tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baskalariyla barisik olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kur yapmak » deme » cekiş » hazırlık gormek » acıgormuş » kaşla goz arası » yuzsuzleşmek » oteki » diz cokmek » cultar » takarrur » buro » sonuc » iyi yurekli » pt » boceklenme » duzenlemek » tecrube » transit gecmek » muptedi » bakımından bağlanarak soylenme » tume varım » mudara » duzeltim » ağzında buyumek » sukûtla geciştirmek » gıc gic guc guc » muşkulpesent » usanc vermek » zulfaris » duvakcı » sukûnetli » budu » kancılar » su gibi bilmek veya okumak » birbirine surtunmek » mayıs bocekleri » sobe » meşhut curumler mahkemesi » numayişkâr » her işin her şeyin başısağlık » yaltakcılık » kazık kok » multipleks » tupluk » uzerine cullanmak » gocuş » catısız » no » cekme »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.