tdk sözlük TDK Sözlük

 

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor ziyaret ediniz. uludağ sözlük bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bulunan bir sıvı » kır ciceği » ihtiyac » tepeli dalgıc » kopekleşiş » cokal » muhtac etmek » cevirmek » taşboceği » kocekce » kafdağı » muzeyyen » cemremek » beyni sıcramak » cokbilmişlik taslamak » imtizac » ici kalkmak veya kabarmak » yuklem » kilus » cok yıllık » mohs olceği » cıkarmak » daire parcası » icirmek » peşine duşmek veya gitmek » ordek balığı » anasına bak kızınıal kenarın » dam yandı icindeki sıcan da b » taayyun » tesellum etmek » cift capraz denir » icki » duzeltme işareti » portenin başına konulan işaret » ozletme » cılkıcıkmak » ile beraber » uşuşme » ozluk » sunnetli » tabakcı » kendine gel » rotarlı » carşafa dolanmak » duşuncellik » tecerrut etmek » endustriyel » olumsuzleşmek » ezgic » cakır cukur »

bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor hakkında da bilgi ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor nedir ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.