tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzu kasap sungeriyle silinmiş » ticarî tuketim » endişeye duşmek » cokluk » mucevhercilik » summettedarik » ipini cekmek » tagayyur etmek » muşareket fiili » hunersiz » ayakcın » olmezleştirme » cubbe gibi » her boyaya girip cıkmak » olmayan kimse veya topluluk g » cekimsenme » pekiştirmek » ac susuz kalmak » korcesine » icki sefası » yuz » panislâmcı » guzelim » tıraşfırcası » ozelliği » sıcak yuz gostermek » ustune yuklenmek » cılgınca » gecmek » hır cıkarmak » supurtme » naza cekmek » arnavut » rusum » bicimlerini belirleyen ana oze » sokuk » okse cubuğu » koturum » elin veya âlemin ağzıtorba değ » distributorluk » celik » takla atmak veya kılmak » en » uc » yuzuk parmağı » facunalık » goz aydına gelmek gitmek » sansur » cıban başvermek » kaşık calımı »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.