tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzgunlu » golluk » catallanma » dort gozle beklemek veya bakma » cıkmak » elinin koru » yara bere icinde » başıacık » kabak cıkmak karpuz kavun vb » yurutmek » parayıaraya değil paraya verm » tesadufî » merak etmek k kalın okunur » buyuleniş » muzminleşme » yukseğe cıkmak » tanrıca » hotanto » takarrup » hristiyan » omur surmek » tu » cıkmak » inakcılık » gozu kaymak veya kacmak » marmara cırası » amaclamak » teavun » golge gibi » ağına duşurmek » sağyap » purcek » turev » munasebet » buyuleyiş » akortcu » yukumlenme » hâşâ summe hâşâ » kopru » parcalamak » az gormek » lupletme » beyaz komur » vurma calgılar » bilinclenme » goğus cukuru » allah ın belâsı » can cekişmek » cokkunleşmek » kedi ile kopek gibi »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.