tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uflec » buyuk » donmek » munasebetsiz » gunluk guneşlik » gozden kacmak veya gozunden ka » doşeme » kucukce » yıva » cıkmak » tevekkul etmek » ciğeri veya yureği sızlamak » duğumlemek » tehyic » evvel allah » kulek » hint irmiği » olan kişilerin toplanıp toplum » kucultme » guvercin » kutleme » percinlemek » yukumlendirmek » unsuz benzeşmesi » siyanurik » skoc » ağac arac eğirmen kirmen » puskuruk kulte » uşengenlik » tuzel » ihrac etmek » ferdiyetcilik » dinamitci » hint kamışı » gizil guc » kotu gozle bakmak » al bayrak veya sancak » ziyafeti cekmek » okse » ulke acmak » sozunu esirgememek veya sakınm » curuf » goz yummak » tuymek » sigara boreği » caba harcamak » kulakcı » duygularıacığa vurmak » cerkezlik » veya ağzının icine bakmak »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.