tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucuz atlatmak veya kurtulmak » cırpılmak » fırcacılık » kafasına dank etmek veya demek » gore » dik bicme » duşundurtmek » mustenkif » sozu kesmek » buzulmek » cekimci » imtizac » puruzlenmek » lenguistik » presci » onemsemek » kabak ciceği » burunme » recinesi hekimlikte kullanılan » muteessir » kavurmak işi yapılmak » z » boluk » cingene cergesinde musandıra n » cemenlemek » şişe » ağlar gozden sahte sozden ken » eliyle koymuşgibi bulmak » ceki taşıgibi » olcek » dovuşturmek » gecinme endeksi » yapılan yardım calışması » ezip buzmek » yuzyıl » kalkan bocekleri » gozsuz » ayağıuzengide » gunahsızlık » buyuk tovbe ayı » cengel » elmanın yarısıo yarısıbu » soven » olan kişilerin toplanıp toplum » i hâli » ecişbucuş » inanılan iyilik kaynağı » bohcalamak » sozleşme » omur boyu »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.