tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzenleyen ve genel olarak ilg » cakmak » yamcı » kok » kuturtu » başıbelâya girmek veya uğramak » buyuk baba » bulunan bir sıvı » renk cumbuşu » diline dolamak virt etmek veya » vektor » cıkılanmak » cift yıldız » hurmet » cıtlatış » gundem dışı » duşurmek » yağlımuşteri » suslemeci » yahudi arapcası » somak rhus coriafia » ceşit ceşit » curuklu » gecmek » alumin » meşrutiyetci » kosnul » yuzeysel » gubrelenme » şobiyet » keciler » ali » otucu » permece » yuru ya kulum demiş » sozlu soru » gunindi » kırlangıc otu » germanistik » rest cekmek » oğur » ayağının veya ayaklar altında » sokel » minibuscu » spekulâtif » gulu seven dikenine katlanır » cozumcu » oyun » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » dunyada »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.