tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kosteği kırmak » guvence » bankadan cekmek veya almak » ciklet » istimzac » şeytan durtmek » hatim surmek » gonlu razıolmamak » kacmak » gun doğusu » gunu birliğine » cingene palamudu » etcil » kaca patlamak » guldurmek » yarıklardan her biri » cemberi yarmak » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » fıstık camı » cıkarma » kor bağırsak » sungerli » bayındır olma durumu umran » gozleri berraklaşmak » her dem taze olmak » muteessir » gormek » maraz esenlik karşıtı » kişiye ozel » urkutmek » polonez » yukunu almak » hesaba dokmek » secme hakkı » secicilik » demetcik » ust dudak » kacak » sutliman » gun meselesi » yonetici » gumbedek » kendi havasında gitmek veya ha » şiddet gostermek » guvence vermek » ortakcılık » plutokrasi » zevzekce » imparatorice » icli dışlıolmak »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.