tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yurutme kurulu » iyilikcilik » mulhak » kufletmek » susme » goz yummak » kopcasız » gozu kapalı » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » sulunluk » uzerine gelen duvar ağırlıklar » kutuk » beşpence » pencgâh » potikare » tereddutsuz » goz » kendini toparlamak veya toplam » olaylarısonucu elde edilen bic » bolunmezlik » kul gibi » alın teri dokmek » citilmek » cetrefilleşme » turkuleşme » corba kaşığı » sağacık » guvercin » halvetî » teessuf ederim » beyni sıcramak » doşemek » kadirî » su cıkrığı » kırlangıc otu » olcmede kullanılan alet » gorevden ayrılmak » acık tohumlular » dumbelek » ustunden şu kadar zaman gecmek » makyavelizm » inmek » milâttan once » uckâğıt oyunu oynatan kimse » calım satmak » ceşnileme » gecersiz » oluşan cok duzlemli cisim men » aklıcıkmak » heple hic ilkesi »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.