tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bahanenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dumtek » geceli gunduzlu » puskurmek » gozleri donmek » kuşgibi ucup gitmek » ozgurlukculuk » koklenme » baklayıağzından cıkarmak » ozdeşlemek » kopru başı » genişce konuşmak » iz » otumluluk » kultur cevresi » nevaleyi duzmek » dunyayıanlamak » cekirge otleğeni » notron » boşluk » ağırlığınıortaya koymak » ustune gecirmek » al » guler yuz » eğik duzlem » kotek » cakmaklaşma » duzenleyici » cevre yolu » cerkez » otonomi » calma » ustun olmak veya gelmek » catlak » indukleme » işe bak » makaslıbocek » duve » can derdine duşmek » kıpcak » mutevali » gıcırıbukme » arak erek » servisi yapılan yemek » canından gecmek » malın gozu » sozleşmek » basıolcer » se » teşebbusu ele almak » cecence »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.