tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bilgic bilgic » surmeli » oparlor » cubuklu » hukumler ve izlenecek yollar » calkantı » yaka paca etmek veya goturmek » tefahur » acık dolaşım sistemi » akce » turemişsıfat » gecersizleşmek » cadır ciceği » yuzune yazmak » gecirmek » dort elle sarılmak veya yapışm » departman » ucuz » cat pat » aklızıvanadan cıkmak » cuval » hukumdarlık » buğday surmesi » ustune yatmak » ağlayanın malıgulene hayretmez » arap » nutasyon » zurafa » allah iki iyilikten birisini v » murettebat » golge balığı » asansorcu » ve daha başka ekonomik etkinli » golet » ehlisunnet » acıkcı » kısmeti acılmak » bir kıyamettir gitmek veya kop » kostek vurmak » pire icin veya pireye kızıp yo » mudellel » ele gecmek » sersem etmek veya serseme cevi » gocmenlik » bugunluk » yoğunlukolcer » oz yaşam » citi yapmak » dokulmek » kızılkok »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.