tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz barışın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bitki asparagus officinalis » teressup etmek » oğuzca » catısız » pat kut » kulturluluk » cıl cil » muhurleme » gosterişsiz » dort goz » kaymak bağlamak veya tutmak » gecmek » bicimine getirmek » cizikli » goz koymak » acık sacık » pirinc » cam yeşili » kulturel antropoloji » sonuc » camaşır sodası » dunyanın ucu uzundur » bukulmek » basitce » sıcmak » hucumcu » sıfırıtuketmek » kalıpcı » hukum » gorunme » fal acmak veya bakmak » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » başcı » veren silâhıbu hedefe doğrult » sonmek » cantasız » kac zamandır » avar » curutmek » catma kaş » durust » alcalma » temayuz etmek » durumunda dişi cicekleri yapr » ozdeşleştirmek » liyakat gostermek » turnagecidi » doğuşken » coğalış » uretmek »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.