tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşeyazmak » goz goz » yureği kalkmak » mobilya yapan veya satan kimse » suheyl » uctu uctu » kuşgibi ucup gitmek » batınî » gozetim » lâluebkem » icin surulen kimyasal madde » oyle » soylenmek » yureği parlamak » tek adam gosterisi » ozden » kacıntı » ulkeler arası » biciminde duzenlenen ulusal ve » torelsiz » cağrıştırma » kulkedisi » it » utulenme » uckurlu » goturu iş » dağda bağın var yureğinde dağ » on secici » caprazlama » cenesi duşuk » yer acmak » yukleyici » tevessu etmek » pelur » copra » bukulmek » minyaturleştirmek » başıbutun » ici burkulmak veya ici sızlanm » fıstığıda denilen bir ağac pis » cansız duşmek » gorucuye cıkmak » modul » kor sıcan » kacırmak » muzikoloji » catık yuz » gunah işlemek » akşam guneşi » ropdoşambr »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.