tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tahassus » suzgu » tecrubesizlik » gozlerini kan burumek » gucendirici » gardıropcu » aracılığıyla duymak değmek e » gozleri yaşarmak » oncesiz » dovdurme » lâfımıolur » sun î bobrek » mayıs boceği » delikli taştekne » cansız duşmek » koyunyunu » coban » suyunu cekmek » yureksizlik » muddei » centikleme » uzun yol şoforu » gonlunu celmek » cekiştirici » cunku » catkılı » cetrefil » malikî » turkuaz » suveter » konstruktivizm » kultur cevresi » odenekli » muşkulleşme » yuzustu bırakmak » julus terrestris » gorme işitsel eğitim » goruntuluk » on secim » cek » ove ove » muctehit » actıağzını yumdu gozunu » kollarından birinin başında bu » sırt cevirmek cevirmemek » gencleştirme » alcalmak » dokum » gomut » murekkep yalamış »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.