tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kucukucu » kitaba veya kitabına uydurmak » ucret » sorumluluk duşmek » yureği ezilmek » gun yeli » taraf gozetmek » harman etmek veya yapmak » uzuntusuz » zevki cıkmak » orgutcu » anglosakson » dolambaclı » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » yuruyuş » fesatcılık » ici cız etmek » gobek » gelen gecen » oylesi » duşunceli » tenasup » dırt dirt durt durt t » mufteri » ileri gitmek veya varmak » tuk » tagayyur etmek » yon » bir baba dokuz evlâdıbesler d » luzumsuz adam » uremek » o duvar senin bu duvar benim » yassısolungaclılar » acıklık » terekkup tarzı » dovmeci » hafıza » cağdışı » duşunme yasaları » gozdağıvermek » kulâhlı » cıkarmak » zanaatcılık » sonucunda ortaya cıkan ustun y » surundurme » goz bağcı » unc » kamburu cıkmak » cak cek cak cek » parfumculuk »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.