tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz barışın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elektronik calgılar » kâğıdından değişik olanınıbulm » cicek sapcığı » duğumleme » acıktan acığa » uzuntulu » formul » gecirtilme » curutulmek » kutikul » kaşık calımı » gommek » oleyazma » gudukluk » notrleşme » urus » denli densiz soz soylemek » jupon » icine ateşatmak » ortodoks » ıt » davul calsan işitmez » lâfcı » umran » hint gureşi » cizici » kilit kurek altına almak » kurdan gibi » oyuncak » ceyizci » turkmen » lokma ciğnenmeden yutulmaz » silindir prizma vb bicimindek » vakıf durumuna getirmek » yeni dunya » gun » oya ciceği » seylân taşı » acmazlık » kostek » capraz kur » cokel » kacakcılık » allah kahretsin » emekci » cevrik » gonul borclusu » gencleştirme » ı i u u » yazır »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.