tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekişmesiz » mustakbel » satıya cıkarmak » kulucka donemi » vietnamlı » cadırcı » okse » nacar kalmak » kibar duşkunu » zıvanadan cıkarmak » duşun duşun boktur işin » cıkmak » le » kursu hocası » copur » oynakca » sacalama » nazileştirmek » koşe vuruşu » dağılmak » kokune kibrit suyu » dert dokmek » pala calmak veya sallamak » munhat » goz bağı » gokce » kucukluk » apoletleri sokulmek » ağırlık basmak veya cokmek » turkoloji » cakırdikenlik » azerî » basınclamak » nufuz ticareti » mezatcı » duzum duzum » oyle gelmek » muştereken » cektiri » bohca boreği » surekli olarak gidip gelmek » samî » bronşcuk » millî guvenlik » verkac » ekle » norotik kişilik » gerekce » katoliklik » kur acı »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.