tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cevirgec » etiketci » fuzeatar » mucerret » sun î gubre » butunu » gunah olmak » bağımlısıralıcumle » pusur » zulfuyâr » yukumluluk » mutedair » gomulemek » oykunmeci » karaim » bir ağac stryhnos nux vomice » cozdurme » yureğine dert olmak » sır vermek veya sızdırmak » muşarunileyh » antrenor » merhem » faceta » gocken » kaymağıolan » ici icine sığmamak » cevrinme » duzmek » kulunc girmek » har gur » dirlik yuzu gormemek » seciciler kurulu » sarac » ağabeylik etmek veya yapmak » kotu kadın » cocuk » mustemirren » nuzul » kusulu » dişini sokmek » ozerkleşme » cığa » allah allah » ada cayı » kesir olcek » benlikcilik » cim » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » ceşni tutmak » kor bağırsak »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.