tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
işini gormek » ciskin » gecimsizlik » husran » başıacık » oralıolmamak veya oralıbile ol » odun vermek » elinden geleni ardına arkasına » gecerlilik » başında değirmen cevirmek » formul » helme dokmek » ciğ » af buyurun » dışa donukluk » şomiz » eceli gelen kopek cami duvarın » gunaydın » cizecek » ağzına veya onune bir kemik at » tenevvur etmek » pestilini cıkarmak » beleşci » evci cıkmak » arac » ucurulmak » turnayıgozunden vurmak » ceki » beklenmediği umulmadığıveya c » yonlendirme » tepetakla etmek veya devirmek » gucune gitmek » tenceresi kaynarken maymunu o » şarjor » ortak tam bolen » kavga cıkmak » boşinanc » mutenevvi » cokelek » sacak » somurgesi olan veya somurge el » amaclı » yararlanarak yasalar cıkarmaya » iciliş » odevlendirilmek » hamur corbası » uşengen » mushil » cekişme » fetva vermek veya cıkarmak »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.