tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
levazımatcı » yuzsuzleşmek » tevessu etmek » turt » luzum gormek veya gormemek » usulsuz » hareket » cetrefillik » cıkmak » anglosakson » soz » habeş » soz atmak » genişyurekli » şukreyleme » siz » tutununu tutturmek » gozden kacmak veya gozunden ka » yalcın » elimi sallasam ellisi başımıs » c c » ummetcilik » kasavet cekmek » satranc tahtası » golgesinden korkmak » sove » soğulme » bıckın » mustelzim » ağzına surmemek » carlık » unsuzunu gosterir » yemenli » zafer bayramı » ettirgen catı » cokmek » toz fırcası » parca » cuval » surguleme » munhani » cevreleyiş » olcu » dili kurusun » uzman cavuş » ağzına bir zeytin verir altın » got » cokeltmek » ciğden vermek » yağma hasan ın boreği »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.