tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başına gecmek » avuc veya el acmak » gucluk cıkarmak » mutearife » goruşmek » dili kılıctan keskin » tenturdiyot » une kavuşmak » capanoğlu » uckâğıtcılık » yalın bicimli sanatınıbenimsey » yonetici » gecmek » şehit duşmek veya olmak » aşufte » boğa gureşi » pasor » eski pusku » acıktan para kazanmak » koruklemek » kecelemek » ayakkabılarınıcevirmek » can ciceği » dalgıc » ağzınıveya cenesini tutmak » uygulama » canakcılık » kuştuyu gibi » cifteli » torpulenmek » sun î solunum » celimsiz » turunu miktarınıgosteren cize » ackıcı » muruvvetsiz » gorevsel dil bilimi » iltimascılık » orselenmek » gozleri ışık icinde veya ışıkl » carşı » cıplak » muşterek » olmek » hafıza » dunurleşmek » duzen » ongoru » cın » susme » corbalık »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.