tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzının muhru ile » goz » tur ağac cember » hayata kusmek » kolcaklısandalye » gulmekten kırılmak katılmak » dağıtılan bağday » muttefikan » sulfitleme » cayır peyniri » calıfasulyesi » ifrit kesilmek veya olmak » ustundeki ustunde başındaki b » goğuslemek » bortturmek » cekicilik » ala gun » bulbul » komşu acı » munkir » kacışma » gereksinme duyduğu maddeler du » hava duzenleyicisi » kunk » cizik cizik » ense koku » guzelce » yaprak dokumu » catlaklık » ıl » korun istediği bir goz allah » ev alma komşu al » ozel teşebbus » yer sıcanı » cakmak » cuda » purtuklenme » citari » altı b sınıflamalarda ikinci » donuşum » sozsuz oyun » fluoresan lâmba » kasketci » gecersizlik » andac » alın catısı » goz demiri » uzun sivri kumes hayvanların » gumuşletme » şimşekleri ustune cekmek »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.