tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işini gormek » gulduru » hacısuya atma » yureğini eritmek veya sızlatma » urume » hilâfetci » bağırıp cağırmak » arif olan anlasın veya anlar » boğuruş » oru » duğmeli » cilesi dolmak » muteradif » ul » gecer » atlas ciceğigiller » cokelti » nacar » turuncgiller » duşurmek » tedhişcilik » icindeki en kucuk birlik » gun » guneşsel » sıcan yolu » surumcemede bırakmak » faydasınıgormek » acık acık » değişkene gore hesaplanan sayı » kulak civisi » doksan veya kırk seksen kapın » ciğde » cınlamak » carpmak » cala kalem » dağlara duşmek » kınalar yakmak » ada » cakmak taşı » cakıntı » oze » cabalama kaptan ben gidemem » yuksek fiyat » oylesine » genclik » birleşik cumle » gucuk » hayvan lama glama pacos » ucmak » yaşuzum »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.