tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hukmen » buyultmek » kuşatma ihata » iki rahmetten veya iyilikten b » gondermek » coğullamak » cullama » tokatcılık » japon hurması » gonul borcu » cocuk yapmak » eline duşmek » bilincsizlik » mineral » gosteri adamı » istencsiz » ceşit » lık lik luk luk » perde cekmek » gunu » gormez » kor nokta » koklu » capalı » kılık kıyafet duşkunu » şeytan gecmişgibi » kurekcilik » sıcramak » işi cıkmak » cıvma » ak don kara don gecitte belli » birbirinin ağzına tukurmek » ta kendisi ta kısa soylenir » ofkelendirmek » gundondu » genel kutuphane » cağcıllaştırma » geciş » xviii yuzyıl sonunda başlayan » burum » uzunlamasına acılan oyuk » masor » humanizm » kalıc » silip supurmek » kulâh » duğunsuz » aksi tesaduf » surtukleşmek » bir orman ağacıcastanea sabva »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.