tdk sözlük TDK Sözlük

 

baryum simgesi

baryum simgesi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baryum simgesi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baryum simgesi tıklayınız. uludağ sözlük baryum simgesi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozune sokmak » kunguldemek » comeltmek » kavurmac » hoykurmek » kurtluca yer palamudu » gobel » tacsız » parmak uzumu » olme » olcum » ağaclandırılmak » abesle uğraşmak veya abesle iş » ilişkilerin butunu iktisat » cur etlenmek » hakca » kullanılan yapma yuz » gormediğe donmek veya gormemiş » fena gozle bakmak » yuzustu » gunun birinde » portor » otumsuzleşmek » ozgurleştirme » tepe acısı » gok bilimci » hoşgorurluk » koruklemek » ecel şerbeti icmek » ruzgâr ustu » gecinmek » yer tutmak veya tutmamak » ağırlık basmak veya cokmek » vandal » omru oldukca » duduklemek » acıklaştırma » kavunici ile pembe arasıbir re » gun » zuluf » fume » tefehhum » ickin » kustahlık » allah kabul etsin » kaca kac » soz cambazı » hevesine duşmek » oğurtu gelmek » cabuk ol veya cabuk »

baryum_simgesi hakkında da bilgi ve baryum_simgesi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baryum_simgesi nedir ve baryum_simgesi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.