tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak nedir tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkartma » cift motorlu » cantalı » gayret dayıya duştu » arabistik » tecrube » bıraktığım bıraktığı bağladığ » ozengenlik » mizacgir » talihine kusmek » alaya cıkmak » rufaî » siyanurlemek » turkce » kok sokturmek » goğerti » opmek » ittihatcı » omur torpusu » koycu » calkak » ucret » sorma sormayın veya sorma gi » tumel onerme » doner sermaye » canak ağızlı » suluğen » ustlenim » gozune batmak » mucahitlik » goz kırpmamak » suyu nereden geliyor » unletmek » muzik bilimi » dunya » bolme » yuz » kos kos » fransızlaştırmak » duzeltici » sıkıysa » sokmek » ispenc » cevrelenmek » tecavuz » ulser » bir deli kuyuya bir taşatar k » ısıtma aracı » sutbaba » kecileşme »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.