tdk sözlük TDK Sözlük

 

barışın eş anlamlısı nedir

barışın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • barışın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için barışın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük barışın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tulum cıkarmak » soz konusu » karmac » tombala cekmek » guntun eşitliği » mutemmim » calmak » cıkarmak » punduna getirmek veya pundunu » soz acmak » gomlek » cimdik » buzgu » tup bebek » utcu » tek hucreli » urat » plâstikten arac » meşhut suc » iki duzlemli » sarkaclama » carkcıbaşı » eku » scorpio » tahtalıkoyu boylamak » sebep mazeret » nakliyatcılık » tezevvuc » orek » bitkisel veya hayvansal madde » trolcu » bir koroğlu bir ayvaz » tavşan yurekli » adıustunde » conk » cercilik » cok sesli » inmek » catal bıcak takımı » it ite buyurur it de kuyruğun » susleme » sozunu bilmez » gozunde buyumek » sutune havale etmek » enfarktus » gosterme » cengi » ihtiram kıt ası » kıssadan hisse almak veya cıka » mureffehen »

barışın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve barışın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. barışın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve barışın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.