tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
urkek » ic bukun » buyuk atardamar » dudak unsuzu » mufteri » acık » zarar cekmek » cifteleşme » mucerrep » uzun yol şoforu » cekilme » bilinclendirmek » turnagozu » iclenme » puslu » gıc gic guc guc » yapılan fıcıvb » cok anlamlılık » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » olmayan bağımsız hur » cağdışıolmak veya kalmak » tarafından arabacıicin armağan » mutemmim » akca armudu » mulk » bukuntu » bakrac » ulen » duğumlu » ana sayac » surme » sozunde durmak » ic » mucevher » turan » cil » sublimleştirme » millî guvenlik » gok cismi » docent » camaşır ipeği » cakmak cakmak » kultur varlıkları » uzengisiz » okuyana bırakan oyun muamma » cem an yekûn » calışmak » sokuntu » inanc » abbas yolcu »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.