tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capalı » pec » elcilik etmek veya yapmak » dukkân » ucler yediler kırklar » caltılık » etcil » başında değirmen cevirmek » yaban ordeği » yalcın » cokertmek » zevki cıkmak » gunduzcu » guzellik malzemesi » kostekleyiş » dışıkalaylı ici alaylı » gostermek » yeteneği maharet » lutfen » eğitim fakultesi » fak fuk fonu » sacık » duzenek » on defa veya kere » muşkulât cekmek » ciğnetmek » bicmek » nufus » cağırtkan » gunberi » duşeş » kosteklenmek » tumcemsi » duver » cezasınıcekmek » lule lule » cim cim » pupa yelken ilerlemek gitmek » muhlet istemek » mayıs bocekleri » hartuc » protesto cekmek » batakcı » kabuğu dışına cıkmak » telâşe muduru » oruc bozmak » sucustu mahkemesi » topculuk » carkıdondurmek » orta oğretim »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.