tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için barışın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bolme » yuzdurme » yaradancılık » ordek » ciftleştirme » uretim artığı » sozde » on goğus » mustenit » mulkiyet » para parayıceker » batıl inanc » yağlıgureşci » borcsuz » acze duşmek » canlımuzik » obus » capasız » hayvan derisi » facalı » cirkefli » kokleme » kıskac » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » surundurme » kutuphaneci » hancere » tanrıkayrası » yerleştirmek teşhir etmek » uz » cimdiklemek » cevabıdikmek veya dayamak yap » cıkagelme » dağlara duşmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » pecesiz » boluşum » guneşdoğmak » gelinfeneri cerasus padus » dehşete duşurmek » kaypakca » donmek » gevrekcilik » ciharıdu » kırmızıcuruk » cımkırmak » carşaflatma » olmez cicek » cubuklu » mustesna »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.