tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
butunletmek » yuzune kapanmak » aclık » başının caresine bakmak » kutle » kundak sokmak veya koymak » yalova misketi » azrail e bir can borcu olmak v » ucmak » goz aydına gelmek gitmek » baba oğluna bir bağbağışlamış » ote » vakit gecirmek » arafatta soyulmuşhacıya donmek » dunyasından gecmek » kulağına kupe olmak veya etmek » oldurulme » gonul » donmeli » neyce » muşarunileyh » kırık cizgi » civit mavisi » su altıfotoğrafcılığı » nufuzlu » ve bilinc merkezlerinin bulund » subye » universiteli » calmak » efendime soyleyeyim » yuze soğurma » ağrı sancıgibi fiziksel veya » omru uzamak » oğle » gonlu tok » sırtustu yatmak » krater golu » goz guclu bir ışık sebebiyle b » brahman » olcmek hesaplamak hesap etme » yuzune bakmamak » carpılmak » muktesep » vazgecmek » se » keceleme » cimmek » sprituel » doğuşken » operatorleşmek »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.