tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tel cekmek » kırık cizgi » ağzına bir parmak bal calmak » iki ahbap cavuş » kestiği veya attığı tırnak ola » gecinim » sırma sac » koşebent » etmek icin uzerlerine konulan » kumeden duşme » sunguleşmek » menfaat gutmek veya gutmemek » ozgu » veya bu anlamda birleşik isim » allah vermesin » ormek » suzme » gozleri kapanmak » midesi veya ici ezilmek veya k » ha şoyle » bekâr kalmak veya yaşamak » hic » catır catır » uleş » cakılıp kalmak » şoyle boyle » yuksek » catır cutur » roportaj » ic ağa » balıkgozu objektif » pacalı » buk » mulâkat » kuruluşlar butunu » neme yonelim » şipşakcı » gonlunu celmek » korkutuk » hık demişanasının babasının b » husnuhâl » lugat » gok kır » cepellenmek » illustrasyon » uye tam sayısı » başdondurmek » pranga kacağı » cotuk » kocaklama »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.