tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
romalı » hint kumaşı » kutuphaneci » yere gecmek » ağac nemi » cakılı » mukellef » seruven » dortnal » gucsuz » el cantası » cıktı » cıralı » kapana duşmek girmek kısılmak » alcaltış » gudumcu » gecim » mahşer gunu » curuk » seckinleşmek » gectiği yoldan gecmek » boyle » kuru gurultuye pabuc bırakmama » govem » aclık » gecirtilme » beklenmediği umulmadığıveya c » hicap duymak veya etmek » abbas yolcu » iskeletli hayvan corallium rub » genel goruşlu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yuk » tuf » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » coğmek » pusuya duşurmek » uyur goz » şovalye yuzuğu » bonkorluk » tartan arac » yapılan fıcıvb » aclıktan olmek » yukseğe cıkmak » kulâh giydirmek » caca balığı » calgıcağanak » ruzgârlanma » sessiz yuruyuş » boşdonmek »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.