tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uşenme » yureği yerinden oynamak » bugune bugun » duzum duzum » oz gecmiş » utu » yukunu cekmek » carpmak » guvenc » izahat vermek veya izahatta bu » gokte ararken yerde bulmak » kamcılama » başak bağlamak veya tutmak » cekilme » posteki » cekememe » role » gonul rahatlığı » fesat karıştırmak veya fesat c » rolâtivite » tutunu tepesinden cıkmak » acem pilâvı » cello » cek vana » uzerine almak » ortusuz » buzdurmek » acılmak » kutlemek » gulup oynamak veya gulup soyle » oksuzluk » gok » turum » fumerol » ovunc cizelgesi » golge » sacak kok » huzun cokmek veya icine bir hu » aristotelesci » tb » soylenme » yan gozle veya yan gozle bakma » kutikul » cakıntı » ağac arac eğirmen kirmen » kusurlu » cumlesi » ilenc » police » cala kurek »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.