tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıskaclamak » yucelmek » catık » ozel » carpıtmak » buzuşuk » gelecekci » comeltme » tarh etmek » okuz trene baktığıgibi bakmak » kepce surat » koşeli ayrac » ucurma » nufus » bukunlu dil » cifteli » cıban işlemek » mustehase » bulutcuk » ust cene » kirec suyu » icindekiler » gâvur olusu gibi » yuzulmek » merkeziyetci » ozdekcilik » oksurtucu » fazla gelmek veya gitmek kacm » vay » bak bak » sutsuzluk » cıralı » sozsuz oyun » sol acık » soz almak » teessus » hoşgorusuzluk » ileriyi gormek » yuze cıkmak » iktisat etmek veya yapmak » duşunceye dalmak » copsuz uzum » sur at » sutlu » purdikkat » asma bahce » sempervirens » govermek » kaya ucmazsa dere dolmaz » n »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.