tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağac kavunu » gorenekci » kuşsutu ile beslemek » gecmişi olmak » girintili yer » tecavuz » ozenli » caktırmak » akıl oğretmek » guneşyılı » danıştay » barok muzik » dollu doşlu » naturalizm » harac » calışma » yarıklardan her biri » top atmak veya topu atmak » fuzeatar » ce demeye mi geldin » celebi » otekisi » cana minnet saymak veya bilmek » şaşkına cevirmek » uşume » uretim gucleri » goturu pazarlık » ic » kalıpcı » yuksuk » omur surmek » somuruculuk » gonlunden gecirmek veya gecmek » tekessur etmek » cocuk dunyaya getirmek » tac giyme toreni » gucleştirme » şofor okulu » karmac » cusse » cizilme » ademimerkeziyetci » ac ec » catır catır catlamak » felemenk » hacamat etmek veya yapmak » sacmak » ustlenmek » guvencesiz » arşiduk »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.