tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coğunmek » tuy tus » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » ana duşunce » yukseğe cıkmak » hoşgoru » parcalatma » cağlayık » curuk » teşebbus » tek bicim » tuccarlık » paydos borusu calmak » ak sulumen » kurek kemiği » boşluk » horoz dovuşu » işten gucten kalmak » dışbukey » temedduh » boluk » kuc » savaşcı » akşamdan sonra merhaba veya sa » cıkılamak » gozu yolda veya yollarda kalma » duğmelemek » sovulmek » sozel » mustehcen » baryum sulfat » ten » ceza gormek » kacakcılık » gozleri cukura gitmek veya kac » uce beşe bakmamak » oğunme » penceli » rucu hakkı » amerika uzumu » muteammim » ceşit » divanımuhasebat » ağaccık » pirinc » gormediğe donmek veya gormemiş » on kol » zorluk cıkarmak » den eylemek » pey surmek »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.