tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carpıcılık » cetin » roproduksiyon » buyuk » ic oğlanı » coplukcu » birey ustu » cizgi olcek » sondurme » ustune yormak » kuresel » ulac » cırpınıcırpını » tuzel » mutebaki » cok yavaşişyapan cevik olmaya » sureğen » kalbura cevirmek » acısınıcıkarmak » unsuzunu gosterir » mandallı uzerinde mandal bulu » terekkup tarzı » ceremesini cekmek » silip supurmek » bucuk » sungu » mahkemeye duşmek » odul » maca beyi » taşcıl » tovbeler olsun tovbeler tovbes » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » kotuleştiriş » ozen » gozenekli » muteaddit » kunguldemek » gumuşlemek » kepceli » ufurmek » on ad » uretmek zihnî yetiler oluştur » hayvan elephas » ic dunya » kan cekmek » alcalmak » topuk calmak » alt ust olmak » suc duyurusunda bulunmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.