tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
maraz esenlik karşıtı » dayanamamak » orgutlendirilme » size veya sizlere omur » yer demir gok bakır » yolu acık » tetikcilik » gurleme » ve katımadde » sonlu buyukluk » topceker » ışıl kuf » kuspe » supurtme » karadağlı » bin turlu » butceleme » muellif » fikir hurriyeti » allah akıl fikir versin veya a » cozunme » uclu bahis » gok bilimci » siyanurlemek » ortulu » tum başkalaşma » bu abdestle daha cok namaz kıl » gorulmek » guzelleştirme » boğaz acmak » kurakcıl » yuzu gulmek » şohretsiz » sovgu » ne gune duruyor » iceri » fiske kondurmamak veya dokundu » kurnemek » oc » tane tane soylemek veya konuşm » fıcılama » işacmak » yedi duvel » bir soyle on dinle » kendi icine cekilmek » cağa » hippocastanum » boğumlanma bolgesi » buklum » gun balı »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.