tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uvendire » centiklemek » kırıkcılık » sonuc niteliğinde başka bir bi » otakcı » guttuğum domuzu bana oğretme » sut corbası » bohcalamak » mer i » suje » od » cek » yurutec » temayuz » dere tepe duz gitmek » toz » suzuluş » carlık » lop » bir gozeli » gumruklemek » kirecsizleştirme » cıkılamak » hristiyanlaştırmak » uclu » surmek » oz tahta » cengel sakızı » rolâtivist » olculendirmek » ne yârdan gecer ne serden » gun gibi acık » duzme » luzumsuz adam » davranış misal » kamcı » catılı » verim duşurmek » moğol » sapsarıkesilmek veya olmak » lokma dokmek » kuturdetmek » ciftlik kâhyası » muesseseleşmek » tadata cıkmak » tutamac » ufleyen alet » yonetmelik » guneşsizlik » akaclama »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.