tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
patlak goz » lâğım doşemi » dili cozulmek » ustluk » santrifujor » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » pirinc » virus » taşboceği » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » yolu acmak » mukaddesatcı » vesveseye duşmek » mizahcılık » oğmek » guverte » suit » sureklilik ilkesi » formul » mezhepcilik » dalgunduz » allah korusun veya saklasın » gomlek » oncu tiyatro » celenc » bolen » el cantası » icinde duymak » gosterişsiz » haric olmak » ust gecit » hristiyanlık » duşurme » lunet » icin » libyalı » ucuş » muşavirlik » donebilecek bicimde yapılan şa » golet » akortcu » kalıba dokmek » aleyhinde veya aleyhine soylem » techil » necef taşı » yuklu » soz getirmek » araba devrilince yol gosteren » aynıkapıya cıkmak » otesi berisi »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.