tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz balın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
durumleme » soluğu kesilmek veya tutulmak » bitumlemek » koşe bucak kacmak » yonetmenlik » muttehit » mektupcu » omurler olsun » ust cıkmak veya gelmek » koleleştirme » cıldırtma » saati saatine veya dakikasıdak » hurmet » prospektus » gunduz » nuve » yukselmek » kavurmac » yuklenmek » saman altından su yurutmek » cişi gelmek » oykuculuk » uzum » durumunda olmak veya bulunmak » tavşan boku gibi ne kokar ne » muhurlu » nogay » yureği temiz » duzulme » bayram kocu gibi » zucaciye » dut yemişbulbule donmek » nervurlu » virtuozluk » icin » gozyaşıbezeleri » cokuş » gecgec yapmak » mulkî » gı gi gu gu » cevirmek » gun ortası » musamere » cay » somurmek » akıllıduşununceye kadar deli c » juglans regia » yuz karasıolmak » cekim » cengellemek »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.