tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turlu şeylerden yaptıklarıve t » plutonyum » bucuklu » gunun adamı » cifte atmak » cozuluş » ilgincleşmek » okuz gibi » henuz » kemiğine kemiklerine kadar » sac » tekere comak sokmak veya taşko » lâf ola beri gele » su culluğu » dışyuz » ey » mulâhaza yapmak » noel ağacı » gonendirilme » tirşe gozlu » ne hesaba gelmek ne de kantar » kim oluyor » anadolu » folk sanatcısı » odun komuru » buğday surmesi » yuz yuze bakmak » cıma » ustunden gecmek » docent » osmanlıcılık » carpıştırmak » cam sakızı » tekduzeleşme » adıgecmek » turkuleşmek » gectim olsun » bakla dokmek veya atmak » istencsizlik » allahuâlem » halacca » cığalanmak » yoruk » baştan cıkmak » carpıtmak » acık vermek » cığrış » gobek » duzen » odiyometre »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.