tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz balın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
istencli » imdada veya imdadına koşmak ve » cılkava » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » butunu » ozurlu » muşfik » bir ayak ustunde bin yalan soy » individualizm » magnezyum klorur » raydan veya rayından cıkmak » koşe » dovulgen » amerikanca » sovup saymak » guc kazanmak icin calışmaya ar » bunakca » bostan bekcisi » yuzup yuzup kuyruna gelmek » allah kazadan belâdan saklasın » yedekci » kosele suratlı » one surmek » turkusunu cağırmak » gunah cıkarmak » uc vermek » seci » duşeş » uzerinden dokulmek giysi icin » goruşmeci » yuz suyu dokmek » kıcın kıcın gitmek » gosteriş » kazanc » dovmek » okce » teselli etmek veya vermek » moskof » tecanus » bolme » sumuksu » tahakkum » selektor » tume varım » sacınıbaşınıyolmak » mel unca » yer ozekcil » allah veya allahım » kuflenmek » unsuzunu gosterir »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.