tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
butunculluk » suruklendirmek » gozluk takmak » kucuk duşurmek » papirus » soyleyiş » caresiz kalmak » celebi » şovalye » ağzına tukurmek » oyku » kulac atmak » gonul yakmak » ay modulu » koknar sakızı » yıldırımlarıustune cekmek » murekkep » catkılı » ozumleme » amerika elması » kayışa cekmek » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » sozu uzatmak » bozuk calmak » yenicerilik » akıkarasıgecitte belli olur » supermarketcilik » care » munhal » gozunu seveyim » calım yemek » uzerine koymak » guvercinlik » sokup atmak » fuzyometre » ayağına duşmek » gagavuz » film cevirmek » hindolog » gun gormemek » olcum » calkı » corapcılık » akcıllanma » sen ben davasıveya kavgası » cınlama » koyu duruma getirmek » duşkunler evi » kucuksemek » takla bocekleri »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.