tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
allah kahretsin » kullenmek » cokmek » dokulmek » puruz » yuz kere » coplu » bolge » cıkmak » olu gibi » dudak bukmek » sucuğunu cıkarmak » oğrenci kartı » durdurmak » kulte » mustemlekeci » dip balıkcılığı » kıcustu oturmak » acık kalp ameliyatı » İspanyol muziği » mu » duğurcuk » gec veya gec efendim » kalca kemiği » bula bula bunu onu bir şeyi » yarayan kuru ince yaprak » parfumculuk » yuzey veya cizgi kaide » su icinde kalmak » icirtme » etiketci » icin » yukleyici » bicimselleştirmek » allah vergisi » cakmakcı » cağanoz » gocuk » gureş » casar » ucgen piramit » gozu kapalıolmak » safca » işguzarlık » pac » enstrumantal » kâğıda dokmek » utu tahtası » calkantı » tekâmul »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.