tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bak » tahakkum etmek » kuplere binmek » tufekcilik » soz yitimi » k » yureğinin başısızlamak » bolukbaşı » başcavuşluk » toreli » insanoğlu ciğsut emmiş » oğleuzeri » kaşıkcı » bosme » cıkarma gemisi » cekmek » bicimsizlik » yarayan celik disk » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » adımlarınıacmak » aman allah allahım » duşkun » tırtıkcı » figuranlık » dokuluş » se » tetikte tetikte olmak beklem » gorucu gitmek » kacık » tezellul » bardağın konulduğu yeri kirlet » abacıkebeci ara yerde sen nec » yahudi baklası » dondurulan ince uzun ışık ara » başınıkaldırmamak veya kaldıra » rest cekmek » bıcak yemek » kemik parca » calkalamak » arnavut ciğeri » şişe » oğutulmek » elden gecirmek » ortenek » muzayaka » golgesine sığınmak » konakcı » terennum » mulevves » balta değmemişgirmemişveya gor »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.