tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
usulsuz » bilincsiz » busbutun ortadan kaldırmak ici » pece » kume » o o » golge olaycılık » olmuş » kalifiye işci » durdurmak » anlamında ikileme oluşturur » muleyyin » catma » popularite kazanmak » descartes cılık » ozut » koruma unsuzu » duduk » gufteci » tulbentci » cileden cıkmak » kabuk yonetim » duşunce » muzmin » puskurtuş » yuzyıllık » celişmezlik ilkesi » bulbulleşmek » cağ » tebellur » kaşının altında gozun var deme » ciğindirik » kıskac » tecavuz etmek » oğretiş » ağız tutunu » boşinanc » her biri mesame » pencesiz » koyu koyu duşunmek » gureşmayosu » addan tureme fiil » hacamat etmek veya yapmak » yukselme » bir arpa boyu gitmek veya yol » da de ta te » gelip gecmek » kirec fabrikası » cok tasım » İcine karışan demir hidroksit »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.