tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bahanenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koylu » ackılı » olmayan bağımsız hur » yalan yere yemin etmek » top ağac » bildim bileli veya bildik bile » yığın kulturu » durtmek » kantara cekmek veya vurmak » hezaren orgu » cu » lâhavle cekmek veya okumak » zayicesine bakmak » kendi soyler kendi dinler » cenesiz » koturumleşmek » burokrat » nezaket gostermek » makro » yatağa veya yataklara duşmek » ihtilâc etmek » muruvvetini gormek » ici bulanmak » sublime » subjektif » namutenahi » kus kus » yuksek perdeden » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » acık zaman » cunup » atlangıc » muessis » aktualizm » siktir et » catınmak » milliyetcilik » golgeli resim » buzme » uclu ganyan » bakışacısı » petrolcu » calgın » bicime sokmak veya bicim verme » cıt cıkmamak » catlama » gozetime almak » sarıgoz » amerikalılaşma » celikleşmek »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.