tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutehavvil » gozlemek » kıdemli ustcavuş » boşdonmek » dunya kadar » kanada geyiği » ekmekcilik » ust tabaka » hicbiri » suruklemek » zıddına basmak veya bir şey bi » on avurt » ipe cekmek » gonlu kara » cekilme » muteveccihen » kuculuş » guneşgunu » taşcılık » doşekli » benzi kul gibi olmak » mefruşatcılık » bukum » gudelemek » yaşdonumu » hayvanın sebep olduğu hastalık » oru » denizcakısı » duşuncesini acmak » kumuc » bir cift » saygıgostermek » fiske fiske kabarmak veya olma » percem » takaddum » kirec suyu » cıplak » orumcek » gonlu razıolmamak » mujdeci » skandinav » maddelerin genel adı » percinleme » turk meşesi » tel civi » karın catlağı » munevver » sungu » ustune basmak » bulunan mobilya »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.