tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizmek » allah ın kulu » asal sayılar » izdivac etmek » cocuk oyunu » bal dok de yala » olusunu opmek » bisikletcilik » cizi » uflemek » torpulemek » makascı » mudara » bortulme » temayul » oz yapı » salıncakcı » kavga cıkmak » ayakustu » otmek » mutehassis » cırılcıplak » ozel » oteleme » ihtiyat akcesi » ağacıdibinden kesmek » el etek opmek » celmelenmek » bayrak toreni » soz cambazı » kocancılık » mutekabil » muptelâ » lâtin ciceği » dereyi gormeden pacalarısıvama » duzum duzum » ana kralice » carptırmak » hırcınlık etmek veya yapmak » caycılık » yumurta kufesi yok ya » ezgi » lâtife goturmek » ic oğlanı » gonul bağı » camurluk » furumaye » işportaya duşmek » kapanmak ortulmek » yoğurtcu »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.