tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
arka yuz » bir olayıileri surenle inkâr » kıvanclı » dokum » uslûpsuz » cukundur » mukemmel » suyu mu cıktı » mukâfatlandırmak » ağaclıklı » aksulâmel » ağzınıveya cenesini tutmak » dur » bal alacak ciceği bilmek veya » eşeğini veya atını sağlam kazı » arkac » mutefennin » oz denetim » cirkef » guler yuzlu » epikurosculuk » borc bini aşmak » kanarya ciceği » carpan balığı » gokturkce » raydan veya rayından cıkmak » gozletme » nefesli calgı » buk » carşaf » coklarınca » kotulukcu » ozluk » allah mubarek etsin » koleniz veya koleleri » gunuleme » orumceklenmek » tespit etmek » gurbuzluk » teemmul » modul » amaclı » eli ayağıveya eli kolu bağlı » maltız » bol bulamac » gecerletmek » ve daha başka ekonomik etkinli » gecişme » inmek » cit »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.