tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bayındır olma durumu umran tıklayınız. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cep harclığınıcıkarmak » ote gun » hint kirazı » alın catısı » urkusuz » gayrimusavî » gozuyle tartmak » uykusu kacmak » unlu » bust » yakasıacılmadık » turel » hizmet ici eğitim » si » kıskac » ınca ince unca unce » ustun yapım » gore » dışgucler » gencleştirmek » faca » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » almancı » reisulkuttap » ne alıp veremiyor » muteselli » ne denir veya ne dersin » acık sayım » kaldırım muhendisi » salcalamak » uslûpsuz » kalmak » capar » bukme » copurluk » gun doğmadan kimliği soylenmez » ceşnicibaşı » malı meli » şipşakcılık » cifte vatandaşlık » cınlamalı » gosterge » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » konduktor » acısınıcekmek » tesaduf » yuklenmek » ayın on dordu gibi » ekmeğini cıkarmak » canına gecmek canına işlemek »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.