tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tore dışı » cam yeşili » tespit etmek » cenesi atmak » bicimlenmek » siktir » afrika domuzu » donuna kacırmak » yuz yapmak » hallac pamuğu gibi atmak » cevre » hızla batmak » carpmak » duşuş » maymuna benzetmek cevirmek vey » nankorleşmek » patates boceği » cekmek » papirus » eli boğrunde » dupeduz » avcıucağı » buyuk cember » ateşbocekleri » cifte atmak » unsuzunu gosterir » cu » iştah kapamak veya kesmek » canıcıksın » aluminyum » cığırtma » manikurcu » icirtmek » mest sermest » buyuk gormek bilmek veya tutma » soyleşi » aktor » ustunc » dostluk başka alışverişbaşka » mars » curuk gaz » bukunmek » gunahınıvermez » ozlu soz » ustelemek » hak » iraklı » sarnıc » sap yiyip saman sıcmak » hızla birdenbire »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.