tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uyelik dondurmak » belediye encumeni » yuksek oğretim » dokuz yorgan eskitmek veya par » muhresenk » cıkarmak » kuşsutunden başka her şey var » rusum » toplumsal cozulme » yuksekten ucmak » osmanlılık » goturtmek » yakışık almak veya almamak » doşekli » namutenahilik » kotek » dişdamak unsuzu » kenarlık » ortbas » her tur gosteri yapmaya uygun » taharruşetmek » kervankıran » sakal bırakmak koyuvermek sal » suc olmak » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » gunu gecmiş » boylelikle » cozmek » karanlıkta goz kırpmak » ici geniş » torpulemek » cıkmalıtamlama » sur atlenme » ovgu » statu » cıban başvermek » ağıtcılık » dişeti dudak unsuzu » balıkcıkazağı » surtuşturme » haber bulteni » hatırıicin » ozgunleştirme » allah tan » guvenilme » vur abalıya » cırcıplak » sukûn » cakmağıolmayan » denetci »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.