tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğünü küçüğünü bilmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gosterme zarfı » murebbiyelik » kopcalama » dansorluk » murdum » icini curutmek » sutbaba » ustelenmek » bolum » dil veya diller dokmek » rıza gostermek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cekiş » ic tuzuk » sloven » uniformalı » bukum » yonelik » tır » cerezlik » civili » kutuk » kuskun kuskun » duz » suzgunleşmek » bicim birimi » catlasa da veya catlasa da pat » masraftan cıkmak » usanc » yukseltec » maydanozlu soğan » haşlanıp ardından guneşte kuru » sonuclandırma » uzulmek » dondurulan ince uzun ışık ara » tokat atmak aşk etmek veya pat » cıkmak » secilmek » karavana cıkmak » ozellik başkalık ayrım » ve bilinc merkezlerinin bulund » kostekli » benlikcilik » gonenmek » cevher » sağgozunu sol gozunden sakınma » altıalay ustu kalay » ciğnemeden ağız icinde evirip » cotra » on soruşturma »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.