tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
asyalı » gozle yemek » kredisi duşmek » kacırma » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » muduriyet » sesi ayyuka cıkmak » işcığrından cıkmak » cobanpuskulu » aluminyum taşı » ozeme » goz ucuyla gormek » ters yuz ters yuzune donmek » kalemiyle yaşamak veya gecinme » kırbaclamak » bıckıcı » doşeniş » kara kedi gecmek » kışve yaz arasındaki mevsim i » rebiyulâhır » sumsukluk » salkım soğut » cam yunu » grizuolcer » herru » kıvanclı » amperolcer » den eylemek » gucenilme » yuzuk takmak » donuşum » allah utandırmasın » munferit » samanyolu » carcur etmek » aktorluk » cıkarmak » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » kurklu » di li gecmiş » ii murat a yolladığıbir haber » dokmek » ciğden vermek » uzgorur » ağzından cıt cıkmamak » ici hop etmek » istihrac » uykusu acılmak veya dağılmak » buyuklu kucuklu » sıcraşmak »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.