tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vus at » eli boğrunde veya koynunda kal » kundakcılık » icli kofte » gucsuz duşmek » guvensizlik duymak » tuketmek » yol gostermek » murekkeplenmek » mucamaa » tepetakla gitmek veya yuvarlan » oğreti » produktorluk » cilekeş » koyuvermek » bîtap duşmek » celen » silindir prizma vb bicimindek » granulin » suzme » edinc » munacat » tuyune dokunmamak » yuzu olmamak » umtırak » mulâki » dokmek » edi » muspet ilimler » kapcık » borc gırtlağına cıkmak » orseleniş » el sozluğu » yukseltgemek » avrupalılaşmak » bulunan bolum kafa ser » z » k » flort » ateşciceği » yureğine inmek » universiteli » mukerrer » cimdiklenme » suzuntu » yuksuk » icine dokunmak » cozulmek » eline duşmek » bak »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.