tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ana kralice » imtizac » gaz olcumu » uclanma » bahcesi » madagaskarlı » bohca » ozluk işleri » gucu ipliği » beşyuzluk » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » ulkuleştirmek » bir şey soylemek » bazlamac » iceride olmak » figuran » i tutmak » kacıncı » bağlantısız ulkeler » tekellum » transfuzyon » allah versin » altayca » kafayıtutsulemek » elin veya âlemin ağzıtorba değ » bir abam var atarım nerede ol » adamına duşmek » ihsan etmek veya buyurmak » yuz surat davul derisi yuz sur » eti ne budu ne » tebaruz » on secici » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » soğutluk » carmıh » ensulin » kerpic » cadır tiyatrosu » bir goz gulmek » dovunmek » ici cekmek » cizecek » duyun » brahman » anlamaya yarayan sınama » gibi şart niteliğinde olan bir » sicilyalı » nobetleşe » yavaş » bulunan iki dairesinden her bi »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.