tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğrenmek » muteessir olmak » şolen » sumuk » hanya yıkonya yıanlamak » sıcrayış » dokuntulu » ısıolcumu » surrealist » tek secici » kultur sarayı » donuşlu » kırbaclanmak » cevre sağlığı » bekci » cervişli » saban surmek » yuruyen merdiven » ayarlanması » bant yapan kimse » inanılan iyilik kaynağı » cevirtmek » şarapcı » bir değer karşılığında birinin » oksuruk tıksırık » tukenmez » nuvaziş » muhurletmek » capkınca » parazit » iştirakci » defasında bir sayıyukselterek » ad cekme » ust » pancar gibi olmak veya pancar » tırnakcı » ozdeşleşmek » suyunu cekmek » yureklendirmek » dondurac » yontemli » borc yemek » yuz tutmak » munhat » surunmek » cakıştırmak » recete » kalın unlu » lık lik luk luk » ucunu kacırmak »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.