tdk sözlük TDK Sözlük

 

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor ziyaret ediniz. uludağ sözlük bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
unsuz duşmesi » karavana cıkmak » kanıicine akmak » duşeş » catışmak » olculu » dubel » bahce » cemberden donmek » kasketcilik » oğrenmek » guneyli » dumencilik » durtmek » mujdelemek » otre » plâncete » anglosakson » gulunmek » ic gıcıklamak » ıslahatcılık » kara borsaya duşmek » beklenmediği umulmadığıveya c » cabalayış » cizgilenmek » bobrek ustu bezi » stokculuk » boncukcu » cizelge » zuhal » kırıp gecirmek » cıplaklığıyla » bulbulkonağı » hafızıkutup » soğuş » cemberlemek » nukte » yureğini tuketmek » yuzune hasret kalmak » cekirdek » sanatı » buhtan etmek » uşurmek » dayak cennetten cıkmıştır » konsantre etmek veya olmak » comertlik » pek soylemek » cokuntu hendeği » gutaperka » uc dort »

bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor hakkında da bilgi ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor nedir ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.