tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lopur lopur » gecer » ucum » su duzeyi » menekşe gozlu » calışma gunu » dağkoyu » almanlaşma » honduraslı » ustune yuklenmek » kuskun » utopi » kudum » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » cembersiz » yuksuk » koprulu » cağdaş » ozel tiyatro » bufecilik » yengec donencesi » bilincsizlik » kucuk bitkilere verilen ortak » bez tuyler » yureği pek » tevekkul etmek » mulâki olmak » kopru başınıveya kopru başları » puskurtme » cekiye gelmek » calkama » yıldırımlarıustune cekmek » silâh catmak » luterci » munasebetsiz » anser » ca ce » kabuk yonetim » geldiklerini belirtmek » otuşme » oltu taşı » sokulmek » sakıt » viskonsul » ovuntu » recete » iki cami arasında kalmışbeynam » parca » yuze gulucu » gozlemleme »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.