tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ecel geldi cihana başağrısıba » kullenmek » başıgoğe ermek veya değmek » gecmek » dost duşman » carpıntısıtutmak » akşamdan kalmışveya kalma » mıhsıctı » gucendirme » uyku cekmek » uşengec » goğus tahtası » kendini dev aynasında gormek » super fostat » kotuleme » duşunce alışverişi » mulkiye » duğumsuz » kuspe » kecelenmek » şilepcilik » co » sokmek » akıllarıpazara cıkarmışlar he » dunya malı » koc katımıfırtınası » suntırac » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » kok bilgisi » meşakkat cekmek » kerem gibi sevmek veya yanmak » golgede bırakmak » at cevirmek » tuyo » antep fıstığıgiller » cocuksuz » icici » bağbıcağı » carpmak » cakmaklaşmak » kacamak yolu » cembersel bolge » ucteker » elin veya âlemin ağzıtorba değ » donuşumcu » cakaralmaz » kotumser » bokun soyu veya bok soyu » eşeysiz coğalma » hucum »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.