tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soğuşme » okculuk » guzelim » gozunun bebeği gibi sevmek » kumes » alıcıgozuyle bakmak » kucuk dilini yutmak » erkekce » katısoz » unsuzunu gosterir » gozleri kan canağına donmek ve » copluk horozu » gorunumlu » uslûplaştırmak » temayul » kıvrakca » rus salatası » cın cın inletmek » yuzer top » mayalanabilen ve coğu tatlıola » soz acmak » ust » bitumlemek » kabul kabul etme » haber studyosu » cokkun » duzeltmek » uckuruna sağlam » cozuşme » yıldızıveya yıldızları barışma » cimen » liman işcisi » oksuz » aryanizm » koşe başı » camat » icrek » yazıya dokmek » gonullu » vurdukca tozumak » aclıktan nefesi kokmak » nufus tezkeresi » tukeniş » yureği kabarmak » can havli ile » cavuş » kasketci » turkistanlı » sergi acmak » surgulenme »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.