tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
diz cokmek » cavdar ekmeği » sut vermek » ici kalkmak veya kabarmak » ozden » yureğine işlemek veya yureğe i » muctehit » soyletme » gozune karasu inmek » genc irisi » il » goz » ayağınısurumek » el icin yanma nare yak cubuğu » oruklemek » bin turlu » ozurlu » yuze cıkmak » papara veya zılgıt yemek » numayiş » purdikkat » borclandırılmak » yarın obur gun » cenesi duşuk » donmek » gumlemek » top cam » sutuncuk » gec » pencelenme » duğum » urkutmek » yatcı » seksen kapının ipini cekmek » şerit » aklının koşesinden gecmemek » mubalâğa » turkculuk » coğunluk » hazırlıklıolmak veya bulunmak » utarit » meyan koku » duse » soyleşme » kur an veya ekmek carpsın » yonlu » ulu » luzucî » mutebeddil » cakma »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.