tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tumen tumen » feneri nerede sondurdun » turunc » kullemek » gonlu zengin » orgut kurmak » parca » aklınıkacırmak » komşu acı » caldırmak » gomulmek » taclanma » uckâğıt oyunu oynatan kimse » suriyeli » icin surulen kimyasal madde » gucuk ay » musellesat » » değirmen taşının altından diri » nakliyatcılık » carpma » iştahıkapanmak veya kesilmek » alışverişe cıkmak » yonetimi iyileştirme tasarısıv » muşekkel » portorluk » kunye » halel getirmek veya getirmemek » geri gondermek » iceri girmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yuzluk » muessir » koşe kapmaca oynamak » cıkmak » cınarlı » te » gondermek » halk yardakcısı » buğru » surgu » yeniceri » cabuk » emanetcilik » bortulmek » endustrileşmek » puruzlu » duzeltmek » burnu surtulmek veya burnu sur » sabaha cıkmamak »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.