tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başlamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokuntusuz » ozgun » allah sonunu hayır etsin » mulkiye » ackıcı » gecmek » oneze » bektaşî » yureği ağzında » hint fulu » gunah » teknik oğretim » pecic » yontuk duz » uşenc » dunya malı » cağrıştırma » ağzıteneke kaplıolmak » ordek » gosterge bilimi » avcunun icine almak » yulume » ote » koşe kadısı » doğunme » ince » şeref tribunu » tarafından arabacıicin armağan » dır dir dur dur tır » yuksuk kına » korpe » yureği geniş » ileri gitmek veya varmak » purceklenmek » gozetici » icinden gecirmek » paraya cevirmek » murettip » opmek » sana taşla vurana sen aşla var » cat » bakrac » sodyum klorur » kur asıolmak » calık » panamalı » ceşitli eşya » ozgun » soz yok » rutbeli »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.