tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
opuşmek » yorgan carşafı » kaput gitmek veya olmak » suret almak veya cıkarmak » maddelerden oluşan varlığın he » muslukcu » kalan mal ve paradan paylarına » kazanıkapalıkaynamak » muşahhas » rafinator » ozenc » yola cıkmak » yuzulmek » cevirme » ak gun ağartır kara gun karar » derecedeki yol yan yol » turlu » dalgıc bocekler » temayul » buyukluk hastalığı » psikolojizm » cekingenleşmek » acık sacık » koltukcu » capraşmak » zirzopca » gumuşrengi » cıt cıkmamak » obur » koylu kentli » ortmek » ulusculuk » yengec » yer tutmak veya tutmamak » cirişli » ucurulma » doğru cıkmak » ortusuz » uste vurmak » buve » mektep kacağı » dona cekmek » kufur yemek » yuz » muezzin » etinden et koparmak veya kesme » ucuk » aşcıbaşı » ak kopek kara kopek gecit başı » iktisatcı »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.