tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bahanenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
su yurumek » tebaruz ettirmek » cenesi kitlenmek » yavaştutun » mes ut » susu vermek » cevir sesi » obur » fondoten » abdesti gelmek veya olmak » haber bulteni » yerinde su cıkmak » carpıntı » pek gozlu » oğureceği gelmek » l l » ceşit » borclu cıkmak » yukletilmek » karagozcu » bicim » cokca » ispermecet » gecmek » sağelinin verdiğini sol elin g » cevrilmek » nasihatcilik » suhunet » dunyadan haberi olmamak » duello » kriz gecirmek » esperantocu » ac gezmektense tok olmek yeğdi » harekete gecmek » tac giyme toreni » armator » başyemek başınıyemek » tegaful » nufus yoğunluğu » bakkal cakkal » ağaclaşma » gozu gibi sakınmak saklamak ve » cok gecmeden » ufurmek » ağır ol » cupra » coban salatası » gonul kocamamak » olcuşmek » buz ustune yazıyazmak »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.