tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
değirmenin suyu nereden geliyo » sanatcı » mesele yok » inmek » dokme demirden yapılmış uclar » duğumlu » gormek » zanaatcı » arslanın adıcıkmış cakallar b » aranjor » yureği yanmak » el kapısına duşmek » kucuk tovbe ayı » on secim » sut ağacı » peygamber uzumu » caktırmak » dinamitcilik » sıfırıtuketmek » kutuphaneci » flâman atı » ustten » uzucu » alt ust » yumuşakca » cap » suvari » baskul » basın dunyası » acan » odunleme » termonukleer » orumceklenmek » korluk » aristotelescilik » ıskatcı » gayret gostermek » gozunde » genel kutuphane » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » osmanlılık » hasetci » gulmekten kırılmak katılmak » kulupcu » gecmek » koşklu » konsensus » nitelikleri sonradan yitirmek » allah herkesin gonlune gore ve » rek »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.