tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uzere » sap yiyip saman sıcmak » ses seda kesilmek veya kalmama » takaddum » penceli » dorduz » tartışma goturmek » ayağıile veya kendi ayağıile g » ozgun » falso cıkmak » tunclaştırmak » ticanî » cimen » duğun pilâvı » formulleşmek » buruşukca » arnavutca » yuk » subjektivite » hodukce » guc » dunurluk » kosele taşı » cıkmak » dışıkalaylı ici alaylı » ağzınıveya cenesini tutmak » curmumeşhut hâlinde » sescil yazım » butunleşme » kuskunu duşuk » kesenin dibi gorunmek » gozleri evinden veya yuvaların » şarap fıcısı » caşıtlık » turancılık » bictirme » arkebuz » govdesel » vermek » temerkuz » kirec » kelle koltukta gezmek » yeşille lâcivert arasırenk el » teyel yapmak veya atmak » hızolcer » guleğen » bocu » sen bilirsin veya siz bilirsin » oğle » duğmelemek »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.