tdk sözlük TDK Sözlük

 

atın eş anlamı

atın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • atın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz atın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük atın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işkence etmek veya yapmak » turkleşmek » oya ciceği » corbalık » gostermek » oğrenme » yureği yerinden oynamak » bir duziye » suruklenmek » yavaşgel veya ol » rumî » tac atışı » guncellik » istenc dışı » oz kesit » tanrı ya şukur » urdunlu » norvecce » doşetilme » dumen cevirmek » kızılcam » elci » muebbet » beşeriyetci » komurleşmek » sektor » yumuşak ince kâğıt » gorevlendirme » gockun » sozlu soru » candan gecmek » azrail » cerezlenme » koyu koyu duşunmek » acılmak » barışgoruşolmak » anac » ciğnenmek » muziklendirmek » yuzune bakmaya kıyamamak veya » korlemeden » bazıbitkilerin turlu organları » organların her biri » ağzınıacmak » benlikcilik » helen » sacmalık » surumek » supuruş » acıklama »

atın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve atın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. atın_eş_anlamı nedir ve atın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.