tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
emlâkcilik » ele gecmek » bağcubuğu » gunahına girmek veya gunahınıa » kopeklemek » himaye gormek » kopurmek » olumlu » elcilik uzmanı » cıtır pıtır » aglutinin » acık fikirli » gelinfeneri cerasus padus » cıkarma » dunya malı » cığır » bolumunden her biri sezon » unsuzunu gosterir » goynumek » koyu koyu duşunmek » obstruksiyon » ruzgâr tutmak veya tutmamak » carıksız » gozleri evinden veya yuvaların » bozukca » goruşulmek » olcu » alcılanmak » celişki » imparatorice » teamul » yureği ferahlamak veya hafifle » gobeklenmek » dovuş » gun yayı » zayice » inmek » cok fazlı » gozunu hırs burumek » semiyoloji semiyotik » rontgenci » hunersiz » gecinmek » okse » dokulmek » uc » goz boncuğu » olcuşturmek » gonul birliği » bir gun evvel »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.