tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aleyhine donmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » yuzde » dunyanın yedi harikası » uc » sulûk etmek » goğusluk » kısmeti acılmak » koltuk gozu » tır » hint domuzu » gok kuşağı » salepcilik » kirec kaymağı » cıkıntısız » carpık » hint keneviri » iğne atsan yere duşmez » doğuşken » ic ısıtıcı » muhurlenme » orta şark » gelen birini karşılamaya cıkan » dunyayızindan zehir etmek veya » hukûmet konağı » maca kızı » bocekli » temayuz etmek » benzi ucmak » gecişim » huzun » allah senden razıolsun » kor topal » cicekleşme » dipciklemek » kulucka donemi » ozumlenme » cizmeden yukarıcıkmak » tatbikatcı » duzenbaz » tecrube tahtasına donmek veya » mukemmel » calışkan » yonetici » cekirdek » uşengen » yolu duşmek » duzgun » vatanî gorev » tezayut »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.