tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic barış » makara cekmek » duzgun » taahhutlu mektup » pacacılık » surrealizm » munteşir » mantıkca » oğleyin » ilâclanış » kızılağac » yukseliş » mujde » durtu » mantıkcılık » capkımak » mechul » gorguluce » cipil » utcu » pekce » cinler cirit veya top oynamak » orumcek kuşu » mongolistik » hayvan derisi » borclu olmez benzi sararır » parcalanış » surulmek » ahreti veya obur dunyayı boyla » mutehassis olmak » surre alayı » cırpmak » orneğini almak » sutu bozuk » oksurtme » suz » sansurlenme » duşuncellik » oruc bozmak » icinden gecirmek » babî » dumen boğazı » yenilir veya yenir yutulur şey » pislik boceği » basınclamak » icin » yuzune vurmak veya carpmak » donuşturme » yurume » anketcilik »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.