tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cantacı » cayır » guneyli » deniz gecişi » guvenliği sağlamak icin yapıla » goden » mecusî » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » masıyla mesi bir olma » haziran boceği » celen » dur veya durun » husnukuruntu » allah bana ben de sana » muştehi » ileri goruşlu » tepeden tırnağa suzmek » gunluk ağacı » turkulemek » yayla gulu » orseleniş » alcak gerilim » lâkırdıağzından dokulmek » duzecleme » buyukluk » acındırmak » gur » karantina suresi » ruhiyatcı » cenileme » temizlikci kadın » oltu taşı » rusva » yureği yanmak » cekişe cekişe pazarlık etmek » cıldırış » alıcıcıkmak » cukur » bordur » munacat » kimin nesi » bunlardan yararlanması » fırcalatma » ustune yormak » cıkrıkcı » dâhiliye mutehassısı » percem » balık corbası » al kiraz ustune kar yağmış » mahagoni »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.