tdk sözlük TDK Sözlük

 

büşranın anlamı

büşranın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büşranın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büşranın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büşranın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hummasıolan » suruklemek » davul calsan işitmez » gormediğe donmek veya gormemiş » tepesinden veya başından kayna » merkezî yonetim » kaşık atmak veya calmak » musbet ilimler » yuzeyinin her noktasına basınc » değirmen taşının altından diri » cıpır » derme catma » ongorulu » hâlden anlamak veya bilmek » starta gecmek » kilidi kureği olmamak » ozlu soz » cınsabah » pala cekmek » tup » yuzu ak olsun » kulucka » catlama » kepce » oncul » kırgızca » sirkuler » icin » tarafa olmak veya cıkmak » soylemek » guney karamanı » uscu » orta oğretim » yabancısıolmak veya olmamak » puskurtuş » tanzimatcı » kaşcatmak » cok ayaklılar » muhursuz » yapma yapmayın yapmayınız » tepesi veya beyni atmak » on şart » tezahurat » ust deri altı » gudelemek » ic denge » mundemic » oğle namazı » halay cekmek veya tepmek » seluloit »

büşranın_anlamı hakkında da bilgi ve büşranın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büşranın_anlamı nedir ve büşranın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.