tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz barışın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muteveccih » tecrube » ozellik başkalık ayrım » sıkıysa » oğreti » korfez » uclanmak » yakasız gomlek » koltukcu » cer cop » buyuleme » kaplan bocekler » sıcrama tahtası » got » bicimi » mubeşşir » el mi yaman bey mi yaman el ya » gorunum » cakal » dovmeci » muduriyet » heple hic ilkesi » tuy dikmek » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » murekkep » bir ağac stryhnos nux vomice » estek kostek » kulucka » başınıucurmak » ağzına geleni soylemek » dovuşturme » guvey yemeği » imparatoricelik » ozleme » işi resmiyete dokmek » okuzgozu » tur » malı meli » gun doğmak » suslenme » ocbe » resimlerin sesli veya sessiz k » donem » purhiddet » yağma etmek veya edilmek » ticanîlik » karagoz oynatmak » cekişme » yoneylem araştırması » hispanica »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.