tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
barışcıl » ağzınıhayra acmak » astarıyuzunden pahalıolmak » parcacık » guveyfeneri » ic dunya » yedekci » copra » u » kızılyoruk » suzme » uclanma » acınmak » Şafiî kopeğine donmek » kor şeytan » batınîye » bukunmek » cağlayık » yarayan duzen » olan insan topluluğu ulus » kotulenmek » vezir vuzera » belirli muayyen » buk » cağ » kucuk dil » duşuncelilik » murtefi » dikce » teemmul » grekce » ledun » calkalamak » oncul olmak » tercumanlık » japon gulu » cocuk gibi » uretim gucleri » gozlem » camaşır mandalı » paldır kuldur » duldul » cıtırdata cıtırdata » dunya penceresi » bayramîlik » kızıl otesi » oğutlemek » ramp ışığına cıkarmak » olumsu » duşundeş »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.