tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kolcak » kolacan etmek » comelmek » bulunulan noktasının meridyen » şifayıbulmak veya kapmak » huzunleniş » duğun değil bayram değil eni » dolmuşculuk » cekim » tup gaz » ve katımadde » gac gec kac kec » yonelmek » bolumleme » cıvlamak » lu » ozdeşleştirme » cekişmeli » sert bir durum almak katılaşm » karikaturcu » coluk cocuk » suzeni » gecirim » iz anıyok » secmeci » suzmek » kervan yıldızı » kulusturluk » durumleme » gibi birtakım makinelerin işle » gecindirmek » soz bir allah bir » maca » ağzına veya diline sağlık » kafasıcatlak » bir dirhem bal icin bir ceki k » anadan yeni doğmuşa donmek vey » yunlu » etkilerle oluşturduklarıyer de » gerceklemek » tam gun calışan kimse » deneyustuculuk » kackın » cınsabah » tatsızlık cıkarmak » yalova misketi » arac » yureğine od veya ateş duşmek » borusu otmek » kollarınıacmak »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.