tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunluk guneşlik gorunmek » fırtına cıkmak » yuk asansoru » ağrılarda goz ağrısı her kişi » butun » tatlısulumen » kıyıda koşede kalmak » surme » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » yukumlu » topcu » gorevindeki kule » izzetuikram » oğrenilme » ciroz » iki bucukluk » başına vur ağzından lokmasını » haraccılık » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » husnuhat » murekkep balığı » muracaatcı » tum tanrıcılık » pabuc eskitmek veya paralamak » salca » duşuncesini acmak » bitki alkanna tinctoria » sicilyalı » kılınıbile kıpırdatmamak veya » aşcı » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » herkes gider mersin e biz gid » cekme » buyusel » ciceklendirme » saik » sonuclanmak » cın tutmak » dunyadan haberi olmamak » coğaltmak » kevser » icermek » catma » gucluk » gecimli » tokezlemek » cırpılmak » cıkarım » kulhanî » yureği goturmemek »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.