tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğünü küçüğünü bilmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uygun gormek » ruyet » sozlendirme » subjektivite » oğur olmak » duğumunu cozmek » okceli » ic hastalıkları » butunu » kos dinlemek » merkepci » acınma » cilli » ileri veya one surmek » parca bohcası » oncel » cifte koşmak » taammuden » gonul avutmak » hristiyanlaşma » anlamaya yarayan sınama » başortu » icimli » gokce » dondurulan ince uzun ışık ara » uc dort » kor » cemaat ne kadar cok olsa veya » acmak » gonlu varmamak » terazi » benzi kul gibi olmak » ruzgârlı » tukurmek » sumbul » acıklatmak » copra balığı » mutebessim » tacsız » kacık oz » aşağıgormek » ancuez » mucevher mahfazası » kazanc » puskurtu » topculuk » guclenme » cevrilmek » soz gelmek » yuz akı »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.