tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
edeptir soylemesi » ele gune veya ele gune karşı » sozsuz oyun » lecelik » cağcıllaşma » goturumsuz » yuz kızartıcı » yururlukten kaldırmak » haram olsun » cakmak » akma hancer » hol » cırak » uzun arac » kazan kaldırmak veya devirmek » briketci » muşkulpesent » gocebelik » hukum yemek » hayvan sınıfı haşere » kepekci » cuvaşca » tegaful etmek » oneride bulunmak » nuh nebiden kalma » kaşgoz etmek » işi cıkmak » cene yarışı » gozuyle gormek » yuruk aksak » kendi koşesinde yaşamak » kuskunluk » cekmek » yuzu gozu acılmak » yuz cevirmek » buyuk dalga » inmek » andac » kor oğlu » cifteli » diskur gecmek veya cekmek » durum » husun » cok sozlu » ağzına bir zeytin verir altın » mutemerkiz » dışgucler » direncsiz » husnu kabul gostermek » gumuşservi »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.