tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağlanmak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
işguc edinmek » supuruş » gundelikci kadın » duduk gibi » turdeşlik » korukculuk » başlıkcı » paşa cayı » guzel guzel » yonelmeli tumlec » gostermelik » opulmek » brahman » goyunme » hancerlenme » cağırış » play back » ismi gecmek » ardıc rakısı » ph » acınsama » methiye duzmek » oldurucu » oz kardeş » cift cinsellik » gozeneksiz » tırmanıcıbir bitki piper nigru » gurbet cekmek » orselemek » banka cuzdanı » ic cekmek » acık kalplilik » pekiştirmek » bankada veya aracısında actırı » kopeklenmek » garc gurc etmek » oğreticilik » muşterek » corku » yere batasıca veya yere batsın » koyculuk » surgun avı » kuşculuk » yuklu » yer tutmak veya tutmamak » bufeci » gayrimusavî » lâtin yelkeni » dunyadan gecmek veya el cekmek » korkunc »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.