tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onu alınmak » bocekli » okceli » el el ustunde oturmak » cengelli iğne » ozru kabahatinden buyuk » ickili » cifte kıskac » ordunun hareketlerini duşmanda » birleşimiyle elde edilen daya » msa mse » geckin » baksana baksanıza » yunlu » balkopuğu » bonluk » kursu hocası » gonul okşamak » uykusu bolunmek » kılcal kok » cakmaklı » cicek evi » tacsız kral » ozel tiyatro » icini dokmek » cekişe cekişe pazarlık etmek » diyalektikci » cevgen » muhurlu » guclu » cılk cıkmak » bazen doğrudan doğruya yere da » gum gum etmek » yuceltmek » sormak veya sorması ayıp olmas » aylıkcı » bir elin sesi cıkmaz » bicim » ilmuhaber » tadıgitmek veya kacmak » inmek » genizden konuşmak veya cıkarma » korkunc » acısınıcıkarmak » satın alınan erkek kul esir » catlasa da veya catlasa da pat » kor nişancılık » kıc » gunluk » gol başı »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.