tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bahanenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arap tavşanı » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » dil veya diller dokmek » cok uzun uzun sure uzun olar » cayırsedefi » siktir et » kaşyapayım derken goz cıkartma » şaşkına cevirmek » termoelektrik cifti » cevrinti » televizyon bandrolu » kacırmak » fritoz » noroloji » kazıkcı » cumleten » faaliyete gecmek » allah ın evi » belirli gecmiş » vazife » cadır kurmak » satın alınan erkek kul esir » veya giysinin uzerine konulan » asıda olmak veya asıda kalmak » gonlu ile oynamak » kusluk » yoresellik » ulke » acılmak » ucar » duve » leninci » kıc » buyume » cığralık » ceki » pakistanlı » cor cop » deli cıkmak » nakşibendî » carıklık » yerleşim yerinden başka bir ye » mefruşatcılık » soz bir allah bir » şaka goturmemek » kaldırıma duşmek » olan kimse » dayanım omru » uzerine varmak » tavşan yetiştiriciliği »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.