tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buken » malta taşı » cicek durumu » cakmaklık » beklenmediği umulmadığıveya c » coğaltma » yanık ruzgâr » paylaşmış benzer odevlerle yu » uzere » başa cıkmak » nacar » muzminlik » tedavul » İleri bir tarihte beklenen ge » obur » cizgisiz » comleklemek » duğumlemek » dalgıclık » oz » me » hukum surmek » carşaflanma » cini murekkebi » amasımamasıyok » duşe kalka » elimi sallasam ellisi başımıs » kısmî secim » sondurucu » cilingirlik » romen rakamları » madde » gucu ipliği » surtuşturmek » gonendirilmek » ışık olcumu » desikator » gostermek » gul suyu » mes uliyet » duşunceli » dışarıya saldıklarısıvımadde » hareketin yeniden kurulmasıyla » loca » yay ayrac » maddelerden oluşan varlığın he » goruşmek » kulucka makinesi » ağabeylik etmek veya yapmak » duzgun »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.