tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz barışın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zevk icin » celik pamuğu » ada » menu » tac giyme toreni » acısal ivme » brulor » kohnelik » ders calışmak » goturmek » indukleme » suyek » uzumun copu armudun sapıvar de » teamul hukuku » sac sakal ağartmak » izinden yurumek » salcalama » sutcu » acemilik cekmek » cekmek » cayırsız » usteğmenlik » icini dokmek » buyuk elcilik » başgostermek » dovulme » gozu acık gitmek » mal mulk » guneyli » sabanın tutağına yapışan el ac » balina cubuğu » mizacsız » koyunun bulunmadığıyerde keciy » basıp gecmek » kopuk » demir sulfat » gun yeli » terzi cırağı » yardakcı » catal » pic sinek » od » cetin ceviz » utangac » parazit » kuru gurultuye pabuc bırakmama » durust » anlayış mutealiye transandan » kaşla goz arası » ceşit »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.