tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dovulme » kufelik » muzikcilik » eski dunya » harclı » kı ki » soz sozu acmak » daha bircok şeylerin yapımında » davranmak saygıgostermek soz » cerezcilik » muhursuz » yemek secmek » ciğtoprak » fark gozetmek » ayağının bağınıcozmek » monitor » guzel olmak » allah kahretsin » ikindiustu » duz yazı » surtunme » dovmelik » kıt a » dongel orucu » mubareze » kucuk bitkilere verilen ortak » gozu alışmak » cayır » sovulme » tefeyyuz etmek » ozellik başkalık ayrım » mantıkcılık » musamahalı » goz yuvası » kılıc oyuncusu » satranccılık » sercin » yeni gercekcilik » cağrışmak » gok gurultusu » gokyuzu mavisi » ust bitken » mudahale » full time » cirozluk » bir dostluk kaldı » cenesi oynamak » cağlama » avuc avuc » kirecyeren »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.