tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oltu taşı » lâmbayıacmak » keloğlan » tekâsuf » feleğe kusmek » vergi kacağı » cenebazlık » temel onerme » cukundur » carliston marka kereste » gecirici » duğumlenme » gorme hucresi » seciş » gır gıra almak veya getirmek » kelle kulak yerinde olmak » kopru kurmak » secme » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » kacamak » borc harc » studyo » yemen ellerinde veysel karanî » astsubay kıdemli başcavuş » secmesiz yemek » kırılıp dokulmek » ciğ » cınargiller » gonul almak veya gonlunu almak » kelle koltukta gezmek » muhmel » sacmak » endişeye duşmek » merak etmek k kalın okunur » cekilme » kuşucmaz kervan gecmez » mac mec » cilingirlik » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » murur » ancuez » yuzunu kara cıkarmak » avrupa kayını » cin carpmışa donmek » basmak » aglutinin » ucurum » arnavut » cık cik cuk cuk » altıkardeş »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.