tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karman corman etmek » umera » gozunu ustunden ayırmamak » duşun » el cırpmak » oluşturduğu demet » celikhane » ozlu » ust » vazgecilmek » belediye encumeni » yer bakır gok demir kesilmek » uzerine yuklenmek » tuy » solomlular » akca » pacalı » burunme » adana kebabı » yahudilik » gecindirme » kosnulme » goze batmak » bozukca » sa se » binin yarısıbeşyuz o da bizde » torellik » pala calmak veya sallamak » sacına sakalına kar yağmak » donem » carpma işareti » ve katımadde » olu » tekefful etmek » yuzeyleşmek » one almak veya alınmak » kazan kaldırmak veya devirmek » bahtına kusmek » kaplan bocek » methiye duzmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » su orumceği » borclanmak » cevrim » almanlaştırma » kulağına carpmak » zamanıgecirmek » suzgunleşme » şilepcilik » capraz ateş »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.