tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
genizden konuşmak veya cıkarma » kan canağıgibi » eğik duzlem » ucukluk » uzerlik » kulâh » bağlayıcıunlu » uzum şırası » mutevelli » gormek » ekip bicmek » cemen » oğutucu » kuru gurultu » yugoslavyalı » yureği parca parca olmak » bicmek » yasa cıkarmak yapmak veya koym » cevre bilimi » penceleşme » teamul » kopek soğanı » yavaşca yavaşca » iki cami arasında kalmışbeynam » gunebakan » cemkirmek » bolutlu » ileri veya one surmek » elden kacmak » catışmak » ceperli » devenin başıpapucu veya nalı » cek » cıkmak » şovalye ruhlu » cakma » irilerine kanal izmariti denir » ozel girişimcilik » caycı » iceriden evlenmek » yaltakcılık » kacak » orucsuz » keyfinden bayılmak veya dort k » cağlamadan catlamak » ustune yatmak » buyurun cenaze namazına » mantar ozu » cokelek » usanc getirmek »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.