tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baskalariyla barisik olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuvertur » luk » ifrit kesilmek veya olmak » aksiliği ustunde » cekme » duasınıveya dua almak » dokmek » numayişkâr » kacmaktan kovalamaya vakit olm » muteyakkız » adî suclu » acmak » trabzon hurması » herkesin gectiği kopruden sen » portorluk » cağırmak » kralice » zn » harcamak » duzeltici » dunku cocuk » cınlatmak » kazdığıcukura veya kuyuya kend » suzucu » insanoğlu ciğsut emmiş » kavrac » ozensiz » cığa » sağdıclık » yeryuzu » gunah benden gitti veya gitsin » almanlaştırma » yuz tutmak » askerî ruştiye » soylenmek » arap sacıgibi » peşinde dolaşmak veya gezmek » sandıktaki sırtında ambardaki » gece işi korler işi » olcu bilimi » pece » gecinmeye gonlu olmamak » munkesir » acık bilet » ceyrek » cıkmak » guzelleştirme » şupheci » uyandırmak » ucmak »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.