tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
amerikanca » ebussuut efendinin torunu » soyleyiş » guvenme » yoneltec » sıcma » iştirakci » duşsuz » suzulme » ozsel » haberleşme komunikasyon » boğurmek » ozeniş » teberruz » guvenlik » itibar gormek » cengel » gece » celebice » buzgu » gokte ararken yerde bulmak » temizlemek veya parlatmak icin » okleme » e kuvvet » beşyuzluk » gol ayağı » değişkene gore hesaplanan sayı » bunalıma duşmek » carıkcılık » sora sora bağdad veya kâbe bul » yer sıcanı » yolgecen » yalıngoz » calap » calışma » kopcasız » kabuk yonetim » goz pencere » sovup saymak » ustune perde cekmek » topac gibi » cekim ekleri » hayvan koklaşa koklaşa insan » cokertme » yuzsuzluk » carpıcılık » oksuz » sağlayan şartların butunu » taayyuş » munebbih »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.