tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vandal » recete gibi » bakla ciceği » bahce » allah bir yastıkta kocatsın » gurgengiller » goğusluk » tekabul » sut cekmek » gomulmek » tecessum etmek » taban tepmek veya patlatmak » iki satır lâf etmek veya konuş » calkalatış » yuce » kulucka devri » tulûatcı » papirusgiller » kan cekmek » taharruşetmek » şomuz » onlemlerin butunu » ele gecmek » kan cekmek » kavga cıkmak » cozulmek » buyuk atardamar » bol kepce » mulemma » tahtalıguvercin » bicimde saplı obur ucu yassıo » icilmek » bakılmadan secilen şey » duzenleme işleri » gonendirmek » gucenilmek » frenk » cirozlaşma » alcıya almak veya koymak » butikcilik » orulu » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » sıra dayağıcekmek » kor » guclu kuvvetli » guncelleşme » unc » kan cıbanı » acık » duzec »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.