tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurek kemiği » cirozluk » gorgu » cekmek » yırtıkca » kahve dovucunun hınk deyicisi » can can » buyruklarının İbranî felsefes » havuc » cirkinlik » bicki dikişyurdu » ortodoks » caktırmak » ağzınıacıp gozunu yummak » dol ayı » sozsuz » sumuksu » nufus » yarıgecirgenlik » dort duvar arasında kalmak » gorunum » kancılarlık » akcopleme » suzme bal » dirlik duzenlik » işci » ateşi cıkmak veya yukselmek » tek cekirdekli » sonmek » surnaturalizm » gok fiziği » ucmak » tutuşmak yanmaya başlamak » olculu bicili » gun gormemek » azrail » yuzune gozune bulaştırmak » cekişmek » olu yemeği » buyuk » ceri » dağcayı » benicinci » pecenekce » soz ustası » cuha » cevirmek » ozetlenme » yonetimi iyileştirme tasarısıv » kepceleme »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.