tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
afganlı » suzmek » cordek » arıkovanı » meskût gecmek » tecennun » cekeceği olmak » kalbine gore » sınıkcılık » nacar » ciğnenmek » gozu keskin » kokteştumlec » bağışcı » urbanizm » yenilir veya yenir yutulur şey » kabahati birine veya bir şeye » dunya başına dar olmak veya ge » ucgen piramit » guluncleşme » sulungiller » utulmek » muhimseme » koku kazınmak » olarak belirtilmişbicimi sıyg » altın koku » ağzından duşmemek veya duşurme » cıt cıkmamak » muteessir » mutenasip » uste vurmak » zırnık bile koklatmamak » gerceğe aykırılık » canım » goz ucuyla suzmek » gozu cıkasıca » taksit odemek veya taksit verm » gur gur » goz dişi » icinde » ortakcılık » oykuleme » tehaluk etmek » sure » gencten » dunya » biri » gecici » ozbeoz » hıckırtma »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.