tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baskalariyla barisik olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
selâm soylemek » dunyayıanlamak » cağrım » başına taşduşmek veya yağmak » sureti haktan gorunmek » kalmak » muteveccih » zul » penceli » kacanın anasıağlamamış » bazlamac » cekmek » boşa koysan dolmaz doluya koy » yurutmek » ayağının turabıolmak » dilenci canağı » muneccimlik » ortak tam bolen » okce cene » urun » bronşcuk » guderilemek » park etmek veya yapmak » doşemeci » bahşişveya beleş atın dişine b » cepez » golgeye yatmak » molekul » cozulme » ikiyuzluluk » soz tutmak » kendini gostermek » sonra yalnız balistik kanunlar » duğmelemek » gozleme » direkci » kalvenizm » kucuk » ıl » koşe rafı » tecahuluarifane » hızır gibi yetişmek » iple cekmek » sureolcer » bıckıcı » cıkarmak » bal ozu bezi » başgoz etmek » kirec taşı » tırnakcılık »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.