tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calışmacı » uc otuzunda » tezevvuc » aşure gunu » duğuncu » ayrık kume » kâkullu » gelen paşam giden ağam » ustesinden gelmek » ithalâtcı » gelinlik cağı » ak sulumen » canorus » helenizm » cimleme » tazıo tazıama culu değişmiş » onunu ardınıduşunmemek » sofra veya sofrayı kaldırmak v » tan ağarmak veya atmak » lokmasınıdokmek » genişgoruşlu » kırılıp bukulmek » enek » gaz olcumu » sutannelik » sapcık » ustunleşmek » guzel duyu » nesli tukenmek » ziyafeti cekmek » duzgun » geckin » denize cıkmak » modasıgecmek » kırcıl » elinden bir kaza veya sakatlık » cekilmek » dunyanın tadınıcıkarmak » bulgar » dovunuş » boluk » karacam » cağırılma » sektor » cimen » yuklemek » ic » cıt » inc » yuregir »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.