tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğünü küçüğünü bilmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bunalıma duşmek » munteha » gozunun icine bakmak » sebayudu » mesket turkleri » sungerli » ağan eğen » mik » kecileri kacırmak » tarihcilik » od kesesi » tul » uzunc » muştehi » lâstikli soz » kıvanc » cıkarmak » suzgu » cıra » dağcayırı » mudrike » elden ne gelir » suslemeci » alcı » calışmak » cadır devlet » turna gozu gibi » kabuk bocekleri » en kucuk birliği goze » muntahip » coban aldıbağa gitti kurt ald » mustağni » gucendirmek » gorme » paraya cevirmek » veya metal bolum » cemremek » yureği dayanmamak » carşaf kadar » uzum uzum » cocuk yetiştirmek » komurleştirilme » duruma gelmek » cokmek » duk » sudreme » gollenmek » kacış » carpıklaşma » muessir olmak »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.