tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir gozeliler » bolumunden her biri sezon » yontma taşcağı » coğulculuk » dokunmek » macun cekmek » husnuteveccuh » gobek taşı » cılgınlaşmak » menu » transit gecmek » kutleştirme » hazır duruma getirildiği omurg » sağcıkarma » helenistik » cıkıkcı » cokmek » rutbesiz » ayakustu » doşenmek » cicek acmak veya vermek » ufurmek » ara kazanc » regaip kandili » yalvac » sucluluk » uzun lâfın veya sozun kısası » yuksek oğretim » canına tukurduğumun veya ufurd » hatırıicin » humanizma » hınc » ortu » suclanma » kufluce » yılan cıyan » karaardıc » harala gurele » yureğine inmek » kirişci » kendiliğinden ureme » gocurmek » durust » veren silâhıbu hedefe doğrult » on goğus » oltu kebabı » suzulmek » cıkma » yerleştirmek teşhir etmek » turancı »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.