tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goruşme » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » yiğitce » gobeklenmek » bicimini alır hidrojenle oksi » calık » mektepten cıkan eşek marsuvan » kazak » acmak » acılmak » yıldız gunu » ceper » orneklemek » umera » cevrim » goruşulmek » mel un » oneriş » gelsin veya gelsin gitsi » onel » gozleri ışık icinde veya ışıkl » sozunu kesmek » caylık » carkıfelekgiller » e » elcilik uzmanı » cepez » celik pamuğu » kukreme » tombeki » gorumluk » muduriyet » posasınıcıkarmak » sacıştırmak » vazgecirme » cıraklık » soz veya lâf duşmemek » hacet gormek » ekmekci » kılıc gagalı » bocek gibi » elinin koru » inanc » brulor » tehacum » tavus tuyu » sarıciğdem » burgu » unlu uyumu » durumunda olan saklıolan guc »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.