tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yufka boreği » gorguluce » cekmek » cevirmek » kovanın ucuna yerleştirilmişme » ahıra cevirmek » ic yuz » coklukla » gozlu » lu » kampcı » carpım cetveli » gocer » dır dir dur dur tır » caldırılmak » gobekli » maden komuru » sıralıcumle » kılıc kuşanma » geciştirmek » kolesiz » kor bağırsak » vermemişveya vermeyince mabut » guneşlik » gun ola harman ola » illustrasyon » kupleği » yuz kızdırmak » jubile » vermek icin bir araya getirilm » vesveseye duşmek » davranış misal » doldurulmuşcam seramik veya c » temayul » universiteli » surme » gayrimunasip » donem » su veya soz goturmez » topcu » saat on bir bucuğu calmak » alevîlik » kok » camaşır deterjanı » luks » cor » batıturkcesi » numarasıolan » akrep » kucuk koyun buyuk ağası »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.