tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acıciğdem » calkanmak » cırcır » ozel radyo » allah kabul etsin » boğaz acmak » capkınca » cağa » allah eksik etmesin » ici ezilmek » acelya » ural altay » golleşmek » hodukleşmek » omursuz » ozgunleşmek » bilimlerinin ortak adı riyazi » acar » otmek » oyle veya boyle » carpıklık » hukûmet » uzak doğu » muşahede » mutalâada bulunmak » cusse » acem pilâvı » izahat vermek veya izahatta bu » cıkarcı » muzminleştirme » uc kat » nazar değmek veya nazara gelme » dağgolu » soylev » doşeme » soyleşmek » temeyyuz etmek » yıkamaya yarar cukur yer veya » kat iyen » ana baba gunu » kosteklemek » mezatcı » cilingir sofrası » olan insan topluluğu ulus » carpışılmak » koc » kıvanclı » colpa » kepce surat » acem »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.