tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tunus gediği » yol gostermek » mubrem » keleye cekmek » kapanmak ortulmek » cayır » oğun » celme atmak veya takmak » cihat acmak » cıplak tohumlular » allah eksikliğini gostermesin » cokbilmişlik taslamak » teknikci » başıbelâya girmek veya uğramak » abdulleziz » buğeme » goz yummamak » temerkuz etmek » muleyyin » gecinmek » işcığrından cıkmak » cok gecmeden » coğu zarar azıkarar » kucuk dil unsuzu » secmeci » millî guvenlik » calâk » ucer beşer » orgu » buzgusuz » ustunde » ozluk işleri » sozlu soru » derme catma » sorgu suale cekmek » halk yardakcılığı » cokermek » yazıcevrimi » halka veya âleme verir talkını » duzgunluk » failimechul » goze gorunmek » postekini sermek » derisini yuzmek » calışma » ayakustu » genişce » gunu » vietnam halkından olan kimse » calıkuşugiller »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.