tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zuhal » yuzbaşılık » şoyle bir » cile cıkarmak veya doldurmak » gomlek » bazıdingil doner bazıteker » katışmac » doşemecilik » sozune sahip » inmek » ic yuz » ustune sevmek » cakılı » olağanustu » kirec kuyusu » rusva » yoğurt ciceği » cemic » afişcilik » gozden surmeyi calmak veya cek » yuz beşlik » koşe » cizi » dovdurtme » ovulme » buyulu » calkanmak » balcık levha fayans » cullanış » diken ustunde oturmak veya olm » dangalakca » tutun rengi » oruc » cember » şohret bulmak veya kazanmak » kopeklemek » gecmesi » kara yuz » burgac » da de ta te » ağzıacık ayran delisi veya bud » gecirgenlik » ad cekilmek » duzmeci » buna değdi idi buna değmedi id » ol dediği yerde olmek kal ded » ucuz » se » yedek parcacı » catıklaşmak »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.