tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duruşt » cocuk » daussıla » cumlesi » piyasaya duşmek » otme » kacık oz » koroğlu » hafta ici » fırcalanmak » oz yonetim » dort koşe olmak » işcilik » ic denge » aslıcıkmak » mustahak olmak » gonlune dokunmak » akdeniz humması » enfarktus » kor hat » hafriyatcı » bulgusal yontem » olu zaman » it » yakışıksız kacmak » cıtlatılmak » gercekleşme » eylul » muco » mısır fulu » musvedde defteri » ileri uc oyuncusu » iciliş » merak etmek k kalın okunur » makyavelizm » boynunu bukmek » uzun sivri kumes hayvanların » ruh otesi » ezrail » kor kurşun » yer acmak » bir sorunu gerekli acıklığa ka » los » ondulesiz » gonlu takılmak » ebegumeci » kor duğum » kolacan » descartes cılık » hucuma kalkmak »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.