tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah esirgesin veya saklasın » kor duğum » carpışma » gumlemek » aslan » odun vermek » anlamaya yarayan sınama » bulamac » cağ » can duşmanı » urpermek » naldoken » antrenor » ustunsemek » cekmek » ta kendisi ta kısa soylenir » yahudice » işi başından aşmak veya aşkın » monitor » ustuvanî » yuruk semaî » tadıgitmek veya kacmak » yuzmek » cıngırağıcekmek » kostumluk » ilâclamak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » başından gecen olağan dışıola » uflec » allah kahretsin » kez duz kabartılar » soya cekim » orucu » sefalet cekmek » renk vermek veya rengini belli » cimleyiş » davayıileri bir tarihe bırakma » resimlerin sesli veya sessiz k » duşunce » oncel » buğday başak verince orak paha » yukselme » gulabdan » dortnala kalkmak » carşamba pazarına cevirmek » yonelme » yuk » icin surulen kimyasal madde » kopeksiz koye veya suruye kurt » sıkıduzen zapturapt »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.