tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
e kuvvet » supurge calısı » cağrışım » namazında niyazında olmak » garip kuşun yuvasınıallah yapa » saltanatcı » akağac » dumbelek » mezata cıkarmak veya koymak » olcek » guney noktası » başıyastığa duşmek » gec » ermenice » melâmî » muhafız olma durumu » oksuruk » goveri » yonetici » oğutme haznesi » yuklenme » tuyu bozuk » odu bokuna karışmak » w » fransız » tıkaclı » para ile değil sıra ile » kacıntı » koprucuk » fayanscılık » dalgıc » dispec » gulucuk » cil » ciğerimin koşesi » goz yoklaması » bana da demesinler » taahhutlu mektup » can cekişmek » tefavut etmek » gonullu » moskof gâvuru » ic » yenilir veya yenir yutulur şey » sersem etmek veya serseme cevi » kulleme » spekulâtif » pekmezkopuğu » puruzlenmek » tes it etmek »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.