tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orman koyu » pastorize » gorgusuzluk » rejisorluk etmek » rusvalık » yuz » rontgen » mustahsil » kıctankara » turku soylemek » iskeletli hayvan corallium rub » yenilikci » duzelti » alt ust etmek » teehhul etmek » duğurcuk » icinden pazarlıklıveya icten p » sonuclama » cil » mulâyim » calıkuşu » okse » oğrenmek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » carpılan » icirilmek » zafer bayramı » saltanat surmek » birinden buz gibi soğumak » arasında den başka anlamıyl » hırcınlaşma » dipciklenmek » allah bir dediğinden başka soz » taktikci » girdisi cıktısı » yaz somestri » cumudiye » alârma gecmek » calmak » icinden okumak » gurultu » cekmek » tunc » celikleşme » gordurmek » anadan gorme » a e » avuc avuc » mektupculuk » yukseğe cıkmak »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.