tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ric at » pluralist » atadan babadan gormek » duzenli ordu » osmanî » te » ozelleştirilmiş genellikle di » dağgolu » dudak ucuyla soylemek » kofte » mn » ayrıtac yapraklılar » dağınıkca » omrubillâh » ortodoksluk » hukumluluk » daha da geliştirmek amacıyla b » cavuş » şaka soylemek » cul » hangi taşıkaldırsan altından » kuşgibi ucup gitmek » veya giysinin uzerine konulan » yoluyla bir yapının her yanını » soğuk vurmak veya yakmak » butun sıra » merkezkac kuvvet » dunya yıkılsa umurunda değil » yuklenme » kredi sozleşmesi » kunguldemek » cıkış » goverti » şenlik ve eğlence donemi » yenilir veya yenir yutulur şey » sanatcı » civanpercemi » balıkcıl » avurtlarıcokmek veya avurtları » mumkun mertebe » tu kaka etmek veya edilmek » gudumluluk » ucucu » parca » cifte dalmak » bir avuc » nikâh duşmek » urkek » half time » alkololcer »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.