tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğünü küçüğünü bilmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fikir yurutmek » şanlışohretli » carşamba karısı » kacamak » cıkarmak » cerci » sonuc vermek » buyuk elci » batıturkcesi » kan cıbanı » mueddep » ve bilinc merkezlerinin bulund » tesaduf etmek » tuk » gomuluş » bicilmek » asal sayılar » gucluk » kerpicleşmek » puruzlu » uflenme » moğolca » ahmakca » husnuniyet » imalâtcılık » dır dir dur dur tır » kufelik » lenincilik » ustume iyilik sağlık ustune u » pence » cok guzel kadın » duruk » aza sormuşlar nereye coğun » allah kabul etsin » aklıbaşından bir karışyukarıve » ceki taşıgibi » yuksek » ananın orekesi » entelektuellik » ucunculuk » cemen » golgelemek » acemi caylak » avurdu avurduna gecmek » tecessum » acığıcıkmak » capkınca » ağaclıklı » civi » gormezlik »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.