tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rencperlik » keci yemişi » goğusluce » mutculuk » odenek » bohcalamak » mulhakat » oğurleşme » kara kullukcu » acıklık » kara cumle » her telden calmak » fertik cekmek veya fertiği kır » cevirici dili » nahiye muduru » kafasısersem sepet olmak » yontma taşdevri » bir ayak once evvel » yuzu karışmak allak bullak olm » curuk veya curuğe cıkmak » catapat » fasikul » cigan » gencleşmek » lugat » ici ezilmek » yapılan fıcıvb » yakıt maddelerinin genel adı » cızıktırmak » ic guveyinden hâllice » ağır soylemek » aranjor » flutcu » ozenmek » sustalıcakı » anonsor » kukla » uc » orumceksi zar » capkımak » teslim tesellum » kanlıbıcaklı » kustere » siperlik » mucazat » dırıltıcıkarmak » organların her biri » kriz yoneticisi » karacayır » tongaya basmak veya duşmek »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.