tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokmek » guzey » alcılama » kurallıcumle » harama uckur cozmek » sudan cıkmışbalığa donmek » estek kostek » alanlarıolan surekli veya gec » kulunc kırmak » yarayan kuru ince yaprak » cizin cizin » korukcu » cemenlemek » coğu » eskulâbî » taayyuş » surgu » arasat » goreli » yenik duşmek » aksulâmel » kırcıllanmak » bicim » servisci » suzgunleşmek » okyanus cukuru » tek acıklık bulunan ocak » delik buyuk yama kucuk » mukevvenat » yukumlendirme » icli dışlıolmak » durdurmak » gonul yakmak » muteessir » gozu cıkmak » lule » cerre cıkmak » yureğinin başısızlamak » kolacan etmek » oruc tutmak » tur » cicekci » acık » haraclı » hucum oyuncusu » flort etmek veya yapmak » bilinclilik » keyif catmak » icindeki en kucuk birlik » gece bekcisi »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.