tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozunu burumek » bitki sutu » kolay işlenebilen yumuşak bir » sacsız » cifteleşme » goğus eti » cam civisi » huve » gunah olmak » mehter yuruyuşu » işgormek » karadağlı » insan icine cıkmak » yer sıcanı » umera » yukarı goğe doğru olan yanı » eri » avustralyalı » usanclık getirmek » barut fıcısıgibi » musademe » kaşıkcı » merhem » gollemek » başından gecen olağan dışıola » ortunme » şaşkına cevirmek » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » tembele işbuyur sana akıl oğr » su » suslu » batıturkcesi » oz kesit » curukluk » panturanizm » h » bir tatlı » tecrube » veya orulen dikey duzlem » kokleşmek » cıfıtlık » guvenliği sağlamak icin yapıla » bohcasınıkoltuğuna almak » cağcıl » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » alaturka bilen alaturka eser » trampetci » kusuşmek » şovalyelik » şomizye »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.