tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orgu » muzik koşesi » bu yuzden » kibarlık duşkunu » oğur olmak » cuval » ayakcın » geciriş » yer bicimleri » etmek » kentci » ic bulantısı » surgulu » crocodilus » donenme » kedi gibi dort ayak uzerine du » kok kaplama » cıngırak » cok yetiştirilen bir bitki hor » kuskunleşme » yoneylem araştırması » teamul » hindistan cevizi » cok koyu sarırenkli guclu bir » u » ufurukcu » suzuntu » guvey i » mulâkat vermek » tropikal bolge » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » altta kalanın canıcıksın » inmek » unlu uyumu » corku » şekerim » sacmalaşma » mazur gormek » goz kırpmak » acık yara » şerc » parıltı » sacıştırma » masıyla mesi bir olma » sığırodu » ay » davar gutmek » katıyurekli » ozguleme » canıcanına veya icine sığmamak »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.