tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guneşsel » taktir etmek » yalancıcıkmak » ciftleştirmek » eklemek karıştırmak ilâve et » hunersiz » pupa yelken ilerlemek gitmek » duzum duzum » ozleme » ız » ana sozleşme » zararına kazanc sağlamak » dokuntu » buro » yuksek perdeden konuşmak » toplumsal butunleşme » husran » sa se » ciğnemeden ağız icinde evirip » oh cekmek » yarıkubik » harcsız » oğrenci bileti » bir cicekle bahar veya yaz olm » cuvalcılık » uskure » cilek » ust diş » goz » calmak » soylence » cav » ozseverlik » coğaltmak » curuk carık » cumleten » gonullenmek » sozcuk vurgusu » yuklemek » parcalı » gonul hoşluğu » gunluk » siyanurik » cozulum » gosteriş » guzellik » pusku » icin icin kaynamak » vezikul » ictenlikle »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.