tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz sozu acmak » gozunu acmak » liman işcisi » catır catır sokmek » utme » estek kostek » duşundurmek » etut » partizan olma durumu veya part » kılıc oyuncusu » lâkırdısımıolur » h » adınıkirletmek veya lekelemek » cobaniğnesi » kaynac taşı » canınıdişine almak veya takmak » cevre bilimsel » teeyyut » cekirdek » cift motorlu » mani duzmek veya yakmak » tekâsuf » koy ekmeği » ciceksiz bitkiler » satıya cıkarmak » glâdyator » cerez » sumbulteber » yorunge » fart furt farta furta etmek » ere gitmek veya varmak » triportor » ınc inc unc unc » goğus goğuse » kırk bir bucuk maşallah » teessus etmek » calıbulbulu » ozgunleştirmek » on ad » kundak sokmak veya koymak » uzağıgormek » bicerbağlar » teknik universite » tifus » camurlama » elciye zeval olmaz » karesel bolge » balıkcı » acmak » comeliş »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.