tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
unlu kısalması » da de ta te » cıkarma birliği » dokmek » rik a » surmesiz » ım » dokulmek » otumluluk » ilâcsız » gır gecmek » nobetci » gorenek » catışmak » acısınıcıkarmak » onderlik » kabarcıklıduzec » mezhepcilik » avanturiyer » bağbahce » kandilin yağıtukenmek » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » imalâtcılık » buyuk onerme » cırak cıkarmak » perulu » goturu pazarlık » kecelemek » guneşbanyosu » olcumlemek » dağıtım burosu » as » akcakavak » donekce » tac giymek » tıraşfırcası » can ciceğigiller » dovdurtulmek » ağac kurdu » cicek durbunu » okcesiz » duzencilik » kok » cardak » it » gecimsizleşmek » ık ik uk uk » mesket turkleri » kunguldeme » meme sungeri »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.