tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ikram gormek » guc belâ » sıcrayıcı » gunuculuk » futuvvet » benlikcilik » topculuk » trabzon hurması » ac kalmak » kamcılı » cift kapı » akciğer gobeği » yuzu yerde » hippocastanum » gecim sıkıntısı » ozdeksel » mercimek kofte » popculuk » muthiş » cok eşli » ateşpuskurmek » her biri mesame » ustune kuşkondurmak » yere hızlıca surtulduğunde haf » yon zarfı » mufteri » muziksever » başısıkılmak veya sıkışmak » altı b sınıflamalarda ikinci » arısutu » cıfıtlık » ciğiplik » cicek sapcığı » anketci » tarihsel ozdekci » koydeş » pis soz » paranın ustu » gun almak » aklıbaşından bir karışyukarıve » bilinc kaybı » şeytana kulâhıveya pabucu ters » doğaustu » pluralizm » tasasısana mıduştu » aslan sutu » kır gulu » ciceklenme » muttefikan » ic mimar »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.