tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ren geyiği » secmeli ders » allah ziyade etsin » cirkin » tupluk » tespih boceği » odyometre » cip » gozunun yaşına bakmamak » tedahul » buzuşuk » kokleme » ağzıacık » cecik » kultur sitesi » solusyon » cerceveletme » surmek » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » yer ucmak ii » allah cezasınıvermesin veya al » catkı » aklının koşesinden gecmemek » gordurmek » ayakustu » alcalma » suje » tayyor » bayındur » durust oyun » yureği goz goz olmak » dolap cevirmek veya dondurmek » goz » aktualizm » cenesini actırmak » tanrı ya şukur » kralice » elden ele gecmek » elaman cekmek » sanskrit » rutbesiz » alman papatyası » sinek ufak veya kucuk ama mid » başınıcatmak » ciftleştirmek » belgegecer » nazar değmek veya nazara gelme » kalp kazanmak veya fethetmek » hucum » calık »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.