tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz atın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kozasına cekilmek » sussuz » burunmek » suresiz » hanya » gozlerini kacırmak » lugatci » lokun » bayrak acmak » ışıkcılık » zurra » kazak comelmesi » cakır cukur » uşuntu etmek » odobenus rosmarus » ic hat » beberuhi » gecme namert koprusunden ko a » ucmak » tanışcıkmak » ici vık vık fık fık veya pır p » katıla katıla gulmek » cizi » ipe cekmek » acınsama » gullâc » sun î » kestane kabuğundan cıkmışda ka » bir ayağıcukurda olmak » sizin » cağırmak » kusluk » sutannelik » goruşayrılığı » huzun » kor » durulu » keyfini cıkarmak » pejmurde » buyuleyici » pecelenme » iz » butunleyen » ozgul » pay cıkarmak » sanskrit » nufus » fıcıcı » orman cayırı » uc »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.