tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yakınlık gostermek » temayul » acığa alma » gır gıra almak veya getirmek » mucehhez olmak » orenlik » tel civi » satranc vezni » uretim artığı » husran » aktualite » gayrimusmir » cayırlatmak » rufeka » ır ir ur ur » luzumsuz gormek » bin bir ayak bir ayak ustune » ha babam veya ha babam ha » saklamak inkâr etmek » uzay ucuşu » krater golu » kıkır kıkır gulmek » sanatcı » nesne obeği » sulhcu » olmek » sokağa dokulmek » muzikhol » ahu gozlu » cem an » gungormuş » duşuncellik » buyuk hanım » bangladeşli » suolcer » karacayca » muşkulleşmek » sacıştırma » yonetmenlik » atmak muracaat etmek » lule » govdelenmek » ozelleştirilmiş genellikle di » meydan acmak » dunya durdukca durasın » dudak bukmek » hâk ile yeksan etmek veya olma » okcu » iskele kelepcesi » nervur »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.