tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oyuncakcı » duzluk » oğurtu gelmek » bircoğu » curukluk » ozgunleşmek » ilâclamak » boşluk » rus » uzunlamasına acılan oyuk » kupe » terlikci » kopruculuk » sut dişi » catırdamak » kutuk gibi » şuphe bırakmamak » gunah olmak » girip cıkmak » tıpıştıpışyurumek » soze son vermek » surtme ağı » bukulgen » asker kacağı » secde etmek secdeye varmak vey » yolun acık olsun » kopcalama » sandıkcılık » redresor » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » fevc fevc » bir tatlı » dokmek » korunu oldurmek » acık fikirlilik » derdine duşmek » cik » granulit » donumluk » tahammulsuz » ihsanıhumayun » iki duzlemli » merak etmek k kalın okunur » kup » buyulu » kocekce » cala » yukunme » kirli cıkı » duşundaş »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.