tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cılgına donmek » kafasıduzelmek » lık lik luk luk » tuydurmek » goz doldurmak » bak » mer iyet » dunyadan gecmek veya el cekmek » boşsoz » nemolcer » cancılık » duğmecilik » koprucuk » gozune karasu inmek » konservator » haber gondermek » kacmak » gore » kulhanbeyce » kofte » kırk yılın başıveya başında » lokma dokmek » akrobat » ic » cın tutmak » kavukcu » nefsine duşkun » dunya âlem » sonuk » guz noktası » gonderi » yonelme durumu » bir baba dokuz evlâdıbesler d » duşuk » karnıac » ozelik » tek tuk » muşterek » yırtıkca » duzem » duşunuculuk » kısa omurlu » gani gonullu » hah şoyle » cekirdek » hoduk » oğle ezanı » mueyyide » turemiş » bolu »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.