tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dernekci » şeriatcı » nuh nebiden kalma » kolacan etmek » durulmek » alcıcı » unlem işareti » aracılığıyla duymak değmek e » capkınlaşma » lâf acmak » gurultuye getirmek veya boğmak » hapishane kackını » konseptualizm » araplaştırmak » ibrikci » mustelzim » cilekci » ceyreklenme » on gun » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » aklında olsun » kacar » formdan duşmek » sutanalık » duşunceye bağlayarak yorumlaya » yuzulmek » goz boncuğu » yem istemez su istemez » ateşboceği » badana etmek veya vurmak » kullanılan arac buat » koprulu » bektaşî sırrı » kacmak » dala cıka » canlılara yaşama ortamısağlaya » gı gi gu gu » muteharrik » kufur kufur » ileri atılmak veya cıkmak » buyutulmek » dort ayak » iğrenc » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cokum » iki yuzlu » turşusu cıkmak » antrenorluk » cıkıntılarıolan organ » tebeddul »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.