tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tarlanın taşlısı karının veya » huccet » oneri » yağlıharc » duğum » ses turemesi » goz doyurmak » yelken acmak » kure » musluman mahallesinde salyango » buyuk mevlit ayı » murekkep yalamak » gocerme » gul gibi » nufus coğrafyası » cıkak » t » niyet cekmek » eğitim arac ve gereclerinden d » kostek » ciğdem » duzleşme » saygıgostermek icin başeğerek » mantıkca » gorkemli » ağıtcılık » ur » cozulmek » istimzac » ceki » kuskun » havaya ucmak » sutun acmak » uzerine cokmek » odemek » gozenek » kredi acmak » mekanikcilik » bocekhane » turşucu dukkânı » nefesli calgı » gotun gotun » askerî ruştiye » yuk » goz gezdirmek » ukraynalı » calılandırma » catlama » alcılamak » yorungesine oturmak »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.