tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kapının ipini cekmek » parcalıbohca gibi » gomulmek » almancı » sertleşmek katılaşmak » cekimli » tecrube etmek » buyuk » i » kronikci » icine doğmak » duz » meddah sanatı meddahın işi » bakır sulfat » guneydoğu » derme catma » cizik » tekduzeleşmek » yureği kabarmak » yuzu asılmak » mezur » icli » mtırak mturak » kunk » gecimsiz » pabucu buyuğe okutmak » davranmak saygıgostermek soz » yukleme durumu » yapılan cıkmaz yazıveya resim » civilenmek » ayrılan kimselerden kurulu der » hukmu var veya yok » yontem » cadırcı » bicim bilimi » ove ove » ciğin » gul » oda » zorunlu oğrenim » mumteni » cıt yok » kooperatifci » suzeni » sarımsağıgelin etmişler de kır » şuphelenme » nervur » koprucuk » donuşluluk » lup »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.