tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başının derdine duşmek » el icin yanma nare yak cubuğu » ulser » terorcu » arapcalaştırma » sacı » kapsama icine alma icerme » burumek » gucsuz duşmek » gecmişi olmak » kultur gocu » cumhuriyetci » el ayak veya el etek cekilmek » uygulama » ne buyrulur » cenesiz » yavaşcacık » yerine gecmek » burokratik » İcra ve İflâs hukuku » yuzu yok » orgutsel » percem » cıkmak » feleğe kusmek » tam bolen » gırc gırc » kok » mısır puskulu gibi » barokcu » uclanma » olusu ortada kalmak » renginde sapıdort koşeli olan » gulbank » defteri durulmek » ayağınısurumek » kulâhlı » yarayan kuru ince yaprak » pilot koşku » ocakcı » kamyonetci » hucum oyuncusu » cap » gozu kaymak veya kacmak » tırnağına veya attığıtırnağa d » ağzının icine girmek » allah dokuzda verdiğini sekizd » horozgozu » ortaya dokmek » matrakcı »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.