tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
can ciceğigiller » genişgoruşlu » soğuşturmek » ust » buzdurmek » ayın on dordu gibi » ense koku » acığa vurmak » bağırışcağırış » koc yiğit » temelli senator » orumce » cis » gundem » suluk vurmak » mest sermest » icine huzun cokmek » kıyamet gunu » ic savaş » zatulkursî » muddetsiz » cevirmek » kesip bicmek » akaclatma » cokca » kara kara duşunmek » el acmak » darulbedayi » suc işlemek » asbest yunu » kus » uc başlı » gulup gecmek » cakma » taahhutlu » elciye zeval olmaz » olumluk dirimlik » kozunu paylaşmak veya pay etme » evrat cekmek » sozlendirme » fırsat duşkunu » hint pirinci » suredurum » nufus kaydı » ak sulumen » gumrahlık » catı » elinden bir işveya şey gelmeme » duğumsuz » zuğurtlemek »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.