tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
murekkeplenme » ucmak » koturum olmak veya kalmak » yuruk » gozdağı » gercekleştirilmesi » neyce » insanicincilik » gumuşuleşmek » kalbi parcalanmak » temel tumce » kureme » koşe bucak » faca » akaclama » şarapcı » soz ehli » başından gecen olağan dışıola » biri yer biri bakar kıyamet o » citilenmek » cıl » donem » yuk odası » haram olsun » cağırmak » cs » goruşturulme » cardaş » pluviyometre » tuplu » catal ayak » suredurum » kuplu » gomutluk » sırtından gecinmek » kabuğundan kinin cıkarılan bir » bıckıhane » cekim ekleri » murailik » madde » cekimlemek » konclu » dolapcı » dokmeci » civili » muşarunileyh » kirecsilemek » olum orucu » ice bakış » provokator »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.