tdk sözlük TDK Sözlük

 

baskalariyla barisik olmak

baskalariyla barisik olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • baskalariyla barisik olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz baskalariyla barisik olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük baskalariyla barisik olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciceksimek » kumeleme » kuşcubaşı » niyetci » kullanıma hazır duruma getiril » zengin arabasınıdağdan aşırır » murebbiyelik » camaşır dolabı » kornişcilik » teessuf ederim » acık » ele gecirmek » c c » yaşama cabası » on lisans » fizik gucu » omur » kukla » İngiliz sicimi veya ipi ile as » gozetleyici » korku dağlarıbekler veya aşırı » cakmak » guvenoyu almak » seckinler » zift yesin veya ziftin pekini » gubre gazı » kılıckuyruk » soylemek » aluvyon » boceksavar » kul olmak » gucsunmek » iclenme » bir şeyler bir şeyler » cap » kirecsizleştirmek » cıkarmak » kalbi parcalanmak » benlikci » paha bicilmez » cacaronca » munadi » anglikanizm » devre mulk » comar » s s » ve katımadde » buna değdi idi buna değmedi id » un » ahkâm yurutmek »

baskalariyla_barisik_olmak hakkında da bilgi ve baskalariyla_barisik_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. baskalariyla_barisik_olmak nedir ve baskalariyla_barisik_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.