tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cezaya carptırmak » deccal » catırdama » cifteleşme » yan odeme » cırpıntı » İskambil destesinde maca dizis » tepesinde havan dovmek veya de » bir madde » gic » elek » carpıklaşma » t t » uc gunluk omur » icini kurt yemek veya kemirmek » kutikul » kotu » yerleştirilmişcift camdan oluş » hint bademi » kaynac » uzerinde pas oluşmak » kırgız » an anesiz » gok » gumletme » şoyle bir » dost kara gunde belli olur » goruntu » gonul rızası » ozbek pilâvı » hurmetkâr » yureğine su serpmek » medhusenâ » kendi kanatlarıyla ucmak » zulfuyâre dokunmak » reomur » devletci » lumen » hamle etmek veya yapmak » ekmeden bicilmez » bir el bir eli yıkar iki el b » lâğım cukuru » dolap cevirmek veya dondurmek » paragoz » uzağıgormek » kapcıklı » cağlayık » kilit kurek altına almak » doner ayna » murekkepli »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.