tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuşucmaz kervan gecmez » tok gozluluk » beti bereketi kalmamak veya ka » cihannuma » olcturmek » odyovizuel » onerme » icmek » karagoz » emekleme cağı » curcunaya cevirmek dondurmek » cokluk » kesmeden ustten gecmesini sağl » odemek » almac » su dokunmek » calık » fransızca » akdarıpanicum » peşinden yurumek » icinden cıkamamak » oğrenilmek » kandil coreği » kacılmak » lek » cem an yekûn » ikili unlu » başına cıkmak » gozetletmek » yolu » tukuruk bezleri » up » turku soylemek » yerin dibine gecmek batmak vey » turlu şeylerden yaptıklarıve t » dık dik duk duk tık » ay orumceği » kırıp gecirmek » gozu dunyayıgormemek » cocuk gibi sevinmek » guzide » sumter » olu renk » sovup saymak » suven » var ol » gun doğmak » ozenmek » eli ayağıtutmak veya tutmamak » yonetici »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.