tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşurmek » kultivator » renkci » cene cukuru » kostek » baştan cıkarmak » butunleyici » silindirsel yuzey » eteği duşuk » dışgucler » uc » belediye cavuşu » gecirmek » komşu acı » cer cop » ust » abacıkebeci ara yerde sen nec » kuşku beslemek veya kuşku duym » helenistik » rucu » aldanc » cıkışyapmak » yumuşak yuzluluk » tuylendirme » gecgeclemek » dutturu » siktir et » iskeleti cıkmak » duztaban » bıcak gibi » tekâmul » mukellef » uzun cizgi » başkıc vurmak » donuşumlu » cıkmak » muşevveş » yıllık ve otsu bir bitki convo » tunel » gorungu » yondeş » sifonu cekmek veya sifon cekil » suyundan yararlanılan cukur » cıkmak » kalbine gore » gercek dışı » okuzluk » cıt cıkmamak » kacık » aşcıbaşı »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.