tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acalya » oralıolmamak veya oralıbile ol » blof » kırbaclama » mustakar » nukleoprotein » ciceksiz » se » dalkılıc » boru değil veya boru mu bu » amerika uzumu » cebic » f » koc yumurtası » yoneltim » gostere gostere » numayişci » gun dikilmesi » goruşmek » cattırmak » sırasıduşmek » porcus babyrussa » yemek » goz yuvarı » facuna » eyere de gelir semere de » cıkma » cingene duğunu » cift kapı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » dorduncu » kucuk capta » cıkılma » faca » ayrıtac yapraklılar » eli boşgelmek veya gitmek » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » comertleşme » sosyal bunye » cakır cukur » corba olmak » yureğini ateşalmak » komutator » calkalanmak » corbaya donmek » botanik bahcesi » utulenmek » arac » buyulenme » dalgıc »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.