tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eli ermek veya ermemek » gucluk cıkarmak » robdoşambr » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » şukur » ay orumceği » donbaba » civi » midesi ekşimek kaynamak veya y » kanavice » bicim » sac » dışa donuk » bucuk » işkembeden atmak veya soylemek » cıkılan catkı » gozunun onunden gecmek » acık yurekle » duğunsuz » gokyuzu » guvenliği sağlamak icin yapıla » kostekleyiş » besiye cekmek » nalca » acısal yol » ustunsemek » gunluk » hacamat etmek veya yapmak » gerceğe aykırılık » kadehcik » coğurcuk » midesi veya ici ezilmek veya k » tokezlenme » yuzu gulmek » aşık atmak veya aşık oynamak » yuzlenmek » rahat kıcına batmak » bektaşî sırrı » l l » bitkisel veya hayvansal madde » suslenmek » oldurme » lâf cıkarmak » oc almak veya ocunu almak » cevir kazıyanmasın » cadırcılık » ustune ustluk » karadağlı » krater golu » calgıc »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.