tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dumen boğazı » kulâhınıhavaya atmak » diz ustu cokmek » comeltmek » gokce » da var ki anlamlarında kullan » catışma » kuru hasır veya kilim ustunde » sıl sil sul sul » cilekeş » iraklaşmak » ciftlenmek » inhisara almak veya inhisarına » gozunu acmak » guluncluk » tavuk kumesi » rengi atmak kacmak veya ucmak » aşırıtepki » coz » acıktan » sm » araştırma gorevlisi » cirozlaşmak » ihsan etmek veya buyurmak » parkcılık » cukur » teleksci » mandallı uzerinde mandal bulu » tehevvur » boğaz icinde kavga var » gerceğe aykırı » palet » iktidardan duşmek » ovunduruculuk » gosterme sıfatı » olduresiye » ipipullah sivri kulâh kalmak » astar surmek veya vurmak cekm » yuz » ucteker » goturmek » al takke ver kulâh » kupe ciceği » mujde koşturmak » turkuleşme » antik cağ » coğu kez » olum » kredi acmak » corak »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.