tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
unsuz benzeşmesi » parcalatmak » cimdik » kopuksuz » huzunlendirme » devletci » elden vefa zehirden şifa » bir onerme sayılır cunku her » koşe koltuğu » golgeleyiş » cakırlaşma » orumcek bağlamak » salıncakcı » tuylu » lâf acmak » badana etmek veya vurmak » ortmece » suslu uslûp » renk vermek veya rengini belli » kolesiz » yuz » odunc alma » soğuş » arapca » kazak » inmek » sublimleştirmek » ay tutulması » tesettur » ozensiz » gureşme » mubalâğasız » gıllugiş » cekmek » işgucu » kucuk duşmek » ortenek » yatak ortusu » ne âlemde » gosterici » isparta halısı » oz odun » ana avrat duz veya dumduz gitm » nasip etmek veya etmemek » argac » armatorluk » kalite kontrolu » cark etmek » cok eşlilik » kılıcıkınına koymak »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.