tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
deli danalar gibi donmek » oduncleşme » yuzunden okumak » cıkrıklı » acık sarı » sungulemek » paylaşmış benzer odevlerle yu » azrail e bir can borcu olmak v » ada » suflor » sutsuz » catır catır » kustahlık » yureği parcalanmak » borc yiyen kesesinden yer » coğdurmek » duzme » cumbuşcu » kışdonemi » gosteriş » yureği kanamak » obur » turkceleştirme » caldırılmak » tatlısu frengi » cıl cil » acıklatma » yakıt gostergesi » goze gorunmek » duduk » gozu cıkasıca » yuz cevirmek » oteki » ceşnileme » olusu ortada kalmak » mezar kackını » oluşturduğu siperler borda ka » abdal » tekabul » tecrubesi olmak » yusru » sutlenmek » dondurulme » plutokrasi » gozune uyku girmemek » tabiatustuculuk » cekiver kuyruğunu » ici » kulhanbeyi » yapılmışalet »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.