tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak nedir tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
masraftan cıkmak » cifteli » altıkardeş » işsiz gucsuz kalmak » metal parca » cuz î » afiyet uzere olmak » muhresenk » son ses duşmesi » ayca » sıcramak » gulumsemek » teşekkur » icermek » tuy » dizginleri ele vermek » geri cevirmek » ictensizlik » toresel » eski cağ » cin gulu » insan konuşa konuşa hayvan ko » gondertmek » yağlıkcı » eşkenar dortgen » gunluk » cıkma » on deyiş » canına tukurduğumun veya ufurd » puskurmek » kabakcı » gun merkezli » sarıgoz » ihrac » tekaut » her telden calmak » soz olmak » patron cıkarmak » notr » icgudusel » on » teşvikci » gozleri kan canağına donmek ve » kutluk » carpışma » kalite cemberleri » rahatca » burnunda veya gozunde tutmek » sinek ufak veya kucuk ama mid » buyuk kalori »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.