tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gırc gırc » ustune fenalık gelmek » dol ayı » cift cinsellik » kose sakal » vucut bulmak » meydancı avlu bahce gibi yerl » omursuz » toprağıcekmiş » etkinliğin buyuk olcude azaldı » ezik buzuk » rumî » musaade » cizgi » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » brahmanlık » yuz » hapishane kackını » guzluk » gostermek » pilic » minuskus » luzucet » paylaşmış benzer odevlerle yu » kara borsaya duşmek » olcmek hesaplamak hesap etme » iki cenetliler » cene » acığa cıkmak » cuvallama » sevsinler » gucenilme » gudulenme » gemisini yurutmek » gonlu celinmek » hırgur » gununu gun etmek » alcak ses » gorunuşalmak » muşareket etmek » gelişmişcanlı » funda sıcanı » aksilik cıkmak » osmanlılık » sonukluk » konsultasyon » olcum » allah hakkıicin » hukûmet kurmak » kucultme eki »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.