tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
manipulâtor » hataya duşmek » gozum gormesin » ceşni katmak » duşkun » icin kullandıkları ozel olara » sırca » taclı » cileden cıkmak » tuplu » goruş » calkantı » gozden kaybetmek » maktul duşmek veya olmak » civit otu » gozu acık » karaburcak » bol paca » hafakanlar boğmak veya basmak » sudanlı » anak enek » gomme banyo » calıştıran » davranmak saygıgostermek soz » onem vermek » icindeki en kucuk birlik » cağıltılı » gozden kacmak veya gozunden ka » lutercilik » emmec » cizmeci » pabuc » uzumu tilki uzumu » sivric » cizi » celişki » uste » rızkınıcıkarmak » ilgincleşme » onune cıkmak » geckin » ağacıkurt insanıdert yer » gunuleme » gonullu » po » oz kedi balığıgiller » gozetlenme » karşıcıkmak » ic ağa » calışmak »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.