tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
beygir gucu » oho » mumbit » sac orgusu » gumuşî » guvenmek » bobur » perdah vurmak veya etmek » munadi » coğalmak » yaylar uzerinde hareket etmek » summettedarik » korku duşmek veya korkuya kapı » bıcaklanmak » ut » elden cıkmak » allah kahretsin » muttehit » takarrur » calıştırılmak » bolumlendirmek » secmek » keci » murekkep olmak » yunlu » salcalı » guvensizce » kılıc uşurmek » cokuntu » dans etmek veya yapmak » yuk » uyku gozunden akmak » araclara takılıp cıkarılmasınd » utopik » bruksel lâhanası » başarıgostermek veya kazanmak » dokmek » dikdortgensel bolge » dağkecisi » olağanustuluk » cubuk » japon kaktusu » can ciceğigiller » tunguz » mucadele etmek » anasınısat veya satayım » muco » her şeye aklıeren zeki akıll » şovalye yuzuğu » ork »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.