tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sacak » cokculuk » murettiplik » kacmak » yuz geri etmek » arguman » cıtcıtlama » catallık » aslan » kalbini acmak » ceyreklenmek » kullanıma hazır duruma getiril » gozu gormez olmak » ucteker » corak » ari » kuşum » huseynî » akdarıpanicum » musmir » camaşır değiştirmek » kulâh » son gorev » markor » gonendirilmek » sanat dunyası » olum doşeği » ustune » tok sozluluk » kosteği kırmak » surtmek » calkantı » şeylerden her biri tabaka » carpılma » ali kıran başkesen » acık secik » soğutlu » ağzına veya diline kira isteme » ickici » kayıkcılık » kabına dokmek » guneşlik » olu mevsim » notrleşme » borusunu calmak » sinirleri gevşemek veya yatışm » fırsatınıduşurmek » calkalatma » surgunlerinde kokulu yağbuluna » yureğine kurt duşmek »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.