tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yırtmacsız » elde avucta ne varsa » ihramdan cıkmak » oşur » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » oluşmuşmotorlu arac » uzerine yatmak » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » coğu » uclanmak » busbutun » sutu bozuk » susleme sanatları » muhre » gecici madde » lutfetmek » beti benzi kirec kesilmek beti » cavuş » yukumlendirmek » balcak » değer duşurumu » cumbur cemaat » gureşcilik » duşuncel » dâhiliye mutehassısı » savaşcı » temizlemek » gozunu oymak » alkışcı » bahce kekiği » » cokelge » bıcak gibi » ağına duşurmek » kopekoğlu kopek » tevellut » yumruk atmak veya indirmek » tac giymek » ruzgârlama » uzengileme » ağzınıveya cenesini tutmak » omrune bereket » ceyizsiz » bohcalama » ickicilik » amerikanist » ağzıvar dili yok » suslenmek » hayata kusmek » duşeyazma »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.