tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için barışın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozdeşleştirme » ağıciceği » cıkar budak » ay » mutehassis olmak » bon bon bakmak » olumsuz cumle » ceddine lânet veya yedi ceddin » unik » cevre bilimsel » yenilir veya yenir yutulur şey » ciğciğyemek » norotik » ahbap cıkmak » sakatcı » yerleştirilen demir parcası » karburator » humayun » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » pelur » soğutluk » kurneme » gozu korkmak » komurleşme » surculisan » olum kalım savaşı » boynu armut sapına donmek » yeri goğu birbirine katmak » ucmak » susleme » tore » eskimoca » uykusu başına sıcramak » cimlenmek » mes ut etmek » paca gunu » turku soylemek » sinyal muziği » dalgıc » pişpirikci » karaburcak » tatlısulumen » mustear » soğuş » cıtlatma » dumen bedeni » luks baskı » gunah » can cekişmektense olmek yeğdir » anlamında ikileme oluşturur »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.