tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozler onune sermek » ucan kale » ici dar » tumor » yalanınıyakalamak veya tutmak » yorungesine oturmak » ruşvet yemek » yatay geciş » ufurmek » bukme » keşkekci » otomatiğe gecmek » bolumunden her biri sezon » geri cevirmek » gozunde şimşek cakmak » yankıuyandırmak veya yapmak » puruzlenmek » yuz aklığı » yururlukten kaldırmak » ferula assa foetida » tuketmek » ciğnemeden ağız icinde evirip » vur abalıya » tuydurme » cop tenekesi » cokelek » ciğyemedim ki karnım ağrısın » kecimemesi » j j » bulunan kopuren su » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » cocukcu » comelmek » gonder » ucleme » karikaturluk » ustupuleme » cangır cungur » ağız unlusu » iclenmek » urban » fiil koku » buğelek » birkac » gecit resmi » hareket » cıkmak » ceşni katmak » kıraclaşma » bir tutmak veya bir gormek »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.