tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goğsu daralmak veya tıkanmak » kacınganlık » on lisans » fıstıkcı » taksirli suc » odevlendirilmek » ordekgagası » ğ Ğ » buyuk anne » mecbur kalmak veya olmak » kendini gostermek » guveni sarsılmak » ucuşma » ucucu » genel gorunumlu » biber salcası » dumen yapmak » devaluasyon » coğu » opuşmek » alt ust olmak » yapılan yığın » duruma gelmek » hayata gozlerini yummak veya k » muteakiben » kul bağlamak » popularite kazanmak » cok gormek » ihrac etmek » organların her biri » gorsel işitsel cağrışım » hamam boceği » dortnala » turuncgiller » cıkarmak » kazaya rıza gostermek » ustu başıdokulmek » surtuşme » copra » ceyizci » okse otugiller » ozge » kecesini sudan cıkarmak » cekmek » maruz bulunmak veya olmak » kiraz receli » kemikcik » carpık curpuk » tencere tava herkeste bir hav » uzerine »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.