tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gencleştirmek » surumek » birinden buz gibi soğumak » cabuk » kulkedisi » on sezi » suslemek » kalıpcı » sacak kok » dili ensesinden cekilsin » balıkcıyaka » civi cıkar ama yeri kalır » sağakce » akşam guneşi » kantcılık » sarıgoz » stereoskopik cift » dunyayıharam etmek » pacayıkaptırmak » kontor » cayhaneci » germanofil » golge duşurmek » tuccarlaşmak » afrika cekirgesi » allah ın adamı » gumruklenmek » kancıkca » curuk » yuzune gozune bulaştırmak » meydana cıkarmak » gozlerini kapamak » ho » kucuk dalga » oyuncakcılık » on deyi » pencuyek » yurutulme » sescil yazım » hacamat etmek veya yapmak » tutun rengi » pomak » kuskut » derdini soylemeyen derman bula » mestcilik » l » pac » mandagozu » tel in mitingi » hafızıkutup »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.