tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başlamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kavunici » kan ter icinde kalmak » zumre » etekleri zil calmak » turkî » lâcka etmek » panel kopru » mufreze » ateşbacayıveya sacağı sarmak » tukurmek » kacırış » deniz ordeği » kurşungecirmez » zırıltıcıkarmak » maketci » şumullendirmek » mulemma » ac gozunu acarlar gozunu » organik kutle » cuz î » camur atmak veya sıcratmak » başsavcıolma durumu » tarafından arabacıicin armağan » koh basili » vazgecirme » sutlu ot » kırcıllanmak » rehber oğretmen » ozur dilemek » ezip buzmek » eltieltiyekustu » kemik parca » gecinmek » suzme » calık » ustune yıkmak veya yıkılmak » garnitur » gum gum etmek » yerote » yuksek sosyete » kotu yola sapmak » doner kavşak » sutnine » vişne receli » kakac » ak gozlu » kun » ufleme » tavukgoğsu » ici erimek »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.