tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hafifletici sebep bi » ilk iki dereceyi kazanacak atı » fin hamamı » ağacıkurt insanıdert yer » gozettirmek » yanardoner » el etek opmek » telli calgılar » cevrim » uleşme » koy koruculuğu » esi » boburlenmek » ekip bicmek » cıkmak » ceyrekleme » kılıc kuşanmak veya takmak » multezim » produktorluk » kukreyiş » dost başa duşman ayağa bakar » muptelâ olmak » renkli recine » surgun » ayva gobekli » yonelmeli » darulfunun » ahdicedit » ecek » ickicilik » yukumlendirme » muesses » lule » oho » altın suyuna batırılmışolan » aklınıbir şeyle bozmak » cıkıntısız » comelme » denizden cıkmışbalığa donmek » sansur » tahsil gormek » sıvıolcer » ihtiyac duymak » ezinc » malikîlik » capaksız » bilişcıkmak » dışına cıkmak » sert bir durum almak katılaşm » sayma işlemi »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.