tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz barışın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dikişci » yaya gecidi » muthiş » yun » protestanlık » orf » yiğitliğe leke bok surmemek » doner » secme yetkisi » hukumluluk » calgı » pedavra gibi veya pedavrasıcık » gercekleşmek » acemce » ve katımadde » ordekgiller » ozumlenme » hızla batmak » cuvallatma » dokmek » omnibus » vezikul » lunet » gomlekli » duzeltmen » acık dolaşım sistemi » itibardan duşmek » yapmacıktan uzak duzgun anlat » duz » yurek karası » kıskanclık » flâmanca » oyuna cıkmak » porsuk » tur ağac cember » oğlenci » yuvarlak unlu » zac yağı » bırakılan mulk veya para » ici titremek veya titrememek » kopekleşiş » cılgınlaşma » kuyudan adam cıkarmak » portlemek » puturlenme » dol vermek » guc kazanmak icin calışmaya ar » yedek veya yedekte cekmek » capalatmak » spinosa »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.