tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için barışın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
obur dunya » dumen neferi » gonderme » liman cuzdanı » ufunet » dalıp cıkmak » citi yapmak » yureği titremek » cok sozlu » civiletme » ters yuz veya ters yuzu geri d » cağlamak » uvey kardeş » cemaziyulevvel » gok adası » şeytana kulâhıveya pabucu ters » yuzleşmece » celiksi » carcur etmek » gozlerini belertmek » kabul kabul etme » can kaygısına duşmek » frenk » sınıkcı » yezidîlik » gul gibi gecinmek veya yaşamak » orakcılık » ustatlık » oğur » ici tez » cırpışma » ustunluk duygusu » yuksek » kacak » camgobeği » onlem » gecim derdi » tutunluk » işten bile değil » gani gonullu » duşman » kılukal » yururlukten kalkmak » metalurjik » bağlaclı » marmara cırası » acıklamak » artık gun » icini yemek » ne hâlde »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.