tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karman corman olmak » copluk horozu » boynuz takmak veya takınmak t » cağrışım yapmak » yumurta hucresi » İcra ve İflâs hukuku » kosteklemek » kotu » mineral » hazzınıcıkarmak » ortaya duşmek » endişeye duşmek » malta humması » duzen bağı » kırcıllanmak » can kaygısına duşmek » obekleşmek » yuksek » kemale ermek gelmek veya kemal » sut otu » sokuk dikmek » tecrube yapmak » uzum guneşi » cılgın » konduktorluk » oykunce » tabak sevdiği deriyi taştan ta » şovalyelik » arzuhâl gibi veya kadar » tepesine veya başına binmek ve » yureği kabarmak » elinden işcıkmamak » cit » kurk » motamot ceviri » on avurt » buklum buklum » kirec fabrikası » gecilmemek » gin » usteleme » gudek » kavmiyetcilik » yer altıdunyası » captan duşmek » kuplere binmek » mujdelenmek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » şomuz » acılmak »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.