tdk sözlük TDK Sözlük

 

balın eş anlamlısı

balın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • balın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz balın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük balın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yasa onerisi » bitişik canak yapraklılar » olu dil » on » buyutmek » onun icin » karşıtı » tesisatcı » cağırmak » demirbaştan duşmek » incelenmesi muşahede » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » organizator » yuzu gulmek » barışcı » mutevelli » art avurt unsuzu » guneğik » faydasınıgormek » hapishane kackını » sonuc » cevirmek » hacamat etmek veya yapmak » nefis mucadelesi » ustune fenalık gelmek » koşe yazısı » gon » mukavemetci » gokce » mek » gorunum » karakeci » huner gostermek » gormemezlik » ciftci » hapcı » uremek » lık lik luk luk » bocelenmek » kacmak » acık liman » amerikan bezi » kaymak bağlamak veya tutmak » donemi uc dort gun suren tehli » formul » sungerci » teleksci » akıl akıldan ustundur » guvelâ » soz arasında »

balın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve balın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. balın_eş_anlamlısı nedir ve balın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.