tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz başlamak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goruşbirliği » yalan cıkmak » gudumlemek » muzehhep » tesadufen » yuruk at yemini artırır » başın ağrıması başta oluşan r » ispenc » hint fıstığı » duşukluk » sevincten ucmak » cirişotu » muhursuz » soylem » guc » sesi ayyuka cıkmak » mulâzım » guneşletmek » cırpı » dudak dudağa gelmek veya kalma » globulin » tahassus » maraz esenlik karşıtı » hambelî » boru calmak » tesaduf » yer yarılıp icine girmek veya » beklenmediği umulmadığıveya c » kokten surme » kokusu cıkmak » goz acıp kapayıncaya kadar » dert dokmek » bahcesi » cingene kavgası » uclu » pencuyek » bir cift » bokunu cıkarmak » goz » yuz » descartes cı » cıkmak » cıkmak » hıckırık tutmak » oğle » peşini bırakmak veya bırakmama » kaktus » yukselmek » maskaraya cevirmek » doviz »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.