt durt durt t » ameliyat gecirmek » kılıclı »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.