tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecimli » oldurme » yureği parca parca olmak » zuppe » deniz veya hava savaşınıyonetm » suluk » hak yerini bulur veya hak yerd » bağrışcağrış » guluncleşmek » surumsuzluk » comertleşmek » hamala semeri yuk olmaz » aşcı » meydancı avlu bahce gibi yerl » gozu yolda veya yollarda kalma » kur a » ceddine rahmet » muhurlu » fair play » mulevves » ic mimar » soğutgiller » kovanın ucuna yerleştirilmişme » etuv » dışarıcıkmak » elcilik uzmanı » gomlekci » şohret bulmak veya kazanmak » ackılatma » muhayyerkurdî » kaleyi icinden fethetmek » operator » kılıc sallamak » elektrik supurgesi » ici dışına cıkmak » şeytan gorsun yuzunu » seramikci » cıralık » gostermecilik » mutelezziz » yonelmek » hışırıcıkmak » gozleri takılıp kalmak » zn » buyume » recineli » sacık » borulce » koy muhtarı » kopeklenmek »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.