tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunu gunune uymaz » yontem bilgisi » cenilemek » muşkulpesent » catır catır catlamak » acze duşmek » inmek » amak » gırc gırc » komunizm » toplandığıbolum » kotu » soz ehli » muşir » borusu tutmak veya ustunde » calıdikeni » grek » halic » golgelemek » eşgudumcu » kelepceli » gecinim » buyuleme » cozme » durust » gece işi korler işi » sıkmac » polonez » kanavice » ağaclaşma » ruşt » eski tufek » cakmak » kılıccı » cakılıp kalmak » ağızsıl unlu » cobanlık » yonelmek » muzecilik » hakka erenler » muessir » cek valf » telefon etmek veya acmak » ceşitli ogelerin perde aksesu » yaban kecisi » ic kavuz » catladın mı » umit dunyası » kotuluk » ısparmaca »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.