tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baskalariyla barisik olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâmadan oluşmuş arasına yerle » kirişci » yoneltmek » koy ağası » acık deniz » cumleten » gunaşırı » cıkagelme » citişmek » ilk iki dereceyi kazanacak atı » canına duşkun » ovunme » nuktesiz » aristotelescilik » ozemek » gozlemek » usanc » boylesine » deve kuşu gibi yuke gelince ku » tezkiyesini duzeltmek » minder curutmek » ucuz alan pahalıalır » ağzına vur lokmasınıal » su gecirmez kumaştan yapılmışt » rutbesiz » guney » ciftleştirmek » nankorleşme » dokme demirden yapılmış uclar » linc etmek » kacakcılık » numayişci » koşeyi donmek » zumrutlenmek » buyuk onerme » parıltı » super fostat » calışmak » catallaşma » tokezlenme » uşutme » kolektor » cekiştirmek » berguzar » afişcilik » gupegunduz » porsuk » olcek » iyilik gormek » ustalık gerektiren iş sınaat »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.