tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tumamiral » tane tane soylemek veya konuşm » sumeroloji » kaşgoz işareti yapmak » kıcın kıcın gitmek » paldır kuldur » şoyle » ruzgârlama » kopek sarımsağı » yuksekten ucmak » carice » gosterme hakkı » guya » temettu » corapcılık » cucuk » tunemek » setlic » catıldama » oğrek » pic » enek » comar » ebussuut efendinin torunu » um » nukleer reaktor » yurekten cağırmak » koclanmak » fırcalamak » belli bir noktayıaltınıcizerek » duzleme » yapma » yenik duşmek » tecanus » av avlanmış tav tavlanmış » koltukcu » hukmu olmak veya olmamak » tehacum » sayıştay » teşhis etmek veya koymak » cıfıtlık » pic olmak » gocelge » golge » kuşcubaşı » acık » resmiyete dokmek » kulağakacan » kalite kontrolu » ele verir talkını kendi yutar »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.