tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kup » ic yuz » unsuzunu gosterir » kulube » gosterge bilimi » dikenli yuzgecliler » ateşi duşmek » ozletme » ucan top » lâcka olmak » yuru ya kulum demiş » yururluğe konmak » doğrultmac » yururlukten kalkmak » ceşitkenar » başortulu » ictikleri su ayrıgitmemek » toplantı konuşu bilimsel top » muptelâ » ceyrek » gecişme » kın kin » zumrut » duzce » kocek » capalatma » hazır bulunmak veya olmak » cicek gibi » can cana başbaşa » uşengec » kok kurdu » allah bir yastıkta kocatsın » parcalayış » goruntuleme » goz kesesi » culcu » kokten dinci » acığa cıkmak » tebelluğ » kor kandil » muteneffir » govde » dumenci » sondurucu » gucune koşmak » parcalarıkaynaştırma işi veya » capul » ayağının bağınıcozmek » lok » ağız unlusu »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.