tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yarıgocebe » comert » sozlenme » masturbasyon » uclanma » mulâki olmak » dondurmek » hızlısağanak tez gecer » kume » canının derdine duşmek » gormek » ustluk » kerpic gibi » oleyazmak » ahde vefa etmek » iyiye iyi kotuye kotu demek » yemişcil » bicimdeki bolumler » on belirti » cekmek » kapcık meyve » tumorlenmek » eli ayağıolmak » uvey » cene yarıştırma » mulkiye memuru » sut dişi » cingene palamudu » munşi » catak » buyuyuş » paca » kukurt » allah bağışlasın » kucumencik » kuşak dolama bağlama kemer » sc » ayıya kaval calmak » acmak » huner » vucuda getirmek » munekkit » rezede ciceği » alev bacayıveya sacağı sarmak » himaye etmek » duğun değil bayram değil eni » mobilya yapan veya satan kimse » dışdunya » salcalı » sacık »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.