tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumden » os » geniz unlusu » citilenme » serbest gureş » benden gunah gitti » ciğit » yuzluk birimler boluğu » vızvız boceği » carpım » geciştirilme » cilek uzumu » abdal » paşmakcı » cirkinseme » aylakcılık » tevrat » tırnaklarınısokmek » ittihatcı » denk duşmek » kapalıcarşı » sutannelik » katılmasıya yapılan secim » ucuşmak » ameliyat gecirmek » mustantik » cicim » cesaret gostermek » kucuk hindistan cevizi » kalafatcı » cekmek » ipek boceği » hıckırmak » ellerin dert gormesin » bakrac » allah ın emri » tevettur » cıkmak » asker kacağı » şeylerden yapılarak icine su d » yavaştutun » acıktan para kazanmak » nobet » emanetci » devrik cumle » m2 » hoşgorusuzluk » dokulgen » akşamıbulmak veya akşamıetmek » lokmasınıdokmek »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.