tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
az gunun adamıolmamak » nefes cekmek » ankesorlu telefon » soluk almadan dinlemek izleme » İskocyalı » dayalıtahta kalas » sure daha surdurmek » gurbete veya gurbet ellere duş » kuskun » cakırlaşmak » meydana cıkmak » yuz goz » bin bir ayak bir ayak ustune » duşundurme » sıcan » acık » tum başlılar » gecmek » gucuk » duşkunleşmek » başmudurluk » bobrek » cuda » blofcu » cıvgın » soylemek » mest sermest » ozdeşleme » ust » oy cokluğu » yuzdurulmek » kepce » curuyuş » temerkuz » cıkınlama » on koşul » kucuk dalga » amac » guclendirme » kopek memesi » tufekci » cayır tirfili » surec » korukleme » ciceklik » taşkure » araştırma gorevlisi » yatak yorgan veya yatak doşek » goz kamaştırmak » bolum »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.