tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karşıgoruş » sukse » beleşci » alcarak » cay » sandıktan cıkmak » oz » kaşgoz işareti yapmak » gonlu olmak » utopyacı » şurekâ » dirlik yuzu gormemek » yararlanılan bir bitki corchor » moble » kınalar yakmak » araclara takılıp cıkarılmasınd » oksurmek » oldurtme » gonder » muşfik » cıkmaza girmek » kozleşme » transfuzyon » sozu ağzında bırakmak veya soz » kokcuk » cabuk » gozlemek » yan cizmek » uygun gormek » ce » kucuk parmak » ustunluk karmaşası » turumculuk » yukseklerde dolaşmak » kullanılır » doşemeli » gorevden alınmak » uzum uzume baka baka kararır » une kavuşmak » fırsat duşkunu » yureği burkulmak » gonul kimi severse guzel odur » kucuk » pas gecmek » goreneksiz » bilgili » babaî » gozu pek » ciğnenmek » deliye donmek »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.