tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucu cengelli ağır demir arac » gozyaşımemesi » omrumun varı » yuvaya donuş » cirozlaşmak » alcıcı » duven dişi » azaltmaya yarayan arac egzoz » sozleşme tutanağı » polemikcilik » ustelenme » doneklik » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » ici titremek veya titrememek » goz bağcılık » cicek yağı » surekci » olcusuz » İlk cağ » kecesini sudan cıkarmak » sanat dunyası » yağlımuşteri » gecce » dunya yıkılsa umurunda değil » etiketci » dereyi gormeden pacalarısıvama » ostaki borusu » doşeniş » koltukcu » suzulmek » olu doğum » oldurulme » sıkıduzen » lokmasınıdokmek » gozuyle tartmak » koltukculuk » icini bayıltmak veya kıymak » teknik oğretim » allah yarattıdememek » incir cekirdeğini doldurmamak » cıkmak » bukulmek » cakırkanat » bukuk » secilmek » sırtcı » fare duşse başıyarılır » moskofluk » gece silâhlıgunduz kulâhlı » ikinci cağ »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.