tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
niyet cekmek » duşunce » dayalıdoşeli » kaplan bocek » duşuk » nukteci » zuğurt tesellisi » cobanlama » kara duzen » ihrac etmek » kocan » benzi atmak veya ucmak » ul » sanayi bolgesi » homoseksuellik » omrune bereket » kuspe » boldurme » kulâhcı » centilme » musveddelik » eline duşmek » konsensus » cekingen davranmak » rolâtivist » pis soz » mineral » cıvgın » tutunluk » zuhul » hurriyet » orenlik » gok kuresi » goze bilimi » cekip almak » guvercinler » ozdeşleştirme » cicek yağı » olu dil » aşcı » son gorev » orumcekli » cakmak » ust kat » beylikci » kultur » susletme » karşılıklıbirbirini dovmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » karşısına gecmek »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.