tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cetrefillik » ustenme » yuz kiri » sinir torpusu » gocertme » donbaba » yapsatcı » aradan cıkarmak » kulhanî » surunmek » garaz veya garez bağlamak » okun yanlarda gosterilmişağır » ağzına surmemek » e » ettiren ozellik tınnet » sul » balcık » veya krom kaplanmışcember bici » cevre sağlığı » buddhist » tatar corbası » uclu » uzerine yuklenmek » acık » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » yonetmek » ucayak » susletme » hukumferma » nuksetmek » canıcekmek » odemek » musterih » gonlunu pazara cıkarmak » cığalanma » sudan tavuğu » kalıba dokmek » suruş » cepelleme » serbest gureş » yalova kaymakamı » pic » ceyizleme » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » alt ust olmak » pirinci cok su kaldırmamak vey » tasvip gormek » yuz kalıbı » puskurtme makinesi » yarayan celik disk »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.