tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzeysiz » bir dostluk kaldı » halvetî » boya kızıl kok flubia tinctor » merkur » cakma kapı » bugduz » kenarda koşede » hıckırık tutmak » şerc » sarih mef ul » cıtırdayış » olmayan bağımsız hur » nilufergiller » 30 ağustos » benimseyip değişik bicimde anl » suruşturmek » ağılıbocek » ceki » araf » kuyruğunu tava sapına cevirmek » cucuk » cenesini bağlamak » gonul rahatlığı » divance » gurultuye veya patırtıya pabuc » siz » eziyet cekmek » yonelmek » gok ada » candan gecmek » muttefikan » rezil rusva olmak veya rezil k » cember » cıt etmek » cokermek » capasız » cullanış » kusku » gonlunu celmek » percin » asma kopru » cullandırmak » bıcak yarasıonulur dil yarası » ballıborek » ackısız » ust tabaka » yandan carklı » suve » afrikalı »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.