tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bahanenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gıyabî hukum » birbirinin ağzına tukurmek » caprazolcer » ışıl kufluce » gutme » moskof gâvuru » gozlerini veya gozunu oymak » barutcu » gumuşcun » acık konuşmak » gucsuzluk » gozden kaybolmak » bulunan bolum kafa ser » murekkepli » gureşilmek » burnunda veya gozunde tutmek » bolunme » ileri gitmek veya varmak » gozluk takmak » değişkene gore hesaplanan sayı » bukulmek » dunya » gezdirme kulağıtemizleme bici » cevirmek » kara cavuş » siyasetcilik » olum fermanı » anadolu » ozleşme » bıcak gibi kesmek » hakkın rahmetine kavuşmak veya » cıkılatmak » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » bu gunlerde » yuceltme » inmek » pabuclu » luk » mn » gozu tutmak » gullâbici » cıplanmak » terekkup tarzı » merkez acı » goturmek » methusena » portlek » buzgu » nufus tezkeresi » erkec »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.