tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ikide bir veya ikide birde » moritanyalı » soz anlayan beri gelsin » gun kavuşmak » putur putur » merak etme k kalın okunur » gozenek » şuphe » ackı » azerî » tutamac » gozlerini bayıltmak » calkantı » takipcilik » buyumuşde kuculmuş » etci » ayağınısurumek » boylelikle » uşutme » cayır otu » cıkmak » ruşeym » başakcık » oncelemek » gumburdemek » dillerde dolaşmak veya gezmek » gor bak » cırpıntılı » alnıacık yuzu ak » hamursuz bayramı » kotumser » aştaşınca kepceye paha olmaz » unlu uyumu » sudan gecirmek » gozune karasu inmek » doğen » yureğini pek tutmak » alufte » secmeci » gorunumlu » utuculuk » fluorışıl » ay » balkanolog » ağrılarda goz ağrısı her kişi » ciftcilik etmek » doğuşculuk » ic hastalıkları » kırımlı » metal parca »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.