tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ananın orekesi » cetrefilce » plânor » toprağa duşmek » elden duşme » kargılık » benlikcilik » konuşma gucluğu » ezogelin corbası » oke » horoz dovuşu » cevikleşme » elinden işcıkmamak » calıidi cırpıidi evim idi ya » duduk gibi » pic » başkıc vurmak » hint kumaşı » cam sakızıgibi » macar salamı » aracı » dolambaclı » kulce » bu yuvacıklar topluluğunun bal » suzulmek » yureği rahatlamak » catladın mı » celik » oncul olmak » fotoğraf cekmek » turkiye turkcesi » buyuk elci » kelime turu » orta cağfelsefesi » cin carpmışa donmek » ali nin kulâhınıveli ye veli » cıkmak » supurge otu » ceneli » tumsekli » celenk » ici beni yakar dışıeli veya s » faaliyet gostermek » gecmek » musevvit » gelinlikci » goturmek » ıncı inci » verilen tek ve eşit bir varlık » doğunme »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.