tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aracla yakmak » porsume » yuceltilme » olum kalım meselesi » canavar duduğu » donum noktası » uyelik dondurmak » macasına mecesine » mudevven » kurume » zuppeleşme » omur » yumuşak ince kâğıt » yukluk » deccal » kalıtcı » boru kelepcesi » allah bana ben de sana » boy almak veya surmek » camaşır » lâf veya soz altında kalmamak » ipe cekmek » acık devre » mucazat » buğelek » gozuyle gormek » dokturmek » fındıkcılık » gozer » sus bitkisi » perdahcı bazıparlatıcımaddele » uzum hoşafı » capasız » ricada bulunmak veya birinden » nifakcı » goğusleme » ezile buzule » ucuz atlatmak veya kurtulmak » uc beyaz » pacavracılık » dır dir dur dur tır » yurutulmesini ve bunlara dayan » gelin ciceği » ciceksimek » dovizzede » allah ınıseversen » gozlemleme » nc » cıkmak » cıkarma gemisi »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.