tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
curuk sakız » işi ne » otucu » lu » başcı » cozdurmek » keci sakal » ayağına veya ayaklarına kapanm » tanrımisafiri » cekiştirici » bileğine kadar veya bileklerin » pacavraya cevirmek veya pacavr » gurultu cıkarmak etmek koparm » batıl inanc » it uzumu » askıya cıkarmak veya cıkarılma » surmeli » kotumserleşme » kurban bayramı » soz birliği » oncul » cekirdeklenme » gobek havası » on yaylak » elcek » tepetakla gitmek veya yuvarlan » bicim » copluk horozu » usera » aklımda » evc » miktar ile indirimden sonraki » lecek » koruk » muezzin » faydasınıgormek » koc burunlu » ceyrekleme » ağzınıkullanmak veya satmak » oylamaya gecmek » istenilen bicim elde edilen m » oneride bulunmak » pelur » maketci » gucendirmek » kredisi duşmek » acısal yol » ozgurlukcu » uzun yol surucusu » surmeleme »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.