tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
piknik tupu » boncukcu » ateşparcası » cın tutmak » soğuşluk » naturalizm » elekten gecirmek » ağılıbocek » bıcık » tac giymek » yuz » derdini marko paşaya anlat » bortuk » celiğe su vermek » bir arpa boyu gitmek veya yol » botanikci » gozleri velfecri okumak » oz beslenen » turlu şeylerden yaptıklarıve t » dovdurtulmek » yalvac » son ses duşmesi » guneşli » yoğurt ciceği » cizin cizin » cıkılanma » yedekci » acık yurekli » cakmakcılık » uretimlik » gumbedek » cağıltılı » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » surtunme » koruma unsuzu » sağlık gorevlisi » gozu bir şeyde veya bir şeyin » surmelik » kıt a sahanlığı » gobeklenme » suratından duşen bin parca olm » cayırmelikesi » şerbetcilik » ne gune duruyor » goruntu » icine su almak » cıkışbelgesi » korpelik » sanatcılık » karagul »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.