tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz balın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozu veya gozleri kararmak » kesip veya kestirip atmak » makbule gecmek » cekilmek » yokcu » luks » yuzu kalmamak » secimlik » cotra » akşamdan kalmışveya kalma » patırtıcıkarmak » namertce » vızvız boceği » kurk » kategori » hicten » bıckıcı » yukleme hâli » elinle ver ayağınla ara » kececilik » mulâkat » osmanlıca » guzelavrat otu » elinde bulunmak veya olmak » muteessif olmak » actırmak » pusur » koşe » ornek almak » ustelik » ceşit » ii murat a yolladığıbir haber » kuşat » capla » cekememe » gozlem » sukûtîlik » uslûpcu » gul gibi bakmak » badıc » celişiklik ilkesi » suzmek » olumsek » doşemecilik » sulfitleme » une kavuşmak » kaclık » percinlenmek » ozursuz » desinator »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.