tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kara borsaya duşmek » dovuşcu » citmik » coğaltma makinesi » ozellik başkalık fark » tahtalıguvercin » su orumceği » buyutuş » broşur » gonlunun dumeni bozuk » nufuz etmek » turemişzarf » ız iz uz uz » icin kullandıkları ozel olara » surtuş » normalustu » citi » ne soyluyorsun » ickici » can » celiksi » bir turlu » hambelî » ordek » garnizonlarına ve bu duzeydeki » alınmasınısağlayan kimse kame » noel » benimseyip değişik bicimde anl » sumbule » yuk » cığırtkan » dokuk » gobel » muşahit » ozek » gozetmek » giderlerini tur ve ayrıntıları » cakıltı » cırak » eşekcilik » canıağzına veya boğazına gelme » grek » gormek » ust tarafı » butun devletler » civi gibi » omur torpusu » a ya getirmek » purcek » kamışcık »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.