tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cizmeden yukarıcıkmak » allah ın adamı » kafasına soz girmemek » koşelik » ay gun yılı » dunit » yureği yanık » sureğenleşmek » uzgulu » acık sacık » calımcı » ongorulme » temerrut » fevc » yamalıbohca » tatarsı » demediğini bırakmamak veya kom » otumluleşmek » ordovr tabağı » kumeleme » sut gibi » halac » ana sozleşme » cıngar » tankcı » hic kimse » catal » kara surmek » peşini bırakmak veya bırakmama » defterini durmek » kulaclama » arka kapıdan cıkmak » safca » nuzullu » yumurta koku » taşkure » adamakla mal tukenmez » kacıncı » pd » mutevazı » secmenlik » uctu uctu » deve yuku » coğaltıcı » tu » » nasır bağlamak veya tutmak » duzenleşim » borc odemekle veya vermekle y » kor değneğini beller gibi »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.