tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hırsızlık etmek veya yapmak » yağlıgureşci » ust tarafı » hışırıcıkmak » karım koylu » cince » celseyi acmak » inanclı » kullanılan yapma yuz » guzel » icki masası » duşurmek » koy ağası » uretiş » pilic gibi » uretim ilişkileri » capraşmak » acılmak » ucurulma » cıban ağırşağı » kosnulu » oneze » otmek » koşeli parantez » aksi tesaduf » gozeler arası » cıngı » ispenciyari » guneybalığı » surekci » yuzleme » tokuc » kurekcilik » ici daralmak » ustune yurumek » calgı » pirinc » odemek zorunda olduklarıucreti » dunya guzeli » mufessir » kavukcu » şantor » gok taşı » erkân kurku » oğur » kılık kıyafet duşkunu » mor renkte lâden bitkisinin bi » kulliyetli » nusha » yuzune kan gelmek »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.