tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustelik » gureşetmek veya tutmak » tuyo » goz hapsi » gil » lâtin » makara cekmek » kelepcelenme » duzleşme » gelen birini karşılamaya cıkan » arakcılık » celik halat » bilincli » toprağıcekmiş » kurdan gibi » yarıgecirgenlik » korkunc » dollenme » deliye donmek » uzere » hay allah » copurina » ciseleme » ac doymam tok acıkmam sanır » ustadane » belirtec » kolcak » adıcıkmak » distributorluk » duşundeş » hararet kesmek veya sondurmek » olan insan topluluğu ulus » civileme » cıldırmak » icerisi » lektorluk » secimlik » ana kralice » duğun ciceği » bey veya paşa gibi yaşamak » nefes tuketmek » kırk yıllık yani olur mu kâni » aşure gunu » aykırıduşmek » sungerci » allah vere de » eşgudumlu » dokuntulu » sutsuzluk » golge »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.