tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şeref kıt ası » golgeleyici » kargaşa cıkarmak » cek valf » şomuz » renk vermek veya rengini belli » uleşilme » at binicisine gore kişner » carpmak » dayanabilen sağlam guclu mu » ağzınıkullanmak veya satmak » ucsuz » aile bahcesi » ostaki » tesalup » yonsuz » gozunu yıldırmak » sokmek » pence » iki dirhem bir cekirdek » carşafcılık » amerika armudu » gozleri kamaşmak » premature » gozden gonulden cıkarmak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » mucerret » sıcankulağı » kasketci » munhasıran » aşağıgormek » yedek akce » sınır cekmek veya cizmek » okuzluk » yarayan celik disk » koşebent » colleşme » balığa cıkmak » ustune cekmek » avar » gokkuzgunlar » ana sozleşme » olmayan bağımsız hur » bulunan bolum kafa ser » gozune dizine dursun » yuruyuş » buyukbaş » mel un » puruzalır » ırz duşmanı »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.