tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kâğıtcılık » icini ezmek » kotuye cekmek » butunleme sınavı » arlıarından huysuz huyundan v » golgeye yatmak » rn » curukluk » sağakce » on kol kemiği » ayağıalışmak veya alışmamak » muşteri » kuseğen » keyfini cıkarmak » kimine hay hay kimine vay vay » arac » oğrenilmek » bulunan bolum kafa ser » ceşnici » ıp ip up up » ustune yatmak » kostek vurmak » kotulemek » kapıalmak veya yapmak » ortenek » rahat kıcına batmak » dovuşme » duşunup taşınmak » percinleyiş » umidi boşa cıkmak » başaktorluk » yasakcı » bire vermek » ustune fenalık gelmek » kolelik » adamkoku » tuba » yuzeyinin her noktasına basınc » mulâkat yapmak » değişimli unsuzler » hat cekmek » ciğleşme » duzayak » İsvecli » reaktor » gıptasınıcekmek » figur » vergi kacağı » gok gurultusu » muştak »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.