tdk sözlük TDK Sözlük

 

büyük kelimesinin eş anlamlısı

büyük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • büyük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz büyük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük büyük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
plâtoncu » nasip etmek veya etmemek » suflîlik » gec olsun da guc olmasın » ustun » duzenleyici » moskofluk » gul yağcılık » gecirmek » surerlik gorunumu » acıktan kazanmak » hazır bulunmak veya olmak » gorevdaş » donbaba » gok guvercin » citilenme » derdini marko paşaya anlat » dokuntu » ankesorlu telefon » bohcasınıkoltuğuna almak » duşunceye dalmak » soylem » gobek odunu » feneri nerede sondurdun » uzum cekirdeği » gayrimuslim » kadastroya gecmek » dun bir bugun iki » cağırtmak » cıkış » sı si su su » yan yuzergiller » gulboceği » olumlu dunya » danışıklıdovuş » pencelemek » şofor mahalli » seruvencilik » sel seli goturmek » gonul bağı » rodezyalı » konsantre etmek veya olmak » cancı » cuha ciceğigiller » gucu » catal kargı » uremsel » cizgili » şovalye » borekcilik »

büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve büyük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.