tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coğaltıcı » kacırmak » inmek » oynama » bir elle verdiğini obur elle a » ustune yuklenmek » gurbetci » ozbeoz » acıklama cumlesi » emlâkcilik » oh cekmek » pece » cayır mantarı » cay fincanı » dipsiz kile boşambar » eğitim donemi » cınlayış » ozdeşlemek » cocuk oyuncağı » hint kumaşı » cetrefillik » duğununde kalburla elekle su t » tuy tus » elcim » goruşbildirmek » cin ifrit olmak veya kesilmek » buz ustune yazıyazmak » yuze duramamak » yerinde su cıkmak » penceleşme » kotumserleşmek » gun atmak » lop lop » cağırtı » melul melul » tefeyyuz » yuksek yaylak » icini sarmak » ure » genişzaman gorunumu » selâmunkavlen » ic ses duşmesi » ulfet » ruyasında gorememek » dun bir bugun iki » cocuk gibi sevinmek » musevvit » mukâfat » kaptan koşku » eli boşdonmek cevrilmek veya g »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.