tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağlanmak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
doner sermaye » tam adamınıbulmak veya tam ada » muhabbet ciceğigiller » acığa vurmak » orneklendirme » kurekcilik » umit kapısı » zannına duşmek » yuzmek » kan başına sıcramak veya beyni » gencleştirmek » teslimatcı » donuşum » sutlendirmek » losemi » munkir » yonetim gideri » taharruşetmek » icinden cıkamamak » bir ucu sivri olarak yapılan t » mizacgir » den yana » mururiye » duşeşatmak » cırcır » cuk » akıcılık olceği » başgostermek » silindir prizma vb bicimindek » olusunu opmek » fitne fesat cıkarmak » yureğine inmek » gunu gecmiş » kamcılatma » parcacık » oruş » cevirmek » tuzuk » dollemek » mulkiye idadîsi » hacamat etmek veya yapmak » armator » aklından cıkarmamak » ek odenek » grejuva » unlu uyumu » facasıolmak » one surmek » corak » kıvamınıbulmak veya kıvamına g »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.