tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goze » hıckırık tutmak » lisan » zannına duşmek » cavuşuzumu » cimlenme » cıpıcıpı » kakınc » turk » tahkimat elemanlarıustune veya » koyuvermek » canta » stereoskopik cift » mutehavvil » ıl » olcek » rontgen cekmek » olum sukûtu » kırcıllanmak » duzguncu » calışmacı » ulfet » mez » olcmek hesaplamak hesap etme » kuru yemişci » mes ul » hapır hapır hapır hupur » elcilik uzmanı » tişort » duz unlu » arıkovanı » orge » soğulme » done done » cekmeli » plâckacı » cin ifrit olmak veya kesilmek » yalama ucuş » cocuk » kokune kibrit suyu » mine ciceğigiller » cakozlama » akla karayısecmek » vasıfsız işci » kara gun dostu » tumen » paraşutcu » cap » kucuk duşurmek » catkısız »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.