tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolmek » klâsor » hıckırık tutmak » ses cıkarmamak veya etmemek » dunur duşmek » kacırmak » dumen boğazı » cakış » arpa ektim darıcıktı » beklenmediği umulmadığıveya c » iyi kotu » sutre » iğne atsan yere duşmez » gorev » bicimselleştirmek » ustune toz kondurmamak » gonul ferahlığı » başınıcıkarmak » canınıcehenneme gondermek veya » kredi acmak » keciye can kaygısı kasaba et » celtikcilik » muhendishane » taksirli suc » dumanıustunde » kırk veya bin dereden su getir » bobrek yağı » cimenli » ozleştirmeci » afyon cekmek » ağız tamburasıcalmak » kafkasyalı » duğun salonu » cevirmek » munasebetsizlik » cozgun » gucluk » metafizikci » istifcilik » acık hava sineması » eline fırsat gecmek » yukumlendirmek » faaliyet gostermek » iştah kapamak veya kesmek » uzerine bir iki guneşdoğmak » uğuru acık » guluk » kor baca » kesenin ağzınıacmak » can ciceğigiller »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.