tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pislik boceği » bulunan mobilya » eli yuzu duzgun » değişkene gore hesaplanan sayı » gormuşluk » kundeleme » duşmez kalkmaz bir allah » carkıfelekgiller » puskurtulme » veya metal bolum » olumsuz tumce » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » cemenleme » oncu » boğaz acmak » murdum eriği » ikide bir veya ikide birde » iltimascılık » arka yuz » araclı » mukavemet gostermek » orgu » korelmek » allah veya allahım » ayakcın » selâm cakmak » yarıgolge » bahcıvanlık » cıraklık » tunuslu » ciftlik » ortenek » yezidî » zurafa gibi » ampirizm usculuk karşıtı » yaprak dokumu » koşede bucakta kalmak » illuzyon » astsubay kıdemli ustcavuş » gosteriş » yuz » calyaka etmek » yuz yuze bakmak » ezilip buzulmek » icine cekilmek » sacıtopuklarınıdovmek » ciğnemek » cekinmek » guclu kuvvetli » sukse yapmak »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.