tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
moskofluk » olusu ortada kalmak » cerkez tavuğu » cok yavaşişyapan cevik olmaya » olcturme » dayalıtahta kalas » vergi kacakcılığı » ayağına dolanmak veya dolaşmak » cevre bilimci » darac » tukuruk otu » orneklenme » namerde muhtac olmak veya name » calkalamak » ciftleştirmek » mufreze » servise cıkmak » sokmek » etmek » bolumlendirmek » naturizm » oğle namazı » allah canınıalsın » jimnastikci » parcalama » kopek sarımsağı » dolaylıtumlec » icbukey » muteahhitlik » duğun » guzelhatun ciceği » koyluluk » etmek » acılama » her dem taze olmak » lâcivert di » akılsız başın cezasınıayak cek » hindu » porcus babyrussa » gozu kesmek » hayırlıveya hayırlısı olsun » alacağına şahin vereceğine ka » gorunmek » cita » muhtac » canının icine sokacağıgelmek » cimentolatmak » cakıllı » gozlemci » kacamak »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.