tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
usulsuz » gluten » duz yuzeylerden her biri » banka cuzdanı » cağrınumarası » umtırak » percemli » motorkroscu » calımlayış » yaban ordeği » muhre » ornek almak » dolapcı » bugune bugun » cayır » cıplaklığıyla » gubrelenmek » ucucu » sungerler » akaclama » kutuphane » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » selâm soylemek veya yollamak » cifte atmak » mukemmeliyet » ciltci » duzenlemek » batakcı » copra balığı » ac ayıoynamaz » surume » kına ciceğigiller » omca » postekiyi kurtarmak » boşnak » dort ayak » koturum » nadasa bırakmak veya nadasa ya » calık » ruzgârlanmak » coklukla » temelli senator » gubrelenme » yerine gecmek » cuha ciceğigillerden tohumu k » ulkucu » utu » partizan olma durumu veya part » orneğini almak » gumburdemek »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.