tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cağrıştırmak » gun ışığına cıkmak » multipleks » oylece » hurc » alcalmak » uckâğıt » yureği rahatlamak » davranmaya sebep olan sevgi du » cıkarmak » rumelili » carklı » porsumek » hint hıyarı » toplandığıbolum » kaktus » tabak sevdiği deriyi taştan ta » ic » meksikalı » kesip bicmek » ici gecmek » boylece » bayrak cekmek veya asmak » kacınılmaz olan şey » gunluk ağacı » hoparlorsuz » mufit » başa cıkmak » yukleme durumu » unlu duşmesi » olum sukûtu » inekci » eski tufek » acılmak » deli gullâbicisi » işaretinin iki yanındaki anlat » zuppelik etmek » govermek » golek » kok salmak » kalsa veya kalırsa » tıraşfırcası » kok kaplama » sarı cok sarı » gururlanmak » inanclı » tuketme » tavanına cokmek veya yıkılmak » tur » işin ustesinden gelmek »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.