tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak

başkalarıyla barışık olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunyadan haberi olmamak » atmak muracaat etmek » durumunda meyvesinden kokusuz » hatır gonul bilmemek saymamak » bulunan bolum kafa ser » cetin ceviz » konuk sanatcı » cevik » yalın cumle » gosterişsizce » gununu gormek » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » tuccarlaşmak » camaşır deterjanı » size veya sizlere omur » ustelenmek » gumuşservi » el işciliği » abıhayat icmiş » kosnul » ozleştirmecilik » protestanlık » yanıbaşında veya yanıbaşına » otmek » kuveytli » cirişci » akciğer lopcuğu » edi » secmeli yemek » caresiz » cucuk » carpışmak » hint hurması » keceleşmek » yolunu beklemek veya gozlemek » su kacırmak » udeba » japon elması » gorsel » cıbanbaşı » nacar kalmak » mumarese » mudekkik » iclenmek » unsuz duşmesi » duşkunler yurdu » kireclenmek » emanetci » guvenmek » percinlenmek »

başkalarıyla_barışık_olmak hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.