tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parcacık » kosnu » gonlunun dumeni bozuk » ac doymam tok acıkmam sanır » sokulmek » mg » salcalık » bakalım veya bakayım » dişeti dudak unsuzu » inanclılık » guncelleme » ozensiz » doşeme » keceyi suya atmak » gudum » toplu goruşme acık oturum » ince yağsız uzun kuyruklu bir » yapsatcılık » kotu » goze yasak olmaz » muttefik » muneccimbaşı » cıngır cıngır » kulte » iskeletli hayvan corallium rub » cozumlenmek » guvenoyu vermek » donme ekseni » koltukculuk » dışıkalaylı ici alaylı » gumuşîleşmek » untu » soz sahibi » tarihci » ci » hac » ımtırak » turkuaz yeşili » kanınıicine akıtmak » mez » patlıcan boreği » cağırış » yuzlu » ceper cekmek » allah hakkıicin » guneşlik » coğullamak » cakmaklık » purceklenmek » şukur etmek »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.