tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sidik sokturucu » başdondurucu » olu » yıkılmayacak bir bicimde duzg » gozluklu » mushil » uygurca » boşsoz » eşbasınc » kulâh giydirmek » ciğborek » fusun » munhal » odeme » uzak goruşlu » derin derin duşunmek » ne yuzle » sevda cekmek » cakıntı » zehir sacmak » fırcalanmak » korkusuz iyi dovuşen kendine » goz alıcı » yer bakır gok demir » ileri goturmek » uğur boceği » olu nokta » posteki saydırmak » bilâkayduşart » cancı » oksurtucu » goruntu » bicimsizleşme » sinemacı sinemanın ceşitli ko » cepin » tesanut » ozenme » cizik » ucmak » birbiri icin yaratılmışolmak » kantcı » corap » yosun bağlamak veya tutmak » parmak uzumu » gerekceli » cok eşlilik » ak sulumen » taşcıkartmak » ucmak » ağzıcirişcanağına donmek »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.