tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gol başı » nefis mucadelesi » suzmek » surmesiz » illuzyonist » haber burosu » alt ust olmak » cicek tozu » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » şovalye ruhlu » duz unlu » tuze » uye tam sayısı » doşenme » doğactan » olan kişilerin toplanıp toplum » olcu » oyku » kulhanbeyi ağzı » tahaşşut » sureyya » her şeyin yenisi dostun eskis » kızıl otesi » gune doğrulum » kırmız boceği » temiz kanıda vucuda dağıtan or » uc » gunahınıcekmek » işguc sahibi » caldırılma » duldul » kimseden kimseye hayır yok vey » kırıp gecirmek » muttehiden » ciğlik etmek » formulleşmek » duşkunleşmek » on yaylak » cozumleniş » notr » panslavizm » on goğus » boluş » muessese » majuskul » tırnakcı » cabuklaştırılmak » cehennemin bucağıveya dibi » camaşır takımı » donel »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.