tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sut gibi » multeci » unite » devletci » cozum yolu » cıkıntı » vucutca » mujde koşturmak » oğurluk » kucuklu buyuklu » tahkimat elemanlarıustune veya » her yiğidin gonlunde bir aslan » uzerinde kalmak » evolusyon » yuk odası » surt allah surt » donum » guzellik » yazlığa cıkmak » c » dunya kadar » blof » uyelik dondurmak » yuğruk » civili » dansor » gumburtu » koseği » mez » icin » homoseksuellik » olcmek hesaplamak hesap etme » unvanı » kopekli » madde ağı sem » oğrenmek » kudum » gonul avutmak » butun sıra » gectiği yoldan gecmek » cirkinleştirme » yabancıgelmek veya gelmemek » tuyo » dostlar şehit biz gazi » gostermek » ister misin » calkalatmak » ağac olmak » donuna yapmak veya doldurmak » şeytan gecmişgibi »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.