tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goruntu » muzelik » diskci » ozensiz » zul » cokertme » gunleri sayılıolmak » teşekkul etmek » el elden ustundur ta arşa kada » mangal gibi yureği olmak » ayıptır soylemesi » copurlaştırma » devrik cumle » ciğduşmek » keyfinden bayılmak veya dort k » denizde kum onda para » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » işler acılmak » tatar » kaldırım işcisi » kuşmu konduracak » utu bezi » cunku » undeş » nu » murtefi » yalcınlaşma » sozlu » duşkun olma durumu iptilâ » aklınıbaşına almak veya toplam » kumbet » nacar kalmak » alışkılarının butunu » tufek » cift zamanı » corap sokuğu gibi gitmek veya » cileye girmek » ek » hâk ile yeksan etmek veya olma » capsız » yusufcuk » tarla acmak » kalcalı » sevincli » sokel » gocup gitmek » boğa gureşi » meyan koku » yucelik » limon kufu »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.