tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumbedek » tarakcılık » gudeksiz » borc harc » orospu boreği » caprazlaşmak » dehşet sacmak » dondurme » merkezkaclama » cehennemin bucağıveya dibi » koyuvermek » ata et ite ot vermek » duve » inancsızlık » produktor » dışters acı » hatırlatmak » celişkisiz » kapıdan kovsan bacadan duşer » saclı » ikinci dizeleri birinci beyitl » u u » ciharıdu » dokulup sacılmak » mulemma » borc altına girmek » az değil » besmele cekmek » kırkıcıkmak » mukevvenat » cırakman » allah var veya allah ıvar » mutekabiliyet esasıuzerine » surfe » comleklemek » akşamuzeri » yalavac » mubarek olsun » mineral » burumek » alcılı » gurlemek » half time » nijeryalı » taşcıl » citi » otobusculuk » goz onune almak » aramak taramak veya arayıp tar » umutsuzluğa duşmek veya kapılm »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.