tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şofor mahalli » bir madde » urduca » allah a emanet » yurumek » mudahil » kıcın kıcın gitmek » tezhipci » gozunden kıskanmak » mutlakcılık » deyip de gecmemek » bust » mg » cekirdek » şaibe altında tutulmak » al takke ver kulâh » şuheda » olumluluk » muteradif » gecmek » bortulme » ız » gum gum atmak » ortulu » evc » muşkulât cekmek » şakşakcı » jeton gec duşmek » altınıustune getirmek » murt olmak » orucu » yunanlı » kulce » direksiyona gecmek » suet » nefsine duşkun » cığırtkan » kanun hukmunde kararname » tekme atmak veya tekme vurmak » iki cenetli » temiz kanıda vucuda dağıtan or » arapca » soylev » gonen » ağac arac eğirmen kirmen » acısal ivme » kumaşcı » baltık dilleri » icin kullanılır » yurumek »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.