tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bağlanmak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırk veya bin dereden su getir » talip cıkmak veya talibi cıkma » carşaflamak » elden gecirmek » gokce » koşe » geciş » cıkarcılık » suzule suzule » got » donence » kamcıbaşı » inmek » icini sıkmak » gosterdiği yetenek veya guc » buyuklerin ellerinden kucukle » gozunun icine bakmak » lop » bicilmişkaftan » acıktan kazanmak » gorevli kişiler » hasretini cekmek » kultur balıkcılığı » ne gunlere kaldık » uveyik » derme catma » carpılma » gostertme » tik » muhre » kosele taşı » gosterilmek » mulhakat » camaşır takımı » parcalı » takke duştu kel gorundu » calarmak » nuve » cizici » ihrac » masallarda gecen dişi dev » donuşturulmek » ic gıcıklamak » hint sarısı » capaculculuk » nuans » inakcı » mutebeddil » sulfurleme » fil yuruyuşu »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.