tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için balın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kusur etmek veya etmemek » potasyum klorur » simultane » piclik » yapılan cıkmaz yazıveya resim » plâstikten arac » davul calsan işitmez » cocuk peydahlamak » bon » yeniceri » suspansiyon » gokce » kul olmak » muzehhep » bektaşî uzumu » ağzının payınıveya olcusunu ve » duzen acıklaması » calkantı » icirilme » sac saca başbaşa sac saca başb » goverme » korelmek » calkar » kucuk hindistan cevizi » bicilmişkaftan » modul » acığa alma » mest sermest » gecirimlilik » gumburdetmek » salıncakcı » cansız duşmek » sunnet cocuğu » guzleme » uscene » bahce makası » ustune titremek » kunguldeme » uretici alan » gurleyiş » cimen » koşe donuculuk » gozu sonmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » kor kuyu » dolgun ucret » ozgul ağırlık » opup başına koymak » calar saat » yakutca »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.