tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icki » hambelî » tir » c » arnavut kaldırımı » mustesna » koylu » dovmeci » yukluluk » yureği ferahlamak veya hafifle » yaydığıgozle gorulen ışıma » duzulmek » yuz yuzden utanır » olusunu opmek » orgutlendirmek » boku cıkmak » calık » koklemek » cıkarılmak » duzenleşim » umutsuzluğa duşurmek » ya sabır cekmek » kocancılık » takarrur » play back » guzelleme » oğuzca » gelip catmak veya gelip dayanm » renkli element kısaltmasıcu » duşkunluk » gecinilmek » gozunde olmamak » afi kesmek satmak veya yapmak » kuturdetme » klâkson » putur putur » antrenor » mavi boncuk kimde » şumullendirme » soğdakca » catır catır catlamak » yangın cıkışı » arkasında yer alan alfabetik l » devenin başıpapucu veya nalı » oruc » kamışatmak veya koymak » tukuruk » muskirat » gecişustunluğu » gure »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.