tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşkun olma durumu iptilâ » gonlu celinmek » cevren » mantıkca » carpım cetveli » imzayıbasmak veya cakmak » dikkat cekmek veya dikkati cek » caba harcamak » somuruculuk » boynu altında kalsın » kacak » itibar gormek » etmek » oc » buyuklenme » dortlu » belirtilen bolum » elden gel » sayma işlemi » yuzune kapanmak » kurek cezası » centikleme » muktesebat » yağlımuşteri » curukluk » ceyizlemek » uretici alan » paca gunu » organ » mutekâsif » biletci » sus icin » bust » tezahur » cimentolanmak » mudafi » maraz esenlik karşıtı » karacayır » capa » pişmanlık duymak veya getirmek » somurulme » pacalarıveya kolları sıvamak » oz yapı » cizgi resim » guvercinboynu » hırcın » hesabınıgormek » yukumlu belli nitelikleri ve » şaklaban » sorgucsuz »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.