tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yabanî mercankoşk » subjektivizm » catılma » kopeğin ağzına kemik atmak » ana rahmine duşmek » musteniden » kacmak » kuf » imdatcı » durdurmak » kanatcık » olmek » konuk koşesi » culûsiye » batınî » olcmek hesaplamak hesap etme » esmayıhusnâ » kor boğaz » hiclemek » uyur goz » yuvarlakca olan tac yaprağı » tanzimat » odemek zorunda olduklarıucreti » arkasından suruklemek » yuceltme » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » ac karnına » cekingence » kufur » el kapısına duşmek » bir kol cengi olmak » gayrimuslim » ca ce ca ce » ciceklik » gonullenme » gureştirme » rumlaştırma » ilk iki dereceyi kazanacak atı » nuktesiz » tepetakla etmek veya devirmek » oncu » sunnetlemek » muptezel » kucuk » duşurmek » duse » odul almak » z » gumbur gumbur » ıslık calmak »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.