tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için barışın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hafifce » harc » musademe » yahudice » pluralizm » guzergâh » ilk dordun » gunahıveya vebali boynuna » kalmalıtumlec » cekberi » birbiri icin yaratılmışolmak » osmanî » el acmak » pac » bir icim su gibi » sutune kalmak » deve doşlu » suclu olmak » kayakcılık » ustun zekâ » paraşutcu » el ayak veya el etek cekilmek » kulucka » kuru uzum » cıt » gonlunu etmek veya yapmak » cadırlı » cizi » ambulâns » koşe rafı » durme » iki geceli » t t » pahaya gecmek » gam cekmek » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » cullandırma » cıkmak » cocuklaştırma » acıktan tayin » midibuscu » tuyleri urpermek » pabucsuz » surat duşkunu » tam adamınıbulmak veya tam ada » kucukle kucuk buyukle buyuk o » derecedeki yol yan yol » tes it etmek » muphem » boyunduruğa atmak veya almak »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.