tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıklık » rum » nufus kalemi » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » gorulmek » gorevsiz » mustenit » yurek darlığı » seckinler » boyle başa boyle tıraş » carpış » cimen » cevrim » şerefe veya şerefinize » nukte » bîcare olmak » bayram etmek veya yapmak » suc olmak » yuz binlerce » bolumlerine konulan ağırlık » ızgara kofte » plâtonculuk » gonul acmak » cekiş » ezbere işgormek » kucuk hindistan cevizi » zul » leyleğin yuvadan attığıyavru » meydana dokmek » cayırlanma » maltalı » unsuz benzeşmesi » otcu » suflî » bekâr kalmak veya yaşamak » gun » yeni gercekci » cemic » ana yureği » ik » goğe merdiven dayamış » doğu turkcesi » taş » ulku » cırağ » tecavuz etmek » cuk » kriz gecirmek » ateşparcası » yuzunuze guller »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.