tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük-eş-anlamlısı

büyük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bolunuş » kıskıvrak yakalamak veya bağla » deli posteki sayar gibi » ileri gitmek veya varmak » kralice » kulube » tekefful etmek » gecirmek » onune gecmek onune gecmek » lok » tufek » teslim tesellum » ispermecet balinası » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » mahrec » bize de mi lolo » parcalama » ahbap cavuşlar » bolgesel » pislik boceği » temiz kanıda vucuda dağıtan or » romorkor » tuf » biri nusha » gecim derdi » gune doğrulum » yağmur yağarken kupunu doldurm » zulcelâl » kuduz bocekleri » kopekleşmek » omrubillâh » yapılan yığın » mustantik » ikindiden sonra dukkân acmak » hic değilse veya hic olmazsa » paylaşmış benzer odevlerle yu » uşutmek » alıcıyonetmeni » ulger » surek » purceksiz » tulbent » korpe » cesaret almak veya bulmak » kancılar » tatarsı » sanatcılık » iclenmek » teşebbus » guz donemi »

büyük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük-eş-anlamlısı nedir ve büyük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.