tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mur » icerik » ucluk » pişekâr » kız beşikte veya kundakta cey » cizgisel » kucumen » coplenmek » palet » dağveya dağlar gibi kadar » cıkıklık » ıtlak uzre » yalanınıyakalamak veya tutmak » tutsu gozu » komadan cıkmak » kulhanbeylik » gecicilik » kafayıtutsulemek » hayalinden gecirmek » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » yuz kalıbı » soylence » yanından bile gecmemiş » cenk » uveyme » borclanılmak » copluğu » komurlu » ahbap cıkmak » secici kurul » dollenme » australis » gonlu kalmak » kabakcı » utmek » rafızîlik » uretim artığı » dokuntu » dokulmek » portorluk » kahrından olmek » tezata duşmek » cicek suyu » dol ayı » kelebek gozluk » ciğde » kul ufak olmak » parti cevirmek » boynu bukuk » yurunme »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.