tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hakikî » ceyrek » sokup atmak » sut asidi » mutenasip » yuzune bakmaya kıyamamak veya » cini murekkebi » hristiyan » gore » sebayudu » borclanmak » korluk » icin kullanılan boru oluk vey » cağ » tezkiyesini duzeltmek » acık » cok sozlu » odev » dol yatağı » tıkaclanmak » capraşmak » nasrettin hoca nın turbesi gib » cit » mumin » gunu dolmak » hesap gormek » cılgına donmek » fener cekmek » uretim artığı » capalı » bağlık bahcelik ği » gozenek » ozel sektor » kucuk capta » celikleşmek » organizmaların oluşturduğu bir » suvari sınıfı » oğlende » otlakcılık » koken » meslek secmek » cıvgın » acıolcer » muhreleme » kofteci » uc gunluk omur » kabuk bağlamak veya tutmak » deniz uzumu » sumsuk » enjektor »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.