tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uvey evlât gibi tutmak veya sa » spekulâtif » bir karıyla bir koca dırdır e » gece ucuşu » altmışdortluk » kabuk yonetim » sel gibi akmak » kapalıyuzme havuzu » surfile » ciğit » cepellilik » oldurmek » sonuk » mudur muavini » trabzon hurması » gulme komşuna gelir başına » olumsuz » menfaat gutmek veya gutmemek » cek valf » istifci » inmek » gonderme » vukelâ » hatırından cıkmamak » cav » mulâzım » deve doşlu » olcum » atolye » sovup saymak » kacış » kuru gurultu » astığıastık kestiği kestik » şal orneği » donem » orme » camaşır makinesi » maz mez » hesaba cekmek » bolucu » gozu gormemek » acıklamak » gulbeşeker » oportunizm » cıkmak » cicek suyu » başından aşağıkaynar sular dok » gozunu kin burumek » hovarda olma durumu » yalcınlaşmak »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.