tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucurumlaşmak » vezikul » ozgurleşme » gonlunce » koyuvermek » hatır gonul bilmemek saymamak » catıeteği » tertipci » kucuk hindistan cevizi » kosnul » japon elması » sa se » civici » değiştirmemek veya yanılmamak » muncer » rolâtivizm » utancından yere gecmek » aramak » kulağıkirişte veya tetikte olm » boşta olarak yapılan ortu » ay aydın hesap belli » urpertmek » pembe gormek » gecinme endeksi » pamukcu » ayağıile veya kendi ayağıile g » tehaluf » namzet gostermek » cengi kolu » gufteci » alcalmak » mezardan cıkarmak » coğaltış » marksist » komurleşme » cerkezce » kotumseme » teşekkur etmek » kalca kemiği » tuylendirme » acındırma » allah » canak » elektrik supurgesi » tesettur etmek » demec » dokulmek » serguzeştci » cakaloz » bakac »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.