tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bahanenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ateşparcası » kamcıkuyruk » sovme » obur dunya » ozetlenmek » kutuk » yukumlu belli nitelikleri ve » mechulât » urkeklik » dava etmek veya acmak » kabul kabul etme » catışma » bilinc » fransızlaşmak » gozu pek » altayistik » gonullenmek » kıcınıyırtmak » yazdığıad veya işaret » kurallıcumle » mukedder olmak » mutebaki » calımlama » alman gumuşu » ihtilât etmek veya yapmak » oldurucu » tuy dikmek » kacıncı » ozbekce » cicek » işguderlik » gokce yazın » kazıkcı » sinek ufak veya kucuk ama mid » imanına kadar kısa soyleyişle » doner ayna » soz almak » tıngır sac elim hamur karnım » kr » muma dondurmek veya cevirmek » ad » hukmu gecmek veya hukum yurutm » yureklendirme » dost kara gunde belli olur » huzunleniş » gecmişi olmak » pusku » ustune oturmak » maddelerin genel adı » oturmek »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.