tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başlangıc noktası » kulâhıma anlat » kafasından cıkarmak » cenesini actırmak » boğazına bir yumruk tıkanmak v » calmak » canta » uykusu acılmak veya dağılmak » muzmin » manipulâsyon » kusu » bicmek » ibliscilik » cıkmak » bunye » yoğurtculuk » gozunden kıskanmak » avar » arkaustu » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » kubik » girişik cumle » amerikalı » boşgezmekten bedava calışmak y » arac » ozenci » cocuklaştırmak » yangın cıkarmak icin kundak ko » ateşpuskurmek » ağzından duşmemek veya duşurme » efradınıcami ağyarınımani » sucustu mahkemesi » kilimci ile kor hacı » celtik tarlası » kontor » yankıuyandırmak veya yapmak » huzun » gun » kulâhsız » dorduz » birleştirme montaj » medica » gumruk » su carpmak » gucumseme » kult » kopcalanma » cokelme » ictepi » hukmu gecmek veya hukum yurutm »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.