tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şuphe etmek » uzatılabilir » yuksekten bakmak » işacmak » anlamaya yarayan sınama » dokmek » uzum pekmezi » tereyağından kıl ceker gibi » emekci » parcacı » başnereye giderse ayak da ora » acıklık » ciğneme » hesaptan duşmek » sutlu ot » atıp veya atmak tutmak » borclu » kunhune varmak » eksiltmeye cıkarılmak » helenist » dustur » cukurlatma » goreceli » ruşvetcilik » şiddet gostermek » korletiş » korler mahallesinde ayna satma » muzaheret » suruklemek » sıcramak » futur getirmek » devetuyu » enfarktus » tunel gecmek » eline duşmek » munadi » ce » yuzlenmek » cikletcilik » işbolumu » cıktı » surmesiz » dunyalı » şumul » guneşbalcıkla sıvanmaz » iyi veya temiz işaltıayda cıka » cay şekeri » corba » ay ey » l »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.