tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sıkıysa » ahcıbaşı » soru cumlesi » mısır ozu » araclı » cd » bicimlendirilme » muzekker » enayi dumbeleği » taşcılık » bakılmadan secilen şey » başından buyuk işlere girişmek » sucunu bağışlamak veya birinin » sosyolenguistik » kapana duşmek girmek kısılmak » doksan veya kırk seksen kapın » rafızîlik » taşıtcı » mal kapital » olduruş » gunduz feneri » ve katımadde » cabuklaşmak » dunyaya gelmek » gundeş » secimlik » horoz dovuşu » ormek » celik » capaculculuk » nakşibendîlik » mahkeme aracılığıile mal ve mu » doğu turkcesi » coplenmek » alışkılarının butunu » paranın yuzu sıcaktır » tıkaclı » kalıplarla desen yapılmışbez » ortunme » kuturtu » başyonetmen » şumul » cocuk bakıcı » soğan ciceği » cincilyagiller » tarafından arabacıicin armağan » cantasız » catırdamak » durtuşmek » ense cukuru »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.