tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yorgunluk cıkarmak veya yorgun » balkarca » yerleştirmek teşhir etmek » gecinmek » sektor » omru uzamak » kendinden gecmek » cıyan gibi » dutturu » diluviyum » beyaz komur » zor alıma carpmak » surmek » vikaye etmek sıyanet etmek » anser » başaşağıduşmek » soyundan olan kimse » şarapcı » gozlerini kacırmak » ozerklik » harekete gecmek » gorulmek » icki » allah versin » ağzına bir zeytin verir altın » akıntıya kurek cekmek » cağrışımcılık » bromur » lokun » cakışmalı » ağac mobilya » murur » yuklu » gonul kocamamak » şolen » ne arar veya onda ne gezer » rezili cıkmak » diktatorluk » cıplaklaştırma » govdelenmek » ukraynalı » cirkinlik » murt olmak » hoparlor » cakma » cakal armudu » icinde » icme » fermejup » gabardıc »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.