tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağlanmak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bakar kor » curmumeşhut » madikci » terbiye almak veya gormek » endişeye duşmek » sıfat fiil » guler yuz » iyilikci » gozu veya gozleri ustunde kalm » muzehhep » uskuf » bicilme » muhayyerkurdî » mudevvenat » muessis » takayyut » cırpıştırmak » unlemek » yuruyuşkolu » susleme » orgutlendirmek » capraz ateş » kuresel ucgen » cangal » sublimleştirme » kıcın kıcın gitmek » icim » kuşcu » hukûmet » romen rakamları » kacıncı » liman işcisi » guzide » jon » yardımcıyargıc » koşe » cemberli » ceşnicibaşı » calım » gonul uğrusu » esmayıhusnâ » cantacılık » oz dışı » gozde » dunya nimeti » tehevvur » gorulme » on alım » teşhis etmek veya koymak » ozveren »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.