tdk sözlük TDK Sözlük

 

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor tıklayınız. uludağ sözlük bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mirac kandili » duzenli ordu » cizi » bıcaklanmak » yapılan cıkmaz yazıveya resim » uleştirmek » para parayıceker » surtmek » bağcubuğu » sozel » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » ucuşmak » gununu veya gunlerini saymak » ozlentili » acık kapamak » ateşcıkmak » dalgıc » soylenilmek » iktidardan duşmek » darıunundan baklava incir ağa » tebaruz ettirmek » manipulâtor » merak etmek k kalın okunur » perlon fırca » levuloz » hint yağı » pat kut » duğuncu » yuceltmek » yeni cağ » calışma gezisi » ayciceği » ağaclı » cığırından cıkmak » allah dort gozden ayırmasın » cekilme » coğullaştırma » bolucu » ozlu » ozdeş » huthut » aklından cıkarmamak » plâckacı » anayasacı anayasayısavunan an » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » ici dışına cıkmak » goz yummak » ustadane » cıkarmak » kotumserleşme »

bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor hakkında da bilgi ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor nedir ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.