tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için barışın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
universiteli » gokturkce » dayalıdoşeli » goynumek » kosele » şolen cekmek » yucelim » askere cağrılmak » başortusu » yangın cıkarmak icin kundak ko » orcin » ava cıkmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » patlayıcıunsuz » kulâh » uclu » butunler acı » kulağına koymak veya sokmak » soz cambazı » yengecvari » yonetilme » goturmek » inc » duşun » msa mse » cakşırlı » şohreti dunyayıtutmak » allah derim » mubarek otu » gorsel » uzerine titremek » karının saclısı tarlanın taşl » gormek » kara surmek » yuksek fiyat » gecirmek » gozleri parlamak » muzecilik » jeofizikci » ucuşmak » uckurlu » cift kişilik » kuvet » ural altay » acıktan para kazanmak » muzelik » doner kule » gul yağcı » coğun » uslûpsuzluk »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.