tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalcalık » ovulmek » duşleme » olum allah ın emri » emeği gecmek » kulâhınıters giydirmek » hesapca » elekci » ustune toz kondurmamak » celtik » msı msi » zuppeleşmek » lokleme » kalkışa gecmek » boyle » cari ucret » sansualizm » cerceve anlaşma » x ışınlarından yararlanılarak » ucan daire » elinden hicbir şey kurtulmamak » egeli » cirişlenme » acık devre » duyumolcer » oğrenme » ceviricilik » cizge » summettedarik » calkı » coğu gitti azıkaldı » darulbedayi » cervişli » buyukten buyuğe » koprunun veya koprulerin altın » mutekabil » ortakcı » onemlice » elden ne gelir » cu » coğulluk » cemaatimuslimin » şoyle boyle » civi yukarı » cekel » hem nalına hem mıhına vurmak » ipin ucunu kacırmak » boşol veya olsun » capraz kafiye » yıkık dokuk »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.