tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ikram gormek » surusune bereket » cimmek » cihanşumul » geyik boceği » yiğitliğe leke bok surmemek » suclanmak » duduklu » seckinleşmek » yuzucu » run » catallaştırmak » buzdurme » burnunu cekmek » cağlamak » duşkun olma durumu iptilâ » buzlar cozulmek » dağgolu » catal ses » yapılan resim ve bezeme işi » ciltci » tatsızlık cıkarmak » ledun ilmi » gok kumu » arkac » vergi kacakcısı » emanetcilik » koncina » goruntusel » cevirmek » nufus patlaması » top surmek » parfumeri » percinleştirme » işci sigortası » sacın ak mıkara mı onune duşu » gozu kapalı » duz yuzeylerden her biri » onerti » zikri gecmek » parcalıbohca » neptunyum » doğma buyume » tapu kutuğu » tentur » nakşibendîlik » ağzınıacmamak » gul gibi bakmak » sozu ağzına tıkamak » beli bukuk »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.