tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bahanenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
maden yunu » talihine kusmek » olağanustuluk » oruclu » alkalolcer » işci » yolu duşmek » saman altından su yurutmek » buyuk atardamar » adama donmek veya benzemek » cok sesli » cicekleme » suruklenme » pic sinek » carpıntısıtutmak » koyu duruma getirmek » cozuluş » tazıya donmek » soyletme » zırhlıarac » nasrettin hoca nın turbesi gib » surgun » gonlu tok » catlak ses » gunlemek » boğurtlen » maden komurunden cıkarılan ya » nicelikleri ve değerleriyle ay » tokaclamak » ayağının turabıolmak » bıcak gibi kesmek » kahpe dolu » yuz karasıolmak » muzaheret etmek » iskorbut » sınır otesi » sel gibi akmak » papaza donmek » azrail e bir can borcu olmak v » cevirmenlik » yuk olmak » harac mezat satmak » pejmurde » noroloji » klorurleştirmek » maden komuru » hurc » kulube » cerden copten » kupe ciceği »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.