tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mubaşir » ac doyurmak » iktisat etmek veya yapmak » donuk » kirec sutu » gunu dolmak » orta şark » nabzına gore şerbet vermek » sucukcu » oz deyiş » pacavra gibi » arabist » coğul ekleri » rağbet etmek veya gostermek » duzelmek » diskcilik » derisini yuzmek » donemec » olcu » donem » habeş » kor baca » bicimlerini belirleyen ana oze » şumul » carkcıbaşı » adıdeliye cıkmak » cengilik » inisiyatifi ele almak veya gec » duzayak » koy korucusu » celik macunu » kr » boşsoz » tellâl cağırtmak » duzelti » altıkaval ustu şişhane » etmek » bir cekirdek geri kalmamak » kepceli » flort » uzum şekeri » zembereği boşalmak veya boşanm » ayakcı » dunyanın dort bucağı » yumuşakcalar » radyatorcu » olan kişilerin toplanıp toplum » ağzının ici yangın yerine donm » mucadele » rekonstruksiyon »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.