tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baskalariyla barisik olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lâf cıkarmak » dort dortluk » eşeği duğune cağırmışlar ya » uzlaşma sağlayan » şofor mahalli » tuyo » cokmek » ortmek » ote » suc duyurusunda bulunmak » başmufettiş » gorgu » pekiştirme unlusu » gunlu » havuc suyu » fluorışı » rustik » fesat karıştırmak veya fesat c » gozunu ağartmak » corapcı » yuzlenme » dort » facalı » bancolaşmak » dunya gozune zindan olmak goru » gumruksuz » muptezel » sancmak » kızılağac » tarhana corbası » icinden gelmek veya gelmemek » emniyet duğmesi » ramazan bayramı » işcilik » dede dedesi koruk yer torunun » calyaka » bolum » akılsız başın cezasınıayak cek » kim oluyor » renk koru » gulcu » mutecanis » teveccuh » donmek » kamcılayış » polemiğe girmek veya girişmek » zaviye » dolabı frijider » kullukcu » ramp ışığına cıkarmak »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.