tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunah kecisi » envaiceşit » buyukluk taslamak » parcalanış » polonyalı » cakmak » yâruağyar » centik » guya » yuzune bağırmak » duzguncu » gu » coğunlukla » pic olmak » lok gibi oturmak veya cokmek » gorececilik » cavmak » mudevver » barok muzik » alt ust etmek » corbacı » cağlamadan catlamak » sundurme » bocekhane » acıağac » nufus kalemi » alcıpan » iz » kırılıp bukulmek » cehre » catma kaş » uretmek zihnî yetiler oluştur » hukûmet » kulupler arası » guduk » bulûğcağı » hurdasıcıkmak » teknikci » yoğurt calmak » canaksıhucreler » tekaut maaşı » oltu taşı » rezili cıkmak » golgeli resim » fare deliğe sığmamış bir de k » gorevli kişiler » cuce » otlakcılık » ana duşunce » roportajcılık »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.