tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici titremek veya titrememek » yiğitliğe leke bok surmemek » caşıtlamak » usteleme » orgu » gorme » amerika uzumu » cam sakızı » ile beraber » civili » canına yandığım veya yandığımı » cop » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » tura cıkmak » kurk boceği » ic cokgen » merdumgiriz » olu salı » masor » purtelâş » guc » arap rakamları » kuşat » cirkinleşme » gobek otu » cağırmak » iyodur » icre » imlec » okelik » gorevden almak » luzumsuzca » kalite kontrolu » ozellikle celik dokum ve alaş » cıkarmak » mechul » cuşka » tutsu yapmak » hangi dağda kurt oldu » mil cekmek » fırsat kollamak veya gozlemek » sel seli goturmek » butunlemeli » ibrikci » ışık gocum » cok şişmiş » dubeş » ornekseme » biri yer biri bakar kıyamet o » maruz kalmak veya kalmamak »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.