tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bahanenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hizmetlerde calıştırılan tımar » sedefci » bukum » tezahurat » cok ortaklı » bilcumle » cizilmek » ğ Ğ » halvetî » sacmalamak » kirec sondurmek » gunah » oğutuş » yuzunu goren cennetlik » yureği carpmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kubbealtı » gun » yuklenmek » gunluk » guneşgozluğu » ağırlık basmak veya cokmek » olu yıkayıcı » dudağınıveya dudaklarını ısırm » topceker » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ay gun takvimi » kufletmek » calmadan oynamak » hava kure » bicki dikişkursu » hunnap » odobenus rosmarus » iceride olmak » duşes » yarıgecirgen » gorevli kişiler » goğus tahtası » tanzimatcı » envaiceşitli » işcilik » cuvallı » hipotenus » calıştırıcılık » kulak kepcesi » ortulu » şuphelendirmek » w » parcası » masallarda gecen dişi dev »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.