tdk sözlük TDK Sözlük

 

başarı kelimesinin zıt anlamlısı

başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başarı kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başarı kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başarı kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
leninizm » fit vermek veya fit sokmak » ufuk cizgisi » munhani » kaynakca » bicimine getirmek » para parayıceker » her yiğidin gonlunde bir aslan » pırpıtcı » surekli » yuksuk » ibrikci » calkalamak » methini işitmek veya duymak » dallarınıkısaltmak » paca kasnak » allah ından bulsun » cekmek » olculu » sofrasıacık » sumuksu » slovak » prusyalı » beylik soz » teehhur » camaşırcılık » cayırsız » guzel duyusal » mukavemetci » kunyesini okumak » fıcılama » evvelâ can sonra canan » balkopuğu » gelişiguzel » oldu olacak kırıldınacak » kamcıcalmak veya vurmak » yuzyıl » gunluk ağacı » acıklamak » silâh catmak » cağdaşlaştırma » ici bayılmak » borcsuz » kapıyıbuyuk acmak » odu kopmak veya patlamak » kireclenme » gazla » medducezir » gaile acmak » lisan »

başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve başarı_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.