tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
otoparkcı » duzelmek » kor oğlu » gunindi » kuşat » oldurtmek » kakınc » kısmeti acılmak » icine cekilmek » civit otu » gutmek » uflemeli » kukreme » genişgoruşlu » kavurmak işi yapılmak » toprak cimento » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » iktidardan duşmek » orumcek sarmak » başdondurmek » surnaturalist » munteha » temerrut » yukselti » ağzınıacıp gozunu yummak » iz ac etmek » altıkardeş » gozden kaybolmak » gormek » benlik catışması » acık kahverengi » yontma taşdevri » bağlanmışkıl veya kıla benzer » yureklilik » comlekleme » fedakârlık yapmak veya gosterm » doşeli » bortulmek » s » murver » el surmemek » hangi taşıkaldırsan altından » işguzarlık » uzum cekirdeği » fak fuk fonu » cop tenekesi » mulâyemet » cuk » cince » aristocu »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.