tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıklar livası » goresime » noktalama işareti » t » satranccı » kampcı » bir avuc » suruklenmek » ayağıveya ayakları dolaşmak » pas acmak » kriz gecirmek » iki eli şakaklarında duşunmek » lâkırdıcıkarmak » yabanî gul » tecahuluarifane » cilâlıtaşdevri » cizmek » işguderlik » caplamak » subek » gomlek değiştirmek » uzerine tuz biber ekmek » au » mucamaa » elinde buyumek » trafikci » dort yuzlu » gulle » gozunun bebeği gibi sevmek » kopya etmek yapmak veya kopyas » ceddine lânet veya yedi ceddin » ikiyuzluluk » kavunici » soğuk duşmek veya kacmak » ici kan ağlamak » gunu gunune uymaz » yoğurt calmak » muhurlemek » siyanur » araştırılabilen olculebilen » antep baklavası » belini doğrultmak veya doğrult » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » arnavut » kapalıcarşı » urperme » bazıdingil doner bazıteker » govdelenmek » dizi veya dizinin dibi » spotcu »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.