tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doger » orme kepenek » yosun bağlamak veya tutmak » dilli duduk » gunluk guneşlik » gurbuzluk » tekâsul » ultramodern » kup » pırpıtcı » ickisiz » oldurulmek » alcı » bitkisel veya hayvansal madde » gulgiller » yuf ervahına veya ervahına yuf » ici sızlamak » kendinden gecmek » iş arî oy » catlak zurna » kulube » kuşat » gocerme » inkisar etmek veya inkisarda b » cabuk » cok cok » duşkunler yurdu » duğuncu » bir cenekliler » bardakcı » pala calmak veya sallamak » altıkardeş » alcak » cirkef » allah bir dediğinden başka soz » tukeniş » gosterişsiz » icine huzun cokmek » mubadil » besi oru » inancsız » portlek » murt » al el » derme catma » gelsin veya gelsin gitsi » dort ayak » korunu oldurmek » cığırtkan » cayhaneci »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.