tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için beğenmemek umursamamak tıklayınız. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yahudi pazarlığı » ak don kara don gecitte belli » yenilir veya yenir yutulur şey » elinin koru » cenesi duşmek » dollenme » nuktesiz » başulke » dun » ozelik » başıcekmek » bakır calığı » kriz yoneticisi » kucucuk » yapılan fıcıvb » cekişmek » koşe » uclu » e » kor boğaz » ici beni yakar dışıeli veya s » ucmak » virgul » guzelim » boşnak » yapmaya yarar » nacar » kucuk capta » muessese » şovalye » nufus bilimci » koltukcu » cift pencere » tumsekleşmek » ur » caylıkek » gok fiziği » mubaşeret » rehavet cokmek veya basmak » kır boynunu » surtme » ustenmek » cimen » yer sıcanı » zamane cocuğu » angarya cekmek » cerviş » cıtkırıldımlık » sozlendirme » gecim »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.