tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duğum ustune duğum vurmak atma » kubizm » bulunan bolum kafa ser » ispenc horozu » turbedar » nufusunu cıkarmak » ınca ince unca unce » keceleştirme » iki gonul bir olunca samanlık » dolapcı » cıkmaz ayın son carşambası » icine sinmek veya sinmemek » ozcesi » ofke » tepesinden veya başından kayna » cember » inci » pirinci cok su kaldırmamak vey » ağaca cıkan kecinin dala bakan » muhtaclık » tamir gormek » kıcın kıcın gitmek » ik » şovalye ruhlu » catıpenceresi » soz etmek » kimus » melul mahzun » cobantarağı » durustluk » pırıldakcı » devletci » elden ne gelir » buyukluk » cakıldatmak » donek » ağzınıaramak veya yoklamak » ıtır ciceği » cark etmek » kurallıcumle » icermek » daha bircok şeylerin yapımında » mutekait » mukellef » merih » cukur » yerden goğe kadar » suc yukleme » gumrukten mal kacırır gibi » tekcilik »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.