tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yakıtcı » frenk uzumu » emanet bırakmak veya vermek » başına balta kesilmek veya olm » luzucet » kuvvetini gosterir » tenezzul » yer demir gok bakır » goz » robdoşambr » hâlden anlamak veya bilmek » guderi » buzlar cozulmek » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » usera » ustun » odenekli » kan ter icinde kalmak » puskurtulmek » başkurtca » kultursuzluk » bildirim odencesi » celtiklik » dort yuzlu » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » maraza cıkarmak » uveyme » yer bicimleri » cecik » gecişhakkı » cıtırdatış » buyuk terim » telgraf ciceği » celikleştirmek » surmek » percinleme » peşinden yurumek » acıkcası » oz yaşam » cumleten » gecmek » olarak tespit edilmiştir » camur banyosu » ciftelenme » yureğine sinmek » icine cekmek » gecit resmi » bobrek taşı » omursuz » karikaturleştirmek »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.