tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için barışın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sululuk yapmak veya etmek » cakılı » element kısaltmasıal » nefis mudafaası » canısağolsun » cıldırış » yan pala zeydun » onceleri » kışve yaz arasındaki mevsim i » ilgilenen mahallî yonetim » hakkıodenmez » ta kendisi ta kısa soylenir » caba harcamak » deli bayrağıacmak » korkulu ruya veya duş gormekte » musadere etmek » icim » ateşbocekleri » kalsiyum klorur » mumeyyizlik » topluluğu » cifteli » centmek » goğsu daralmak veya tıkanmak » kureyve » kutuk » nur ol » oruc acmak » ulkeler coğrafyası » kosnuk » goz goze » cay vermek » gozu gormez olmak » muhrelemek » gorevlenme » duzen vermek duzene koymak vey » selâm soylemek » cakıntısız » ongorulme » cıtlatmak » dir » cinko » boynu armut sapına donmek » muamele gormek » dağkecisi » ork » puturlenmek » hatırından cıkmamak » gozetletmek » ele »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.