tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kacımsama » cop arabası » kacırtmak » pece » bicimlendirilme » kandırıcı İnandırıcı » ne denir veya ne dersin » ul » obeklenme » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » barcak » kacırtma » olcusuz » mağribî » yıldırımla vurulmuşa donmek » ağızda sakız gibi ciğnemek » guneşli » coğaltma makinesi » zevzekce » benekli kopek balığı » an aneci » coğumsama » muşterek » amerika elması » cığralık » ortturme » deyip de gecmek » sut beyaz » coğur » zumruduanka gibi » omruhayat » buğet » cizmeli » secmeli yemek » borc yiyen kesesinden yer » kokten dincilik » kocboynuzu » nemolcer » kulube » bucuklu » motorkroscu » duşundaş » koselik » sulun gibi » gozculuk etmek » işaret yay ayrac » cavmak » yenilir veya yenir yutulur şey » nadasa bırakmak veya nadasa ya » ozerkleştirmek »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.