tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciğnenme » omuz opuşmek » denir » mulevves » yahudi baklası » sinema endustrisi » cok seslilik » karalâhana corbası » diz cokmek » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » ağır aksak yurumek veya gitmek » yuruyuşe gecmek » acık kapıpolitikası » cıkmalıtamlama » dilediğiniz gibi » şeytan durtmek » sakınılan goze cop batar » goynumek » ul » ofke topuklarına cıkmak » tovbeler olsun tovbeler tovbes » kaba turkcesi » acık » ictima etmek » cağanoz » tıngır sac elim hamur karnım » darac » rağbet gormek veya kazanmak » sağgorulu » temizlemek » cırpıcı » ici ısınmak » olcek » yaza cıkmak » onleme durumu » perşembenin gelişi carşambadan » goz akı » aksi tesaduf » oğrenci » ac karnına » carpışma » fizikci » duğum ustune duğum vurmak atma » goturmek » saltanat surmek » protestan » omre bedel » ay tutulması » kıt a sahanlığı » yangınıkoruklemek »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.