tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sundus » baskul » alcalma » servis otobusu » tevarus etmek » şeylerden her biri tabaka » ahkâm cıkarmak » boya koku » luks hayat » donmek » guvenilirlik » gecmek » gosterme zarfı » hurmeten » sun » w » kancılarlık » onerge vermek » tembele işbuyur sana akıl oğr » bukuntu » cuceleşmek » cizgi » ustune alınmak » lehce » malzemeden yapılmışyarıotomati » gorkemli » tovbe etmek » borc » yargılama usulu » anlamıverir » la le » kur a efradı » sure olcumu » veya durduran parca komutator » koruklu » cattırma » kulâh peşinde olmak » kacınılmaz » arjantinli » kuseğen » akşam guneşi » gozu acıklık » kırıp dokmek » başına gecirmek » i » argac » sacılmak » şovalyelik » ithalâtcılık » kılcıklı »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.