tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
enfrastruktur » yat kulubu » ense koku » kundeden atmak » bahis acmak veya acılmak » okuz balığı » ga ge » subjektivist » kapana duşmek girmek kısılmak » duzgusuz » acılım » hint mandası » maocu » catlak ses » alcılatmak » gencleştirmek » İcra ve İflâs hukuku » catana » teselsul » istimzac etmek » gobeklenmek » beşyuzlu » kırlangıc » oğunme » koşede bucakta kalmak » gercekleşmek » guvercin » cifte dikiş » şuphelenme » tu » yetenek ve genel gidişdurumlar » ruzgârlık » uzuntusuz » tamam mı » muzipce » ferdiyetci » cift kanatlılar » cokmek » anlamında ikileme oluşturur » capsız » kakırdak poğacası » uslûplaştırma » monsenyor » transfuzyon » yola duzulmek duzelmek veya ko » koşeleme » fluoresan » kukremek » veya giysinin uzerine konulan » tebessumlu »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.