tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
korkak bezirgan ne kâr eder ne » dalyan corbası » gereksinme duyduğu maddeler du » ortalamasına dayanan durumu » gulunmek » donum » muziksever » gulme » pluralizm » mortoyu cekmek » mac mac » kız boceği » od ağacı » hafifletici sebep bi » cicek » mulkiye mektebi » utcu » alacabalıkcıl » haklıcıkmak » utulmek » kıcın kıcın gitmek » methusena » cayırlaşmak » duven dişi » cırpmak » calıştırıcılık » hıfza calışmak » ozel yaşam » kendine ozgu » kunguldemek » boşluk » olculer » buk » tekelluf » karaağac » cik » dil surcmek » oz » kılıc kuşanma » işguderlik » mustemlekeci » nufuz etmek » polonez » olumsuz tumce » yuzluk birimler boluğu » likor » celik parca » cember » tanışcıkmak » oflicinalis »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.