tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
us » yuz yuze bakmak » duru » başkıc vurmak » sıcanımsılar » tekniği » uzunclu » hafakanlar boğmak veya basmak » surtup durmak » coban salatası » cicek evi » falso cıkmak » muvesvis » gomme banyo » hicleştirme » nufus » tumu cemiyet » imza atmak veya bir şeyi imza » tulbentci » işten el cektirmek veya cektir » deli gullâbicisi » komurleşme » soylemek » oz dikeni » aslan » hesap cıkarmak » kacınılmaz olan şey » goz ucuyla suzmek » kultur bitkileri » alev sacağısarmak » şal orneği » mes uliyet » yureğini serinletmek » carşafa girmek » yureğine od veya ateş duşmek » yapma » tok evin ac kedisi » mandallı uzerinde mandal bulu » buro » teressup » ucuşmak » taharruş » cıkıştırmak » kostum » olum cezası » cok yavaşişyapan cevik olmaya » bicimdeki bolumler » sokuk dikmek » otesi berisi » ic bellek »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.