tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iciriş » cikolata » gonlu kanmak » calıştırmak » ilk goz ağrısı » capaklı » sozunu geri almak » arap » uc bucuk atmak » mudara » soyletme » ağızdan burun yakın kardeşten » turkkâri » olmezoğlu » kulturlenmek » cıkmak » ozlemini cekmek » temel onerme » gecmişi olmak » dort goz bir evlât icin » koşe kapmaca » bir ilcenin en buyuk yonetim g » uc katlı » dovizzede » pişekâr » gozetlenmek » p » altın cağ » uflec » sağeliyle sol kulağınıgosterme » şukur » atcı » gonderilme » lâf yok » parfumeri » kova » hiccilik » buyuklu kucuklu » ozgeci » uzengilenmek » gonul darlığı » coban » kurca cıbanı » yuz suyu dokmek » musemmen » sarnıc » milletce » temas etmek veya biriyle temas » tartışma goturmek » ostaki borusu »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.