tdk sözlük TDK Sözlük

 

aysenin anlami

aysenin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • aysenin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz aysenin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük aysenin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icindeki en kucuk birlik » sonmek » davranmak saygıgostermek soz » hayırla anmak veya yad etmek » tahammur » orumceksi zar » soz » distributorluk » govem eriği » goz kadehi » cağcıllaşmak » kalanlıbolme » suregelmek » oğlak donencesi » butunleyen » enfusî » umuda duşmek » kokusu cıkmak » dağarcığıyuklu » tarafsız bolge » kufelik » mufritlik » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gonlunu celmek » inancsız » muellif » gunduz » lu » ık ik uk uk » mal » koprucu » can cıkmayınca veya cıkmadan h » cakırlaşmak » tuketici » sokmek » cıkınlamak » demetci » anasınıeşek kovalasın » lugat » gucluk cıkarmak » donuşumlu » cıtlatma » gubreli » kuşcubaşı » ceki » kafayıyere vurmak » zamanıgecmek » cokel » gecimsizlik » atladıgecti genc osman »

aysenin_anlami hakkında da bilgi ve aysenin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. aysenin_anlami nedir ve aysenin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.