tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baskalariyla barisik olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kok doğrayıcısı » carpılmak » uretim gucleri » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kucuk harf » nogayca » okceci » murettiphane » dinamitcilik » sungerleşme » turkleşme » ceyizci » ictepi » caca » kedi yetişemediği veya uzanama » faraşgibi veya faraşkadar » otonomi » acık hava » karesel bolge » iti oldurene surukletirler » ıskarca » ural dilleri » odunc alma » geciş » hukmu gecmek veya hukum yurutm » cızıktırmak » dalgıc tupu » sıcrama » munşeat » ermenice » masraf gormek » gun yayı » cıra dibine ışık vermek » balcık » koyluk » şartlıbirleşik cumle » yuznumara » emlâkcilik » bobrek » fırca cekmek » tahrikci » ucan daire » havadan sudan konuşmak » boğure boğure » nacar kalmak » kore » traktor » cicek soğanı » sovdurme » salcalık »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.