tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğünü küçüğünü bilmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dovec » half time » gozden kaybetmek » yuz kızartıcısuc » onlemek » iki kere iki dort eder » goz hapsine almak » ilâclı » butunlenmek » tarafından arabacıicin armağan » gonul belâsı » mercimek kofte » bucak bucak kacmak » cerrahî mudahale » kılcıklı » gozlerini dikmek » granul » kurtpencesi » yabanî gul » yandıgulum keten helva » uşengen » sırtına gecirmek » butun butun » ı i » tıkaclama » lu » gozunu kapamak » cıldır cıldır » mektep medrese gormuş » gucune koşmak » ikisi ucu bir arada tire ile » copurlaşmak » murekkepleme » koklemek » capraşıklık » conk » kacakcılık » muddeialeyh » kosnul » kulhancı » carpış » ordek balığı » olcunme » edilmesi » yahudi almancası » monsenyor » ada cayı » gosterici » ele gecmek » galebe calmak »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.