tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
borcsuz harcsız » secmeli ders » kur asıolmak » koşker » kendine susu vermek » ademimerkeziyetci » munakalât » kalafatcılık » burumcek » dokuluş » celişme » sonumsuz » kucukce » zıddına basmak veya bir şey bi » suzgu » calımlamak » fındıkcı » gobek taşı » tekaut » rustik » bıckı » gomme » acıciğdem » dediğim dedik otturduğum veya » coğullaştırma » yasakcı » etmek » ız » gucluk » yureğini hoplatmak oynatmak ve » lisan » guvercingiller » pengo » gostermek » guzellik » kullanılan yapma yuz » mes uliyetli » cekap » on » canak yalamak » muzakereci » olusu kınalı » koc » kulleme » yurek selânik » gozunu yummak » cakmağıolmayan » icinden pazarlıklıveya icten p » korler mahallesinde ayna satma » cekimserlik »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.