tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coğdurme » yuzmek » celikli » yuksekten almak » cakşırlı » lâtifce » termoelektrik cifti » kalem acmak » puruzlu » ataturkcu » su dokunmek » duasınıveya dua almak » mart iceri pire dışarı » iki soz bir pazar » boğazıduğumlenmek » doğu turkcesi » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » koruma unsuzu » tunc kafiye » arabanın on tekerleği nereden » gecen » borusu tutmak veya ustunde » ozbekce » belli bir noktayıaltınıcizerek » bukulme » olcek » rolântide durmak veya calışmak » goz yummak » bildirim odencesi » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » gorevli kişiler » cenesini bağlamak » ek butce » her şeyin yenisi dostun eskis » kumes » gonlunu pazara cıkarmak » uretim artığı » arpa guvesi » cıkarılma » citmek » duşkunleşme » başortulu » emek cekmek » cayırlama » yore » afrika cekirgesi » dışters acı » cekme » tum başkalaşma » allah allah »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.