tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uğrum » kibar duşkunu » ağzıvar dili yok » kooperatifci » colpan » yapma cicek » goyunme » nargile tutunu » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » tukurmek » ozgurleşme » tok sozlu » cetrefilsiz » kocaklama » guneşletmek » turkkâri » belini doğrultmak veya doğrult » uğur bocekleri » gulerim veya guleyim bari » pozitif goruntu » kurt kocayınca cakallara kopek » somurgeleşme » musamahalı » tekabul » noktalardan her biri » kulliyat » koy ağası » musemmen » diz ustu cokmek » kırgızca » mevsimi » goz gezdirmek » karaya duşmek » on secici » İzmir koftesi » yatak carşafı » parti cevirmek » buzme » zarar cekmek » gorunurde » durac » coban » olcu » koksuzluk » sarıkart gormek » puskurmek » ipipullah sivri kulâh kalmak » ceza gormek » ağaclaşma » bitlis koftesi »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.