tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temize cekmek » kuşcu » ağzıacık » ihtilâc etmek » koklu aile » duduk » bilemedin veya bilemediniz » fındıkcı » catal sakal » ruhiyatcı » tekme atmak veya tekme vurmak » tup gecit » antrenorluk » bağlanan sert nesne » munasebette bulunmak » olcek » ulke coğrafyası » ortulu » mihnet cekmek » piclik » cicekci » on » mahagoni » başdondurmek » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » mukâleme » buve » soz boluğu » lektorluk » dağarcığı » masraf kapısıacmak » her şeyin yenisi dostun eskis » yukseklik » portenin başına konulan işaret » ceper cekmek » kireclik » isteyeninin bir yuzu vermeyen » iki gozu iki ceşme ağlamak » kosnulu » mururiye » şohret kapısıacılmak » ayrıbaşcekmek » sorguclu » tatarsı » projektor ışığı » gorunmek » duzensiz » allah allah » malta humması » buyuk »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.