tdk sözlük TDK Sözlük

 

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor tıklayınız. uludağ sözlük bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aza coğa bakmamak » supurge » suluk » kostum » sonuc niteliğinde başka bir bi » vucuda vermek aşıyapmak » konsul » golgecil » musmir » mektupculuk » kulfetli » ustunuze afiyet veya sağlık » kacakcılık » duello » kamcıbaşı » sevinmek sev in sevdirmek se » kutuk » yureği sıkılmak » cenilemek » doşenme » cılan » cay evi » hamdusena » boynu bukuk » obur dunya » sevincsiz » sozcuk hazinesi » sırca koşkte oturan komşusuna » icin kullanılır » sağelinin verdiğini sol elin g » cıldır cıldır » torpulu » kulture alma » durmek » fotoğraf cekmek » kilit kurek altına almak » sırıkcı » cıkarmak » uvey » koprulenmek » dokum » ortak olculmez sayılar » fondoten » yasama gucu » acık işletme » kecelenmek » olcusuz » taahhutlu mektup » ağır işitmek veya duymak » yurutum »

bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor hakkında da bilgi ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor nedir ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.