tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
omur surmek » oru » guncek » yureğinden gecmek » dunur » gucluk » bıcağın keskin olmayan ters ya » eksiltmeye cıkarılmak » cepellilik » hat bekcisi » atma recep din kardeşiyiz » sungercilik » korunma gormek » gorunuş » goruşturme » fena gozle bakmak » boşduşmek » kacırmak » corten » buyutme » gıcırıbukme » cayır guzeli » citi yapmak » canına tukurduğumun veya ufurd » senatorluk » ettiğini bulmak veya cekmek » hıncahınc » ne gozle bakmak » mubaşeret » camurlatmak » aktualite » denizgulu » ruzgârsız » surmelenmek » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » kalorifer doşeyen veya onaran » fazla gelmek veya gitmek kacm » suklum puklum » donuşturulmek » gozunu yummak » butunler acı » gobeğini kesmek » mesket turkleri » ileri geri surulebilen sistem » gozunu kin burumek » kapalıyuzme havuzu » buyuklerin ellerinden kucukle » yapmadığınıbırakmamak veya koy » bahce kekiği » tane tane soylemek veya konuşm »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.