tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için barışın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
molekul » ortaya dokmek » golermek » mercekten oluşan optik alet » ust uste » ucara atmak » sozleşmek » dili bir karışdışarıcıkmak vey » uzak duşmek » şeref sozu » calkatmak » kuzey kutbu » munasebet almak veya almamak » uzumlu » kopru kurmak » kapsul » untu » şeriatcılık » acısınıgormek » ar er » dağda buyumuş » ilk iki dereceyi kazanacak atı » celişkisiz » kovuşturma acmak » sumter » olum olum de hırlamaya ne bor » allah taksiratınıaffetsin » bilgiclik satmak veya taslamak » kevser » golge duşmek » police cekmek » olcuşturme » gurultuye getirmek veya boğmak » kadının fendi erkeği yendi » sor » virtuoz » alp eren » gunulemek » cam yunu » elinden geleni ardına arkasına » bicimdeki bolumler » makascı » dokum » yaban kecisi » ışıl kufler » major » mal kapital » uvendire » mana cıkarmak » kabul gunu »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.