tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başlamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surfile yapmak » tenkitcilik » işcığrından cıkmak » herkesin gonlunde bir aslan ya » burnundan fitil fitil gelmek » haric » goze » tatarca » arac » başdondurucu » gommek » sulfur » goz ardıetmek » tunclamak » olcu vermek » kırgızca » iktisatcı » subye » buyuk baba » sofra ortusu » kalafatcılar » kokten dincilik » tırnakcı » gosterge » lokma dokmek » tahrikci » hava kure » kecilik etmek » gecmek » ne yârdan gecer ne serden » gorme acısı » goturumlu » yuz yuze kalmak » kuffar » sağgorusuz » hesap acmak » izzetuikram » testere caprazı » ictima » devlet duşkunu » cumle » deniz ussu » losemi » uretkenlik » kundeye gelmek » haybeye kurek cekmek » pozitif bilimler » cekilme » taayyun etmek » gercekleştirilmek »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.