tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gunluk » cevikleşmek » hint kirazı » cekim » cıktı » yarayan kuru ince yaprak » gullâbici » papirusgiller » goreli » unsuz uyumu » ayağıduze basmak » yureği burkulmak » cin lâhanası » hurya etmek » acıklık » frenk inciri » cozmek » cocuk gibi sevinmek » curukluk » muştak » yazık etmek veya olmak » kamcılanma » oncu » australis » surme » goğsu daralmak veya tıkanmak » sucukculuk » surekli cekiştirmek itmek ka » kazanıkapalıkaynamak » bazılarıveya bazısı » ceğmellenme » ışık gocum » tegaful etmek » estek kostek » ortbas » kibarlık duşkunu » akca » cubuk makarna » gozden kaybolmak » boku cıkmak » calışılmak » aklının koşesinden gecmemek » ak ek » ceşitlilik » durme » muteverrim » balcık » rotuşlama » poğacacı » gorunumlu »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.