tdk sözlük TDK Sözlük

 

bayındır olma durumu umran

bayındır olma durumu umran kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bayındır olma durumu umran hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bayındır olma durumu umran ziyaret ediniz. uludağ sözlük bayındır olma durumu umran başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
isteğinde direnen kimse » zihni bulanmak veya karışmak » sokmek » trafikci » departman » yucelik » yasak bolge » gun balığı » ulkesel » penceleme » tefessuh etmek » ses cıkarmamak veya etmemek » harezmî yolu » gomulduruk » durum » fırcalatma » koh » mucbir sebep » urkeklik » soz getirmek » allah bin bir bereket versin » allah dağına gore kar verir » kafasıcatlak » antep fıstığıgiller » cingeneleşmek » cevikleşme » yuz vermemek » on damak » banco » gecerli » cinko » imalâtcı » cakma » goturu » oldurmek » gozu sulu » uykusu başına sıcramak » goruşturme » gun ola harman ola » okuz » dunya goruşu » soz tutmak » nobet » gumuşcun » soğukca » indukleme akımı » su » produktor » aracılığıyla duymak değmek e » papirusgiller »

bayındır_olma_durumu_umran_ hakkında da bilgi ve bayındır_olma_durumu_umran_ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bayındır_olma_durumu_umran_ nedir ve bayındır_olma_durumu_umran_ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.