tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cok ayaklılar » boğazıacılmak » ağız ağıza vermek veya konuşma » oksuzluk » gardıropcu » cantacı » zaturree » coreklenme » genc irisi » capak » gocebelik » orgensel » cicekci » gorumsetme » tekâsul » muhabbet ciceğigiller » yureğine dokunmak » olumluk dirimlik » etmek » supurge darısı » ayağınıveya ayaklarını opeyim » akışkanın gecişini ayarlamaya » kumeleşmek » kurekcilik » balcık » capkınlaşma » sakalına gore tarak vurmak » durum durum » kamışcık » cakıştırmak » keceyi suya atmak » canınıdişine almak veya takmak » ucsuz » oğut vermek veya oğutte bulunm » luks » pekce » gunahıveya vebali boynuna » maddelerden yapılmışkucuk tutt » icin » postekiyi kurtarmak » sayıp dokmek » yanay duzlemi » ilgecli tumlec » iki arada bir derede kalmak » deli posteki sayar gibi » ceviklik » kucağına duşmek » yapılan resim ve bezeme işi » hucum etmek » cunun »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.