tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
abdestinden şuphesi olmamak » cok yuzlu » medenî kanun » sulfatlama » mezar kackını » alt ust olmak » damarına veya damarlarına işle » sut » album » uzuntulu » ozentili » goktırmalayıcı » soz etmek » gozetleniş » gencleşmek » cıplaklaşma » su boceği » mn » sutkızı » gecirtmek » cingene pembesi » sur atlendirme » corbalık » bîgunah » acısınıcekmek » kafayıtutsulemek » omru oldukca » kayışa cekmek » cimlendirmek » dalıp cıkmak » buzme » kacımsar » muessese » bisulfat » kacak » percemli » komurleştirilmek » kuskunu duşuk » yuzuk » ufak capta » altıkaval ustu şişhane » sokulmek » boşta olarak yapılan ortu » balta değmemişgirmemişveya gor » gucenik » ve katımadde » suspansiyon » uclemek » hucum » kalvencilik »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.