tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
konseptualizm » sıcratma » kralice » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kilitsiz kureksiz » brahmanizm » guneşsizlik » yarma kutuğu » gıyabî hukum » hasret cekmek » barışgoruşolmak » adamkoku » lâmadan oluşmuş arasına yerle » insanlıktan cıkmak » don yağı bayağısıcaklıkta kat » cizgilenme » ağır arac » ahretini yapmak veya zenginleş » incelenmesi muşahede » goruntulemek » a dan z ye kadar » modul » surcturmek » munhal » yon » keci mantarı » boyle » tıraşbıcağı » cığa » ag » curutuş » uzak gocuşme » suyu hurmetine veya yuzu suyun » carpıntılı » boncukcu » tonsuz unsuz » pandul » gunlerden bir gun » uleşilmek » yalavac » teknikci » cekmek » kriz gecirmek » kucuk dil » marksist » bıckı » ne olacak » cil » sumuksu » ahlâkcı »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.