tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozleştirmecilik » kucak acmak » barut kesilmek veya olmak » cevirmek » almac » guneşhayvancıkları » eşgudumlu » kabuk yonetim » coraklaşma » buyukluk taslamak » maketcilik » ustune yok » tek ceneklilik » duşey cember » uctan uca » ayağının turabıolmak » cokmek » kazak » işine bak » cıplak » olcusuz » şerit » gun koymak » korelmek » gocebeleşmek » cuhalı » mukavemet gostermek » teessur » kurban bayramı » kotu gozle bakmak » cozucu » yore » gac gec kac kec » acık rejim » oyle ya » ciğnemlik » tandır coreği » demirperde » muleyyin » kırk kapının ipini cekmek » soğme » ne olur veya ne olursun ne ol » omca » duşup kalkmak » cizmecilik » suzuk » ağaclandırılma » yurutmek » goz » aramak »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.