tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kibritci » percem » rezili cıkmak » romen » kargışetmek veya vermek » ucukluk » projektor ışığı » alcak gerilim » pure » akla sığmak veya sığmamak » populerlik » gozu dalmak » pacalarıveya kolları sıvamak » karşılıklıbirbirini dovmek » sıcrama tahtası » refuj » bazice » dalyan koftesi » mucrim » patlakca » rotuşlamak » başrejisor » gun » ceneksiz » uvez » hapcılık » icine baygınlıklar cokmek » mucadele » kat iyen » cağrı » soruşturma acmak » ici kalkmak veya kabarmak » nobet » comeliş » başyonetmen » icinden gecmek » oclenme » ilkoğrenim » karaman ın koyunu sonra cıkar » bohca boreği » cotanak » ısıolcer » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ciğil » oğretim » ic pazar » cınar » orumceklenme » goğe merdiven dayamış » kulluk »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.