tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cinkografi » uygur » setlic » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » toyga corbası » catma » parcalanmak » muzelik » kaclı » tulum cıkarmak » kaşile goz gerisi soz » kur » acmak » kızamıkcık » cık cik cuk cuk » etci » acem kılıcıgibi » cevirici dili » başortulu » mısırlı » carıkcılık » yemeden icmeden kesilmek » cakıllı » goğus bağır acık olmak » otuş » muteselli » alttan veya aşağıdan almak » recete » cenaze toreni » yarasın » serbestce » struktur » duşmanlaşma » kafasına gecirmek » gullâc » munazaa » tebeyyun » capacul » kopeğin ağzına kemik atmak » cozulmek » kur an veya ekmek carpsın » muzikal » catışık » zuyuf akce » cilingirlik » kalmak » arnavut biberi » kuman » olum doşeği » hint pamuğu »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.