tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozunu alamamak » tombeki » cevrik » tepetakla etmek veya devirmek » onemsenmek » cevirmenlik » yonetmelik » harala gurele » kendinden gecmek » salıncakcı » gozuyle tartmak » keli koru toplamak » plânorculuk » mumas » turlu » etuv » top surme » beleşci » duzine » kethuda bey » muze » buklum » bıcak gibi » tercumeihâl » mustakil » surmek » yasakcı » belli belirli kesinleşmiş ş » suryanîce » bangladeşli » dovmeci » değişkene gore hesaplanan sayı » kalsiyum klorur » acılmak » goz bağcılık » pluralizm » antep fıstığıgiller » ozumlemek » brut » ana baba gunu » minyaturculuk » başlama » nefsini korletmek » feragat gostermek » allah ın kulu » cetene » sumsukleşme » butunu hars ekin » uzum salkımı » zengin arabasınıdağdan aşırır »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.