tdk sözlük TDK Sözlük

 

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor tıklayınız. uludağ sözlük bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gomme » ağız tufeği » sallanma » kure » lopur lopur » yoneltim » sarıcizmeli mehmet ağa » yakın doğu » ruzgârlanmak » cil » deveyi yardan ucuran bir tutam » kavga cıkmak » tohmet » endustrileşmek » yasama gucu » zerresi veya zerre kadar eseri » uşenme » maz mez » deli divane âşık olmak » kasavet cekmek » cılgınca » temettu » kafatascılık » tum » ustune bir iki guneşdoğmak » buyuk » makineli tufek » kamburunu cıkarmak » celenk » yalıbulbulu » soz sahibi » kecileşme » cıngar » goz gore gore » yalama ucuş » cırcıl » gureşmek » yer cucesi » elekci » şaka iken kaka olmak veya şaka » saati calmak » ustunde dokulmek » kor talih » mac yapmak » yere yonelim » film cekmek » on sezi » canından gecmek » telekomunikasyon » canak ağızlı »

bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor hakkında da bilgi ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor nedir ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.