tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mes ul tutmak » organların her biri » odobenus rosmarus » yalın ayak başıkabak » allah rahmet eylesin » himaye etmek » kırk yıllık yani olur mu kâni » turk biberi » sondurmek » bocek kabuğu » karşısına gecmek » duzence » cer cop » tekebbur » muco » bolme » kirecsizleştirmek » dunyaya kazık cakmak veya kakm » gudukleşme » atıp veya atmak tutmak » kaktus » notrleştirmek » komutator » ekmeğine yağsurmek » girdisi cıktısı » humanistleşme » yuklu » ovguculuk » candı » pengo » ozne obeği » uc uca gelmek » gonul yakmak » toplu calışım » bakır sulfat » kulfetsizce » sansurcu » imza atmak veya bir şeyi imza » sabahın korunde » bolucu » yokuşcu » ataturkcu » tenezzul etmek » ağıtcılık » aşırıuc » ucuncu cağ » şukretme » oğretmek » ozlu camur » umur gormek »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.