tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucurmak » siperlik » bolen » sul » yenidunya » şobiyet » pislik parmağından veya pacala » man men » umuk » cağın gerisinde kalmak » yureğini tuketmek » yore » kokusu cıkmak » candı » beliren olumle sonuclanan has » siktir et » onune getirilir » tadıgitmek veya kacmak » goz ucu » ipini cekmek » turkceleşme » ustcavuşluk » afrikalı » mut a nikâhı » dunya kadar » basınclamak » yuzu tutmamak » surum surum » okuz damı » ustune basmak » surusune bereket » gelin boceği » buyuk » akşam yıldızı » ispenc » gulle gibi » divan durmak veya el pence div » civili » eylul » olcek » dışters acı » butceleme » civisiz kalkan » kulâhlı » kuf kokmak » gonlunu serin tutmak » kafa cıkışı » cukura duşmek » ozseverlik » koktencilik »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.