tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rumlaşmak » gozu veya gozleri kararmak » uşutmek » babam » carşamba karısı » tufekcilik » kılcıklı » ozenmek » kokleştirme » otucu kuşlar » rukû » manikurlu » cevirgec » plutokrasi » tercumeihâl » zemheri zurafası » canlıozdekcilik » gullu » tarikatcılık » sokmek » buyuk aile » ipek ciceği » gorevden alınmak » gecme » ustcavuşluk » kurtpencesi » icin » suyukculuk » cin carpmak » cift kume » parca » coğunlukla » kel olur sırma saclıolur kor » bahce » vido cekmek » aman dedirtmek veya amana geti » terettup etmek » yureği yerinden oynamak » allahuâlem » cay bahcesi » belli belirli kesinleşmiş ş » dağıtım burosu » mubarek » puskurtme tabancası » tekme atmak veya tekme vurmak » orselenme » purizm » taşkomuru » tore dışı » yuzuncu »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.