tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağlanmak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mahrec » korle yatan şaşıkalkar » olgun » kult » papaz her gun pilâv yemez » avrupalılık » catışılmak » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » gozden uzaklaşmak » ovulme » bir madde » tecavuz etmek » ruzgârlamak » palavra savurmak atmak veya sı » cenesi oynamak » ucuzlu » sacınısupurge etmek » dondurulan ince uzun ışık ara » tarafından arabacıicin armağan » yuzune vurmak veya carpmak » tumcemsi » kenarlık » fıcıcı » muthiş » yufka yurekli » caşıt » adamın adıcıkacağına canıcıksı » secmek » el arıduşman gayreti » kaptan koşku » ıt it ut ut » koylu » macar » necef taşı » gecerlemek » ozne grubu » yukumlenme » purtuk » uşuntu etmek » kırcıllaşmak » basıldığında duyulan kımıldama » ickin » ozenme » kupeli » iyiye iyi kotuye kotu demek » lâckalaşma » duşuncesiz » cek » canak » mustantik »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.