tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bayındır olma durumu umran tıklayınız. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sublime » sutsuz » sutlu » notrluk » oğretmen evi » uzgulu » adam sırasına gecmek veya girm » sa se » sarıcalı » olumsu » acık hece » sukût ikrardan gelir » oykuleştirmek » sarayda veya zengin konakların » tore dışı » kutuphanecilik » purceklenme » un corbası » kaşyapayım derken goz cıkartma » elinde var » koleleşme » ayrılmışalan » memleketcilik » kabuğundan kinin cıkarılan bir » basınc » felemenkce » ne hâli varsa gorsun » doşemci » gonlu akmak » gobek adı » ici kan ağlamak » guc birliği » dutturu » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » dovmecilik » buyu yapmak » an ane » cocuğumsu » regulâtor » yeğenim » hint avrupa » su » borek » recetesiz » altına etmek veya kacırmak » matematikci » ıslahatcı » turkulemek » ustunden şu kadar zaman gecmek » curuk »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.