tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şofor koltuğu » umitlendirmek » muzaheret etmek » insan eli değmemişveya dokunma » urdunlu » olan kimse » paylaşmış benzer odevlerle yu » sulfatlama » haraccılık » muhayyersumbule » flort etmek veya yapmak » etut » ce » kuflendirme » ac karnına » ultimatomsu » ustundeki ustunde başındaki b » şeref kıt ası » cekimci » nar ciceği » bicimlendirilmek » carpılan » ustune bir iki guneşdoğmak » catlaklık » gecmişzaman gorunumu » ali kıran başkesen » acık secik » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » ceyizlik » kuzey yıldızı » veren silâhıbu hedefe doğrult » cancı » iyodur » karbur » mor otesi » gunduzcu » karnıac » seciciler kurulu » allah a yalvar » kıt a » etkin oğretim » muzikhol » uste cıkmak » yeşilcekirge » tunmek » ceğmel » cağırıcı » almancılık » tutsulenme » cırılcıplak »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.