tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyuk sozume tovbe » boşluk » suzulmek » tavan supurgesi » tapıncakcılık putperestlik » tenezzuh » caca balığı » sozu ağzına tıkamak » nispet vermek veya yapmak » sirkuler » kahkahayıbasmak koparmak veya » koreltmek » ya ya » gufteci » acıktan » umidi sonmek » toplumsal butunleşme » cozunme » guducu » kosnu » tek hucreli » gecirimli » oğutcu » ikili kok » oluşturduğu donme eğrim cevr » bordur » terennum » uste vermek » kırıkcılık » acmacı » sun î tahta » bilgiclik » oğutme haznesi » recine kanalı » ucuk » cavdar ekmeği » kasketcilik » dumbelekci » on soruşturma » ders ici » caldırılmak » top surmek » kolan cekmek » msı msi » iyi gun dostu » ceşme » temettu hissesi » muhmel » herkes kaşık yapar ama sapını » gozleme »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.