tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğrenim » olcuşturmek » gosterim » yakasız gomlek » atma recep din kardeşiyiz » kunyesini okumak » mutenakız » sıcan deliğe sığmamış bir de » cekimlemek » sac sakal ağartmak » spekulâsyon » kaya guvercini » hint sarısı » odenek » descartes cılık » tokezlemek » dalı hendese » faulsuz » kok » mulkiye mufettişi » ezilip buzulmek » tuyleri urpermek » kokun gecmesi » muhurcu » gozune batmak » somurgen » celik pamuğu » karga yuruyuşu » icerleme » emekleme cağı » gobel » gure » f » supurmek » iliğini veya iliğini kemiğini » kahır veya kahrını cekememek » alevî » kelâmıkadim » tavukculuk » korcesine » comeltmek » kralice » ucsuz bucaksız » notrleşme » barut fıcısı » doşetmek » kultursuz » bir ağac ciğde zizyphus jujub » gosteri adamı » ibadet de gizli kabahat de »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.