tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beylik soz » adınıkirletmek veya lekelemek » dunur gitmek » eli boşdonmek cevrilmek veya g » acmak » sondurme » cağıgecmek » ihtilâc etmek » dalıp cıkmak » ter dokmek » sefa geldin veya geldiniz » zulfaruz » haber studyosu » erketecilik etmek veya yapmak » otleğen » defasında bir sayıyukselterek » ahfeş in kecisi gibi başınısal » yumruğuna guvenmek » ciğe » kor alan » ve sorumluluğunu taşıyan birim » kollarınıacmak » cıkıntı » urat » kacmak » câk câk olmak » kosemen » gumec balı » dortnal » gorsel etkileme » nicelikleri ve değerleriyle ay » tarh etmek » misyon ustlenmek » kutuphaneci » bozyuruk » dik acı » cağcıl » maraba » acmak » uye olmak » yuk » cozgun » ferz cıkarmak » telgraf ciceği » sungulemek » kosemen » operatorleşme » kalpci » omur boyunca » at gozluğu »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.