tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ortmek » cotuk » ceng » yunanca » inayet etmek veya eylemek » fırıldak ciceği » dudak bukmek » davranmak saygıgostermek soz » carpıklaşma » uretmek zihnî yetiler oluştur » keceleşme » cıldırtmak » boğazıduğumlenmek » mineral » yuk katarı » uslûpsuz » bitki ortusu » rusum » gozetleme » acılma » cozulmek » sıcmak » hic değilse veya hic olmazsa » caprazolcer » ici tez » omrubillâh » donmek » gozlemek » deli raziye gibi » işbirine kalmak » buyuk oynamak » konuk sanatcı » dostca » cekmek » katıyurekli » iki cami arasında kalmışbeynam » celik başlık » hatırlatmak » kullanılan tadıacıve bir yıll » belirten kural » ic evlilik » kahrıcekilmez » ağzıcirişcanağına donmek » ecek » belcikalı » gercek dışılık » sefalet cekmek » ozumsemek » rezalet cıkarmak » kriz gecirmek »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.