tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
girip cıkmak » umit kapısı » goze » guclu » uzluk » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » emen bir bitki dionaea muscica » yolcu taşımakta kullanılan mot » duruma gelmek » muşabehet » oylelikle » onduleli » ofkesiz » bıcak vurmak » ucretlendirme » ustune kapanmak » butunu » gıcırıbukme » tahakkum » catısız » girişucreti » denetcilik » cok şişmiş » duzlemsel » zihnini celmek » tumor » sut ağacı » gobek » ozletmek » yonelim » goze carpmak » imdatcı » yazdığıad veya işaret » cıplak » klorolcer » buyuturluk » olcu » surerlik fiili » maraz esenlik karşıtı » lop » talaşboreği » muvafık bulmamak » koy ihtiyar meclisi » yardım kurulu ve şirketler bir » notunu veya numarasını vermek » cizici » eli boğrunde » muzminleştirme » yurttaşlık hukuku » tatarımsı »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.