tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ac gozluluk » yara acmak » koy yeri » uyelik dondurmak » yankıuyandırmak veya yapmak » ustunsemek » nur icinde yatsın » cayırlamak » teşekkul » gomleğinden veya gomlekten gec » cığrışmak » yer acmak » konc » kıratınıolcmek » yakıtcı » arpa ektim darıcıktı » acık tutmak » dokmek » yuzlemece » ici kalkmak veya kabarmak » ozenc » pic » istintac etmek » cevre bilimsel » gulerken ısırır » rafa koymak veya kaldırmak » boke » guzel » yureğinin yağıveya yağları eri » yonetmek gorev ve sorumluluğun » ozenc » munkir » alâminut » eşbicimlilik » pirupak » tetik ustunde beklemek » tutturmek » kadıngobeği » cevirim » ic ağa » cırpıcı » kokten surme » cavuş » ulkuleştirilme » ozenci » mucevhercilik » ozen gostermek » surungen » domifinal » hangi taşpekse katıysa başını »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.