tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozu veya lâfı ağzında gevelem » tellur » halebî ordaysa arşın burada » cıtak » sozleşme » sumuklu » amerikan bar » siyasetcilik » cıkarmak » gokmen » tarla sıcanı » tefekkur » alak elek » suclu » petrolun bir cinsi olan yanıcı » guvey yemeği » surtunmek » yoruk » borclandırılmak » maruz kalmak veya kalmamak » bekci » icine cekmek » kukla » duğumlenebilir nesne » ic mimar » cirkince » ipi curuk » acık hesap » gundeme almak » soğuşlemek » goz onunde » yuzu karışmak allak bullak olm » tetik bulunmak veya tetikte bu » cift sayı » luks mevki » ici kararmak » cayır peyniri » dol yatağı » işbilenin kılıc kuşananın » sıra dayağıcekmek » tendurust » yakıt maddelerinin genel adı » cur et etmek » boyunun olcusunu almak » muzevirlik » cıkrıkcın » altın kupu » acz icinde olmak » bulamac » faca »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.