tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmek » dongel orucu » canına gecmek canına işlemek » ayıgordum yıldıza itibarım ve » gun gormez » cırılcıplaklık » acıklatma » kadıkoy taşı » ciğleşmek » buyultmek » olum sukûtu » onlukluk » orakcılık » keyfi bilmek biri » icine almak » ozlenmek » deli danalar gibi donmek » onur uyesi » kulube » rolu olmak » gorunurde » cıra » gozleri buğulanmak veya bulutl » sungerli » post scriptum » cizi » sacma » bicimlendirilmek » borc » gecirimlilik » lisan » cağrışmak » serce » kamcılamak » kutluk » hancer ciceği » kopoğlu » İsvicreli » huseynî » kavlıc » gokce » turedi » mahallî secim » ozdeş » gelgec » tarafından arabacıicin armağan » konektor » saklamak inkâr etmek » catılış » pacavra »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.