tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mustamel » unlu duşmesi » genc » turkuleştirme » ciceklendirmek » akıl oğretmek » eli ayağıduzgun » akraba cıkmak » somurulmek » caparız » silip supurmek » topluluktan olan kimse » sacma sapan » cağrılık » ortodoksluk » ses vermek veya vermemek » mutecaviz » ocu » bayındır olma durumu umran » coğur » sade birimler boluğu » veya metal bolum » mavimtırak esmer renkte bir el » hırgur cıkarmak » i » nuktedanlık » duşuk » oncu » ucurum » koprunun veya koprulerin altın » mudara » acığa vurmak » coğdurme » meydancı avlu bahce gibi yerl » taraca » selâm soylemek » şekerim » acık vermek » burnundan fitil fitil gelmek » icin » kuf bağlamak veya tutmak » hesaba katılmak veya katılmama » tun tun kacmak » teehhur » cekilme » kundakcılık » iki kulak bir dil icin » suflî » yakut » ş »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.