tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dort » geckinlik » surtunmek » urkeklik » ure » cıkmak » duz kanatlılar » ozel » sozu ağzına tıkamak » durum » regaip kandili » acılma » cırpışma » uşengec » ağzınıacmak » gercekleme » burulu » elden cıkarmak » babakoş » krater golu » yemin icmek » opuşmek » icin icin yanmak » kecimemesi » caktırma » orumcek sarmak » fume » ummetci » fare cıktığıdeliği bilir » camaşırcılık » kutleştirme » yenilir veya yenir yutulur şey » muhmel » peceli » goruşacısı » akıllıduşununceye kadar deli c » olarak tespit edilmiştir » meridyen duzlemi » allah iyiliğini veya lâyığını » ozetlenmek » utopya » arkasına duşmek veya takılmak » sutsuzluk » bolumlendirmek » rus ruleti » hiclik » dondurac » minibusculuk » odullendirmek » cakır »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.