tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bir coplukte iki horoz otmez » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » gozu kapalı » bahcıvanlı » nakşîlik » cokkunleşme » muhurlenme » ceşitlendirme » mufettiş » cıkarmak » methusena » cengelli » obus » maltız » şofor ağzı » kacımsamak » sebep olan fiziksel enerji ha » calışma » alcak yaylak » acıkgoz » ıslahatcı » ve sorumluluğunu taşıyan birim » kulleme » akıldan cıkmak » tezekkur » aşcıbaltası » derleyip toplamak veya toparla » bıcak atmak » ac gozluluk etmek » eşgudumcu » her gorduğu sakallıyıbabasısan » grek » bolumlendirmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » kadıkoy taşı » yayılmasınıonlemek icin kullan » gunun adamı » bonkor » sut kuzusu » damarıveya damarları kabarmak » copcatan » cangal » acısal bolge » koşe yazısı » silindirsel yuzey » su duzeyi » yukunu tutmak » kraca » tırmanıcıbir bitki piper nigru » buzul cağı »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.