tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bahanenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
supruntucu » uflec » etmek icin uzerlerine konulan » yasama gucu » buyume » acınmak » dinim hakkıicin veya dinim aşk » denizgulu » gazla » sul » carşafa dolanmak » omrune bereket » ciğborek » dumen » cıkar » sureğen » huveyda » yaban sumbulu » tesisatcı » cığlık » cıkar yol » catal ses » suslendirmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » tarlanın taşlısı karının veya » tutsulenmek » acımlama » dun » cıtır cıtır » sacısakalıakar gibi » cayırlatmak » kureme » oğunmek » cocuksuzluk » cehennem kutuğu » kuzu cevirmek » kohne » aracılığıyla duymak değmek e » kaclı » iz duşumlu » catal zıpkın » bulaşmak surekli gorunur duru » orospu bohcası » sapınc » kusturme » norotik kişilik » cektirme » kuvvetle basmak » postaya atmak veya vermek » ackılanmak »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.