tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopekleşmek » cimentosuz » gırc gırc » amerikan bezi » gul gibi gecinmek veya yaşamak » alt ust etmek » dağılmak » havuclu kek » gecerlilik » kullukcu » oğutlemek » icin » operatorleşme » hapır hapır hapır hupur » gecmişi olmak » ışıkcılık » irilerine kanal izmariti denir » ahzukabz » munasebat » noel » utulme » ele gecmek » yatık cit » camca » halil İbrahim bereketi » ici daralmak » gercek dışı » ciftteker » golge » catık kaş » yuruyuşduzenlemek » istenc » hayrete veya hayretlere duşmek » ucleşmek » ustune başına etmek » ozon olcum » gercek mantarlar » cubuk ağacı » otobuscu » tef calsan oynayacak » kamışatmak veya koymak » lule » cekmeceli » ses cıkarmamak veya etmemek » celek » ortme » gosterme sıfatı » yuk katarı » gozleri kapanmak » yurutucu »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.