tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucunculuk » carşaflanmak » ustune » fizik gucu » ca » cıkılamak » ici gitmek » celişki » recete » kırbaclanma » yola veya yollara duşmek » bıcağın keskin olmayan ters ya » olup olup dirilmek » boluk boluk » boya koku » kazan kaldırmak veya devirmek » yuzucu » sinir kupu » cevirmek » vechişebeh » yuze guluculuk » mururuzaman » illuzyonizm » kucuk hindistan cevizi » orospu bohcası » muttehit » nazarıdikkatini cekmek » balon ucurmak » minibuscu » cenabıhak » dunku » cekimser » ejektor » paracol » cocuklaşmak » kıvanclı » badi badi yurumek veya gitmek » olcusuz » canaksı » cabası savaşım » borek » rucu » arakcılık » borek acmak » turbe eriği » bol paca » cakmacı » İcinde baklava bulunan » kul etmek » dunur gezmek »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.