tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icin kullanılır » eşelemek işi yapılmak » bicimsizlik » mukemmellik » cozucu » kozleşme » arabistik » kornişci » birleştirme montaj » alka evli » şeref sozu » oğle uykusu » bahcesiz » alıp satmaz gorunmek » docentlik » itin gotune veya kıcına sokmak » gollemek » kulaclayış » meydana cıkmak » tecahul » oruklemek » uzerine cullanmak » turnayıgozunden vurmak » gundeme getirmek » sutune kalmak » catıldamak » cart cart otmek » nasihatcilik » bulunan bolum kafa ser » cifteli » kamcıbaşı » kireccil » acem » notr » somurmek » cevrilme » sıcaklıkolcer » gocmek » gucun » sonuc niteliğinde başka bir bi » ozdeş » cam goz » suolcer » catıklık » catıcı » carşafsız » cebirsel formul » hol » muttehit » ceşnileme »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.