tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akıllıgecinmek » arasıgecmeden » duşunsel » genel olcek » yuz kiri » ithalâtcılık » cağrışmak » teşrifatcılık » kamışcık » icki psikozu » tukenmez kalem » yuzunun derisi kalın » sinirleri gevşemek veya yatışm » hukumran » cevrelenmiştahta ağırşak » sureti haktan gorunmek » keceleşmek » şofor okulu » ticanîlik » hava calmak » canımın ici » dikec » mutedair » amasya nın bardağı biri olmaz » bicimlerini belirleyen ana oze » usanc » bugune bugun » sofra veya sofrayı kurmak » gureşetmek veya tutmak » dortlu » cergeci » mustear » koylu » frenkce » huner » şanından olmak veya şanına yak » sutnine » lık lik luk luk » bıcak gibi kesilmek » ırgat gibi calışmak » nefsine duşkun » duz yuzeylerden her biri » rotuşlamak » yuksunme » gosterir » tek cekirdekli » koşe » guc beğenir » tezahur etmek » başa cıkmak »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.