tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
blof » citileme » beylikci » surme » gocebeleşmek » dan den tan ten » değişkene gore hesaplanan sayı » ağzının tadınıkacırmak » nuans » munderic » hicci » defol » alcaltı » kanıyla odemek » ciğlik » sırca » secim » duzlenmek » nufus bilimi » cevirmen » duzgunlu » sempati duymak veya beslemek » acık » gokkuzgungiller » gunu dolmak » goz aşısı » direkci » guneşyağı » iyilik etmek veya yapmak » tup gecit » goturmek » comertce » gozyaşımemesi » cevrilmek » cil » odul almak » gururlanmak » ic » amerikan salatası » icinden kan gitmek » ust perdeden » surgu » lizoz » cozum » cakmağıolmayan » kudumzen » size veya sizlere omur » ki » duzenleyen ve genel olarak ilg » kar ciceği »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.