tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
endustriyalizm » gozunde şimşek cakmak » cember » lr » derdini cekmek » ac gozluluk etmek » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » uzum sirkesi » cocukluğu tutmak » vizon kurk » baltık dilleri » tanesi » sutlu ot » cırpışma » percinlenmek » butuncu ekonomi » olgun » urkekleşmek » ayağına duşmek » icki âlemi » kubist » inayet etmek veya eylemek » candan yurekten » frenk » akşamdan kalmışveya kalma » coğaltmak » gusulhane » cozumsuzluk » cılgınca » aşcı » icit » yurek burkmak » ortme » kılıc oynatmak » sozsuz » cağlayık » cekimlemek » cicek » divan durmak veya el pence div » uzaktan işitilecek nitelikte s » kız kacırmak » ortulmek » ciziktirmek » kem kum » otmek » kotu goz » İskoc » tukenmez » cevirgi » carşafcılık »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.