tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyüğün eş anlamlısı nedir

büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyüğün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyüğün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyüğün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gostermelik » geciştirilmek » canıyok mu » muessif » allah selâmet versin » su dokmek » ustune ustune gitmek » munacat » kul tablası » kureme » kıc attırmak » cırpışmak » silindir prizma vb bicimindek » kambriyen oncesi » somurme » ha şoyle » carşı » rumî » ustunde » gocmenlik » avşar » gomutluk » kurban bayramı » mevlit kandili » super benzin » meden » torpido gozu » kesip bicmek » dalkılıc » mahrut » umtırak » dumencilik » ayca » zubde » uzerine » vişnecuruğu » onune cıkmak » başkurtca » av avlanmış tav tavlanmış » kabak cekirdeği » yurekten » ucma » cığır » genclik » mudavim » anac » ic lâstik » munteşir » guduk kalmak » hint kobrası »

büyüğün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyüğün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyüğün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.