tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yan cizgisi » zıvanadan cıkmak » sulus » mutegallibe » koncerto » yureği kabarmak » cekmek » ne arar veya onda ne gezer » gepegenc » duzenlemeci » uzmek » temerkuz » etkilerle oluşturduklarıyer de » ors kemiği » ozgunleştirme » ustune koymak » yakınlık gormek » gecmek » olay cıkarmak » cantadan yetişmek » adamın adıcıkacağına canıcıksı » bicimlerde tutturmalık » sıctıcafer bez getir » geriye yurutmek » mili » tane tane soylemek veya konuşm » olmek » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » duşundurucu » melul » cıkar yol » ustelemek » teavun » corbacı » alt cene » yoneltmek » eli boğrunde » hukum vermek » ormek » coğdurmek » gomlekli » icerikli » soyleşi » ozel girişimci » yuz binlerce » eğilimli ortu » tellur » munafıklık » yukseklik » allah selâmet versin »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.