tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
borc yiğidin kamcısıdır » orulme » acık » yanardoner » utmek » yorungesine oturmak » icin kullandıkları ozel olara » cimlendirmek » sancmak » haberin olsun » dışcokgen » inmek » barca » icinden okumak » turkcecilik » darulbedayi » beis gormemek » umitli » dirlik duzenlik » piyasaya duşmek » serguzeştci » sacılmak » doş » odu kopmak veya patlamak » kalcasız » ustu savurmak » bağ » ustlenme » muhurlenme » uclu » mustear » kritik » catıeteği » gumuşsu » durdurmak » fena değil veya fena sayılmaz » ici icini yemek » ulûhiyet » sozleşme » kılıc alayı » ultimatomsu » yatay geciş » osurgan boceği » temerrut etmek » ufurmek » direnc » eflâke ser cekmek » gozemek » catırdama » gelişmişcanlı »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.