tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
at calındıktan sonra ahırın ka » ruhunda guneşacmak » goz nuru dokmek » buğru » cıkıntı » turkluk » acmaz » yuru ya kulum demiş » taammum » olcuşturmek » şukurler olsun » sodyum klorur » sultan ahmet te dilenip ayasof » allah rahatlık versin » borc yiyen kesesinden yer » kuşumlenme » yola cıkmak » kokleşme » curcur » film cevirmek » gagavuzca » golluk » pur » soz başı » yanlışhesap bağdad dan doner » nazarıdikkatini cekmek » hucum » hat cekmek » olum » sacına ak duşmek » kucuk mevlit ayı » luzum var » carpışılma » ac kalmak » pacavra » cift » kokune kibrit suyu » yuz olcumu » dunyaya kazık cakmak veya kakm » korun taşı » kun » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » oruc bozmak » golge duşmek » oz deyiş » cimdik » cift cinsellik » kırgız » susengiller » unsuzunu gosterir »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.