tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciğlik » marpuccu » cop gibi » vurucu guc » tuy atmak » karanlığa gomulmek » burgulu » gorucu gitmek » kendi derdine duşmek » suje » cepecevre » ma me » tehaluk » semtte oturanların tamamı » rolyef » berbat etmek veya eylemek » yurek acısı » uc durum yasası » oc » kıs kıs gulmek » tapan cekmek » ofkelenmek » ac gozluluk » kopeğe atsan yemez » cıkışma » catal » nufuz etmek » mueccel » ozdeşleştirmek » se » sacılış » gecersizleşmek » turkmen » ilişkilerin butunu iktisat » bugun » soz kesimi » gosterme » şoyle » ustune basmak » eşbasınc » granul » gonullenmek » tac yapraklı » kan ter icinde kalmak » albuminli » cuval » teknokratcılık » cok uzun uzun sure uzun olar » devletci » ateşalmaya mıgeldin »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.