tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz balın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
selâm cakmak » jupon » notron » meydana cıkmak » calık » kokten dinci » başınıucurmak » gomlek » sa se » guneşkremi » ustupu » ayaza cekmek » iyilik gormek » abdal » yuzucu » ma me » kocsama » ortakcılık » alnıacık yuzu ak » polemikci » tırnak gostermek » hızlısağanak tez gecer » kucuk minder » ses yonetmeni » al el » kucuk şalgam » gonderiliş » kacakcılık » torensel » fuzen » kuheylân » başyarılır kırılır bork fes ic » umidi suya duşmek » kasık catlağı » cekmeli » hıckırık » orme » goğsu kabarmak » ozcesi » bitlis koftesi » boy olcuşmek » yureğine bir şey cokmek » ciritci » mek » gozunu ayırmamak » guzel olmak » tezahurat » caprazolcer » duşey duzlem » ustune fenalık gelmek »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.