tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yer yer kazıyarak alttaki renk » vızvız boceği » yalan atmak veya kıvırmak » astsubay kıdemli cavuş » yalavac » buyuyuş » ucuzdur vardır illeti pahalıd » crocodilus » bağlayıcı bağlama niteliği ol » kopcalama » cakmak taşı » yukletilme » kornişci » kor » balıkcı » carşaflatma » mıknatısıolan » carpmak » mustensih » cığır » cıraklık etmek » cunup » bekâr kalmak veya yaşamak » ceset » sokmek » cemremek » orta ve yuksek bolumlerini bit » okultizm » fuze » ruyasıcıkmak » gucuk ay » olcum » perhiz yapmak veya etmek » icin kullanılır » gun ortası » oğretiş » gucleniş » multefit » cusse » lufer » ozalitci » uc aylık » donuşme » dumdar » nefesi kesilmek daralmak veya » ovgucu » murettiphane » gumul » tabak sevdiği deriyi taştan ta » iz »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.