tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onemsenmek » kor ağac » hızolcer » kucuk tovbe ayı » zumre edebiyatı » tunel gecmek » nasihatci » gulle gibi » cengellenmek » kotu » odevlendirilmek » gosterişli » işacmak » komurleştirilmek » bilim kolu morfoloji » macar » puriten » kuf bağlamak veya tutmak » msı msi » mucbir » gurbetcilik » omur surmek » bictirmek » ictepi » tuyleri diken diken olmak » donuşturucu » japon denizi » dil oğrenimi » madik atmak etmek veya oynamak » bula bula bunu onu bir şeyi » koşelik » anaclaşmak » tostculuk » colluk » tahtadan yapılmışinsan veya ha » ıskarca » temiz kanıda vucuda dağıtan or » soz veya lâf aramızda » dili ensesinden cekilsin » pic etmek » film cevirmek » eli ayağıduzgun » u » cakmak » amerikan bar » buyulu » dilinin cezasınıveya belâsını » asansorcu » kackın » gozene »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.