tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inkâr etmek veya inkârdan gelm » kazancsız » hititolog » olculendirmek » formul » genel mudurluk » ortmek » kotumserleşmek » acış » donencel » nuzullu » kopurtme » ustadane » cerezci » bromur » durust oyun » x veya rontgen ışınları » duşunceli » cıldırtma » vukua gelmek veya vuku bulmak » iclenme » genclik » toplanmışbulunan bir sus bitki » cebinden cıkarmak » şantor » makam odeneği » otakcı » cocuk » cağıldamak » elcilik etmek veya yapmak » ickin » ilk goz ağrısı » yon » tekabul » nuh nebiden kalma » tum kirpikliler » oz itme » acan » kaşık duşmanı » olmayan bağımsız hur » yuz kere » ziyaretci » ufuruk » on ad » eteği duşuk » unlemek » gozluk » veya orulen dikey duzlem » ikiyuzluluk » cakılıkalmak »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.