tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lu » guclu » dam ustunde saksağan vur beli » cıkarayazmak » huzunlendirme » kıctan bacaklı » merkezî ulke » burumek » ozerkleştirmek » uzun omurlu » goruşturulmek » desinator » ciğrenkcilik » gozleri buğulanmak veya bulutl » buyutmek » ciroz » ele gecmek » bir şey icin gerekli en buyuk » kıpık gozlu » kufurbazlık » dumanıdoğru cıksın » yoneltec » ağızsıl unlu » muzakere » sutlenme » zucaciye » muderris » calkama » doşemeli » lık lik luk luk » susen » ekşi yuz » kotuleyiş » turkiyat » cicekleme » oncul » tac yaprağı » kontrbascı » ateşi cıkmak veya yukselmek » orman sıcanı » bolumlerden her biri kolon » ayciceği yağı » hıckırma » duzgun » allah esirgesin veya saklasın » silip supurmek » gozlemci » telâşa duşmek » gurultuye gitmek » gumlemek »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.