tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşurmek » olmayan tortul kayac birimi » buyukle buyuk kucukle kucuk o » ozbekce » gule gule » seyreyle gumburtuyu » ve dengeyi sağlayan organ » spekulâtor » acıktan » damgasınıvurmak » sitteisevir kapıyıcevirir » doviz » olcturme » gulme » ulku » ustune kalmak » tutmac » pirinc unu » diktatorce » torellik » ıska gecilmek » durumlemek » odetmek » tepeustu » gulboceği » top tufek » bilemedin veya bilemediniz » koyuvermek » gomme » yapısı » colleştirmek » tekefful etmek » troleybus » osmanlıcacılık » catırdamak » tekemmul » kukla » kızılcık receli » secim bolgesi » duşman » kara kedi gecmek » ittihatcı » susleniş » muruvvetini gormek » ruzgâr ustu » percinlenmek » oşur » konargocer » at binicisine gore kişner » cıplak gozle bakmak »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.