tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz barışın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kafa yok » promonat » butunleşmek » yasama gucu » tupcu » ihramdan cıkmak » doğru durust » eli boşgelmek veya gitmek » kakırdak poğacası » taşcıtarağı » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » ciftelemek » kasetcilik » mektep cocuğu » butce yılı » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sokmek » gur » sinek ufak veya kucuk ama mid » monitor » carptırma » toreci » cığduşmek » mesafe bırakmak veya koymak » uc beyliği » kesenekci » dost kara gunde belli olur » cıyan gozlu » kuyu acmak » ağız unlusu » unlemek » gece gunduz » yunanlı » palyaco gibi » kopurtmek » buruşukca » alâkayıveya alâkasını kesmek » cok ayaklılar » nesne obeği » kopeklenmek » astsubay kıdemli ustcavuş » acmak » gorevli » tarcın » bıcak » cin ifrit olmak veya kesilmek » plâkcı » arasında den başka anlamıyl » korukcu » acıklamak »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.