tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ceperli » ince unlu » uzun lâfın veya sozun kısası » ansiklopedik sozluk » hic değilse veya hic olmazsa » ozel » ruslaşmak » ada » acığa alma » cokertme » merak etmek k kalın okunur » koskelmek » kalem komuru » şeytan ucurtması » nispet vermek veya yapmak » gomuş » harp acmak » it uzumu » tavuk koftesi » icini cekmek ic cekmek veya ic » faca » yakmac » centiklenmek » gozsuz » gecirilme » resimlerin sesli veya sessiz k » kulot pantolon » kirec gibi olmak » sonuk » her yokuşun bir inişi her ini » ozendirme » gozden cıkarmak » bedcehre » inmek » carpılmak » bir sanat eserinin yapının ve » yarım kure » gunlu » cemenlemek » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » boğuruş » dokuntu » malkoc » aylakcılık » gelin boceği » cakı » goturmek » araplaşmak » buzgulu » icine kurt duşmek »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.