tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kusursuz » oznel » başıdara duşmek » âlemi var mı » sıla ozlemi » zaviye » cıban işlemek » tadıgitmek veya kacmak » duşman duşmana gazel veya yasi » teessuf ederim » uykusu kacmak » soya cekmek » yer cokuntusu » silâhcı » canısağolsun » cocuksuluk » catallaşmak » akdeniz humması » acımlama » alt ust boreği » yazı tebliğ tebligat » bu yuvacıklar topluluğunun bal » mez » konakcı » nukleon » calımlıcalımlı » yularıele vermek veya yularıka » guvensizce » actırmak » kor şans » kendine ozgu » cengel sakızı » uğur boceği » den yana olmak » kabarcıklıduzec » zembereği boşalmak veya boşanm » sureğenleşmek » gok taşı » yuzmek » bicim » mucevhercilik » mukrim » tokaclamak » acığa cıkarmak » ustalık gerektiren iş sınaat » guc » rum ateşi » duz yuzeylerden her biri » yuz yazısı » allah vergisi »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.