tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
abanozdan yapılmışdilenci cana » adıustunde » mutehassıslık » canısağolsun » germanistik » mudafaa » oklava veya baston yutmuşgibi » kuafor » soz getirmek » kasketci » kulağıbir şeyde olmak » ayaza cekmek » cıkarmak » a veya e gelince » gagavuzca » kotulenme » şukreylemek » beleşveya bahşiş atın dişine v » percinleştirmek » cicekli » korunu oldurmek » takayyut » tup gecit » minibusculuk » kucuk » ust uste » ii murat a yolladığıbir haber » surre alayı » yuzsuzluk » ozel tiyatro » uniforma » yuzer yuzer » surmek » bildirim odencesi » ileri geri surulebilen sistem » goğus goğuse » ucra » cakar » cizgilenme » eskişehir taşı » aristotelescilik » parşomen kâğıdı » flort » kabul kabul etme » cıkmak » catallı » rumlaşmak » kuşculuk » bicimsizlik » ak ek »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.