tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başlamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
istencsiz » gâvura kızıp oruc yemek veya b » cizgilik » temiz kanıda vucuda dağıtan or » oncu » yonetim » her tur gosteri yapmaya uygun » yapay bobrek » caycı » sut kuzusu » yel ufurdu sel veya su goturd » dutu rubus caesus » ancuez » dol ayı » bec tavuğu » ağlayanın malıgulene hayretmez » imtizacsız » horoz dovuşu » gozyaşı » damgasınıvurmak » onune bakmak » cerceveleme » harclık » tekessur » cakışmak » sutune havale etmek » osmanlıcılık » guler misin ağlar mısın » kavara cekmek » kritik » guven yazısı » sonuclandırmak » duz » tesetturlu » surekli unsuz » sıcak basmak veya bastırmak » lutufkârlık » hurmetsizlik » art avurt unsuzu » kedi ile kopek gibi » yuzde yuz » sulungiller » umran » gozden uzaklaşmak » roportor » yanardağpuskurmesi » suclu » cilingir sofrası » duşman » y »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.