tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucretlilik » ucarı » gulbahar » canta ciceği » işcilik » maca beyi » uzum hoşafı » goturmek » konvektor » frenk gomleği » capla » yureği hop etmek veya hoplamak » dostca » zul saymak » cıkarmak » kostek vurmak » goverti » buyuk tansiyon » guzelce » kulaclamak » gubrelenme » kefaretini odemek » oğleustu » cemberlenmek » gelinlik cağı » al takke ver kulâh » mutemmim » atcılık » şarkiyatcı » televizyon bandrolu » kırgız » pelur » acık sarı » ceyizsiz » kopek yese kudurur » cıkıntı » duşunce » cıvlamak » yaban gulu » ya sabır cekmek » sove » yumruğuna guvenmek » cıkmak » ilâclamak » nesic » icsiz » kıptî » gozu kızmak » ağız ağıza vermek veya konuşma » ister misin »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.