tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğünü küçüğünü bilmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağırım » cotuk » gunah kecisi » sonuc niteliğinde başka bir bi » yukarı goğe doğru olan yanı » sut gibi » kelebek gozluk » goturmek » yuzulmek » hucumbot » verkac » koltukcu » duğun bayram etmek » yoğunlukolcer » mulâzım » gaile acmak » ihtiyac » tuz ekmek duşmanı » surpriz yapmak » secmecilik » tohmetlendirmek » umuda duşmek » başcekmek » havanın gozu yaşlı » kentcilik » odullendirmek » tes it etmek » kundakcı » cete savaşı » pencelemek » cekememezlik » gulumsemek » bereketli ola veya olsun » cilingir sofrası » murettep » ciğlik » perde cekmek » kırcıllık » dikensi cıkıntı » sozu ağzına tıkamak » hoduk » yelolcer » eli ermez gucu yetmez » durum » orgu » kucuk terim » kolaylık gostermek » giritli » ulkeler coğrafyası » bozguna uğramak veya vermek »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.