tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz balın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kulupcu » cimdiklenme » husrana uğramak » dol yolu » ac » capalı » kendi derdine duşmek » cığıltı » ustune yıkmak veya yıkılmak » kuculmek » tezahur » kur asıolmak » su uyur duşman uyumaz » yemek » don cozulmek » soyleşi » korpe » kirecci » puskurtuş » ıtriyatcı » beşyuzlu » centiklenmek » kor olasıveya kor olasıca ols » kotuye kullanmak » ozursuz » burokratik » duz » meraktan catlamak » kurdîlihicazkâr » kokten cicekli » dokmek » tahakkum etmek » kuvvetten duşmek » doşeme » somurgeleşme » kancılarlık » duzen vermek duzene koymak vey » muddeiumumî » mutelezziz olmak » cıdam » duzey » sen sağ ben selâmet » orumceklenmek » kiremitcilik » kredi acmak » bukme » oldurtmek » donmek » pedikurcu » tekci »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.