tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oleyazmak » muvellidulhumuza » kelime turu » perde cekmek » coreklenme » allah halil İbrahim bereketi v » calıştırılma » musaade etmek veya buyurmak » oz yaşam oykusu » suyukculuk » artistce » suruklenmek » lehce » şantor » tadıgitmek veya kacmak » surundurme » afrikalı » salon camı » karesel bolge » celikleştirmek » gozu buyukte olmak » arap » kucuk ad » ondalıkcı » teyel yapmak veya atmak » kapak bıckısı » başa cıkmak » lâcivert di » buyur » oldu olacak kırıldınacak » hazarca » azerî » kulleme » kup » muphem » catışma » kuplu » ustune yok » gu » nufus kesafeti » at » hasretini cekmek » onemseniş » nemceker » cuval » karşıcıkmak » yollara sokaklara dokulmek » algıbıcağı » zuluf » icki âlemi »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.