tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puskul kuyruklular » cavuş » cırpı » crocodilus » pişirilen tatlıcorek » ardıc otu » yardımcıyargıc » hilâfetci » kuflu » juglans regia » paha bicilmez » cakmaklık » turkucu » ustunde hakkıolmak » şifreli canta » oyuncak » coklarınca » ışınolcer » buzuluş » butun butune » makro » sırca koşkte oturan komşusuna » ulkudaş » oyle veya oyle yağma yok » oruc » az gormek » yaradan tanrı rab mevlâ » diline dolamak virt etmek veya » hazır duruma getirildiği omurg » kedi ile kopek gibi » guvencesiz » al gulum ver gulum » kut » gozuyle gormek » tumgenerallik » bakır sulfat » gecmelik » ornek » cıkık » ucuza cıkmak » ustune yıkmak veya yıkılmak » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » carşafa girmek » kulak civisi » hint ciceği » kopure kopure » tumen » kopek » munhani » yuzey şekilleri »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.