tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koksu » ic » akıldan cıkmak » tarakcı » mulhakat » olcululuk » ışıkcı » iceri » hamala semeri yuk olmaz » dili ensesinden cekilsin » henuz » gurbuzleşme » yer olcumu » uc beyliği » yoneylem araştırması » cavalye » um » civici » tuneme » gul gibi gecinmek veya yaşamak » gozu gibi sakınmak saklamak ve » kemence » yuksek fırın » sun î gubre » canınıbir yere dar atmak » obek » surahi » yuk vurmak » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » parca » bilişcıkmak » marketcilik » buzulup oturmak kalmak » arapcalaştırma » carpılma » besiye cekmek » kultur bitkileri » goce » borc yemek » cağırış » ister misin » ust dudak » boy gostermek » ticaret hukuku » paytakca » calkar » arap » işe bak » koşkerlik » fitne fesat cıkarmak »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.