tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokmek » utu » iğne ipliğe donmek » halk yardakcılığı » cağıldamak » kursu hocası » kor tapa » duz yuzeylerden her biri » gozuyle gormek » formulleştirmek » cekimsenmek » slovence » gullâc » uretim bicimi » tiriti cıkmak » cevirgi » gocurmek » sun î gubre » yuzu asık » cok eşli » batırmak » kalbi carpmak » cocuk » kıctan bacaklı » sokağa veya sokaklara duşmek » cift koşmak » boluşme » cirkefli » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » konsultasyon » yalın cumle » yurutum » seramikci » macarlık » icini kurt yemek veya kemirmek » okcu » kasık catlağı » katran camı » tam adamına catmak » ağzıacık ayran delisi veya bud » davul calmak » tokezlemek » bir koyundan iki post cıkmaz » dutculuk » techil » madde » duşman » organizmaların oluşturduğu bir » cemenlemek » bel kundesi »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.