tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hayvan komuru » kalkan bocekleri » izdivac etmek » cocuk oyuncağı » suruklenmek » sancma » carka » citmek » cinler cirit veya top oynamak » muslumanlık » boşatıp dolu tutmak vurmak » urkuş » acılama » cıkmak » cakıllık » goz » işkembe corbası » cekmek » turkceleştirmek » kalca » yon gosterme eki » kılıclı » oteki » entelektualizm » carşamba karısı » dağayısı dağlarda yaşayan yab » gordurme » inakcı » dede dedesi koruk yer torunun » dolmuşculuk » gıptasınıcekmek » doven » gocelge » operatorluk » operator » traktorcu » tamamen veya kısmen durması » merkezkac kuvvet » lufergiller » uzum sirkesi » karikaturluk » gecmiş » duşuncellik » fulûsuahmere muhtac » elinde bulunduran kimse » duşunce iyilik ahmet ertuğr » duşuk » cıngırdamak » orgut » şofor okulu »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.