tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muşevveş » dolambaclı » ablakca » ayrıduşmek » unsuz » kambersiz duğun olmaz » soz gelişi » koleleşme » etuv » canıağzına veya boğazına gelme » sudreme » ak duşmek » munavebe » tersi donmek » zatulkursî » eğen » tepeustu » akaclatmak » ağa borc eder uşak harc » loca » ortmece » un » fuzyon » sutune kalmak » kan dokmek » sazlısozlu » ic guveyi » sevinc » cimnastikci » etcik » kulte » gecirmek » duzenlemek » gozsuz » ustelik » ciftlik kâhyası » bukuculuk » ac ayıoynamaz » dordul » uslûpsuzluk » tavşana kac tazıya tut demek » kacıncı » guzel duyuculuk » oğlenci » deveyi yardan ucuran bir tutam » rolântiye almak » makinelerin ağırlığına dayanab » cetrefil » natur » kıskıvrak yakalamak veya bağla »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.