tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukculuk » on sezi » uzum » gorevselcilik » hotanto » şeylerden her biri tabaka » turşuya donmek » komurleşme » haziran boceği » kure kuşağı » oluşturduğu demet » duzgun » muzik » gondertmek » tarikatcı » bocekcil » bir orman ağacıcastanea sabva » veya ozel kuruluşlarca odenen » şaibe altında tutulmak » gecinilme » slavistik » şimdiye kadar veya şimdiye dek » ph » felemenkli » notrleşme » kok saplı » gozukmek » seckinler » rumî » tefe koymak veya tefe koyup ca » tırnak suruşturmek » kalın unlu » gurultulu » ihaleye cıkarılmak » munafıklık » koklemek » pence atmak » kulağına kar suyu kacmak » aşağıtukursem sakalım yukarıt » ceyizlenme » tumselmek » on parmağında on huner veya ma » sureksizlik » carpım cetveli » yetenek ve genel gidişdurumlar » kayıkcılık » serguzeştci » caktırmadan » elimi sallasam ellisi başımıs » utme »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.