tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kafasınıtaştan taşa carpmak » yureği kabarmak » top tufek » dip kocanı » liman cuzdanı » şomuz » catır catır sokmek » calkağı » temerrut » plâkcı » siyanurlemek » trampet calmak » potibor » muft » konclu » cimentoculuk » eskulâbî » sağacık » dudak cukuru » teessuf etmek » caylak » pes perdeden konuşmak » cicek gibi » suslenmek » tebdilihava » tekerlekcilik » sozel » umidi sonmek » nesli tukenmek » komurluk » tuketim » sun î tahta » elekten gecirmek » ozdeşlemek » elhamdulillah » kapıyıacmak » calkalatış » goz kırpmamak » bicimli » durdurmak » yuk katarı » soğuşlemek » centiklenme » inmek » gunun adamı » mor renkte lâden bitkisinin bi » gonuldaş » cakmakcılık » huthut » duzme »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.