tdk sözlük TDK Sözlük

 

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor tıklayınız. uludağ sözlük bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eşekten duşmuşkarpuza donmek » yuksek fırın » secmece » icin kullandıkları ozel olara » zuğurtlemek » kimseden kimseye hayır yok vey » işbirlikci » elektrikci » polarma duzlemi » sağcıkarmak » cocuk » karalâhana corbası » sınır cekmek veya cizmek » imanıgevremek kısa soyleyişle » toprak kolesi » humanist » ceki » oldukca » curuyuş » buyulenmek » caparız » yarım gun » hayra karşıolmak » gibi şart niteliğinde olan bir » buzmek » kopeğin ağzına kemik atmak » gulmek » şeyhulislâm kapısı » cucuk » guneşcarpmak » uyur goz » muphemlik » cıkarma » kor dokmek » suhulet » ayağıveya ayakları suya ermek » zorunda kalmak veya olmak » supruntu » helenizm » goz pencere » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » kor nişancı » adınıanmak veya anmamak » lisanımunasip » gun » koşede bucakta kalmak » fak fuk fonu » uzerine almak » dekoratorluk » cu »

bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor hakkında da bilgi ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor nedir ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.