tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soylemek » doner ayna » fitne fucur » başım gozum ustune » operatorluk » izine duşmek » dunya başına yıkılmak » cağrıştırmak » cıkmak » surmek » dili pabuc kadar » sur atlendirmek » muteaffin » on sezi » kullanılan tadıacıve bir yıll » ic dunya » oylece » buyuk mağaza » cakır cukur » caşıt » vurut » oğrenci kimliği » gozlerini veya gozunu oymak » alcakca » ici titremek veya titrememek » oyle ya » muduriyet » cicekci » kapıyıacmak » gecmişi olmak » durdurmak » cozucu » hicten » satranccılık » japon » arap tavşanı » fikir veya birinin fikrini alm » uretkenlik » catal » mor renkte lâden bitkisinin bi » guzun » duzen teker » catana » soku otu » duğun dernek » sallanma » gonendirilmek » mucellithane » cift dişliler » sağdıc emeği »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.