tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz barışın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekilmek » toplu olarak oğretimin yapıldı » amonyum sulfat » sulu goz » kulağına calınmak » cokuş » cekme » pecenekce » obekleşme » pirupak olmak » gunbegun » gonderi » ustune başına etmek » acığa vurmak » derisini yuzmek » goz kulak olmak » eski dunya » uc birlik kuralı » cabuklaşma » gorevlendirmek » değirmen taşının altından diri » soz » turkceleştirmek » derin derin duşunmek » kuşat » muşerref olmak » kooperatifcilik » pelur » goz nuru » harezmî yolu » gecim derdi » cekmek » boğurtu » şahadet şerbetini icmek » ozu sozu bir » icin icin kaynamak » pacavraya cevirmek veya pacavr » toreci » vokal muzik » rucu etmek » formule » ekmek carpsın » olumsuz » celik parca » cekişmesiz » orman koyu » muşterek » şekle sokmak veya koymak » cevrinti » goresimek »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.