tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yarışcı » gepegenc » borkenek » surungenler » inmek » icme suyu » cıtırdata cıtırdata » cay » icine cekmek » turşusu cıkmak » kulunc » muhimmat » cengel ceneliler » terettup etmek » kuzu cevirmek » carpıtılmak » alcıpan » su gecirmez kumaştan yapılmışt » korelmek » onu sıra » kirec sondurmek » gumuşyağmurcun » uzerine duşmek » gorguculuk » puturlenme » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » yuksek gerilim » cıban başvermek » naciz » kireclenme » bezi herkesin arşınına gore ve » gumrukcu » modulâsyon » zaviye » maraz esenlik karşıtı » yalvac » yukseliş » cıkarmak » ovunmek gibi olmasın » gecmek » icini curutmek » surup gitmek » kız kacırmak » ice bakış » rolâtivizm » gecişme » bu yuzden » kat iyen » uryan » cakıştırmak »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.