tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için aysenin anlami tıklayınız. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
universal » gozlerini acmak » dortluk » gorevli kişiler » tevessu » olum » el acmak » ust alize » carpıntılı » muşerref » iki cenetliler » bunye » kilitsiz kureksiz » seruvencilik » bolut » sutliman » cıkışvermek » soz gelişi » soyleyiş » dem cekmek » yapılmışbağlantıparcası » purcek » allah bilir » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » icli » ayrac acmak » cimlenmek » başmudurluk » seluloz » ağaclaşma » carpmak » yapsatcılık » ustencilik » cokertme » uzerine » elektrikci » başıyastığa duşmek » unlem işareti » yağlıgureşci » nişanıatmak veya bozmak » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » ipe cekmek » merdumgiriz » odullendirmek » herkes kaşık yapar ama sapını » urkeklik » olculendirmek » hint ciceği » cakma » cağıltılı »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.