tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık hava » ceşit » vucutca » goğus » hg » pekiştirmek » mucrim » başınıkaldırmamak veya kaldıra » buzul donemi » duruma gelmek » allah ın cezası » azot karışımıgaz » yoneltilmek » gecirici » muzikci » mal kapital » kapanmak ortulmek » duşundurmek » gonlunden kopmak » cekinilme » amacsız » cengucegane » gokce yazın » husnuhâl » plâstikci » kısa goruşlu » kuşayiş » gumletmek » kredi acmak » ucer beşer » ayağının bağınıcozmek » kucuk abdest » civit rengi » golluk » cokculuk » geciş » kurduğu medeniyetleri kendi i » yuksek perdeden konuşmak » balcık hurması » ay cekirdeği » bicimsizlik » tek acıklık bulunan ocak » suruklenmek » borcunu bilmek veya saymak » asurca » ucuz » başınıcıkarmak » ilkoğretim » surulme » kireclenme »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.