tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uc aylar » abanozdan yapılmışdilenci cana » comelme » etmek » guzelleştirme » yargıcevresi » suflor » suzgunluk » alcalmak » portorluk » ye kurkum ye » ovunmek gibi olmasın » suclandırılmak » kılcıklı » keyif surmek » cabuklaşmak » bayramî » calışıp cabalamak » bugun » denetci » dırt dirt durt durt t » sıcıp sıvamak » cimdiklemek » yahudi tapınağı » masraftan cıkmak » on oda » flore » vucuda vermek aşıyapmak » vak anuvis » cekirge » veren madde » yuz kaplama » gumuşgrisi » medreseye duşmek » bolunmek » indirme bindirme » orgutlenmek » vişnecuruğu » canıcana olcmek » goturtmek » eski dunya » gozculuk etmek » ozel sayı » ortalıkcı » gonderi » garnitur » gozleği » tehacum » salcalı » merdane »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.