tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bayındır olma durumu umran tıklayınız. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucmak » birinci gelmek veya cıkmak » sonradan gormelik » kriz yonetimi » uvey oğul » goz » ovunc cizelgesi » su yuzu gormemiş » ortmek » bağ » tepe acısı » kacırmak » buğday surmesi » guneşkremi » buyukayı » kulek » gecici » kur » muhakeme yurutmek » flâman » ders gormek » son gurluğu » ırakgorur » urun » tespih cekmek » kulac » tutsulemek » enayi dumbeleği » mineral » duşunceli » duşuk » tuzsuz durgun su ortusu » gozum gormesin » gocmenleşme » sucsuz » sonuc niteliğinde başka bir bi » goruntu » oykucu » ıslak sıcan » tek tuk » zevk icin » cankurtaran yok mu » zurafa » koşeye sinmek » şupheye duşurmek » kantarın topunu kacırmak » falakaya cekmek yatırmak vurm » ders ici » bu gozle » ikiyuzlu »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.