tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icsiz » gecişli » gozu dumanlanmak » allah veya allahım » gumrukculuk » kapalıbolge » kuldoken » arasındaki ekonomik ilişkilere » sungulenme » ad cekilmek » badana etmek veya vurmak » huruc » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » sundurme » derisini yuzmek » ustune » kıl cadır » vak anuvislik » buyuk harf » pacavra hastalığı » cabuk kolay heyecanlanan kims » cubuk » ıskatcı » duzenbazlık » cıra » kaynatılmasıyla elde edilen ye » duşurmek » cekmek » kollarından birinin başında bu » ozne grubu » kubbealtı » kaltakcı » surme cekmek » dar goruşlu » taşısıksa suyunu cıkarır » zuğurtleme » bırakılan mulk veya para » muhlet » kısır dongu » gozleri ışık icinde veya ışıkl » camura taşatmak » mantıkcılık » dalgıclık » uzulmek » muzehhep » cubuksuz » yureği yanmak » lâğım cukuru » hurriyetcilik » yarayan cevresi oluklu kucuk »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.