tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ilkoğrenim » emen bir bitki dionaea muscica » beyin gucu » turk » acıkta bırakmak » muhallebi cocuğu » ayakcak » plânor » b » etmek » dışborc » gecinmek » catma » hoparlor » veya krom kaplanmışcember bici » cayır » veya metal bolum » pecelenme » lâtife goturmek » tırpandan gecirmek » gumuşlemek » carşaflık » civit otu » yonelim » ak gozlu » parcası » tarlada izi olmayanın harmanda » sukse yapmak » ofkeye kapılmak » surulmek » carşamba » cekiştirmek » hizmet ici eğitim » libyalı » yureğini hoplatmak oynatmak ve » mineral » bir yana dunya bir yana » arasında den başka anlamıyl » bocekhane » ok yaydan veya yayından cıkmak » kufur kufur » cakmak » musamaha » secme yetkisi » uryan » sutluk » yarıklardan her biri » eli varmamak veya gitmemek » sunguleme » luks lâmbası »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.