tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ceyizlenme » sokmek » mektep cocuğu » amerika elması » bol kepce » ı i u u » doşenmek » kulâh giydirmek » harc » kufur kufur » guzel sanatlar » sacıştırma » taşıtcı » cankurtaran yok mu » cakırlaşmak » sepetci » ufurmek » ceyizlenmek » deme » calışılma » ada » rekonstruksiyon » ozelleştirilmiş genellikle di » ayıgulu » duğumlenebilir nesne » cekip almak » gecmek » turum » olgunluk cağı » abliyi kacırmak veya bırakmak » musamere » bayrak cekmek veya asmak » o gun bugundur » yargıc » dişdudak unsuzu » iğne yutmuşite veya maymuna do » başortulu » kafa cekmek » ic » gece gunduz dememek » a veya e gelince » yukarı goğe doğru olan yanı » ovulme » elden kacırmak » hevesine duşmek » zr » gondermek » fırca cekmek » cekiştirme » onune gecmek onune gecmek »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.