tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
emdiği helâl sut haram olmak » mustakbel » âlemi var mı » fenalık gecirmek veya gelmek » helme dokmek » cekingenlik » cem an » estetikci » doşeme » leffuneşir » berguzar » ucleşmek » sel goturmek » hayalifenere donmek » aktuel » yukleme hâli » dolambac » sarnıclı » cetin » cipilleşme » sıcankulağı » ağac olmak » mısır daki sağır sultan bile d » oğurtleme » urum » gosteren liste » butunleşmek » dışters acı » ana cizgi » pejmurdelik » goruşsahibi » gozunde » el cektirmek veya cektirilmek » coreklenmek » tukurmek » turdeşlik » rodezyalı » avuc avuc » dışgucler » gecit toreni » iciriş » gozum veya gozumun nuru » supurulme » taklitci » terennum » cıtkırıldımlık » bicimselleştirmek » sozluk birimi » hol » don cozulmek »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.