tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıklar livasıolmak » sakalım yok ki sozum dinlensin » kucuk karga » sutolcer » şilepcilik » genc » başınıdondurmek » cekirge otleğeni » oksuzler anası oksuzler babas » fak fuk fonu » tenasup » muselsel » uzgunluk » goruşulmek » tur ağac cember » ciftleşme » bugunden tezi yok » fasikul » zulfuyâre dokunmak » yoldan cıkmak » sırtcılık » can derdine duşmek » kabuk yonetim » kocaya kacmak » kocu » bırakılmışkimse » beylik fırın has cıkarır » cıkılatmak » mutenekkiren » akıl akıl gel cengele takıl » yuz tutmak » cıtır cıtır konuşmak » kecesini sudan cıkarmak » ceşnici » başınıağrıtmamak veya başınızı » barut fıcısıgibi » pamukcu » ozbekce » ortu » yurutmek » yalan yere yemin etmek » oldurtme » surundurulme » olmayan bağımsız hur » korunu oldurmek » hukûmet etmek » kacıklık » duziko » sevinc » dil veya diller dokmek »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.