tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kapısınıcalmak » sıra dayağıcekmek » hoykurmek » kırgız » soz sahibi olmak » tefe koymak veya tefe koyup ca » durdurmak » suzgun goz » mubarek ay » ebegumecigiller » taraca » sadakatsizlik gostermek » cay bardağı » sarkac » takti i » tanrıile şeytan arasında surek » cabalayış » gosterme » muzecilik » mutekellim » guneğik » donup dolaşmak veya done dolaş » daruleytam » ustune yurumek » gorevlendirme » cezve surmek » korfezcik » işgormek » yangına korukle gitmek » duzenlemek » ic » gomlekliler » bırakılması » onerti » kucultme » kofteci » guldu gulecek » ayak ayak ustune atmak » hurmetkâr » akaclama » granul » huccet » hukumdarlık » yıldırak » uslûpcu » cadısupurgesi » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » muneccimbaşı » her biri mesame » olcu »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.