tdk sözlük TDK Sözlük

 

böylece eşanlamlısı

böylece eşanlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • böylece eşanlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz böylece eşanlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük böylece eşanlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
deniz ordeği » icgudulu » başustunde tutmak » kul coreği » amerikanist » puruz » pratik kuramsal karşıtı » mineral » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » uc » yurumek » oyle veya oyle yağma yok » mustahzarat » madenî yun » yaştahtaya veya yere basmak » yureksiz » sutun acmak » yuklenmek » iştahıacılmak » cakmaklık » gecmişi olmak » ozelleşme » sevincsiz » paraşut ile atlama » kâbus basmak veya cokmek » taşsurmek » dolmuşcu » saltcılık » tatlısoz » antep işi » orcin » ozsel » sıcan » hakkıgecmek » ozengenlik » yapma işi » bulbul » goruşmeci » umera » gurbete cıkmak » cift kapı » bokunu cıkarmak » buzuluş » kuşculuk » oldurmek » buyuk şehir » dokumanter » tekâmul etmek » zevki cıkmak » işsiz gucsuz »

böylece_eşanlamlısı hakkında da bilgi ve böylece_eşanlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. böylece_eşanlamlısı nedir ve böylece_eşanlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.