tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fırıldak yapan veya satan kims » uzerine gelen duvar ağırlıklar » acıklığa kavuşturmak » difuzyon » başdondurmek » gulunmek » acıklanmak » acısıcıkmak » serce parmak » anasınısat veya satayım » can » alt ust boreği » ust perdeden » acıklıkolcer » kıctan bacaklı » hareketlerinde tutarlı sağlam » cıngırtı » oğurmek » eline su dokemez » eğir koku » lâhavle cekmek veya okumak » suzulmek » kapanice » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » allah vermesin » muzeci » omuz opuşmek » tekâsuf » başından gecen olağan dışıola » ık ik uk uk » gozlemci » dalga cukuru » kararmışve sertleşmişinsan der » parcacık » durt » centmek » acınım » guneşcarpmak » hint kirazı » cok buyumek irileşmek » sur at » tebeyyun » koruksuz » su » kure kuşağı » tuylendirme » haber salmak veya yollamak » sozu kesmek » icler acısı » kacırmak »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.