tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıplaklaştırma » muhre » tavşana kac tazıya tut demek » murettep » cubbe » oldurulmek » kalafatcı » duşurmek » yururluğe konmak » kur a cekmek » suzucu » cussesiz » goz » kucuk » rukun » organize suc » cevirmek » şuphelendirme » sana vereyim bir oğut kendi u » koktencilik » gozune girmek » tacsızlar » umidi suya duşmek » muhreli » kargabuken » antikomunizm » yan pala zeydun » uvertur » bulgarca » kok boyası » kirec suyu » yontemsizlik » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » zayıf duşmek » sız siz suz suz » cıtırdayış » meskût gecmek » puruzlenmek » mustakil » musaade etmek veya buyurmak » goz bağı » feragat gostermek » bulbulleşmek » kın kin » parca almak » kok kırmızısı » sovgucu » veren silâhıbu hedefe doğrult » yukseltgeme » topculuk »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.