tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
meyve bahcesi » gocmek » guvence » cabukluk » cokal » el sozluğu » ruzgârlanma » yuk asansoru » teneffushane » sokağa cıkmak » karaman ın koyunu sonra cıkar » cektirme » glâdyator » seciş » leke surmek » ustune ustluk » icin kullanılan boru oluk vey » munzevi » kulağakacan » treni kacırmak » soz kaldırmamak » coğunluk » cınargiller » domivole » purdikkat » ar » salakca » duşman kesilmek » hangi dağda kurt oldu » sapıkca » ustune yatmak » hucre bilimi » genclik » surmelemek » koyleşme » buyuk abdesti gelmek » gozu kapalı » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » kotuluk » burume » şeytan cekici » kocmak » klorurlendirmek » gonlu olmak » koşe rafı » halkalıgozler » dolaba girmek veya gelmek » cifte » sokel » cizginmek »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.