tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuketmek » cayırlık » percinleştirmek » cakal » fırcacılık » eliyle koymuşgibi bulmak » butunlemek » haber salmak veya yollamak » gumuşletmek » teberruz » sungu » kâğıtcılık » gozene » sacma » surmek » cırpmak » frenk gomleği » anasının korpe kuzusu » rumlaştırmak » goz » gece gunduz dememek » boşluk » gelsin veya gelsin gitsi » kompresor » cehresi bozulmak » cerviş » ışık olcumu » uzunclu » ust alize » kırsal nufus » musterih » dondurmek » cekik » sungerleşme » ihsanıhumayun » dovdurtmek » acmak » mulâki olmak » ezilip buzulmek » bolşevizm » dadacılık » kacmak » yurek selânik » o o » ogelerin oluşturduğu butun pa » buyuk başın derdi buyuk olur » bir dokun bin ah işit dinle ka » dilli duduk » mutelezziz olmak » ac ec »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.