tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için baskalariyla barisik olmak tıklayınız. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
konvektor » başlangıc noktası » kâğıt gibi olmak » cil » antrenor » echel » komurleşme » ozguleme » gocurmek » cinke » dişine gore » muemmen » mutlakcı » gumuşservi » susleyip puslemek » aralarınıacmak » huzun » gonder » tek cenekliler » secilmiş » abacıkebeci ara yerde sen nec » cingene pembesi » muzik corner » k » iskeleti cıkmak » koşeleme » el cabukluğu » mudevven » gecmek » coğu kez icinde yapıkalıntılar » keskin gozleriyle cok uzakları » istediği gibi at koşturmak duz » abbas yolcu » cizgi » aklına duşmek » yumruğuna guvenmek » acımlanma » muhurletme » tebessumsuz » cift zamanı » dolap beygiri gibi donup durma » gozlerini kan burumek » cozum » cokuntu » catılmışkirişsistemi » duğum vurmak » kaca patlamak » yularıele vermek veya yularıka » acılmak » taayyun etmek »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.