tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu bağlı » ağır soylemek » menekşe gulu » kapıyıgostermek » su uyur duşman uyumaz » ustluk » cam yarmasıveya bolmesi » ustupu » deneyustu » yurutmek » alcakca » ici almamak » muscardinus avellanarius » yalınc » allah vermesin » atlar tepişir arada eşekler e » şantor » katışmac » gecerletme » sulfatlanma » celik kasa » cevirme » canak yalayıcılık etmek » sırtcı » cengellenmek » citlembik gibi » iz duşumsel » gecicilik » akdeniz mavisi » puskuruk taş » para cıkarmak » calıntı » ekşi yuz » olunme » mart iceri pire dışarı » vucuda vermek aşıyapmak » acılmak » utulemek » isteğinde direnen kimse » sabanın tutağına yapışan el ac » cobaniğnesi » kulucka donemi » otmek » evvel allah » gozum cıksın veya kor olsun » luzucet » oksuruk » frenk menekşesi » guclendirilme » komadan cıkmak »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.