tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bayındır olma durumu umran tıklayınız. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gul gibi bakmak » kirec cimento gibi şeyleri su » aklınıkacırmak » zucaciye » uscu » ofkesi kabarmak » cene yarıştırmak » kuspe » şolen » cakaloz » uste » işaretci » cesaret gostermek » ayrac » sun îlik » cadır kurmak » catallanma » yuksek » cakışmak » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » cur etkâr » kafasından gecirmek » ucuşmak » oğleyin » cavlı » hastalık almak hastalık kapmak » gonlu olmak » kalite kontrolu » don yağı bayağısıcaklıkta kat » uckâğıt » değişen arac » ne oluyor » celme » cark cevirmek » yuzune kan gelmek » gormek » aramca » kapanmak ortulmek » catırdamak » goreceği gelmek veya goresi ge » acık » cıkarma » restitusyon » kahrından olmek » donme » etanol etil alkol » surum » gıllugişli » pekiştirmek » mancu »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.