tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
deve bir akceye deve bin akce » od dışı » acmaz halatı » gonul eğlencisi » guc kaynağı » ruhiyatcı » olur şey veya olur değil » eşbicimli » kosele taşı » ağız yer yuz utanır » korleştiriş » puskul kuyruklular » kadiriye » acık oy » soz tutmak » karşıgoruş » yalelli gibi veya arabın yalel » oğle uykusu » kup » gulumser » tarafından arabacıicin armağan » bir soyle on dinle » halic » yusufcuk » katoliklik » nakliyatcı » ummetcilik » genclik » cın cın otmek » coraklık » ordurmek » ucu » tacsız » cekiştirici » koşebent » furumaye » havan dovucunun hınk deyicisi » gecmek » yuruk aksak » akıntıya kurek cekmek » namertce » bıcak vurmak » kubalı » sacıştırma » acısıcıkmak » kofteci » şansolye » kaptan koprusu » kose » circirci »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.