tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mustacel » cavmak » dağarcığıyuklu » ucretlendirme » supurge » kırıkcılık » gorev aldığıaskerî harekât » tumlec » kim kim » modulâsyon » keyfini cıkarmak » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » duzine » cekmeceli » terbiyesizlik etmek veya yapma » hıckırış » donmek » golermek » ayağının veya ayaklar altında » muruvvetini gormek » yuklem obeği » balıkcıllar » cabalama kaptan ben gidemem » uyelik aidatı » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » lop » kacan balık buyuk olur » el sozluğu » etmek » kaşıkcın » gecişim » marmara cırası » muhre » gorgulenmek » balıkcı » omurler olsun » mahrut » ust deri altı » mutegallibe » tıpkıcekim » yurekli » ustencilik » gercekcilik » ceşni katmak » numayiş » sumuklu » dilinden duşurmemek » super » sonuc niteliğinde başka bir bi » cıkıştırma »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.