tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dağa cıkmak » yuf ervahına veya ervahına yuf » almanlaşmak » bonce » eşbicimlilik » kopya etmek yapmak veya kopyas » alcalma » sil » duma » rumen » yuk » tutamac » kem goz » damarına cekmek » kusur » bilincsiz » hoduk » kendinden gecmek » au » mukemmel » ayrıduşmek » inti » gec » gunaşırı » yaparlu » duver » ayağınısurumek » gozu veya gozleri ustunde kalm » gul gibi gecinmek veya yaşamak » culsuz » ciğnenmek » od ağacı » dilli duduk » duven » kok » cekmek » cızlamıcekmek veya cızlam etme » celişme » susleme » cetrefilli » oflicinalis » mutetebbi » cağcıl » gecişme » gumleyip gitmek » buyuk boy » yurutme » şuphe etmek » super star » otuş »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.