tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için atın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cebi delik kimse » acık ciro » avuc » soğuk bufe » bok yemek duşmek » yonetiş » acan » icini karartmak » onder » fincan boreği » bir gunluk beylik beyliktir » kat î » haraccı » beklenmediği umulmadığıveya c » ulusculuk » gocuk » tart etmek veya eylemek » esi » fransızca » suyundan yararlanılan cukur » ileri gecmek » gunluk » anıtkabir » zaman » cobanaldatangiller » allah ıcok insanıaz bir yer » catıldamak » cit » cukur » kotucul » alcalmak » kuşumlenmek » gozunun icine bakmak » deş teş » orman koylusu » musteşarlık » elden kacırmak » cinko » cıkıştakozu » hakikî » darbe vurmak veya indirmek » başyemek başınıyemek » cağdaşlaşma » vurgun veya vurgunu vurmak » ultramodern » ipek ciceği » catınmak » cop torbası » balkanlar » sıcmak »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.