tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koclanmak » kostere » sutlu ot » citme » cakır » keciboynuzu » tahakkum » kulâhımsı » ayağıduze basmak » olculu bicili » humanistleşme » huzunlendirme » pluralist » ara acmak » rejisorluk etmek » yamcılı » aralarında onceden kararlaştır » tayyor » paskalya coreği » s s » hopurdetmek » arac » ortulu omurgalılar » yuksekten konuşmak » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » cıkıntılı » cevrecilik » cekilme » pancar gibi olmak veya pancar » olme eşeğim olme yaza yonca b » yok etmek » yuksek » cıkmak » kucuk sesli uyumu » başkonakcı » yanına bırakmamak veya komamak » tanrıkayrası » oğurme » sağic » ucler » balıkgozu objektif » kapakcık » purtuklenmek » arşiduşes » cember » cokkunleşmek » serdengecti » gorevli » muteferrika » sersem etmek veya serseme cevi »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.