tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak nedir tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
temerrut » calım atmak veya yapmak » br » allah taksiratınıaffetsin » yuzu asık » burokrat » parkcı » carpıklaşma » bakkal cakkal » tezekkur » durumunda ayrılabilen parlak b » durme » yureği kabarmak » tecrubeli » tetik ustunde beklemek » il » coksamak » balkanolog » hoparlor » kirec cimento gibi şeyleri su » anayasacı anayasayısavunan an » cengel takmak » sacak » kestane kabuğundan cıkmışda ka » sunnî » kıskac » bicem » oncel » it gibi calışmak » cıkarmak » celebi » tufekcilik » odunleme » gunu birlik » bohcalama » cırpınmak » hayır gormemek » rotuşlamak » cihat acmak » catlak » buğeme » buyuk atardamar » yenene icilene bakılmamak » nervurlu » congul » kole » cocuklaştırma » deveyi duze cıkarmak » efradınıcami ağyarınımani » munevver »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.