tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
emekliye ayrılmak veya cıkmak » capma » muteheyyic » cağınıaşmak » minibus » başından buyuk işlere girişmek » dort goz » cıkmak » cirişotu » cokelek » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » kumaşcı » utu masası » leninci » bicimli » az gormek » anlarsın ya » zam gormek » dunit » telgrafcılık » acığa cıkarmak » haber ucurmak » helme dokmek » kalbi carpmak » uzun unlu » gozlemeci » şeytan gecmişgibi » duzine » meydana cıkmak » yuceltilme » kı ki » illustrasyon » amasya nın bardağı biri olmaz » usalize » hayır gormemek » bulbulkonağı » allah aratmasın » kosele gibi » gundondu » huruc » paraşut ile atlama » imbikten cekmek » monu » suratından duşen bin parca olm » kul etmek » n » kapkaccılık » guncelleşmek » ic turizm » goğus tahtası »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.