tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kendini gostermek » jupiter » sukûnet veya sukûnet bulmak » amortisor » meraka duşmek » yeni cağ » carpmak » bunye » sırtınıdayamak veya vermek » cokkunleşmek » harezmî yolu » catal aşı » tokezlemek » cok sesli » duğumlenebilir nesne » nesturî » oru » moto » maskaraya cevirmek » ozel » surum » buyuk aile » ruşt » saman altından su yurutmek » cise » cehreli » muhur gozlu » sevsinler » zurriyet » golge » ozumsenmek » tl » gomuk » okcu » doşek » panamalı » astarıyuzunden pahalıolmak » ihracatcılık » papaza kızıp oruc veya perhiz » rum » treni kacırmak » umidi sonmek » deniz altında bulunan » allah ın evi » plâtoncu » trenckot » muessiriyet » başına gecirmek » bacak bacak ustune atmak » culûs »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.