tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecinmek » insan eli değmemişveya dokunma » bir parca » şerit » başıcatlamak » iki soz bir pazar » bağrışcağrış » halk şiiri » cepic » boceklenme » dışbukey » cuz î » gorevlendirilmek » aristotelesci » barokculuk » olcuş » mutevazı » ucma » uvey anne » dem cekmek » gunindi » bahceci » produktorluk » allah bilir » eksik cıkmak » eşbicimlilik » sur atli » surtmek » kabak ciceği gibi acılmak » oz yapı » şukur » denk kume » ici sıkılmak » hummasıolan » bağbahce » arap » renk korluğu » bicimdeki bolumler » catal » yurutmek » beşeriyetci » inti » malta humması » malın gozu » tıraşıgelmek veya uzamak » cemberlenme » olcusuz » cekic atma » sağdan geri donmek veya sağdan » sungulemek »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.