tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yurutme » purceklenme » goden » den bu yana » yıldız boceği » corba » mec » cıkmak » enstrumantal » dirlik duzenlik » mantıkca » kucuk caplı » gipur » ada » musterih olmak » ustuvane » kalmak » buyuk gormek bilmek veya tutma » riyazet diyet rejim » musait » capraşmak » ateş » cam balı » allah ın cezası » guluşmek » ust » mustahzar » yuzluk » sora sora bağdad veya kâbe bul » rotatifci » yazık gunah » kolelik duzeni » hukûmeti kurmak » yuruk semaî » kedi ciğere bakar gibi bakmak » mavi kuf » on ek » muhafaza etmek veya edilmek » başına tac etmek » goru » onunu almak » yıldırak » sunepelik » acıt » mubaşirlik » hukum » arkasına duşmek veya takılmak » turum » rustik » muellefat »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.