tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir deli kuyuya bir taşatar k » muşareket fiili » modulâsyon » goruşacısı » yerleşim yerinden başka bir ye » anlam cıkarmak » dağveya dağlar gibi kadar » taştaşustunde bırakmamak » cırak » goze » ayağınısurumek » pilic » surtuşme » ozdeşleşmek » yamac » gecmek » suruklendirmek » yağmur yağarken kupunu doldurm » yururlukte bulunmak » direkci » arşiduşes » viyaduk » fırcalık » bak » civi civiyi soker » cemaziyulevvelini bilmek » ortaya dokmek » donumluk » ic salgı » ozek » gercekustucu » ayarlanması » bayrak cekmek veya asmak » editorluk » gorunmek » var gucuyle » hasta ol benim icin oleyim se » icinden gelmek veya gelmemek » yer yarılıp icine girmek veya » kosele taşı » bolşevik » muennes » duduklemek » ebussuut efendinin torunu » mahmuz ciceği » ozel ad » bektaşîlik » ust » ozluk » cılgınlaşma »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.