tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turkluk » beraberlik muziği » koprulenmek » koşeleme » imdada veya imdadına koşmak ve » cıkma » bu turlu » soz sozu acmak » muharriş tırmalayan tahrişed » induksiyon » ut acıcı » oru » lupletme » basıncından yararlanarak kum p » hayvan komuru » toplu jimnastikte yapılan hafi » suyu kesilmişdeğirmene donmek » ağackesen » seksen kapının ipini cekmek » muferrih » hindolog » cumleten » flâman kuşu » cam yarmasıveya bolmesi » ustun » bohcalama » sağic » soz getirmek » guc » soz goturmek » medreseye duşmek » toz pembe gormek » kıptî » plânlıbuyume » mustamel » akbalıkcıl » kucukbaş » guvelenmek » dostca » cılk cıkmak » torpulu » ahbap cavuşlar » gozunu burumek » kor dovuşu » bir yandan yanda » supruntuluk » mor renkte lâden bitkisinin bi » onculuk » ayıkla pirincin taşını » tezahur »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.