tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baryum simgesi ziyaret ediniz. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başlangıc tutmak » veya giysinin uzerine konulan » enfluanza » cokkunleşme » faulsuz » urunsuz » tecahuluarifane » gokkuzgun » yunan » uckurluk » dorduzleme » olum fermanı » dilli duduk etmek » ağac olmak » guzellik » cilesi dolmak » iclenmek » olmayan bağımsız hur » fikstur » hoşgoru » ic barış » huzunlu » cop torbası » kamcıcalmak veya vurmak » doğaclamak » bulbulun cektiği dili belâsı » mili » bereket ki veya bereket versin » alavere dalavere yapmak veya c » koordinator » musemma » topal eşekle kervana katılmak » buğday surmesi » kan cekmek » fermantasyon » kafasıcatlak » cit » camaşır deterjanı » askerî ruştiye » boldurmek » kullanılır » tutme » buyuk dalga » cubbe gibi » yaradancılık » araccılık » kabak ciceği » takdir etmek veya eylemek » guvensizlik onergesi » sac »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.