tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pic kurusu » afganlı » sozleşmesiz » baştan kara gitmek veya etmek » gocurmek » kıvanclı » col tavuğugiller » ickin » tutturac » enstruman » sapcık » eğen » icgudusel » goz goz » coğu » tumsek » istencli » surukleyiş » kaldırım işcisi » ucuz atlatmak veya kurtulmak » şukur » cımbar » buyumek » kostekli » buyultmek » kotek » koleleşmek » sebep olan fiziksel enerji ha » on » kotuleme » etme bulma dunyası » acık bolge » tunmek » kokune kibrit suyu dokmek veya » kulturlenmek » duzen vermek duzene koymak vey » mazur gormek » yun » secmecilik » bicimine getirmek » sunmek » meydana cıkarmak » batınî » mushaf » kozlemek » allah ıveya allah ını seversen » isteğinde direnen kimse » sulfat » gormek » yonetmelik »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.