tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dam yandı icindeki sıcan da b » gostermek » mulk » duşuk » kuculmek » dollemek » fiyat veya değer bicmek » ceşnilik » cark cevirmek » boku cıkmak » muessif » cevrim » buyuk tovbe ayı » kumeleniş » cumbuş » suzulmek » cıma » atcılık » tuylendirmek » at var meydan yok » sacalanmak » capkınlık » recelci » huviyet » doğmeci » kur anıkerim » yaydığıgozle gorulen ışıma » suzdurme » ateş » guveyi girmek » tavanına cokmek veya yıkılmak » alcılanmak » fındıkcı » bulunan bolum kafa ser » torpu » hâli uzere » guneşlik » ic deniz » ciskin » cercevesiz » patates boceği » buyuk atardamar » altın tutsa toprak olur veya » parıltı » haclılar » uzerine bir iki guneşdoğmak » kapanmak ortulmek » avar » cap » lopur lopur »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.