tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için barışın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başkoşe » cimdikleme » puruzsuzluk » kebapcı » uslûp » sokun » f » ust deri altı » anlaşmazlık cıkmak » halk yardakcısı » ozellik başkalık fark » dunya goruşu » soluğu bir yerde almak » boru calmak » aramak taramak veya arayıp tar » basma alım satımı » daim etmek veya eylemek » cokelek » munhal » adamın adıcıkacağına canıcıksı » on uyum » koclanmak » deliye donmek » okuyana bırakan oyun muamma » tespih cekmek » parcacı » ucu bucağıolmamak veya gorunme » rolântiye almak » katılmasıya yapılan secim » gobeği catlamak » cağırıcı » carpmak » başcavuş astsubay başcavuş » yuksek okul » yoldan cevirmek » oğleuzeri » carıklık » celenc » gucuk » ucuz halkcılık » celikleme » turkuaz » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » bicmek » saatcilik » catlatma » suc » taşcılık » lâluebkem » tumamirallik »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.