tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı

büyüğün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nukleer enerji » catlasa da veya catlasa da pat » tadıgitmek veya kacmak » dudağınıbukmek » yuk odası » cuvallanmak » fırıldak cevirmek veya dondurm » seruvenci » bilgic bilgic » surekli olarak gidip gelmek » kanada kavağı » ice bakış » paca » af buyurun » musamahasızlık » bulunan bolum kafa ser » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » takla boceği » yuz yuze gelmek » dokmek » acık deniz » gocurtme » koşe yastığı » daha neler » panislâmcı » bohcasınıkoltuğuna almak » goze » oyle olsun » parazit » catallı » şeşuse » olcu » yuksek fırın » ceşnisine bakmak » sunepelik » kostek vurmak » sacılmak » ackısız » gibi cok yonlu hizmetleri en a » bolungu » seluloit » tarikatcı » koleci » icin » wistaria sinensis » takipci » dekoratorluk » bir suru » fırsatınıduşurmek » soz cambazı »

büyüğün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.