tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
meşrutiyetci » buzdurme » tahaşşut » gır gır gecmek » gozetleme » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » cukurlatma » kemence » yapmaya yarar » yeniceri ocağı » br » teknikci » kozleşme » veya krom kaplanmışcember bici » bulaşmak surekli gorunur duru » gozu su icmemek » keyfi bilmek biri » aklınıcelmek » uc adım » koleli » temize cıkarmak veya cıkartmak » yureği yufka » sıcan otu » gozleği » gonlunce » gunluk » teşvikci » odenti » cizmek » percemli » hasekikupesi » teşekkul teşkilât » ruzgâr ustu » dunyadan haberi olmamak » ozdeksel » radyator » eksen ulke » kostebek » cokkun » mulhak » konkasor » arac » govde » golgede kalmak » turanlı » ilâc icin yok » in misin cin misin » mukerrer » birimler boluğu » gun »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.