tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baskalariyla barisik olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cilekeşlik » catkılı » goz erimi » gune doğrulum » oruc » goz goze » gonlu cokmek » cadır uşağı » koşesiz » surunceme » turlu şeylerden yaptıklarıve t » deprem bolgesi » tam ustune basmak » eşkenar dortgen » koktenci » uste cıkmak » hopurdetmek » birinci cağ » uzumu tilki uzumu » ağac cileği » isli kuf » yetiştirilen bir bitki lycoper » bu yuvacıklar topluluğunun bal » ceşitkenar » cercevecilik » gon » huvelbaki » bitkisi thuya » boluşum » partizan olma durumu veya part » celtikci » gecinmek » kuskus corbası » yonden » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » buro » kepce kuyruk » cekirdek kahve » c » ic donu » hic yoktan » bir deli kuyuya bir taşatar k » duğum duğum » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » gorunumlu » kız kacırmak » musmir » kılıc oyunu » n n » ici surmek »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.