tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak nedir tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guneşin alnında veya guneşin a » topcu » arpa guvesi » ucleme » karnıac » catlasa da veya catlasa da pat » gonlunu hoşetmek » eline yuzune bulaştırmak » cılgınlık » bir tatlı » kulkedisi » işin ustesinden gelmek » gosteriş » gocertmek » cıdam » cimlenmek » isim koku » beyaz rus » soz yitimi » butun sıra » uvey oğul » genişzaman sıfat fiili » cuvallanmak » mubadele » malikî » cabalama kaptan ben gidemem » alaturka muzik » cepelleme » catlaklık » kafkasyalı » sıcrama » boğa gureşi » cilesi dolmak » top atmak veya topu atmak » camlıkoşk » buyuklerin ellerinden kucukle » ilâcsız » yuksek okul » hırsız kelepce » nasranîlik » cırcıplak » bugduz » guven » iki cıplak bir hamama yakışır » soyleşmek » onemsizce » gun ola harman ola » anormal » ciftlemek » misyon ustlenmek »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.