tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
noel ağacı » ikbal duşkunu » nuksetmek » ağlar gozden sahte sozden ken » badem kurk » kopoğluluk » korkak bezirgan ne kâr eder ne » dovunmek » goz dikmek » ufuk cizgisi » mudir » hasetci » buyuk mağaza » bayrak cekmek veya asmak » cıban işlemek » yureğine inmek » gecmiş » yun » kalcete » somurgeleşmek » olumsuz » frenkce » bitmez tukenmez veya bitip tuk » peceli » dermanıkesilmek veya dermandan » panislâmizm » ic işleri » gorumsetme » gunun adamı » paylaşmış benzer odevlerle yu » dam ustunde saksağan vur beli » bahsi gecmek » yabancıcıta » pusur » celmeleyiş » calılandırmak » carşaflama » geleceği varsa goreceği de var » gumuşsağolsun altın gidekosun » fırcalanmak » kurakcıl » pırlangıc » kızılbaş » cığır » bolumlendirme » ateşine veya nârına yanmak » kotuluk » kotuleştirmek » guzey » avuc veya el acmak »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.