tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağlanmak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıklık getirmek veya kazandır » kurek » cevirmek » safca » cekişmek » birinin canına ot tıkmak tıkam » muhtac olmak » dumencilik » golalası » gec » toz kondurmak veya kondurmamak » cınlatma » gelişmişcanlı » gok delinmek » hovarda olma durumu » belirten kural » on » toz » cubbeli » ozerkleşme » cikolatacı » ak duşmek » muzik corner » dokulmek » ic kulak » lutfetme » makam şoforu » duzmece » faktor » moral cokuntu » oleyazma » ceddine rahmet » celik halat » duzen vermek duzene koymak vey » komşuluk etmek veya yapmak » adetimurettep » umit » calınma » turetmek » oturmek » gonul maskarası » duz » anten yukselteci » cekmek » renk korluğu » afgan » sırma sac » carpıklaştırma » mucehhez » nogay »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.