tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başlamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
odyovizuel » kurdî » yatak ortusu » mulkî » uzeri » kulhanbeyi » cağrışım yapmak » sozde » surum surum » kırcıllık » kul rengi » ne ekersen onu bicersin » ışık gocum » catıştırmak » yukac » kırcıllaşma » guveylik » cıkmak » yağhucresi » iti oldurene surukletirler » boğurmek » sırtınıdayamak veya vermek » acmaz » kokenlenme » sun î tahta » yuklenilmek » kabına dokmek » kostek » paydos borusu calmak » beli cokmek » ak mıkara mıonune duşunce goru » cekim » kul etmek » gecgecleme » kusku » iki kulak bir dil icin » elde avucta ne varsa » taban tepmek veya patlatmak » abıhayat icmiş » orgutculuk » aylığa gecmek » caker » boru kelepcesi » bicenek » yeise burunmek » cizgi resim » mucahit » tezelzul » taşıolceyim » sormak veya sorması ayıp olmas »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.