tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhurdar » itilâfcı » yaradan tanrı rab mevlâ » basınclısu » uzumsu » kufletme » ic cumle » gorgulu » tanrımisafiri » kokten » deniz altında bulunan » kucukluk » resmiyete dokmek » allah herkesin gonlune gore ve » duşunceye bağlayarak yorumlaya » sapınc » kuheylân » surcme » arabist » can cıkmayınca veya cıkmadan h » kuru yemiş » kısmeti acılmak » catlama » gutme » cevirmenlik » yem dokmek veya koymak » yonlu » ice bakış » keceleşmek » işmar etmek veya gecmek » uleşilme » oğrenci » kac » duzenleme ve filme aktarma işi » kozlemek » allah tan korkmaz » cavmak » şumullendirmek » torel » yıllıkcı » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » rus ruleti » adamakla mal tukenmez » yuk » paracol » mulâyimlik » kulağınıacmak » herkesin yararlandığı » guldurme » kelime turu »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.