tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başına tac etmek » hoşduruma gelmek » buve » koy odası » tahtadan yapılmışinsan veya ha » tes it » alım calım » pacalık » curlatmak » seruvencilik » icine huzun cokmek » yoğunlukolcer » ucurulma » ifrat tefritte kalmak veya bul » taylorculuk » on tasım » molekul » yonetmek » batırmak » gercekli » ucayak » utanc » paylaşmış benzer odevlerle yu » cin gulu » el elden ustundur ta arşa kada » cin carpmışa donmek » cokukluk » ice kapanıklık » rağbet etmek veya gostermek » cıkartılmak » pedikurculuk » dağılmak » tumler » celebilik » okultizm » ucurtma » munasebetli » gumrukcu » cin carpmak » buyuk » ulke acmak » kumeleme » kurklu » nukleer enerji » kandırıcı İnandırıcı » uye » yalınc » hintli » soz » cukurlatmak »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.