tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başarıgostermek veya kazanmak » ligden duşmek » sozleşme » terorcu » yardakcılık » colluk » duşkunler evi » modul » uzerine yok » dovuşme » olcek » başından buyuk işlere girişmek » cevirme » ic » icki sofrası » emekcilik » roportajcılık » goze yasak olmaz » omruhayat » camura bulaşmak veya batmak » dualizm » secme » cenesini bağlamak » yalanınıyakalamak veya tutmak » urfa kebabı » goruşmek » norolog » yukletmek » gelmic » bukmek » os » uranus » gecirmek » ci » yalelli gibi veya arabın yalel » cevirmek » piclik » odeşmek » tecrube » summettedarik » ensulin » aşure gunu » ağzına duşmek » omur » işcilik » arac » halacca » gozlerini alamamak » oncel » kan emebilen halk arasında ba »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.