tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzunlamasına acılan oyuk » kor boğaz » cekecek » şovalye » kotumserlik » lâckalaşmak » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » bir gozeliler » işgucu » icine atmak » yapma yapmayın yapmayınız » gayrimutecanis » guneşsizlik » şenlik gormemiş » buyu bozmak » allah taksiratınıaffetsin » dayanabilen sağlam guclu mu » sac orgusu » musterih » kesesine guvenmek » yurutulmek » cekmek » sırtından para kazanmak » komadan cıkmak » canıcekilmek » oğrenme » surunceme » ekli puklu » bir eli yağda bir eli balda ol » cok yavaşişyapan cevik olmaya » yer tutmak veya tutmamak » dışcizgiler durumu » sempervirens » carıklı » goz kapağı » isteğinde direnen kimse » ek gorev » sıcıp sıvamak » munavebe » sozlu » yuzleştirme » ad cektirmek » bolunebilme » ve bu koldan olan kimse » mulâhaza yapmak » şofor » duğmeli » parcacı » ikinci cağ » cozmek »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.