tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pic olmak » ruyalarına girmek » telâşe muduru » refakatci » tatlısu frengi » elinden işcıkmamak » micel » cirkinsemek » cekiş » buyuk turk İmparatorluğunun uy » ulkuleştirilme » tecrube etmek » ticarî tuketim » guzel » ustun zekâ » yabancısaymak veya tutmak » mustahak » sır vermek veya sızdırmak » cozum » guvencesiz » duşuncellik » murekkebi kurumadan bozmak » teehhur » kalburdan gecirmek » sucustu mahkemesi » hic » ceyizci » mal muduru » stand bay » kandırıcı İnandırıcı » anac » kufe » şenlik ve eğlence donemi » cırpmacı » etut » know how » gecmek » cocuk bilimci » munevver » spiritualizm » coluk cocuk elinde kalmak » muzik dolabı » ver elini şu veya bu yer » bakalım veya bakayım » zumrut yeşili » cıktı » allah ecir sabır versin » cıplanma » gorecilik » ahde vefa etmek »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.