tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalcasız » tokezlemek » soylemesi ayıp » doner kavşak » ic bukun » bulunan bolum kafa ser » su kucuğun soz buyuğun » gecmek » olum sigortası » arasında den başka anlamıyl » solpume » hava koprusu » ar er » başlangıc noktası » guncellik » tereddutle » cuppe » sozu gecmek » vergi kacağı » okcu » n » munacat » pir ol » kara cavuş » cağrışmak » gun merkezli » ustune » oylece » cirkinseme » ağac mobilya » nefsine duşkun » cevrilmek » anglosakson » olu » ters turs » okuyana bırakan oyun muamma » sinema sanatcısı » mangal komuru » olcmede kullanılan alet » anadolu » lâmadan oluşmuş arasına yerle » mayıs boceği » kontrolor » kuskus corbası » cay » icermek » colpan » gudumleme » taayyun etmek » usculuk »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.