tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıymalıborek » tecahuluarifane » ileri goruşlu » ahıska turkleri » celiksi » gozunu burumek » dumeni eğri » camurluk » kıcıkırık » goz atmak » taaddut » gozu acılmak » sın sin sun sun » keder cekmek » yalın ayak başıkabak » mn » dort » cotira » şaşkına cevirmek » kuşcubaşı » uygun gormek » yucelik » yonetmen yardımcısı » yapılan cıkmaz yazıveya resim » hanya yıkonya yıanlamak » taahhut etmek » kucuk karga » percem » orneğini cıkarmak » bıckıtozu » granduk » puskul » monitor » davul calsan işitmez » kamcılayış » korluk » menşevik » ucra » cirkinleştirmek » âşığın gozu kordur » muzehhep » art duşunce » caba harcamak » imparatorice » cocuk dunyaya getirmek » kuf » gun gormuş » cift halka » tahmisci » yureğine kurt duşmek »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.