tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı

bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bağımsızlık kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yaşdonumu » capraz ateş » kılıclama » cıkış » şuphesiz » kirecsizlenme » parcalıbohca » pejmurde » coğullaştırma » cekiştirmek » İsa yıkusturdu muhammed i mem » cevrelemek » gumuşrengi » bir ayak once evvel » pupa yelken ilerlemek gitmek » surgun olmak » cember gecirmek » kafasınıtaştan taşa carpmak » temize cıkmak » balıkcıl » ağzınıburnunu carşamba canağın » yunanlı » gon » tuyleri diken diken olmak » koyun can derdinde kasap yağd » gerceğe uygunluk » ozelleşmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » tenezzuh » uveyik » akciğer lopcuğu » gume » yaylıcalgılar » kılıclı » lugat » surerlik » kosteklenmek » kırcıl » citen » cevre bilimi » ibliscilik » hayat gecirmek » donel » bir ağac stryhnos nux vomice » kumuc » bir soyledi pir soyledi » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » gonendirmek » ağzınıbıcak acmamak » topcu »

bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve bağımsızlık_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.