tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cengi kolu » guven » koh basili » celtiklik » bilgic » turlu şeylerden yaptıklarıve t » somurgeleştirmek » man men » goruştarzı » kor ucuş » sokuk » cocuk kalmak » insan gonlunun artığınısoyler » gecmişi kınalı » yuz akı » guldurme » ulkeler coğrafyası » pacavralaşmak » kervan culluğu » kulucka donemi » mumessil » oneze » elini ayağınıkesmek veya cekme » porcus babyrussa » cıkmaza girmek » gonulluluk » acısal » ortunmek » zor alıma carpmak » im » celmek » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » cıkıntısız » kaduk olmak » yurutucu » faaliyet gostermek » İnebolu kutuğu » camgoz » butce yılı » kalıpcı » acılma » ceddine lânet veya yedi ceddin » gonye » kotu olmak » mef ul » gozu veya gozleri kararmak » surukletme » mezur » kucuk bey » ozenli »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.