tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
keceleştirme » seni gidi seni veya seni seni » parcalar » olcturmek » kacak » boşluk » taammuden » koruklenmek » kamcılayış » cevreleniş » dukkâncı » cerezlik » ne dağda bağım var ne cakalda » gd » sarnıc gemisi » yonlu doğru » tespih cekmek » catmak » musavatsız » cadır ağırşağı » oncul » cevre sağlığı » cullanış » bandrollu » gocertmek » gumleyip gitmek » acısal uzaklık » gonul avlamak » cevrelerine saldıklarıkendiler » nankorluk » tuylu » sescil yazım » sondurulmesine yardım eden kim » parcacık » yapılan resim ve bezeme işi » silindirsel yuzey » metafizik » diğer ceşitli hizmetlerin butu » sel gibi akmak » cetinleşme » ismi gecmek » celâlî » f » kume » calma » cirkinleşmek » hindolog » ortme » buyuk unlu uyumu » burokratik »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.