tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bayındır olma durumu umran ziyaret ediniz. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuskunluk » ankara kedisi » romork » ciceklendirmek » şovalyece » ustunde toplayamayan gafil » sungulemek » odetme » yuzune bakmaya kıyamamak veya » surrealist » duğmeli » itibar gormek » sokmek » uruşmek » sokturme » olusunu opmek » sormak veya sorması ayıp olmas » orgu » birbirinin ağzına tukurmek » gozune sokmak » boru ciceği » gulmece » ut acıcı » atlas ciceğigiller » cevikleşme » carliston marka » yahudi » sutsuz » cene yormak » yukseltmek » oksuruk otu » icimli » lâfıgecmek » davranmak saygıgostermek soz » ağac ebegumeci » rontgen cekmek » duzen vermek duzene koymak vey » soz dalaşı » cıkışma » yelken acmak » imtizac » ozentici » acelya » cimlenmek » madagaskarlı » mektep cocuğu » subvansiyon » işi cıkmak » as » gunluk »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.