tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rumî » sebep olan fiziksel enerji ha » bisulfur » sonradan gorme gâvurdan donme » parfumcu » sağlam kazığa veya sağlama bağ » od dışı » tavukpencesi » ic kavuz » chamaeleon » sopa atmak veya cekmek » altıkaval ustu şişhane » alâminut yemek » guvenilme » kullanılan yapma yuz » acıortay duzlemi » eline ayağına kapanmak sarılma » kurneme » mustezat » arpcı » urokultur » yalıcapkınıgiller » sinir torpusu » goz bağcı » ağzına surmemek » olduğu soz » orselenme » ve burada gorevli kimselerin t » humayun » dost başa duşman ayağa bakar » oykunmeci » sozlu » gozunu bağlamak » ayırac » usanclık » kulyutmaz » carliston marka » muterakim » muctehit » puruzlu » medet ummak veya beklemek » cala paca » boluk » horozdan kacmak » musluman » cicekli » turna gozu gibi » ic asalak » eğmec » kirecsilemek »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.