tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuruyuşe cıkmak » dokunme » tunel » coğunca » cıldır cıldır » gece gunduz » sm » allah mubarek etsin » calkayış » bukturmek » gunluk » kesmeden ustten gecmesini sağl » nesne » goz guclu bir ışık sebebiyle b » veya krom kaplanmışcember bici » goturtme » enfarktus » teşebbusu ele almak » akıl akıl gel cengele takıl » milliyetcilik » kucuk bey » kanavice » patlangıc » kulliye » goturu tur » ozonur » bir ornek » guneşleme » başmurettip » lutfetmek » od dışı » musvedde » peşine duşmek veya gitmek » kacanın anasıağlamamış » mustakar » dokme » amerika tavşanı » soz gelişi » teknokratcılık » başlama » ihtiyac duymak » musamahasızlık » muellefat » acmak » au » hopurdetme » curutme » protesto cekmek » gozleri sulanmak » yaban ordeği »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.