tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğünü küçüğünü bilmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uygur » acıkgoz » catlak » allah rahmet eylesin » başmudurluk » gecmişolsun » hareketlerde bulunmak » icindeki en kucuk birlik » guvence akcesi » ıskaca » ayın on dordu » mustebat » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » gozunde şimşek cakmak » cılbır » vur abalıya » sungusu depreşmesin » dokumcu » doviz kacırmak » soz duşurmek » oksuruk otu » sakal bırakmak koyuvermek sal » olumlu cumle » inkılâpcı » ustune sevmek » ruzgâr altı » temayul » canis lupus » capsız » oksuruklu » goz dikeği » yukumluluk » tekefful etmek » calgılı » koturum olmak veya kalmak » cıkarma » dunden bugune » nasihatcilik » gumburtu » ozlenti » olağanustuluk » doneklik » zuğurtleme » doner » ozlentili » gozu arkada kalmak » kaltakcı » dokunca gormek » dem tem » coğaltmak »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.