tdk sözlük TDK Sözlük

 

başkalarıyla barışık olmak nedir

başkalarıyla barışık olmak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başkalarıyla barışık olmak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başkalarıyla barışık olmak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük başkalarıyla barışık olmak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyuk sozume tovbe » mani duzmek veya yakmak » donme » tıpkıcekim » faca » okce » saik » kecileşme » gunluk guneşlik » sn » regaip gecesi » mustebat » dokumcu » al veya alın » kara kara duşunmek » ağzına geleni soylemek » muzisyen » ceviren » yureğine bir şey cokmek » ustunde kalmak » gucun » fransız » unlenmek » altından girip ustunden cıkmak » cuvaş » aliyyulâlâ » kıpcak » korleşme » omurlu » gun » jimnastikci » seckin sivrilmiş » ha babam veya ha babam ha » yukseltmek » cenesini bağlamak » goruşme yapmak » korkunclaştırmak » selâm soylemek » verilen genel ad afsun sihir » eline ayağına kapanmak sarılma » toparlakca » kacırmak » kusu » gagavuzca » akdeniz humması » guzlek » şovalye » taşcıl » ayrıseci yapmak » ciziktirmek »

başkalarıyla_barışık_olmak_nedir hakkında da bilgi ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başkalarıyla_barışık_olmak_nedir nedir ve başkalarıyla_barışık_olmak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.