tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyüğün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sonuc niteliğinde başka bir bi » hoykurmek » fransızlık » yuzune bakılacak gibi veya yuz » odyovizuel » parca » palyacoluk » cobanlık » sozunu tutmak » eksen ulke » uryanî » mulâkat » marmara cırasıgibi yakmak veya » lugat » golgelemek » acıklık » sonuc almak » duşuncesiz » dişozu » davul dovmek » gozu kaymak veya kacmak » corlu » cok » işmar etmek veya gecmek » kırağıcalmak veya vurmak » catal sakal » kufur » gureştirme » oğretim uyesi » duzen acıklaması » kaya orumceği » saat başıgaliba » tunc » bicimdeki bolumler » yahudi » gucsuzce » golge olay » fiske fiske kabarmak veya olma » yarıgolge » biletcilik » okuler » comaklama » oğretim yılı » kotu » allah ıcok insanıaz bir yer » veya durduran parca komutator » cıban ağırşağı » oksuz » cizgi olcek » parcalarıkaynaştırma işi veya »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.