tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz atın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catıkirişi » enfrastruktur » is at etmek » kepce surat » anac » cozuşmek » taşyureklilik » kolay işlenebilen yumuşak bir » soz duşurmek » gok bilimsel » sobe » gonul birliği » ciğer kebap olmak » inmek » secmek » başa gelen cekilir » bahis acmak veya acılmak » sonmek » iclem » pic olmak » kadiriye » oya ciceği » maslahatguzarlık » secmesiz yemek » mustefit etmek » guleclik » icinden yanmak » toplu jimnastikte yapılan hafi » ortakcı » munasip gormek » roproduksiyon » bitmek tukenmek bilmemek » zarifce » nuktecilik » gencleşmek » millî guvenlik » koklemek » parmakla gosterilmek » jole » iki gozu iki ceşme ağlamak » yuklem » cabuk kolay heyecanlanan kims » uc parmaklı » yere goğe koymamak veya koyama » zembereği boşalmak veya boşanm » cevrili » sanat enstitusu » mesai yapmak veya mesaiye kalm » cozdurmek » işkence etmek veya yapmak »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.