tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cicek durbunu » ne hâli varsa gorsun » kırmızıgomlek » koz » non stop » ağustos bocekleri » beslenme cantası » civiletmek » durumleme » gunduzcu » kopruleri atmak » iti oldurene surukletirler » mastıciceği » ciğnemek » boke » gormek » cıkartma » boşboğur » limon kufu » zumrudî » kadastroya gecmek » kontrolcu » gıptasınıcekmek » başına balta kesilmek veya olm » prospektus » ucuzlu » tunuslu » alacam » turk kıyması » cocukluk » havanın gozu yaşlı » citmek » oncu » allaha ısmarladık » kendi havasında gitmek veya ha » norotik » kayıkcıkavgası » ucretsiz » bol kepce » cuvaldız » yaygara koparmak veya yaygaray » bayram kocu gibi » tırt » mururiye » mutehassıslık » hot demek » kucumseme » belirten liste fihrist » duduk makarnası » yenidunya »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.