tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koleleştiriş » coplenme » hat bekcisi » film muziği » tuyu bozuk » ortak mulkiyet » sıralac » cedene » nakşibendîlik » kat î » keciboynuzu » madde » gumuşgrisi » boşa cıkarmak » illustrasyon » duzenli » ceneksiz » burgac » tahkimat elemanlarıustune veya » gozleri velfecri okumak » kapsul » olcu almak » orgucu » kırağıcalmak veya vurmak » soz cambazlığı » arkasına duşmek veya takılmak » cokertmek » varlıkta darlık cekmek » cinko » mece » yalanıcıkmak » vermek » kırmızıcuruk » sungerci » oğretmek » cobanaldatangiller » burnunu cekmek » keceleşme » aclık » yataklık yapmak veya etmek » ağız acmak » universiteli » cotiragiller » dikilip durmak veya kalmak » hem İsa yıhem de musa yımemnun » techiz etmek » carıklıerkânıharp » durmek » oldurulme » dışborc »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.