tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorulmemiş » ciceksimek » dunyanın yedi harikası » ovunek » sevap kazanmak veya işlemek » susleme » melâmîlik » koc » transformator » kurtcuk » cukurlatmak » hurriyetsiz » arapsacı » gelin boceği » işkembe corbası » cezayirli » tunemek » kadir gecesi doğmuş » tecahuluarifaneden gelmek » yuzune bakılacak gibi veya yuz » zehir sacmak » meydana cıkmak » kulağıveya kulaktan cınlasın » kalcalık » tahavvul etmek » kor duman » ortak bolen » kapalıtribun » sonuc » a e » camurlaşma » eskimoca » sunnet » surgune gondermek » japon hurması » işgucu » cekmece » gundeme getirmek » darıunundan baklava incir ağa » cayda cıra » sağlayan parca » goz dişi » neptunyum » lokman hekimin ye dediği » buyucu » gunberi » fiske fiske kabarmak veya olma » sivric » oya ciceği » gosteri yuruyuşu »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.