tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzune bakılacak gibi veya yuz » ana sayac » u donuşu yapmak » vazife gormek » gocucu » onu alınmak » puskurtmek » yuz » makine gucu » acıklaştırmak » sozunu tutmak » ışıl kufler » detektor » mumeyyiz » guneştekeri » kucultme » bir kıyamettir gitmek veya kop » acılmak » coplu » babaîlik » gonendirilmek » fırcacılık » icsiz » gecim sıkıntısı » carcabuk » yavaşca » bolunmezlik » husran » duzleşmek » bayramlık ağzınıacmak » ortak olculmez sayılar » dokumleme » altın cağ » um » uc beyi » siyanurlemek » mana fehva » itin gotune veya kıcına sokmak » gozde » kirecsizlenme » gozleri ışık icinde veya ışıkl » opulme » sutre » her tur gosteri yapmaya uygun » yuksekten atmak » gulluk gulistanlık » kucuk bitkilere verilen ortak » bağlayıcıunsuz » amasımamasıyok » yuzunden »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.