tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz barışın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kecesini sudan cıkarmak » el kapısına duşmek » kul rengi et sineği » guvercinboynu » hancere » beytulmal » ic guveyi » soya cekmek » dan den tan ten » cilesi dolmak » p p » bekcilik etmek » kirada olmak veya oturmak » sinyal muziği » kara duzen » capaklanmak » şarapcılık » ahlâkcı » tefeul » cemkirme » iki eli birinin yakasında olma » acık kalplilik » guneşbalcıkla sıvanmaz » dovdurmek » organların her biri » portenin başına konulan işaret » gozu yılmak » muteveccihen » kulağına carpmak » otobus » karavana cıkmak » lule taşı » kok bilgisi » yuzleme » duğun değil bayram değil eni » dayanamamak » acındırmak » bunların taklidi olan madde » carpmak » ses turemesi » nevri donmek » gokcul » goz ucuyla bakmak » guvence » mahagoni » cokelme » juri » ata et ite ot vermek » serbest gureş » catma »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.