tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için atın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorsel işitsel cağrışım » luzucî » gostertme » muşterek » gozden surmeyi calmak veya cek » dunya » donme » ağızlıkcı » uc başlı » izaleişuyu » ne cıkar » yol gozlemek » cok yıllık » girişim olcme » vakit oldurmek » on gun » kısmî felc » caplamak » ic kuyu » kunh » operator » kurek kadar veya papuc kadar d » ana avrat duz veya dumduz gitm » musebbip » cağanoz » rontgen cekmek » coğaltma makinesi » golge gibi » calkantı » haşlanıp ardından guneşte kuru » oturak kundesi » acık » oclenmek » oruculuk » acelya » tedahul » tenasul » zıpcıktı » goz hapsine almak » kırıp gecirmek » tecavuz » aklıcıkmak » durumlemek » elden kacmak » uzerine yaptırmak » donuşturum » kendi soyler kendi dinler » cakmak yapan veya satan kimse » peynirli borek » gozunu yummak »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.