tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cimdik » siyasetci » karşılaşmalarda sayıları uyar » hangi taşıkaldırsan altından » gulunc » acıkcı » taşattın da kolun mu yoruldu v » pompalıtufek » rolâns » subekli » kendi kanatlarıyla ucmak » ulahca » adam sen de veya yalnız adam » mes uliyetli » suklum puklum » daha bircok şeylerin yapımında » bulunduğu yer basamak » kuluckahane » cavuş » cok uluslu » pacacı » gorevlenmek » gostermek » gurgengiller » carpılmak » calkanmak » cenesi acılmak » gonlunu karartmak » munasebete girmek » boşluk » abbasî » destek gormek » ciceklendirmek » bok pusur » allah cezasınıvermesin veya al » imlec » âlemşumul » gomme » tekercalarcı » koreltmek » cifte » uzum cekirdeği » sandıkcı » calılık » alt tarafıveya yanı » ovmek » olu saat » fakul » cevikleştirmek » helâl sut emmiş »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.