tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
porsukluk » hititolog » oz su » hukum » recelci » alman » duzenli » iki cifte » sune » endazeyi kacırmak » bir soyledi pir soyledi » savul savulun » kimus » hafta ici » yuruyuş » gonlunu duşurmek » kokcu » korku duşmek veya korkuya kapı » gozetmek » ozru kabahatinden buyuk » ın in un un » suzulmek » gecmek » size veya sizlere omur » tezekkur » secmeli » kuşuzumu » tırnaklarınısokmek » anlamaya yarayan sınama » regulâtor » kac parca olayım » ıtır ciceği » rahat doşeği » vakit gecirmek » kırk kapının ipini cekmek » durac » soylemsemek » bohcalamak » fırıldak yapan veya satan kims » fakul » gozleme » macuna » cozelti » gubresiz » yerlerde surunmek » surukletmek » ejektor » munafık » yurumek » capraşıklaşma »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.