tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uscene » cakın » oturak kundesi » cangırdama » muhtac » kufur yemek » sudanlı » sırpca » sarnıc » cortu » kuremek » cıplaklaştırmak » murekkepci » cemen » yuksek sosyete » komşu acı » guven duymak » yoluna cıkmak » kıcına bakarak veya kıcına bak » ağız tutunu » uslûp » mustefit » mayıs bocekleri » yağlıgureş » curuf » mudevver » untu » doşem » her telden calmak » ozumlenmek » cumle » tanrı » cene calmak » culha kuşu » kul olmak » cizili » faaliyet gostermek » oğrenmek » icinden yanmak » acınım » cala kurek » by pass » ablakca » puruzlu » ozdeştirme » kısa goruşlu » plâstikten arac » antrenorluk » kılıc gagalı » başıicin »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.