tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guğum » kuşayiş » koprulenme » ozgecil » gumuşlenmek » doşekli » kontrolor » catallanmak » insan eli değmemişveya dokunma » el etek opmek » imtizac » berat gecesi » musakkafat » yapılan işlem » munkir » ceyreklenme » kefekiye donmek » bir cenetli » nuve » mubaşeret » onemsizlik » başarıgostermek veya kazanmak » kuşcu » duğun ciceği » gobelek » element kısaltmasıau » rengi atmak kacmak veya ucmak » idareimaslahatcı » butun sıra » tetikci » ledun ilmi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kacmak » kece kulâh olmak » maarifci » soz tutmak » ciziş » alnına kara surmek » ozlemini duymak » kafasıcatlak » dar kacmak » kalan mal ve paradan paylarına » kum colu » inanc » beyaz sıvı » oğretilmek » inmek » guzel » mızıkcı » rolâtivite »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.