tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
altta yok ustte yok » odevli » kor faregiller » gocebelik » ornek » azotolcer » az değil » guncellemek » maksat gutmek » on » etmek » icini okumak » soze yatmak » unca » başmakcılık » dalgıc » ure » menuskus » kabuk bağlamak veya tutmak » tat kazanmak veya tadıgelmek » şuyu » yonelme hâli » otonomi » gectiği yoldan gecmek » uc nalla bir ata kaldı » catıkatı » acmaza duşmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » raportorluk » sublimleşmek » sozel oğrenme » yuz yuze » mustakbel » ikinci dizeleri birinci beyitl » muessif » unlemek » carpıklık » boşcıkmak » comertleşme » gulmekten kırılmak katılmak » civili » eğilimli ortu » lisan » turkceleştirmek » civit otu » gorunmez olmak » kalem komuru » kecileşme » onleyen eğik bolum » gic »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.