tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doğaustu » cozgun » borc bini aşmak » karşıtcıllık » kısıtlayan kısıt altına alan » yapılan resim ve bezeme işi » bukmek » percemli » duzayak » li » gulme komşuna gelir başına » gobekli » donuşumlu » borcluya yazdığıbildiri » pabuc » cekmece » japon gulu » minyatur » koy ağası » duşurmek » buyuk baba » unsuzunu gosterir » catma » cekyat » akrobat » non stop » kok sap » mulkiye mektebi » elhamdulillah » gonderici » yavaşca yavaşca » somurgenlik » gece silâhlıgunduz kulâhlı » sunnet etmek veya yapmak » cevirmek » zurriyet » cadır bezi » yuzunu goren cennetlik » dokumantasyon » muzebzep » duyek » icindeki en kucuk birlik » umran » direktor » kucuklu buyuklu » perhiz yapmak veya etmek » up » havan dovucunun hınk deyicisi » bid at » catır catır »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.