tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
durumuna gelmesi gerilme karş » gıcık almak kapmak veya olmak » kargışetmek veya vermek » tupcu » tuze » kotu » kuyruksuren » dehşete duşurmek » kıc attırmak » kabarcıklıduzec » uretimlik » tumorlenme » n » gumuşî » fransız » kamcılanış » kuşucuşu » insan eli değmemişveya dokunma » koku » ipek boceği kelebeği » pecesiz » ilâclanış » oren » denizden veya denizi gecip cay » kose sakal » butce yılı » yureğine bir şey cokmek » duzemek » turetmek » mubarek » kucuk » musluman » okculuk » kutleşmek » corba kaşığı » teamul hukuku » koy » eylul » yapılan resim ve bezeme işi » hunersiz » kor kandil » cep sozluğu » kostek » notrluk » gormez » buyultme » cavuşkuşu » yurekten » guclendirmek » olcu almak »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.