tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
civiletme » ote » cıkak » acıcekmek veya duymak » kor oğlu » kufran » ayağına celme takmak » tacsız » t » oru » alt ust boreği » sprituel » civi gibi » cullamak » moğolca » başdondurucu » kahır veya kahrını cekmek » olcu bilimci » ekmeğini taştan cıkarmak » gece kulubu » gormek » muslumanlaştırma » sıralac » pacasınıcekecek veya toplayaca » mustakbel » gecmeli » mureccah » lâf veya soz altında kalmamak » ceza gormek » para sızdırmak veya koparmak » taayyuş » olcek » babîlik » kavurmak işi yapılmak » pek yurekli » dort kaşlı » mantık oncesi » prospektus » miktar ile indirimden sonraki » cok koyu sarırenkli guclu bir » arslanın adıcıkmış cakallar b » cokertme » madde » hacısuya atma » gedik acmak » yumurta kufesi yok ya » dekartcı descartes in oğretis » emlâkcilik » kanada geyiği » sosyo »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.