tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koklemek » el surmemek » su yuzune cıkmak » kul » askere cağrılmak » boşinanc » kirec sondurmek » munazaa » hindistan cevizi » canakcılık » can başına sıcramak » guzellik salonu » politikaların genel adı ferdi » koruk luferi » munasebet » tuylendirmek » kucuk hindistan cevizi » yuzmek » amaclanma » buz » beklenmediği umulmadığıveya c » oc almak veya ocunu almak » karanlığa gomulmek » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » tansiyon duşurucu » kapcıklı » kulluk kolelik » nufuzkâr » paralel iki yuzeyin sınırladığ » ruh otesi » gelip catmak veya gelip dayanm » bolunmez » yureği carpmak » tat kazanmak veya tadıgelmek » onunu almak » kahrından olmek » vazgecmek » ozenc » sulukcu » goğuslu » duşkunu » solusyon » yalın ayak başıkabak » benzi ucmak » gozunu sevdiğim » sulukcu » takla atmak veya kılmak » ileri veya one surmek » başına corap ormek » fotoğrafcı »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.