tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pence penceye gelmek » sunguleme » şeytan gorsun yuzunu » okuyana bırakan oyun muamma » uzengi taşı » kutin » ceteleştirme » seci » babamın veya ustamın adıhıdır » kacamaklı » alnıacık yuzu ak » bağbahce » borc bini aşmak » boşluk » olumsuzleşme » cakılı » kızılbaş » elektrik carpması » kuğu gibi » cicek pazarı » hukmolunma » oz oğrenimli » benzi kul gibi olmak » almancı » kucuk sesli uyumu » cardak » koy ihtiyar heyeti » hıckırık tutmak » kacmak » iki eli boğrunde kalmak » durdurmak » penceleşme » gelin ciceği » cicek » buyuturluk » sac baş » dol eşi » rasatcı » buyuk ana » ic » onune gecmek onune gecmek » eli acık » tedavule cıkarmak » hoyratca » ucmak » kargaşa cıkarmak » akşamustu » doşekli » tuylendirmek » ışıl kufluce »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.