tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozleri fal taşıgibi acılmak » goz kırpmamak » horoz dovuşu » sınıfta cakmak » buhran gecirmek » dizi veya dizinin dibi » ciftci » fakul » ozgul » kedi ile kopek gibi » yuksuk otu » guven ışığı » ulke » ayak surumek » dikkat cekmek veya dikkati cek » koturum » hışırıcıkmak » mustehcenleşmek » gayrimumbit » inmek » iyodur » dilinin cezasınıveya belâsını » carklı » gommek » guneşgunu » goğusluk » surrealizm » kotu haber tez duyulur » icinde » alın teri dokmek » yuzunden » olumle burun buruna gelmek » cevrinmek » harala gurele » dokulgen » uyuşmazlık cıkmak » otomatiğe almak veya bağlamak » ali kıran başkesen » unvanı » surgunlerinde kokulu yağbuluna » kimyasal yollarla elde edilen » tunemek » uckâğıda bağlamak veya getirme » insan icine cıkmak » yureği burkulmak » cılgınlık » kuvveden fiile cıkarmak » gecmişzaman gorunumu » buzdurme » ardıl goruntu »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.