tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baskalariyla barisik olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gondermek » nervur » mulk » cıkmaz » inhibitor » acılma » gorum » durdurmak » yoneltilmek » ilkguz » kocmak » gecmiş » domivole » bukme » beraberlik muziği » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » cengellemek » cemen » kaba turkcesi » goğus cerrahisi » duşman » ureme » cav » başına corap ormek » kahpenin dolu » eşyukselti eğrisi » pirinci cok su kaldırmamak vey » katışmac » kerem buyurun veya eyleyin » oru » cerkez peyniri » muhabbet ciceğigiller » sonmek » karga duleği » iki cenetli » cakşırlı » gecmek » cakmak » orge » serce parmak » fırcalanmak » cınlatmak » kurek ayaklılar » ceneli » surdurme » sune » sıcrama tahtası » gecmek » namutenahilik » kullanılır »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.