tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz barışın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bakır calığı » bicilme » yem dokmek veya koymak » koydunsa bul » cokuntu » karakacan » icine atmak » ağzından baklayıcıkarmak » sınava cekilmek » acık kalpli » şeytana kulâhıveya pabucu ters » kongovdeli » kumeleniş » canak anten » elekci » culu duzmek veya duzeltmek » acılmak » acmak » gundelikli » tebellur » lâmba acmak » ağac olmak » Şafiî kopeği gibi titremek » organların her biri » kocu » gorevli kişiler » buyukayı » portlek » borulce » bicimdeki bolumler » yuzsuzluk » onem » oruklemek » gozlerini bitirmek » cozumleme » oru » alcılamak » ağaclanmak » dostlar şehit biz gazi » kur » kırlangıcgiller » cevirim » yoğurtculuk » dokulmek » tahta goğuslu » komurleştiriş » argaclamak » gibi birtakım makinelerin işle » orkleme » yapmacıktan uzak duzgun anlat »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.