tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mes ut etmek » dolmuşucak » tufek » anadan gorme » zararına kazanc sağlamak » moğolca » yuklenilmek » patates puresi » premature » lâfınıveya lâfınızı balla kest » başbaşa veya kafa kafaya verme » muhur kazmak » yuz » basitce » balıkcılgiller » okceli » cec » koyuvermek » bayram cocuğu » kuduz boceği » ustune yuklenmek » bilgili » son gurluğu » ozurlu » cobanlama » deveyi yardan ucuran bir tutam » kamcılanma » terekkup tarzı » uygun duşmek » yan cizmek » goz kamaştırmak » affınıdilemek veya istemek » kotumserleşmek » uckur » surgulemek » donanım » uye tam sayısı » foyasıcıkmak » kâğıtcılık » cıfıt carşısı » oğretilerin genel adı usculuk » gubreleme » hodukluk » ak ek » makara cekmek » gozlenmek » kokleme » direnc » kepce » nukte »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.