tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onune bakmak » guzlek » buyuk soz soylemek » ipekcilik » kampa girmek veya kamp yapmak » bakac » anlamaya yarayan sınama » tevarus etmek » simultane » kalbi carpmak » oğlenci » corbaya sinek duşmek » kucuk sesli uyumu » cipura » guzellik » partoner » boluşum » dehşete duşurmek » cinli » mutevali » yurutucu » acığa vurmak » zevki cıkmak » gercek varlığıinkâr eden aşırı » ateşci » cakma » kopruleri atmak » kuşne » kubist » arpa ektim darıcıktı » bırak allah ınıseversen » gozcu » ozlu » torpu » gecit vermek » uvertur » gostermek » cıkıştakozu » cumle » duzmece » cuhelâ » yonetilme » kırmız boceği » allah ın hikmeti » bolumlerine konulan ağırlık » glâyol » mefruşatcılık » vermek » orgucu » cicer arietinum »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.