tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gurultuye getirmek veya boğmak » duzen » hastalıklarının genel adı » duzen vermek duzene koymak vey » resulmal » carşafcı » somurgecilik » durzî » hesap gormek » acımlama » vinc » balina cubuğu » centilme » kolcak » nefis mucadelesi » notrleşmek » donuşmek » guzel duyu » şamata etmek veya koparmak » boreklik » pilic gibi » itibar gormek » macar biberi » oyku » bir doğu germen halkı » taşlama işiyle uğraşan usta » goruşme » dondurmek » boluş » geri cevirmek » yurumek » antep işi » uc nalla bir ata kaldı » parcalamak » sazlısozlu » inmek » ultrason » gecmişola » govdelenmek » bula bula bunu onu bir şeyi » yuksekten atmak » kır duşmek » urkusuz » boluk boluk » golgelemek » calıştırıcı » goğus goğuse » yumruğuna guvenmek » kusturmek » acış »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.