tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcek » literatur » ors ve cekic arasında kalmak » sozlu soru » babaîlik » na » durmek » muracaat etmek veya muracatta » şohret salmak » gosterme sıfatı » turemek » tavşan boku gibi ne kokar ne » yumuşakca » gozlerini bayıltmak » sana taşla vurana sen aşla var » hat bekcisi » mururiye » acmak » su » buzuşuk » kucuk unlu uyumu » carşafa girmek » comertleşme » kuflenme » hatırlatmak » sonuc » arma ucurmak veya arma budatma » ustunluk derecesi » fıstıkcı » cıfıtlık » cıkma » yuzsuz » yorungesine oturmak » doğaclama tiyatro » ruzgârlama » goze batmak » cavmak » şeytan gecmişgibi » kunye » guvec » pastorizasyon » dalgıc bocekler » allah kazadan belâdan saklasın » camaşır suyu » zulâl » ciftci » pabucsuz » dokup sacmak » cin carpmak » buro »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.