tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tehevvur etmek » kahır veya kahrını cekememek » ucra » kıcın kıcın » bohca » acık secik » karavana cıkmak » orman sıcanı » mutefekkir » parcacı » gercekci » duzeltme » surucu » eşek sudan gelinceye kadar dov » gı gi gu gu » cec » kendisini değiştiren calışma s » celikleşmek » silip supurmek » korece » tumler acı » entelektuel » oburu » sozluk birimi » cay » soz veya lâf aramızda » tozunu almak atmak silkmek ve » cekimli » kunye » ackılama » papara veya zılgıt yemek » mitral kapakcığı » vazgecmek » kucuk burjuva » ackıcı » fin » borc » on veya beş para etmez » guclendirme » puturlenme » zubde » sungusu depreşmesin » dokuntu » gosterdiği yetenek veya guc » gencten » hakkıodenmez » sovme » sozun ardıboşa cıkmak » cokkunleşmek » gocuk »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.