tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hanefî » gunahkâr » urkekleşme » kaclık » tagallup » munhasıran » bukucu » catlamak » yukleme » balkanlı » dovmek » jole » den yana cıkmak » culpan » mutevelli heyeti » teneffushane » cekme » unlu benzeşmesi » tezkiyesini duzeltmek » duğmeci » uşengenlik » super fostat » kır gulu » cap » yontma taşdevri » paralel iki yuzeyin sınırladığ » yetişmeyesi » ya ya » yaygın oğretim » gurultuye gitmek » nobetcilik » cok yetiştirilen bir bitki hor » gozleri velfecri okumak » ortmek » cukurlatmak » tel in mitingi » cekmek » kulağıbir şeyde olmak » kapsamıolan » yuz akıile cıkmak » bortulmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » cok gormek » yardım kurulu ve şirketler bir » kedi ile kopek gibi » terbiyesizlik etmek veya yapma » el ayak veya el etek cekilmek » ucu cengelli ağır demir arac » cağanak » ictenlikli »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.