tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuz yazısı » donenme » dişini sokmek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » bıcağın keskin olmayan ters ya » vektor » cuk » civilemek » burcak » tenasup » copsuz » duz » obur » inşaatcı » nukleoprotein » kapıdan cevirmek » ustune olmamak » arıbal alacak ciceği bilir » hâline kopekler guluyor » lâkırdıcıkarmak » carşafcılık » tun tun kacmak » kan cıkmak » mine ciceğigiller » guvelenme » ic guveysi » gumul » okce » kosele » soz temsili » cor » hızır » pacarız » gobel » oğunme » kulupler arası » citileme » cozulmek » gormek » dort bucak » mart kapıdan baktırır kazma k » el acmak » dovulmek » guzelhatun ciceği » konuk sanatcı » parca » amara » ofkesiz » guneşcarpmak » kacmak »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.