tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başıicin » kemalist » ıstırap cekmek » motorkroscu » aksulâmel » surunme » senegalli » bir yana dunya bir yana » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » yuk » arac » kanlıyaşlar dokmek » cozgu » element kısaltmasıau » havuc suyu » ongorulme » kuşak dolama bağlama kemer » citmek » opulmek » ustune gecirmek » icat cıkarmak » golgeleyiş » cıvgar » biz attık kemik diye el kaptı » » hesaba katılmak veya katılmama » olcuş » gockun » sutluce » coğmek » duldul » ak ek » ağcekmek » peynirli borek » guduk » inmek » yapılan resim ve bezeme işi » ozenticilik » haraccılık » an ane » sukût ikrardan gelir » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » on veya beş para etmez » supurme » acık kahverengi » urus » gosterme parmağı » kabine duşmek » keyfinden bayılmak veya dort k » rolu olmak »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.