tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aylığa gecmek » gunleme » harac » icler acısı » murettiplik » oylece » goz onune almak » guler misin ağlar mısın » gecmek » şafak sokmek » carşafa girmek » imdatcı » halil İbrahim bereketi » karbon alaşımı pulat » duvak duşkunu » nakliyatcı » gokyuzu mavisi » cantada keklik » mercimek koftesi » cengellenmek » muruvvet » bir dilin kelimeleriyle duşunc » parcası » gelini ata bindirmişler ya na » enjektor » kırık dokuk » cevrelemek » viola tricolor » durtuşturmek » boru kelepcesi » pranga kacağı » acılmak » obeklenmek » demir sulfat » hanuman » olumle oc alınmaz » ustlenim » capa » koken belgesi » us » nukleer santral » adınıkirletmek veya lekelemek » nankorleşmek » ne yuzle » gozunu bağlamak » ihtiyac » işacmak » allah canınıalsın » oğretim yılı » camur ığrıbı »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.