tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
detektor » opuş » salca » bulbul » kume » yuzyıllık » guvec » yapıldığında zararıdokunacağıd » cok » evlenmelerinde yasa bakımından » guncelik » uslûpsuzluk » tarcın » gurleme » maddelerden oluşan varlığın he » şoyle bir » jimnastikci » guzey » hanbelî » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yerleştirilmişcift camdan oluş » gozlemcilik » gunlukcu » kıl kecisi » yarayan kuru ince yaprak » bicimini alır hidrojenle oksi » duk » secim bolgesi » en kucuk birliği goze » basınclamak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » korkak bezirgan ne kâr eder ne » pecenek » ipek boceği kelebeği » hakikî » duyuustu » obek » kup şeker » kucuk dil » kopek uzumu » birleştirme montaj » kumbet » gozlem evi » acıkcası » davulu biz caldık parsayıbaşk » yuzune hasret kalmak » guven mektubu » cerceve anlaşma » durme » dort ayaklılar »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.