tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icini sarmak » ince eleyip veya eğirip sık do » tevettur » cığırtma » cıkarılmak » şerit » maddelerden oluşan varlığın he » butunlemeli » duzen vermek duzene koymak vey » sil » cakılma » kucuk capta » mukâfatınıgormek » cakmak » celişiklik ilkesi » kelle kulak yerinde olmak » dağılmak » bicim birimi » işaret yay ayrac » gunu yetmek » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » iştirakci » cokturme havuzu » denetci » australis » duvesimek » bicimlendirme » cancılık » sozu dağıtmak » yukseltmek » tarafından arabacıicin armağan » kılıc cekmek » supruntu » keci yolu » muhimseme » carpılan » ferman cıkarmak » ozellikle » puflemek » catlama » kucuk tovbe ayı » yuzu yerde » hizmetlerine bakan uyeleri ha » oruluş » boburtu » ay modulu » cıkıntı » merkezî ulke » hırtlambasıcıkmak » cıkma »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.