tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kat iyen » zanaatcı » cinko » estek kostek » damlaya damlaya gol olur » ici beni yakar dışıeli veya s » zul » tam adamınıbulmak veya tam ada » goz emeği » durumundaki bileşkenin uygulam » ustunseme » eli cabuk » cop arabası » teşebbuse gecmek » ici dar » acılma » eksi uc » surt allah surt » dili olsa da soylese veya anla » kâbus basmak veya cokmek » bir yiyip bin şukretmek » başgoz olmak » tapıncakcılık putperestlik » zahmet etmek zahmete girmek ve » ipi birinin eline gecmek » kutuk » oğlak donencesi » notrleştirmek » celmelenmek » lufergiller » sonuc niteliğinde başka bir bi » caşıt » bektaşî uzumu » eşbicimli » kopru başı » su urunleri » guveyi girmek » corbacılık » guneşlenmek » duzencilik » kurnemek » cağıl cağıl » cağıltı » cakıntı » doner ayna » gozunu yıldırmak » kandil ciceği » lugat paralamak » guneşalmak veya guneşgormek » hastahaneye kaldırmak veya yat »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.