tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yoresel » halisuddem » turlu şeylerden yaptıklarıve t » unsuz » inc » suzulmek » vinc » başıdara duşmek » gormek » copcatan » canım dese canım cıksın diyor » gonlunu duşurmek » donumluk » teşbihte hata olmaz veya olmas » avuc ici kadar » gucsuz » koy meydanı » acemce » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » tecahuluarif » başınıgozunu yarmak » bolumlerine konulan ağırlık » pusatcı » duzleşmek » cığırtkan » bektaşî » sonradan gorme gâvurdan donme » dur » sonuc takımı » obekleşme » tureyiş » suzgunleşmek » icme suyu » carpılan » suslendirme » odullendirme » kayac » yukunmek » hunerli » ateşciceği » başıdonmek » ihrac edilmek » gonencli » hamlac » australis » evlenmelerinde yasa bakımından » pence atmak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » mulâyemet » tevettur »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.