tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
plânlıbuyume » cıngı » hıfza calışmak » goruntuleyici » kacırmak » dunurleşme » doner kebap » kok mantar » iciş » dondurmek » ordek » cırpmak » cakıllık » mustevli » aşcı » recete » kopuklu » gorev » vido cekmek » zuğurtlemek » dol vermek » guneşbatmak » portorluk » cekecek » ihrac etmek » turedi » borc yapmak » yarayan duzen » hakkısukût » sayıştay » kıl cadır » iyiye cekmek » munasebet » keyfinden bayılmak veya dort k » icirtme » bıcak vurmak » bulunan bolum kafa ser » onunu kesmek » pencere acmak » başcevirtmek » uretici » uyarlac » koy ekmeği » yuzune vurmak veya carpmak » sırtustu yatmak » induklec » yapma gubre » sel gibi akmak » darac » osurgan boceği »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.