tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sozculuk » horguclu » davranmak saygıgostermek soz » yan cumle » parca bohcası » borek acmak » tecessus » gundeliğe gitmek » kalite cemberleri » koluk » sinir kupu » yanışolcer » gitsin » gocer konar » bağlamak icin yapılan toplantı » yıkamaya yarar cukur yer veya » cekel » duzeltici jimnastik » hesabınıgormek » oz kedi balığıgiller » gozukmek » ne care » ric at » merkepci » cağcıllaşmak » mes ut etmek » ayak surumek » pufur pufur » serce » munhani » keder cekmek » peşinde veya peşinden koşmak » yonetmen » alcılı » gece bekcisi » yuk asansoru » sual acmak » ozunlu » cağla » temedduh » ozgurleşme » tuh » kaşyapayım derken goz cıkartma » sukûnet » parıltı » ayağına dolanmak veya dolaşmak » ozlu » goz sevdası » muşareket etmek » duğun değil bayram değil eni »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.