tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tutunculuk » arasında den başka anlamıyl » subjektif » ongorulme » dunya kadar » temiz kanıda vucuda dağıtan or » zuyuf » parcalamak » goze batmak » eline gecmek » fır donmek » donme » yıkmak amacıyla cekmek » gormemiş » faaliyete gecmek » cıkıntılı » ilgecli tumlec » guzel » yerleştirmek teşhir etmek » guvercinlik » murtesem » goz goz » kırıp gecirmek » kulakcık » civileme » ustune yıkmak veya yıkılmak » turkucu » ozgecilik » durumunda ayrılabilen parlak b » mâni i » yer cucesi » ticaret hukuku » cıkın » boce » zubde » civisiz » produktorluk » kose buğday » uzme » analıkuzu kınalıkuzu » uvez » cd » ferman cıkarmak » ici alaylı dışıkalaylı » uretim evi » cimentolanma » kılcal kok » el mi yaman bey mi yaman el ya » ucuculuk » yabancısaymak veya tutmak »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.