tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baskalariyla barisik olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayağıduşmek » sertleşmek katılaşmak » cembersiz » cetele » payandalarıcozmek » gok yakut » cıtcıtlama » gercekcilik » golet » harac » iştirakci » ağzınıveya cenesini tutmak » sureduran » ozerkleşme » muziksever » ceribaşı » alâkayıveya alâkasını kesmek » gozunde tutmek » allah ından bulsun » caresiz » cokuntu » ustunde » acıklama » gittikce » yon vermek » yarayan cevresi oluklu kucuk » pacavra » pece » secmeler » arabist » fitne fucur » odetmek » kışgunu » setlic » ucaksavar » trampetcilik » kesmeden ustten gecmesini sağl » minibuscu » pencesiz » berat gecesi » onemsenmek » gufte » hızla batmak » cimlenmek » ok yaydan veya yayından cıkmak » gagavuz » şofor koltuğu » uc beyliği » hanefî » muzik bilimi »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.