tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catılma » ı i u u » yaradancılık » tuccar » cicer arietinum » yorungesine oturmak » cıkar yol » guhercile » okulu asmak veya kırmak » tıraşcı » rubap » kalcasız » soz goturmez » orumceksi » cunupluk » cekap » uc başlı » kayda gecirmek » yediği onunde yemediği ardınd » acınmak » ıska gecilmek » cakırlaşmak » iplik cekmek » turev » ara acmak » malkoc » tansiyon olcmek » tespit etmek » kocan bağlamak » bir gunden bir gune » catışma » ici ezilmek » ustune evlenmek » kepce surat » ortak bolen » catıeteği » kacık » lupculuk » kucuk minder » soylemek » major » cekmelik » cip » cadır yıkmak » elopen » ustunkoru » sacalama » kopruden veya kopruyu gecincey » soyleniş » surutmek »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.