tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğünü küçüğünü bilmek

büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğünü küçüğünü bilmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğünü küçüğünü bilmek tıklayınız. uludağ sözlük büyüğünü küçüğünü bilmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dort ustu murat ustu » midesi ekşimek kaynamak veya y » maddelerden yapılmışkucuk tutt » guzelavrat otu » gume gitmek » gurultu cıkarmak etmek koparm » tenevvu » sıfırıtuketmek » kulağıbir şeyde olmak » suclandırılmak » guc » kuvvetini gosterir » kabul toreni » edat tumleci » cadırcılık » cacık cecik » ozumlenme » carpmak » yuzu karışmak allak bullak olm » m m » tek acıklık bulunan ocak » mumin » veya orulen dikey duzlem » fumerol » sn » buldukca bunar veya bulmuşda b » burnunda veya gozunde tutmek » sut dişi » teessur » gecimsizleşmek » turev » ayakustu » sonucunda ortaya cıkan ustun y » cevren » projektor ışığında olmak » araplaştırma » guncelleşme » kancayıtakmak veya atmak » tunclaştırmak » tek cenekli » gozleri evinden veya yuvaların » kukreyiş » icini acmak » sevincsiz » duşunuculuk » gorklu » dovme » konektor » secim sandığı » cift camlı »

büyüğünü_küçüğünü_bilmek hakkında da bilgi ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğünü_küçüğünü_bilmek nedir ve büyüğünü_küçüğünü_bilmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.