tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
recinesi hekimlikte kullanılan » tefessuh » sozsuz oyun » burnundan fitil fitil gelmek » cumbuş » koruma icgudusunun bir bicimi » yukarı goğe doğru olan yanı » nispet vermek veya yapmak » bolukbaşı » kargın » gonlunu serin tutmak » nişangec » hareket » uzum şekeri » kan cıbanı » uryanî » durt » catlama » sarkaclamak » tesaduf etmek » bocek » cap » tefeul etmek » otesi berisi » borclu » su yurumek » guncellemek » cavdarmahmuzu » soğan ciceği » gostermek » dort goz » basketci » ice kapanıklık » secmeli yemek » cekilmek » kalafata cekmek » duzen kurmak » kaynatılmasıyla elde edilen ye » teknik universite » cirkin » kullanılır » catal sakal » goz dişi » icinde yuzmek » kucuk bitkilere verilen ortak » kısa goruşlu » surundurme » başaktorluk » parcası » sutlu »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.