tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » bekâr kalmak veya yaşamak » sorguya cekmek » istencsiz » cabalama kaptan ben gidemem » acık hava tiyatrosu » goresimek » temettu » cumle » coğul eki » ummetcilik » itibardan duşmek » dunyevî » gobek » yaya gecidi » cepecevre » kır boynunu » kopeklemek » sonuclandırmak » gonul hoşluğu » gozu kesmek » cavuşluk » eğitim » duşman » guldurmek » cakışmak » hareketlerde bulunmak » ak gozlu » cıkık » dokulmek » ackılama » cumle » yureği kan ağlamak » sebayudu » guzelleme » bağbahce » oturme » toplumsal cozulme » celiğe su vermek » uniforma » tukurmek » cığırından cıkmak » ayağına veya bacağına gecirmek » ustelemek » tuyleri diken diken olmak » malın gozu » başına gecmek » kornişcilik » cıkışmak » goz hapsi »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.