tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sumuk » cırpınmak » bal ciceği » allah ovmuşde yaratmış » keloğlan » tumen » burgac » mucahit » varidatcı » orgutlemek » ozon olcum » hisse cıkarmak » cozulum » kılınıbile kıpırdatmamak veya » cağdaş » yuz yuze yaşamak » cengucegane » kultivator » alcak gerilim » cığırtkan » etkinliğin buyuk olcude azaldı » guğum » gec veya gec efendim » memleketci » dondurulme » tovbeli » muşekkel » sozu ağzına tıkamak » gozleme » cığ » tıkaclamak » cayırlamak » kacırmak » film muziği » keceleşmek » altınıustune getirmek » sun î bobrek » sus » gonul yakmak » magnezyum klorur » rektorluk » bilinclenmek » capcak » ricada bulunmak veya birinden » formul » al kiraz ustune kar yağmış » acık fikirlilik » ozunlu » başına belâ acmak » muhendishane »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.