tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
umera » fark gozetmek » kazgıc » cıtlatmak » ikinci dizeleri birinci beyitl » tukurmek » gercekustucu » yoneltmek » kulâhcı » medreseye duşmek » ortak bolen » kocek » tukurme » cadırlıordugâh » kıc » amerika armudu » kilise canı » gecirgenlik » ic » garnitur » ovguculuk » gunluk guneşlik » mulâki » mec » ulen » bilinclilik » ağac mobilya » duver » divaneye donmek » muşerref olmak » ulûfe vermek veya dağıtmak » haclı » donemec » murebbi » koy koy » ciğrenkci » yuzucu » cilekeş » cektirmek » sıcan otu » duziko » hukûmet kapısı » tekebbur » nankor » bukum » k » catal » hayvan sınıfı haşere » dolek » sutcu »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.