tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sıra savmak veya sırasınısavma » kohne » uste vurmak » araclara takılıp cıkarılmasınd » pey surmek » bulbul gibi bilmek » sozu veya lâfı ağzında gevelem » mustehcenleşmek » capak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » muhakeme usulu » camaşırcı » muşterek » sumuklu bocek » fıcıgibi » linumusitatissimum » zumrut » cerge » koh » tesalup » cekimsenmek » sacılma » direksiyona gecmek » kamanco etmek veya edilmek » carşafa girmek » rukun » muebbet » ortunmek » cozme » İcinde baklava bulunan » şansolye » kofterlik » onune gecmek onune gecmek » yalımıalcak » kumuc » gecimlilik » kıcustu oturmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » işguder » surekli unsuz » surnaturalist » burokratik » merkur » bir gomlek aşağı » siktir et » oz » cıkmak » kimseden kimseye hayır yok vey » nobet calmak » toplandığıbolum »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.