tdk sözlük TDK Sözlük

 

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor

bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor tıklayınız. uludağ sözlük bütün vücuduna ateş düşmüş yanıyor başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
doşemeci » şirpence » catak » hallaclık » aynıkapıya cıkmak » bicimlendirme » cubuklu » temedduh etmek » guvensiz » geniz unlusu » gunduz kulâhlı gece silâhlı » muselles » atom reaktoru » gun doğmak » arısutu » tuveyc » acığa vurmak » ucleme » oğretim gorevlisi » bir iki demeden demeye kalmada » cevre » sozluk bilgisi » gozluk » kuruluşlar butunu » cumle » sutannelik » sove » arka muziği » da var ki anlamlarında kullan » kocaya kacmak » supurge darısı » yer ozekcilik » koksu » huseynî » goruşturulme » acık sacık konuşmak » calkı » işim işkaşığım gumuş » avşar » kut kut » kolcak » gozunu kin burumek » konnektor pensi » gecmek » celmeleyiş » cabucacık » uleşmek » kerpic dokmek » huner » muntehir »

bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor hakkında da bilgi ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor nedir ve bütün_vücuduna_ateş_düşmüş_yanıyor kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.