tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyuk defter » geleceği varsa goreceği de var » corap » kucak acmak » cok gormek » copurlaşmak » mustaceliyet » cukurunu kazmak » anlarsın ya » guneşbalcıkla sıvanmaz » meyan koku » cevik » yarıklardan her biri » tabana kuvvet kacmak » duşun duşun boktur işin » gozunu yummak » hallaclık » luleci » copcu » aktuel » rutbeli » guven oylaması » sutluce » kem kum » kulkedisi » ucuz etin yahnisi yavan veya t » gozlu » hicbir » şuphesiz » cağrılış » merhem » gercekleştirilmesi » cuzdan » adamına gore » duzeltmen » duşuş » ice yoneliklik » tokaclama » makam şoforu » getirmek hazmetmek » koşeyi donmek » iki cenekliler » organların her biri » meş um » beraberlik muziği » mucessem » dirlik yuzu gormemek » cin carpmak » goresime » kosele taşı »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.