tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tabak sevdiği deriyi taştan ta » deniz cıkmak » tumamirallik » felc olmak » ağırlık basmak veya cokmek » gagavuz » icten » yan yuzergiller » ortulu » para cuzdanı » ac gozluluk » lâponyalı » tıkaclanma » surutme » tuylenmek » nasranîlik » cekingenleşme » allah ın binasınıyıkmak » gozlerini dikmek » hatırlatmak » hacivat » arıtma unitesi » girintili yer » calgısız » maocu » aklından gecirmek » mavi boncuk kimde » savaşcı » kıskac » ceri » kocek » v » ciftteker » kuskunluk » kanlıbıcaklı » u » capak » ne cıkar » kelepce » mustakil » imparatoricelik » ağıt yakmak veya tutturmak » nufus kâğıdı » kapcık meyve » araclıjimnastik » babaî » gozu tutmamak » gorecilik » tagallup » teselsul »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.