tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carşaflı » kıyıda koşede » umum mudurluk » ucuş » goruşme » etmek » bulunan iri govdeli hayvan ur » ad koymak adlandırmak tesmiy » sunnîlik » gecimsizleşme » kibrit cakmak » cingoz » teveccuh etmek » tukenmezlik » icirik » kacırmak » andac » gubrelenme » kacın kur ası » ele » icim » olumsek » kalmalıtumlec » kuşumlenme » kaldırım doşeyen kimse » on damak unsuzu » mezardan cıkarmak » duzgun » cıkmak » muntahip » ozenci » muzeci » dupeduz » yoluna cıkmak » ackıcı » yuk olmak » yonseme » harac mezat satmak » yureğini eritmek veya sızlatma » dort » ik » inmek » baccılık » gocmek » gurleme » goz etciği » icirtmek » otesi var mı » gelinfeneri cerasus padus » dunyadan elini eteğini cekmek »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.