tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sodyum klorur » bıcak gibi kesilmek » jubile » gumrukculuk » sonradan gorme gâvurdan donme » kullanılırdı » donuşme » genişyurekli » bal ozu bezi » plânlıbuyume » secme yetkisi » olmezlik » duz » kapsama icine alma icerme » rolântide durmak veya calışmak » sıcramak » savaşacmak veya ilân etmek » ışıl kufler » estek kostek » etme bulma dunyası » kufur » gunaha sokmak » gun doğusu » dolmuşculuk » cakmaklaşma » duzmek » maca beyi » turnagecidi » cevirmek » cimensiz » duşurum » carpık » cam » hizipci » mehter muziği » echel » başına guneşgecmek » ahlatın veya armudun iyisini d » bitki equisetum arvense » horozu cok olan koyde sabah ge » fırca gibi » karaman ın koyunu sonra cıkar » kırk veya bin dereden su getir » panislâmcılık » sakın ha » catı » para cekmek » puan almak veya kazanmak » murtekip » carliston marka kereste »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.