tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vukua gelmek veya vuku bulmak » coplukcu » fırıldak ciceği » ciğe » ne hâli varsa gorsun » alın damarıcatlamak » munasebet kurmak » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » duğurcuk » yapılan cıkmaz yazıveya resim » yalımıalcak » makascılık » gurbetci » lı li lu lu » sacılmak » sarkıntılık etmek veya yapmak » ciğnemlik » ihrac etmek » mururiye » donem » cekmek » cayırlatmak » dunya durdukca » tir » buyutme » yuzeyleşmek » tutun balığı » muemmen » guneşleme » dokmek » fiil cumlesi » gayrimuslim » yureği cız etmek veya cızlamak » 30 ağustos » akşamuzeri » cayırlaşmak » cay » alcılama » suzme » hacamat etmek veya yapmak » kıctankara » borclanmak » olum emri » gok kuresi » kolcer » boynuna gecirmek » cift » guneşlik » gokyuzu » kadukluk »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.