tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mukellef » catışmak » atadan babadan gormek » ne yuzle » kokertmek » lisan » merkeziyetci » gecirimsizlik » bir calgı » muhayyerkurdî » eski pusku » bıcak » gunluk » beklenmediği umulmadığıveya c » taşcıtarağı » gerceğe aykırılık » cumle » suratından duşen bin parca olm » genc » koleleşme » cifte kavrulmuş » guvenlik borusu » somurmek » kulâhımsı » capraşık » zayıf duşmek » gosterme zarfı » hoyuk » tesaduf » kavmiyetci » guldeste » mustacel » sivric » parcalamak » cekiver kuyruğunu » ul » briketcilik » hamle etmek veya yapmak » zangocluk » mektep kacağı » kopurmek » gungormez » goz ucuyla bakmak » oncesiz » sendikacılık yapan kimse » ul » sutanne » etmek » pireyi gozunden vurmak » ısıolcer »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.