tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak nedir tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acık hava » İskocyalı » kompozitor » acık soylemek » suzgecli » dunyanın dort bucağı » teşekkul teşkilât » anlayış mutealiye transandan » golge olaycılık » catal » toplumsal butunleşme » derinlik kayacları » cirişlemek » yuzer yuzer » icine sinmek veya sinmemek » adıgecmek » yaşam guvencesi » ozumsenmek » sut cocuğu » tarh etmek » cıl » gozleri dolmak veya dolu dolu » halk şiiri » kurutularak ufalanmışhamurdan » guduk » uzgunluk » popcu » balıkcın » uzerinde pas oluşmak » yuzleştirmek » para peşin kırmızımeşin » bıckıhane » sinema endustrisi » turanî » olesiye » mucellit » cayır » tore bilimi » tarlada izi olmayanın harmanda » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » hanya yıkonya yıgostermek veya » yuz kere » medeniyetcilik » cizelge » dizginleri ele vermek » govdelenme » ana rahmine duşmek » akla sığmak veya sığmamak » buyuk elcilik » somuruş »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.