tdk sözlük TDK Sözlük

 

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor ziyaret ediniz. uludağ sözlük bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cokramak » faaliyet gostermek » gosterişcilik » parca » duşman olmak » sac saca başbaşa sac saca başb » roproduksiyon » surulme » mitralyoz » murtet » kırdırmak işini yaptırmak » kulunc » yeğenim » ceperli » gecme » cıplanmak » paralel iki yuzeyin sınırladığ » at olur meydan olmaz bulunmaz » cıkıntı » ne bicim » mes ul olmak » kurklu » duşunce iyilik ahmet ertuğr » plânorcu » gozetletme » munhasıran » allah tekrarına erdirsin » lugatci » ucmak » buyur » bust » acmak » gostermecilik » ıp ip up up » sana vereyim bir oğut kendi u » lâckalaşma » kispet cıkarılması » omnibus » darulfunun » inmek » icsiz » kandilli kufur » catal iğne » catır catır » acından olmek » huyu huyuna suyu suyuna uygun » tuy atmak » capkın » yuklu » sunger doku »

bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor hakkında da bilgi ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor nedir ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.