tdk sözlük TDK Sözlük

 

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor ziyaret ediniz. uludağ sözlük bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hizmetlerde calıştırılan tımar » cakıldama » sulun gibi » keciye can kaygısı kasaba et » sozunu kesmek » yureğini tuketmek » surmek » ceviriş » bulunan bolum kafa ser » dava gormek » uryan » mubaşeret » balıkcıyaka » subye » kaput gitmek veya olmak » notr » zararına kazanc sağlamak » govem » gundeme getirmek » polarolcer » hunsa » cevirmen » cadır bezi » ağac » zurafa gibi » formul » boşnak » altın koku » olusu kandilli » limon kufu » keci » bicimini alır hidrojenle oksi » gecimlik » işguc sahibi » macun kureği » oğretim bilgisi » uzum kurusu » guz » cucelik » actırma kutuyu soyletme kotuy » ozenc » kutukluk » acemilik cekmek » cıkrıkcı » duşkun olma durumu iptilâ » zambiyalı » gonlu celinmek » futuvvet » bildirim odencesi » yakacak »

bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor hakkında da bilgi ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor nedir ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.