tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonuc niteliğinde başka bir bi » supurge darısı » mancınıkcı » eline gecmek » catışmak » ucuk » carşaflamak » mandallı uzerinde mandal bulu » dunku cocuk » kısmeti cıkmak » yoneltme » zn » kece kulâh etmek » şakaklarıağarmak veya beyazlan » olmezleştirmek » tutturmek » kabine cekilmek » okuler » keyif benim koy mehmet ağanın » tuccar » goc » ayağının turabıolmak » demec » u » bana dokunmayan veya beni sokm » ayağının bağınıcozmek » iğne yutmuşite veya maymuna do » munakaşa goturmemek » nakliyatcı » hristiyanlaşmak » inmek » donme ekseni » hesabınıkitabını bilmek » haddeden gecirmek » sansurlu » ayağının veya ayaklar altında » cekiş » gosterici » kıc » cukurlaşmak » alka evli » cirkef » gosterişsiz » parcalarıkaynaştırma işi veya » cıkarmak » cuş » istintac » başkomak koymak » alcakca » orgu »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.