tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başarı kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
camlık » kibritci » aman allah allahım » gocmek » eltieltiyekustu » yon gosterme eki » atasozu » kırcıllanma » cağcıllık » beyin gucu » catma kaş » tovbe » kurklu » koc katımıfırtınası » oksurmek » tecavuz etmek » el cırpmak » tuyleri urpermek » taayyun etmek » aliyyulâlâ » tunc bilekli » carliston biber » yan odeme » fos cıkmak » yalova kaymakamı » karışanıgoruşeni olmamak » caker » pişirilen tatlıcorek » dama cıkmak » fizik otesi » motivasyon » tore dışı » at gozluğu » orumcek bağlamak » soğut » allah aratmasın » koc » tutamac » icin » neye uğradığınıbilememek veya » cileden cıkmak » dediği cıkmak » lâtin dilleri » diği eli beri inceye kadar » gok doğan » catı » dollu doşlu » civi kırmak » celik yelek » sopa ile bunun iki ucuna bağlı »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.