tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muteşekkil » buzuk » arac » gum gum » anadan yeni doğmuşa donmek vey » kendinden gecmek » it urur kervan yurur » akompanyator » yengecvari » oğlen » epikuroscu » muhallebi cocuğu » catal don » ağlar gozden sahte sozden ken » ay aydın hesap belli » altın kupu » cozumlemeli » kufeci » cınargiller » kahır veya kahrını cekmek » acık yurekle » olu deniz » pekmezkopuğu » sana yalan bana gercek » muferrih » kus » tervic etmek » ciğrenkcilik » riyazet diyet rejim » bicim » vesveseye duşmek » cehre » ciğ » orneklik » utcu » danimarka kırmızısı » » kaşyapayım derken goz cıkartma » gozu acık gitmek » cağıl cağıl » ki » spiritualizm » sozleşme tutanağı » ozel dil » meddah sanatı meddahın işi » cay fincanı » cifteli » yayılmasınısağlayan cihaz » dokturme » vergi yukumlusu »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.