tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureği yufka » beyin ucgeni » mubaşirlik » halk yardakcısı » ozlenmek » kopru başı » cok yuzlu » icler acısı » dikenli yuzgecliler » figuran » anac » sesini cıkarmamak » durumleme » goz ucuyla bakmak » tepesi ustu » celmek » mek » cubuk odası » ozetlenme » celimli » başmufettiş » koreltmek » sarı cok sarı » guvey i » el ayak veya el etek cekilmek » ote gun » on calışma » gencleşme » aslî nusha » dolambaclı » rolcu » gecerletmek » İngiliz sicimi veya ipi ile as » ust » goruntu » urkek » tanrıvergisi » mahşere donmek » psikolojizm » gorumluk » caput » kupe ciceği » ustune yatmak » ırkcılık » ne yuzle » buyukken daha kucuk duruma get » bukum » faca » kotuleştirme » ad cekilmek »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.