tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ilişkilerin butunu iktisat » kuflu » gorunur » muebbet » beklenmediği umulmadığıveya c » gelip gecmek » kara cumle » sokağa veya sokaklara duşmek » surekli cekiştirmek itmek ka » duğun ciceği » tazıya donmek » tumsekleşmek » nufus kesafeti » copcatan » muzikci » congul » olcerme » jole » bictirmek » inişcıkış » muvekkil » gecmişleri » gorevdaş » buyuk baba » maden komuru » buyuleyici ozellik » cuval » uzuntu » duşup kalkmak » şehit duşmek veya olmak » zac » ofkeleniş » caylık » ilâc icin yok » sutolcer » gucu gucune » kotumseme » kabarmasınısağlamak kabarması » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » kucuk karga » gin » icin icin yanmak » uzun oyku » sunger » tutun rengi » cuda etmek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » on veya beş para etmez » kor duman » peşinden suruklemek »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.