tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz badem şerbeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ay tutulması » on calışma » gecişsiz » eti » başortulu » taammuden » birkacı » buyumuşde kuculmuş » tullenmek » yapılan cıkmaz yazıveya resim » olum » acınmak » kirec ocağı » kaldırım muhendisi » uzgoren » iskeleti cıkmak » mureffehen » şipşakcılık » calpara » muesseseleşme » cullamak » sonlu buyukluk » subye » turev » işi e vurmak » kok » kup » kıcın kıcın gitmek » kulce gibi oturmak » komur kayası » citilenmek » hatime cekmek » su altıfotoğrafcılığı » eşelemek işi yapılmak » acık ordugâh » hidr hidro » caykara » parazit » prospektus » taze ot gormuşeşek gibi » nufuzsuz » her ne ise veya her neyse » yanardağpuskurmesi » muhlet » herkesin arşınına gore bez ver » dunya nimeti » olcun » calım » mudahale etmek » oh cekmek »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.