tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bayındır olma durumu umran tıklayınız. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
brehmen » alcak » sacına ak duşmek » eğmecli » dokulmek » gıptasınıcekmek » daha bircok şeylerin yapımında » sun » gepgenc » moblesiz » duzeltme işareti » curuk para karşıtı » mozaikci » vucut ısısı » adınıanmak veya anmamak » ustelenme » elektrometalurji » arac » cıplak maden » ateşten gomlek » arabanın on tekerleği nereden » bir yiyip bin şukretmek » facetalı » dort ustu murat ustu » alcalma » icyağı » mucerrep » tuyleri urpermek » adetimurettep » murdum eriği » dayanamamak » cubuksuz » cıkma » emmec » icme » utanc duygusu » kin » yakışık almak veya almamak » şekle sokmak veya koymak » civileme » biri veya bir şey icin olumsuz » oksuruk otu » cuzdan » koreltmek » gecirtme » etcil » milfoy » azap cekmek » meydana cıkmak » camurlukculuk »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.