tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lule » fıcıgibi » ataturkculuk » yakın gocuşme » sevincten ucmak » sozlukculuk » pabuc » sorguc » dip kocanı » ovundurucu » mucadele vermek » cin anasonu » namus sozu » alaca duşmek » gecmek » oteki beriki » avanakca » ciş » sinuzit » ulke » işguzar » muftehir » tefeul » şohreti dunyayıtutmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cekmek » cakmak » icatcı » maltız kecisi » kulâh takmak » yer acmak » kokusunu veya koku almak veya » ağıciceği » turkkâri » ak duşmek » teehhur » cepel » carpım cetveli » yureği ağzında » acılmak » lisan » hacvari » kecileşme » ozdeşleştirmek » ipin ucunu kacırmak » bir kol cengi olmak » dumduz » cekişmek » arapsacı » durt »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.