tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
at başıberaber gitmek » pek cok » mubarek » canak yalamak » yumurta koku » iğne deliğinden hindistan ısey » levazımatcı » toskurtmek » cirkefe camura taşatmak veya c » celikleştirme » cevre » medreseye duşmek » cakım » recete » rak rek » kacmak » arabistan defnesi » turel » tart sucu » gunahıveya vebali boynuna » luzumundan fazla » bir madde » donuşlu » tumgenerallik » carpışılmak » cop arabası » cakmağıolmayan » iskele kelepcesi » cingenelik » asal sayılar » omuz opuşmek » on veya beş para etmez » soyunup dokunmek » calıbulbulu » bir olayıileri surenle inkâr » naldoken » millî mudafaa » yureğine kurt duşmek » eşbicimli » eli ayağıduzgun » cep harclığınıcıkarmak » buğday surmesi » canak anten » emmec » cıpıl cıpıl » gomlekliler » kor nişancılık » toz kondurmak veya kondurmamak » kalafatcı » ekmek opmek »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.