tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vaktini almak veya yemek » minare golgesi » aramak » ilerisini gerisini hesaplamama » corap sokuğu gibi gitmek veya » ikisi ucu bir arada tire ile » mektep cocuğu » copra balığı » talip cıkmak veya talibi cıkma » gun gecmek » olcuşturme » yeryuzu » yuzune karşı » darıunundan baklava incir ağa » naciz » kuru ceşme » menuskus » yuzdurmek » jubile » suzgunluk » kuru hasır veya kilim ustunde » uc birlik kuralı » mavi boncuk kimde » temayul » cıbanın başınıkoparmak » yerlerde surunmek » işin icinde işvar » tan ten » cekişme » papirus » acıktan » sun î solunum » secmece » adamın iyisi alışverişte veya » durzu » surunmek » capak » yasa cıkarmak yapmak veya koym » cece » gecimsizleşmek » kandilli kufur » balıkcıllar » yukunu almak » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » perdahcı bazıparlatıcımaddele » hazır bulunmak veya olmak » aşinalık gostermek » yıllık ve otsu bir bitki convo » suflîlik » brut »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.