tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğünü küçüğünü bilmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
serceden korkan darıekmez » papazkactı » kırlangıckuyruğu » cıvdırma » dikkat cekmek veya dikkati cek » zuhre » ciftleme » dayanamamak » coreklenmek » kurnemek » mavi kuf » yapılan işlem » yalın cumle » kumuc » sert bir durum almak katılaşm » kavlıc » urus » carmıha germek » sal » ihtiyac » servis asansoru » macar salamı » yurek vermek » şovalye ruhlu » aclıktan olmek » coğunlukla » azrail le burun buruna gelmek » daki deki taki teki » futurist » barut kesilmek veya olmak » cırpmacı » rolâtif » cirkef » indukleme akımı » şer an » gozlerini bitirmek » ciğer kebapcısı » acısıcıkmak » acısal sapma » balina cubuğu » zıp diye cıkmak » acık police » diğer ceşitli hizmetlerin butu » zimmetine gecirmek » gozden gecirmek » paracol » guc » dunyanın kac bucak veya koşe o » torpulemek » peşine duşmek veya gitmek »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.