tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
merkur » yıldızısonmek » insan musveddesi » yonetmen » kotek atmak veya cekmek » lok » vermemişveya vermeyince mabut » calma » dikiz etmek veya gecmek » santra cizgisi » yeni dunya » ek » kale cizgisi » ister misin » top atmak veya topu atmak » ruyalarına girmek » ceşni tutmak » cicim » dokme demir » trampetcilik » acıağac » dilli duduk » tek adam gosterisi » ust uste » sacmalaşmak » kirecleme » cırcıl » umtırak » yetişen bir ağaccık corylus av » gonul okşayıcı » goyunmek » duzguncu » suruculuk » kucuk » el acmak » pejmurde » otumsuzluk » kacırmak » gozunun ustunde kaşın var deme » yahudi » ere gitmek veya varmak » burnu surtulmek veya burnu sur » yuruk » u » yuksek » aristokrasi ekonomik toplumsa » taammuden » yedi kat yerin dibine gecmek » doşeyiş » tatbik muhru »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.