tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
notrleme » alcakca » secal » yumru kok » gonlu kanmak » goz pınarı » kıskac gozluk » gozu kalmak » davranışcılık » rh » nufuzlu » keyif benim koy mehmet ağanın » oportunist » gin » bir bir veya bir de » yonetim » comezlik » son dort » kirec fabrikası » tecrube tahtasına donmek veya » odenek » fıcıcılık » nispetci » kabına dokmek » bulunan bolum kafa ser » acıktan tayin » uc » album » e » olcu » muennes » dokuluş » yarma corbası » akşamın işini sabaha veya yarı » bicimci » kavurmak işi yapılmak » namunasip » tecahul » cep harclığı » goz gormeyince gonul katlanır » turkoloji » kok salmak » maltız » hesaba cekmek » cilingir » ongorme » uckâğıda bağlamak veya getirme » bir cicekle bahar veya yaz olm » sefalet cekmek » okulu asmak veya kırmak »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.