tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » paralel yuz » direnc » gecinme endeksi » duz unlu » omru oldukca » soyup soğana cevirmek » işbolumu » mecusîlik » gorunmek » dik acı » gecinmek » oğur olmak » camaşır ipeği » bu abdestle daha cok namaz kıl » kucuk gormek » yuzleme » kılıc » formdan duşmek » uretimsel » portlek » tepeli dalgıc » gurbuzleşmek » turev » kredisi duşmek » potansiyel suclu » meraktan catlamak » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » cat etmek » yonerge direktif » suslendirmek » gun batısı » damdan duşer gibi duşercesine » basıncolcer » cevrelerine saldıklarıkendiler » ozel » carpmak » tevekkul » goynuk » dongel orucu » yuk » onleyici » bir cicekle bahar veya yaz olm » gozettirme » supurtmek » cimentolanmak » donmek » kedi veya eti ne budu ne » ciğer kebap olmak » ocağıkor kalmak »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.