tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için barışın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcer » başa gecmek » işi resmiyete dokmek » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » mudana etmek » goz bağcı » tervic » ciziktirmek » sağlayan parca » carpanlara ayırma » lokma dokmek » kume » dırt dirt durt durt t » sungerli » hırcın » kalca kemiği » ferahnuma » gozle gorulur elle tutulur hâ » başgoz olmak » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » cakıgibi » icinden okumak » arnavutlaşmak » cıplak » kollarınıacmak » patron cıkarmak » bloke cek » ocbe » anser » arabistik » mudevvenat » başgostermek » munasip » calımlı » oylesi » mufrez » kemane cekme » tek tuk » kan cıkmak » garip kuşun yuvasınıallah yapa » cozulmek » gecmek » gundaş » yugoslav » tureme unsuz » koyunun bulunmadığıyerde keciy » tek ornek » olumsuzluk » cotanak » vurac »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.