tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ince gul yağı » gonyelemek » gercekleştirme » munakaşa goturmemek » duztaban » yuz yazısı » acmak » oylece » gozu kapalı » kaclık » yuzu yerde » cintiyan » oylemesine » tahkimat elemanlarıustune veya » icinde yuzmek » caprazlaşma » kısa gunun kârı » gun balı » kalın unlulerle art damak patl » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » durzî » top cam » akaclamak » cacaronca » yusru » mubarek » genişgonullu » kaplan bocek » gozleri suzulmek » gibi şart niteliğinde olan bir » musteşar » catal » kıskanclık etmek » meyve bahcesi » turkceleşme » sungusu duşuk » arkaya bırakmak veya koymak » uzengi » sunnetcilik » ilk goz ağrısı » bufe » yuz kızartıcı » dokme » uzak goruşlu » dur » bana bak » goz » ele gecirmek » bodur tavuk her gun veya her d » cığgibi buyumek »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.