tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
eskimo » coraklaştırma » sacak bulut » tuk » catıklaşma » acılma » sefa veya sefalar bulduk » gozleri acılmak » catallaştırmak » cizik » gedik acılmak » durumunda olan saklıolan guc » duz yuzeylerden her biri » icine kapanmak veya icine ceki » cocuk dunyaya getirmek » goz » cemen » guvenceye bağlamak » yuksek sosyete » ruzgârlanma » mulhem olmak » paracol » fırsat duşmek veya cıkmak » genel goruşme » gelecekcilik » aclıktan olmeyecek kadar » nesturî » ic gıcıklamak » muthiş » al el » icbukey » etmek » oksuz kalmak » allah esirgesin veya saklasın » camurluk » veya giysinin uzerine konulan » bulunan bolum kafa ser » hukumran » ağan eğen » cayırlaşma » kızılcam » yalancının evi yanmış kimse i » purtuklu » oneze » soz anlayan beri gelsin » descartes cı » sungercilik » gecimlilik » cavuşluk » calı »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.