tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ilâclanış » cak » belini doğrultmak veya doğrult » sumerolog » cingene borcu » kok » olculu » cakır » bunlardan yararlanması » harbiye nezareti » tullenmek » sıcan deliğe sığmamış bir de » acıktan » urun » kandil ciceği » yuz olcumu » dil veya diller dokmek » yıkılmayacak bir bicimde duzg » ucurtma » paylaşmış benzer odevlerle yu » alkalolcer » dondurme » yuz yuze bakmak » akca pakca » araclara takılıp cıkarılmasınd » tutsuleme » avar » pusur » puskurtme tabancası » umit etmek » olculu bicili » brut » durumleme » boyunduruğa atmak veya almak » satışsozleşmesi » yureği yarılmak » caprazda surmek » farisî » korkunclaştırma » cekmek » kutletmek » carpmak » cizgileşmek » yapılan resim ve bezeme işi » ac » tezelzul » ocakcılık » kır gulu » koceklik » tecavuzkâr »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.