tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak nedir tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muaf tutmak veya tutulmak » bir veya tek başına » ruştiye » dunku » duşman kesilmek » mukâfat » tukenmişlik » bakılmadan secilen şey » goz » itilâfcı » sevda cekmek » acık rejim » buharlıutu » pas gecmek » anayasacı anayasayısavunan an » dol doşsahibi olmak » kacmaktan kovalamaya vakit olm » yaylar uzerinde hareket etmek » gonlunu pazara cıkarmak » yanıltmac » cırağ » kulustur » tuy duzmek » alumina » bağışcı » gunduz » donmek » gozunden kacmamak » ictinap » gostertme » birbirinin gozunu oymak » guzellik enstitusu » pecic » allah bir » kacamak » veya metal bolum » durtuşturmek » kadiriye » cat etmek » parcalama » muvezzilik » uretmek » murdumuk » cekilmek » panturkizm » kul olmak » un » calışma barışı » cevirme » koltukcu »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.