tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hicbiri » tuccarlaşma » supurulmek » lâtin dilleri » luzumsuzluk » katalizor » il » elini kana bulamak veya bulaşt » ayca » pabucsuz » allah cezasınıvermesin veya al » ağzıvar dili yok » etmediğini bırakmamak veya kom » başkurt » hint bademi » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » hıckırık » sureyya » duvesime » soz ustası » işcevirmek » uclemek » uzaktan işitilecek nitelikte s » trafikci » zemheri zurafası » paylaşmış benzer odevlerle yu » altın tutsa toprak olur veya » kıcına bakarak veya kıcına bak » lecelik » acar » bicilmek » hışırıcıkmak » yetenek ve genel gidişdurumlar » mulk » ciş » fener cekmek » gungormuş » ciceklik » bicim » pala cekmek » olur musun oldurur musun » koruksuz » gumbedek » gecinilmek » yonetiş » corak » camgobeği » ardıl goruntu » catırtılı » deveyi duze cıkarmak »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.