tdk sözlük TDK Sözlük

 

başlamak eş anlamlısı

başlamak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • başlamak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için başlamak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük başlamak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cengel atmak » tuberkulin » aba altından değnek sopa goste » surungen » ustune olmamak » cıkma » pabucsuz » nuans » bıcak gibi kesmek » sansurlenmek » boylemesine » gercekustucu » ciceksiz bitkiler » urkutmek » zaireli » dan den tan ten » zuppe » seciciler kurulu » altayistik » guveniş » şohret » savaşcı » icinde kaybolmak » yahudi almancası » kat iyen » duşkırıklığı » ince » olcturmek » elinden geleni ardına arkasına » kucuk gormek » sumter » tropikal bolge » civilenme » sel seli goturmek » pirinc pilâvı » gudulenme » takallus etmek » banka cuzdanı » pusur » yurek vermek » hesap ozeti » ozenmek » bektaşî sırrı » ahdiatik » elektronik muzik » acık alınla » buyukluk taslamak » gosterme sıfatı » eşeğini veya atını sağlam kazı » şın »

başlamak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve başlamak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. başlamak_eş_anlamlısı nedir ve başlamak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.