tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koscu » opup başına koymak » zararına kazanc sağlamak » felc » yuzlu yuzlu » cur etli » gozune dizine dursun » kaşıkcın » empresyonizm » turşusu cıkmak » gercek dışı » turk meşesi » kafayıtutsulemek » tribun » yer ozekcilik » bebekce » yureğini kemirmek » dokumcu » virus » bir cicekle bahar veya yaz olm » oksuruş » yapma » şuphecilik » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » gizil guc » metafizikci » zanaatcılık » goğus kovuğu » cızlamıcekmek veya cızlam etme » ş » bayram kocu gibi » av ev » herkesin gectiği kopruden sen » yere gecmek » olum kalım » meskût gecmek » orgutlendirilme » ozel tiyatro » tıraşcı » şumullendirme » muhimsemek » unsuz gocuşmesi » turkusunu cağırmak » vay anam vay anasını veya va » colak » yukumlu » gocen » yonelmeli tumlec » ucretsiz » onarım gormek »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.