tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıpır » catlak » kabak cıkmak karpuz kavun vb » omurlu » yaltakcı » elinle ver ayağınla ara » arkada kalanlar veya arkadakil » butun » cıkmak » sut şekeri » ceviri dili » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » aracılığıyla duymak değmek e » gosterici » pozitif bilimler » kelebek gozluk » tıkaclanma » opturmek » avrupalılaşmak » yonelim » olumcul » caydanlık » calıştırma » raydan veya rayından cıkmak » durumuna gelmesi gerilme karş » ikbali sonmek » spekulâsyon » ictihat » kaltakcı » ozgun » hazarca » yuksek perdeden konuşmak » devir acmak » gorgu kuralları » kopeksiz » işine gelmek veya gelmemek » doğma buyume » kulağıkirişte olmak » ayrıbaşcekmek » koyluk » birbirinin gozunu cıkarmak » su » mutenevvi » sanskrit » hazırlık donemi » konduit » bayrakcı » gosterişe kacmak » donmek » cuhcuh »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.