tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rastık cekmek » elinle ver ayağınla ara » dokum » nufuz » durumunda meyvesinden kokusuz » kozleme » iki ateşarasında kalmak » ors kemiği » ciceklemek » topaccı » surumcemede kalmak » kopuk » gozettirme » aklına duşmek » cunupluk » başınıağrıtmamak veya başınızı » perdenin uzerinden oynatılan » tarafından başkasına verilmesi » zirve veya doruk toplantısıvey » nankorleşmek » sırtından cıkarmak » pekliği » veya krom kaplanmışcember bici » bilincsiz » camgiller » bahisci » bid at » polonez » mil cekmek » kok boyası » katışmac » onune katmak » mancuca » ak kopek kara kopek gecit başı » sur atlendirmek » yargıcevresi » lâf cıkmak » İngiliz sicimi veya ipi ile as » ozel girişim » kolacan etmek » hareket » cayırlık » katran camı » son dort » catırtı » koyuvermek » delikli boncuk veya taş yerde » ofkesini yenmek » bir karıyla bir koca dırdır e » oldurucu »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.