tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kervankıran » cabuk parlayan cabuk soner » tuylu » makine cekmek » ucuc boceği » edatlıtumlec » coreklenmek » batıturkcesi » mirac kandili » suslendirme » uzatılabilir » tespit etmek » gonlunu celmek » haziran boceği » lutfeyleme » izin cıkmak » tukurduğunu yalamak » oz kedi balığıgiller » gozden duşmek veya duşurmek » ırgat gibi calışmak » uşuntu » gumuşlemek » yuk olmak » cirişlemek » almanlaşmak » cavlan » coccothraustes » oruluş » immunoloji » gulle atma » uzunlamasına acılan oyuk » korlenmek » gunahsız » mureffeh » getirmek hazmetmek » iki soz bir pazar » istenc » olumle burun buruna gelmek » oluşturduğu demet » paraşut ile atlama » ciftelemek » temizlikci kadın » utancından yere gecmek » berat kandili » eğri bakmak veya eğri gozle ba » celikleştirme » duşleme » hoşgorusuz » bak » basıldığında duyulan kımıldama »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.