tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorevlendirilmek » antikomunist » icine cekmek » no » duzey » goynumek » sektor » mustemirren » teneffus etmek » haram olsun » suyu nereden geliyor » ozentici » ağzınıacacağına gozunu ac » lutfeylemek » at binicisine gore kişner » zeytinyağıgibi uste cıkmak » yurutmek » parazit » yalayıp gecmek » işayağa duşmek » kâğıt yapraklarından her biri » perdenin uzerinden oynatılan » cığrışma » oyle oyle » suruklenmek » cirişlenmek » takti i » veya ağzının icine bakmak » borc altına girmek » allah eksikliğini gostermesin » cakırlaşmak » bilinc akışı » kancılarya » torel » kırağıcalmak veya vurmak » oksuzluk » bileşik onerme » sokağa cıkmak » bicimli » notr » tureme unlu » dunyaya getirmek » benicinci » sarıcizmeli mehmet ağa » orgutleniş » muşabehet » yontemsiz » yurek burkmak » koleleştirmek » icini bayıltmak veya kıymak »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.