tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bocul bocul » yuruk » lule » dunyada » kaclık » ors kemiği » zodyak » kırıp gecirmek » başmudur » calarma » gozetilme » bolum » yonerge direktif » ut acıcılık » uygurca » İsvecce » cektirmek » rus » tahtalıkoyu boylamak » ilâclamak » cağırım » nevaleyi duzmek » karşıgoruş » cozulum » sonumlemek » cıban » cenaze toreni » burc » peşini bırakmak veya bırakmama » sacula » cevirme » direnc » bağlaclıyan cumle » dede dedesi koruk yer torunun » uscu » ıtlak uzre » bulgusal yontem » ahdiatik » koşe atışı » kelepire konmak veya yakalamak » it ite buyurur it de kuyruğun » gun doğmak » pabuctan aşağı » portenin başına konulan işaret » fayanscılık » perdenin uzerinden oynatılan » koşe kapmaca oynamak » it » kukremek » pacacılık »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.