tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bitumlu » akıl yurutmek » diktatorluk » cam civisi » koyuvermek » resim yapmada kullanılan komur » ortalamasına dayanan durumu » » kuf » catkılık » cıkmak » yureği carpmak » gecen » kece » gozu tutmak » figurlu » kralice » başınıcatmak » bir ayak ustunde bin yalan soy » işaretinin iki yanındaki anlat » adetimurettep » bordur » cekme kat » aracı » hukmu gecmek veya hukum yurutm » olcek » buvelek » golge balığı » babac » cozumlemek » bir soy » cennete cevirmek » gumletmek » yureği sıkılmak » ağzına bir parmak bal calmak » cakırkanat » cillenme » ayakkabılarınıcevirmek » gobeklenmek » kurt gibi kemirmek veya yemek » sozlukculuk » um » gok yakut » ozalitci » dovdurtulme » ofkeli » guc » fakulteli » capacı » bolum »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.