tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kazanıkapalıkaynamak » yağkupu » akciğer lopcuğu » kulleme » statu » dondurulmek » guneşdil teorisi » cenesini tutmak » cul » aklının koşesinden gecmemek » adetimurettep » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » almanca » tanzanyalı » sert unsuz » butunu » guvercin » acıklayış » tur » olunmek » gorklu » verilen genel ad afsun sihir » osmanlılık » kudumzen » ceşnicilik » işsiz gucsuz kalmak » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » gonul veya kalp kırmak veya yı » duzenleşim » cocuk » cok » kopeklenme » dunden » gonul ferman dinlemez » kepce » coğuncek » munasebet duşmek » gunbegun » sal sel » icindeki en kucuk birlik » ucuncu kişi » şohret sahibi » ezcumle » arakcı » trenckot » zeytinyağıgibi uste cıkmak » selcukî » yağlıgureş » oğretim programı » aylakcı »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.