tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zannına duşmek » mehter muziği » naturist » gecerli » kolayına bakmak veya kolayına » beklenmediği umulmadığıveya c » goz onu » alcalmak » gecmek » eşekten duşmuşkarpuza donmek » govdelenme » oluş » tutmek » folk muziği » yuğruk » elinde buyumek » gecme » zevzekce » umitli » isteğinde direnen kimse » butunu hars ekin » bolşevizm » bohcalamak » sungusu duşuk » yonetmek gorev ve sorumluluğun » moduler sistem » ickin » duşman ağzı » ictepi » kuzu cevirmek » suzgecleme » oyle » tavşan yetiştiriciliği » selâmunaleykum kor kadı » otorite sağlamak veya temin et » dağınık gozenek » iflâs anlaşması » done done » kasketcilik » butunleme » renkci » kanatcık » umit etmek » ucluk » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » acıolcum » yolgecen hanı » olum sigortası » cemkiriş » icilme »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.