tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capasız » getirmek hazmetmek » produktorluk » ayrac » acmak » guzellikle » deney tupu » menekşe gulu » feleğin cemberinden gecmiş » ictihat » surunmek » guc » direktor » ici ezilmek » ahzukabz » camaşırcılık » arabî » guclendirilme » olmez oğlu » el elin eşeğini turku cağırara » allah kazadan belâdan saklasın » yonelim » golgecil » secmeli » otumluleşme » purceklenme » altıkaval ustu şişhane » alnac » sacıntı » omurlu » bula bula bunu onu bir şeyi » caba » ne olacak » den eylemek » ense koku » sozlu soru » tespih cekmek » beduk » dupeduz » muddet » kostekleyiş » yoklamak denemek tecrube etm » cevrim » cizgi » oksuzsevindiren » kul rengi » otoparkcı » sacma sapan konuşmak » duğun dernek » yuksekten almak »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.