tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuruyuşkolu » ucak » doşekli » parcası » cığırtmak » olumlu cumle » kelle goturmek » sazlısozlu » cılgınca » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » turev » başıdonmek » suclayış » muteessir » gozleri berraklaşmak » cicek tozu » gozunun onunde olmak » surmeyi gozden cekmek » duven » vazife gormek » diktatorluk etmek » guneşsel » gecmek » zengin arabasınıdağdan aşırır » kışve yaz arasındaki mevsim i » kopurtucu » mumkun olmak » dışcokgen » surme mantarıgiller » gucu gucune » aracsızlık » ucuz halkcılık » odenti » tulûatcılık » canaksı » cav » calışkan » usanc » soyleyiş » cıkış » c » yureğini kemirmek » bilinclendirme » orta oğretim » notrleşmek » kundak sokmak veya koymak » oylemesine » ortak yuklem » temayul » nikâh duşmek »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.