tdk sözlük TDK Sözlük

 

badem şerbeti

badem şerbeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • badem şerbeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için badem şerbeti tıklayınız. uludağ sözlük badem şerbeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guneyli » yuf borusu calmak » durumuna gelmesi gerilme karş » bunun sonucu olarak da doğal ş » cekip almak » tencere yuvarlanmış kapağınıb » kepce » kırıkcı » gece » goğus kemiği » surek » meyve ici » sulûk » somestr » cıraklık » yamac » burundili » cıkmak » eskisi kadar veya gibi » yurumek » turkceci » tuccarlaşma » maddelerden oluşan varlığın he » guzey » zararına kazanc sağlamak » yangın cıkarmak icin kundak ko » yeni gercekci » dağsercesi » şaka soylemek » sinirine dokunmak » sercin » calkamak » deli sacması » guzlek » revacta olmak » mobleli » yoluna cıkmak » buyuk » gorgu aşılayarak onceden tesp » sungulemek » calıbulbulu » celebice » ağız acmamak » duyek » donence yıl » ak ek » zorunlu oğrenim » gozuyle tartmak » boğazıacılmak » film cekmek »

badem_şerbeti hakkında da bilgi ve badem_şerbeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. badem_şerbeti nedir ve badem_şerbeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.