tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mulkiye » celik halat » goğuslemek » cirkinleştirme » oğretmek » notrlemek » calışma masası » acmak » yuksekten ucmak » cetrefilsiz » koaptor » yalınc » urat » durulmek » arap uyandıveya arabın gozu ac » enfluanza » ilikci » cenek » murekkepleme » cekimserlik » fındıkcı » hırcınlaşma » teleksci » duzey » turkceleştirmek » okculuk » kluz » yuksunmek » cop torbası » catılmışkirişsistemi » uslûp » posasınıcıkarmak » aday gostermek » eşekten duşmuşkarpuza donmek » l » taahhutlu » ceşitleme » doner ayna » acık duşme » verilen unvan » duşuncel » oyle veya boyle » burnunu cekmek » ozne obeği » kompozitor » dunya gozu ile gormek » cozumlenmek » ic bellek » yuzmek » guzelleştirilmek »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.