tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bayındır olma durumu umran tıklayınız. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oltu kebabı » chamaeleon » gencten » harf cevirisi » dâhiliye mutehassısı » kına yakmak koymak surmek vu » inmek » alnıacık yuzu ak » dutturu » mes uliyetsizlik » kucak cocuğu » pesus » turbin » restitusyon » ayaklarınısurumek » pof » dort yol ağzı » dokum » dovmecilik » bayramîlik » hukum surmek » cevir sesi » musevvit » bocek bilimi » ici cız etmek » tahsil gormek » inanılan iyilik kaynağı » dumbelek » odunsuz » odevlendirme » capalı » yan tumce » kafasıorumcekli » ceviz ici » gol kestanesi » suline » acık duşme » katılmasıya yapılan secim » kulupculuk » gormek » afi kesmek satmak veya yapmak » gonulsuzce » dur » stereoskopik cift » kamerunlu » gobel » kemiğine kemiklerine kadar » canak » avar » kostekleyiş »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.