tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağrıcı » koklemek » kamcılı » doşemek » embriyon » oğretici » se » ummet » tagayyur etmek » buyuk tovbe ayı » guzelleştirilmek » » canak tutmak veya acmak » huzunlendirme » pabucluk » ucuncu kişi » riyazet diyet rejim » yardım etmek veya yapmak » dunyanın yedi harikası » gozletmek » lutfetmek » olu gozu gibi » canak ağızlı » ayağına duşmek » ictensizlik » madenî yun » gomlek » ilişkilerin butunu iktisat » bukuş » cır cır » yaycizer » muzipce » estetikci » kulbastılık » reisulkuttap » kucağına duşmek » ric at » core otu » yufka boreği » guvenilirlik » cakırlaşmak » catal » uye olmak » borclu » duşkun olma durumu iptilâ » dunyanın birşey i » kutletme » tokat atmak aşk etmek veya pat » ovme » boldurme »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.