tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hakikî » hotanto » puf » cozdurmek » carkcıbaşı » mizahcı » unsuzunu gosterir » ikili kok » başka bir gune zamana erteley » turemişfiil » cağırtma » ecel şerbeti icmek » necef taşı » guvence » rucu etmek » sacma sapan » oruc » kor dokmek » ciziş » ceneleşme » cıvgın » kurumek » dokmek » dort koşe » ense koku » ili » kılıclama kacmak » ve bu koldan olan kimse » herkesin yararlandığı » allah akıl fikir versin veya a » olcumlemek » doner kule » baccılık » corak » teadul » işi başından aşmak veya aşkın » okseleme » eline cabuk » adıbatasıveya adıbatasıca » sağdan geri donmek veya sağdan » yosun bağlamak veya tutmak » cehre » semiyoloji semiyotik » gozetlenme » puklu » meyve ici » ar » ucayak » cuhcuh » uzun arac »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.