tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzu gulmek » cicim » ispenc » evlerden ırak veya uzak » gecmek » kult » alkışcılık » bicimini alır hidrojenle oksi » cokkun » parca » park etmek veya yapmak » gucluk » kacta » duzeysiz » buyuk kalori » gurluk » secmek » dunyalar biri in oldu » imza atmak veya bir şeyi imza » sempervirens » faaliyet gostermek » gobek » alcaklaştırma » işine bak » bir eli yağda bir eli balda ol » luksmetre » eşekce » guz » sure olcen » başına kan cıkmak » bukunme » juglans regia » soylemsemek » fıstığıda denilen bir ağac pis » ortulu » arnavut » avunc » kurtpencesi » ozetleme » imtizac » hafta sekiz gun dokuz » capalatmak » hata etmek veya işlemek » hodukluk etmek » mukedder olmak » mulkiye » kuremsi » pece » muctehit » temel onerme »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.