tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bir arpa boyu gitmek veya yol » sunepelik » bilâkayduşart » kapısıacık » duzelmek » icici » bolum » cakı » pm » purik » orumcekler » kucuk kap » ceyrek finalist » klorolcer » muştereken » etuv » gozleri evinden veya yuvaların » buhtan etmek » ulkuculuk » aklına duşmek » taahhutlu » saat ciceği » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » carpmak » hic değil » buyuk turk İmparatorluğunun uy » umtırak » rotuşlamak » gonlunu serin tutmak » İzinli olma durumu » cirişotu » gunlerden bir gun » dipsiz kile boşambar » gume » cicek acmak veya vermek » ve bilinc merkezlerinin bulund » dansozluk » ormek » kuluckahane » cikolatacılık » banco » memleha » mukeyyifat » teneffushane » w w » dunurculuk » gonul rızası » dunya goruşu » acıklanan » insanların aynısoydan gelmişol »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.