tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büşranın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yol acmak » purik » psikolojizm » parmağınıyaranın uzerine basma » ornekseme » istirham etmek veya istirhamda » cembersel bolge » maskesi duşmek » is at etmek » yurumek » yureği tukenmek veya yurek tuk » somurulmek » gundelik » durust » minyaturleştirmek » cekirdecik » it izi at izine karışmak » camurluk » mektep gormemiş » yumuşak yuzluluk » dayak kackını » purceklenme » suclama » incelenmesi muşahede » cadır devlet » gommek » her şeyin yenisi dostun eskis » her biri mesame » bukturmek » kulhanbeyi ağzı » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » uyur goz » catışmak » kırk bir kere maşallah » munakale » gozunun onune gelmek » nufuscu » hukmetmek » centik acmak » caycılık » icmek » yon » surumek » korku duşmek veya korkuya kapı » tagayyur » rumlaşma » gonul akıtmak » percinleme » ses seda kesilmek veya kalmama » kecesini sudan cıkarmak »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.