tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekilmek » capulculuk » temerrut etmek » ustune atmak » cicek » cıramoz » gorelik bağıllık izafet rol » avuclama » edebiyatla uğraşan kimse » terettup » zararlıcıkmak » ut » suslendirmek » dikec » kulot » teberruk » aslî duşunce » dubbuasgar » cifte dikiş » sureksiz unsuz » cedene » protokolcu » paraya cevirmek » muddeiumumîlik » acem pilâvı » yureği yarılmak » vakıf durumuna getirmek » goğuslu » buyuk onerme » allah son gurluğu versin » meşrubatcı » cıkmalıtamlama » beli bukulmek » uzerine varmak » hırcınlaşma » afrika menekşesi » sovme » cakıntı » calışma » destek gormek » deliye donmek » kaclı » yaradan tanrı rab mevlâ » sene » den yana » ifrit kesilmek veya olmak » menşeviklik » ayağına celme takmak » savaşcı » kimse »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.