tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzak duşmek » vişnecuruğu » murdesenk » celmece » alev bacayıveya sacağı sarmak » unsuzunu gosterir » gozettirmek » yuru ya kulum demiş » gonul avutmak » kuluckalık » duduklemek » sunnetsiz » gecirimsiz » golgelik » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » opuş » gudukleşmek » allah bilir » yukseklik » gobek » ozdek » eskimo » parcalarıkaynaştırma işi veya » capraşma » urpermek » surgulu » boksor » curcur » cozyağı » comlek kebabı » sergi acmak » dışına cıkmak » celişme » rolâtivite » ayrıtac yapraklılar » bobrek ustu bezi » on şart » gumburdemek » kokten dincilik » erinc » dikce » satranc tahtası » yonetmelik » ozelleşmek » butunler » onemsenme » carpıklaşma » gonlunde kalmak » bukum » urun »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.