tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gokce » surfile yapmak » mektep cocuğu » yureği sızlamak » gunâşık » sakıt » orumceklenmek » gormediğe donmek veya gormemiş » borc yapmak » goğuslu » uc hâl kanunu » donme dolap » cıkmak » inşaat civisi » koncina » koltukcu » karnıbuyumek » rolântiye almak » ozgurlukcu » arıkcı » olağanustu » urume » ucuz halkcılık » ovme » tuyleri diken diken olmak » garaz veya garez bağlamak » cekince koymak » cekmek » cukurlaşma » anglofil » dunyevî » temizlikci kadın » catlak ses » baklava borek » asker kacağı » surtulmek » surpriz yapmak » fak fuk fonu » n » zuluf » yahudi » set cekmek » nefis mucadelesi » dalgıc kuşugiller » muhre » gomme » tepegoz » gecmek » tufek » ciceği burnunda veya ciceği bu »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.