tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağlanmak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakaralmaz » duz kap » dama cıkmak » mizac » purcuklu » katmerli katmerli gulmek » bicimine getirmek » guvenceli » gockun » ic salgı » sanatı » gun » zuyuf akce » kanarya ciceği » guleclik » suzgec » kostebek illeti » olu salı » cıtlatma » buyukken daha kucuk duruma get » nesneler icin guclu zorlayıcı » pecesiz » bir daha yuzune bakmamak » veren silâhıbu hedefe doğrult » gol ayağı » it » kendini gosteren ve bulaşıcıol » ickisiz » darbe vurmak veya indirmek » catallaşmak » jupiter » sosyolenguistik » komurleştirilmek » baskın cıkmak veya gelmek » başlangıc noktası » sozunu veya sozunuzu balla kes » ici dışına cıkmak » gokten zembille mi indi » yonetmek » karfice » baccılık » alcak » kundak sokmak veya koymak » orneklik » kulliyet » dibi gorunmek » guneşgunu » kollarınıacmak » seluloz » gunduzun »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.