tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunindi » gufteci » cekmek » koyluluk » tuyleri diken diken olmak » genel goruşluluk » anlıkcılık » tespih boceği » iceren genel kavram » goz merceği » tellur » gockun » turkuaz » kalensove » karekok almak » cay » hangi dağda kurt oldu » derc » surgunlerinde kokulu yağbuluna » ic ters acı » lutufkâr » dopiyes » cozumcu » birinci cağ » kamu sektoru » icerik » acısal yol » ici cız etmek » kult » yuru ya kulum demiş » ozden » osmanlı » unlenmek » calmak » husnuniyet » cebrî yuruyuş » kok kırmızısı » tedhişcilik » somurgeleştirme » ozgunleştirmek » yureğini serinletmek » gerceğe aykırı » alaturka bilen alaturka eser » perulu » cift » ic hat » şafak sokmek » donuşturucu » adam sırasına gecmek veya girm » cok uzun uzun sure uzun olar »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.