tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ilgi cekici » film cevirmek » odenen prim karşılığında bu iş » kırbac » sutune kalmak » sozluk birimi » kostumlu » uzengileme » mekanikcilik » gulucuk » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » tekessur » gokkuzgunlar » eşbasınc » muge » sonumsuz » dort » kardeşce » hicbiri » pat kut » omuz opuşmek » kader talih » odem » elinin koru » argaclama » temas etmek veya biriyle temas » suru » bicim » mubalâğacılık » gozu bağlıolmak » akıl oğretmek » malikî » gonul koymak » gecim zorluğu » ici ezilmek » puturlu » yazboz tahtasına cevirmek » bıcılgan » bulunan bolum kafa ser » yonetmelik » siperlik » herkesin arşınına gore bez ver » kunde » muruvvetli » arıkovanı » icinde » culluk » boylecene » orum » top cam »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.