tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
haraccı » genellikle orduda veya yatılıo » telgrafcı » aklızıvanadan cıkmak » yarıkubik » lâf cıkarmak » etci » cerkezce » ucretli » beşyuzluk » sırtınıdayamak veya vermek » yuzdurmek » suzuluş » kuşuzumu » icine huzun cokmek » kızağa cekmek » gozunu toprak doyursun » sumsukgiller » doşemek » guzlek » yer yarılıp icine girmek veya » tazıya donmek » aşağıkalır yeri veya yanı yok » aslî duşunce » dunyadan gecmek veya el cekmek » secmek » bunakca » gundondu » cok eşli » altın yurekli olmak » hamsi corbası » dondurulan ince uzun ışık ara » yeniceri ağası » cozulmek » somurulme » merkur » kosnu » buryan » kendi derdine duşmek » duzen kurmak » ornekseme » ruhu şad olsun » orgensel » hesap etmek kitap etmek » suruklenmek » kır bekcisi » başcık » muteşekkil » yuzuş » durustluk »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.