tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
corbaya donmek » gecirmek » geciş » yumuk gozlu » eli boşdonmek cevrilmek veya g » alcıtaşı » acık vermek » goğus » borkenek » carpmak » bolumlenmek » duzen » yuzeysel » gonul bulandırmak » kurşungecirmez » iğneli soz » bolmec » koseyle alay edenin top sakalı » oteki » gunah » is at etmek » bobur » nufus » duzeni feodalite » buyutken doku » nalcalı » uzum suyu » ozumsenmek » makineli tufek gibi » caycılık » capmak » koşe » ic » yurutme gucu » tehaluk etmek » cifteleşmek » toyga corbası » oldurtme » kesenekci » kor nişancı » tukurukleme » buğlu » kaldırıma duşmek » duzenlemek » coğu kez » mavi kuf » dort ayak » mv » karamusal veya karamursel sepe » mehtaba cıkmak »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.