tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumburtulu » cinicilik » cu » rucu » aralarında boluşmek pay etmek » cicer arietinum » nuve » sutre » ruzgâr » cizgi cekmek » falso cıkmak » bunye » dudak bukmek » bağa bak uzum olsun yemeye y » dem cekmek » yok pahasına satmak almak vey » seramikcilik » zevkini cıkarmak » muzipce » buk » yuz suyu dokmek » mico » kucukbaş » purcuklu » emekcilik » onerge » burundili » tokezlemek » kuzu postuna burunmek » cetrefilli » goz akı » ile beraber » gucu ipliği » tahmisci » yun » cifte vatandaşlık » kucuk dalga » etut » gomulduruk » oldurmek » catıkatı » sıkmac » alt ust etmek » icermek » yere batasıca veya yere batsın » tokat atmak aşk etmek veya pat » hukûmet » civileme » tepesi veya beyni atmak » calık »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.