tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pantufla yapan veya satan kims » cuk » olu dil » ciğneyiş » tu » olum » mubarek gun » yukseğe cıkmak » nabzınıyoklamak veya nabız yok » tecrube » intac » şuphelenme » gurluk » fayanscı » parca » lâf lâfıacar » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » kendini dev aynasında gormek » buyuk amiral » gobek havası » samî » cekişte » kuflu » corku » yureği sıkılmak » gozlerini devirmek » ağac arac eğirmen kirmen » camurlaşmak » kulup » topac » ıslak sıcan » gondermek » kucuk » kotek » allah halil İbrahim bereketi v » casar » olculen » kulunc girmek » muco » koturumleşmek » kok sokturmek » mubeyyiz » ac ec » gonlunden kopmak » jimnastikci » carpmak » arkada kalanlar veya arkadakil » penceli » ceyizcilik » sudan cıkmışbalığa donmek »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.