tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
subut bulmak » direktor » cocuk dunyaya getirmek » tumce » yureği temiz » musriflik » canıcana olcmek » carpıntılı » kacakcı » mart kapıdan baktırır kazma k » toplu olarak oğretimin yapıldı » cingene kavgası » daha da geliştirmek amacıyla b » nemolcer » gozu gormemek » ozelliklerine gore bu organlar » fırcalatma » odunlemek » lokleme » on parmağında on huner veya ma » cevirmenlik » kırımlı » iceriye atmak almak veya tıkam » keceleştirmek » neşesi kacmak » işsiz gucsuz kalmak » keciboynuzu gibi » boluk porcuk » celmelenme » olum » kok » kurutac » arac » orospu bohcası » kalp kazanmak veya fethetmek » meşhut suc » veya metal bolum » cilekeşlik » duşunce » donme » puskurtmek » bukuk » cenesini bağlamak » topac » calkalamak » koru korune » duşey cember » sozunu tutmak » cozulme » sunguleşmek »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.