tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bedcehre » cekichane » izahat vermek veya izahatta bu » cingene cergesinde musandıra n » ordek » duşunceye bağlayarak yorumlaya » ayağınıyorganına gore uzatmak » kopek balığı » orgu » caresiz » cevrelenmiştahta ağırşak » gulme komşuna gelir başına » kucumseme » ırkcı » evc » marmara cırasıgibi yanmak » bolumlerine konulan ağırlık » macun kureği » habbesi kalmadıveya habbesi yo » sıkıntıya duşmek » cehreli » fırsatcılık » ozel okul » pacacılık » yuklemek » cağırış » buzulme » sus » yarım kure » kayıkcılık » spotcu » nuksetme » akce » nobet beklemek veya tutmak » su orumceğigiller » kebapcı » İspanyol muziği » oneride bulunmak » silip supurmek » yasa cıkarmak yapmak veya koym » ust alize » cağın gerisinde kalmak » mubadele » durtu » ibrikci » oğurtlemek » kutin » şumul » turuncgiller » reva gormek veya gormemek »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.