tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğünü küçüğünü bilmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turkleşmek » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » canıağzına veya boğazına gelme » karagozculuk » tokaclama » pirinci cok su kaldırmamak vey » zumre » teehhul » şukur etmek » tekautluk » gok kuresi » surcmek » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » masal okumak veya anlatmak » vucuda getirmek » on vurgu » tıngır sac elim hamur karnım » yıllık ve otsu bir bitki convo » duduk gibi kalmak » kul olmak » garniturlu » ipek boceği kelebeği » centiklemek » dokmek » uzerinde durmak » icmek » cağrıştırma » gonderi » allah halil İbrahim bereketi v » alp eren » buk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gulistan » curuk tahtaya basmak » hizmetcilik » hucumbot » ordekbaşı » kececilik » şimdiye kadar veya şimdiye dek » musteşarlık » humayun » ozel tiyatro » aclıktan olmeyecek kadar » ciğsut emmiş » ışık golge » anlamına gelmek veya manaya ge » allah ın işine bak » katolik » kelepceli » ordovr tabağı »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.