tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
folk sanatcısı » boğurmek » duğumsuz » dolambacsız » yukselmek » gozden gecirmek » slovenyalı » belirtilen bolum » yuklem birliği » sıfıra sıfır elde var sıfır » cadır ciceği » kırkından sonra saz calmak » musluman mahallesinde salyango » yuzunuze guller » koyungozu » cenk » gullâbici » ac gozlu » kopekle yatan pire ile kalkar » kul rengi » tevessul » celik parca » allah kısmet ederse » hareket » gozunu hırs burumek » cırpı » cıkmak » hunnap » kalp akce » kupeli » duz yuzeylerden her biri » ortuşmek » gecce » kufelik » sozunu esirgememek veya sakınm » kimse » koşe kapmaca » guvec » kuşucurmamak » cıngırakcılık » başortulu » yedi duvelle barışık » portlemek » cıralı » koltukcu » gobeği catlamak » kına ciceği » nufus coğrafyası » alâminut yemek » gumrukculuk »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.