tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kahpe dolu » dağcayı » cark etmek » tuzel » merdane » pejmurdelik » kusurlu » korleştiriş » tuberkulin testi » ceşnicibaşı » başıacık » bicimi » hızınıkaybetmek veya yitirmek » tutun » beden hareketlerinin tumu » mandagozu » cangırdamak » olumsuzleşmek » tenasul » sevdasına duşmek » gosterişsizlik » ciğitli » eti budu yerinde veya etine do » gonulsuzce » muntesip » butunu » fırcalık » urduca » kabakcı » parfumculuk » cullandırma » catı » oldurulmek » unce » yuk vurmak » gundelikci » ikbali sonmek » kırk yılın başıveya başında » damlaya damlaya gol olur » zevale yuz tutmak » gosterge » gorev alan ic salgıda salgıla » yarıklardan her biri » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » cağırtmac » golge balığı » cekmek » fenikeli » parcalara ayırmak » koruyucu unsuz »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.