tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turşusu cıkmak » turetmek » olumluluk » cantalı » bolunme » w w » tuyu bozuk » dallanıp budaklanmak veya bir » emeği gecmek » copurlaştırma » keyfi kacmak » pis soz » boşluk » bîcarelik » parcalanış » isim cumlesi » yapılan yardım calışması » adalet orgutu » meskût gecmek » duzenlenmek » gunah kecisi » tuy ağırlık » tuzla buz veya tuz buz olmak » koprulu » dokum » oğutcu » ruhu şad olsun » medhusenâ » cobanın gonlu olursa tekeden y » kırılıp dokulmek » koşe » tercume etmek » ordek balığı » calkı » cırnık » oz » duş » teşhis etmek veya koymak » gosterici yardımıyla karanlık » dubel » hareketini inceleyen bilim dal » âlemi var mı » tahtalıkoy » uzgu » uc uca ucu ucuna azar azar » zihni alt ust etmek » co » goru » cağrışımcı » cok seslendirilmiş »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.