tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak nedir tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
slovak » acılıp sacılmak » cobanaldatan » etmek » hungur hungur » carıklık » cokmek » allah yuru ya kulum demiş » koken bilimsel » gozu buyukte olmak » durumuna gelmesi gerilme karş » kurit » kavim » cekirdek » sozunu bilmez » muşareket etmek » surmeyi gozden cekmek » ag » olum kalım meselesi » balcık » kıblenuma » afganlı » cadır uşağı » calışma » seyran etmek veya eylemek » secde etmek secdeye varmak vey » catlama » serguzeştci » sungulemek » gozlerinden okumak » geciştirilmek » mızıkcılık etmek » curuk iş » beşyuzlu » catır catır » cıvdırma » olcu » eğri soz » veya ağzının icine bakmak » calgıorağı » cıkarma » vekâlet ucreti » kayıkcılık » hucuma kalkmak » sabahıbulmak veya etmek » yuzey şekilleri » kan cekmek » ciceksever » malikîlik » copurlaştırmak »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.