tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz balın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
himaye gormek » eli ayağıolmak » cenesi oynamak » başustu » surgu » ağzının muhru ile » felemenk » rumca » malkoc » tecahuluarifaneden gelmek » parıltı » iştirakci » yurukluk » pusur » sozu ağzında kalmak » mektep cocuğu » yemek secmek » gozu ilişmek » ornekseme » sansur » cay ocağı » muemmen » kucaktan kucağa dolaşmak veya » gayret dayıya duştu » gunahsızlık » orgutleyiş » gul ustune gul koklamamak » tanesi » ballıborekli olmak » frenkleşmek » goncu » ışıl kufluce » dediğinden dışarı cıkmak » dert edinmek veya etmek » gırtlağına duşkun » esmer kufler » denetci » oburku » hodukluk » ickiyi bırakmak » yiyip icmek » uzum pekmezi » icirtme » cay şekeri » gencten » goz guclu bir ışık sebebiyle b » cerge » yapmacıktan uzak duzgun anlat » mucrim » pabuctan aşağı »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.