tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için böylece eşanlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yıldızıduşuk » bir ağac » sutlendirmek » cokeltme » kirec suyu » supermarket » ilâclı » calgıcıbocek » ferz cıkmak » plâckacı » gonul koymak » fekul » vay anam vay anasını veya va » suzmek » el surmemek » surme cekmek » bukulmek » ihramdan cıkmak » bukum » dernekci » tu kaka etmek veya edilmek » tabiatustu » eşbicimli » kacınganlık » antep baklavası » icmek » ovunc duymak » muşebbeh » palyaco » yukunme » azaltmaya yarayan arac egzoz » ant icmek veya etmek » gul yağcılık » sevir » kalp carpıntısı » cinakop » muharriş tırmalayan tahrişed » kulak asma » eğitim arac ve gereclerinden d » kinin sulfatı » hukumluluk » once bilim » kultur bitkileri » hazzınıcıkarmak » lupculuk » allah gecinden versin » suhulet » yuzunu unutmak » tatsızlık cıkarmak » jon »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.