tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pompalıtufek » dumanıustunde » araf » cuk » taklip bi » it surusu kadar » vişnecuruğu » cekmek » sabanın tutağına yapışan el ac » başortu » celme » pabuc » musabakaya girmek » alcak kabartma » olme eşeğim olme yaza yonca b » kalensove » oncelik » iyi soylemek » germanofil » kecisakalı » vazgecmek » yureği yarılmak » sual acmak » kacırmak » cift ayaklılar » cizge » ust baş » cağırış » ozet » tatlıyerinde bırakmak veya kes » boşluk » kısmının sonuna kadar olan uza » cubuksuz » cirkin » iki eli birinin yakasında olma » ustunde toplayamayan gafil » bicimsiz » sarıkcı » yusru » kacan balık buyuk olur » hukum » edep yahu » takla atmak veya kılmak » cimdik » ağız tamburasıcalmak » gır gecmek » acıktan » cembersiz » taşcılık » cepellilik »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.