tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bıcaklanmak » orumceğimsiler » hafriyatcı » cayhane » acıklanmak » demir tavında dovulur » sefalet cekmek » bıraktığım bıraktığı bağladığ » kopru kurmak » police cekmek » duşe kalka » yaşınıicine akıtmak » gundelik » hic değilse veya hic olmazsa » catallaşmak » orulme » capar » tahammul » izine duşmek » oncu » anadolulu » calkı » sa se » hayvan derisi » boyunca cocuğu olmak » inmek » omursuz » cerge » affınıdilemek veya istemek » sulfurlemek » parca » aslî duşunce » acık kapıpolitikası » ut » temeyyuz etmek » beyni sıcramak » gecmişola » boyle boyle » munkesir » oşur » ağac arac eğirmen kirmen » kacıncı » gecmek » kur an » cıkın » hışırıcıkmak » kopek balığı » icin icin yanmak » elden vefa zehirden şifa » dorduz yumrucuklar »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.