tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puskul » cok tanrıcı » gorsel sanatlar » icsiz » yuzu secilmemek » ihracatcılık » ses vermek veya vermemek » kohneme » umutsuzluğa duşurmek » pay bicmek » gucuk ay » cıkrık » kulluk » boyle boyle » aclıktan nefesi kokmak » derleyip toplamak veya toparla » iki buklum » koklenmek » gozunu acmak » cerkez » kullanılırdı » oksurtme » cember » basketci » duşunceye bağlayarak yorumlaya » keci » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » cini » ustunde durmak » cağırım » bolgesel » ic plâzma » buyulemek » virus » oz deyiş » eroscu » tepesine veya başına binmek ve » ipci » cırpışma » anadan yeni doğmuşa donmek vey » tukenmez » tumen tumen » başak » bolme » hur » fındıkcılık » cokturme » subjektivizm » miş » muttefikan »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.