tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duz yuzeylerden her biri » oncel belirleme » hurriyeti secmek » buyuk sesli uyumu » oğur » ciziktirme » ucluk » mubarek » cok partili » yureğine saplanmak » acısıicine veya yureğine cokme » ortodoksluk » tesalup » altlıustlu » cift cubuk » bayram cocuğu » genel gorunum » bağlayıcıunlu » guvelenmek » kockar » bicim » ve burada gorevli kimselerin t » akışkanın gecişini ayarlamaya » dumduz » yunlu » catlaklık » şartlıbirleşik cumle » gelinlik cağı » cevirmek » mizac » tıkaclamak » cağma » olcme » yureği ağzına gelmek » yureği yanmak » musevî » camaşırcılık » pabuc kadar dili olmak » cokum » surec » ağızdan burun yakın kardeşten » mal kapital » ucan kuşa borcu olmak » allah ın işine bak » mudur yardımcısı » vermek » guney » kıskaclamak » norolog » vukelâ »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.