tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için barışın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uckuruna sağlam » gomlek » mercekten oluşan optik alet » celmik » kişiye ozel » cığırtmak » buro » işini gormek » basınclama » becene » duzine » edi » cakılmak » ay modulu » tavşan yetiştiriciliği » kaplan bocekler » gurz » cadırlı » gerekcesiz » calgıhane » yetenek ve genel gidişdurumlar » tahakkum » dunya gozune zindan olmak goru » carşafcı » kac paralık adam veya şey » yureği hop etmek veya hoplamak » muesseseleşme » nemceker » vucutca » ho » allah esirgesin veya saklasın » maca beyi » taharruşetmek » yuz » oğur » toskuru » zuluf » tutsu yapmak » şeref uyesi » yureklenmek » un » populer » cekimleme » yuzey » borc bini aşmak » cemrenme » meyve bahcesi » sozleşme » turdeş » mulevves »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.