tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağlanmak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
durgunluk cokmek » halk şiiri » işin icinden cıkmak veya sıyrı » puruzlenme » oznelci » kucuk karga » munacat » yuzsuzleşme » koyuvermek » dunya goruşu » yenilikci » kısmet veya kısmeti cıkmak » rovanş » kabul kabul etme » vezikul » yumuşakcalar » kusuşme » cuval gibi » seluloz » bicim almak » gonul gezdirmek » gok guvercin » cevresel » canak uzengi » tam gun » cocuklaştırmak » gonul yakmak » hamam bohcası » soze son vermek » kirada olmak veya oturmak » somurmek » uzumsu » davul calsan işitmez » icin » rahat yuzu gormemek » kok » uygun duşmek » orgutlendirilmek » bicimlendirme » ozdenlik » buyuk peder » tepe acısı » ustlenme » potasyum sulfat » davar gutmek » teyel yapmak veya atmak » el emeği goz nuru » goruculuk » aklınıbaşına almak veya toplam » ozdek »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.