tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustune oturmak » cuda » cağrım » dehşete duşurmek » can cana başbaşa » işcığrından cıkmak » tavşan boku gibi ne kokar ne » kopuk gibi » cerkez tavuğu » bir onerme sayılır cunku her » musabakaya girmek » camaşırcılık » yapısının işleyişinin ve geli » allah seni veya sizi inandırsı » bisikletcilik » suspansiyon » ucuzlu » alkalolcer » cağacmak » sorma kişinin aslını sohbetin » lâmadan oluşmuş arasına yerle » tarih oncesi » dukkâncı » one surmek » cıkarma » korkulu ruya veya duş gormekte » sı si su su » kurduğu medeniyetleri kendi i » işcilik » boğur » yonelmeli tumlec » bitumlemek » ev ev dolaşmak veya gezmek » yavaş » hayvan sınıfı haşere » guzellik » cizdirmek » arpa guvesi » carpılan » sozu bağlamak » civiletmek » rest cekmek » butunu » cevirmek » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » gizil guc » oldubittiye veya olupbittiye g » buharlıutu » goze yutarlığı » tekerrur etmek »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.