tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orumceklenmek » ictenlikle » boylecene » hurmetli » donem » ustune yormak » calkalamak » ceri » guzel » ustume iyilik sağlık ustune u » şişe cekmek veya vurmak » romanyalı » koclanma » etmek » bircoğu » tahtalıguvercin » bancolaşma » daha bircok şeylerin yapımında » bitişik tac yapraklılar » kosnul » uzerine gelen duvar ağırlıklar » oylece » buyume » gobek dansı » bahce nanesi » muzikli » kostek vurmak » ici dışına cıkmak » faydasınıgormek » berber dukkânı » uzum şırası » film muziği » silâh cekmek » allah yarattıdememek » serbest olmayan » yerin dibine gecmek batmak vey » ici almamak » yalan atmak veya kıvırmak » goz » cucuk » ithalâtcı » kork aprilin beşinden okuzu a » baha bicmek » kulâh peşinde olmak » bin yaşa » portekizce » arapsacı » cengi takımı » kan emebilen halk arasında ba » denizkopuğu »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.