tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
izdivac » bıcak atmak » komutator » oncelemek » hidr hidro » arac » cabucak » sonum » borcsuz harcsız » bir veya sağ elinin verdiğini » koken bilimci » kucuk karyola » borekci » değişen arac » ustune cekmek » gok kumu » kuresel gok bilimi » sozlendirme » şoyle bir » rutbe » canak » guzellik enstitusu » duzem » emniyet muduru » yuksek basınc » sultan boreği » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » palet » nalca » gun batısı » kanun sozcusu » ovgu » zuğurt tesellisi » teneffus etmek » ici icine gecmek » catışmak » surec » bir tatlı » orumceksi » cığıltı » bir şeyler bir şeyler » uc buutlu » nakşibendî » eksiltmeye cıkarılmak » guneş » copsuz uzum » badem kurk » anac » duzulme » kosnuk »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.