tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baskalariyla barisik olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kalbini acmak » fizik kondusyonu » duşurulme » sokmek » şumullu » donuşumlu » oz yapı » arguman » modul » kehkeşan » mulevves » cocuk yetiştirmek » herkesin yararlandığı » duğumsuz » parca » sumsukluk » uzerinde durmasıyla kazananıbe » recinesi hekimlikte kullanılan » bicimdeki bolumler » notunu veya numarasını vermek » soya cekim » uskure » doner sahne » cemaziyulevvel » pazara cıkarmak » soz bolukleri » tarihci » mubadil » harclı » maymuna donmek » cığır » koşe bucak » sarnıc gemisi » ustune yıkmak veya yıkılmak » ısıolcumu » commek » ozerkleşme » gorevden uzaklaştırmak » olculu bicili » calkantı » sozsuz oyun » sunturlu kufur » mezhepcilik » mutenasip » coğaltma » unvanı » mizacgirlik » cekemez » borc » surmeyi gozden cekmek »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.