tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic guveyi girmek » carıklıerkânıharp » ceşitli kavimlerinin toplandığ » ortu » değişim yonetimi » kamanco etmek veya edilmek » curum » luzum gormek veya gormemek » iyi gun » ateşci » empresyonizm » kuskun » duşsuz » gozene » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » gozyaşıbezeleri » nufuscu » nazıgecmek » coluk cocuğa karışmak » dokmek » tupleme » gorevlendirilme » malzeme » icerlek » cıkışalmak » techizat » bocelenme » turkleştirme » citmik » ciğleşmek » her biri mesame » kopru başı » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » muessese » kırılıp dokulmek » mezhepci » musveddelik kâğıt » cavuşluk » tufek atmak » gecirim » altın koku » n » cocukla cocuk buyukle buyuk o » falcata » dort yol ağzı » yuze soğurma » yapsatcılık » acmak » cenesini bağlamak » gun almak »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.