tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcunmek » gomlek eskitmek » başına gecmek » başoğretmenlik » buyuk şehir » anlıkcılık » yedi gomlek uzak olmak » diplomasıolan » masıyla mesi bir olma » cıban başvermek » us » menu » mutehammil » gunu birliğine » cevrelerine saldıklarıkendiler » sozsuz calınan parca » orneklemek » buyuk anne » acılma » meşhut curumler mahkemesi » verilen unvan » kuf bağlamak veya tutmak » bıcak gibi kesmek » ic pilâv » suvari » cav » tehevvur » civit otu » ici ısınmak » korleniş » oğrenci kimliği » İzinli olma durumu » kul » sungu » ihrac etmek » beklenmediği umulmadığıveya c » dokuz ayın carşambasıbir araya » gobeklenmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » duzlem » dokulmek » cergeci » recete » monitor » tesellum » turemek » kor duman » calmak » kıyamet gibi veya kıyamet kada » mumeyyizlik »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.