tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gonlu yaralı » yukarı goğe doğru olan yanı » sonra yalnız balistik kanunlar » luzumsuz adam » cırpmak » mozaikci » adıustunde » mutevazı » cekimli » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » kendini gosteren ve bulaşıcıol » papaza kızıp oruc veya perhiz » ceviri dili » koşelik » munazara » bağdad ıtamir etmek » munasebetsizlik » uzun omurlu » cevrelenmiştahta ağırşak » uşmek » Şafiî kopeğine donmek » ıslıklıunsuz » ayakcak » konsul » anaclık » kredi acmak » mest sermest » seksuel » perdelerini acmak » ihtiyat akcesi » man men » tane tane soylemek veya konuşm » muftu » guvercinlik » konuk sanatcı » soylemesi ayıp » turuncgillerden hindistan da » slav » muteaddit » ic bolge » lâf cıkarmak » doşek » tahakkum » bulbulleşme » cevre sağlığı » cıkınlama » şeytanın bacağınıveya ayağını » kultur akımı » allah eksik etmesin » gucenilme »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.