tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
esir duşmek » karikaturist » saclarıiki turlu olmak » dost kara gunde belli olur » ilişkilerin butunu iktisat » desinator » yekûn cekmek » şarkısoylemek » toplumcu gercekcilik » cumhuriyetci » vaz ıhamil » direnc » gozu yememek » celenc » cenesini bağlamak » cuceleşme » uzerine gelen duvar ağırlıklar » tuneklemek » toplu calışma » pilic gibi » olan boceklere verilen genel a » kuluckaya oturmak veya yatmak » kırıp dokmek » muktesebat » gecmiş » barut fıcısıgibi » portfoy » soğuş » dollu doşlu » ne diye » başdondurucu » toplanmışbulunan bir sus bitki » ipini cekmek » gecimsiz » calışma » gozu dunyayıgormemek » ardına kadar acık » gayret dayıya duştu » yer bakır gok demir » dunyayıharam etmek » gonul cekmek » deve tuyu » susleme » şansıdonmek » başıbutun » gozeneksiz » tezekkur » adıcıkmak » kolay gele veya gelsin » duzlemek »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.