tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cukur acmak » cıralı » tecrubeli » ikiyuzluluk » cok gecmeden » cavlan » bicimlendirilmek » hodukluk » akma hancer » calmak » ust uste » hodukluk etmek » suruklenme » cakmaklık » yahudi baklası » cevirme » gun atmak » ucuncul » ustunden atmak » oyuncak » sulungiller » ırakca » sacma » kontak acmak » kimse » cağcıl » goğus cerrahisi » guneşlik » tenkitci » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » el etek opmek » yaka paca etmek veya goturmek » turkleşme » kure » tum » veya orulen dikey duzlem » kakıc » purtuklenme » adamakla mal tukenmez » cınlak » mur » tellur » icim » duğumsuz » acıcekmek veya duymak » cukurluk » acıkgozluk » ucuz atlatmak veya kurtulmak » duzeltici » tuccarlaşma »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.