tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yurek darlığı » sure olcen » caput » telli calgılar » mefruşatcı » cekilmek » sunnet duğunu » golcul » coplukcu » artcılık » bangladeşli » cıkışalmak » koc yumurtası » muzevirlemek » en kucuk birliği goze » yoksun bırakmak etmek veya kıl » mahrut » percin » odemek zorunda olduklarıucreti » cekiliş » guneşe karşıişemek » fevc » plânor » muzevirleme » luzumundan fazla » lânet olsun » daloğle » cicek aşısı » fener cekmek » urkmek » ulûhiyet » sozleşmeli » cay ocağı » teberruz ettirmek » uc » in » fırsat duşmek veya cıkmak » aleyhine donmek » gozu bağlıolmak » durme » kâğıt yapraklarından her biri » taşınabilir arac » onune gelen » kotumsemek » dili kılıctan keskin » bukme » tc » cıkma » acığa cıkmak » abakus »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.