tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başlamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşunce » zamanıgecmek » gulumser » sap yiyip saman sıcmak » ahkâm yurutmek » ic acmak » ofkeli » cıkışnoktası » mujde » dokuntulu » duruma gelmek » kotu » sumkurme » yoğurt ciceği » ne mal olduğunu bilmek veya an » cavlanma » husnuyusuf » papara veya zılgıt yemek » karaya cıkarmak » ozursuz » parcası » şumullendirmek » capalı » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » mutereddi » kılıc oyuncusu » i » kapanmak ortulmek » kaşile goz gerisi soz » sozel » dokmek » mutevelli heyeti » mutalâada bulunmak » ne yârdan gecer ne serden » guleclik » makinelerin ağırlığına dayanab » carpmak » anglikan » cevikleştirme » orucu » paylaşmış benzer odevlerle yu » cifteli » butun » arap » akrobat » duzen » insanoğlu ciğsut emmiş » donmek » acısınıgormek » gunahkâr »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.