tdk sözlük TDK Sözlük

 

beğenmemek umursamamak

beğenmemek umursamamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beğenmemek umursamamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beğenmemek umursamamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük beğenmemek umursamamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suntırac » golge balığıgiller » maddenin icinden yavaşyavaşgec » ciğnemek » tumgenerallik » yumruğuna guvenmek » ulfet » ote » harac » inakcılık » gozleri sulanmak » odunsuz » cat orada cat burada cat kapıa » ac » gozleri yaşarmak » gun balığı » monitor » teheyyuc » usanc » gulumsemek » oteye beriye » cokertme » parcalayış » alınır ve başına bir ya geti » ozek doku » tekduze » muhurlemek » dokuntulu » gecit hakkı » coraklaştırma » hakasca » gorme » testere caprazı » bolumlemek » catkı » zir » aralarında onceden kararlaştır » cevirim senaryosu » cıkışbelgesi » elini eteğini cekmek veya kesm » cığ » civili » bir elini bırakıp otekini opme » olcusuz » değer duşurumu » ortaklaşa alışkanlıkların tut » pirogravur » allah dort gozden ayırmasın » lisan » cember »

beğenmemek_umursamamak hakkında da bilgi ve beğenmemek_umursamamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beğenmemek_umursamamak nedir ve beğenmemek_umursamamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.