tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayağıile veya kendi ayağıile g » cer cop » orgutleyiş » ucmak » muteakiben » kanlıbıcaklı » gunun adamı » ruhu bile duymamak » parcalama » cık » geri donmek » kendini toparlamak veya toplam » duzleme » aşcıbaşılık » allah eksik etmesin » olmayan bağımsız hur » başkıc vurmak » başından gecmek » cozundurme » sarıgoz » pur » cop kebabı » soğuşturmek » opme » şarkiyatcılık » diluviyum » lâğım doşemi » kumeleme » mine ciceğigiller » kıcustu oturmak » oluyu guldurmek » tenevvur etmek » kepceburun » yer bakır gok demir kesilmek » peşinden suruklemek » trolcu » kapcık » mureffehen » pekiştirmek » kırcıl » ilginclik » sahip cıkmak » temedduh » se » kor kor parmağım gozune » dunurculuk » cokertmek » ornek » mustehzi » yırtıkca »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.