tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
civi gibi olmak » art bolge » burokratik » gecmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » ucma » catlama » gokte ararken yerde bulmak » uğur ola veya uğurlar olsun » mucerret » pek cok » durac » cin anasonu » sutluce » aylakcılık » keciboynuzu gibi » cocukca » başetmek veya edememek » ağzınıacmak » gorunmez olmak » alâminut » dunya » ipek bocekciliği » izduşuren » aclığıoldurmek » kuf yeşili » karanlığıdeşmek veya yırtmak » parcacılık » gormek » tereddutle » teknik universite » sel gibi akmak » bolumlenme » doş » buklum buklum » pelikul » yağma etmek veya edilmek » ortalığıkırıp gecirmek » gulkurusu » kullanılan arac buat » golfcu » gozlemci » ve daha başka ekonomik etkinli » onel » oduncu » comez » olan ve genellikle ulkenin baş » sonmek » e hâli » subjektivist »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.