tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surukleyiş » sokağa veya sokaklara duşmek » ustu kapalı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » duşunceye dalmak » sozleşmek » munkir » cıkrıkcın » uzun sivri kumes hayvanların » cevirmek » anasınısat veya satayım » bağrışcağrış » kumes » zuhrevî » mutenekkir » civit rengi » caldırma » dunden bugune » uyelik » ulke acmak » en » formuler » surerlik fiili » silip supurmek » oğrek » tazıya donmek » surunmek » eski koye yeni âdet » induksiyon » cırcır boceği » ici ısınmak » obekleşme » on » hint safranı » kosinus » otobuscu » olmek » uyku basmak veya bastırmak » nazar değmek veya nazara gelme » gun » miktar ile indirimden sonraki » saclı » tutunacak dalıolmak veya olmam » suspansiyon » cıtcıtlama » değer bicmek » gecmek » cuhadarlık » boğazına duşkun » carpacak buyuklukte sembol ni »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.