tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzsuz » selâmete cıkmak » icini okumak » cobanpuskulugiller » yıkık dokuk » ofkesi burnunda » cıkrık » kafasısersem sepet olmak » m » dekorator » takla atmak veya kılmak » kaşıkcı » etmek » kethuda » keciyi yardan ucuran bir tutam » sutten kesmek » cift yıldız » hava ussu » donen kenarıcepecevre oluklu » col » havale gondermek veya yollamak » alcak gonulluluk » sozcuk vurgusu » soyup soğana cevirmek » duşunurluk » şaibe altında tutulmak » akdeniz humması » supurmek » hodukleşmek » alcakca » avuc ici kadar » olaylarısonucu elde edilen bic » oğureceği gelmek » siperlik » guz » kıcustu oturmak » cetele cekmek veya tutmak » emanetci » mubarek ay » maymuna donmek » kurakcıl » alâkayıveya alâkasını kesmek » adınıkirletmek veya lekelemek » gurultusuz » taktir etmek » corba kaşığı » cocuk » sanat enstitusu » sahaca » yuksuk kadar »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.