tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iş arî » mutekabiliyet esasıuzerine » gun ciceği » ultraviyole » boyle » yuksek perdeden konuşmak » manikur » sırtında veya arkasında yumurt » peşinde veya peşinden koşmak » canın isterse » kullenme » kendi kendine gelin guvey olma » anglofil » yaşam bicimi » arabî » korleşme » elcilik » cobanlık » gostermek » balcık hurması » karina etmek veya karinaya bas » cın cın » cicekleme » olağanustuluk » gepgenc » cağrıştırmak » tumce » verilmesi ve bu sahipliğin bir » gelmelerine gore taşilerletere » gonlu takılmak » tişort » gurultu cıkarmak etmek koparm » tutsulenmek » muhur » yok pahasına satmak almak vey » pes perdeden konuşmak » gorelilik » mefruşatcılık » cirişli » allah omurler versin » cevriyazı » olcuş » buzuluş » hukûmet » kanlıyaşlar dokmek » anuri » pratik kuramsal karşıtı » iz » on » lutuf dilemek »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.