tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayağının bağınıcozmek » kalca » rontgen » bronşcuk » suryanîce » izdivac » acısınıcıkarmak » etuv » bahcemsi » yarıgocebelik » gon » civilenme » ciyleme » iş ar » cuvallatma » gokte ararken yerde bulmak » alcaltış » hollândalı » er » bağlaclı » bir cift sozu olmak » cınlama » cucuk » arkasına duşmek veya takılmak » soz yarışı » bir icim su gibi » ilâhiyatcı » tirt » ağzına geleni soylemek » corak » xviii yuzyıl sonunda başlayan » gecmeli » yunanca » gonul veya kalp kırmak veya yı » temettu hissesi » kor boğaz » tesetturlu » acısal bolge » yontemsizlik » tertipci » gununu gun etmek » ilişkilerin butunu iktisat » donuşum » ropdoşambr » sureksiz » ciğerini sokmek » gomme balkon » naza cekmek » hulleci » goden »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.