tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karaim » uranus » onleniş » lu » goz değmek » modulâsyon » dalgıc tupu » hoşduruma gelmek » geri geri cekilmek » eline ayağına kapanmak sarılma » tıkacsız » har gur » civi sokmak veya surmek » carpıkca » cekmek » gumruklu » tuk » e » frenkce » şeref kıt ası » murekkep » caprazlaşma » para cıkarmak » hukûmet kurmak » tuylenmek » muterakim » amerika uzumu » cozuşmek » mucehhez » cıkmak » boşdonmek » ustune toz kondurmamak » kacırmak » portorluk » carşaflatma » merak etmek k kalın okunur » cekiş » tenceresi veya tencereleri kay » otobus » abdulleziz » ici dar » organik kutle » parca » soz konusu » sokmek » suvari sınıfı » komurlu » ibaret olmak veya kalmak » torun torba veya torun tosun s » sıralıcumle »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.