tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bayındır olma durumu umran tıklayınız. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gercek kişi » cimek » goz erimi » yapılan cıkmaz yazıveya resim » temiz yurekli » pusur » uryan » kemik parca » cıbanlaşmak » beyni sıcramak » el ile elle tutulur » koleniz veya koleleri » nargile tutunu » bir soy » surme » gorgu » icine su almak » nufuzlu » l » dipciklenme » gurultu cıkarmak etmek koparm » kokcuk » gununu beklemek » zumre edebiyatı » gerilim olcumu » soze karışmak » kebapcı » maketci » goruşturme » pence penceye gelmek » muzminleşme » beli bukulmek » cekişe cekişe pazarlık etmek » orneğin » briketci » prescilik » olcu almak » sodyum fluorit » yuzu gulmek » gudeleme » yalıngoz » piyasaya duşmek » ozdeştirmek » ozgunluk » ahreti veya obur dunyayı boyla » muhurlemek » gonul belâsı » cizin cizin » kepce » arapca »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.