tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başkalarıyla barışık olmak nedir tıklayınız. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
desikator » ağzınıkullanmak veya satmak » kohneleşmek » kovanın ucuna yerleştirilmişme » gecinim » gommek » silip supurmek » ses cıkmamak » tahtalıkoy » tunekleme » caltılık » catal » kopurmek » başbaşa veya kafa kafaya verme » ici gitmek » geniz unlusu » cok duzlemli » varoluşcu » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » lâtin halkları » guc » cekemezlik » yanışolcer » eşcekim » yedigir » moskof » gulunc » duven » percinleşme » yuvarolcer » kotumser » icitim » acık yureklilik » soylemseme » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » gozlemci » granduk » cakmaklaşma » puskurtulme » cekiştirmek » unsuz gocuşmesi » surunmek » yer yarılıp icine girmek veya » ordurmek » sozcuk » ucar » curuyuş » buvet » cocukluk etmek » gulhatmi »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.