tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
katresi kalmadıveya katresi yo » başarıgostermek veya kazanmak » celişmek » kene goz » camcak » gunlerden bir gun » civanpercemi » kronikci » dalgıc » suslemek » kafa yok » corman » cercevesiz » yurumek » muhim » palyaco gibi » doğu bloku » yuzergezer » caylık » tırtıl cekme » dekartcılık » ali » cengel atmak » soz gecirmek » bukun » cizimci » oldurtme » gucendirme » korlemeden » yer yer kazıyarak alttaki renk » bir ucu sivri olarak yapılan t » punez » bîgunah » teamul hukuku » caprazlaşmak » temas etmek veya biriyle temas » ic tumce » ici icine gecmek » iyi gun dostu olmak » multezim » macar » gecmek » sunguleme » curuk » gerceğin doğaya uygun bicimde » gudukleşme » cağırtma » uzun sivri kumes hayvanların » istencsiz » tutmek »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.