tdk sözlük TDK Sözlük

 

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor ziyaret ediniz. uludağ sözlük bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
paraya duşkun » bebek olumu » surekli olarak gidip gelmek » dozunu kacırmak veya dozu kacm » dalkavukca » cozumcu » ic denge » istenc yitimi » den eylemek » arasında den başka anlamıyl » goz goz » tecrubelilik » bisulfat » alacık » catkı » eşolcum » himaye etmek » ekskavator » kuru hasır veya kilim ustunde » kopuklenmek » cektiri » olculu » gevrekcilik » dağınık gozenek » alt tarafıveya yanı » sozu veya lâfı ağzında gevelem » empresyonizm » gozunu kapamak » vucut ısısı » ucmak » dokme demirden yapılmış uclar » abakus » kucuk » comelmek » cıkrık » ceddine rahmet » yunanlı » munharif » teslimiyetci » uroloji » cavuldur » sebze corbası » olu doğum » kapıyıacmak » goğus cukuru » film cekmek » cıkış » lutufkâr » cırakma » burc »

bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor hakkında da bilgi ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor nedir ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.