tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzelti » suluk » azerîce » mufsit » bir suru » gurlemek » yuzuğu geriye cevirmek » korleniş » amac » adamkoku » cirozlaşmak » âşığın gozu kordur » icine kurt duşmek » ayıuzumu » kurtpencesi » ustunluk karmaşası » flut » surekli olarak gidip gelmek » antikomunizm » gorelik » enayi dumbeleği » musriflik » sanayi bolgesi » gozlukcu » bortu bocek » lâtin yelkeni » tumsekleşmek » sağlayan şartların butunu » ekşili corba » hafakanlar boğmak veya basmak » copculuk » onune bakmak » yoneltim » tek erkci » gulcu » yankıuyandırmak veya yapmak » hint tavuğu » oğutuş » kapıcuhadarı » aklından cıkmak » tohmetlendirmek » kulot » el cırpmak » merhem » cıkarma gemisi » cekeceği olmak » carpıntısıtutmak » buyuk dalga » ici cız etmek » muphemiyet »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.