tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bitkisel veya hayvansal madde » cıkarmak » yivacar » harput koftesi » ortmek » ermeni » bir şey soylemek » tozunu almak atmak silkmek ve » gokce » plâtonizm » malc » frenk maydanozu » cozme » tuketme » yanlışkapıcalmak » yalın bicimli sanatınıbenimsey » cevirmek » hint horozu » cifte standart » toskurtme » icerik » teknokratcılık » fevc fevc » korluk » kuskunleşmek » sıcankulağı » sebayudu » puruzsuzluk » dili donmemek veya donmek » gecen » bir elin sesi cıkmaz » reisulkuttap » kaldırım doşeyen kimse » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » cekem » pusursuz » gozle yemek » gundeme almak » tulûatcılık » vekâlet ucreti » oğurleşme » citmek » zarar gormek » ağzınıburnunu carşamba canağın » muteaddit » gerilimolcer » bir el bir eli yıkar iki el b » flâmanca » ağaccık » tunc »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.