tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ana kralice » calık » gulboceği » cocuklaşma » puskurtme » hakikî » yuklemek » bolut » sunnet etmek veya yapmak » leffuneşir » ithalâtcı » bir şeyler veya bir şey olmak » cipura » kostebek illeti » cetin » yurutme » dondurup dolaştırmak » buyuk peder » kok sokturmek » ele gecirmek » cağrışımcı » başkoşeye kurulmak » korluk » dalyan koftesi » corbacılık » suvarilik » ustenme » kucuk bitkilere verilen ortak » cam yeşili » ferdiyetcilik » koksu » muzminleştirme » uye olmak » sutsuz » cayır guzeli » ekskavator » kalpakcı » secilme » dolmuşcu » yer cokuntusu » lisan » okuz balığı » gozu veya gozleri ustunde kalm » olcu » buğru » actırma kutuyu soyletme kotuy » rahatca » cekic makinesi » gozune hicbir şey gorunmemek » verkac »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.