tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kamcıcalmak veya vurmak » korletmek » noktalıvirgul » cop » eli boşgelmek veya gitmek » boru ciceği » ucuk » etmek » surduruş » pestile cevirmek » yararlanılan bir bitki corchor » yureğine dokunmak » gecmek » dokuntu » mulkî » bugunluk » vucudunu ortadan kaldırmak » kulak asmak veya asmamak » set cekmek » ongorme » bebekce » iceri girmek » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » polonez » parca » muzikolog » utusu uzerinde » davulu biz caldık parsayıbaşk » surukleyici » usderi » penceli » goturmek » cotuk » yakasız gomlek » paylaşmış benzer odevlerle yu » kusturmek » icrek » oluk » korkutuk » dumen kırmak » konferanscı » guvenlik vanası » duğumlu » allah kabul etsin » hanım boceği » hâşâ summe hâşâ » icirtme » sıcıp sıvamak » calışma saati » bayrak acmak »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.