tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
30 ağustos » dumen evi » ortaya dokmek » yapılan yığın » koy oyunu » gez goz arpacık » cıkışbelgesi » kopekayası » sonuclanış » esrar cekmek » kacınganlık » cuvallatmak » mutenavip » uretim bicimi » bir ağac stryhnos nux vomice » bunların taklidi olan madde » ezogelin corbası » avuc avuc » iyi işdoğrusu » donuşlu » tahtacı » kullu » diplomatca » kuturdetmek » eteğindeki taşıdokmek » mulâhham » fazla gelmek veya gitmek kacm » veya giysinin uzerine konulan » yarayan cevresi oluklu kucuk » kotuluk etmek veya yapmak » caycı » guveni sarsılmak » gecende » cıvlama » voli cevirmek » gonlu cokmek » kulucka devri » ceyizci » yuzleştirmek » n n » citmek » eşyanın yapımında kullanılan b » cokuntu hendeği » secmek » raydan veya rayından cıkmak » fotr » aksiliği ustunde » buzuk » susleyici » cizgilerden oluşmuşşekil cizg »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.