tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başlamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yolcu taşımakta kullanılan mot » lutuf » ortodoksluk » mucellitlik » geldiklerini belirtmek » mustafi » pahaya gecmek » beklenmediği umulmadığıveya c » ozerkleşmek » danscı » bilek gucu » ilgecli » kocsamak » olcek » hint bademi » yarıcap » bir kapıya cıkmak » sutlendirme » urkmek » kopru başı » uc beyliği » dikensi cıkıntı » catılmışkirişsistemi » hakaret gormek » bahce domatesi » her biri mesame » gosterilmek » osmanlıca » buyuk harf » ortuş » cozundurme » coban » yuksekten almak » kıyafet duşkunu » imtizac » yureği ferahlamak veya hafifle » bugun bana ise yarın sana » suruşturmek » merakına dokunmak veya merakın » kundakcılık » zihni bulanmak veya karışmak » duz duvara tırmanmak » tenezzul » minibus » iltimascılık » şerit » başına guneşgecmek » cem » dollenmek » pabuc pahalı »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.