tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayağının veya ayaklar altında » nez etmek » gecmek » eşyukselti » pacal » tutumu akliye rasyonalizm » saydam veya donuk vernik » dikec » lâtin halkları » kosele suratlı » balkanolog » kirizma yapmak veya etmek » odem » olum doşeği » buzuşuk » goturmek » uckurluk » gobek dansı » gıcırıbukme » kotu » kitaplık gorevlisi » recine kanalı » cizik cizik » dokunac » hâli veya hâlleri duman olmak » suredurum » kufurbazlık » eline gecmek » midesi ekşimek kaynamak veya y » yukumlendirme » gercekustu » bahcesi » kul rengi » cift ayaklılar » kılcık atmak » frenk gomleği » ağzının muhru ile » nazar değmek veya nazara gelme » ihtiram kıt ası » demirkazık » cıkışnoktası » cifte atmak » kur a efradı » anasıturp veya sarımsak babas » gunindi » karbon donemi » kafa cıkışı » şakaklarıağarmak veya beyazlan » celik » acık »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.