tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yezidî » sinuzoidal » venuscarığı » cardaklı » mubarek » birinci cağ » tumlec » gulle gibi » gozunu bir şeye dikmek » yuklenmek » ala gun » bankada veya aracısında actırı » done done » goze gorunmemek » d » haşlanıp ardından guneşte kuru » kim kim » celmek » cekinmek » bahtıacık olmak » hoşgormek veya karşılamak » surtulme » teşebbus etmek » kısıkca » kok » nur yuzlu » belgegecer » gamaglobulin » coplenmek » hareket » zamanıgecirmek » uflec » feleğe kusmek » epikurosculuk » ceşit » nebuloz » oz denetim » cukura duşmek » bakar kor » koy romanı » sızıcıunsuz » yonetimsel » yureğine kar yağmak » ne sularda » kat iyen » kafa cekmek » kotu kadın » alaturka muzik » murekkep yalamış » pejmurdelik »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.