tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
adam sırasına gecmek veya girm » cemberletme » cala kaşık » toz » gulut » canım » dokmek » yivacar » gecmişleri » kazgıc » neşvunema » nazarıdikkatini cekmek » yunanistanlı » cekip gitmek » temettu hissesi » hayat gecirmek » kullî » gunun birinde » mutenavip » cocuk » kalafatcı » işguzarca » cılgına donmek » donumluk » beli cokmek » camaşır » muteallik » halk şiiri » dunya yuzu gormemek » recete » ustune olmamak » intac etmek » catlak zurna » izahat vermek veya izahatta bu » girip cıkmak » cifte » hukmunde olmak » gozu ac » lece » oru » calık » sanatcılık » ağzıacık ayran delisi veya bud » camaşır mandalı » cop arabası » başarıgostermek veya kazanmak » gozu dalmak » canına duşkun » olumluk dirimlik » cuval »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.