tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bayındır olma durumu umran ziyaret ediniz. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uleştirimli tuze » sacına başına bakmadan » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » ne dağda bağım var ne cakalda » gecersiz » yuzsuzluk » tanrıkayrası » doşetilmek » ağabeylik etmek veya yapmak » canım dese canım cıksın diyor » hunsa » olur musun oldurur musun » icerik » kosteklenme » cehennem kutuğu » partikul » ozlu » odenen prim karşılığında bu iş » ciğnemik » guzellik » duello » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » turk kıyması » uzgunluk » secmek » citari » acıklaştırmak » ruşvet yemek » gecmek » virtuozluk » cene cukuru » gonul bağı » ozel girişimcilik » oduncleşme » gozleri acılmak » kendine gel » buyu yapmak » bayrak acmak » dırt dirt durt durt t » yuzme havuzu » munharif » koşe donucu » yapay bobrek » allah ım » kupeşte » kacta » kopekleme » ummî » catkılık » surumek »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.