tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nufus cuzdanı » cağıltı » murt olmak » carcabuk » gorme işitsel eğitim » taayyun etmek » umitlenme » civi civiyi soker » duğu » icinde » medenî kanun » oklava veya baston yutmuşgibi » kısır dongu » lâmbayıacmak » cıplak tohumlular » icrek » yakut » ayıuzumu » yamac » kimse » pic sinek » muzakere etmek veya yapmak » tohmetli » dallarınıkısaltmak » karacayca » hem kacar hem davul calar » ağac yaşiken eğilir » ayın on dordu » duzayak » kopru kurmak » otuşmek » puritenlik » nur icinde yatsın » epikurculuk » macar » nufus » yuzyıl » gozetmen » yağlıgureş » goruşulmek » kimin arabasına binerse onun t » gulumseme » bahcecilik » cevresel » yeni gercekci » modulâsyon » abes kacmak » boya fırcası » duzen » yaşdonumu »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.