tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
belirtmek icin kullanılır » nobetci » duşkun » elinden bir kaza veya sakatlık » ovunc duymak » yururcalar » sozu sohbeti yerinde » yuruyuş » munharif » cıpır makinesi » hazır corba » bulunmak nezretmek » koreşe » arnavutlaştırma » pek cok » ici rahat etmek » dort goz bir evlât icin » navcağan » goden » basınc » dokuntusuz » hunnap » ornekseme » acısoz » para parayıceker » germanofil » koyculuk » ağzınıacacağına gozunu ac » cete » altın kupu » işin icinden cıkamamak » yuzergezer » abakus » curum » avarca » ileri uc oyuncusu » catallanma » muzaheret » işi allah a kalmak » cerkez tavuğu » hayrulhalef » stabilizator » centikli » cık cik cuk cuk » bitki sutu » sure olcen » gozleri sulanmak » edilmesi » İslâm dininden olan kimse » kırgızca »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.