tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
caresiz » cıldırma » ızgara kofte » pek yuzlu » lenguistik » goz kapağı » ozlemini cekmek » huyu huyuna suyu suyuna uygun » buyuk ana » ağırlık basmak veya cokmek » takallus » te » cekimli » selektor » puskurmek » munekkitlik » noron » gommek » ulker » beyaz komur » tadilât etmek veya yapmak » alınır ve başına bir ya geti » ateşduştuğu yeri yakar » zıpcıktı » capkınca » zerduştculuk » tevatur » cekiştirmek » buyuk yemin etmek » başakcı » coğalma » alt gecit » uzunclu » surtuşmek » cenesini bağlamak » hanya yıkonya yıoğrenmek » gerceklemek » gece bekcisi » oğul cıkarmak » set cekmek » mulga » sacıkılmak veya sacıatmak » mudrike » sul » lvendula staechas » biokutle » catıklaşmak » tekefful » gelip gecmek » şeffaf ışığıgeciren madde sl »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.