tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaclı » murşit » manuel » seramikcilik » puan almak veya kazanmak » gobel » cıkma » banko gecme » muşahit » kaucuklu » hukumler ve izlenecek yollar » acak ecek » cağrısız » gozden kacmak veya gozunden ka » kargaşa cıkarmak » daş taş » hasatcı » hevesine duşmek » cayır yulafı » kaplıkapak » ahbaplığa dokmek » gıc gic guc guc » feylesofca » ucan top » gunlemek » cektirme » yontem » dovmek » ackılanma » kakırdak poğacası » isteyeninin bir yuzu vermeyen » boynunu bukmek » pir ol » okuzburnu » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » gozleri velfecri okumak » şeytansacı » guzel » koşe kapmaca oynamak » yuzeyleşme » alıal moru mor » onayak etmek » eşkenar dortgen » bacak bacak ustune atmak » kadının fendi erkeği yendi » usteğmen » yolu acmak » derleyip toplamak veya toparla » oncel » yazlıkcı »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.