tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşundurucu » parcalanmak » ceşnilenme » doteryum » yurutulmesini ve bunlara dayan » konargocer » otoparkcı » cumhuriyet bayramı » ozenmek » ciğtoprak » oğrenmek » ağac cileği » cıtır pıtır » armatur » sırtustu » copsuz uzum » kuf » dışına cıkmak » cene calmak » se » cıplaklaştırmak » yuksuk kadar » oh olsun » kosemenlik etmek » kok bacaklılar » yangın cıkarmak icin kundak ko » kalıplarla desen yapılmışbez » tapıncakcılık » muselles » cayırlatmak » tahavvul » bocek kabuğu » kuduz bocekleri » cekelemek » purcek » kuf bağlamak veya tutmak » cer cop » sectirme » civili » bankada veya aracısında actırı » ayrılan kimselerden kurulu der » cıkıntılarıolan organ » fikir hurriyeti » kukremek » camaşır » ust uste » oğretilerin genel adı akliye » patlayıcıunsuz » maraşdondurması » munhasır »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.