tdk sözlük TDK Sözlük

 

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor ziyaret ediniz. uludağ sözlük bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
atolye » puan almak veya kazanmak » bolgeci » siyanurik » acık soylemek » dokumhane » ucucu » taaffun » misyon ustlenmek » acem kılıcıgibi » mudafi » havalara ucmak » tozel » gozlerinin icine kadar kızarma » bukme » madik atmak etmek veya oynamak » uzlaşma sağlayan » acılıp sacılmak » ferz cıkmak » oncel » guderileme » sanayi bolgesi » vucutca » teeddup » soz veya lâf duşmemek » kazanmak » İskitce » cemkirme » goluk » buyuyuş » gozlemleme » payandalarıcozmek » bulunan bolum kafa ser » astsubay cavuş » gunu gecmiş » candan gecmek » allah vergisi » gozleri kamaşmak » kostek » gozu arkada kalmak » comar » bebek olumu » cocuk oyuncağı » işten el cektirmek veya cektir » bahsi gecmek » bunalım gecirmek » gormek » yuceliş » sonmek » gecmelik »

bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor hakkında da bilgi ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor nedir ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.