tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz balın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cileli » zukâm » ruşvet yemek » catıeteği » nefes cekmek » alman gumuşu » etci » kacımsamak » toprak koleliği » ampirizm usculuk karşıtı » uşutuk » hangi biri » ucmak » can cekişmek » endustrileşmek » sozleşme yapmak » cığa » masal okumak veya anlatmak » sun î cayır » uzaktan bakmak veya seyirci ka » anadan gorme » sanat dunyası » avans cekmek » yureği ağzına gelmek » gunce » pat kut » kume calışması » eroscu » geri cevirmek » portakal bahcesi » karadağlı » kucukucu » cakmak » tunclaştırmak » icinden gecmek » on sezi » cuvallı » kamyonetci » ozlu » murekkep » bir kızıbin kişi ister bir ki » yuzunu şeytan gorsun » ordekgagası » surunuş » cs » caprak » guleclik » oralıolmamak veya oralıbile ol » cilekci » cıkmak »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.