tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
benimseyip değişik bicimde anl » calışma hayatı » cok fazlı » cu » cene yarıştırmak » calım yemek » usculuk » iceride olmak » ucuz » cift dikiş » cay evi » gozde » luzum var » kofteci » bahcesi » icin » soz gumuşse sukût altındır » kalkan bocekleri » koken bilimci » altın anahtar her kapıyıacar » fizikci » ciğnemek » cayhanecilik » carpıntısız » kılıc balığı » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » barcak » tecrubesizlik » ağac minesi » koşe » dort ayak » cocuk » boncukculuk » karikaturleştirmek » unite » kuyudan adam cıkarmak » bıckıcı » kırık cizgi » acmak » pocuk » orneğin » kotuleşmek » gulucuk » ic kulak » kerpicci » her kafadan bir ses cıkmak » lutuf dilemek » ici titremek veya titrememek » kufletme » yuklu »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.