tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevirim senaryosu » cokeltmek » carpmak » duz tumlec » ruşeym » kruvazor » rehber oğretmen » ekmekci » suruş » kokak ağac » tezayut » cumbuşyapmak » uretim gucleri » cakıl cukul » cokmek » sokel » gecerli » kamburu cıkmak » cansız duşmek » acmak » aletler butunu » tetik ustunde beklemek » ne haddine » don gomlek » arap sacına donmek » oleyazmak » tut kelin perceminden » kececi » tuzuk » maocu » on denetim » huner gostermek » ceyizleme » cok hucreliler » cuhelâ » kırgızca » meflûc » uce beşe bakmamak » bicim » rabbena » aylakcılık » ust perdeden » vermek » barut fıcısı » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » uzunlamasına acılan oyuk » rutbe » icine su almak » sıcak basmak veya bastırmak » elekcilik »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.