tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozlenmek » dile dillere duşmek » surungen » luk boyası » yugoslavyalı » bilinc » nerede hareket orada bereket » duldul » kurt kopeği » cift pencere » alcaklaştırmak » cıkıkcı » armatur » cıkmak » cek » gecerlik » goymek » losemit » gozluk takmak » gosterici yardımıyla karanlık » gudelemek » lâf cıkarmak » cav » arnavut bacası » mefruşatcılık » oz yapı » butuncu ekonomi » damarıveya damarları kabarmak » gozu ac » ayca » bolum » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » şarapcı » emekliye ayrılmak veya cıkmak » ezrail » omruhayat » gurecilik » cağrışımlı » gun doğmadan neler doğar » karşıtı » oncul » allah sonunu hayır etsin » genişyurekli » hucre bilimi » defasında bir sayıyukselterek » yalan dunya » cozme » ustune » entelektualizm » sungu »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.