tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bu yuvacıklar topluluğunun bal » yalancının evi yanmış kimse i » taşcıtarağı » golermek » cacaca » ustune yurumek » goğus bağır acık olmak » biciminde duzenlenen ulusal ve » ic bolge » capraza almak » jubile » cekiş » ozelliklerin tumu » acık soylemek » subye » yelec » carpan » gayya » uc buutlu » oğretmek » cuda etmek » sacıntı » gonder » cı ci cu cu » bohca » ustunluk kompleksi » kılıc bacak » babaî » gumrahlık » su » bicimlendirme » yoluna cıkmak » tandır boreği » tereyağından kıl ceker gibi » luzumundan fazla » boğurtme » değnekci » mes uliyetli » rumî » cemkirmek » tamamen veya kısmen durması » uleştirimli tuze » gostermek » ayım eyim » donum » iki buklum olmak » oğretilerin genel adı akliye » dortnala » irade beyanlarıyla gercekleşen » cıkılama »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.