tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
terorcu » kurtun » arasında den başka anlamıyl » avuclamak » sokmek » suspansiyon » cabuk » capkınlaşmak » ulkuleştirmek » ayakcak » işgunu » nefis mudafaası » kotuleştiriş » civisiz kalkan » munasebetini getirmek » soyleşi » balkanoloji » veya metal bolum » duzmece » ıl » duşmek » sacmalık » cırılcıplak » sel gibi akmak » cenkcilik » enjektor » şişe cekmek veya vurmak » ne iyi » urkekleşme » koşe donuculuk » sure olcen » ic barış » gepegenc » guzelce » duğun pilâvı » kulluk » gecirtme » dangalakca » kalem acmak » purcek » bir veya sağ elinin verdiğini » olcmek hesaplamak hesap etme » paca kasnak » eski camlar bardak oldu » cuval » soğuk calmak » gumruksuz » tahakkum etmek » allah esirgesin veya saklasın » dili donmemek veya donmek »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.