tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kurduğu medeniyetleri kendi i » şuphe » anlam cıkarmak » halvetî » ic yuz » oğrenmek » oğuruş » akağac » catallı » acık kapısiyaseti » sapcık » acık maaşı » sonuclandırma » cok yavaşişyapan cevik olmaya » umitlendirme » gosterge » ozelleşme » uzerine yuklenmek » sil » guvercinboynu » tan ten » cocuk bakıcısı » korleştiriş » muşteri hizmeti » kutletme » yuzsuzleştirme » cicek » fikir hurriyeti » kafasına soz girmemek » kapalıgecmek » zam gormek » nobetleşmek » muzevirlemek » sokmek » arzuhâl gibi veya kadar » boru ciceği » acıkcası » fitne fucur » cift capraz denir » ana yon » genc irisi » muhakeme yurutmek » dokuntu » yontem bilimi » inmek » zerduştî » taklitci » yakayıele vermek veya vermemek » poker cevirmek » sigara boceği »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.