tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soz başı » cıpıcıpı » di li gecmiş » guluncleşme » guven yazısı » duşman olmak » bulbulkonağı » cevrinti » curuk sakız » pustul » irade beyanlarıile gercekleşen » şipşakcı » yureğine su serpmek » muptelâ » olum dirim » gozu kesmemek » oğul balı oğul arılarının yap » kısır dongu » uc uca gelmek » kopeğe hoşt kediye pişt demem » nobetleşme » sansurleme » vekil vukelâ » başdumenci » cakmacı » acılmak » gelip gecmek » ilgecli » ettiren ozellik tınnet » oğureceği gelmek » durust » yuzunden okumak » kostum » ağac kavunu » telefon kulubesi » ev sahibi mulk sahibi hani bu » catlama » yuz karası » ucurtma » tunc » golgelendirmek » girişimolcer » suc duyurusu » cayır tirfili » mutekâmil » sovyet » buryancı » yureksizlik » dokulmek » tekabul etmek »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.