tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arpa boyu kadar gitmek veya yo » suzgunleşmek » golcu » munferiden » koyuvermek » akaclamak » endonezyalı » ittihatcı » geniz unlusu » tenkitcilik » fırcalanmak » yukseliş » koskelmek » surme » mumanaat etmek » kac paralık adam veya şey » okse » karşıtı » gozlerinin ici gulmek » yupurmek » deme veya değme gitsin » gecti bor un pazarı sur eşeği » şut cekmek » cevirmek » icre » goz goze gelmek » pencelemek » duzenlilik » ruslaştırma » dunurleşme » adı » tezelzul » duzlenmek » mustemirren » yuz » kopoğlu » boya koku » sıcan otu » koşesiz » guzellik » umurumum teki ters soyleşiyle » mucadele » ceşitli kavimlerinin toplandığ » iyi kotu » turt » ustuvane » kotu » kuşayiş » yuk asansoru » goz »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.