tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kılıc pabucu » belirli muayyen » kuney » balıkcıduğumu » unlenmek » yuzsuzce » boru ciceğigiller » hakikî » halk yardakcılığı » luzum yok » cedene » oğmek » cimbali » gorenekli » kasa » konsensus » kece » olcuşmek » gozuyle gormek » gorum » guclenmek » kalpci » munasebetsiz » yuzlemek » karikaturluk » ilham etmek veya vermek » tart sucu » ferz cıkarmak » rehine koymak veya vermek » ayağıveya ayakları dolaşmak » grekce » paşacadırı » ofkelenmek » sunmek » donuna yapmak veya doldurmak » tatlıdil guler yuz » duşmanlık » kucuk » ken » sorma kişinin aslını sohbetin » karikaturluk » kohneleşmek » erkeklik oldu mu » ortalığı almak » humanist » oylece » sonuclamak » gozden gecirmek » kureselleşmek » keciyi yardan ucuran bir tutam »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.