tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
caprazlaşma » alcılı » otmek » cağrıcı » cabuk parlayan cabuk soner » elden ayaktan duşmek veya kesi » dokulmek » yardımcıyargıc » japon » nacizane » cefa cekmek veya gormek » palamarıkoparmak veya cozmek » suruklendirmek » fırca cekmek » endazeyi kacırmak » dortluk » kuresel gok bilimi » mısır ozu » emanet bırakmak veya vermek » luzum gormek veya gormemek » darulfunun » yeni gumuş » iki cenetli » calıştırmak » ermeni » gozu cıkmak » altın adıpul oldu kız adıdul » cektirme » cifte kavrulmuş » duduk gibi kalmak » başaşağıduşmek » benden soylemesi » davranışcılık » icine işlemek » ozgu » surdurum » umera » gudumlu sanat » cerkez tavuğu » jole » pufur pufur » kalensove » imtizac » iki buklum olmak » kamcılılar » luzucî » gulmek » ıp ip up up » kackın » merak sarmak duymak veya salma »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.