tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başlamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tanrıaşkına » karıncayıbile ezmemek veya inc » hareketlerde bulunmak » ustun zekâ » cıdamak » ıt it ut ut » cirozlaşmak » envaiceşitli » musebbip » mushaf » kambur ustune kambur veya kamb » tepeden tırnağa suzmek » yumuşak unsuz » işi allah a kalmak » şimdiye kadar veya şimdiye dek » komputer » yuzu gormek » şerit » gelmeyen veya gelip de kıtalar » durumunda ayrılabilen parlak b » tumel » kapcık meyve » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » beyazın adı esmerin tadı » borkenek » asansorcu » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » cıkıntılı » yuzu secilmemek » gelin guvey olmak » sokmek » murc » guvercinlik » teheyyuc » sonradan gorme gâvurdan donme » koşker » kondansator » insanicincilik » donduruş » percinlemek » yasak bolge » arının yuvasına kazık veya cop » uclu » ic pilâv » kireclenmek » kamcılamak » gomleksiz » gezercalar » ağa borc eder uşak harc » yaygın oğretim »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.