tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz barışın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
okcu » abbas yolcu » uye aidatı » muşabih » immunoloji » murtekip » cift kume » karşıtı » pas gecmek » anlamaya yarayan sınama » ıcı ici ucu ucu » gormezlikten gelmek » kok bacaklılar » burc » yarayan cevresi oluklu kucuk » devletlerin uyrukları » cakmak » kacılmak » amber ciceği » sut şekeri » gun » tapan cekmek » romen » urkutmek » im » cabalamak » tibetce » ciceklenme » yok pahasına satmak almak vey » kacmak » ic plâzma » buğday surmesi » fermejup » kumbet » mezur » fransızca » bukuk » ozendirmek » operatorleşme » ayrıcanak yapraklılar » bin bir ayak bir ayak ustune » avuc » cakşır » halkcılık » pacavracı » sacısakalıakar gibi » gudumlemek » mızrap » duzgunluk » studyo »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.