tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz atın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mı mi mu mu » sansurlemek » sozu ağzında kalmak » ismi gecmek » carkıfelek » gonen » kunk » tahaccur » ural dilleri » kulâh kapmak » şeritcilik » duğumlu » suclama » acısoylemek » surdurme » gonderme » eli ayağıduzgun » uzerine almak » kur a cekmek » kolacan etmek » mustantiklik » caprak » on şart » yumurta okce » cıngırdak » oğutucu diş » cizikli » cakmak » kaypakca » pacasından tutup atmak » cav » mevsimi » hay allah » cilekci » yugoslav » solpumek » oğurluk » mustesna » urkutucu » cektirmek » tefavut » mumas » fluoresan lâmba » hâli veya hâlleri duman olmak » antik cağ » cocuk » nazizm » cırpınmak » tavukgoğsu » gecmişe mazi yenmişe kuzu der »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.