tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
otturmek » acık » gore » başına işcıkarmak » nitelikli işci » tm » bulunan bolum kafa ser » cepecevre » elekten gecirmek » fakulteli » etut etmek » culu duzmek veya duzeltmek » mucadele » cağıl cağıl » yıkılmayacak bir bicimde duzg » garaz veya garez bağlamak » muteahhit » nefesi kesilmek daralmak veya » kacmak » orgutlendirme » belcikalı » beis gormemek » cığduşmek » koyuvermek » kıcın kıcın » cozulum » cocuksuluk » aşağıfalan yukarı » takipci » i » hindu » kokten » mekanikcilik » butun devletler » altı b sınıflamalarda ikinci » kok » salca » askere cağrılmak » yuzsuzleşmek » goynumek » ic kulak » celikleştirmek » allah aşkına » tenceresi kaynarken maymunu o » yatcılık » kemiksi bolge » ordunun hareketlerini duşmanda » toplumcu gercekcilik » aclıktan gozu veya gozleri kar » colpalık »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.