tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yapma » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » gozu pek olmak » kamyonetcilik » donum » leh » gozu korkmak » soz bolukleri » mureffehen » rolâtivizm » kayıkcılık » alcalma » lutfetmek » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » hint fulu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gencleşmek » ayın on dordu » zevkinde olmak veya zevkine ba » kılcık » kıc » trockici » hanefîlik » mandallı uzerinde mandal bulu » art avurt unsuzu » hancerleme » cift » sodyum hiposulfit » angolalı » ultraviyole » golge » bir bir veya bir de » gercekleşme » cargâh » tenevvur » mufritlik » bir dilin kelimeleriyle duşunc » nobet beklemek veya tutmak » gorev » goz bağcı » tecessum » tombala cekmek » mes ut etmek » oykunmek » olum » şın » hırgur cıkarmak » kılınıbile kıpırdatmamak veya » calışma saati » soz gosterisi »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.