tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vergi kacakcısı » kurtun » boşluk » mış miş muş muş » ilâclı » boluk boluk » kupelik » gonendirilme » cayır otu » suzulmek » olumsek » parca » duello » derinlik olcumu » calgıcılık » faaliyete gecmek » i tutmak » tac atışı » âlemşumul » şal orneği » gobek adı » ciğ » hukûmet » atladıgecti genc osman » goz bebeği » mujde » efendime soyleyeyim » universiteler arası » kor şans » onleyici » almancı » şupheli » funda sıcanı » murebbiye » yollara sokaklara dokulmek » dortnal » kaba duzen » gulecen » cezayir menekşesi » vak anuvis » sonum » ay cekirdeği » unlem işareti » ruşvet yemek » cakal eriği » gunduzcu » kumes hayvanlarını urkutup kac » acık taşıt » ceşitli ogelerin perde aksesu » ozel televizyon »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.