tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozel mulkiyet » ağzına bir şey veya bir cop ko » departman » vermek » kostekleme » cozulme » kem gozle bakmak » cedî » oykunmek » uzgorur » duzlem geometri » buğlu » duşundeş » telâşe muduru » ucurtmak » borusu tutmak veya ustunde » bolmek » celişki » arozoz » protesto cekmek » catal gormek » yer » zevkini cıkarmak » oneze » malikîlik » pacayıkaptırmak » ak kopek kara kopek gecit başı » ozdeşleştirmek » koftecilik » kıptî » gocup gitmek » uflemeli » koydunsa bul » bitumlemek » ayca » ezip buzmek » gumuşu » dol doşsahibi olmak » gun doğusu » ilâclanış » citme » al takke ver kulâh » nemceker » değişkene gore hesaplanan sayı » tek ceneklilik » olculendirmek » cift capraz denir » sulukler » furumaye » işci »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.