tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kusurlu » otmek » edebiyatla uğraşan kimse » kor faregiller » ınca ince unca unce » sunnet olmak » feleğe kusmek » olarak belirtilmişbicimi sıyg » mubrem » rolu olmak » cokuntu » numayiş » işguc edinmek » enek » ettirgen catı » borclandırılma » sozu veya lâfı ağzında gevelem » neptunyum » sur at katarı » liman cuzdanı » şukreylemek » sutten kesmek » bonleşme » uzerine yaptırmak » bicimlenmek » dokunmek » giysi » elopen » cevreleniş » kul rengi » kucumsenmek » sutluce » yuz goz olmak » duğmelenme » ilk goz ağrısı » mutlakcı » major » bayramlık ağzınıacmak » tapi kalmak oyunlarda » uc uca ucu ucuna azar azar » inmek » kufuru basmak » cıkmaz ayın son carşambası » senyor » puklu » yuzunu yere getirmek » cırak » bulunan bolum kafa ser » ustat » yazıcevrimi »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.