tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz barışın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
murebbiye » kestane kabuğundan cıkmışda ka » gozlerinin icine kadar kızarma » hindu » done done » mes ul olmak » ciceksimek » mufredat programı » uvey » duzmece » guceniklik » bir soyle on dinle » benliğinden cıkmak » cağcıl » cıkma » cekilmek » kaşıkcıkuşu » gore » hint irmiği » film cevirmek » teşekkul » sukûtîlik » cehrece » turlu şeylerden yaptıklarıve t » uncu » sunger gecirmek » caplamak » merhem » tok sozluluk » yuzunden duşen bin parca olmak » bakımından bağlanarak soylenme » soz veya lâf duşmemek » soylemek » beklenmediği umulmadığıveya c » muessese » kuflendirmek » balkarca » koselik » duduk gibi kalmak » ta ki ta uzun soylenir » gıyabî hukum » gok ekseni » efendim nerede ben nerede » yonetmek » gonul darlığı » ilmuhaber » gaile acmak » gonlu celinmek » capalamak » dort ayak »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.