tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokulmek » asyalı » gun doğusu » paca » zorun ne » gozu alışmak » sap yiyip saman sıcmak » celişiklik ilkesi » acak ecek » tuy » arpa guvesi » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » tesirini gostermek » ornekleme » turk » bayat » bulunan bolum kafa ser » receteyi yaptırmak » mulkî idare » surgen doku » fruktoz » cor » gozettirme » yukletme » guvenliği sağlamak icin yapıla » duğumlenmek » musevîlik » sıcaklıkolcer » munhani » penceletmek » lu » kokleme » bir bir veya bir de » goğus ingini » ruzgârlanmak » kin » donduruş » granduk » tu kaka etmek veya edilmek » mudurluk » arma ucurmak veya arma budatma » icki sofrası » bulgurlu kofte » dermanıkesilmek veya dermandan » olumsuzluk » acıklamak » yureği kaldırmamak » koruklemek » mektep gormemiş » kıskac gozluk »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.