tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ici gecmek » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » kosteklenmek » muşir » ite ot ata et vermek » kuşumlenmek » simitci » dunya yıkılsa umurunda değil » gul suyu » corman » cağırıcı » yuksek perdeden konuşmak » iştah kapamak veya kesmek » makaslıbocek » ateşi duşmek » dırıltıcıkarmak » lâz » bilgili » bitki asparagus officinalis » cetele » umtırak » ucuncul » uckâğıtcılık » bolumunden her biri sezon » cicek yağı » gozlemlemek » ateşpuskurmek » melâmî » hesapcı » ozen » dortlu » alcak gerilim » cinkografi » kavunici » peşine duşmek veya gitmek » huccet » somurgeci » luk » facuna etmek » catal civi » sunme » at olur meydan olmaz bulunmaz » cifte atmak » goğem » nuve » ış iş uş uş » yakacak » gozunu bağlamak » kac paralık adam veya şey » tekcilik »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.