tdk sözlük TDK Sözlük

 

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor tıklayınız. uludağ sözlük bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başlangıc » dol ayı » allah bin bir bereket versin » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » duşunum » rontgen » talaşboreği » centik » yumuşak yuzluluk » dil veya diller dokmek » sığırgozu » siktir et » yoluna cıkmak » malik » capasız » yukselme » alcak gonullu » ut » dans etmek veya yapmak » ust » gozum cıksın veya kor olsun » yureği carpmak » unsuzunu gosterir » esrar cekmek » levazım boluğu » cozmek » munebbih » yerkure » oteleme » boşa cıkarmak » dil otu mu yedin » goz aşinalığı » boylece » yonseme » olmez cicek » ic hastalıklarıuzmanı » ayırmac » gecmek » capa » divanımuhasebat » kozleşme » mukevvenat » kucuk dil unsuzu » ta ki ta uzun soylenir » cozumlenmek » artistce » kin » dipdinc » cilek » kamcıcalmak veya vurmak »

bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor hakkında da bilgi ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor nedir ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.