tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
su yuzune cıkmak » her dem taze olmak » dinamitci » iki cenetli » sebep olan fiziksel enerji ha » ozlu » taşyurekli » zorunda kalmak veya olmak » avuc avuc » kılıc gagalı » gıyabî hukum » sr » nufuzlu » ciğsut emmiş » işten bile değil » pala cekmek » pasor » kartezyen » cekmek » gorunen koy kılavuz istemez » zurafa gibi » taklitcilik ği » goruş » duvakcılık » baltık dilleri » ağıtcı » cerezlenme » tok evin ac kedisi » mumkun olmak » işişten gecmek » sarsakca » sırtcı » mis uzumu » sırıkcı » girdisi cıktısı » cingene » dala cıka » doner ayna » vızvız boceği » ozgunleştirmek » tebdilihava » makascı » luks lâmbası » cırpmacılık » cenilemek » tupluk » surunmek » kısmî secim » bolmek » kudumzen »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.