tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baskalariyla barisik olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acış » oğretim bilgisi » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » goklere cıkarmak » bucurleşmek » gonlune doğmak » yem istemez su istemez » olumlu » duşunceye varmak » lâfımıolur » ekmeğine yağsurmek » sunnîlik » ayağınısurumek » kotu yola duşmek » okaliptus » kumbet » arjantinli » roproduksiyon » toprak koleliği » cek » anadan yeni doğmuşa donmek vey » malı meli » tukenmek » bildirme cumlesi » palet » ayağıalışmak veya alışmamak » bizlengic » donuşlu zamir » sesini cıkarmamak » gurleme » gudumluluk » hint ipeği » baştan cıkmak » gunduz » muezzinlik » buyuk gormek bilmek veya tutma » kıyıda koşede kalmak » ceğmellenmek » bosmek » ustesinden gelmek » guc » celtik » başınıgozunu yarmak » âlemşumul » hesap vermek veya hesabınıverm » gomleksiz » umitlendirme » madde » buyuklerin ellerinden kucukle » duzen kurmak »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.