tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şuphelenmek » gun durumu » ici rahat etmek » gozunden surmeyi calmak » ust yapı » afgan » veya orulen dikey duzlem » sumek » cardak » ara acmak » kadının yuzunun karasıerkeğin » elektrikci » golalası » gec » uzumculuk » milfoy » cadısupurgesi » acık vermek » takarrur » rusva » dovulgenlik » golgelendirmek » odenmek » kulağıveya kulaktan cınlasın » şukretme » kibritci » kulağıters taraftan gostermek » yola duzulmek duzelmek veya ko » uretim gucleri » sur atlenme » kosele » mutekabiliyet esasıuzerine » kulâh » mulk » kafa kocanı » cember » guneyli » ne şeytanıgor ne salavat getir » cobanın gonlu olursa tekeden y » sacmalık » koşebent » gonul akıtmak » yukletmek » kancılarya » ceşit » somurulme » ustune başına etmek » şerefe veya şerefinize » cevirmek » mulâzım »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.