tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
etliye sutluye karışmamak » tandır coreği » sicilyalı » buyuk defter » tutsulu » ağız ağıza vermek veya konuşma » kelle goturmek » kukurtlenmek » kalmak » duzme » ucretsiz » guducu » dunyalığıdoğrultmak » dubel » ağzınıveya cenesini tutmak » sure aşımı » kapıyıgostermek » gecenlerde » duşuk » dostluk kantarla alışverişmis » cevik » bakla ciceği » balığa cıkmak » gorevdaş » kuyruğu kapana kısılmak veya s » duzce » cift vuruş » bulgarca » kopekgiller » muzevirlik etmek » cıvdırma » cennete cevirmek » cingene pembesi » muhafazakâr » cullama » oruk » yalınc » yuzunun derisi kalın » cak cek cak cek » dalâlete duşmek » muradif » kemiğine kemiklerine kadar » afi kesmek satmak veya yapmak » karikaturize etmek » uniformalı » kıdemli ustcavuş » oru » calma » ele gecirmek » duşun duşun boktur işin »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.