tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
seksuel » tetikcilik » gorunur » goru » cay kenarında kuyu kazmak » kırcıllanma » peşinden suruklemek » ac ec » acık mavi » camaşır ipi » dudukcu » sozcuk » mumin » arasında den başka anlamıyl » patlangıc » tatar boreği » koylu kentli » losemi » butunu hars ekin » frenk cileği » kul » bosme » tir » civilemek » gosterge bilimi » geniz unsuzu » fiyat veya değer bicmek » sussuz » burume » acıciğdem » burnundan fitil fitil gelmek » recete gibi » kulaclamak » munasebete girmek » ge » vokabuler » ozgunleşme » kavakcılık » kul yemek veya yutmak » otumluleşme » carşafsızlık » verkac » pergelleri acmak » tarhana corbası » suvari alayı » tuyo » kılıccı » oz dikeni » guncelleşme » onayak »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.