tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mucerret » ihtiyac » sureksiz unsuz » torpulemek » dost ağlatır duşman guldurur » aristoculuk » ucerli » eski defterleri karıştırmak ve » başıacık » kısmeti acılmak » kan gutmek » kanlıbıcaklı » yuzu karışmak allak bullak olm » e e » ciğil » gecinmek » tek secici » yore » ad cekilmek » surundurmek » katranıkaynatsan olur mu şeker » golgesinden korkmak » celikhane » soylenilme » muzakerat » korece » ucurumlaşmak » cokluk » gecilme » icine dokunmak » cavuşkuşugiller » selâm soylemek » gumuşsu » şeytan orumceği » dallarınıkısaltmak » ciğciğyemek » guclenme » ı i » arpasıcok gelmek » anaclık » capalanma » ornek almak » gunote » bicim » portekizce » ortak tam bolen » an anesiz » manipulâsyon » oğretici » karikaturcu »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.