tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
siktir et » ebussuut efendinin gelini gibi » ınc inc unc unc » ense koku » gonderilme » amac dışı » putur putur » terekkup » boce » koşe bucak kacmak » berat kandili » catık yuz » cırpılmak » tokezlenmek » adıustunde » muhimsemezlik » cocuk oyunu » uclu ganyan » carpım cetveli » bicilmek » bokelik » pullukcu » duğum » bohcasınıtoplamak » olusu ortada kalmak » kaclı » urduca » eski goz ağrısı » carkcı » kufeci » gozunden kıskanmak » boyle » kor duğum » kiremitci » uzre » sokmek » guneşli » hoşduruma gelmek » cuval gibi » muftuluk » genellikle orduda veya yatılıo » harcamak » cok sesli » katılmasıya yapılan secim » celmeleme » catışma » emeği cekilmiş » cekiştirmek » cullamak » goruntu »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.