tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alışkılarının butunu » icinde kaybolmak » mukerrer » cevikce » yalın cumle » eli boşdonmek cevrilmek veya g » kukurt » kuvvetini gosterir » tatlısoz » oru » tetikci » darasınıduşmek » yemen ellerinde veysel karanî » yuksek okul » tek ceneklilik » bolumlerden her biri kolon » oğutucu » yureği yağbağlamak » lopcuk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cıngar kopmak » ilk dordun » duzensizlik » odunc alma » askerî ruştiye » zulfuyâre dokunmamak » yukseklik » genel goruşluluk » borc harc » gulle gibi » lâz » kız kacırmak » ici kapanmak » cağıldamak » hurriyetci » cembersel bolge » beni sokmayan yılan bin yıl ya » potibor » kervan culluğu » yakın doğu » yuzmek » cağırım » manipulâtor » osmanlılık » penceli » capar » sıcramak » hitit » bolge » ceribaşı »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.