tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak nedir tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pireyi gozunden vurmak » uzerine almak » girdisi cıktısı » kurt kopeği » civi gibi » nasrettin hoca nın turbesi gib » cevirim senaryosu » celişmek » yukseklikleri ve yol actıkları » kulturlenme » duzulme » bula bula bunu onu bir şeyi » muhtac etmek » işi bir şeye vurmak » kotu olmak » kureme » sacalanma » hukum vermek » koşeklemek » kutleme » karagozcu » carkına etmek veya okumak » enstrumantal muzik » olumle oc alınmaz » defol » yuz beşlik » safca » catışma » tespih boceği » duzgun » aktualizm » goğus kovuğu » cıkmak » goze » kapalıtribun » atlar tepişir arada eşekler e » bedcehre » dovulmek » butikcilik » salon ciceği » gozu cıkmak » ciftci » ogesi » bir veya tek başına » alcak gerilim » kap » gecgec yapmak » ovgucu » hareket » rus »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.