tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sectirme » mektupcu » soya cekim » yureği hop etmek veya hoplamak » sıcıp sıvamak » camurluk » cobantuzluğu » her dem taze olmak » cekirdekcilik » surgulemek » zibelilina » calışma karnesi » celik başlık » yan tumce » cırpışma » oz eleştiri » gocebelik » bozukca » ote gun » yatcılık » malik » karakacan » unvanı » belirtilen bolum » icerik » catal kundak » değişimli unsuzler » deniz culluğu » yuze vurmak » gece » cabalama » taaccup » alacabalıkcıl » zırhlıguc » ucurulmak » yarım elmanın yarısıo yarısıb » yolgecen » burnunu cekmek » cay evi » cubuğunu tutturmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cam yeşili » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » guvensizlik onergesi » produktor » dumencilik » ne cicektir biliriz » gostermek » goruşturme » kan kusup kızılcık şerbeti ict »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.