tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catışma » kafa cıkışı » gorup goreceği rahmet bu » alaturka muzik » turkce » carptırmak » allah mubarek etsin » kâğıtcı » puskulcuk » eğik duzlem » yurutulmek » usturmaca » acmaz » bıckıcı » turkuaz » kosele » koklemek » bugunluk yarınlık » onune dikilmek » guven mektubu » kulup » kapsama icine alma icerme » bicim birimi » doğru parcası » alcılamak » namunasip » marşmarş » uygulama » yukletmek » sutleğengiller » tura cıkmak » tatlıdil guler yuz » kokune kibrit suyu dokmek veya » tabutuvan » gozu dunyayıgormemek » kayışa cekmek » duze inmek » goruculuk » cokuşmek » işişten gecmek » den yana » borclanmak » cinkograf » olcululuk » turku soylemek » basın dunyası » yuz surat davul derisi yuz sur » nur yuzlu » gonul ferman dinlemez » allah ovmuşde yaratmış »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.