tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokelme » mubadil » sunguleme » den yana » kokunden halletmek » cekiştirmek » doğmeci » yedikardeş » terutaze » cıralık » mağazasıolan veya mağaza işlet » yuk asansoru » kılık kıyafet duşkunu » sulungiller » oğreticilik » gozune carpmak » corek mantarı » kopuk » yanılgıya duşmek » duztaban » uzuntulu » sumuksu » duşundurmelik » malta humması » yukseğe cıkmak » murt olmak » kirec ocağı » karşıtı » golermek » cırılcıplaklık » allah kısmet ederse » mucevher mahfazası » kesip veya kestirip atmak » zevkini cıkarmak » gurleşmek » kerpicleşme » gunluk » aylıkcı » fulûs » utopi » itibar gormek » yangınıkoruklemek » serce parmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » lânet olsun » kumeleşme » kacırma » ucurum » munteha » recine kanalı »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.