tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuk olmak » kabuğundan kinin cıkarılan bir » koscu » duşundurucu » mum ciceği » yakalıkamcılılar » duşman » şeylerden yapılarak icine su d » dunyanın tadınıcıkarmak » hukme varmak » horozu cok olan koyde sabah ge » bahaîlik » kakınc » başmurettiplik » babam » uşenc » sıcak yuz gostermek » gumuşlenmek » cile » bulunan bolum kafa ser » olcmek » kona goce » şebekci » turkuleştirmek » ilâclama » cattırma » ic cep » barışcılık » iğne yutmuşite veya maymuna do » bilinc akışı » pacavra » ceyizlik » kuafor » cope donmek » fiks monu » capulculuk » tuylu » traktor » gozu bağlı » muhtac » suveter » kucuksemek » gozune sokmak » cok anlamlı » gecinme » kaleyi icinden fethetmek » cokuntu hendeği » mg » hesaba almak veya hesaba katma » karikaturleştirme »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.