tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gercekcilik » gecirmek » ic guveyi » camurdan cekip cıkarmak » olculendirmek » tavuk kumesi » nufus kaydı » yedekci » gipur » cumbuş » uzerine yuklenmek » zumruduanka gibi » ozlemek » tellur » mg » yukarı goğe doğru olan yanı » parca » filozofca » gudukleşmek » kulceleşme » cukurluk » ufuruk » uckâğıt oyunu oynatan kimse » fırcalanma » sırat koprusunden gecmek » zamanıgecmek » cağıra cağıra » cıtırdamak » ruhum » sağlayan şartların butunu » dokturme » erkeklik oldu mu » comez » ız iz uz uz » yalancışohret » dadaizm » lık lik luk luk » boncukculuk » duygusal duşunme » başıonunde » etkilerle oluşturduklarıyer de » koturum » tumen tumen » icre » cılgınca » calıcırpı » yenidunya » doneleme » zorunlu oğrenim » dort ayak »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.