tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
burunmek » iki eli kanda veya kızıl kanda » beklenmediği umulmadığıveya c » mest sermest » cocuk yuvası » pekin ordeği » duşuncellik » onune dikilmek » gocer konar » gorunum » bolge » doğunme » lâzca » sivil yonetim » suje » aklından gecirmek » secim bolgesi » cabuk ol veya cabuk » gugu ciceği » okselemek » yuksek yaylak » cıkmak » muptelâ » buhran gecirmek » yukseliş » yuzmek » korukcu » nalca » duduklu » duz yuzeylerden her biri » chamaeleon » bicmek » unca » sac sakal ağartmak » cocuk oyunu » carptırma » kontor » tezayut etmek » yakıtcı » konferanscılık » cekirdekli » duğumlemek » tefeul » mulâki » dokuntulu » nankorce » yatcı » eteği duşuk » cim » cezbeye tutulmak veya kapılmak »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.