tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başlamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ezrail » eksiltmeye cıkarılmak » urfa peyniri » cevirmek » gobelez » soz veya lâf işitmek » gecmek » ovuş » duvakcı » fucceten gitmek » gocmenleşmek » saati saatine veya dakikasıdak » gunah » musamaha » dilini kesmek veya kesip oturm » koşe yazarlığı » işcıkarmak » elinle ver ayağınla ara » cuval » eli boşgelmek veya gitmek » iki bucukluk » bir dirhem et bin ayıp orter » kolay işlenebilen yumuşak bir » bicimsizleşmek » hırcın » calışma barışı » badana etmek veya vurmak » kokune kibrit suyu » tozunu almak atmak silkmek ve » caprazlamak » kulâhlı » anac » ad cekilmek » corbalık » tedahulde kalmak » celişiklik » ceviz ici » hindu » unsuzunu gosterir » tatar corbası » yureği ezilmek » astsubay kıdemli başcavuş » denetci » gecmek » yakıacmak » sıcak yuz gostermek » virtuozluk » kilise canı » cift zamanı » muddet »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.