tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğünü küçüğünü bilmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soğuş » allah artırsın » bulbul canağı » kimin arabasına binerse onun t » cavuşluk » icirilme » saygıgostermek » ve katımadde » gununu gormek » orulu » bey mi yaman el mi yaman » japon » munhezim » camaşır sepeti » patlak goz » okuyana bırakan oyun muamma » akla ekle » dağcileği » hakkıodenmez » tişort » subyan » kalvenci » hiclik » supurgecilik » lâhavle cekmek veya okumak » pranga kacağı » ıspanaklıborek » gonulsuz » basmak » hayvan derisi » cerge » kulte » gun tutulması » ihrac » guc mevkide kalmak » cıkılan catkı » goz dikeği » notrleştirmek » denizkopuğu » kışve yaz arasındaki mevsim i » caresiz » nuzul inmek veya gelmek » ifrat tefritte kalmak veya bul » durumunda olmak veya bulunmak » yerkure » coğunlukla » uranus » yetenek ve genel gidişdurumlar » rantcı » munasebete girmek »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.