tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzengi taşı » vucut » sutlenmek » estetikcilik » şikâyetci » cağla » dosya acmak veya hazırlamak » ak kopek kara kopek gecit başı » sercegiller » spekulâsyon » borek acmak » kulturel » kepce surat » cukurunu kazmak » bırakılması » kredi sozleşmesi » bir fincan veya bir acı kahven » er » ustun zekâlı » surtme ağı » atom cağı » otucu » yenicerilik » şeylerden her biri tabaka » muessese » cıkış » uckâğıtcılık » olarak belirtilmişbicimi sıyg » kusura bakmamak veya kalmamak » zimmetine gecirmek » opucuk gondermek veya yollamak » kırdırmak işini yaptırmak » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » tespih bocekleri » ciftlenmek » dortkenar » gormemişlik » ardıc kuşu » takla bocekleri » okul oncesi » okcesiz » kosele taşı » butikci » bahce » sacılmak » ovuluş » kolan cekmek » cekimleme » cobantuzluğu » camur atmak veya sıcratmak »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.