tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boluk » tecahul etmek » yuzleşmece » ulkudaş » cabası savaşım » ahbap cavuşlar » huyu huyuna suyu suyuna uygun » aclık cekmek » kir goturmek » balcık » parcacık » tasar cizimci » yuksuk kadar » koşegen » geciliş » obur dunya » ozdeşlik » istifci » denizcakısı » by pass » yonetim » işkilli buzuk dingilder » kavlıc » nesturî » ay gun yılı » kabına dokmek » oluşmuşmotorlu arac » guneşhayvancıkları » surtuk » tırnak suruşturmek » cekilme » suslu uslûp » yuruk semaî » oyle olsun » urbanizm » kanavice » allah kerim » mubarek otu » bukumlu » kırkgecit » ara konakcı » cıpır » akcıllaşmak » acınım » ticarî tuketim » kultur gocu » celtikci » surgun gitmek » cozmek » oportunist »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.