tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cicek soğanı » deve bir akceye deve bin akce » koseyle alay edenin top sakalı » okce » kaldırım ciğnemek » komadan cıkmak » aslî nusha » as » iceri girmek » kucuk bitkilere verilen ortak » calık » cil » cekiştirici » gozettirme » kumeleniş » tuyo » ilkguz » acılış » dunyalığıdoğrultmak » sancma » analizor » gozgu » elektronik calgılar » yuzbeyuz » duma » canaksıhucreler » boluntuler » adalet orgutu » işine gelmek veya gelmemek » kalıpları » ayakkabıyapan satan kimse pa » goğus tahtası » kirecsizleştirmek » usteğmenlik » kuculme » ucu cengelli ağır demir arac » yelken gonderi » umitlendirme » bir yerde kullanılan bir yere » ca ce » tek bicim » blof » cevre bilimsel » ceri » babaîlik » acıklaşmak » mubaşirlik » yakutca » denize cıkmak » uckur »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.