tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kotu olmak » şaşıcakır demektense kor de de » meydana cıkmak » demir gibi cok sağlam » cullanma » ayının kırk turkusu var kırkı » kat iyet » inmek » ickicilik » kara cavuş » cizmek » kocsamak » yuruk aksak » mustehcenleşmek » zanaatcılık » tuzlayayım da kokmayasın veya » gubre gazı » cokrağan » sozleşmesiz » duğuncubaşı » ceyizlik » coğu gitti azıkaldı » ek » gorgulenme » acık kalpli » yalova misketi » ayın on dordu » kılıc oyunu » komurleştirilme » cığa » kurca cıbanı » mevlevîlik » cepel » comlekci » on yuzbaşı » cağırtmac » kumulâtif » calkalatış » yuksek yaylak » muruvvetsiz » soz atmak » bufecilik » yuruyen merdiven » cembersiz » koklendiriş » cayda cıra » sanatı » cur et » tarikatcı » teptim kece oldu sivrilttim k »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.