tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğünü küçüğünü bilmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcarak » cekmelik » ilk ornek » gozuyle tartmak » kumeleşme » karanlığıdeşmek veya yırtmak » zayıf duşmek » sulu gozlu » alternator » koşelik » bankada veya aracısında actırı » cayırlama » gecit toreni » akım olcumu » ozgurluk » ha bugun ha yarın » tumleme » mumeyyiz » boğa » karantina muddeti » isteğinde direnen kimse » teselli etmek veya vermek » ornek olmak » parcasıbağlıbulunan catal » ucuklaşma » huzunleniş » gobeğini kesmek » tespih cekmek » kapcık meyve » oncul » sure olcumu » boy gostermek » icki » musevî » karşıgoruş » elhamdulillah » icsiz » yun » cat kapı » mal » doğru soyleyeni dokuz koyden k » oğuzca » osurgan boceği » katılmasıya yapılan secim » acık sarı » murekkebi kurumadan bozmak » ufunetli » gorunumlu » cirkefleşmek » hayat gecirmek »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.