tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kılık kıyafeti duzmek » guzel » boy gostermek » kedi veya eti ne budu ne » değişkene gore hesaplanan sayı » sucuğunu cıkarmak » ahzukabz » an en » cağıra cağıra » yerleştirilmişcift camdan oluş » kamcılı » ici ısınmak » etrafında dort donmek » nevruz bayramı » gelmeyen veya gelip de kıtalar » erkec » teknikci » gorungu bilimi » polonez » gumuş » di li gecmiş » krepdoşin » camurluk » cıkmak » ırkcı » frenkce » susletmek » yetişen bir ağaccık corylus av » talip cıkmak veya talibi cıkma » koşe » soğdurmek » gundelikcilik » ciceklik » cabuk » cırpınmak » yardakcılık etmek » cokmek » ormek » mukemmellik » yuzsuzleştirmek » diken ustunde oturmak veya olm » gulutcu » daraya atmak veya cıkarmak » hunkârbeğendi » catallaştırma » cevrelik » yerleşim yerinden başka bir ye » muk » muhliye » gozlem evi »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.