tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ic zar » acık secik » nesne » geceli » bolumlenme » suyu veya cayı gormeden pacala » aklınıcelmek » batakcı » obekleşmek » yuzune kapanmak » musamaha » cırcıplaklık » ultimatomsu » bir kıyamettir gitmek veya kop » sessizliğe gomulmek » cer » basıncolcer » pekiştirmeli ozne » cekimsizlik » ara kazanc » cubuksuz » kahpe dolu » ucmak » kacırmak » pas acmak » gosterişli » yer ucmak ii » cıkınlama » mn » kacmak » nar ciceği » suzgec » pusur » yoneltmek » caycılık » catı » z » temel onerme » makyavelcilik » tırnakcılık » cağanoz » yaradan tanrı rab mevlâ » gur » rak rek » şupheye duşmek » guvensizlik onergesi » ayak surumek » kopeğe hoşt kediye pişt demem » ultimatom vermek » pekce »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.