tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bahanenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icki sefası » yururlukten kaldırmak » gunduzsefası » resti gormek » kalkışa gecmek » başmurettip » kaygıcekmek » calım » organların her biri » urkme » tezhipci » buzulmek » arma ucurmak veya arma budatma » paspascı » kartca » millî mucadele » calım yemek » oksurtucu » navcağan » acığa vurmak » gozu toprağa bakmak » mutercim » buyukken daha kucuk duruma get » cay » mutemmim » virgul » aşcılık » govdeli » half time » yazıyıcıkarmak veya sokmek » oğan » suhulet » it ite buyurur it de kuyruğun » toprak kolesi » normal vucut sıcaklığı icinde » konkasor » bağlac grubu » cayda cıra » termonukleer » dovme » koprucu » cıvma » kok sap » cavmak » gorunmek » kınık » uretim evi » yuzyıllık » gocurulme » cağıl cağıl »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.