tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ulfet » untu » futuhat » haric » beşpence » tecahul » catlak » acısınıcıkarmak » du » unsuzunu gosterir » ayağına dolanmak veya dolaşmak » toreli » kafasından cıkarmak » calım » mecalsiz duşmek » uzum şırası » yuzunu ağartmak » cift halka » tek acıklık bulunan ocak » cıkarım » sarkac » olum olum de hırlamaya ne bor » cok yetiştirilen bir bitki hor » ahıra cekmek » uvez » tac » goreyim seni » rukun » aracılığıyla duymak değmek e » şumullendirmek » acık kalpli » boyle » kan beynine cıkmak » hacamat etmek veya yapmak » statu » guneşe karşıişemek » antep fıstığıgiller » gipur » den bu yana » duzen kurmak » muhre » asker cıkarmak » ağzınıacmamak » yukarı goğe doğru olan yanı » on gun » ıspanaklıborek » fincan boreği » ickicilik » elinde bulunduran kimse » tul »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.