tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hurmeten » cevrelemek » gomlek » duz yuzeylerden her biri » al el » termonukleer » muhtac etmek » odetmek » pustul » başa cıkmak » kullenmek » kuru ceşme » cemaziyulevvelini bilmek » muhrusuleyman » sulukcu » âşığa bağdad sorulmaz » fena değil veya fena sayılmaz » cevriyazı » doşeme » blof yapmak » ayağıile veya kendi ayağıile g » camaşır ipeği » ustunluk » buyuk ana » gayrimuslim » elektrik duğmesi » ahde vefa etmek » muezzin » mucamaa » kıvanclı » maraşdondurması » mulâzım » hanumanınıyıkmak » diken ustunde oturmak veya olm » guvenoyu » yanardoner » cop tenekesi » at calındıktan sonra ahırın ka » guveyi olmadık ama kapıdışınd » eline duşmek » beklenmediği umulmadığıveya c » nemce » dokulme » mukaddesatcı » roproduksiyon » goz ucuyla gormek » catak » durulmek » canak yalayıcılık » cıngıraklı »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.