tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucleme » bahcıvanlık » tarikatcı » haber gecmek » ic guveyinden hâllice » dokmek » ciceklenmesine dolayısıyla me » cirkinlik » keloğlan » gonul veya kalp kırmak veya yı » gomlek » kocak » taşkıran ciceği » burunmek » guneşlekeleri » torpu » yenik duşmek » yureği sızlamak » eski goz ağrısı » keceleşmek » bulamac » cengelleyiş » kutle » elaman cekmek » gok bilimi » gozunu cıkarmak » konargocer » faktor » ikiz unlu » her biri mesame » bir soyle on dinle » japon armudu » bukulmek » kaca kac » cıldırış » acmaza duşmek » cepin » olumcul » sulukler » gecmek » yurek vermek » ızgara kofte » etmek » boğumlanma bolgesi » pamukculuk » surgu » on » yonelim » celmeleyiş » oğretilmek »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.