tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calık » reva gormek veya gormemek » gumrukculuk » luterci » comar » karikaturleştirme » loşca » anam » uzerine bir bardak su icmek » dumeni kırmak » gozlemek » duz yuzeylerden her biri » hukum vermek » kurkcu » surtuşme » uluş » siliscil » akca yel » ucler » zihnini celmek » nusayrî » diplomasıolan » ozeni » beleşveya bahşiş atın dişine v » onculuk » kulliyetli » siper guneşlik » catma » oldurmek » garazıveya garezi olmak » gunduzun » uzak goruşluluk » dip balıkcılığı » yonetmen » tartışma goturmek » cifte » goz dikmek » kazın ayağıoyle değil » arnavut » gokcul » actırma » ceddine lânet veya yedi ceddin » kofteci » damarıveya damarları kabarmak » mis uzumu » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » kirecsizleştirmek » secmeler » yahudi arapcası » cekiliş »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.