tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bayındır olma durumu umran ziyaret ediniz. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
değirmen taşının altından diri » saltanat surmek » capraza almak » cekişte » yer yer kazıyarak alttaki renk » kasınc » kacmak » savul savulun » yuruyuşduzenlemek » gocer » cağrıcılık » dişeti damak unsuzu » tuvaca » elden gecirmek » pusurlu » incir cekirdeğini doldurmamak » gomlek değiştirmek » fair play » cerge » yukleyici » suru » anca beraber kanca beraber » tufek atmak » uslûplaştırmak » bir kapıya cıkmak » sandıkcı » acısınıcekmek » borclandırma » calpara » gozune hicbir şey gorunmemek » duşes » calışma gunu » beyanat vermek veya beyanatta » sozu mu olur » kuru soz » uşutmek » kan ter icinde kalmak » duz » otostopcu » cevrinti » acık ağızlı » deme » ayın on dordu » ağlayanın malıgulene hayretmez » cıngırak » berberî » katma butce » kalbi carpmak » hukum » aslan sutu »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.