tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunden gune » eli ermek veya ermemek » cıngıl » ceşnilenmek » cıldırmak » duduk makarnası » urun vb » goze batmak » icini yakmak » onuruna vermek » cirozluk » boylece » kalcalık » muzebzep » acıkok » tahakkum » tat » kuşucurmamak » girintili cıkıntılı » bulaşıkcılık » ceyrek » galebe calmak » cekiştirmek » guvenlik vanası » yumuşak unsuz » ictepi » ozletme » ustune koymak » karakılcık » takallus » cekichane » yuklu » ceşitli » kurt gibi kemirmek veya yemek » muteahhitlik » cınlatma » aylakcı » durust » elden ele gecmek » selâmunaleykum » bid at » ozel ad » ne buyrulur » gulleci » alıal moru mor » sulfatlama » yabancısıolmak veya olmamak » dozunu kacırmak veya dozu kacm » undeşlik » ikide bir veya ikide birde »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.