tdk sözlük TDK Sözlük

 

bahanenin eş anlamı

bahanenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bahanenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bahanenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bahanenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tacsız kral » mutecanis » kontor » u donuşu » paracol » yer yer kazıyarak alttaki renk » saat acısı » gecerli » durtuşleme » oynakca » muhur basmak » dokumculuk » dağarcığıyuklu » katoliklik » sucustu yakalama » kıc » arnavutlaşma » percem » beli bukulmek » gecişim » kor alan » ya allah » pekin ordeği » pırnal komuru » ozdek » yuzey şekilleri » tunuslu » oksuzsevindiren » gumruklendirmek » surur » dokuman » copsuz uzum » gobek » gecmesi » duzgusel » tesalup » oyku » ust gecit » sadistce » bon » baba değil tırabzan babası » cirişli » poker cevirmek » herifcioğlu » cokuş » acık işletme » ozelleştirilmiş genellikle di » birleşikgillerden kok sapları » cokertmek » armut pişağzıma duş »

bahanenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve bahanenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bahanenin_eş_anlamı nedir ve bahanenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.