tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz balın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oyle veya boyle » şarlatanlık ğı » mulkiye mufettişi » guneşlemek » saymakla bitmemek veya tukenme » papaza kızıp oruc veya perhiz » kursu » soz dağarcığı » sondurmek » olan ve genellikle ulkenin baş » ceyizlenmek » botanikci » doner ayna » usera » yoksun bırakmak etmek veya kıl » gun atmak » reasurans » capalama » korleştiriş » işten gucten kalmak » organizmaların oluşturduğu bir » eziyet cekmek » oğrek » gecmişi olmak » cizmeci » acısal yol » divan durmak veya el pence div » ateşparcası » koskelmek » sutculuk » ceneli » arzuhâl gibi veya kadar » mız miz muz muz » poker cevirmek » gecme » oz » cobanın gonlu olursa tekeden y » yurek darlığı » kabahat samur kurk olsa kimse » icin » duzen » sulfurleme » yuklemek » corbacı » korleniş » vişne receli » gozu donmek » kaynakcılık » uretkenlik » cumbuş »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.