tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tukenik » cimcek » sonsuz kucuk » baston gibi veya baston yutmuş » guz » icirilmek » allah ın belâsı » gol kestanesi » elle tutulacak tarafıyanı kalm » unluleşme » mulâhazat hanesini acık bırakm » guzlemek » karacaylı » goruşacısı » pazar yerine donmek » copurlaşmak » icmek » cacaca » inşaatcılık » surunme » ocağına duşmek » gumuşleme » on alım » done done » ağac kaplama » virtuoz » bugune bugun » yedek parca » tullenmek » moble » lutesyum » yuz goz olmak » dunyanın birşey i » carkcı » ak sulumen » usturmaca » turev » gorevlilik » sempervirens » katrankopuğu » yuzustu » yarasın » yemin icmek » calgı » coktan veya coktandır » işgostermek » kuf bağlamak veya tutmak » lık lik luk luk » tanrıile şeytan arasında surek » istihrac »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.