tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için büyük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elektronik muzik » gunah » odu kopmak veya patlamak » komurlu » dere tepe duz gitmek » allah gecinden versin » cekimsiz » kut » pic sinek » dolut » mukeyyifat » borulce » arguman » ulke » gecersizlik » cırpıvurmak » cukurlatma » subjektivite » otomatiğe gecmek » ici vık vık fık fık veya pır p » cilehane » yumuşak yuzluluk » ozursuz » ezcumle » golge » kacak » secim tutanağı » davul calmak » coğunme » butun butune » dokulmek » onlemek » sulûk etmek » percinlemek » tutturmek » guzelim » calıştırılma » cehreli » toplandığıbolum » musluman adam » yunanlı » somurmek » ustune bir iki guneşdoğmak » cağlamadan catlamak » bukun » bu gunlerde » kalafata cekmek » odlek » iktisat etmek veya yapmak » uzgun balığı »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.