tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rontgenci » suzule suzule » unite » dovec » koydunsa bul » İki veya daha cok maddeyi birb » duzlem geometri » ana rahmine duşmek » tezgâhcı » altın koku » sınıfta cakmak » hınc » obek obek » tekeline veya tekellerine alma » cekmek » cok yuksek ve otsu bir bitki z » eksi uc » teşvikci » nuksetme » hukumlu » uste vurmak » yureği bayılmak » dokumanter » cırcır » blof » iclik » carşıekmeği » serdumen » analiz » hayrınıgor » gormek » sucut » uzaktan bakmak veya seyirci ka » kursu hocası » mes ut etmek » bahce kekiği » donuşum » muzikci » cay fincanı » yonetilmek » gozunu bağlamak » pocuk » sıkıntıcekmek » orumce » aralarında onceden kararlaştır » savaşcı » sublimleşmek » kureyici » gum gum etmek » koreltmek »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.