tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunyanın ucu uzundur » mut a » korun istediği bir goz allah » sandıkcı » oluyu guldurmek » cevirmenlik » taaccup etmek » cehrece » gozu olmak » ayağının bağınıcozmek » muhtedi » bir cicekle bahar veya yaz olm » sonuc » can cana başbaşa » oruklemek » cacaronca » pacalı » as » kokleşme » calım » dokmek » garc gurc etmek » otuşmek » ote » taze ot gormuşeşek gibi » aclığıoldurmek » cıtırdatış » cığır acmak » cakmak cakmak » olumsuzleştirmek » kurkculuk » kelepceli » parca » duvak duşkunu » şofor koltuğu » suclu » gumburdeme » kenarlık » goturmek » soz kesimi » mushaf » bey mi yaman el mi yaman » ic işleri » flâşor » matematikci » rovanşıalmak » gubresiz » nakşîlik » hızır gibi yetişmek » guneybalığı »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.