tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustune vazife olmamak veya değ » okse cubuğu » somurulme » pacal » kazın ayağıoyle değil » cımkırma » kadastroya gecmek » donem » yuz kızdırmak » otekisi » olağanustu » salca » carliston marka kereste » denizgulu » gudum » cektirmek » gureştirmek » şeylerden her biri tabaka » oyun » alavere dalavere yapmak veya c » bolşevik » guzergâh » bunların taklidi olan madde » secenek » ustubec » başın ağrıması başta oluşan r » muşahede » mudrir » kutuk gibi » oğurtu gelmek » bulunan bolum kafa ser » sulhcu » ağzına veya diline kira isteme » produktor » frenk menekşesi » el cektirmek veya cektirilmek » kasetci » sacılıp dokulmek » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » kızılyoruk » ceki » cok uluslu » bir nesneye kece gecirmek » karekok almak » gozune batmak » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » cekme » gecit resmi » cepel » coğu »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.