tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oyle olsun » burnu havada veya kaf dağında » purcek » bucak bucak kacmak » donuşlu fiil » kapsama icine alma icerme » benlikcilik » vazgecilme » bir kapıya cıkmak » ufurukculuk » husnu kabul gostermek » japonca » eline duşmek » başoğretmen » oltu kebabı » goturulme » aralarından kara kedi gecmek v » mestcilik » geckinlik » cakırkanat » gozleri acılmak » ivmeolcer » sarnıc » turlu turlu » gelinlikci » yurutum » muk » eteğine duşmek veya sarılmak » turemişzarf » gokyuzu mavisi » ucretlilik » kultursuz » hamel » menfaat duşkunu » cıkmaz ayın son carşambası » ad cekme » karısıkoylu » terekkup » kendine susu vermek » olculmek » yurutec » canıcekmek » şoforluk » cekiclemek » mujde » cıra » acısal uzaklık » cakmak taşı » alıp satmaz gorunmek » kerpicleşme »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.