tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağlanmak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acınsamak » huthut » yuz kaplama » cıngırakcı » gecerken boğazdan cıkan ve duz » camaşır ipi » ummetce » sonsuz kucuk » acmak » hamur acmak » bahcecilik » mudevven » cırpıcı » duşundeş » sitteisevir kapıyıcevirir » bolumunden her biri sezon » gozluksuz » karşıcıkmak » el emeği goz nuru » umitlenme » ustunde durmak » ruhu bile duymamak » şeytan elini cekmiş » donenme » feleğin sillesine uğramak veya » geziye cıkmak » ağzına bir parmak bal calmak » sefa geldin veya geldiniz » adıbatasıveya adıbatasıca » aklıcıkmak » takla atmak veya kılmak » uzgu » rahat kıcına batmak » sus pus » inanılan iyilik kaynağı » allah versin » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ucukluk » kundakcı » dilini kedi fare mi yedi » ihtilâc etmek » ic » korpe » teselsul » ictenlik » tek cenekli » ici beni yakar dışıeli veya s » bahcesi » tutuncu » kan dokmek »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.