tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uckur » tutmac » cınlak » bolum » muritlik » tatil koyu » capmak » yuklu » kundakcılık » muşareket fiili » atıp veya atmak tutmak » kıt a » namunasip » kotuleyiş » doşemeli » yaprakcıl » gecirtmek » yuzdurmek » recine yağı » suzgecleme » kubist » celtikcilik » oğrenci kartı » madan meden » nalca » coban merhemi » hasta ol benim icin oleyim se » mucazat » komunist » oruluş » kulâh giydirmek » butan » fişekci » kampa girmek veya kamp yapmak » tepeli kostebek » surrealizm » kotumserlik » iki rahmetten veya iyilikten b » kangal kopeği » dil oğrenimi » mustemleke » ilgecli tumlec » niyetcilik » amara » bulunan bolum kafa ser » kor topal » un » yeri var » balcık » tunemek »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.