tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz balın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumuşbalığı » gozu kor olsun » ustune kalmak » dokuk » granulin » bocekhane » hopurdetmek » mulhem » bocuk domuzuna donmek » başa cıkmak » orucsuz » arkadan soylemek » iz anıyok » olu gozu gibi » od kesesi » yaygın oğretim » yureği yanık » dudak dudağa gelmek veya kalma » taklitcilik ği » cekirdek » yanardoner » tepegoz » hunerli » iclenme » yuruk » gumruksuz » ofkesiz » yonlendirmek » m » rubap » ileri veya one surmek » gurluk » gocmenleştirme » ozelleşmek » ala gun » icki sofrası » zumrutlenme » sovdurme » kulluk » uzumun copu armudun sapıvar de » duru » boşatıp dolu tutmak vurmak » el işciliği » once can sonra canan » toplu calışma » sakalına gulmek » arayıacmak » cene yarışı » gozetmek » rus »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.