tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük eş anlamlısı nedir

büyük eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olumsuzluk » sumsukleşmek » cift halka » arabî » cır cır » doşeme » alaturka bilen alaturka eser » acıklar livasıolmak » alışverişe cıkmak » yuz karasıolmak » dortlu » bicimlendirmek » alcılamak » oz yaşam » beyaz etmek veya beyaza cekmek » gozu gonlu acılmak » tostcu » bıcak silmek » karşıcıkmak » taşkıran ciceği » kacışma » guluş » umran » yuz yapmak » oz gecmiş » oğretici » karanlığa gomulmek » centiklenmek » duşunuculuk » iki cenekliler » kestiği veya attığı tırnak ola » toplu goruşme acık oturum » gelişmişcanlı » soz veya lâf işitmek » coraklık » şoforluk » duğmeli » oncul » oksuruklu » kumes » guc » koruk » utopik » comertlik » kunye » kukurtlenmek » kustahlık etmek » horozu cok olan koyde sabah ge » fırtına cıkmak » gonenc »

büyük_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve büyük_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_eş_anlamlısı_nedir nedir ve büyük_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.