tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muslukcu » cektirmek » merdane » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » şehit duşmek veya olmak » korukcu » rusum » kopekgiller » icirtmek » nazıgecmek » cevirici » ana yureği » marmara cırası » naturmort » veya bu anlamda birleşik isim » muhurlu » kusme » başıbutun » ilgi gostermek » cevirmek » elci » dostluk kantarla alışverişmis » suclamak » mustebitlik » ici gitmek » onunce veya onunden » yuz » muhammedî » kutletmek » havuclu kek » kiremitcilik » pirinc pilâvı » epikurculuk » duygularıacığa vurmak » iz duşumu » kumbet » duğununde kalburla elekle su t » hoşgoru » kolacan etmek » uveymek » dili donmemek veya donmek » kıskıvrak yakalamak veya bağla » icine sokacağıgelmek » ku » sinir torpusu » av ev » dokmek » cekingence » tokezlenmek » orumcek sarmak »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.