tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz barışın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
trafik mufettişi » onemli » dovmek » cehreli » mes uliyet » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » sunnet duğunu » cekmek » cembersiz » kecilik » duşe kalka » cekmek » asansorcu » gec olsun da guc olmasın » kuafor » ucan kuşa borcu olmak » akıcılık olceği » yoreselleşme » yangın yerine donmek » şoyle dursun » avrupalı avrupa da yaşayan a » ictima » catı » inhisara almak veya inhisarına » hoşgorusuzluk » oğreniş » denizgulu » selâmunkavlen » dovdurtulme » bıcak kemiğe dayanmak » kıskaclama » kurekci » yuzme kesesi » ciğnenme » bozguna uğramak veya vermek » regaip kandili » kuf kokmak » gelecekci » kucukle kucuk buyukle buyuk o » pislik boceği » kafasınıtutsulemek » amaclanmak » bicimlendirme » lr » iki satır lâf etmek veya konuş » alcaltmak » arşiduk » bir don bir gomlek » tu kaka etmek veya edilmek » komurlu »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.