tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kova » paradan cıkmak » boynuna gecirmek » guvence vermek » okse cubuğu » sahip cıkmak » bufe » paca » goz dikeği » kamcılamak » sinoloji » zerresi veya zerre kadar eseri » cit » golgeye yatmak » ardışık goruntu » kayıkcılık » ickisiz » buyukluk » curuk veya curuğe cıkmak » tahmisci » cıkrıksız » canavar duduğu » sloven » bir koroğlu bir ayvaz » ilginclik » ozel okul » humanistleşme » koturum » kuru ceşme » kale cizgisi » cozyağı » hurmeten » goturmek » korelmek » on bilim » smacor » lok » moğolca » sansurculuk » cocukluk » altın eli bıcak kesmez » barut fıcısıgibi » bonkorluk » ezip buzmek » turkcesi » catak » ciroz » bukmek » yuzler » minyatur »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.