tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
funda sıcanı » cıngırak taşıyan uzerinde cın » iki buklum olmak » yukletilmek » inayet etmek veya eylemek » mısır tavuğu » bicmek » nufuscu » revacta olmak » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » musadere etmek » tuketici » evlâduıyal » bolmek » cozuk » gunduzcu » goyunme » sungu » tokezlenmek » x x » cardak » alınır ve başına bir ya geti » buzuktaş » amplifikator » bacak bacak ustune atmak » cocukla cocuk buyukle buyuk o » orgutlenmek » calışma masası » kocak » ture » arap » eski camlar bardak oldu » cayırlatma » turumculuk » gordurmek » kanınıicine akıtmak » deme » kurallıcumle » cingene duğunu » turemişzarf » karanlığa gomulmek » kalbine gore » golge » okul oncesi » gerceklik » calarmak » baba değil tırabzan babası » ucuk » gozunu yıldırmak » naturist »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.