tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bayındır olma durumu umran ziyaret ediniz. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
niyetci » ilce » sublime » mucize gostermek » eu » tanzimatcı » ipekcilik » kulağınıacmak » ayrılmışalan » serde var » unlem işareti » duşun duşun boktur işin » nakliyatcılık » cirişlenme » cevirmek » gecim kapısı » purtuk » cıkmak » sakın ha » apoletleri sokulmek » catal » bicmek » duzgunluk » cisenti » kılığına ceki duzen vermek » ut » afrika cekirgesi » muderrislik » vucuda vermek aşıyapmak » rezil rusva olmak veya rezil k » arkac » harbiye nezareti » şakaklarıağarmak veya beyazlan » fusun » butun » dostca » sescil » catıklaşmak » kızılcık receli » dalkavukca » surundurmek » statu » duşman » ackı » uzerine gelen duvar ağırlıklar » oğretilerin genel adı akliye » orgutleme » kotuye cekmek » guveniş » sutliman »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.