tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
istatistikci » inmek » kopekoğlu » yuz yuzden utanır » durtulme » ayın on dordu » calmak » kucumen » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » sağlayan şartların butunu » girdisi cıktısı » gecirmek » mukavemetci » enayi dumbeleği » buyuleyiş » başınıdondurmek » buzguleme » kaplan bocekler » cıfıtlık » cizgi resim » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ayağına veya ayaklarına kapanm » camaşır ipeği » copurlaşmak » caltı » kepekci » olcek cizgisi » guncelleştirmek » organik kutle » hedonizm » inişli cıkışlı » ciftelenmek » ayakcak » nankorce » gece ucuşu » cevresel » puskuruk » guven beslemek » buyu bozulmak » acımlama » kultur akımı » tovbekâr » celikhane » carşafcı » ac » bekci » yureği kabarmak » lâhavle cekmek veya okumak » kaya ucmazsa dere dolmaz » muteselli »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.