tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cangal » ilâhiyatcı » amerikalı » kullanılır » kaşla goz arası » aklıcıkmak » perşembenin gelişi carşambadan » kurtaj » catısız » tokaclama » kacırmak » okun yanlarda gosterilmişağır » gunaha sokmak » icinden bir şeyler kopmak » kulhanî » doğaclama » muzekkere » şofor muavini » kabak ciceği gibi acılmak » gudumleme » masıyla mesi bir olma » az tamah cok ziyan getirir » oncu tiyatro » gomulu » olcum » kıcınıyırtmak » ucurtma » teşhis etmek veya koymak » ıslahatcılık » kullanılır » pedikur » etmek » coğmek » bant cozmek » cavuş » gobek havası » cermen » acılır kapanır alet » candı » cektirme » yaydığıgozle gorulen ışıma » acıkcı » guce sarmak » yonelme » al » omre bedel » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gerektirir » lâf soyledi bal kabağı » yukselme »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.