tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğünü küçüğünü bilmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borc bini aşmak » tukeniş » demokles in kılıcı » nuans » boke » gercekustuculuk » sutsuzluk » dağda bağın var yureğinde dağ » ruyet » citlemek » toplumcu gercekci » istintac » govdeye atmak veya indirmek » yedekci » kıpcakca » falso cıkmak » mustebitlik » sul » antik cağ » dokme demirden yapılmış uclar » beklenmediği umulmadığıveya c » surutme » aclıktan imanıgevremek » dizustu » yuk gemisi » kırık dokuk » aletler butunu » hangi biri » kucuk » perlon fırca » yuzu soğuk » ilâclık » yargıtay » muhafazakâr » duğun değil bayram değil eni » dalgıc tupu » sonsuz kucuk » son bulmak veya sona ermek » ozleşme » gumuşyağmurcun » noel ağacı » oglenagiller » ateşduştuğu yeri yakar » işcilik » mine ciceği » denk kume » dans etmek veya yapmak » cıvgar » nerede hareket orada bereket » cokmek »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.