tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucretlilik » kotucul » korler mahallesinde ayna satma » yuzer havuz » » trabzon hurması » muesseseleşme » onlem almak » yatak yorgan veya yatak doşek » kac para eder » evirmek cevirmek » allah senden razıolsun » vucutca » huvelbaki » camaşır değiştirmek » tuylendirme » hurmetli » ateşbacayıveya sacağı sarmak » kullanılır » cervişli » sayısınıallah bilir » halk muziği » gozunu hırs burumek » yamac » baksana baksanıza » sozu ağzında bırakmak veya soz » cizgilik » catma » yonelmek » onune gelen » mumkun mertebe » koken belgesi » ceşitli ogelerin perde aksesu » ozgun » od ağacı » coklarınca » bukulmek » tekduzelik » kozleme » gocebelik » kapitulâsyon » kimse » telhisci » ceşnileme » kara calmak » goz kulak olmak » yuzlu yuzlu » bromur » esir duşmek » sahabetci »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.