tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağlanmak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inc » cilehane » bicimini alır hidrojenle oksi » rasatcı » yuzu kızarmak » keyif surmek » camıcerceveyi indirmek » bicimselleştirmek » başına gecmek » ovunme » yuzluk » sudan gecirmek » cimdik atmak veya basmak » bicimci » kıptî » işişten gecmek » gozunu toprak doyursun » ozenilme » acemce » nufus » sprituel » a dan z ye kadar » başcavuş astsubay başcavuş » ozgul » tuh » yuru marş » afi kesmek satmak veya yapmak » ustune olmamak » her tur gosteri yapmaya uygun » fransız » carliston marka kereste » herifcioğlu » muferrih » goğusluce » doger » kursu hocası » kahve dovucunun hınk deyicisi » tup gaz » mechul » harcamak » barışcılık » hareketli parca » cihat acmak » hareket » mulkî » susleniş » kavara cekmek » klâkson » geckin » basit cumle »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.