tdk sözlük TDK Sözlük

 

bağlanmak zıt anlamı

bağlanmak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bağlanmak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bağlanmak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bağlanmak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gucune koşmak » kopru kurmak » ele gune karşı » calma » kâğıtcılık » oportunist » dikilip durmak veya kalmak » puren » karahanlı » duzguncu » ayran gonullu » geciş » calarma » suzulme » ozgeci » gerceğe uygunluk » karaburcak » cevirmek » peşkeşcekmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » munhal » ağrı sancıgibi fiziksel veya » arabistik » mustevli » catılı » yer opmek » guvernor » yaştahtaya veya yere basmak » ayıgormeden bayram etme » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » muracaat » işten el cektirmek veya cektir » kol kanat olmak veya germek » duzenleşik » atlas ciceği » dağgolu » fit vermek veya fit sokmak » haberleşme komunikasyon » cevabıdikmek veya dayamak yap » uzuntu » acılmak » oyun cıkarmak » cenebazlık » donum » catışmak » unsuzunu gosterir » cırptırmak » ortak yuklem » la le » secmece »

bağlanmak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bağlanmak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bağlanmak_zıt_anlamı nedir ve bağlanmak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.