tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kamburu cıkmak » bıcaklı » muştak » daraya atmak veya cıkarmak » buyuk balık kucuk balığıyutar » istim ustunde olmak » cete » anlamaya yarayan sınama » şovalyelik » buyuk elcilik » ak arap » simultane » vucuda getirmek » ne gibi » kufur kufur » kufletme » gurbetcilik » kollarıveya kol ve pacaları sı » konektor » gutaperka » goz hapsi » sprituel » ovuluş » cağrım » cok koyu sarırenkli guclu bir » musavatsız » pazarlıkcı » inatcılık » muebbet » coğuncek » tumeller » lâfımıolur » ış iş uş uş » okce » ust deri » goğus darlığı » şerbetcilik » amentu » dallanıp budaklanmak veya bir » kazıma » hanya yıkonya yıanlamak » gozu alışmak » camuru karnında ciceği burnun » otleğengiller » yer acmak » ntı nti ntu ntu » şeylerden her biri tabaka » sozu dağıtmak » pey akcesi » icirmek »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.