tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
truk » avrupa kayını » gecimsiz » kartezyen » sacına sakalına kar yağmak » beleşci » ala ele » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » ornek almak » civi kestirmek » her tur gosteri yapmaya uygun » sosyokulturel » cevrileme » ac gozlu » acıklıkolcer » rektorluk » kısmet veya kısmeti cıkmak » cumudiye » dolapcı » kıc » bağbıcağı » sunger avcısı » zaireli » başyemek başınıyemek » cağcıllaştırma » gomgok » ruzgâr almak » meş ale » coplukculuk » calmak » ay cekirdeği » gunu yetmek » kazdığıcukura veya kuyuya kend » gozunu doyurmak » suru » kundeden atmak » agrandisor » kuf bağlamak veya tutmak » cakmağıolmayan » kestiği veya attığı tırnak ola » allah omurler versin » butunleyen » ciftleşmek » kan kusup kızılcık şerbeti ict » zangoc » anten yukselteci » gorgulu » mutefennin » zıvanadan cıkmak » teptim kece oldu sivrilttim k »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.