tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
su gosterdi » ozel kesim » cenesi acılmak » kok boyasıgiller » ustune yatmak » murdumuk » coreklenmek » corapcılık » kopek » butunleme » tek cekirdekli » caylı » uclu » gumrukculuk » hasetci » doşemelik » kotu yola sapmak » sozunu veya sozunuzu balla kes » veya dokunmuşpamuktan yapılan » futurist » gumuşgoz » muhrelemek » culu duzmek veya duzeltmek » sağelinin verdiğini sol elin g » acmalık » dovme yapmak » yuze vurmak » gecişme » cenesi durmamak » av dışında padişahın yanında b » turedi » arkac » cakmaksız » cihanşumul » goverme » oluş » kupelik » hafıza » camaşırcı » set cekmek » olmayan bağımsız hur » başıbutun » boğurtu » illustrasyon » uyelik » işi e vurmak » cırpı » tecahuluarif » sacma » surtunme »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.