tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catışmak » sokum » sonum ayrımı » gercek dışılık » ocağıtutmek » pata cakmak » hukukcu » buyulemek » gecmek » muezzin » ses cıkarmamak veya etmemek » dişine gore » deniz gecişi » lisan » yonsuz » uslûp » orgusuz » lokma dokmek » ustun yapım » optikci » goz suzmek » leşini cıkarmak » gozetletmek » can havli ile » minibusculuk » ustunu veya ustune gormek » payına duşmek » e kuvvet » indirme bindirme » na » ticaret hukuku » capalama » taayyuş » torbada veya cantada keklik » oruc » yoruk » cuz » cıkmak » boyunduruğa atmak veya almak » kızım sana soyluyorum veya ded » hıckırtma » olcululuk » gozleri sulanmak » ust perdeden konuşmak » oneride bulunmak » alın catısı » balıkcıyaka » cığduşmek » ulkuleştirmek » kamcılanma »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.