tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak nedir tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cizin cizin » adamakla mal tukenmez » aklıbaşından bir karışyukarıve » uretmek zihnî yetiler oluştur » tumgenerallik » tifus » kokleştirmek » ruhu bile duymamak » insanicincilik » gostere gostere » muhendishane » muteaffin » camcak » goğuslu » yukleyici » carşaflık » korluk » zuppeleşmek » pacalık » duşurmek » orumcek » vur patlasın cal oynasın » fotoğrafcı » muruvvetli » bokunu cıkarmak » suzgec » ağzından kacırmak » direncli » muz » altından girip ustunden cıkmak » şeffaf ışığıgeciren madde sl » dokuntu » unlenmek » catlatış » kostekli » bildik cıkmak » sorguc » olusu ortada kalmak » kıc » baccılık » gurz » iskeletli hayvan corallium rub » acmak » koşe atışı » acmak » surgun gitmek » acış » işcilik » hukum » ozellikle celik dokum ve alaş »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.