tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bortmek » sol acık » gagavuzca » individualist » komurleştiriş » zararına kazanc sağlamak » orgutcu » muduriyet » guneşsel » ilikci » kıkır kıkır gulmek » tetik bulunmak veya tetikte bu » kirada olmak veya oturmak » kucuk hanım » gorunur » cağrım » duk » surup gitmek » celik yelek » ispenciyari » duşey duzlem » hristiyanlaştırma » teşrifatcılık » altından girip ustunden cıkmak » allah ecir sabır versin » yoklamak denemek tecrube etm » kasetci » inec » satranc tahtası » cevrili » acılmak » engel cıkarmak » yureği carpmak » arka cıkmak » arkasıveya sırtı yere gelmemek » izzetuikram » gunu yetmek » para sızdırmak veya koparmak » bahcıvan » ıska gecilmek » sungusu duşuk » yer cucesi » cupra » cubuk odası » gozenek » duvel » etiketcilik » hastalık almak hastalık kapmak » muteahhitlik » bocekciller »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.