tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duet » kumelenmek » lık lik luk luk » turkceleşmek » arac » cağrılış » oğur » cem » mujdeli » sutyen » gudukleşmek » iletişim aracları » dokmek » yuzlemek » gozu veya gozleri kararmak » mahşere donmek » dokum » icecek » catlama » ofkeleniş » goz kapağı » ortak mulkiyet » bırak allah ınıseversen » portorluk » allah kabul etsin » şoyle bir bakmak veya goz atma » parca parca etmek » İlk cağ » hurmetli » yara bere icinde » başak bağlamak veya tutmak » kışgunu » gucuk » doşenmek » aracılığıyla duymak değmek e » muphem » yoruk » ozleşme » soz sırası » kosteği kırmak » mavimtırak esmer renkte bir el » murettip » gozlemcilik » ayağına veya ayaklarına kapanm » karagoz » ruya gibi » bicimde anlatılması edebikelâ » sarayda veya zengin konakların » sulu goz » yuruk aksak »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.