tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokturme » boşluk » one almak veya alınmak » gun » akgunluk » aclıktan olmek » gorunurde » allah seni veya sizi inandırsı » cırak » gosteriliş » ceşit » şolen cekmek » teneffus » curuk » celmik » kotu kotu duşunmek » efendime soyleyeyim » başortu » oğleyin » gozum veya gozumun nuru » gormek » yuzuk parmağı » yahudi tapınağı » ucum » oğrenmek » cul caput » surmeli » cifteli » icini dokmek » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » sanat dunyası » keskin sirke kupune veya kabın » tahammulfersa » domuzdan bir kıl cekmek veya k » konuşma gucluğu » uclu » gokkuzgunlar » gudelemek » akdeniz mavisi » fıcılamak » gozleri berraklaşmak » eften puften » ağaclandırmak » icyağı » kendini bilen veya bilir » cocuk » mutalâa » ağıtcı » lule » cepel »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.