tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soven » birleşimiyle elde edilen daya » başrejisorluk » muduriyet » aclıktan olmeyecek kadar » uzumculuk » satranc takımı » fırcalama » beklenmediği umulmadığıveya c » ozenli » kendinden gecmek » yureği bayılmak » kadınduğmesi » kuplu » suciceği » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » cene kavafı » borcluluk dengesi » atma recep din kardeşiyiz » yemin icmek » habeş » dolapcı » guneşsel » dordul » nufus coğrafyası » gozunu kapamak » corba kaşığı » opuşme » muşteri » kullanılan cihaz » duzen » acalya » gonul almak veya gonlunu almak » kola cıkma » guruldeme » fırca cekmek » cı ci cu cu » dili damağına yapışmak veya di » sabahcıkahvesi » celebi » cevirmen » cık » derc » bicimde anlatılması edebikelâ » tazıya donmek » dokme » ozdeşlik » koyluluk » muşahede » hurriyetcilik »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.