tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağlanmak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donum » lektorluk » sacılıp dokulmek » dokunmek » cekilmek » on soz » hice saymak veya hice indirgem » cektiri » cişetmek » gocurucu » duşe kalka » borkenek » caycılık » yan tumce » gorunumlu » dumen kullanmak » boşluk » beklenmediği umulmadığıveya c » taklitci » kırıkcı » turetme eki » bir gunluk beylik beyliktir » guneşsutu » defteri durulmek » onerge » gucsuz duşmek » once can sonra canan » mest sermest » acı » ihsan etmek veya buyurmak » kazanmak » huryemez » doğal ve saydam değerli taş » ongormek » ilâclı » ic » kostebek illeti » ustlenim » yaka paca etmek veya goturmek » goğuslu » iceriden evlenmek » ozru kabahatinden buyuk » mik » duşuncesiz » top surmek » noel baba » uzmek » bilinc dışı » kuskun » cemaziyulevvelini bilmek »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.