tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
okuler » ortak yuklem » gumburtulu » mastıciceği » muzekker » ocağıtutmek » yuzune kan gelmek » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » yureği temiz » bolunmezlik » antik cağ » atladıgecti genc osman » kâğıda dokmek » kulucka donemi » can cabası » ten » tuy ağırlık » ustunc » figuran » ma me » goğus bağır acık olmak » kotek yemek » insan ayağıdeğmemişveya basmam » bazice » barbeku » yeryuzu » teheyyuc » meydana cıkarmak » opme » olmayan bağımsız hur » guven » ustunkoru » yuk gemisi » makedonyalı » gozu veya gozleri ustunde kalm » acık celse » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » soğme » mustahzar » gurluk » dunya goruşlu » mutedeyyin » gobek » ihtilât etmek veya yapmak » nefesi kesilmek daralmak veya » turancılık » mutemadi » yukseltmek » kaymağıolan » imtihana cekmek »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.