tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sinemacı sinemanın ceşitli ko » fuzeatar » bicimde saplı obur ucu yassıo » dorduncu cağ » ozletmek » anka » gosterilme » ustune yormak » tuylu meşe » tasa cekmek » cekmek » olcuşmek » şerbetci otu » cengellemek » ayağına veya ayaklarına kapanm » rus » ağzına surmemek » olculer » kalem acmak » cocuklu » mumessil » karışım » ayağıveya ayakları suya ermek » bordur » kureselleşme » doşeyici » kumeleniş » ici sızlamak » sonuc niteliğinde başka bir bi » dol vermek » cırpınmak » kandil ciceği » darulbedayi » iş ar » skandinav » goğus hastalığı » ilginclik » uclu bahis » genc » ozel teşebbus » vergi kacağı » adam icine cıkmak » amerika armudu » kerteriz almak veya etmek » nonfiguratif » arnavut » korukcu » cevirme » kona goce » patlangıc »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.