tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bahanenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
percinlemek » butce acığı » norvecli » ureticilik » carıksız » guluncleşme » utanc » pekliği » camuru karnında ciceği burnun » pilic » başınıkaldırmamak veya kaldıra » ucuklaşma » cizginmek » begdili » oğretim yılı » teminat akcesi » dışarıya saldıklarısıvımadde » tercumanlık » copra » ozbek » cocuk oyunu » kendi kanatlarıyla ucmak » yonetmen » gecici » ustun » kâğıtcılık » tekaut » formul » cerkezce » gocermek » kacımsamak » cuhadar » gonlune dokunmak » sel gibi akmak » carpışılma » ejder ejderha gibi » tayyor » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » oklava veya baston yutmuşgibi » gulkurusu » on ek » gonder » ust uste » celmelemek » sırma sac » yuksek oğrenim » koşe donuculuk » omur torpusu » organikci » kuşat »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.