tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozunu veya sozunuzu balla kes » tuy dikmek » gozetlenme » bıcılgan » subvansiyon » gozden gecirmek » mulâkat yapmak » buyukluk taslamak » taraf tutmak cıkmak veya olmak » cavdarlı » başıdonmek » gozden surmeyi calmak veya cek » dumbelekci » macuna » umit dunyası » dediğim dedikci » uleştirmek » gumletmek » yuzune bağırmak » yuzunden okumak » kendinde kullanım hakkıolan e » kopeksiz koye veya suruye kurt » japonca » cizgi » İri balık ve deniz hayvanların » kıt a » yuzunden okumak » cullanmak » duğmeli » yukte hafif pahada ağır » taşıtcı » cingene pembesi » pacayıkaptırmak » yuzune bakamaz olmak » cekmek » muruvvetsiz » puren » tenkitcilik » bardağın konulduğu yeri kirlet » purmelâl » mor renkte lâden bitkisinin bi » cıkarmak » ceğmellenmek » acem halayı » burunmek » temedduh » kostumlu » petrolcu » ayağına cağırmak » guveniş »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.