tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tırpandan gecirmek » gonderici » onluklu » abazaca » kabuğundan kinin cıkarılan bir » uce beşe bakmamak » gosteri » boyu bosu devrilsin veya devri » şanlışohretli » ayağıveya ayakları dolaşmak » bileğine guvenmek » mutehakkim » hint kamışı » cinici » kılıc cekmek » gulucuk » canınıcıkarmak » mandallı uzerinde mandal bulu » kumeden duşme » cabalanmak » bonkor » bağlaclı » ucuc boceği » ırz duşmanı » orseleyiş » yemişci » gozu akmak » kıpcak » gelen birini karşılamaya cıkan » catal » transfuzyon » camurlaşmak » duven surmek veya dovmek » soğut » İskoc » yamcısız » cağrıştırmak » ici dayanmamak » kulturluluk » urkutmek » kuflenmek » duşeşatmak » copcatanlık » fin » catal ses » yureğine oturmak » oğutme haznesi » guzellik kralicesi » cevrilmek » olan insan topluluğu ulus »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.