tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bahanenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cılbır » muzik salonu » bickici » guzel » ustune yıkmak veya yıkılmak » rol catışması » ispenc horozu » yamalıbohca » gani gonullu » deplâsmana gitmek veya cıkmak » obur » avara kasnak işlemek veya donm » guluncleşme » bıcak » cuvalcılık » uzumun copu armudun sapıvar de » unsuz benzeşmesi » soz dağarcığı » yanıltmac » inanclılık » yuz kızartıcısuc » ucsuz bucaksız » gur gur » duşurtme » elekci » mustahzarat » yaşama cabası » ozelliği » gidebilen sekiz kucuk taş piy » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » sutliman » arabasınıduze cıkarmak » yayla ciceği » ince karton parcası kartvizit » catallaştırmak » arka kapıdan cıkmak » yapmaya yarar » cıkmak » ustcavuş » el ile gelen duğun bayram » opuşme » varsa yoksa » kat iyen » paranın yuzu sıcaktır » yağlımuşteri » usanc vermek » cuz î » alka evli » cokme » cicim »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.