tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bayındır olma durumu umran tıklayınız. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boşluk » tetik bulunmak veya tetikte bu » ustten » cifttekercilik » teşrifatcı » mueddep » mor renkte lâden bitkisinin bi » cirkinlik » zehir sacmak » sacıştırma » soz atmak » kıpık gozlu » cucuk » an ane » işleri ve dışişleri bakanlıkla » cıktı » caycılık » işteşcatı » fare deliğe sığmamış bir de k » civitlenme » mezur » gul gibi » marşmarş » kopoğluluk » veya ağzının icine bakmak » gocebelik » buyuk lâf etmek » dort ayak » oylece » goruşbildirmek » sır vermek veya sızdırmak » ciceksiz » dipciklenmek » goz altıkremi » cift dikiş » surtup durmak » yureği yufka » davayıileri bir tarihe bırakma » guneşyılı » icatcı » odun ozu » hur » kor ağac » koprucu » bulbul gibi konuşmak veya okum » sacma sapan konuşmak » ateşboceği » dy » gureşci » gonc »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.